Internetinių parduotuvių aptarimai II
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių parduotuvės Lietuvoje
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Drugelis23aa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Kovo 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos,as tai patenkinta Hobera.lt prekytes atejo lb greit.daba uzsakiau is pacios klaipedos STIKLE ( http://www.stikle.lt/katalogas/# ) tai irgi vaziuosiu atsiimti prekiu nes visai salia.
dabar pameginsiu uzsisakyt prekiu is karoliukai.xz.lt paziuresiu kaip sioje svetaineje vyksta prekyba.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 17:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

visas sias parduotuves esu isbandzius
viskas buvo ciki. su hobera siek tiek buvo nesklandumu, bet viska greitai isprende.
kazkaip man su rankdarbiais.com nesiseka, pripainioja beveik visada, arba prekes nekokybiskos

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Agade
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 21:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o man nlb patiko tavokaroliukai.lt auskaru paskirstytojai. ir mazu akmeneliu lb siauros skylutes :( vielute tik max 0.5 isiveria :(

[ Sk. Gegužės 10, 2009 19:06 ]
Afalliuke rašo:
Aš praeitą savaitę apsipirkau Daiwa.lt. Sekmadienį vėlai vakare išsiunčiau užsakymą. Pirmadienį po pietų apmokėjau. Ketvirtadienį ryte gavau, o penktadienio vakara pusseserės jau džiaugėsi dovanėlėmis - auskariukais.
Taigi labai esu patenkinta Daiwa.lt prekės kokybiškos, aptarnavimas greitas, kainytės viliojančios.

man asmeniskai tp lb patinka si parduotuvele kas liecia "gelezines" detales tai kainos tikrai lb geros. akmeneliu kainos palyginus su kitom parduotuvem apytiksliai tokios pat bet tp nera is brangiuju.
o aptarnavimas tai isvis super dra nei karto negavau broko ar kzko panasaus

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kvaki
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Balandžio 2009

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 11, 2009 14:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Išgyrėt daiwa.lt tai pabandžiau iš ten užsisakyt. Tokia nemaža sumelė gavos, bet nelabai likau patenkinta tuo ką gavau. Vienų karoliukų neturėjo, tai nei paštu pranešė nei ką, tik užsakyme pinigai gulėjo įdėti Vieni intarpai buvo visiškai kitokie nei paveiksliuke o ir nelabai kokybiški bei skirtingi, beje nepigūs - virš 2 lt . Dovanėlių jokių neradau taip pat, nors čia visos rašot, kad gavot.
Tiesa, parašiau Daivai laišką, tai atsiprašė ir norėjo kompensuot nuostolius, sutarėm, kad kitam užsakymui nuolaidą gausiu.

O lelija.lt likau labai patenkinta bendravimu. Apie menkiausią smulkmeną buvau informuota paštu ir su manimi tarėsi kaip ir ką įdėti (neturėjo reikiamų kiekių), beto dar informavo apie nedidelį nuskilimą didelio jaspio, tai dar nuolaidą nemenką padarė Bet kai pamačiau, tą mažyti nuskilimuką, tai net juokas suėmė, toks nežymus ir lengvai paslepiamas. Žodžiu likau labai jau patenkinta ir dar dovanėlių gavau
Atgal į viršų
Agniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 15, 2009 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man reikėjo absoliučiai visko - nuo įvairių karoliukų iki vielutės ir etc, todėl ne visose parduotuvėse radau visko, ko man reikia. Apsipirkau rankdarbiai.com parduotuvėje. Radau savų pliusų bei savų minusų. Pliusai - greitas pristatymas ( gavau siuntą po dviejų dienų nuo užsakymo ), tačiau šiek tiek nusivyliau, jog vienas pūsto stiklo karoliukas buvo su nelygia ir žymiai perdidele skylute ( o juos buvau nusipirkusi kaip tik du ir norėjau panaudoti auskarams.). Antra, marmuriniai karoliukai byrėjo į smėliuką vos prilietus replytėmis ( o marmuras, rodos, turėtų būti kieta medžaga, ar ne?) ir gerokai nustebau supratusi, kokio dydžio išties yra karoliukai. Kitą kartą manau užsisakinėsiu iš kitur, įtariu tai bus Daiwa.lt
Ieva*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 15, 2009 22:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

noreciau paklausti kuri internetine parduotuve labiausiai tinka pradziamoksliams kai reikia ir replyciu ir vielutes ir t.t.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 15, 2009 23:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ievutis rašo:
noreciau paklausti kuri internetine parduotuve labiausiai tinka pradziamoksliams kai reikia ir replyciu ir vielutes ir t.t.

ziurineji tada visas internetines parduotuvytes ir renkiesi kur kas geriau ar graziau ar mieliau
Atgal į viršų
Ieva*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 16, 2009 17:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu cherryxp,Agniukė
tikrai uzsuksiu i ta svetaine. o gal ir apsipirksiu

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 19, 2009 13:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as taip pat galiu pagirti perliukas.lt, prekes greit pristatomos.
man buvo ideje ne tai ko reikia,tai kai pasakiau,kita diena buvo issiusta tai ka buvau uzsakiusi.
taip pat galiu pagirti hobera.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008

2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 19, 2009 13:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kiek siuo metu yra lietuvoje internetiniu parduotuviu, tai vat butent perliukui skirciau pirma vieta. greitas ir kokybiskas aptarnavimas, o prekes skiriasi nei daugumoje parduotuviu, ir kainos skiriaisi i geraja puse

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dodezile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 19, 2009 13:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man labai patiko paskutinė kurioje pirkau tai Daiwa.lt
Labia viskas greitai ir šauniai, o kainos pvz vinukų tai pigiau aš dar nemačius, je iklystu, prašau apšviesti..

JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 20, 2009 21:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kas nors iš šiauliečių žada daryti užsakymą iš rankdarbių? Labai reikia vienų karoliukų, bet vien dėl jų neapsimoka sakytis..
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Babilka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 21, 2009 13:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

hm..tai jeigu bendrai vertinant, pigiausiai prekes kainuoja kuriam tinklapyj? ir dar norejau paklausti, kur geriausia pirkti pasidabruotus, sidabrinius uzsegimus auskarams?
Lamela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 21, 2009 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nera tokio puslapio, kad jame viskas butu pigiausia...vienur viena pigiau..kitur kita
Atgal į viršų
Trema
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 21, 2009 17:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Babilka rašo:
kur geriausia pirkti pasidabruotus, sidabrinius uzsegimus auskarams?

Pagal mane, pigiausia http://www.sidabronamai.lt/
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Gruodis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 21, 2009 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užsisakinėjau prekytes karoliukai.xz.lt. Likau labai patenkinta. Pirmiausiai bendravimu, kadangi turėjau neaiškumų, parašiau žinutę, buvo operatyviai atsakyta.Kainos visai normalios, asortimentas tikrai geras ir platus.O svarbiausia, prekės - visos iki vienos labai kokybiškos, tokios, kaip sako "delikatnos".Labai nemėgstu grubių daiktų, o čia viskas -kepurėlės, paskirstytojai, sujungimai, užsegimai tokie "tvarkingi", glotnūs.
Vienu žodžiu liuks.Labai patiko, tikrai užsisakinėsiu ir toliau.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 21, 2009 19:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o gal zinot, kur lt internete galima isigyti ploksteliu auskaru dekupazinimui?
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 21, 2009 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.decoupage.lt/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=81&keyword=&manufacturer_id=0&Itemid=76&orderby=product_price&limitstart=0

Čia
Atgal į viršų
Babilka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 21, 2009 19:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

didelis dekui
~saulyte~
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 22, 2009 16:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kur butu galima nusipirkti laikroduku - kaip priemone papuosalui kurti? Buvau kazkada radusi viename internetinaime puslapyje, bet dabar nu niekaip neberandu.
Atgal į viršų
triki
Galerijos moderatorė
Galerijos moderatorė

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 22, 2009 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Anksčiau laikrodukų būdavo karoliai.com Kaip dabar, nežinau.
Atgal į viršų
Lamela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 22, 2009 17:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

beads.lt lyg budavo..
Atgal į viršų
DianaS
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 22, 2009 17:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siandien ryte gavau 3 uzsakymus : is perliuko, karoliai.com ir is daiwa.lt .. ir deja nusivyliau Daiwa.. ten uzsisakiau smeigtuku 70mm su bumbuliukais ir jie beveik visi apsilupineje ir net nevienoj vietoj..iskart nufotografavau ir parasiau i daiwa.lt ...jokio atsakymo , pameginau paskambint o telefonas isjungtas na tikiuosi i dar pasitaisys
va tokia mano patirtis..o kitom pardotuvelem priekaistu neturiu
Atgal į viršų
Kvaki
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Balandžio 2009

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 22, 2009 18:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Diana, gal atrasys veliau. Man kita ar dar kita diena atrase ir tada susitarem. Nors is karto buvau labai jau pikta, del tu nelemtu intarpu
DianaS
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 22, 2009 18:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na labai to tikuosi .. bet negi nemate ka dejo, ten labai viskas matos, apsilupe net po pora mm.. na tiek to.. ziuresim kaip bus.. parasysiu dar..
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių parduotuvės Lietuvoje Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 337

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.