Dovanos. Ką dovanojate ir ką gaunate?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Rosita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 23:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai čia mes turim sakyt tau, ką mes norim gaut?

Melsvai.žalia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Greta N.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 21, 2009 12:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tarkim, kas jums patiktų?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
smilsee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 21, 2009 12:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As tai labai gerai zinau ko noriu bet mazai kam tai tiktu O tu pagalvok apie savo kokius pomegius ir manau sugalvosi ko nori
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 21, 2009 13:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš per praėjusį gimtadienį visiem sakiau, kad nežinau, ko noriu dovanų, bet kadangi gimtadienio nešvenčiau, tai nuo giminių gavau pinigų, kuriuos aišku išleidau karoliukams
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 21, 2009 13:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Greta N. , o jeigu koks dovanų čekis iš kokios e. rankdarbių parduotuvės? Man tai jų nebūtų per daug
Atgal į viršų
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 21, 2009 15:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vat, tokia dovana irgi neblogai, tik ar jie patys išrinks, kokioje parduotuvėje? Nors aišku, ne visose jų yra
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 21, 2009 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kas čia sunkaus ? Man tai tiktų visos, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima . Nesu įsitikinusi, bet manau, kad jeigu nėra to dovanų čekio, tai galima susitarti su savininku parduotuvės asmeniškai
Atgal į viršų
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 21, 2009 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ištikro domėjausi tais čekiais, pati galvojau, gal paprašyti dovanų, tai yra parduotuvės, kuriose čekį galima pirkti kaip prekę, o kitose išvis nėra, ir kiek rašiau į el. paštą, sakė, kad neturi tokios galimybės.... Gal dabar pasikeitė, nežinau O kaip Rosita gavo čekį, tai aš tokio irgi neatsisakyčiau
Rosita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 22, 2009 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

bet vat kam yra problema, vakar Klaipėdoj buvau, užsukau į tą parduotuvę nu ir ką..niekas nepatraukė dėmesio nu buvau tokį žiedelį nusižiūrėjus, bet per maži mano pirštai.. nieko gražaus mažos išmieros nebuvo..tikiuos, kad kitą kartą kai važiuosiu bus jau ko naujo prisivežę nes nesinori bet ko pirkt..

Melsvai.žalia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 22, 2009 13:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mus Šiauliuose tai ojojoj, akmenėlių, karoliukų ir detalių didelis pasirinkimas, tik kad brangu labai.
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 22, 2009 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BukSavimi rašo:
Man patiko, kai man padovanojo čekį į ,,skonis ir kvapas''

Labiausiai patikęs čekis

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 23, 2009 09:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš neseniai atšvenčiau gimtadienį ir dovanų gavau įvairiausių, bet pati šauniausia - kelionė su MB. Todėl dauguma kitų lyg susitarę nešė vokelius kelionės išlaidoms .
Atgal į viršų
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 24, 2009 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip aš tokios dovanos norėčiau...
O aš vis suku galvą ką mamai gimtadienio proga padovanoti...
Atgal į viršų
Trema
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 24, 2009 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielos auksarankės, labai orašau jūsų patarimo...
Liepos 10d. mano puseserės gimtadienis, o aš net nesugalvoju ką jei padovanot Jai bus 15m. (berodc) Taigi taigi... Tai gal kas turi idėjų? Nes pati tikrai nieko nesugalvosiu Ačiū.
Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Balandžio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 25, 2009 13:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gali koki papuošalu rinkinuka pagaminti {vėrinys, auskarai, apyrankė...}
Arba kokį dovanų kupona bent jau aš dovanosiu nes mano irgi pusseserės gimtadienis ne už kalnu kuriai 14m. bus.

Lina+Ema
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Liepos 2008

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 25, 2009 13:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano draugė gimtadienio proga gavo dovanų čekį. Tik kai susiruošė jį išleisti sužinojo liudna naujieną, kad su tos firmos čekiais niekas nebe aptarnauja, nes firma bankrutavo... Dovanų kupono suma buvo tik... 300lt.
Atgal į viršų
Dodezile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 25, 2009 14:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkokia nesamonė su tais bankrotais, firmos vos ne visos dirbtinai bankrutuoja o valstybė tyli...čia ne į temą, bet nesamonė tikrai..
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 25, 2009 15:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As savo draugei Estijoje diplomo iteikimo proga padovanojau saldainiu medi, ji sbuvo ir kaip dovana ir kaip nevystancios geles, kurias buvo lengva transportuoti
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 10, 2009 10:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal galėtumėte patarti ką galėčiau padovanoti tėčiui Kalėdų proga? Nes nieko nesugalvoju, nors nušauk... (Žinau, Kalėdos dar tolokai, bet mąstyt po truputį jau reiktų... )
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Yahoo Messenger
Neilaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 10, 2009 11:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Biškį ankstoką galvot apie Kalėdas..

Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 10, 2009 12:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano nuomone ne ankstoka . Aš jau daug maž žinau, ko norėtų kiekvienas šeimos narys. Kaip visada, tėčiui sunkiausia
Norėjau pirkti tokį žiebtuvėlį, bet kad tėtis neberūko:

Nežinau, ką Tavo tėtis mėgsta, ką naudoja. Galėtum pirkti kokią barzdaskutę (mano kažkurių metų kalėdinės dovanos idėja, deja, tėtis nusipirko pats), tėvams esame pirkę bendrai masažo prietaisą, dažnai sukasi mintis nupirktidviem kokį apsilankymą kino teatre, ar kokia vandens parke, spa kokias procedūras, bet abu susiderinti galėtų tik savaitgalį, ir tai tik tą, kai mama nedirba, tai jie tikrai vežtusi ir mus
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 10, 2009 12:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš šiemet iš anksto pirksiu bilietus į teatrą Tam tarpui tarp Kalėdų ir Naujųjų Nes reikiamus daiktus patys nusiperka, o kažkaip vonios priemones ar servizus dovanot nebeįdomu
kamill007
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 10, 2009 12:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nežinau, gal ir man dovanot bilietus į kokį nors renginį, bet nežinau... Norisi padovanoti ką nors originalaus... Galvojau gal kokią knygą ar rėmelius su šeimos nuotrauka, bet tada būtų labai panašu į užpraeito gimtadienio ir užpraeitų metų Kalėdų dovanas... Gal ką nors iš veltinio nuvelt, gal irgi nuotraukų albumą padovanot, gal ką nors dekupažint, gal iš fanieros ką nors išpjaut, o gal nupirkt kokią nors įdomią dovanėlę... Oi nežinau nežinau...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Yahoo Messenger
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 10, 2009 14:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi svenciau gimtadieni, tai dovanu gavau "laisvalaikio dovanu" kortele tapybai ant silko dviems asmenims Sito dar nesu bandzius tad bus idomu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 10, 2009 14:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip aš šito dalyko noriu Turėtų patikti
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 59

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.