RANKDARBIŲ FOTOGRAFAVIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2007 Birželis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
2007 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 19, 2011 10:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukuruku, dėl lempučių nepatarsiu bet taip, susireguliavus baltos spalvos balansą manau turėtų viskas pavykti.
Dėl parašo...aš gana kritiškai žiūriu į tai, kai parašas varvolinamas ant papuošalo, mano supratimu tai gadina vaizdą ir rizika, kad kažkas vogs tavo nuotraukas man regis to neverta...vagys nusibaudžia save patys - savo reputacija Parašas geriausia jei būtų gana šviesus, netraukiantis dėmesio nuo esmės - papuošalo.

Altruiste, nepyk bet man labai negražu. Du užrašai tavo nuotraukoje, pati nuotrauka netvarkinga...balaganas...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kukuruku.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 19, 2011 14:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Altruiste, jei vaizdo negadintų, aš jau seniai tėkščiau ant esmės užrašą, bet va kad... Nu negražu Su rankdarbių foto vogimu gal kiek kitaip, man jau buvo įaugę į kraują bent kamputy įdėti copyright ant augintinių foto, nes tas vagia kitokiais tikslais kartais.
Aš kol kas bandau šitaip daryti

Bet kažkaip vis tiek nesu galutinai patenkinta rezultatu Kaip jums, peppi, žiūrisi?

Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 22, 2011 14:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mums žiūrisi neblogai
Pati foto kokybė beveik be priekaištų tik manau čia galėjai apsieiti su viena foto, juk visose trijose katinukas (?) toks pats, jei jau dedi daugiau nei vieną foto tai tegul vienoje būna bendras planas, antroje mezgimo raštas iš arčiau ar tas pats katinukas iš nugaros ir pan.
be to su kompozicija ne kaži kas bet ieškok, manau rasi kukuruku užrašas dabar itin didelis, pasiglemžia visą dėmesį
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 22, 2011 15:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noriu ir aš patyrusios akies komentaro Būčiau labai dėkinga, jei nurodytumėte klaidas ir trūkumus.
Fotografuoju prie dirbtinės šviesos ir minimaliai patvarkau nuotraukas su pačia paprasčiausia Picasa programėle.

Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 22, 2011 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laimiuks, bendrai imant neblogai, susitvarkai su ryškumu, nuotraukos tvarkingos
pirmose dvejose man maišo pašaliniai daiktai, manau iš nuotraukos reikia mesti viską, ką tik įmanoma...pirmoje ryškesnės spalvos kaspinas pasivagia dėmesį, antroje tie burbuliukai, žiūriu ir spėlioju kas ten rimtai...plius vėl labai aktyvi blaškanti spalva
trečia gerai, kad pagalbinis elementas išlieka fone, suteikia papildomų linijų bet nepasiglemžia dėmesio
ketvirta viskas gerai, dėžutė geriau žiūrėtųsi smėlio spalvos, šitaip derėtų su papuošalu

bendri pastebėjimai - parašai labai ryškūs, geriau būtų blankesni ar kokių pastelinių spalvų na ir aišku - stenkitės fotografuoti prie natūralaus apšvietimo pro langą lempų šviesa sudaro kontrastingus šešėlius ir nuotrauka tampa grubesnė
Atgal į viršų
kukuruku.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 23, 2011 02:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

peppi rašo:
Mums žiūrisi neblogai

Del pastabu sutinku visiskai. Logotipa bandau dabar nauja kurti; meginsiu susikonstruoti kokia sviesiadeze, kad apgailetinom namu salygom galeciau pafotografuoti darbus kuo geriau. Aciu

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Vasario 2011

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 27, 2011 16:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norejau ir as pasiklausti ar viskas gerai su fotkinimu mano.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 28, 2011 13:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Altruiste, jau geriau, tik palik daugiau vietos aplink auskariukus, dabar užpildyta visa erdvė...tai čia kas liečia kompoziciją. Šioje nuotraukoje man labai trūksta informatyvumo. Nematau kokie tie auskariukai, matau tik rožes ir metalo išraitymus o kaip auskaras atrodo iš šono galiu tik įsivaizduoti...
Mano patarimas būtų - jei nori išsisukti tik su viena auskarų nuotrauka - fotografuok vieną auskarą labiau iš šono, kitą iš priekio - šitaip žiūrovui suteiksi daugiau informacijos apie daiktą.
Na ir tie kampų užapvalinimai man ni ni...arbe jų nereik išvis, arbe kažkaip subtiliau tai padaryti reikia.
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 29, 2011 13:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, peppi!
Norėčiau paklausti, kaip Jums mano nuotrauka?
Matau ir pati, kad nėra visiškai gerai, kaip norėtųsi. Kadangi viršuje kairėje pusėje ir dešinėje matosi tamsuma ir juoda, reikėtų gal nukirpti.
Ryškumas man atrodo lyg ir geras, bet laukiu ir dėl ryškumo komentaro.
Pakomentuokit, pasakykit klaidas, kas blogai ir kas gerai

Ačiū

GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 29, 2011 14:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jeigu galima, ir aš pasikonsultuot norėčiau
Kaip mano nuotrauka atrodo? Man tie šešėliai nepatinka, bet pasižiūrėjus, jie nelabai krenta į akis. Kaip jūs manot?

peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 30, 2011 02:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pupulia - šviesa graži tik reikia sugalvoti ant ko fotografuoti, šita lėkštė netiks ryškumas minkštas ir akiai malonus, nesimato kabliukų, kompozicija šlubuoja - kirpčiau šonus
dar atspindžių visokių pilna bet čia turėtų išsitaisyti sumanius ant ko kabinti auskariukus fotografuojant

GabUua - šešėliai puse velnio, tikrai net nieko baisaus jie, apšvietimas gana švelnus ir pagrindas man patinka - spalviškai dera su auskarais, vieno auskariuko norisi labiau iš šono, kad matytusi jo forma na ir kompoziciškai nuotraukos kraštus pakirpčiau - taptų kvadratas, parašas super subtilus, švelnus, su laiku gal ir pavadinimą geresnį sugalvosi
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 30, 2011 10:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū Tikrai pasinaudosiu patarimais ir tada pasirodysiu vėl
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 30, 2011 21:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už pagyrimus, ir už pastabas (Nors jų ir nedaug ) Aš bandžiau pakirpti, bet man kažkaip nelabai atrodo Bet vistiek esu dėkinga
kukuruku.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 23:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noriu parekomenduoti video "Product photography for e-commerce". Dar tik pradejau ziureti, ten glaustai ir aiskiai aptariama, kas aktualu ivairiu darbu fotografavimui. As radau torentuose.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 16, 2012 17:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai norėčiau komentarų dėl koliažo, nuotraukų ar logotipo .Ką reikėtų tvarkyti, keisti nes pati vis niekaip nepasiekiu norimo rezultato.

peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 18, 2012 09:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika pepa
neblogai, apkirpta labai jau prie pat kraštų nuotraukos, dežutė užspausta
norisi šviesos daugiau - ilgink išlaikymą
koliažas man nelabai, gal verčiau dvi atskiros nuotraukos? kuo mažiau privaražyta su šešėliais tuo geriau
parašas joks, nieko nesakantis...reikia pasukti galvą ir sugalvoti pavadinimą
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 18, 2012 23:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū peppi .
peppi rašo:
labai jau prie pat kraštų nuotraukos

Kerpu labai mažai,vis bandau taip nufotografuot kad kuo mažiau reiktų keisti,matyt persistengiu ... reiks atkreipti dėmesį.
peppi rašo:
koliažas man nelabai, gal verčiau dvi atskiros nuotraukos

O aš kaip tik svarsčiau kad albume(internetiniam) geriau koliažas,kažkaip neturiu nuomonės šituo klausimu ,rodės info vienoj vietoj-turėjau omenį patogumą .
peppi rašo:
nieko nesakantis

Bandysiu kažką keisti .

Šiandien dar bandžiau padirbėt su tamsiu objektu ir nelabai gavosi .Kas čia blogai?
Niekaip nesuprantu kaip galima ilginti išlaikymą,kiek nagrinėjau mano muilinėj šita funkcija automatizuota(muilinė nauja).Naudotas PRE WB (rankinis),abi nuotraukos darytos makro rėžimu.
Fotografuota kambary prie lango.

Ir lauke,diena buvo debesuota,bet gana šviesi.

kukuruku.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 19, 2012 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As upgrade'inau savo iranga Pasidariau kazka panasaus i light-tent, tik vis pamirstu ja nufotografuoti. Dar truksta fonu ir dar vienos lempos geresnes.
Kol kas rezultatai tokie:

(Zinau, kad siek tiek atspalvis pirmos foto skiriasi, ten kitu objektyvu fotografuota, o ir apsvietimo salygos siek tiek skyresi)
Zodziu, pasidziaugiau Nebereiks ant palanges lipti ar gaudyti sviesesnes dienas

Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 10:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa, prie lango man atrodo neblogai, geriau nei lauke tai tikrai
paskaityk fotiko instrukciją jei tokia yra, gal bus kas apie išlaikymą...gali būti, kad yra koks mygtukėlis...
čia man teko pasiknaisioti po archyvus ir aptikau savo senas, pirmas papuošalų nuotraukas, pasidalinsiu kokius koliažus pati lipdžiau
į kokybę dėmesio prašau nekreipti

norėčiau, kad atkreiptum dėmesį į tai, kad nuotraukos sudėliotos kompoziciškai tvarkingai - jei fonas ne vientisas tuomet nuotraukos išsirikiavusios vertikaliai arba horizontaliai o ne prilipintos viena ant kitos
kitas dalykas - koliažas skirtas tam, kad parodytum daugiau - daiktą iš arčiau, jo medžiagiškumą ir pan.

dabar nebedarau tokių

[ Kv. Sausio 26, 2012 08:10 ]
kukuruku, visai neblogai, net už širdies griebia tas liūdnas meškiukas
gerai, kad matosi ir iš arčiau ir bendras planas
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 17:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū peppi už komentarus .
peppi rašo:
geriau nei lauke tai tikrai

O aš tokias nuotraukas laikiau nekokybiškomis,nes ir gaminio spalva nėra tikroviška .
peppi rašo:
gal bus kas apie išlaikymą...gali būti, kad yra koks mygtukėlis...

Beveik viskas automatika išskyrus WB ir expoziciją(nors sukišta kalnas funkcijų).Fotoaparatas-Kalėdų Senio dovana,tai nieks nesiteiravo ko aš noriu.Planuočiau pirkt veidrodinį jeigu matyčiau kad atsiranda progresas,bet kolkas nėr prasmės ir teks tenkintis tuo ką turiu .
Paskaičius patarimų bandau iš naujo daryt koliažus,nes turiu nuotraukų originalus.Nieko nekarpiau,tad galima matyt kaip fotografuoju(stengsiuos kitą kartą daikto taip neužspausti),jei dar kas nors ne taip,gal pakomentuosi? .Tiesa šiek tiek pašviesinau.
Antra nuotrauka daryta kai kambarys buvo apšviestas saulės,gal todėl toks atspalvis gavosi(WB regulioju kiekvieną kartą).
Kai lenkiu popierių(a la studiją) viršuje gaunasi kaip ir tamsiau,ar tai labai blogai?
Labai norėtųsi išgauti tą aiškų baltumą,bet nežinau kaip,o dar galvoju,kad problema gali būti foninis popierius,kai įsigysiu kitokio galėsiu palyginti.Kambarys labai šviesus,tad manau kaltė kažkur kitur .
Logotipas kolkas lieka toks pats,nes reikia žinoti ko noriu,kad vėl po kurio laiko netektų keisti .

timari
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 16 Rugsėjo 2009

2010 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 00:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Peppi,

Prieš pora mėnesių įsigijau veidrodinį fotoaparatą. Pirkau su kitiniu objektyvu, nes nežinojau, ko konkrečiai ateityje man reikės. Nors nuotraukų kokybė geresnė nei senosios muilinukės, rezultatu nesu patenkinta, ypač fotografuojant kristalus. Galvoju apie naują objektyvą, dėl kurio ir noriu su tavimi pasikonsultuoti. Klausimas šiek tiek nukrypstantis nuo temos, bet tikiuosi galėsi man patarti
Štai nuotrauka, kurioje man trūksta ryškumo, spalvų sodrumo, kontrasto, ką realiai šis kristalas turi, to nuotraukoje nesimato netgi fotografuojant įvairiais kampais.
www.auksarankes.lt/forumas/pics/95f1e8241737.jpg

labiausiai man norisi, kad nuotraukoje išryškėtų visos tos aštrios kristų briaunos. Nežiūrint dirbtinio apšvietimo ir kitokio fotografavimo kampo, pavyzdžiu ėmiau tavo nuotrauką, kur netgi baltame fone skaidrus kristalas matosi ryškiai, ypač aštrios briaunos.

http://jollyland.lt/galerija/A234-1.jpg

Ar tokiam rezultatui macro objektyvas yra būtinas? Ar suklysčiau pasirinkdama štai tokį?

http://www.efoto.lt/objektyvas/nikon_afs_50mm_f1.4g

arba tokį objektyva?
http://www.efoto.lt/objektyvas/nikon_afs_dx_35mm_f1.8_g

Kokį objektyvą papuošalų fotografijai renkiesi pati?

peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 14:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa, per daug garbės tam logotipui, nedėčiau jo išvis kol kas
tada abi foto galėtų būti vienodo pločio ir taip, man trūksta šviesos, niūriai atrodo, jei su fotiku neišeina padaryti šviesiau tada bandyk programiškai šviesinti...
fonas man gražu, gali būti ir su perėjimu, netrukdo
dar reikėtų su rakursu padirbėt, fotografuok iš kuo skirtingesnių kampų ir ieškok to, kuris atskleis daugiausiai informacijos apie prekę bei parodys visus niuansus

[ Tr. Vasario 01, 2012 12:56 ]
Timari, mielai patarsiu

turiu kol kas du objektyvus - vieną 30mm, fiksuoto židinio, kuris nuostabiai piešia ir išplauna antrą planą, yra šviesus todėl gali fotografuoti be blykstės net prietemoje ir labiausiai tinka portretams
jis netinka fotografuoti smulkiems daiktams dėl paprastos priežasties - nefokusuoja iš arčiau kaip 40 cm - na bent jau maniškis

papuošalams fotografuoti naudoju sigma 17-70 zūminį objektyvą su makro
su juo gali prisikišti prie pat daikto o tai leidžia nufotografuoti NET Swarovskius
sakau NET nes stiklą fotografuoti apskritai yra labai sudėtinga, juk norisi perteikti tiek briaunas, tiek permatomumą, tiek spindesį - o tai jau kompleksinė užduotis, kuriai reikia ne vien objektyvo bet ir išmonės

šiaip kitinis objektyvas nėra blogis, prie palankių apšvietimo sąlygų iš jo galima išspausti gana daug todėl gal dar pasikankink su juo svarbu štatyvas, aš naudoju distancinį pultą, kad neliesčiau fotiko kai fotografuoju
bet dar labai svarbu kaip per kristalą krenta šviesa...
Atgal į viršų
timari
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 16 Rugsėjo 2009

2010 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 16:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Peppi, ačiū už išsamumą.
Dar iškilo keli klausimai.
Žinau, kad macro objektyvai yra tinkami ne tik smulkių daiktų fotografijai, bet ar tarkime žmonių nuotraukos prilygsta fiksuoto nuotolio portretiniams objektyvams? Vat šito dalyko niekaip neišsiaiškinu. Ar klaidingai manau, kad turėdama macro, dar reikės ir antro objektyvo portretams?

Beje, ar zūminis macro objektyvas pranašesnis už fiksuoto nuotolio tik tuo, kad galima pritraukti daiktą ar dar turi kažkokių kitų pranašumų? Kurį patartum rinktis?

Gal galėtum plačiau papasakoti apie šviesos kritimą per stiklą, kaip geriau juos fotografuoti, kaip padėti?

peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 02, 2012 18:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

va čia gal rasi patarimų apie stiklo fotografavimą
http://fotografuojam.blogspot.com/search/label/stiklo%20fotografavimas

dėl objektyvų tikrai galėčiau sakyti ir daugelis fotografinių apžvalgų tvirtina, kad fiksuotas židinys suteikia galimybę nufotografuoti kur kas kokybiškesnius kadrus
tikro makro objektyvo nesu išbandžiusi todėl bijau ką sakyti, juk jie taip pat būna fiksuoti...? ar klystu?
maniškis zūminukas pirktas iš bėdos - mažai pinigų ir ta jo makro funkcija tai turbūt kaip papildomas dalykas
šiaip jau fotorent nuomoja objektyvus ir tikrai rekomenduočiau pasibandyti prieš perkant
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 03, 2012 23:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū peppi

Vistik bandau nenuleist rankų ,gal gi kada nors pavyks bent pakenčiamą rezultatą gaut ...
Bandau kurti logo,bet sunkokai sekasi tai bendram vaizdui susidaryti bandau tokį...Eksperimentuoju keisdama ekspoziciją ir matau kad keičiasi nustatymai,nuotrauka šviesėja-tai kaip suprantu ilgėja išlaikymas?
Rodau rezultatus ir laukiu komentarų , bei keletas rūpimų klausimėlių .
Violetinę gėlę dėjau ant stiklinės vazelės ir kyla klausimas ar apačia ne per lengva?
Kuris kreminės gėlės rakrusas geresnis(du vienodi)?Ar yra nors vienas variantas į kurį galėčiau orientuotis,ar ne per ryškios fono spalvos?Ar dar ilginti išlaikymą?

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 56

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.