Vilną ir vėlimo priedus perkam...
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mūsų veltinis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
peliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Rugpjūčio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 24, 2007 00:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TAip, tai tiesa
Kalbejau siandien telefonu su parduotuves vadybininku ir jis patvirtino, kad tai,kas yra parduotuveje tai VISKAS. Daugiau nebus, nes uzdare dazymo cecha.
O, gal galit parasyt kokios ten spalvos dabar yra?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 24, 2007 12:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oj ne... Turbut siandien reieks lekt ir ispirkti visa parduotuve... Is ku mes dabar gausime tokios geros ir pigios vilnos?

Beja, arba man sapnuojasi, arba Liepa per ana meeta sake, kad kazkur yra tokia parduotuvyte, kur vilnos 100 g 1 lt, bet susivelia kazkokiais gumbais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ritulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 24, 2007 12:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvau ka tik ABC, spalvu pasirinkimas jau dabar menkas, is ryskiu spalvu, tai tokia violetine-raudona, elektrik, dar zalia, kitos tamsios, kalbejau su pardaveja, tai sake, kad nebus ryskiu splavu, o kitu bus
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 24, 2007 17:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

peliukas rašo:

O tu slapink ne vandeniu, o muilo tirpalu ir bus lengviau. Arba uzpilk vandeniu ciut paspaudyk per uzuolaidele ir perbrauk muilu, tada svelniai paglostyk - daug greiciau permirks

Aš ir šlapinu muilo tirpalu. Visada taip darau Tik man iš karšinio labiau patinka velti plokščią veltinį

Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 24, 2007 17:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indruciukas rašo:
Liepa per ana meeta sake, kad kazkur yra tokia parduotuvyte, kur vilnos 100 g 1 lt, bet susivelia kazkokiais gumbais

Sakiau, bet tos prastos vilnos jie jau nebeturi Likusi tik sluoksna

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 24, 2007 17:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

A, tai ji gerai veliasi? Kiek kainuoja?
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 24, 2007 18:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sluoksnos aš iš jų nepirkau, nes mažas maišiukas- 8 litai.
Kiek man reikėjo užsipirkau ABC, nes nesu itin didelė megėja velti su sluoksna

*Tarakonas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 06, 2007 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaune galima pirkti ABC parduotuvei. Kainos tikrai mazos, bet mazas spalvu pasirinkimas vien tamsios...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 06, 2007 20:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau buvo rašyta, kad ABC vilnos nebetieks, ją iš viso žada likviduoti.
sandrute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 14, 2008 00:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos,

as norejau jusu paklausti o kurios vilnos is sito websaito tiktu gelytes darymui:
http://www.handmadepresents.co.uk/onlineshop/

Aciu is anksto
Atgal į viršų
nipe123
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Balandžio 2007
Įspėjimų: 2

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 14, 2008 20:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ar tu butinai nori uzsisakyti internetu? juk dabar visos parduotuves pilnos velimo vilnos nes bent as cia nelabai suprantu. nueini y kokius audinius ar ziurint kokiam meiste gyveni, ir nusiperki graziausiu spalvu savo gelytei.
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 14, 2008 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O as snekejau su pardaveja, tai sake, kad tures, bet tik tamsiu spalvu. Turejo keistai nuskambeti mano klausimas ar visa laika, bet sako, kad jo, visa laika, o kaip del sviesiu dar nezino. Gal kita dazykla susirado? Visai as pasimeciau cia.

Ar man vienai taip atrodo, ar vilnos fabrike vilna brangi? As as cia jau islepusi su kainomis?
Atgal į viršų
erikanas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 23, 2008 01:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, kad Vilnos fabrike pakankamai normali kaina - kaip ir daug kur - 100g - 10 Lt. O spalvyčių yra išties namažai
peliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 23, 2008 11:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vilnos fabrike vilna tikrai nebrangi - veliasi gerai, plati spalvu gama. Zinoma,Lietuvoje galima rasti ir pigiau, bet tuomet vilnos kokybe buna prastesene, yra siuksliu, buna karsinys ir pan. Karsini as perku (7Lt-100g, perkant >100g) Pilaitej, Vilnius, is Rasos - esu patenkinta. Latviskas, dazytas karsinys, truputi yra siuksliu, bet veliasi lengvai ir susivelia labai graziai.
Siustis is uzsienio t.p. dazniusiai iseis brangiau. Nors pvz. angliska sluoksna labai puiki (spalvu gama, kokybe), taciau siaubingai brangi, lyginant su Vilnos fabriku. Jei lyginti su siaures saliu internetinem parduotuvem - pas mus pigiau. GAl tik Vokietijoje kainos yra artimos, taciau reiks pirkti nemaza kieki, kas megejui yra tikrai nepatogu. Ebay'juj kainos t.p. aukstesnes uz Vilnos fabriko (ivertinus siuntimo mokesti). Tik atsitiktiniai prekeiviai gali pasiulyti kai ka pigiau, bet tada bus tik kokia pora spalvu ir max 30-90g. tiesa, ebay'juj galima rasti ir pigiau naturaliu spalvu vilnos (alpakos, triusio, merinosu, skotiskos ir pan.).Bet ivertinus siuntimo ikainius, kaina pasiek Vilnos fabriko naturaliu sp., nors pasirinkimas ebay'juj bus zymiai platesnis, kas daznai ir sugundo mane. TAi, va taip. Reik tiksliai zinoti ko nori ir tada galesi spresti. O isvada - jei tik pasimegavimui reikia vilnos - Lietuvoje kainos nera aukstos (as nekalbu Apie vilna Filz It ir kitas nerealiai uzkeltas kainas)

Vairi1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei yra plungiskiu, tai as perku vilna "Daile" parduotuveje ir "Audiniai" buitiniam
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Evukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2008 19:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

yra yra plungiškių na šiaip kol Tavęs nebuvo tai viena aš buvau o vilnos pirkti yra ir siūlų parduotuvėje "Ilgė" tik ten jie 50 ct ar 1 lt brangiau kainuoja
Atgal į viršų
Asorti
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Št. Kovo 08, 2008 20:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vilniuj dar pašilaičiuose ir prekybos centre BIG yra. Aš perku vilną, tai už 100 gr. moku 1,50 Lt. Pati vilna puiki ir labai gerai veliasi. Pigiai, nes patys savininkai veža bei parduoda, taip pat ir karoliukai pigūs.
Atgal į viršų
peliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 08, 2008 22:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

100gr/1,5Lt??!!! KOkia tai vilna? KArsinys? Sluoksna? Spalvota? Cia BIG'e?
maglytux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 09, 2008 14:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Asorti->meluoji o_O aš ten 20gr už 3,50lt pirkau seniau,dabar dar brangesnė turi būt.. o_O
Atgal į viršų
ciupa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 24, 2008 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man sake kad druskininkuose yra lb gera vilnos parduotuve. Gal zinot kur? nes as ten daznai atostogauju
ula
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 03, 2008 23:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

maglytux rašo:
Asorti->meluoji o_O aš ten 20gr už 3,50lt pirkau seniau,dabar dar brangesnė turi būt.. o_O

as igi uz tokia kaina ten maciau, nevelnio cia nepigu.
Atgal į viršų
DOSETH
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 15, 2008 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Įvairių rūšių vilna, vėlimui ant audinio 18 mic ir 16mic. vilna. šilkai ir linai, ir dar kai koooo. Vis dar pildoma. Atstumas tolimas nuo Klaipėdos.....
Vilniuje Pylimo 33 VELTINIO NAMUOSE

peliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 16, 2008 23:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vilna, maciau, puiki. Yra graziu spalvu. Taip pat patiko misiniai su silku . Zinoma, noretusi daugiau atspalviu Bet, kaip sako Doseth, atstumas nuo Klaipedos didokas Visa tai puiku, taciau noretusi truputuka ......pigiau
ramkos
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2009 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 17, 2008 11:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaunietems, kurios dar nezinot, pranesu, kad ABC vel atsirado graziu spalvu vilnos, tiek sluoksnos, tiek karsinio. Drauge pries keleta dienu buvo ir pafotografavo :

Atgal į viršų
wite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 18, 2008 22:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramkos, ačiū. Bandysiu kokią dienelę užvažiuot, vilnos pradėjo kotais, trūkti :(

Kumelait?s mintys ir spyriai
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mūsų veltinis Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 37

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.