Aliai klasė VI (Netradiciniai papuošalai)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)
2009 Lapkritis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 11:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juupeer rašo:
Netradiciškumas - tai orginalumas, savitumas, neįprastų idėjų įgyvendinimas, taip pat šokiravimas, pribloškimas, kartais net papiktinimas (pvz.: papuošalų gaminimas iš žmogaus dantų). Visa tai remiasi individualumu, suformuotu religijos, istorinio palikimo, tautos mentaliteto.

įkeliu dar vienos neakivaizdinės Juupeer, gerą netradiciškumo apibrežimą. Stengiuosi dėti viską į vieną "katilą",kad jokia informaciją nepasimestu,kadangi verdam "sriubą" pagal naują receptą

na gi darbštuolės jus šaunuolės,o aš jau maniau šį rytą galėsiu skirti ne mokslams

džiaugiuosi,kad komentuojant viena kitos darbus,tai būtina,nes taip išsakot pastabas ne tik kolegoms,bet ir pačios formuojat savo požiūrį,
taigi drąsiai komentuokite-šioj klasėj tai ne tik leidžiama,bet ir peivaloma,ir tikiuosi jei ir komentarai bus kritiniai visi tai priims kaip pastangas tobulėjimui

na o dabar mokytojos komentarai
anuka
"kas uodegą katinui pakels,jei ne jis pats" ,bet pasigirti yra ko
manau svarbiausias šios sagės išskirtinis bruožas,ne tai kad tai portrėtas,o tai kad tas portretas-nulypdytas TAVO, nenuimtas nuo kokios formos ir pan.,ir kai aš tau siūliau remelį darytis iš modelino,turėjau omenyje,kad galutiniam rezultate darbas padarytas pačios,o ne pirktas -bus įdomesnis
dabar apie apdailą-na ižvelgiu čia tokį škotiška folk stilių ,čia,aišku,dėl tos languotos medžiagėlės,
šeip manau,ją darydama,tu krypai į venecijos kaukių stilių - nes apie tai kalba,lyg ir veiduko sidabravimas
taigi tavo problema su tais veidukais,kad pačiai reikia aiškiai apsibrėžti,ką nori pasakyti-ar tai kaukes ,ar tai personažai ,ar tik tavo sugalvoti personažai ir pan.,tada ir apdailos priemonės ir medžiagos susidės į vietą...

Editukas_tukas
na taip neženklaus asimetriškumo yra,ne ir nežimaus afrikiešiško etno...bet tik labai nežymaus,višgi aprikietiškas etno tai taip ryšku ir spalvinga...šiuoatveju patarimas toks,jei tai afrikietiškas etno-tai ir reikia pasinagrinėti tą afrikietiška ir drasiai taikyti,ir pamatysi,kaip tas papuošalas įgaus gyvybės,nes tu susipažinus su tuo afrikietišku etno-iškart pagausi daugybe įdomiu detalių ,beliks tik jas kūrybiškai pritaikyti
tarp kitko manau kad įvairios etno išraiškos šiuolaikiniam mene,na gerai papuošaluose ,labai perspektivus dalykas
taigi Edituk,pabandyk mums visiems apibudinti etno stilių, manau apibrežimą tikrai kur i-nete rastum.

Žalčių Karaliene
Asociacijas kurias turėtu kelti tavoji apyrankė išsakiai teisingai,iš ties ji man asocijuojasi su jūra...bet,kad ta asociacija būtų ryški tan reikėtu ir ryškiasniu išraiškos priemonių-tu minėjai jūros nugludintus pagaliukus-tai kodėl taip nedarai ?,jeigu pradėtum delioti tuos pagaliukus ir su ta pačia kriaukle,pati pamatytum,kaip tą apyrankė iš karto taptu ir kompoziciškai ir spalvom ir t.t. įdomesnė. tai gi klausimas- kodel taip nedariai?,juk žodžiais viską išsakai ?

na kaip ir klausimėliai pamastymams užduoti

na ir dar vienas klausimas-jis man kirba jau seniai ir šiek tiek yra iš kitos "operos",bet kartu ir turi sasaju su musu tema
mokinės - paaiškinkit,kodėl ant darbų nuotraukų jus dedat ,arba nedetat vadinamuosius parašus?,Kam jie reikalingi,arba nereikalingi?

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 11:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gavau minčių apmąstymams tikrai
o parašas papuošalui, tai tarsi etiketė drabužiui, ir kodėl aš jo dabar visai nebenaudoju, tik senesniuose darbuose yra...

anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2010 metai (Suma: 1) 2010 Kovas (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 12:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas rytas. na, mano tie mano veideliai dar kol kas neturi konkrečios apibrėžtos formos, aš dar tik atradinėju juos, dar ieškau kaip ir kuo juos puošti (o gal išvis nepuošti?). jau turiu kelis iškeptus, kur bandysiu kiek kitaip juos pateikti... mokytoja teisi, man reiktų apsibrėžti ką aš noriu jais parodyti, kas jie tokie, bet tuo pačiu - kiekvienas iš jų man išeina su savo charakteriu, savo istorija, todėl dekoras jiems visiems tikrai bus skirtingas, nebus pasikartojimų, nes taip tiesiog NEGALI būti bet galvoju, kad jeigu noriu, kad žmonės kur nors pamatę mano gamintą veidelį iš karto galėtų pasakyti, kad čia mano, tai tikrai reiktų apsispręsti kas jie tokie ir išlaikyti vieną stilių... taip?

dėl parašo ant nuotraukų: man atrodo, kad jis būtinas, ypač jeigu kas nors sugalvotų čia ar kitur rastą mano nuotraukytę kur nors įsidėti pas save, tai tą parašą ne taip lengvai nukrapštytų (arba jeigu ir nukrapštytų, tai matytųsi, kad kažkas krapštyta ). tuo pačiu, kaip ir mano klasiokė sako - tai kaip etiketė, pagal kurią visi žino kieno čia

Edituk - pasirodysi su veideliais? labai smalsu

ir dar klausimas mokytojai - kaip manai, ar labai blogai, kad mane domina daugybė technikų, o ne viena? na, tarkim, kepu Fimo veidelius, tada dar vielas lankstau, vilną veliu, biserį veriu, dekupuoju ir nebūtinai tas technikas miksuoju tarpusavy... man kažkaip kvepia truputį tokiu blaškymusi, bet tikrai nuoširdžiai man visos technikos smagios ir dar nenustebčiau jeigu ir daugiau naujų išbandyti užeis noras...

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žalčių Karaliene laukiam apmąstymų

o aš tai vis apie "epoksitkę"galvoju
čia radau tokį straipsni apie vienos autorės darbus,kaip supratau ji tą dervą net karoliukams,detaliams gaminti naudoja,gaila nedaug darbų parodyta,bet pagal aprašą turėtu būti įdomus

http://www.culture.lt/7md/?kas=straipsnis&leid_id=536&st_id=377

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 14:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš irgi šiandien vaikščiojau po Pasidaryk pats ir keiksnojausi, kad epoksidinės dervos tokiais mažais kiekiais parduodamos ir jau pilna galva minčių, ką įdomiems rėmeliams galima panaudoti
dar tėtis papasakojo, kad tarkim avia-modelistai tą dervą naudoja netgi detalėms gaminti, formas atsilieja. tai gal modelistų parduotuvėse didesniais kiekiais galima tos dervos rasti? nu, pabandysiu su savo Bison, o tada žiūrėsiu ar neišblės entuziazmas.

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 18:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

anuka,
dėl veidelių-kai tu jų padarysi daugiau,pamatysi savaime,kad jie savo stilium,ir pagaliau mintim bus kažkuo panašus viens į kitą-na ,taip jau yra su žmogaus rankom ir mintim -vis bando jis atrastyti tapatybę
o dirbant su personažiniais tipažais-gi neneigsi ,kad tie veideliai vis gi šiokie tokie personažai,juk pati sakai ,turi savo istorija-paprasčiausia iš karto įsivaizduoti,kas tie personažai iš kur jie ir pan.,tada ir dekoro priemomės susidelios į vietą,ir istorija bus įskaitoma

kad domina įvairios technikos tai gerai:)-na ką aš tau dar pasakysiu ,o kaip tu su jom draugausi,tai tavo reikalas,ar atskirai,ar kartu,jauti,kad jos nelimpa viens prie kitos tai ir nemaišyk...gi galima paiškoti ir pačioj vienoj technikoj naujumo ir įdomumo

[ Pen. Vasario 26, 2010 16:16 ]
http://www.kathleendustin.com/gallery.html

čia nuoroda modelino lipdytojoms
meisrtystė žavi ,bet mane daugiausia žavi jos nuoseklumas lipdant būtent vienos krypties darbus,na čia gal galima įvardinti kaip augalinius motyvus...
tai tik įrodymas,kad dirbant ir viena technika ,bet laikantis nuoseklaus "pasakojimo",galima būti labai įdomiai...
nors aišku,taug ten netradiciškumo

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oho, tie modelininiai darbai kokie... super. tikrai yra kur akis paganyti

ir aš tikiu, kad su laiku man išsikristalizuos kas mane labiausiai traukia ir kuria kryptim keliauti toliau... nes dabar toks truputį ir nervina lakstymas - gaminu veidelius, bet mama užsiprašo dekupuotų sagių, auskarų kekių ir knygų skirtukų... viską pagaminu, vėl grįžtu prie savo minčių kažkokių ir vėl kas nors ko nors paprašo kitko... čia gal dar ir NE reikia išmokti pasakyti

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 21:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Svečiuojuos pas sesę, tai kompą iškart užėmiau , pagaliau pamačiau anukos "pipetniką", nu labai jau pašūstrintas, šaunuolė

O jau Kathleen Dustin kokie įdomūs darbai nieko net panašaus neesu mačius, va ką reiškia autorinis darbas

anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 21:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū, Žalčių Karaliene reikės tą pipetniką gaivinti, nes aplink kaklą vos apeina, paauglystėj lieknesnė buvau

o va čia irgi daugybė labai originalių modelininių darbų, kur iš kiekvienos beveik nuotraukos dar į autoriaus puslapį nukeliauti gali, o ten visai nakčiai prasmegti:
http://polymerclaydaily.com/photos/
vis pavartau profilaktiškai

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 22:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o tu čia anuka,įdomu klausimą palietei su tuo -gal reikia išmokti pasakyti NE

kaip kitom su tuo NE? ar darot viską ką paprašo užsakovai ?

nėr kol kas įkvepimo apie parašus postringauti

einu geriau anukos nuorodą žiūrinėti

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Št. Vasario 27, 2010 00:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai ir aš

Visų pirma dėl etno apibrėžimo. Neradau labai aiškaus ir konkretaus internete, bet bandau tam tikrus aiškinimus ir savo suvokimą sukraut į viena ir išdėstyt. Etno stilius apibrėžiamas kaip tam tikrą kultūrą, religiją, kalbą atspindintis stilius (pvz., afrikietiškas, indėnų, keltų ir kt. stiliai), jame panaudojant tai kultūrai, religijai būdingus motyvus, spalvas, formas ir pan.

Dėl parašų - sutinku su kitų merginų išsakyta nuomone apie juos, kaip jau buvo pasakyta, jog parašas - kaip etiketė, pagal kurią pažinsi autorių. Iš kitos pusės ir pats darbas bei jo atlikimo stilius gali būti kaip etiketė. Na pavyzdžiui, kad ir Aliai darbai. Iš toli pažinčiau ir pasakyčiau kieno ir parašo rodos nereiktų. Bet man asmeniškai dar daug dirbti reikia iki to savito stiliaus, iš kurio mane pažintų. Tam pasitelkiu parašą. Taip pat ir dėl nuotraukų nusavinimo, kas jau buvo minėta anksčiau

Anuka, veidukus būtinai parodysiu, kai bent kiek apšlifuosiu ir "aprėdysiu" Gal dar kokį linksmesnį motyvą į juos įmesiu ar kažką, nes na labai jau rimti jie man gavosi, bene mafija

O jau nuorodos tiek Aliai, tiek anukos super Žiūrėjau išsižiojusi į visus šitus grožius

Apie NE sakymą ir visa kita rytoj

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 27, 2010 10:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Editukas_tukas rašo:
Etno stilius apibrėžiamas kaip tam tikrą kultūrą, religiją, kalbą atspindintis stilius (pvz., afrikietiškas, indėnų, keltų ir kt. stiliai), jame panaudojant tai kultūrai, religijai būdingus motyvus, spalvas, formas ir pan.

gerai Editukas_tukas,-ypač gerai ,kad pavartojai žodį panaudojant,tai labai į mūsų netradicinių papuošalų tėmą,būtent panaudojant, dar pridėčiau interpretuojant, bet jokiu būdu ne atkartojant,ar kopijuojant entinius dalykus galima sukurti orginalius ir įdomius papuošalus.Taigi jei jaučiante,kad kokia nors kultūra jus traukia jos motyvus galit drąsiai naudoti,darbas tik nuo to įgaus papildomo įdomumo,bei atskleis jusu pomegius ir tarp kitko padės spresti ir komponavimo problemas,nes kur,kur o jau etno dalykuose paprastai ir proporcija ,ir spalvos ir mastelis ir pan.buna tobuli.

vakar vakare ir aš buvau 'paskendus' anukos nuorodoj
žiūrinėjau tas nuotraukas...
ir ką parašų ant jų nepamačiau, prieš tai įkeltose nuorodose -ant nuotraukų parašų nerasta...
Tai iš kur pas mus atkeliavo ta parasų mada? rašau MADA,nes jūsų pateiktose argumentuose kodėl naudojant parasą, atseit įrodo papuošalo autorystę ir apsaugo nuo vagiliavimo,-pasigendu logikos-tai ką nuorodų darbuose,kad įrodyti autorystę reikalingi parašai?ir vagysčių ,kaip matot, autoriai nebijo-man atrodo ,atvirkščiai,tik džiaugias,jei jų nuotraukas kas nors naudoja
Dar pastebėjimai,del parašų naudojimo,net jei jis ir gerai sumaketuotas ,jis vis tiek konkuruoja su pačių papuošalu-papuošalas -objiektas turintis smulkiu detalių,ir nuotraukoje ,kaip tu bedėsi,bemažinsi tą parašą,jo raidės vis vien konkuruos su pačiu darbu.Dar pastebėjau,kad dėl parašo įkomponavimo, dažnai,net keičiama visa nuotraukos kompozicija-darbas traukiamas į kraštą,kad kitame krašte atsirastu vietos parašui.
Priežastis dėl kurios pateisinčiau parašo naudojimą-na pardavinėji savo darbus masiškai,turi jų daug,tada taip -parašas kaip aiški nuorodą į tavo pardavimo vieta- reikalingas.kaip sakoma,mažiau kreipi dėmesi į estetiką,daugiau į pardavimą. Bet ar iš mūsiškiu tokiu daug?
tai vat tokie mano pamąstymai šeštadienio rytą ,begeriant kava
tai tik pamastymai ,jokiu būdu ne nuorodos,ar rekomendacijos nuimti parašus ,-na iki tiek dar nenusimokytojavau

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Vasario 27, 2010 13:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas rytas su kava

apie NE - aš gal išdrįsčiau jį sakyti, jeigu galėčiau gyventi iš to, ką pagaminu savo rankom ir ką pati sugalvoju, o ne užsakovai primeta. aš puikiai įsivaizduoju, kad tarkim pažįstama kažkur pamatė fainus auskarus, bet jie jai buvo per brangūs, o žinodama, kad aš lyg užsiimu tokiais dalykais, ima ir paprašo padaryti panašius už grašius (kitaip aš negaliu vadinti Lietuvoje už rankų darbo papuošalus mokamų pinigų). o aš ir apsiimu, nes kaip žinia, Lietuvoj jaunos mamos nėra turtais aptekę ir kiekvienas papildomas pinigėlis yra didelė pagalba tai vat ir gaunasi uždaras ratas... ir galų gale - o kaip mamai pasakyti NE?

dėl parašų ant nuotraukų... galbūt mokytoja ir teisi... dabar vat skaitydama pagalvojau, kad iš tikrųjų niekur nemačiau, kad ant papuošalų nuotraukų dėtų parašus, o Auksarankėse tai žiauriai paplitę... kaip jau ir minėjau anksčiau, meninėj fotografijoj subtilus parašiukas gali išgelbėti nuo vagystės (tikrai ne vienas pažįstamas fotografas yra susidūręs su situacija, kai pamato savo nuotrauką naudojamą reklamoj, žurnaluose prie straipsnių ir pan., bet be jo sutikimo ir žinoma be užmokesčio) ir tenka kreiptis į naudotojus, jeigu jie nereaguoja, tada į teismus ir tada užsikuria visas procesas... bet galbūt papuošalų fotografijai tas negresia, nes tarkim, argi kažkas dėtų kur nors tavo papuošalo nuotrauką pas save, nors ir negalėtų tokio pat pagaminti? žinoma, kad ne. bet tarkim gali įdėti į kokią reklamą (o pirkti nuotraukas reklamai žiauriai daug kainuoja, žinau, nes toj srity dirbu) ir tyliai sau džiaugtis sutaupius... taigi čia irgi dvejopas toks dalykas. parašas lyg truputį gožią papuošalo vaizdą, bet veikia kaip gera signalizacija nuo vagių

ojej, kiek aš čia prirašiau

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 27, 2010 14:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

anuka,manau,kad JAV daug didesnė galimybė,kad tavo papuošalų nuotraukas gali panaudoti be sutikimo,bet,kaip ir pati matei,parašų ant nuotraukų npriimta dėti...

o taip MAMAI,pasakyti NE-neįmanoma, ,aš mamai turėjau suverti paprasčiausius upinių perlų karolius-suveriau,gal per 15min., tiek jau to ten darbo ,o ji vis aikčiojo,kiek darbo čia įdėta ir kaip gražu

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 10:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba ryta,
tylu pas mus-" kaip prieš audra"- o "audra"-tai ,matyt, kovo 1-moji
oi galėčiau,aš čia jums užduočių nagrinėtis savo darbus "prikrauti" ,nes ,iš ties,tik gerai paanalizavus ką pats esi padaręs,kas tau gerai sekasi,prie ko linksti ir pan. gali "keliauti" toliau...

bet atėjau pasirodyti mokytojos namų darbus
nusipirkau epoksidinės dervos ir vakar įliejau į kriauklę su levandos žiedu,na ir gavosi ,viskas sustingo ir puikiai persimato
na ,nuotrauka,neįpatinga,-mano fotoaparatas skaitmeninis,ir jau 10metų senumo,tai smulkių detalių tikrai "netraukia",o beto ir rytas laukia-ūkanotas,bet,vis gi matosi,kad kažkas toj kriauklėj yra ,na dar tuo pačiu ir vielutės galą buvau įkišus,užsifiksavo gerai-čia kriauklės galiuka ja ir apsukau

taigi tikrai pasimokymą ICE resin technikos galėsim pasidaryti
dar reikės apie remelius pamastyti... ,ką čia galima pasidaryti,nes čia aš labai greitai sugalvojau -kriauklę
dabar dar reikėtu epoksidinės dervos nuliejimą nuo formos pabandyti-šeip formom daugiausia naudojamas gipsas,pasitaiko plastelinas,bet vat įdomu ar ta derva nesulips su gipsu,gal reikia rieballiniu sluoksniu dengti ...
anuka,gal tėčio paklaus,kaip ten tie aviamodeliuotojai formas lieja
nes jau sedėti aviamodeliuotoju tiklapiuose baisiai nesinori

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 13:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho, koks šaunus ir įdomus bandymas su kriaukle ir levandos žiedu Tas levandos žiedas kriauklės viduje taip tinka, tarsi jis ir turėjo visą laiką ten būti. Puiki idėja

Aš vakar irgi laksčiau po Senukus, nusipirkau epoksidinės dervos, ir imsiuos gaminti kažką Laukiu kovo pirmosios

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 13:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena,

aš jau irgi laukiu rytdienos ir visokių namų darbų ir mokslų

mokytoja, labai originalus pakabutis! šauniai sugalvojai į kriauklę įlieti. aš jau irgi turiu minčių ką panaudosiu vietoj rėmelių, nors kelis jau ir nusipirkau - pačiai sau netikėtai Druskininkuose radau tris liuksiškus rėmelius, būtent tokius, kokius įsivaizdavau! tik gaila, kad tik tris turėjo... klausimas - kokio stingimo laiko epoksidkę naudojai? ir kaip išvengei burbuliukų? nes aš vakar kaip tik sages pabaiginėjau, užsegimus klijavau, tai supratau, kad su mano 5 minučių derva tai vargu ar pavyks kas, nes kai išmaišau, žiauriai daug burbuliukų pasidaro ir ji per greitai stingsta, kad jie spėtų sukilti...

tėčio paklausiau kaip tie modelistai atliejas daro, tai ten sudėtingokas procesas ir tėtis nežino iš ko formas jie gamina. ten naudoja kažkokias specialias mašinas į kurias statosi visa ta forma, tada pilama derva, tada ta mašina gerai papurto tą visą reikalą, kad ir derva tiksliai visur subėgtų ir burbulai sukiltų (dar yra kitas, centrifuginis būdas, kuris irgi burbulus sukelia į paviršių)... gal galima bandymų būdu bandyti eksperimentuoti.. derva žinau kad puikiai atlimpa nuo lankstaus plastiko, tai gal galima jeigu paprastesnės formos tai su storesne polietilenine plėvele padengti formos sieneles, o paskui su visa derva išėmus tą plėvelę nuimti.. nežinau kaip čia...

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 13:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokia kriauklė nu mūsų mokytoja šaunuolė, už namų darbus rašau dešimtuką

Labas visoms vakar buvau išlėkus, aplankiau suknelių parodą, nes jau baigias šiandien, o šiandien ir vėl į miestą išskubam, tai vakare susirašysim ai ir dar padariau naują apyrankę, nu nors kažkiek kitokia gavos... vakare įkelsiu, lekiu

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 13:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

čia dar truputuka su nuotrauka padirbėjau,gal šiek tiek aiškesnė gavosi

dervą pirkau senukuose -stingimas jos ilgas -rašo,kad išdžiusta per 12 val.,čia reikėtu nuoroda susirasti man iš senukų,burbuliukų man nesusidarė,pražioje kažkokie smulkus buvo,bet poto išgaravo-bet dabar galvoju ar mes jau čia griebiames rimtai ,ar dar lukterkim,nes turiu ir kitą derva , kurios neišbandžiau,be to ir remelis šiokia tokia problema,jei visos negaunam nusipirkti, mastau tokį variantą kaip iš kietos odos pasidaryti,bet velgi reikia išbandyti:-z:

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 22:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu va, prasiblaškėm visą dieną po miestą, tai tik dabar prisėdau prie kompo, dėl Ice resin technikos tai išbandyt noriu, bet nei dervos nei rėmelių tai pakolkas ir neturiu, bet ryt planuoju važiuot į Senukus tai gal nors dervą rasiu. Dar dėl NE sakymo prisiminiau, man kažkaip net ir nesinorėjo to NE sakyt, kažkaip visada teikdavo malonumą užsakymai tikriausiai jau sekės taip, tik neaišku kaip bus ateity Ir dar įdedu savo naują apyrankę

nu nors viena neblizganti bus

Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 22:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žalčių karaliene, kokia fantastiška apyrankė Labai įdomi spalviškai, šauniai dera technikos (medis, vilna) O iš ko tie garbanoti karoliukai?

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 23:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

liuuuuks, nu, šauniai čia pasidarbuota ir mokytojos ir Žalčių Karalienės aš jau grįžau į Vilnių, tai irgi griebsiuosi kažką naujo gaminti... jau pasiilgau modeliną paminkyti

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 01, 2010 10:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žalčių Karalienei pagyrimus išsakysiu ir kokia aš dervą naudojau,bei pamastymai apie remelius bus veliau
..............

o dabar su kovo 1-mąją

pradesime mokslus apie kompoziciją ir jos raiškos priemones kūriant papuošalus
bus dvi dalys -teorinė ir praktinė

teorinė dalis
Teorinei daliai išdėstyti pasirinkau Juozo Adomonio knygą "Nuo taško iki sintezės", aš pati turiu 1994m. leidiną,išleista Vilniaus dailės akademijos leidyklos,2008m. ji buvo perleista,ir aš labai apsidžiaugiau,kad man pavyko surasti jos šiokia tokia elektroninę versija,be iliustracijų bet tekstas visas.Taigi nuoroda
http://www.fructusartis.lt/contents/coid,3257/Nuo-tasko-iki-sintezes

kai aptarinėsim teorinius dalykus,prašysiu perskaityti atitinkamą skyrių
skyrius-pratarmė,kompozicijos teorijos raida,kompozicijos meninės raiškos ir harmonizavimo priemonės-galit pradėti skaityti

bet visgi kompozicijos apibrežimą pateiksiu ir čia
KOMPOZICIJA-reiškia sudėstymą,sudarymą arba elementų sujungimą į visumą.
Kompozicijoje naudojamos į vairios raiškos priemonės: taškas,liniją,dėmė,šviesa,šešėlis,spalva,faktūra,mastas,proporcią,orientacija,simetrija,asimetrija,disimetrija,kontrastas,niuansas,tapatybė,ritmas,ornamentas,formų tektonika.
Kūrinyje dažniausiai derinamos kelios kompozicijos priemonės,glaudžiai jas susiejant,nustatant jų vaidmenį ir eiliškumą

netradicinių papuošalų apibrežimus mes sudarinėjom ne šeip sau ,jie padėjo išryškinti,kokios kompozicinės priemonės mums aktuoliausios,riamentis tuo ir sudariau mūsų programelę,taigi gilinsimės į šiuos dalykus:
1.taškas ir linija
2.spalva ir koloritas
3.faktūra tekstūra,kontrastas

praktinė dalis
Bandydami įsisavinti teorinę dalį atliksime praktines užduotis.Kiekvienai daliai ruošim papuošalų eskizus ir pasirinktinai -vieną įgyvendinsim-sukursim papuošalą.
eskizavimo nauda:eskizuoti papuošalus greičiau nei gaminti ,ant popieriaus jus galit sugalvoti daugiau įdomesniu variantų,negu gaminant vieną papuošalą ir jau įgyvendinimui riktis tikrai patikusi,be to eskizavimas padeda išspresti ir kompozicines ir technines problemas-juk paprasčiau ant popieriaus deliotis,negu perverti vėrinį

programą pristačiau ,jei kyla klausimų- klauskyte
išsivirsiu kavos ir pateiksiu pirmasias užduotis,ten bus daugiau ir apie eskizavimą,nes manau,pirmas iškylęs jums klausimas-kaip čia reiks eskizuoti?..

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 01, 2010 11:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

UŽDUOTYS

Pradėsim nuo taško ir linijos

manau suprantant,kad papuošaluose -taškas suprantamas,kaip kažkoks karoloiukas,o liniją kaip kažkokia virvelė...
teorinė dalis-skaitot- skyriu -taškas ir linija,bei "prigrebiant"-statika,simetrija,asimetrija,ritma

nepamirškit,skaitydami,kad knyga pritaikyta taikomųjų menų studijoms,ir daug kalbama apie taikomasias rūsis,pvz.archtektūra ,ar karamika,taigi jus skaitydami,vis pamastykyte o kaip tai pritaikoma,ar galima pritaikyti papuošaluose
jei kyla klausimų -klauskyte

praktinė dalis
eskizai-eskizuokite,kaip jus isivaizduojat papuosalą sudaryta iš taškų (karolių) ir linijų (virvelių)
kokie tie karoliukai-dideli ,maži,iš ko jie padaryti (pamastykit įdomesniu mežiagų,ar daiktų) ir pan.,virvelė, juostelė,troselis,valas ir pan.-stotis didys,medžiaga ir kiekis.,kokiu ritmu jie išdestyti,statiški,simetriški,ar asimetriški ir pan.
visus tuos pamastynus jus turit parodyti eskizuose
dabar apie eskizus,nekelsiu pavyzdžių ir i-neto,jei įdomu galit pagooglinti-sketch jewery,desingns,-pamatysit įvairių variantų ir "atkrapštytu" ir "laisvu". Rinkytės eskizavimo būdą tokį koks jums priimtinas-čia ne piešimo konkursas,ir jusu piešimo įgūdžių nieks nevertins
Pati,aš nesu gera piešėja ir eskizuotoja-tai darau tam ,kad sutaupyčiau dirbant laiką,"apmetu" pagrindinę įdėja,dydžius,jei reikia matmenis-mano eskizai tikrai darbiniai,aš dažnai nesprendžiu spalvinių problemų,paprasčiausiai ant popieriaus išsidėstau,turimas medžiagas ir spalvas.Kad būtų drasiau ,pateikiu jums keleta savo eskizu

taigi ,bandykyte,pradedam tikrai nuo paprastu dalyku-rutuliuką moka paišyti visi

Dar viena pastaba-kaip minėjau-eskizuoti,ne papuošalus verti-nemanau,kad jus per savaitę tik vieną eskizą nupiešite ,paprasčiausiai atsiseskite ir pradekite eskizuoti ir pamatysite kaip kompozicijos priemonės taps vis išraiškingesnes
noriu savo klasej matyti DAUG eskizu,nes atminkite,kad iš jų rinksime variantą ,kurį įgyvendinsime gyvai
terninas-ji dabar man gan sunku apibrežti,labai priklauso nuo to kaip jus dibsite,bet manau ,kad eskizuosime kokias 3-4 dienas,o likusis laikas-papuošalo darymas,taigi į 7-10 dienu su kiekviena tema-turėtumem tilpti
"akademinio" laiko turim neperdaugiausia, nes dar laukia ICE resin bandymai ir baigiamasis darbas

KLAUSKYTE

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 01, 2010 12:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

su mokslų pradžia visas!

kaip šauniai čia viską mokytoja sudėliojo, bėgu apsitvarkau namus ir mažąjį, o tada pulsiu skaityti ir bandysiu eskizuoti... kol kas minčių neturiu, bet tikriausiai beskaitant kažkas gims valio valio, mokslai prasideda

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 321

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.