“Vaizduotės labirintais žengiant“
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
lupita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Lapkričio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 03, 2009 18:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, kažkas bus ir paskutinis , bet taip jau savęs nenuvertinkit . Tam konkursai ir yra kad juose išbandyti save . Sėkmės visoms
dinux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 03, 2009 20:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as irgi dalivavau tikuosi nebusiu paskutine o taip visi darbeliai grazus ir ydomus
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
julina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 03, 2009 21:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vistiek kažkuri bus paskutinė. svarbiausia - dalyvauti, o ne, kad nebūti paskutinei. Malonu užimti prizinę vieta, pasidžiaugti, kad tave įvertino. O ar antra nuo galo, ar paskutinė, koks jau čia skirtumas?
Atgal į viršų
Vabank
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Rugpjūtis (Suma: 1) 2009 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 03, 2009 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

balsavau ne už tuos darbus, kurie yra beveik tiksli kažkokio daikto kopija, bet už tuos, kurie žymiai tiksliau atspindi konkurso idėją
Atgal į viršų
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 04, 2009 19:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu Vabank Aš ir pati stengiausi balsuoti už tuos darbus, kurie asocijavosi su Aliai pateikta konkurso idėja Juk šio konkurso esmė ir yra asocijacija, o ne kopijavimas

Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009

Medaliai: 3 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 04, 2009 22:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man vis vien baisu bus jei uzimsiu paskutine vieta kaip kokia nevykele... Kazkada dar pries konkursa sapnavau kad uzimsiu jame paskutine vieta ir pabudus pagalvojau kad gal neapsimoka siusti,bet ta diena buvo mano gimtadienis, as buvau labai laiminga tai ir issiunciau uzsimirsus...taigi...
o merginos kuri neitariat kuris mano darbas?
Atgal į viršų
meka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 04, 2009 22:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nepergyvenkit merginos.. as busiu paskutine.. nes retai lankausi siame forume, nors kartais darbeliu sau namie ir pasidarau nemanaum kad del tokiu dalyku reikia verkslent dziaukimes, kad yra galimybe vienai is kitos pasimokyti ir sukurti nauju sedevru
Atgal į viršų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Rugsėjo 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Kovas (Suma: 1)
2008 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 04, 2009 22:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kas čia per verkimai ?

Tik jau nejuokaukit taip. Ir juo labiau nenorėkit laimėt iš gailesčio .
Jei jau pati būni nepatenkinta darbu, reikškia, tikrai kažkas negerai, todėl iš naujo darai, darai, darai, darai... Bent aš mokyta esu, kad niekas nieko už dyka neduoda ir puikiai žinau, kad kiek pastangų įdėsiu, tiek ir būsiu įvertinta.
Be to, kaip suprantu, nemaža dalis čia labai dar jaunos panelės ir jum marios laiko digimolizuotis (tobulėt ). Šiaip primetu, kiek bendraamžių jūsų/mūsų nesugeba visai nieko pasigaminti, tai vien tai, kad dalyvaujat su savo darbais yra koks laimėjimas.

Norėt laimėt reikia . Aš pati iš tų, kurie nesivadovauja konkursuose ir varžybose posakiu "svarbu dalyvaut, o ne laimėt". Bet šitam konkurse nei viena nebus paskutinė, bus tik toks, už kurias kitos pasirodė geriau. Paskutiniai tie, kurie nieko nedaro.

Tai žinokit dbr, jei dar pamatysiu, kad verkšlenat kuri, mintyse smarkiai išspardysiu šikną!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 05, 2009 00:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho kokie pasigasdinimai. Realiai kiek perziurejau darbus, tai tikrai visos pasidarbavot, tad visoms po ir Laimejot ar ne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)
2 vieta (Suma: 1) 2009 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 05, 2009 11:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BOO,gera kalba rėžiai
jau taip yra-vieni laimi konkurse prizines vietas,kiti pasidalina žemiau esančias vietas,bet jokiu būdų nepralaimi,nes jie dalyvauja (žinokit yra garsių menininkų,kurie dalyvauja garsiuose pasauliniuose konkursuose ir nelaimi jokiu priziniu vietu,bet savo cv. visada pažymi kad dalyvavo tokiam ir tokiam konkurse,nes tas dalyvavimas lyg pažymi,kad jis yra aktyvus,turi kūrybinių minčių ir t.t.t,)
Čia yra merginų,kurios pirmą kartą dalyvauja,tai galiu pasakyti,kad dar ne vienam konkurse nemačiau ne vieno darbelio,kuris nebūtų surinkęs ne vieno balso,visi darbai gauna kažkiek balsų,o tai įrodo,kad visgi visi darbai sulaukia įvertinimo

Šiam konkurse tikrai pamačiau įdomių darbų,individualių,su savitu braižų
,tai įtakoja ,matyt,konkurso tema-verčia daugiau parodyti savos asmenybes.Yra ir mažiau sudetingų darbų,paprastesnių asociacijų,panašiasnių daugiau į daikto atkartojimą,bet visgi,konkurso sąlygose,tokie darbai buvo leidžiami,ir kai kurių jų atlikimo technika tikrai gera

na ir dar,balsavime tiek daug lemia,ne objektivumas,o subjektivumas
,tas man patinka,ar ne patinka ir tame yra didis tokių konkursų žavesys ,nes tikrai nelieka ne vieno nepastebėto darbo

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 05, 2009 14:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Tik jau nejuokaukit taip. Ir juo labiau nenorėkit laimėt iš gailesčio .

O tai ka cia visas forumas zino kuris mano darbas ir tik as viena isivaizduoju kad nieks nezino?

Siaip dekui merginos,tikrai paguodet,paaiskinot...Gal tikrai svarbiausia ne laimeti o dalyvauti.
Atgal į viršų
Laury
Svečias

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 05, 2009 15:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mane taipat labai nuraminot, .Ačiū .
Atgal į viršų
Etkute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Sausio 2009

2 vieta (Suma: 1) 2009 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 07, 2009 22:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kada bus skelbiami rezultatai? 9 ar 10 diena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 13:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai yra daug nuostabių darbų , pati neturėjau laiko dalyvaut , bet esu tiesiog nustebinta kaikuriais darbais, už kurious ir balsavau
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 20:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Konkurso rezultatai paskelbti, sveikinam nugalėtojas ir visas kitas konkurse dalyvavusias auksarankes
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Boo, veltinukas, Guma priimkit nuoširdžiasius sveikinimus
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

2010 Rugpjūtis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu nugalėtojas... Laimėjo mano favoritės... Dar kartelį sveikinimai joms....
lupita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 20:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinimai laimėtojoms ir visoms visoms dalyvėms
Nežinoma
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Rugsėjo 2009

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O tai kas tapo veriu simpatija ?
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 21:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jo tikrai o kur simpatija isgaravo?
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 21:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Veriu.lt simpatija tapo veltinukas su savo veltinio drabužėliais vaikui
Atgal į viršų
Laury
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 22:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perla,aš tai pir nesupratau,kodėl Tu man tą asmeninę žinutę siuntei?
Beje,sveikinimai nugalėtojoms.
Atgal į viršų
veltinukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Birželio 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 22:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuoširdus AČIŪ visiems balsavusiems už mano darbelį. Esu čia naujokė ir smagu gauti tiek balsų. Tuo labiau, kad visi darbai buvo kokurencingi. Be to, noriu pagyrti konkursinių darbų pateikimą ir pristatymą - dalyvės ne tik auksarankės, bet ir auksagalvės. Vienu žodžiu, yra į ką pažiūrėti ir ko pasimokyti Ir žinoma, sveikinu nugalėtojas
Atgal į viršų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Rugsėjo 2007

Medaliai: 4 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Kovas (Suma: 1)
2008 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 22:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iškart sakau ačiū

Tikrai labai džiaugiuosi:). Galvoju, kad truputį naglai dalyvauju su savo žaisliukais - vis vien toks jau jie yra dalykas daug kam sukeliantis prisiminimus, meilumą . Bet, prašau, nepykit - juos man mieliausia daryt. Ir prisiekiu, darbo įdedu tikrai daug , ir kas kart vis daugiau.
Kas dar.. Vabank rodos minėjo apie darbus-daiktų kopijas. tai vat, jai noriu "pasiteisint", kad žaislo idėjos užuomazga (toks jausmas, kad reik daryt, kažką ta linkme) kilo pamačius tą inuituką, bet aš galvoju, kad jo nekopijavau. Mažesnį "nusižengimą" būčiau padariusi, jei būčiau sakiusi, jog įkvėpė Šiaurė, sniegynai, briedžiai, šaltis, kailis, bet man, tiesmukai blondinei, vis vien viskas sueina į tą patį . Kiekvienas žaislas yra įkvėptas daugybės realiai matytų vaizdų detalių. galvoju, kad čia galėjo dalyvaut beveik kiekvienas forume esantis darbas, nes vis vien su kažkuom jis turės sąryšį -"bus įkvėptas". (išskyrus nubezdžioniautus darbus, nu nu nu )

Sveikinu visas , o labiausiai tas, kuriuos verkė pradžioje

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 09, 2009 23:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinimai visoms , puikūs darbai
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 34

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.