Dovanos. Ką dovanojate ir ką gaunate?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 14, 2009 23:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Negalvojau, Idommi, kad dar tokiu knygu buta Regis seniai knigyne bebuvau
Jei vyras tuom domisi turetu jam patikti.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 15, 2009 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirkau šiandien išgirtą Saulėlydį. Nu pirmas skyrius dar tik, bet mane saulėlydis sužavėjo...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Alvita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 15, 2009 20:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neilaa-šią knygą perskaitė labai daug pažįstamų žmonių ir negirdėjau nei vieno žmogaus kritikos, aš pati per dieną šią knygą perskaičiau, net vakarienę užmiršusi buvau .
Šiaip išties įdomi knygą, romanas, ji vadinama, kaip šiuolaikiška Romeo ir Džuljetos istorija. (:
Beje, turbūt žinoma, kad yra išleistas filmas, bet jis nėra toks intriguojantis, nes praleista daug įdomių smulkmenų.
Linkių perskaityti ir „Jaunatis“ knygą, tos pačios autorės.
Įdomaus skaitymo. (:
Atgal į viršų
Afalliuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 15, 2009 21:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai paskutiniu metu dovanoju čekius, kad išsirinktų žmogus ką nori...
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 16, 2009 00:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smailini rašo:
Jei vyras tuom domisi turetu jam patikti.

Žinokit lb įdomu Pati neatplėšiau akių skaičiau skaičiau. O vyrui dar įdomiau turėtų būt, nes jis geriau supras tuos techninius dalykus

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Goddess
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 16, 2009 08:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man mama padovanojo čekį į geras akis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sausainyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 16, 2009 13:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano draugui čekis būtų pati blogiausia dovana... šiek tiek geresnė, bet irgi prie blogųjų - pinigai mėgsta žmogus praktiškas (bet ne per daug) dovanas, o kai reik ką nors dovanoti, tai į klausimą "Gal ko norėtum/pageidautum?" jis atsako "nieko"... o tada jau sėkmės sukant galvą
kurį laiką tarp draugų buvo populiaru dovanoti stalo žaidimus (man asmeniškai patinka tokios dovanos), o vėliau jas kompanijoj ir išbandydavom
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 05, 2009 18:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ką dovanosit tėveliams? Mes tai sugalvojom padaryti tokį diplomą - už geriausiai atliekamas tėčio pareigas. Bet ką dar - nesugalvoju. Kažin, ar supras jis kokį siuvinėtą paveikslėlį, o pirkti bet ko nesinori, jeigu žinau, kad nenaudos
Atgal į viršų
Radiatorius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Št. Birželio 06, 2009 13:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš nusprendžiau pasinaudoti, jau pateikta albumo įdėja ;D Žinojau, kad mano senelis buvo fotografas (neoficialus) ir yra daugybė jo vaikystės nuotraukų, tai dabar kaip tik sėdžiu ir ieškau įdėjų apipavidalinimui
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 17, 2009 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėjau parodyti, ką mano mažasis gavo krikštynom nuo kumų.
Sidabru purkšta taupyklė.

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 17, 2009 12:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokia faina taupykle
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 17, 2009 12:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mes ne kumais ejom tai taupykle kitokia padovanojom

Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 17, 2009 13:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Superinis bankas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 17, 2009 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano sūnus tai gavo sidabrine grandinėlę su zodiako ženklu ir isgraviruota kad nuo krikšto tėvų.

O jau Frekes taupyklė tai jėginė,reikia išsisaugoti minty,man patinka prikolnos ir kitokios dovanos ir pati vis ka nors suorganizuoju,tai ziuriu jau visi is manes laukia kazko tokio,paskutiniu metu dovanas pakuoju i laikrasti

Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 18, 2009 11:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o ten viduj dar jubiliejiniu litu yra. butent 2009 metu, is tikro tai pasiseke kad banke man ju dave.
Atgal į viršų
NePaStEbiMa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 17:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėjau patarimo, noriu nupirkti dovanų čekį už 100Lt mamos 50- simtmeciui. Tik bėda, kad neapsisprendžiu kokios parduotuvės, mama nėra labai ten kosmetikos gerbėja, bet nieko orginalaus nežinau. Veiksmas Kaune. Gal turit kokių idėjų?
Atgal į viršų
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 18:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man patiko, kai man padovanojo čekį į ,,skonis ir kvapas''... Jų yra trys parduotuvės- tabako, arbatos ir kūno priežiūros reikmenų... Čekis galioja visose tose parduotuvėse, todėl gali pats pasirinkti, kurioje parduotuvėje nori apsiprekinti... Pati pasirinkau kūno priežiūros priemones, tad galiu pasakyti, kad labai kokybiškos, maloniai kvepiančios priemonės... Dabar viską iš tos parduotuvės perku...

O dar manau, kad nupirkdama čekį juvelyrinių dirbinių parduotuvėje tikrai neapsiriksi... Aukso ir sidabro dirbiniai visada yra vertingi...
Atgal į viršų
NePaStEbiMa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 18:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O dėl juvelyrikos tai gera mintis, tik įdomu kuriuose galima įsigyti, o mano mama kažkaip nesimpatizuoja nei kūno priežiūrai nei arbatom.
Atgal į viršų
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 18:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dabar daugumoje parduotuvių galima čekius nusipirkti... Tiesiog nueik ir paklausk ar tokius parduoda...
Atgal į viršų
Trema
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 19:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O Aš siūlyčiau padovanoti "Akropolio" ar "Megos", kokioj norės mama tokioj ir apsipirks, tik jei taip darysi tai siūlau imti daug čekių už mažiausią kainą, tada galės tai daryt ne vienoj. Na pavyzdžiui imt 5 čekius po 20Lt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
NePaStEbiMa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 19:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neperneša akropolių , Pasinaudosiu juvelyrikos ideja ;]
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 19:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Maximoj geras dalykas yra http://www.maxima.lt/apie-imone/naujienos/naujiena/21849/
Dovanų kortelių ten visokiausių yra, kaip ir kainų. Aš tai pati norėčiau į tapybos pamoką Ale Kalėdos toli dar, o gimtadienio dovaną gavau iš anksto

triki
Galerijos moderatorė
Galerijos moderatorė

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 19:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mes su sese mamytei dovanojome apsilankymą spa centre - pirtelė, džakuzis ir masažiukas. Iš pradžių labai laužėsi, bet po procedūrų liko labai patenkinta
Atgal į viršų
Rosita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o aš tai šiandien gavau išankstinę gimtadienio dovaną..čekį 200lt Aukso gijoj.. ir džiaugiuos, ir nelabai..neįsivaizduoju, ką išsirinkt reiks..

Melsvai.žalia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Greta N.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Št. Birželio 20, 2009 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano jau greit gimtadienis. Visi klausinėja ko dovanų norėčiau, bet net neįsivaizduoju ką sakyt. Gal turite kokių nors pasiūlymų?

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 49

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.