Internetinių parduotuvių aptarimai II
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių parduotuvės Lietuvoje
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
vitalijaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 17, 2012 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man Lelija labai patiko-greit atsiuntė maloniai aptarnavo,geros prekes
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 16, 2012 11:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dabar taip laukiu iš lelijos prekių, jau 2 dienas siunčia... Parodyta, kad trečiadienį išsiuntė, tai su vėriniais nuo išsiuntimo kitą dieną gavau, o su lelija jau 2 dienos kaip nėra, o to siuntinuko taip reikia Bet čia manau, kad LT paštas atsotogas kažkokias pasiėmė

Atgal į viršų
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 16, 2012 12:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Truputį per anksti papeikiau Lt paštą... čia mano paštininkė leido sau penktadienį pamiegot O su Lelija.lt viskas ok, dar ir dovanėlių įdėjo (kažkokių karoliukų ir trumpų žalvarinių smeigtukų). Bėgu pasirodyt į kitą temą

Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 16, 2012 21:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės.
Jau senokai buvau susidomėjusi www.rankdarbiai.com internetine parduotuve. Jos prekiu gausumu ir pakankamai normaliomis kainomis.
Tik vat prieš užsisakant norėčiau sužinot, ką jūs manot apie šią parduotuvę, gal buvo brokuotų prekyčių?

Iš karto ačiū už atsakymą

zuikis515
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 02, 2012 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kuri gali pasakyti atsiliepimus apie beadshop.lt parduotuvę. Ketinu ten pirkti daaug akmenėlių juostomis. Ar verta?
Atgal į viršų
LeeLu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 03, 2012 13:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba.
Komentarai apie parduotuves is kuru dazniausiai perku.
Gabuua - rankdarbiai.com kartu su veriniai.lt yra is tu parduotuviu is kuriu perku dazniausiai.
Zuikis515 beadshop.lt is internetines niekad nepirkau, bet labai daznai perkuos ju "gyvoje" parduotuveje Kaune, bet tikrai zinau kad ir Vilniuj yra gyvai. Todel netgi labaiu siulyciau nueit apsidairyt. Kartais vaizdas monitoriuje truputi skirias nuo to gyvai
Atgal į viršų
armandyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 11, 2012 18:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokia internetine parduotuve pasiulitumet apsipirkti? Kurioje būtu pigu, bet kokybiški rankdarbių priemonės. Ačių iš karto;)
Atgal į viršų
laura55
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 03, 2012 20:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kas nors siuntėtės iš internetinės parduotuvės hobbyline? Ir kada patvirtindavo užsakymą, nes laukiu jau visą dieną, kitose parduotuvėse gaudavau patvirtinimą jau po dešimt minučių.
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 09, 2012 18:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
Norėčiau paklausti, per kiek laiko jums atėjo siuntinukas iš Lelijos?
Užsisakiau antradienį, pinigėlius pervedžiau trečiadienį, o siuntinuko iki dabar dar nė ženklo. Čia ko gero dar ir šventės kaltos, bet maniau bent šiandien siuntinys atkeliaus..
Iškart ačiū.

Ugniukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 09, 2012 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na man po dvieju dienu atejo
Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 10, 2012 21:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiesą pasakius, nusivyliau lelija.
Negana to, kad siuntinukas keliavo galima sakyti savaite (jų nekaltinu, galėjo ir pašte užstrigti ar pan.), bet dar ir pusė karoliukų brokuoti. Nėra tie brokai tokie jau siaubingi, kad skųstis reikėtų, bet visgi nėra malonu gaut brokuotą prekę. Daugelyje karoliukų arba kreivai, pro šoną pragręžta arba kur nors nudužę. Aišku nėra taip jau siaubingai, juk juos dar kepurėlės pagalba paslėpti galima, bet nemalonu mokėti pinigus už defektuotą karoliuką, kai už tą pačią kainą gali nusipirkti sveiką.

Ugniukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 10, 2012 21:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip keista. As buvau is ten irgi siuntinuka uzsisakius, ir dar palyginus daug visko, bet ne vienos brokuotos prekes
Atgal į viršų
Justina.z1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugpjūčio 04, 2012 21:42    Rašyti temą: Karoliukai.lt Atsakyti su citata

Taigi, pasidalinsiu savo nuomone apie karoliukai.lt
Šio portalu susidomėjau nes savininkė gyvena Klaipėdoje. Užsisakiau prekes, už 20 lt. bet kol jas užsisakiau, uhh... Su manim sunku, bet ji, ką aš žinau, paprašiau telefono numerio, nes nenorėjau ten su tuo el pažtu cackintis, tai ką manot? Tik po užsakymo gavau kai jau viskas buvo sutarta. Okey, čia gal aš pati kalta prašiau be reikalo ir taip toliau. Tai va, sulaukiau 10h. ryto žinutės jog mano u-sakymas paruoštas,nuėjau atsiimti, viskas lyg ir OK, bet paskui pamačiau kad kai kurių prekyčių lyg ir trūksta... Kelio lyg ir brokuotos, nors taip gal ir turėjo būt...
Atgal į viršų
ausriuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Spalio 2007
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 17, 2012 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man teko bendrauti su auskarams.lt, gaila, kad ju puslapis tik facebooke, nes man su juo sunkokai sekasi, bet maloniai aptarnavo ir kainos nesikandzioja. O kadangi pati is Vilniaus, tai vietoj apziurejau ir kas patiko susirinkau. Kokybe gera, kainos irgi, broko mazai labai. Zodziu likau patenkinta ir aptarnavimu ir kokybe.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mezginukai
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 01, 2012 11:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

auskarams.lt jau turi ir savo puslapį ir akcija šiuo metu, viskam -40 proc. Tai kainos super
Atgal į viršų
erniu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 01, 2012 12:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

galite nuoroda atsiusti nes tu auskarams yra daug puslapiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
erniu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 01, 2012 12:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

galite nuoroda atsiusti nes tu auskarams yra daug puslapiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mezginukai
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 01, 2012 15:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

www.auskarams.lt
Atgal į viršų
erniu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 01, 2012 15:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 09, 2012 18:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos, gal kas nors žinot kokius kontaktus su parduotuve www.karoliukai.lt(Klaipėda). Užsisakiau prekes, jau 2 dienos negaunu net rekvizitų apmokėjimui.O prekių verkiant reikia... Niekad tokių problemų ten nebuvo, viskas vykdavo operatyviai,o dabar kaip tyčia -kai skubu - tai tylu... Būčiau labai dėkinga, gal kas netyčia kokį kontaktinį telefono numeriuką turite, ypač klaipėdietės. Žinutes siunčiau, jokio atsakymo negaunu. HELP
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 09, 2012 18:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man labai patinka karoliukai-akmeneliai
Atgal į viršų
Kvykse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 09, 2012 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ką tik pirkau iš Dekolinos nurodytos parduotuvės. Viskas buvo gerai. Tik man rašė, jog išeis atostogauti, tik nežinau iki kada...
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 09, 2012 20:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet puslapyje nieko nėra parašyta, kad iki kažkurios tai datos atostogauja ir prekių nesiųs.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 13, 2012 21:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš pirkau iš viskas vėriniams 2 kartus tai man labai patiko
Atgal į viršų
erniu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 13, 2012 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

viskas verinias lb geras yra
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių parduotuvės Lietuvoje Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 3537

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.