Žaislų vėlimo pamokėlės
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Sausasis vėlimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 13, 2008 20:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na man jau atostogos nuo mokytojavimo, bet tikriausiai darboholikas būsiu

Imam kietą kempinę, vilnos kuokštą ir kietą paralono gabalą. Būtinai kietą, nes veliant ant kempinės nelabai gerai veliasi, nes kempinių minkštų pasitaiko, jos išbyra, veltinis į jas įsivelia ir atitraukus (tiksliau atlupus nuo kempinės) gaunasi bardakėlis.
Taigi imam vilną, susiformuojam su pirštukais norimą formą

Vilnos gabalas turi būti purus, vilnos turėtų būti daugiau į aukštį (a lia kalniukas mažas toks). Nes veliant ji gulasi, standėja, todėl daugiau imam, greičiau suvelsite formą ir jis nebus įsivėlusi tiek į paraloną.
Taigi pasidedant vilną ant paralono ir badom su adata. Badom iš karto visą vilnos gabalą, ne vieną vietą. Vienas dūris vienam šone, kitam, vidury. Taip apibėgam visą vilnos kuokštą

Kuomet jau vieną pusę lengvai apibadėm, nuimam nuo paralono ir apverčiam. Tokiu pat principu badom kitą pusę. Jeigu jaučiam, kad vilna lenda į paraloną, ją vėl atkeliam, pataisom, toliau badom. Badyti reikia giliai, švelniai. Adata turi lysti gilyn, ne tik paviršiuke su pačiu galiuku baksnoti.

Ir taip vis apvertinėdamos ir badom. Čia panašiai kaip blynai- ilgiau palaikius viena pusė svyla, tai ilgiau badant tik vieną pusę, kita gali pradėti lysti į paraloną. Todėl būtina vis apversti, pataisyti ir pan.
Kuomet jau badom ir jaučiam, kad pradeda kietėti, su pirštais pataisom formą. Ir vėl badom.

Badom tol, kol paspaudus tą mūsų badomą dalyką, jis nesusipaus ir nekeis savo formos. Pačios matysit, kad jau pakankamai kieta ir neišsitaršę.

Patarčiau badyti su nr.40, ji plona, nepalieka didelių skylučių, be to (bent jau man) darbas su ja greitai vyksta. Bet čia jau nepabandęs- nesužinosi.
Badyti reikia pakankamai švelniai ir nebijoti besti adatos giliai. Taip pat adatą kišti tiesiai, ne kaip nors perlenktą, nes stipriau dūrus adata gali lūžti.

Neatgimsiu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Birželio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 13, 2008 20:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mm... aš nemoku sausai velt. aš su vandeniu ir muilu.
o aš nžn koks mano numeris... nežinau kaip pažiūrėt

beje,mokytoja liepa,kaip sužinoti kada medžiaga kietėja? aš dariau ir man nepavyko. Arba aš niekaip negaliu padaryti reikiamos formos su pirštais,man ji išsisklaido.... ;( beje,man toksai kiaušinis nesigauna.

Paskutinį kartą redagavo Neatgimsiu, Pen. Birželio 13, 2008 21:01. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 13, 2008 21:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viena žinute aukščiau pažiūrėk- specialiai Tau aiškinau

Apie Nr. truputį:
36 tinka pradinių formų vėlimams, žaislo kūno formos suteikimui.
38 žvaigždinio skerspjūvio laikoma universalia ir tinkama 3-mačiam smulkesnių detalių išformavimui, bei greitam tolimesniam suvėlimui, detalių jungimui.
40 skirta išbaigimui, lygaus vientiso paviršiaus formavimui, sujungimų dailinimui (nes praktiškai nelieka jokių dūrių žymių)

Neatgimsiu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 13, 2008 21:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Teks bandyti tokiu. Aš mieste perku adatą, bet manęs net nepaklausia kokio nr. Duoda bet kokią. Tai tada reik pasakyti kokios nori?
Beje,AČIŪ, Jums laaaabai mokytoja Liepa. . Jei kas nepavyks,kreipsiuos į jus. :>

Paskutinį kartą redagavo Neatgimsiu, Pen. Birželio 13, 2008 21:06. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 13, 2008 21:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
beje,mokytoja liepa,kaip sužinoti kada medžiaga kietėja? aš dariau ir man nepavyko. Arba aš niekaip negaliu padaryti reikiamos formos su pirštais,man ji išsisklaido.... ;( beje,man toksai kiaušinis nesigauna.

Taigi jaučiasi badant, ir vilnos kiekis pradeda mažėti.
Forma ir nebus tokia, kokios nori. Gali ir abstrakčiai pasidaryti ir paskui badyti.
Argi darei tokį "kiaušinį"? Man atrodo, kad ne Principas tas pats, badai ir viskas. Šonus, viršų, apačią. Mažiausiai gerą valandžiukę neskubant pradžioj reikia, kad pajustum darbo eigą. Paskui jau greičiau, kai įpranti.

Neatgimsiu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 13, 2008 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dieve, kokia aš Jums dėkinga.
Atgal į viršų
MiMoZa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Rugpjūčio 2008
Pagyrimų: 1

2010 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 14, 2008 16:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikutės, užsukau čia ir pamačiau , jog dalinatės pamokėlėmis :)prisiminiau, jog kūriau vieną pamokėlę "Kaip nuvelti žmogeliuką"...
Taigi nusprendžiau šia pamokėle pasidalinti su Jumis tikiuosi kamnors ji pasirodys vertinga ir pasigaminsite veltą bičiulį, kuris puoš namučius

Kaip nuvelti žmogeliuką

...Visų pirma, susigalvokite kokio žmogučio norite...

1.

Jums reikės:
• Vilnos
• Vėlimo adatelių ir kempinės
• Vielos
• Valo
• Klijų
• Žirklių
• Karoliukų žmogučiui papuošti
• Siūlų
• Adatos
• Kt.

2.

...taigi pradedame gaminti suknelytę. Paimame vilnos, vėlimo adatėle formuojame suknelę kokios norime ; badome badome badome..... kol suknelytė įgauna reikiamą formą ir tvirtumą.
Pasiėmę kitos spalvos vilnos galime pribadyti kokį nors raštą. Šįkart suknelę pabaigiau velti šlapiuoju būdu .
3.

Suknutę papuošiau karoliukais ir kaspinėliu.

4.

...nuvėliau batukus, juos papuošiau gėlytėm iš karoliukų ir pritvirtinau prie suknytės...
5.

...gaminame damai galvą ; taigi nusiveliame kamuoliuką, tuomet nusiveliame nosytę ir ausytes, pribadome vėlimo adatėlemis ; tuomet pribadome lūpas bei akytes. Susigalvojame kokia šukuosena tiks žmogučiui, pribadome plaukus (bent aš badau pagal plaukų augimo linijas, kad atrodytų gražiau ir tikroviškiau), sušukuojame mergytę ; papuošiame kaspinėliu ir auskariukais ; pritvirtiname galvytę prie kūno. Aš tam naudoju dantų krapštuką arba vielutę ir dar suklijuoju super glue klijais, kad nepamestų galvos

6.

Rankytės.... naudoju vielą, apsuku ją siuvinėjimo siūlais, siūlų galiukus priklijuoju klijais , kad tvirtai laikytųsi. Delniukus nuveliu ;

7.

Dama pagaminta!!!!!!!!

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Muilas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Št. Kovo 14, 2009 13:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai dėkoju bandysim padaryt paskui parodysiu damos rezultata
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 14, 2009 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pamoka trumpa, turėtų būt ir taip viskas aišku. Bakst į vieną šoną, bakst į kitą, bakst į pirštą, bakst į vilną. Dėl piršto nelinkėčiau

Taigi imam juodos, geltonos ir baltos vilnos.

Iš juodos arba geltonos vilnos susiformuojam gumuliuką ir jį baksnojam. Iš visų pusių, vis pakeliam nuo paralono, pataisom formą ir badom.

Formuojam kokią norim bitę, ar apvalią, ar pailgą. Nuo kiekvieno fantazijos priklauso.
Maniškė gavosi štai tokia

Jeigu vėlėm su juoda vilna, tai imam geltoną ir darom bitutės dryžius. Arba atvirkščiai- vėlėm su geltona, tai dryžius darom juodus.

Tada imam baltą vilną ir veliam sparniukus. Irgi pagal savo fantaziją ir norą.

Sparniukas darbo eigoje

Tokias detales nuveliam dvi. Tada tvirtinam prie bitutės šonų, badydamos įstrižai.

Mano bitė kol kas vienasparnė

Prisiuvam sagiuką, iš karoliukų padarom ūsiukus ir turim bitutę

Hansone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 09, 2009 17:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na as pati pamokeles nedariau bet ikelsiu nuorodas kuriose yra parodyta kaip ka pasigaminti
Kaip adatėlėmis nuvelti meškiuką
http://www.goldi-baeren.de/Filzanleitung.htm
Kaip adatėlėmis nuvelti gėlytę
http://www.creadoo.com/Content7316
Kaip adatėlėmis nuvelti meškį
http://www.creadoo.com/Content14904
Knyga apie sausą vėlimą, kaip velti meškučius ir pan.
http://photofile.ru/users...584472/#breadcr
o čia iš japoniško ar kinietiško psl. kaip gražiai nuvelti lėlę, naudojant karkasą iš vielų, taip pat kaip nuvelti rubelius, jais aprėdyti lėlę, labai geros foto žingsnis po žingsnio. Rodomas dviejų lėlių kūrimas
http://yoomoo.seesaa.net/
Vezliukas http://community.livejour...eart/36429.html

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 13, 2009 14:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man iskilo toksai vienas klausimas.... Ar reikia badyti kol rutuliukas tampa visiskai kietas ar minkstesnis? As daugiau dirbu prie biserio negu prie veltinio.... Bet noreciau ismoki ir su veltiniu velti.
Atgal į viršų
Vilmantė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 13, 2009 14:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reikia badyti kol tampa kietas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Žifka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 14, 2009 16:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip ir galvojau... Aciu
Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 29, 2009 18:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau kuris laikas, kaip noriu pabandyti velti, tik net nežinojau nuo ko pradėti, galvojau ieškoti tutorialų... dabar atradau čia pamokėles, tai tikrai jau greitu metu bandysiu suvelti kokį nors žaisliuką .....
Rasytja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 28, 2009 11:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vat turiu aš kvailą klausimą.. Nežinau, kaip paslėpt siūlą.. na, pavyzdžiuj, išsiuvinėju merkiuj pirštus.. nežinau kaip mazgą paslėpt.. gal kas patart galėtų? ;]]]
Manty020
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 25, 2009 00:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sweikos, kaip matau visokiu pamokeliu pridejot na ir as manau toki zmogeliuka koki padare Mimoza butinai pasidarysiu.

Na ir as pati nusprendziau pamokyti jus kaip pasidaryti mini klouna. tikiuosi jums patiks .

1. isbadykit savo klouno galva. Ji gali buti betkokia : apvali, kvadratine, pailga ir t. t.

2. Metas klouno sukuosenai. Parinkit savo klouno sukuosenos spalva, veltini siek tiek papesiokit ir pribadylit klounui ( manau butu visai idomu jei jis butu praplikes)

3. Pagaminkite savo klounui batukus kokios tik norit formos, o ju gale galit pribadyti rutuliukus.

4. Batus pritvirtinkit klouno apacioje, per viduriuka.

5. Na ir liko tik veidukas. Pribadykit savo klounui sypsenele, jei norit i klouno plaukus galit ivelti gelyte.

Stai ir musu mazuliukas, gal kiek keistokas klounas

Atgal į viršų
kamill007
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 25, 2009 09:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žinai ko tik trūksta? Didelės raudonos nosies
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Yahoo Messenger
Manty020
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 25, 2009 10:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

visai idomi mintis reiks taip ir padaryti
Atgal į viršų
Manty020
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 26, 2009 22:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

stai kokia sraige pasidariau

Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 26, 2009 22:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čia yra PAMOKĖLĖS, savo darbus keliame kitame subforume.
Manty020
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 27, 2009 08:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oi oi atleisk liepa, nepastebejau.
Atgal į viršų
gintarija3
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 27, 2009 09:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiek vilnos reikia nuvelti maždaug 20 cm meškį?
Atgal į viršų
Katinėlė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 10:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

galiu pasakyti : nemažai
kiek tiksliai - nežinau

Atgal į viršų
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 23, 2009 10:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na parodysiu kaip pasidaryti mylimąjį babaužiuką.
mums reikės
1. is vilnos nuvelto burbuliuko
2. klijų, kad klijuotų vilną ir odą
3. žirklių
4. adatos
5. siūlo
6. kailiuko
7.biserio akytėms, kojytėms ir rankytėms, nosytei
8. 4 truputuka didesniu karoliuku
9. žvynelių

pirmiausia pasiimame vilnos burbuliuką ir kailiuką. Juos suklijuojame klijais ir turime plaukučius.

Priklijavę plaukus nusprendžiame kur bus galvytė. Į adatą įsiveriame siūlą, ją bedame į plaukučius ir į vietą kur bus akytės. Tada ištriaukiame siūlą ir ant jo veriame žvynelįir mėlyną biserio karoliuką, praleidziame biseri ir siulą vel veriame per žvynelį. Adatą bedame į tą pačią vietą kur ištraukėme siūlą ir bedame į kitą vietą kur bus akytės ir vel veriame zvynelį, karoliuka karoliuka praleidžiame ir vel pro žvynelį. siula vel
duriame į tą pačią vietą ir jį ištraukiame nosytės vietoje t. yra tarp akyčių
ttik žemiau. Užveriame raudoną karoliuką ir bedame adatą į siūlo istraukimo vietą. tada darome rankytes siulas turi atsidurti sone tarp akyciu ir nosytės lygmens. suveriame 6 biserio karoliukus, didesni karoliuka ir viena mazesnį karoliuką. Praleidžiame paskutinijį ir siula vel perveriame per visus. ta patį darome su kita rankyte, tik ja duriame i kita šoną.

na ir padarome kojas jos turi būti apačioje beveik per vidurį. užveriame tiek pat karoliukų kaip ir rankytėms ir praleidžiame paskutini karoliuka ir siūla praveriame pro likusiuosius ir adatą bedame i siulo vietą, i šoną ( bet nenukrypstame nuo vidurio ir adata istraukiame suveriame paskutinius karoliukus. Kai kojos jau padarytos įbedę siula i ta pacia vieta siulas keliauja vel i galvos plaukusuzrisame mazgiuką. Na štai ir babaužiukas:]

atsiprasau uz klaidas , labai skubėjau

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 24, 2009 18:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mielas babaužiukas gaunasi

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Sausasis vėlimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 14

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.