Tapymas ant šilko
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Tapymas, piešimas, deginimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 08:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cukrus dedamas ant pradžiuvusio šilko ir druska taip pat. Valyti druską ir cukrų galima valyt neišdžiovinus, tik tą reik daryt atsargiai teptuku. Kontūras ant šlapio tirpsta išsilieja, galima gaut įdomu efektą, bet jei reik kontūro dažam suvaldyt, jis dedamas ant sauso šilko ir gerai išdžiovinamas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2007 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 31, 2010 17:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tai graziau kai druskos efektas ant dar smarkiai slapios vietos. tiesiog reikia bandyti
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gerduke_10
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 12, 2010 19:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu pora klausimeliu :
Kaip matau cia ne mazai kas tapo ant silko... o ar galima dazyti ant bet kokios medziagos nes as noriu ant vienu medziaginiu batu nusipiesti leopardo demes... zinau kad jei tinkamai viska padarysiu atrodys puikiai ;D (medziaga labai tvirta, be tarpeliu) . Beto ar zinote kur galima internetu pirkti dazu audiniams?
Atgal į viršų
Ausryne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 13, 2010 09:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos.noreciau patarimo.nusipirkau rusiskus dazus silkui "Batik".kokia Jusu nuomone apie juos? tikriausiai galesiu maisyti ir kitu firmu.Raso,kad lyginami ligintuvu...
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 19 Sausio 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 13, 2010 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gerduke_10, tau reikėtų dažų audiniui, jų yra www.artinn.lt, www.ornamentai.lt, iš tų parduotuvių, kurias aš žinau, gal yra dar kur nors, galėtum pasidomėti forumo temoje apie tai, kur galima nusipirkti priemonių rankdarbiams.

Ausryne, aš esu turėjusi tos firmos kontūrų, jie man nepatiko, nes bent jau tie, kur turėjau aš, niekad taip lyg ir neišdžiūvo, liko limpantys, bet tai buvo seniai, gal dabar kokybė pasikeitė, o dažų nesu bandžiusi, šiaip, manau, kad galima maišyti su kitais lygintuvu fiksuojamais.

naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2007 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 21, 2010 15:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As turiu Batik fiksuojamus garais. Tai man jie vsai patiko.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Fufu
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 30, 2010 18:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas... Aš čia naujoke :p Ryt varau pirkti dažų šilkui... Esu piešus ant šiklo bet tik lb mažai... galėsiu parodyt Tikiuosi gerai sutarsim
Atgal į viršų
Fufu
Svečias

PranešimasParašytas: Št. Spalio 02, 2010 09:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano menaas Man pačiai tai čia nieko gražaus...

Atgal į viršų
tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 07, 2010 09:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fufu, nelygiai dėtas kontūras, yra net akiai matomų tarpų . Kontūro linija turi būt vientisa. Piešinys neapgalvotas. Matosi kad maskavai dėmes. Dėmes galima paplaut čia pat kai matai kad kontūras praleidžia. Uždarai kontūru tą vietą . Dėmę teptuku paplaunmi nudžiovini. Galoma bertį druską ir taip išgaut įdomų efektą.
Čia mano paskutinis darbas. Paveiksliukas
[img][/img]
Atgal į viršų
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 07, 2010 09:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o jau grožis, neišpasakytas norėčiau ir aš taip mokėti

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Austejyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 07, 2010 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho, koks nuostabus tavo paveiksliukas, Tavi
Atgal į viršų
tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 07, 2010 14:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, mergaitės. Tiesiog nuėjau mokytis pas garsią šilkininkę ir supratau kad nieko nemoku. Šios aguonos pieštos jai vadovaujant. Tikiuos kiti darbai mano bus neprastesni
Atgal į viršų
Fufu
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 07, 2010 18:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na gal šitas labiau vykęs piešinys
Atgal į viršų
tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 08, 2010 07:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fufu, šis geresis , bet ribos tarp spalvų ryškiai matomos. To neturi būt šiuo atveju. Neleisk uždžiūti dažui iškart įvesk kitą spalvą jei nori gražaus perėjimo. Pasiskaityk kas buvo nagrinėjama akademijoj. Ten labai aiškiai Panikės išdėstyta ir kai kas mano.
Atgal į viršų
spazzola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 16, 2010 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes, na kur visos didziosios meninikes?
gal kas man gali paaiskinti kaip tapyti ant silko be konturo? t.y. kad liejant dazai vienas su kitu nesusilietu palikdami labai rysku kontura..aciukas *
Atgal į viršų
tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 19, 2010 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vienas iš būdų yra naudot akvarelinį gruntą (spec. šilkui), tada galima piešt kaip ant popieriaus, tik reik pusausiu teptuku tapyt. Kitas būdas yra naudot specialų spalvų tirštiklį. dažai taps labiau panašūs į aliejinius. Dar galima naudot bespalvį kontūrą. Atkreip dėmesį į mano aguonas. Kai kurie lapai tapyti su bespalviu kontūru
Atgal į viršų
spazzola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 20, 2010 02:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tavi, labai dekui uz info

[ Pen. Lapkričio 19, 2010 23:35 ]
nekantrauju, kada vel pradesiu tapyti.. tiek galvoje sukasi minciu,ideju...
Atgal į viršų
sile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 29, 2010 12:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos , darbininkes . neseniai pamaciau kelis efektus, kurie mane labai sudomino. noriu paklausti, gal kas zinot, kokiu konkreciai priemoniu reikia ir kur ju gaut,i norint atlikti marmuravima ant silko?

dar maciau toki efekta, kai ant piesinio, tarsi, voratinklis uzpiestas. kaip kad sutrukinejes piesinys butu, kaip kad plonyciai siulai butu apraizge piesini. gal kas matet kazka panasaus ir zinot, kaip ir su kuo tai padaroma?

tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 05, 2011 14:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Voratinklis arba krakeliūrai yra gaunami dirbant su karštu vašku. Kai jis sustingsta tiesiog atsargiai palaužoma ir ant to palaužymo dedamas pats tamsiausias dažas.
Marmuravimo dažu galima tik atsisiūsti iš užsienio, bet efektas nuo marmuravimo greičiausiai jus nuliūdintų
Atgal į viršų
sile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 07, 2011 20:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu, tavi.
gal gali daugiau papasakot kaip dirbama su tuo vasku?
kodel nuliudintu marmuravimo efektas?

tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 10, 2011 09:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su marmuravimo dažais įdomu porą darbų darbų padaryt, paskui jie pabostų, nes panašūs darbai gaunas.
Su vašku.
Paprastai dirbama ne su vašku o parafino ir vaško mišiniu. Tiesiog reik nusipirkti baltas žvakes. Spalvotos gali palikti plėmus. Ištirpintas Vaškas pilamas į tokį prietaisą.

JŲ yra įvairių storių. Dirbama nuo viešiausios spalvos po truputį tamsinant. Pvaz piešinyje šviesiausia yra geltona , ja padengiat piešinį, poto dedat vašką, toliau pvz piešiat raudona spalva, po to pvz ruda. Na čia nuo piešinio priklauso. Aplamai įvedus google paieška karšta batika galima daug medžiagos rasti
Atgal į viršų
kapuuucino
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 25, 2011 20:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos reiketu pagalbos noriu pradet tapyt ant silko nuo ko pradet?
Atgal į viršų
tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 01, 2011 10:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kapuuucino, eik į akademiją, kur yra mano ar panikės dėstoma ir pasiskaityk, netingėk
Atgal į viršų
RutaS
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 11:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos,
norejau pasiklausti, kaip reiktu is tikruju tapyti paveikslus? ant kokio silko? as dariau viena ant ponge 5, bet jis truputeli persimato, tada kazka po juo reikia det... ir ar gruntuojat silka? kaip ant grunto taposi, kaip suprantu tada nereikia konturo naudot? ir paskutinis klausimas: ar tapot iskart ant remo istempta, ar poto jau nutapyta tempiat? bet jei iskrat ant istempto, tada nera kaip uzfiksuoti...

tavi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 09, 2011 11:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

RutaS, paveikslams geriau yra krepdešinas arba ponge 8 , tik ant jų taposi kitaip, pradžioj bandyk ant mažo gabalėlio. Tapant paveikslus geriau ant porėmio su konopkėm šilką tempti, po to galėsi nuįmti ir fiksuot. Kai norėsi rėminti vis tieks reiks dėti paspartu (kartona ar medžiagą). Pačiai gerai įrėminti yra sunku. Dar vienas būdas kai šilkas tiesiog ant pagaliuku tempiamas , na kaip kiniečiai ar japonai daro . Viršuj pagaliukas ir apačioj.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Tapymas, piešimas, deginimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2931

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.