Mano batai buvo du...
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šlapiasis vėlimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Liepos 19, 2008 23:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Įtariu čia pataikiau, reikia man vėl patarimo
Klausiu PATYRUSIŲ - kuo patept batukus (be siaubingai brangaus latekso iš vilnos fabriko) , kad neslidinėtų ir nesidėvėtų? Gal geriau padukus prisiūt?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 20, 2008 12:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liucija - kagi, as turbut neatitinku tavoreikalavimu, ta prasme nepatenku i patyrusiu gretas, bet skaiciau, kad labai daug kas tepa silikonu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 20, 2008 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tu patyrusi, Indruciuk O silikonas brangus? As tik pabandyt noriu i nesiruosiu del vienu slepeciu 50lt moket

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 20, 2008 18:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip taip, as cia tik apsiskaiciusi. Cia ta skysta guma man atrodo, senukuose yra apie 5 - 12lt
Atgal į viršų
peliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 20, 2008 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Silikonas, tikrai nera skysta guma. TAi sintetinis produktas (guma g.b. ir sintetine ir naturali-kauciukas. lateksas - pagrindas nutarali guma).Bet jis tinka batukams. Girdejau geriausia firmos "Krass". Taciau tikrai nebandziau. Bet yra vienas bet. Taigi, jis greiciau ir nusilupa nuo tapkuciu pado. Man asmeniskai nepatinka tapkutes nei lateksu, nei silikonu teptos. JOs nebe tokios mielos. JEi noriu ilgiau panesiot kurias tai veltinio tapkutes, as visada apsisiuvu padus oda (senu batu aulu ji tvirtesne, nei rankiniu). Bet, jei saziningai, taip buvo du kart:) MAn greiciau nuvelt pora tapkuciu, nei joms apsiuti padus.
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 20, 2008 22:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, sakiau, kad nieko as neismanau . Aciu peliuk, dabar zinosime. As tai turejau omenyje toki dalyka pailguose buteliukuose, pas teti nuziurejau, kur dedamas i spcialius sautuvus.... Tetis kai remontuoja sienu kampus juo pripildo
Atgal į viršų
peliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 21, 2008 10:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As taip ir supratau, kad tai turejai omeny.
Jis nera taip blogai, pvz. neslysta tapkutes - su lateksu irgi. Bet as megstu ciuozineti po namus:) O kai kkurie pirkejai l. isrankus ekologisku produktu klausimu ir jie geriau pirks visai niekuo neteptas tapkutes, nei sintetiniu silikonu ar sintetine guma

Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 21, 2008 17:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi mėgstu čiuožinėt Tik bijau kad nesusidėvėtų. Abiems , dabar žinosiu.

O kiek vilnelės prireiks 39 išmieros batukams ? Ir tą vilnelę dėt taip, kad ji išsinaudotų visa, ar yra koks nors rodiklis? Dėkinga dar kart

Kaip užsinorėjau ant žiemos batukų...Gal spėsiu

Atgal į viršų
peliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 21, 2008 17:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.peak.org/~spark/FeltBootPattern.html gal kas bus aiskiau (zr. lentele, ten kiekiai vilnos) - nors man atrodo, kad ten per mazi kiekiai nurodyti. Kokius 130 gr gal skaiciuok. liks, tai liks
Siaip tai viskas priklauso nuo batuko storio.

Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Kovo 14, 2009 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šlepetės, batukai

Puiki pamokėlė yra čia
http://community.livejournal.com/voilok_ru/295861.html#cutid1

Dar viena (yra vaikiškų tapkučių šablonas)
http://members.peak.org/~spark/3-dFelt.html

Kiek kitokie tapkiukai štai čia

Kaip pasidaryti šabloną ir kiek vilnos reikės
http://members.peak.org/~spark/FeltBootPattern.html

Kleckepytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Birželio 2007
Pagyrimų: 4

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 01:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, veltiniautojos
Esu ir aš paruošusi vėlimo pamokėlių, čia jums ir parodysiu, kaip aš veliu tapkiukus Gal pravers ir jums
Smagaus vėlimo

Tapkiukų vėlimui reikės:

*Karšinio vilnos arba vilnos (bet ne merino, merino tinka geriausiai vaikiškiems, nes suaugusiems greitai nudyla) sluoksnos;
*Burbulinės plėvelės (arba bambukinio didelio kilimėlio);
*Akytosios plėvelės šablonui;
*Senos dieninės užuolaidos arba tinklelio;
*Kuo šiltesnio muiluoto vandens;
*Įvairių skudurėlių, rankšluostėlių;
*Pagalio (bet nebūtinai, su juo tiesiog tvirčiau);
*Raištelių;
*Dekoro priemonių (šilko, lino, ramie ir kt. gali būti pluoštai, siūlai, audinio gabaliukai...);
*Gero, riebaus, maitinamojo rankų kremo

Pradedam
*Pirmiausia stalą pasiklojam burbuline plėvele (jos turi būti dvigubai - kad ir viršuje ir apačioje tapukų būtų). Išsikerpame iš akytosios plėvelės (klojamos po laminatu) šabloną - pėdos formą, didesnę už norimą galutinį rezultatą maždaug 50proc.

*Kadangi vėliau 39 dydžio šlepiukus, sunaudojau apie 180 gr. vilnos sluoksnos, kuo didesnis tapukų dydis - tuo daugiau vilnos . Vilną klojame dviem kryptimis (kiekvieną sluoksnį vis kita kryptimi) maždaug 2-3cm daugiau nei šablonų dydis. Kaip kloti vilną jau mokėmės, tad įkeliu tik nuotraukas:

*Suklojau po 4 storesnius sluoksnius vilnos. Užklojame užuolaida ir neskubėdami drėkiname paviršių (kraštelių nebūtina drėkinti), rankomis išlyginame, švelniai pamasažuojame ir ATSARGIAI nuimame tinklelį, vilną prilaikant su ranka :

*Šablonus su vilnele apverčiame ir užlankstome kraštelius. Tuomet vėl klojame vilnos 4 sluoksnius (tą patį kaip ir prieš tai):

*Kad padukas (jam pasirinkau tamsesnę tapukų pusę) būtų dailesnis ir truputį tvirtesnis, dar šiek tiek užkloju tamsesnės vilnos, užkloju tinkeliu, pamasažuoju:

*Ant gerosios darbelio pusės kloju dekorą (pasirinkau šilko pluoštelius ir šilko tvistą):

*Ant dekoro vėlgi klojame tinklelį ir drėkiname, pamasažuojame, atsargiai nuimame tinklelį:

*Per tinklelį spausdama skudurėliu šiek tiek nusausinu tam, kad pernelyg nebūtų daug vandens:

*Užklojame antrąją burbuliuotos plėvelės pusę, truputį užlankstome kraštelius. Ritiniui tvirtesniam susukti naudojau pagalį (turiu neblogą nusukamą šluotkotį ). Susukame ritinį, jį įsukame į audinį, kad neslydinėtų kočiojant, stipriai surišame:

*Kočiojame ilgėliau nei paprastą kilimuką - viena kryptimi apie 300 kartų, kokius keturis kartus išvyniojame ir vis pakeičiame tapukų padėtį. Štai taip atrodo kiek jau pakočioti tapukai. Juos vis keičiant padėtį, rankomis paformuojame, kad kaip įmanoma tolygiau veltųsi:

*Kuomet jau vilnelė būna gerai sukibusi, keliames į vonią Su karštu vandeniu sudrėkiname, pamuiluojame ir kiekvieną tapuką pamėtome vonioje po kokį 40 kartų:

*Šiek tiek perskalaujame karštu vandeniu, nuspaudžiame vandenį ir kerpame skyles - nedideles, kad pernelyg daug neišsitampytų veliant, geriau vėliau žirklėmis jas padidint, jei bus poreikis, ištraukiame šablonus:

*Tuomet vėl keliames į vonią Vis karštu vandeniu drėkiname, muiluojame tapukus. Štai čia galimos vėlimo - trynimo kryptys, veliame tol, kol gauname mums reikiamo dydžio:

*Matome, kaip traukiasi mūsų tapukai:

*Galime formuoti ant savo kojų, jei sau veliame, o galime tiesiog "iš akies". Vis rankomis formuojame, pakoreguojame angeles ir gauname štai va jau tapukus:

*Juos prikemšame medvilninių audinio atraižų, suformuojame ir paliekame džiūti Tiesa, kad greičiau išdžiūtų, galime po kelių valandų pakeisti audinius į sausus ir toliau džiovinti

*Savo nuostabiai pasidarbavusias auksines rankeles palepiname geru kremuku

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Greta N.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 21:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kuo reikia patepti padukus kad neslydinėtų?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 21:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Greta N., ar skaitei pirmas šios temos žinutes? Apie padukus jau ten kalbėta
Greta N.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 21:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip skaičiau Kaip supratau geriausia naudoti silikoną. O kada jį tepti? Jau suvėlus?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
linuxe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 21:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiek turetu susitraukti batukai jai dedu is sluosksnos man kazkaip neperdaugiausiai o kad prisiskaiciau jai kojyte 25cm. reiktu daryt 50cm.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 22:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linuxe, kiekviena sluoksna traukiasi skirtingai, viena 40 procentų, kita 30 ar 50 Todėl reikia pasidaryti mažą kilimuką (ar šiaip kokį plokščią daiktelį) ir pagal jį paskaičiuoti, kiek Tavo turima vilna susitraukė. Žinosi, koks susitraukimo procentas, tada bus aišku, kiek vilnos dėti
Kleckepytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Birželio 2007
Pagyrimų: 4

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 18, 2009 03:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Greta N., aš visada naudoju lateksą padukams, man jis labai patinka, išskyrus kvapą pradžioje, bet jis nuvėsta, išdžiuvęs tampa beveik skaidrus. Beje, sakė, jog bus galima įsigyti jau ir visiškai iškart skysto skaidraus latekso, kažkokio naujoviško, tai laukiu jo labai O tepti reikia tada, kai batukai jau nuvelti ir gerai išdžiuvę Tepu aš kempinėle, nes teptukui iškart būna šakės - staigiai sustingsta šereliai
Atgal į viršų
LaPerlita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Št. Kovo 21, 2009 12:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokie gražūs, labai padės atteity.
Atgal į viršų
linuxe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Št. Kovo 21, 2009 23:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar turiu klausimeli kaip atrodo tas silikonas ir kur jo galeciau isigyti? Gadina man vaizda kai oda uzdedu ant vilnos
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 29, 2009 14:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.senukai.lt/index.php?&tpl=&_artperpage=12&cl=detail_search&searchparam=

Gal kuris iš šių tiktų? gal žinote?

Atgal į viršų
!~Dija~!
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2008
Įspėjimų: 3

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 29, 2009 20:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kleckepytė rašo:
pėdos formą, didesnę už norimą galutinį rezultatą maždaug 50proc.

O jei mano 37 ismera tai kokio dydzio man sablona kirpti?

Gintarka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 29, 2009 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

PinkLady, Liepa yra nurodžius puslapį su visa šablono darymo informacija. Apsivesk pėdą ir pridėk maždaug 2.5 cm
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 29, 2009 21:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

2.5cm kraštams neužteks, nes šlepetė dar ir į viršų turės būt iškilus
Linuxe šiandien patirtimi dalijosi, sakė, kad veldama dideles vyriškas šlepetes pridėjo 20 cm ir gavos kaip tik ant kojos

Gintarka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 29, 2009 22:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai bent aš tai irgi didesnę darau, o tai mano koja milžiniška, bet 20 cm tai čia ohoho
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 29, 2009 22:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar reikia nepamiršti, kad kuo kojytė didesnė, tuo daugiau reikia šlepetei ir aukščio, kad galėtum įkišti per keltį koją
Taip pat, kaip jau daug kartų buvo sakyta, priklauso nuo vilnos susitraukimo Jeigu vilna nelinkusi trauktis, tai galima ir milžino šlepetes padaryti, o kita labai smarkiai traukiasi

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šlapiasis vėlimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 13

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.