Aliai klasė VI (Netradiciniai papuošalai)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Kovas (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)
2010 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 16:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pirmiausiai įkeliu nuotrauką, o tada joje esančio papuošalo istoriją papasakosiu:

tai va. šitam daiktui - 12 metų, jis pagamintas iš nupjautos pipetės ir kelių močiutės rankinių laikrodžių detalių tik gaila, kad odinė virvelė šiek tiek per trumpa, o norint perdaryti reikia viską išardyti... kaip man kilo tokia mintis - neįsivaizduoju, dabar tikriausiai taip nesumąstyčiau tai čia gal irgi prie Steampunk galima priskirti?

Something Sublime darbai - kažkokie stebuklai... super idėjos, super vaizdas, techniškai tobulai atlikta. ir labai labai originalu, nes VISKAS daroma rankomis (ką tik akis ganiau po jos tikrai originalių rankomis gamintų kabliukų pamokėlę...).

o neakivaizdininkę jau mačiau ir aha, šauni

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2) 1 vieta (Suma: 2)
2009 Lapkritis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 16:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha ,anuka,VISKAS DAROMA RANKOMIS ir tikrai prieinamomis priemonemis
dar atkreip dėmiasi kaip ji susuka uždarasias kilputes.
bet vis gi jos papuošalų stilių paprašyčiau apibudinti ?

o taviškis "pipetnikas"-tikrai Steampunk - man šauni idėja,patinka man laikrodžių detalės , papuošalas logiškai suvertas,kalbu apie mazgus-jie ir funkciški ,uždaro pipetę,ir dekoratyvus.

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, pas mane internetas kažko labai jau lėtas tai SomethingSublime puslapio net ne visus paveiksliukus atidarė darbai tikrai labai saviti, tarsi senoviniai, sakyčiau net gotų stiliaus yra, bet kuriuos mačiau paveiksliukus, tai veidukai ir kryžiai man labai liūdni ir asocijuojasi su antkapiais labai jau noriu tas pamokėles apžiūrėt, tai dar bandysiu vakare prisijungt
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 23:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tie Something Sublime darbai tokie vintažiniai, kaip dabar mėgsta vadinti senove dvelkiantys, nors pagaminti dabar..

Žalčių Karaliene, pažiūrėk daugiau jos darbų, yra ir wire wrap ir kitko

---

nu va, parašiau, nuėjau pasižvalgyti kaip mūsų neakivaizdininkei sekasi ir žiū, kad ji jau visas užduotis išsprendus

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 00:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiek išėjo apžiūrėjau, kiekvienas darbelis labai neįprastas, susidaro įspūdis tarsi papuošalas pagamintas pagal užsakymą iš užsakovo pateiktų smulkmenų. Taip pat dar nebuvau susidūrus su tokia technika, kur paveiksliuką su guma aplieja, tikrai sudomino, o jau tų lizdelių grožis... Ir dar mokytojos dėka supratau vieną labai svarbų dalyką, pasirodo netradiciniais papuošalais aš laikiau tokius papuošalus, kurie man buvo labai gražūs, labai kruopščiai techniškai atlikti, taip pat tokie kuriuos neįsivaizduodavau kaip padaryti Dabar nuomonė pamažu keičiasi Sėdžiu dabar sau, "kurpiu" tokį vėrinuką karoliukas-kepurėlė-karoliukas ir net nesmagu kažkaip daros, kad toks jisai neoriginalus Reiks persikvalifikuot
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 00:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos gyvos ką tik išlindau iš prieblandos pasaulio, mat visą dieną neturėjau elektros namie.

Man labai patiko Something Sublime kūriniai Tokie, kaip anuka sakė, rodos ką tik pagaminti, bet jau atsinešantys, pasakojantys savo istoriją ir sukeliantys senoviškumo įspūdį. Papuošaluose vyrauja toks natūralumas, rodos senos, bet vertingos ir vertinamos detalės. Aš pati niekad nesiryžau ir vis dar nesiryžtu derinti sidabro su variu ar žalvariu. Man tai netgi atrodydavo neskoninga, kol nepanaršiau po šiuos kūrinius Gražu. Ir turbūt labiausiai dėl to senoviškumo, to vadinamo vintažo.

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 01:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš irgi va, vienuoliką knygų skirtukų prigaminau mamai ir jos kolegėms ir galvoju, kad vis tik smagu, kai greitu būdu gali daugybę daiktų prigaminti, bet smagiau būtų kurti kažką vienintelio ir nepakartojamo ir originalaus..

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytelis,
na vakar neakivaizdinė heizel, buvo greitesnė ir puikiai Something Sublime "iššifravo",gerbdama jos atlikta darbą,savo komentarą palikau neakivaizdiniai klasei 4psl.

aišku, ir jus čia puikiai pajutot autorės stilių- senoviška-vintage-,kurio pagrindinis bruožas pasirinkto laikmečio autentiškų detalių panaudojimas (kaip pastebėjot,ji net naudoja detales,kurios visai ir galėjo nebūti papuošalų),arba tų detalių pasidarymas laikantis pasirinkto laikmečio dvasios.
man pačiai vintage, iš ties, patinka-esu kelis pabandymus padarius,bet dar močiutės palikimo nedristu naudoti
Somenthing Sublime įvardinčiau kaip pasižyminčia gan gruboku medžiagų apdirbimu ir naudojimu,na "nesaldu",tas man taip pat patinka,bet jaučiu,kad Žalčių Karalienė linksta į kiek švelniasnes išraiškos priemones,tai iš tiesu,vintage gali būti labai įvairi,paieškojus i-nete gali rasti visai kitokiu pavyzdžiu

iš jusu komentarų taip pat supratau,kad "pagavot" ir tą mintį,kuri mums svarbi formuluojant netradicinius papuošalų appibrežimą-kuo daugiau papuošale jaučiasi pačio autoriau pasaulis tuo jis įdomesnis ir netradiciškesnis. Taigi ,tai dar vienas punktelis mūsų apibrežime

na o dabar, reikėtu ir pati apibrežimą sukonkretinti taigi užduotelė,iš visų mūsų "išgvildentu " punkteliu kiekviena parašykit savo netradicinio papuošalo apibrežimą.
Aš suprantu,kad jie kartosis , bet vis gi, mokomaisiais tikslai tai būtina

šeip galim džiaugtis savo darbu -susipažinom su stiliais steampunk ir vintage, ir netikėtai užčiuopėm įdomia techniką-ICE resin,kurios aš ,atvirai sakant, nežinojau,na ir dabar labai miglotai suprantu kaip tai daroma ,kadangi mano anglų kalba neįpatinga, ir jei kurios kalbos žinios geresnės ir gali tam šiek tiek skirti laiko,tikrai būtų įdomu sulaukti išsamesnio šios technikos pristatymo

na ir dar-ech,mergaites,aš taip pat norėčiau kurti kažką orginalaus,įdomaus,išskirtinio... taigi ne jus vienos čia

taigi prie darbo-teikit apibrežimus

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 11:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atkeliauju aš su netradicinių papuošalų apibrėžimu Žiūrėsim kaip čia man gausis Taigi, netradiciniai papuošalai - tai savo dydžiu, forma, kompozicija ar spalvomis įdomūs kūriniai, kuriuose meistriškai panaudojamos ir tarpusavyje derinamos skirtingos rankdarbiavimo technikos, jų pagalba atskleidžiant kūrėjo pasaulio supratimą.

[ Kv. Vasario 25, 2010 10:01 ]
Plačiau apie ICE resin - tai iš esmės tam tikra skaidri plastinė medžiaga, kurios pagalba gaminami plastikiniai papuošalai. Menininkė Susan Lenart Kazmer išrado šią priemonę ir sėkmingai naudoja ją savo darbuose. Teigiama, jog ICE resin gali išlikti skaidri net 50 metų

http://www.artbeads.com/handy-tip-ice-resin.html - čia nuoroda, kurioje paveiksliukais parodyta, kaip naudoti ICE resin priemonę, gaminant unikalius papuošalus (mokytoja, angliškai, bet pagal paveiksliukus arba video pamokėlę lengva suprasti, kas kur kaip). Į juos galima įkomponuoti ne tik paprastus paveiksliukus, bet ir karoliukus ar kitokius mielus dalykėlius

http://www.iceresin.com/gallery/ - o va čia galima pasižvalgyti, kokių grožių prikurta su ICE resin ir koki dalykėliai "užkonservuojami" šioje plastinėje masėje.

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 12:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos

mano apibrėžimas: netradiciniai papuošalai tai tokie papuošalai, kuriuose netradiciškai derinamos tradicinės priemonės, kurie yra netikėtų spalvų, formų bei dydžių, netikėtų kompozicijų. netradicinių papuošalų kūrėją iš karto atpažinsi pamatęs jo darbus, nes darbuose vyrauja autoriaus stilius.

dėl ICE resin. tėčiui parodžiau, o jis pas mane galvotas vyriškis tai jis ir sako: "gi "resin" yra paprasčiausia epoksidinė derva." tai yra dvikomponenčiai klijai, kuriuos pavyzdžiui aš pati naudoju metalinių detalių įklijavimui į modelininius gaminius (ir įklijuoja jie visam gyvenimui). jų būna įvairaus stingimo laiko, aš pati naudoju 5 minučių, tad tokiam darbui, kokius matėm pas Something Sublime tikrai tokia trukmė netinka, reikia kad būtų bent jau 30 minučių. o rasti nusipirkti galima tikrai visose statybinių prekių parduotuvėse - esu pirkusi ir Senukuose ir Pasidaryk pats ir Ermitaže galvoju, kad tikrai išbandysiu kaip čia su ta derva gaunasi, nes labai sudomino ši technika ir tikrai nereikia siųstis tos firminės ICE resin, viską galima gauti ir mūsuose tik klausimas, ar rasiu aš mūsų internetinėse parduotuvėse originalių rėmelių kabošonams, kuriuos galima pritaikyti šiam dalykui... nes dauguma, kuriuos mačiau tai man nelabai, perkrauti tokie, prigarbanoti...

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 12:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jėga
kol su googles vertykle bandžiau perskaityti Edituko_tuko nuoroda,atsiliepė anuka,žinok,pritarčiau tavo tėčio nuomonei ,kad tas ICE rezin -panašus į eboksidenę dervą,man taip pat pasiskaičius,kad jis naudojams su kietiklių tokia mintis kylo,tik yra vienas niuansas-skaidrumas ir polinkis geltonyti-bet čia nepabandžius mūsuose randamos tos dervos -neišsiaiškinsi

aha,kaip čia naudingai laiką ,jusu deka, mes leidžiam

anuka,o tu pabandyk remelį iš modelino pasidaryti,manau,netgi gylus,gerai ispaudus kokį daiktą gali gautis
na,man problemos nėr,aš remelį keramikinį galiu pasidaryti

peržiūrėjau ir Edituko įkeltą galeriją-vaje,"užšaldytos"rožės sužavėjo

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 13:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

apie dervą - aš naudoju Bison, tai ji yra super skaidri ir kol kas negeltonuoja, manau, kad ir negeltonuos tik labai gerų patarimų radau ICE resin puslapyje, ką daryti, kad pasinaikintų burbuliukai, kurių daugybė atsiranda bemaišant - tiesiog darbelį pakišti ir palikti po šildančia staline lempute, kad iš lėto šylant burbuliukai sukiltų į viršų ir išnyktų. tik negalima karštai džiovinti džiovintuvais ir t.t., nes va tada jau pageltonuos, lyg iškepta ir dar tėtis apie skystumą patarė: šiaip ta epoksidinė derva gana tiršta, matau nuotraukose, kad ICE resin toks beveik pilamas daiktas. tai tėtis sako, kad tą dervą galima skiesti garuojančiais skiedikliais, pvz. acetonu. jis paskystins, o džiūnant išgaruos ir derva liks tokia, kokia ir turi būti. bet čia manau viskas bandymų metodu išaiškės.

aha, reikės mąstyti gal iš ore džiūstančio modelino pasidaryti rėmuką arba iš Fimo, bet man metalai gražiau...

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 13:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O geeeras, aš jau sukau galvą iš kur čia parsisiuntus ICE resin, o čia pasirodo į Senukus belieka nukėblint ir rasi, ko reikia Ačiū, anuka, už info

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 14:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi oi oi atsilieku aš čia... Taigi netradiciniai papuošalai - tai autoriniai papuošalai, kuriems būdingas unikalus medžiagų, formų ir spalvų komponavimas tarpusavyje.
Kaip ir pastebėjo mokytoja, man tikrai tas švelnesnis vintage stilius prie širdies.
P.S. anuka, sveikinu su medaliu heizel, tu tiesiog nereali

ach tas mano vėžlinis internetas, anukos pipetės niekaip neatidaro

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 15:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

naudingi patarimai ,anuka,
tai mes jau čia, kaip sakant, "varom" į senukus "eboksitkės", ir tampam mūsų kaime ICE resin pradaininkės
,nes tikrai tarp mūsų auksarankių dar tokiu dalykų nemačiau...
tikrai į mūsų temą tas ICE resin,ir besimokydamos,darydami darbus tikrai galėsim išbandyti ir pasidalyti patirtim,net galvoju kad reikia į kokia užduoti įtraukti? kaip manot? kad info nepradingtu...

o apibrežimus veliau apibendrinsiu

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 16:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pritariu, visada smagu išbandyti kažką naujo anuka, galėsi užpatentuot
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš visom keturiom UŽ užduotį su matytais inkliuzais tik reikia pirmiausiai išbandyti ar veiks su pas mus turimomis priemonėmis... o užpatentuoti tai mano tėčiui pavesim, nes jis čia visų galų meistras ir žinovas

ačiū, Žalčių Karaliene

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 20:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

heizel rašo:
Netradiciniai papuošalai, tai papuošalai, kuriuose visų pirma atsispindi autorius. Jie kuriami naudojant įvairias technikas, stilius, formas ir spalvas, ieškant įdomios, netradicinės kompozicijos ir savito stiliaus.

Editukas_tukas rašo:
netradiciniai papuošalai - tai savo dydžiu, forma, kompozicija ar spalvomis įdomūs kūriniai, kuriuose meistriškai panaudojamos ir tarpusavyje derinamos skirtingos rankdarbiavimo technikos, jų pagalba atskleidžiant kūrėjo pasaulio supratimą.
anuka rašo:
mano apibrėžimas: netradiciniai papuošalai tai tokie papuošalai, kuriuose netradiciškai derinamos tradicinės priemonės, kurie yra netikėtų spalvų, formų bei dydžių, netikėtų kompozicijų. netradicinių papuošalų kūrėją iš karto atpažinsi pamatęs jo darbus, nes darbuose vyrauja autoriaus stilius.
Žalčių Karalienė rašo:
Taigi netradiciniai papuošalai - tai autoriniai papuošalai, kuriems būdingas unikalus medžiagų, formų ir spalvų komponavimas tarpusavyje.

na va surinkau į vieną vietą jūsų visų apibrežimus :)visi jie geri
man pats lakoniškiausias ir net aiškiausias - Žalčių Karalienės
bet,bet,bet-būkim kuklesni iki autorinių papuošalų,matyt, per šią akademiją nenukeliausim...palikim tai ateičiai ir individualai kūrybai

taigi,manau,kad šiam mūsų etape,geriausia tinka Edituko_tuko .
jį ir paliekam

netradiciniai papuošalai - tai savo dydžiu, forma, kompozicija, spalvomis įdomūs kūriniai, kuriuose meistriškai panaudojamos ir tarpusavyje derinamos skirtingos rankdarbiavimo technikos, jų pagalba atskleidžiant kūrėjo pasaulio supratimą.

taigi apibrežimą turim
einam prie mano minėto punkto nr.2
užduotis- parodykite čia pasirnktinai vieną savo papuošalo nuotrauką ir naudodamiesi apibrežimų apibūdinkite jį, t.y pabandykit jį įvertinti kaip netradicinį papuošalą-kokias ypatybes jis turi ir ko jam truksta

užduotis aiški ? laukiu nuotraukų ir komentarų

o,dabar,apie ICE-resin-supratau,kad minčiai pabandyti pasidaryti kokios technikos darbą-pritariat ,puiku,manau ,kad galim pasidaryti tokia savotiška kūrybinę laboratorija,t.y kadangi visos tos technikos neišbandėm,tik susipažinom teoriškai,tai galim per mokslus skirti kažkokį laiką ekspermentams ir aptarti gaunamus rezultatus kolektyviai ir padaryti išvadas, na nesigaus ,tai nesigaus,tam ir kūrybinė laboratorija bet,aš turiu nuojauta,kad turėtu gautis...

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 23:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

keliu būtent šios sagės nuotrauką, nes labai ja didžiuojuosi (gal ir negražu taip daryti ir kuklumas žmogų puošia, bet nu tikrai labai džiaugiuosi ja ) taigi, pagal apibrėžimą: sagė netradicinė, nes tai mažas portretas, gana realistiškas (šiaip mes įpratę matyti normalaus dydžio žmonių galvas...). sagei pagaminti naudota nemažai skirtingų technikų: Fimo modelinas, biserio vėrimo technika, kabošonų apsiuvimo technika ir medžiaginė dekoratyvinė juostelė.
dalykai kurių trūksta: mano akiai, spalviniai sprendimai gal galėtų būti įdomesni... bet šiaip manau neigiamybes lengviau pasakyti žiūrovui, o ne man

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 23:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oj, sunku buvo rinktis, kokį papuošalą komentuoti, juolab kad tie papuošalai tokie tradiciniai, tokie paprasti Bet visgi radau šiek tiek senesnio bent kažkiek netradicinio savo kūrinėlio nuotrauką ir bandysiu pakomentuoti

Taigi, šie auskarai netradiciniai yra tuo, kad jų kompozicijoje vyrauja asimetrija. Turbūt tai yra vienintelis bruožas, darantis juos netradiciniais Ai dar jie man šiek tiek atspindi etninį stilių (šiuo atveju afrikietišką), ir taip atskleidžia mano tam tikras vertybes. Aš vertinu etniškumą. O iki visiškai netradicinio papuošalo jam dar reikia pasistengti Jis pagamintas tiesiog raitant kilputes ir pusbrangius akmenėlius derinant su sidabru ir metalu. Jam trūksta įvairesnių technikų derinamų tarpusavyje. Galbūt butų galima čia dar kokį sudėtingesnį wire wrap'ą įkomponuot, įdomesnių detalių ar spalvinių sprendimų paieškot.

O dėl ICE resin, aš visomis keturiomis UŽ, nes jau kirba galvoje idėjų užuomazgos ir šiaip labai įdomu būtų pabandyti

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 01:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi mergaitės, net neturiu ką kalbėt, pas mane papuošaluose netradiciškumo ir su žiburiu nerasi

Bet kadangi nėra kur dėtis, tai bandau suktis iš padėties

Šita apyrankė labai mažai... nors kažkiek... lygtais... yra netradiciška savo išdėstymo kompozicija ar gal forma, kas čia dar daugiau turbūt ir nieko ai, ir dar ji man primena pajūry, kai tarp bangų mėtosi išmestos į krantą lentų nuolaužos, vat
Manau ji tikrai puikiai atrodytų žydras kriaukles pakeitus medinėm ar metalinėm plokštelėm(t.y. pakeitus medžiagą), taip pat pagaliukai galėtų būti pvz. ilgesni ir trumpesni pamaišytai, arba galėtų būti didesnė ir išsiskirti tuo... oi kaip sunkiai aš čia kažką išspaudžiau

Paskutinį kartą redagavo Žalčių Karalienė, Pen. Vasario 26, 2010 01:42. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 01:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha, man irgi sunku kažkaip apie savo gamintus papuošalus kalbėti... neveltui sako, kad kritikuoti lengva (svetimus darbus)

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 01:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o vat tavo, tai tikrai netradicinė

bet mano tradiciniai darbai patvirtina tai, kad teisingai pasirinkau ateidama studijuot į šitą klasę

anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 01:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal ir netradicinė, bet gaila, kad bent kol kas tai VIENINTELĖ tokia, tad irgi tikiu, kad po visų apmąstymų ir akių paganymų šioj klasėj tikrai patobulėsim

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 09:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi į savo darbus dabar žiūriu ir galvoju "kokie jie tradiciniai, ir kokie įprasti". Todėl džiugu, jog galėsim išbandyti netradicines priemones ir atrasti kažką savito

Man, anuka, tavo sagės tokios superinės, kad neatsilaikiau pati nepabandžiusi pagaminti Dvi iškepiau, tik kažkokie itin rimti veideliai gavosi Bet nieko, su praktika ateis ir linksmesnių eilė

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 221

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.