“Namai namučiai, nors ir po smilga“
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Snaige
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gruodžio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 25, 2009 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, as suprantu, kad galima dalyvaut ir mamai, ir man, bet gi pas mus vienas pc, automatiskai ir vienas IP adresas.. Vat del sito man idomu, kad nebutu pamanyta, jog tas pats zmogus uzsiregistraves nauju niku dalyvauja su dviem darbais nesinoretu, kad kiltu nesusipratimu konkurso metu todel ir noriu issiaiskinti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 16:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Senokai dalyvavau konkurse, tačiau šįkart dalyvausiu
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
*kitty
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 17:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o jeigu dar mano 2 broliai dalyvaus konkurse?
nors as broliu neturiu

nesupykit, bet man truputi keistai skamba, kad giminiu daug atsiranda kurie irgi nori dalyvauti konkurse, jau ir aisku uz ka balsuos

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Eglentina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

2013 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 17:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš ir jau seniai dalyvavau, bet šiam manau jei laiko užteks tikrai sudalyvausiu
Aidabele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 21:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

*kitty, forume yra tiek nešališkų dalyvių, kurios/kurie balsuoja, kad čia reiktų dvidešimties kartų, kad darbas laimėtų
Snaige
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 08:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

*kitty rašo:
nors as broliu neturiu

nesupykit, bet man truputi keistai skamba, kad giminiu daug atsiranda kurie irgi nori dalyvauti konkurse, jau ir aisku uz ka balsuos

Vat dėl tokių pasisakymų ir teiraujuosi ar galima dalyvauti dviem žmonem su savais darbais iškart atsiranda tokio tipo pasisakymų ir sarkazmų Jūsų žiniai, nemanau, kad tai galima ivardinti kaip "giminiu daug atsiranda". Dažniausiai rankdarbiais užsiimančios merginos rankdarbius atranda per mamas. Nemanau, kad čia galima ižvelgti kažkokį kriminalą, jei aš lankydamasi šiam forume informuoju ir mamą, kad pamačiau konkursą, kurio temai puikiai tiktų jos paskutinis darbelis Ne vien mums, o ir mamoms kartais reikia pastūmėjimo parodyti savo darbelį platesniam ratui žmogui, ir, manau, kad konkurse sudalyvauti neblogas variantas Ačiū, kad išklausėte. Ir jokio pykčio mano pasisakyme nėra
Atgal į viršų
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2007

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 09:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

*kitty rašo:
nors as broliu neturiu

O man truputi keista, kad tokie komentarai paliekami...

*kitty, zmogus klause ne apie balsavima, o apie dalyvavima, o klause del to, kad turi karcios patirties ir as galiu tai patvirtinti. Teko dalyvauti konkurse ir mane norejo is jo ismesti tik del to, kad sutapo IP, o tai ivykodel labai paprastos priezasties - dirbu dideleje istaigoje, kur yra daug darbuotoju ir kompiuteriu, o visu kompiuteriu isorinis IP yra vienodas. Kadangi dirba daug zmoniu, tai nenuostabu, kad keli, keliolika ar dar daugiau domisi ir rankdarbiais ir dalyvavo konkurse. Teko ilgai irodineti savo tiesa. Visiskai suprantu, kad Snaige nori apsidrausti nuo nemaloniu netiketumu. Juk yra labai apmaudu, kai stengiesi, darai, kartaisir naktimis nemiegi del darbelio, o tave ima ir ismeta is konkurso.
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 10:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš jau rašiau, kad galit dalyvauti abi su mama ir nebus jokių nesusipratimų, todėl nereikia pergyventi ir teisintis .
Balsavime matomi visų balsuojančių vardai bei atiduoti balai, nueikit ir pažiūrėkit ar daug ten rasit naujų nepažįstamų narių už kažką sutartinai prabalsavusių . Teisingai juoda avis sako - kad pakelti balą, turėtų daug tų giminių prabalsuoti. Nedarykit problemų kur jų nėra
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rosemary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Balandis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 04, 2009 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

DEMESIO: labai prasau sumazinti nuotraukas iki max. 1000x1000px, kad netampytu stipriai ekrano. Didesniu nuotrauku neprimsiu!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aiza
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gegužės 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 10:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš galėčiau dalyvauti su savo rankų darbo floristiniu burbulu? Čia kaip pavyzdys, nes gaminčiau kitą, visai kitaip dekoruotą burbuliuką

Jolitos drugeliai Fecebook'e
Atgal į viršų
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 10:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gali... juk interjero puošmena čia.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 12:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Naktim nemiegu, valgyt mečiau Kad tik spėt konkursui O darbo dar kieeeek laukia
...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Eglentina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 12:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai jau su savo darbu į pabaigą einu, jau maniau, kad nespėsiu, bet dieną, naktį dariau, tai jau net akyse rodosi Bet dar kol nufotografuosiu tai daug vargo bus
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 13:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš turbūt po konkurso rodysiu
...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Neilaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 18:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš jau padarius buvau. Dekupažas. Su drauge darėm 'eksperementavome' na rezultatą pačios pamatysit.
Atgal į viršų
gabimik
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandysiu suspėti ir aš šiam konkursui.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 13:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš jau įdėjau savo darbą, oj kaip sunkiai man su jo nuotrauka sekėsi ir labai gaila, kad turėjau daryt daug mažesnį, negu buvau numačius
Radiatorius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 17:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, o čia galima siųsti dekoruota sieną ?
Kaip tik penktadienį vakare parveš tinką, tai spėčiau padaryt.

!~Dija~!
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2008
Įspėjimų: 3

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 17:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip tinka
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 12:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rosemary rašo:
Kviečiame visus forumo dalyvius kurti naujus, dekoruoti senus daiktus namams ar kitaip puošti savo būstą.
Pristatomi darbai BŪTINAI turi būti interjero detalės. (Rūbai ir visi aksesuarai, skirti puoštis žmogui, nėra interjero elementai). Gal kas sugalvos atnaujinti šviestuvą, kiti dekoruoti seną pabodusią dėžutę, treti - imsis sienų tapybos.
Technikos nėra ribojamos.

Na ir kas čia neaiškaus? Net pavyzdys panašus pateiktas
Konkursas anonimiškas, tai nereikia čia konkrečiai pasakoti, ką darysit

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 1

2010 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 16:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man tai siaubingai nesekmingas dalyvavimas bus, jei isvis bus. Jau kelis vakarus darau, darau. Kazkas gavosi, parodziau vyrui - tas pasikraipe pasikraipe... Pagalvojau: na, jei nedaro jam ispudzio, tai nepadarys niekam. Tai dabar darau kazka is naujo. Vos tik pradejau nauja projekteli, vyras numyke, kad pirmasis buvo grezesnis... Nors pasius... Tai sakiau, daugiau jo neklausysiu, o ar ka nors dar spesiu pagaminti net nezinau

Mano puslapis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liukse, mažiau dėmesio reikia kreipti į tuos vyrus , svarbu pačiai gražu
Atgal į viršų
Rosemary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2007 Balandis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 17:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Demesio: patikrinkite savo siustas nuotraukas - net 6 dalyviams jos buvo grazintos pataisyti. Dar yra galimybe speti ideti pataisytas nuotraukas
Atgal į viršų
julyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 12:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as tai nedalyvausiu nors .labai norejau nes kaip tycia dabar fotoaparatas sugiado ir neaisku kada ji atgausiu
Atgal į viršų
Neilaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 12:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tik ką supratau, kad iš manęs fotografės nebus . Nufotkinau, kaip sugebėjau, o kiek patalpų išbandžiau....

[ Sk. Gegužės 10, 2009 12:10 ]
Galglėtum RoseMary, tu sumažinti? Aš neturiu jokios programos, negaliu sumažinti ...
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 27

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.