Dalyvavimo sąlygos ir taisyklės
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Fotografijų konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Afalliuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Lapkričio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 27, 2010 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na aš dar nedalyvavau šiame žaidime, bet gal nesupyksite, jei išsakysiu savo nuomonę.

Apkarpimas, pašviesinimas ar patamsinimas, kad nuotrauką atitiktų objekto spalvas, manau galimas, bet dideli retušavimai neturėtų būt naudojami, juk fiksuojam akimirką, o ji ir yra žavi tuo, kad yra vienintelė, nepakartojama ir nepataisoma...

Raimauskaite rašo:
...Ir šiaip jei nuotraukos negalima retušuoti, tai tuomet nelabai lygios galimybės yra, nes daug kas priklauso ir nuo pačio fotoaparato (na nebent rinktumę ne gražiausią nuotrauką, o idomiausią nufotografuotą vaizdą)...

Nesutikčiau su šia mintim, nes gaunasi tada labiau kompiuterinių galimybių konkursas. Nelygios galimybės būtų ir retušuojant, juk ne visos moka naudotis fotošopais ar kitomis programomis, taip kad su minimaliais pataisymais nuotrauka gautųsi puiki...

Gal tada, jei taip nuomonės išsiskiria reiktų prirašyti kiekvienai ar nuotrauka retušuota, ar pagautas tikras kadras ir renkant, tegul balsuotojai turi teisę pasirinkt, kas jiems arčiau širdies.

Pavyzdžiui man dažnai gražiau natūrali, nors ir su nekokiu apšvietimu ar panašiais dalykais nuotrauka...

Tikiuosi mano pasvarstymai nieko neįžeidė, tiesiog nesu foto ekspertė ir išsakau tik savo subjektyvią nuomonę...

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rimantte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 27, 2010 15:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, kad būtų leistini tokie efektai kaip sviesinimas, tamsinimas, nespalvota nuotrauka ir dar kokia sepia, o apkirpimas tai manau, kad ir taip aišku jog jis yra reikalingas

Naujausi filmai nemokamai!!! Užeik!!!
Atgal į viršų
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Rugpjūčio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 27, 2010 21:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Afalliuke rašo:
...juk ne visos moka naudotis fotošopais ar kitomis programomis...

O kas draudžia išmokti bent minimaliai naudotis? Juk ir ne visos mokame gerai fotografuoti, vienom labiau sekasi, kitom blogiau.

Inesa B. rašo:
Jooo.Pasiemu šokolado gabaliuką ir mirkau arbatoje,po to valgau,gurkšnelis arbatos ir vėl operacija kartojasi.

Ir aš taip valgau šokoladą su arbata

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 28, 2010 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na tie fotošopinimai mano nuomone buvo kur pakeista, iškarpyta, ir t.t. viskas ar net koks koliažas. O kad retušuot reikia - faktas... apkarpyt, sutvarkyt kontrastus ir šešėlius ir t.t. ar j/b uždėt...
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
linamas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 10, 2010 10:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kokios balsavimo taisykles?
tikiuos uz save negalima balsuot??
ar dalyvaujantys konkurse privalo balsuot?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 10, 2010 10:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

linamas rašo:

Kaip nori gali ir taip ir taip čia jau jų pasirinkimas...
Gali jeigu mano , kad nuotraukų gražesnių už jos nėra..
Balsavimo taisyklės paprastos:
Taisyklių nėra
Tiesiog BALSUOTI...
Tikiuosi padėjau

linamas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 10, 2010 20:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zinoma, aciu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
fantome333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 03, 2010 20:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, cia jau pavarysiu... gal nieko neizeisiu, bet manau, jog negali buti JOKIU fotoshopinimu! Na gal sepija ir nespalvota ft. O siaip ir yra konkursai, kad fotografo sugebejimus patikrinti, o ne fotoshopu! Reikia moket pagaut momenta, isijausti i fotoparata, pajausti kuo skiriasi musu matomas vaizdas ir tas pats vaizdas objektyve! Turi zmones mokintis fotografuoti, kad i tokius konkursus eiti, o ne fotoshopint! Pvz as moku fotoshopint, bet niekada to nedarau konkursams, nes konkursines ft PRIVALO BUTI NELIESTOS, tokios, kokios buvo tik paspaudus fotografavimo mygtuka!!! galbut su manim niekas nesutiks, bet mano nuomone tokia ir tik tokia!!! Pagal mane tie, kas konkursines ir siaip menines ar dokumentines ft redaguoja fotoshopais- neturi teises net fotografais megejais vadintis. Ir mane pygdo toki pasisakymai, kaip "Privalo buti leista redaguoti ft" ar panasiai, nes kokie jus fotografai, jei nemokate grazios ft be fotoshopinimu padaryti?!
Atgal į viršų
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 03, 2010 21:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

fantome333, photoshopas yra neatsiejama fotografavimo kultūros dalis. Uždrausti fotošopinti galima tik tuo atveju kai yra suteiktos lygios teisės: vienoda įrandą, vienodas laikas ir pan. O juk čia mes renkame ne geriausia fotografą, o gražiausią nuotrauką... Man tikrai maloniau yra žiūrėti į sutvarkytą foto. Normali korekcija atrodo natūraliai, dažnas net nepasakytų jog nuotrauką yra fotošopinta. Tai kame problema?

"kas konkursines ir siaip menines ar dokumentines ft redaguoja fotoshopais- neturi teises net fotografais megejais vadintis."
Tai kaip tada vadinsime profesionalius fotografus? Fotošopus jie irgi išmano

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
fantome333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 04, 2010 14:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

"Uždrausti fotošopinti galima tik tuo atveju kai yra suteiktos lygios teisės: vienoda įrandą, vienodas laikas ir pan." Analogija- galima leisti fotoshopinti ik tuonet, jei visi turi fotoshopus ir moka jais naudotis. Profesionalus fotografai is paprasto slamsto, kuri gali nufotkint net psichiskai neigalus 5 metu vaikas nedaro meno. Jie ismano fotoshopus, bet jei jais ir naudojasi, tai gal uzmeta sepija, nespalvota ft ar apkarpo. O jei kazka daugiau, tai i konkursus nededa tos ft. Mano pusbrolis- profesionalus fotografas, taip kad tokius dalykus, kaip svarbiausia ne fotoparatas (zinoma, jis turi reiksmes) tikrai zino ir man paaiskino. O mano nuostata apie tuos, kurie i konkursus siuncia fotoshopintas ft- niekada nepasikeis! Taciau cia tik mano nuomone, kaip matau, jai pritanciuju tikrai pilna (ironija), bet man visiskai nesvarbu. As laikysiuosi savo nuomones ir bet kokios pastangos irodyti, kad fotoshopintos ft- meniskos nuotraukos, man atrodys kaip anekdotas, ir pasisaipymas is meniskosios fotografijos. Aisku as ne profe, taciau manau, kad reikia stengtis kad ft butu grazios ir ne fotoshopintos. Beje, Raimauskaite, mano fotikas irgi nera pats tobuliausias tokiom ft daryti, bet mano nuomones tai nekeicia.
Atgal į viršų
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 04, 2010 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

fantome333, dar norėčiau paklausti kaip tu supranti tą fotošopinimą?

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
fantome333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 05, 2010 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

fotoshopinimas- viskas, kas keiciama ivairiu programu pagalba (photoshop, GIMP, picasa...) Manau galima leisti tik sepijas ir nespalvotas ft daryti fotoshopo pagalba. Na, GAL dar apkarpymas, bet jokiu kontrastu keitimu, spalvu derinimo...
Atgal į viršų
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 05, 2010 21:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juk ir ta pati sepia ar juodai balta nuotrauka yra daroma keičiant spalvas... Kas čia blogo jei uždėtas kontrastas, pareguliuotas baltos spalvos balansas ar dar kas nors minimalaus, padaro foto išraiškingesnę, nors foto atrodo natūraliai ir daugelis net nepasakytų jog ji buvo tvarkyta. Juk fotografija tai ne tik teisingai parinkti parametrai, tai juk ir kompozicija ir t.t. Pasikartosiu, kad ne fotografavimo gebėjimus tikriname, o renkame gražiausia foto.

Matau tavo nuomonės nepakeisiu, tačiau nereikia išradinėti dviračio, visame pasaulyje tas fotošopas naudojamas. Reikia tik saiką turėti
Jei sugebi gyventi be jo, tai sveikintina. Aš nevisada sugebu...

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2013 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 05, 2010 21:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Raimauskaite as su tavim sutinku,nors matau jog esi kaip vienas karys lauke.Manau jei vaizdas neiskreiptas ir atrodo gyvai,naturaliai o ir dar dziugina aki tai tikrai pagirtina.Koks fotografas jei nemoka net graziai sutvarkyti savo nuotrauku.

fantome333 nuomones neatimsi,o visi turi zodzio laisve.saunuole kad gini savo nuomone ir nepasiduoti.Uz tavo ryzta!
Atgal į viršų
fantome333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 06, 2010 18:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sonete, as manau, kad reiktu sakyt ne kox tu fotografas, jei nemoki savo ft sutvarkyt, o kox tu fotografas, jei nemoki naturalaus grazaus kadro su normaliom spalvom ir baltos spalvos balansu pagauti.

Aciu.
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2013 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 06, 2010 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galima ir taip sakyti.Sutinku ir su siuo variantu.
Atgal į viršų
fantome333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 06, 2010 20:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nors kas sutinka.
Atgal į viršų
Perlita
Redaktorė
Redaktorė

Prisijungė: 14 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 06, 2010 21:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš manau, kad photoshopu ar kitą programa redaguota nuotrauka, tai nieko blogo, tik nereikia persistengti. Nevisada išeina sureguliuoti taip fotoaparatą, kad gautusi gera foto, ypač fotkinant judančius objektus. Dažnai tenka šviesinti ir apkarpyti.

PAGYRŲ PUODAS

Atgal į viršų
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 26, 2011 23:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš norėčiau galutinai ir visiems laikams išsiaiškinti kaip yra dėl svetimų žmonių fotografavimo ir jų atvaizdų publikavimo. Žmonių temoje mačiau kad Smailini pašalino nuotrauką, kurioje buvo nepažįstamas žmogus (gaila, kad nuotraukos pamatyti nespėjau), tačiau daug kas teigia, kad jei žmogus yra viešoje vietoje, jį galima fotografuoti ir publikuoti jo atvaizdą.
Radau tokią info http://kultura.ktu.lt/~vytautas/fotografijos_teise.pdf
Cituoju "Asmens sutikimo nereikia, jeigu šie veiksmai yra susiję su visuomenine asmens veikla, jo tarnybine padėtimi, teisėsaugos institucijų reikalavimu arba jeigu fotografuojama viešoje vietoje."
Tai kokia vis dėl to ta teisybė?

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 27, 2011 10:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuotraukoje buvo mergaite su muilo burbulu, ji buvo atsitiktine praeive. Ten siaip labiau butu privati zmogaus nuotrauka, nes as pavyzdiui jei tureciau vaiku ir rasciau ne savo ikelta i interneta, tai biskuti sunerimciau.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 27, 2011 10:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaikų fotografijų negalima publikuoti be tėvų ar globėjų sutikimo. Tas tiesa.
O privačios tai tos nuotraukos kur iš privataus žmogaus gyvenimo, jei tai fotografuota viešoje vietoje, tai nuotrauka jau nėra privati. Bent jau man taip atrodo.

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 27, 2011 11:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visa tai as zinau. Vaikas manau buvo fotografuotas be tevu sutikimo. Todel nuotrauka buvo pasalinta.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 08, 2011 20:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man iškilo toks klausimas. Ar konkursinė nuotrauka turi būti naujutėlė, fotografuota specialiai konkursui, ar galiu dėti ir senesnę, kuri jau buvo rodyta, pvz. Pagyrų puode?

Mano blogas
Atgal į viršų
eivinuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 03, 2011 22:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nera ne biskio fotoshopo
Atgal į viršų
Rugex
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš UŽ fotošopą, išviso šitie konkursai nėra labai jau svarbūs, eilinis forumo konkursėlis, ir manau leisti fotošopinti, tai leisti žmogui daryti, tai ką jis nori. Jeigu kitam negražu, tegul vertina 1, bet gal pvz. man gražu, ir tai yra MANO autorinės teisės, aš galiu daryt su tomis foto ką noriu.
Man pvz labai patinka keisti spalvas foto, uždėti efektus, tai yra mano galbūt pavadinsiu stilius. Todėl man asmeniškai labai nepatiko, kad negaliu įkelti tokios foto, kokia man yra graži. Vieną pavyzdėlį įkelsiu, ši foto yra pafotošopinta, uždėtas ženkliukas, bet tik taip manau ši foto įgauna prasme, ir tai neleidžiama.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Fotografijų konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.