Rankinės, dėkliukai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mūsų veltinis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 18, 2007 14:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

katinyti, tavo visi darbai nerealus , negaliu atsigrozeti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gugile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 18, 2007 15:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mane irgi pakerejo katinycio darbeliai , tai tu tik rodyk ir niekur nedink
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 18, 2007 15:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai
O pasirodo jau TOBULEJANTI pasidariau, nuo zalio iki tobulejancio vos keli zingsneliai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
delusion
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 18, 2007 15:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Katinytis rašo:
Labai
O pasirodo jau TOBULEJANTI pasidariau, nuo zalio iki tobulejancio vos keli zingsneliai

Nu va, nu bet žmogus ir kruopštus esi... ir fantazija super... Galėtų Tave kokia dizainerė darban priimt Man plokščias šlapias vėlimas mistika... reikia, kad vis dėlto, kad praktikoj parodytų.... :-o:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 18, 2007 15:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ka as zinau , jeigu esi is Kauno galeciau parodyti kuria dienele, bet as veliu be bambuko ir be tu burbuliuko pleveles. Mano darbo irankis yra skalbimo lenta. Nors teorine puse galiu parodyti ir su bambuku. Tik pas mane du pumpurai, nuo kuriu esu priklausoma. Taigi atrodo is vakaro susitari su zmogum, o ryte viskas apsiverte 180 laipsniu kampu.
O pas dizainerius jokius tikrai nenoreciau dirbti, nes megstu buti pati sau virsininke ir savo noru igyvendintoja, kaip sakant pats sau dizaineris. Realiai as pati piesiu eskizus, jau 10 metu siuvu drabuzius , esu sukurusi keleta kolekciju, demonstruotu Kaune keletoj klubu , tik tai buvo kol dar neturejau vaikuciu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gerul?;]*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Št. Sausio 20, 2007 00:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na kažkas nerealaus...

Aš irgi kažko panašaus žiauriai norėčiau, bet niekada nesu to darius ir net neįsivaizduoju nuo ko pradėt

.ieva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Št. Sausio 20, 2007 22:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerulė;]* rašo:
Na kažkas nerealaus...

Aš irgi kažko panašaus žiauriai norėčiau, bet niekada nesu to darius ir net neįsivaizduoju nuo ko pradėt

pabandyk karolius nusivelt...[as bent jau nuo to pradejau]
siaip sio menesio rankdarbiu kraitelėje buvo parasyta ir su foto parodyta kaip rankines nusivelt

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 21, 2007 12:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

:-o: :-o: :-o: :-o: :-o:
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 21, 2007 16:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pati rankinyte visai grazi, bet rankenele man rodos nedera.Nors gal tiesiog nesimato spalvos
Atgal į viršų
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 27, 2007 22:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Naujoji
Karmen
Atgal į viršų
~*I^Can^Fly*~
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Št. Sausio 27, 2007 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

super klausyk jei ne paslaptis kaip tu padaraitas batas tislias linijas? cia gal siula priveli? jei taip tai arji priveli su adatelem prie jau suvelto gaminuko ar israitai siuliuka ant isdeliotos vilnos? :-j:
Atgal į viršų
Greciux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Št. Sausio 27, 2007 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

wau labai grazu man irgi idomu kaip tu ten padarai tas baltas vietas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 29, 2007 18:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Klausta buvo del liniju, taigi jos siuvinetos .Karoliai visu grazus
Atgal į viršų
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 14, 2007 18:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai kad dirbt vistiek po truputi dirbu, turiu tiek prisivelus visokiu pusgaminuku, kad ir guledama galiu siuvinet

Atgal į viršų
trilyktoji
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 14, 2007 20:30    Rašyti temą: as Atsakyti su citata

Katinytis tiesiog nerelus tavo darbelai

o as tik ayranke sugebejau pasigaminti

gugile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 02, 2007 17:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

idesiu ir cia jei nepyksit

Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 02, 2007 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai jau prie sirdies man tavo rankine, tokia meniska sakyciau.Tik paziurejus paveiksla primine.
Atgal į viršų
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 26, 2007 01:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau senokai cia vaidenausi, oi kaip darbai darbeliai prispaude . Taigi keletas darbeliu

Atgal į viršų
gražė :)
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Vasario 2007

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 26, 2007 09:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu sakes!!!! jau pasidarbavai tai beprotiskai fantastiskai o jau ta rankine su apyranke... (zalia su gelemis)
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2007 metai (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)
2007 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 28, 2007 09:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jooo...as dabar realiai suvokiu kaip reikia i ta veltini isicinkinti, kad taip graziai gautusi
man kolkas sekmingai gaunasi tik burbuliukai
Atgal į viršų
jasia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 28, 2007 09:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Katinyti,nuostabu Ypač su aguonomis
Man tai rankinės aukštasis pilotažas Pabandžiau velti karolius,bet man neprigijo,smagiau apnerinėti
Atgal į viršų
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 00:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai aciu
Na man apnerineti turbut butu aukstasis pilotazas, nes nerti ir megzti visai ne mano stichija. Va siuti tai taip , man patinka, o velimas tai isvis fantastika. Jau dienele nepaveli ir nuotaikyte nebe ta. Burbuliukai man nemegstamiausiais dalykas velime .
Atgal į viršų
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006

2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 10:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu jau Katinycio rankines tai sakes kazkas nerealaus sitaip isciupineta, isgrazinta, isvis visi papuosalai nam kazkas nerealaus jos o velykiniai katinai iki siol akyse tupi
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mistica*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 30, 2007 20:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

koks grozis nuostabu .. zodziu net truksta .. noreciau gyvaj tokius pamatyti ;]

ps. grejt padarysiu savo pirmuosius karolius ;]
Atgal į viršų
Katinytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 01, 2007 17:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dar trupinukas

o jau taip nuraudau, taip nuraudau. Burokelis i ne kitaip
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mūsų veltinis Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 212

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.