Violetkės klasė VI (Papuošalų darymas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Violetke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 00:34    Rašyti temą: Violetkės klasė VI (Papuošalų darymas) Atsakyti su citata

Sveikos mielosios mokinės Citra., AuRa*, mate2424, Sarma, gugute489

Atveriu naujos klasės duris, ir tikiuosi kad joje jūs pasisemsite ne tik žinių, bet ir naudingai praleisite laiką.
Kitoms merginoms, kurios nepateko, siūlau nenusiminti, o drąsiai prisijungti prie neakivaizdinės klasės, būtinai stengsiuos rasti laiko ten užsukti.

Kadangi labiau mėgstu kreiptis vardais, tai norėčiau, kad prisistatytumėte ir daugiau papasakotumėte apie save.

Trumpai prisistatysiu ir aš Mano vardas Violeta, man 34, gyvenu Kaune. Man papuošalų kūrimas yra viena nuostabiausių saviraiškos priemonių. Kurdama papuošalus nuolat eksperimentuoju ir ieškau naujovių, ir kartais tos paieškos teikia ne mažesnį pasitenkinimą, nei rezultatas.

Taigi laukiu mokinukių prisistatymo, o paskui aptarsim kokių priemonių mums reikia, kad mokslai vyktu sklandžiai

kontaktams: urbonn@yahoo.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
AuRa*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 10:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki Na busiu pirmoji. Mano vardas Raminta, man 22metai. Siuo metu gyvenu gyvenu Vilniuj, nes cia kremtu mokslus

Labai dziaugiuosi patekus i sia klase

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 10:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, miela Mokytoja ir šauniosios bendramokslės
Esu rankdarbių maniakė Odeta ir, matyt, būsiu vyriausia šioje klasėje. Stoviu ant 40-mečio slenksčio.
Rankdarbiai visada buvo ir yra kasdieninis mano palydovas. Vaikystėje labai mėgau piešti ir lipdyti iš plastilino. Vėliau atėjo eilė mezgimui, nėrimui, siuvimui, siuvinėjimui...ir t. t.
Idėjų semiuosi iš knygų, žurnalų, o dabar- ir iš interneto platybių. Papuošalų virusu užsikrėčiau kaip tik nardydama po auksarankių portalą.
Kaip jau minėjau savo motyvaciniame laiške, nė vienoj rankdarbių srityje neturiu "akademinio išsilavinimo". Tad tikiuosi, kad klasėje praleistas laikas bus prasmingas ir turės didelę įtaką mano kūrybai.
Manau, įgysiu drąsos kurti įvairesnius, originalesnius papuošalus, išmoksiu prisijaukinti spalvas, sužinosiu daugiau techninių gudrybių.
Ypač man aktualu dirbinių fotografavimas- čia labai daug neatrastų dalykų. Fotografijų apdorojimui naudoju Picasa, PhotoScape. Turiu Gimp, bet su šia programa ne itin draugauju.
Pažadu būti drausminga, nevėluoti į pamokas ir laiku atlikti namų darbus
Ir dar, susitarkim dėl kreipinių. Ar galiu į Mokytoją ir klasiokes kreiptis "tu"?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas Mokytoja ir klasiokės
Ak kaip smagu vėl grįžti į mokymosi metus!
Mano vardas Ingrida, gyvenu netoli Klaipėdos, auginu mergytę ir berniuką.
Su papuošalų kūrimu susidūriau visai neseniai, t.y. kalėdų proga gavusi knygą apie karoliukų vėrimą, kurią tą patį vakarą ir perskaičiau. Iki tol apie tai buvau tik girdėjusi, bet niekada nesidomėjau. Sekančią dieną ,atsitiktinai, internete susiradau video pamokėlę kuri mokė kaip pasidaryti burbuliuką. Net nežinau kodėl nuo jo pradėjau (o svarbiausia pavyko iš antro karto), bet būtent iš jų pasidariau pirmuosius auskarus. Vėliau sekė paprastučiai vėrinukai, auskarai, apyrankės . Ir nebegalėjau sustoti...
Benaršydama internete atradau "Auksarankes", kurias labai pamėgau ir apsilankydavau, ko gero, kiekvieną dieną. Nors forume ir nedalyvavau, bet perskaičiau visas buvusias akademijas, pradžiamokslį ir pan. Jau vien skaitydama praėjusių akademijų mokytojų komentarus, mokinių klaidas ir pasiekimus daug ko išmokau.
Esu be galo dėkinga mokytojai, kad mane priėmė, nežiūrint į tai, kad šiame forume, esu absoliuti naujokė. Pažadu kad labai stengsiuosi
Atgal į viršų
Violetke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 12:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos prisijungusios
Aisku galite i mane kreiptis tu ar vardu

Laukiam prisijungianciu jauniausiuju mokinukiu.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas mokytoja ir mano klasiokės,
Aš Algė, man 12m. Gyvenu Panevėžyje. Čia gyvenu, ir mokausi okykloje.
Esu labai dėkinga Jums, mokytoja, kad priimėte mane į savo klasę... Būsiu stropi mokinė.
IR GALIMA BUS SUŽINOTI REIKMENŲ SARAŠIUKĄ, NES NORIU UŽSAKYMĄ DARYT, TAI...

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 17:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja ir mano klasiokes

As esu Gabriele man 13m, gyvenu Panevezyje...
As esu ziaurei laiminga nes patekau i sia klase ko labai norejau
Tai didele galimybe patobuleti ir ismokti ko nors naujo

Be proto megstu puostis uz tai pradejau uzsiimineti papuosalu darimu.
Viska mokinausi savamoksliskai is forumu, knygu, zurnalu...
Uz tai man reikalinga jusu nuomone
As sekiu kad ateitije man praverstu tai ir ,kad tai butu nebe mano hobiu, o kasdienybe
Manau visos gerai sutarsime ir as jusu nenuvilsiu

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 21:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai laukiu mokytojos sarašiuko su prekytėmis.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 21:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As irgi... Nes reikia pasiziureti ar turiu ar reiks uzsisakyti kokiu priemoniu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 22:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As ir labai laukiu saraso, nes kazkodel nujauciu, kad reiks lekt pasipildyti savo skryneles
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 22:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, klasiokės
Kaip matau, visos užsiimam panašia veikla- revizuojam karoliukų skryneles.
Mūsų mokytoja tikriausiai kaupia jėgas pirmajai pamokai. Laukiu nekantriai, trepsiu prie klasės durų...

Violetke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 10:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės,

Labai šaunu, kad entuziazmas liejasi per kraštus, bet rimti mokslai prasidės kovo 1d.

O iki to laiko patariu pasirūpinti ar turite tokias priemones:
1. Replytės kilputėms (apvalios).
2. Replytės užspaudimams (plokščios).
3. Replytės vielutės karpymui.
4. Troselis apyrankių ir vėrinių vėrimui.
5. Vielutė (0,6 ir 0,8).
6. Smeigtukai: trumpesni ir 0,65mm (su šiais mokysimės daryti kilputę su apvyniojimu).
7. Spaustukai, paslėpėjai, tilteliai (vėriniams ant troselio).
8. Užsegimai auskarams, vėriniams ir jų priedai: žiedeliai, prailginimo grandinėlės.
9. Intarpukai, kepurėlės ir panašūs dalykėliai, kuriais paįvairinam ir pagražinam savo kuriamus papuošalus.
10. Ir įvairiausi karoliukai (įvairiausių dydžių, ir iš įvairiausių medžiagų-stikliniai, akmenukai, keramikiniai, metaliniai... žodžiu kokie jums tik patinka
11. Balto, spalvoto, faktūrinio popieriaus bei įvairiausių gražių daikčiukų, kurie mums tarnaus kaip rekvizitas fotografuojant papuošalus.

Na ir pabaigai tradiciškai paprašysiu papasakoti kokie papuošalai labiausiai patinka, kokius nešiojate, kokius labiausiai mėgtate daryti.
Taip pat norėčiau, kad įkeltumėte 2-3 jūsų manymu geriausias jūsų padarytu papuošalų nuotraukas, bei papasakotumėte su kokiomis programomis jas apdorojate (apkarpote, šviesinate, uždedate parašus ir pan.)

Atrodo nieko nepamiršau

Atgal į viršų
AuRa*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 11:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas

Na ir vel as pirma
Man labiausiai patinka dideli masyvus auskarai, ilgi kabantys nors pati mazai tokiu esu pagaminus:) Kaklo papuosalu mazai nesioju, bet patinka jungti grandinele ir laseliu principu pagaminti papuosalai Taip pat labai patinka zgutai, bet paciai nelabai sekasi juos nerti, todel sita technika atideta ateiciai

Nuotraukas apdoroju labai paprastai naudoju Picasa

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 12:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,
išgirdau skambutį kviečiantį į pamoką
Mano favoritai- ilgi, masyvūs vėriniai. Tokius ir verti vienas malonumas. Vasarą mielai nešioju apyrankes vertas ant grandinėlės, patinka kai makaluojasi, skamba kabantys karoliukai. Tačiau mano papuošalų skrynelė nėra didelė, labiau mėgstu puošti kitus, o ne puoštis pati.
Kadangi iki šiol darbelius fotografuodavau tik sau- atminčiai, nenaudodavau jokių rekvizitų, nuotraukoje matyti tik pats papuošalas. Apdorojimas irgi primityvus- apkarpymas, pašviesinimas.
Parodysiu keletą, apdorotų skirtingomis programomis.
Mano mylimi asimetriški auskarai. Nuotrauka tvarkyta su Picasa ir PhotoScape. Atrodo neblogai pavyko nušviesinti foną, nes fotografuota niūrią žiemos dieną.

Ilgas vėrinys, kuriuo dabar puošiuosi. Nuotrauka apdorota su Picasa. Nėra pati geriausia, matau trūkumus bet įdedu tam, kad pailiustruočiau, kokie vėriniai patinka.

Bandžiau dirbti su GIMP, tačiau dar kažko neperprantu. Po visų tvarkymų rezultatas štai toks

Kaip matote, parašų ant nuotraukų dar nėra, nieko nekeičiau- kėliau tokias, kokios buvo.
Naujų darbų nuotraukos bus jau su parašais- pažadu
Atgal į viršų
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 13:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[img][/img]
Laba diena visoms.
Man gėda dėti savo nuotrauką, nes pati matau, kad per tamsi. Padariau tikriausiai kokį 50 kadrų, tai šis pasirodė normaliausias. Bėda ta, kad kol kas neturiu jokios nuotraukų apdirbimo programos (bet per šią ar kitą savaitę vyras pažadėjo instaliuoti), tai tik nufotografavau ir viskas. Bandžiau fotografuoti su blicu, tai spalvos gaunasi daug tikroviškesnės, bet matosi šešėliai. Turiu gerą Pentax fotoaparatą, bet dar tik studijuoju visas galimybes. Taigi, aš per šią akademiją mokysiuos ne tik papuošaliukų gaminimo, bet ir fotografavimo, bei nuotraukų apdirbimo meno .
Na, o papuošalus mėgstu ilgus, bet ne masyvius.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 16:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Įsiterpsiu, gal mokytoja Violeta nesupyks.
gugute489, nepergyvenk ir nereikia gėdytis. Visos čia esam ne profės, todėl ir susirinkom mokytis. Pamatysi, kaip bus smagu palygint dabartinę nuotrauką su ta, kurią reiks pateikt atsiskaitymui. Tad- drąsiau ir viskas bus OK

gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 16:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Sarmai už padrąsinimą
Perskaičiau, kad mokytoja prašė 2-3 nuotraukų, tai dedu ir šitą. Ją truputį pakoregavau su Picasa 2 (pasirodo turiu )
Tik ar nuotraukos ne per didelės?

[img][/img]
Atgal į viršų
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 17:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, o norėjau pasakyti, kas as nerandu 0.8 mm vielutės.o ji būtina?
Fotografuoju nustačiusi micro programą. O apdirbu su picasa.
Na ir mano nuomone geriausi darbai:

Rožančius, mociutei dovana.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 17:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi

As labai megstu ilgus ir didelius auskarus arba prigludusius prie ausies. Man is tikro yra pridovanoja auskaru kurie yra nelabai ilgi ir nelabai trumti tokie per viduri - tai as ju nenesioju nes man nepatinka ir tesiog man netinka tokie. Taip pat megstu nesioti pakabukus ant kaklo. Auskarus as galiu ir neuzsideti kokia diena bet ant kaklo pakabukas pas mane kaba visada. Apyrankes taip pat nesioju bet nedaznai. Na o nuotraukeles apdoroju labai paprastai tik su photoscape programa.

Na stai keli:

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 17:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi, pamirsau parasyt. As tai labiausiai ilgus mėgstu, arba tokius stambius..
Bet lb patinka ir prieausiukai, kokie balti. Tokius is fimo darau:

O jei is tokių papuosalų kaip sagės, tai tokie:

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 19:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mergaites

Mokytoja atsižymi klasėje, bet katik parvykau iš ilgokos keliones, kur visą diena praleidau kaip būrėjos mėgta sakyti "valdiškuose namuose" tai atsipūsiu ir velai vakare plačiau pakomentuosiu, tai ką matau jūsų darbeliuose.

Šaunuolės, kad taip greit ir tiek daug man čia tų nuotraukyčių prikėlėte.

Atgal į viršų
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kaip gaila , kad vėlai.. O tai gal ''vėlai'' apie devynias.
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[quote="Citra."] as nerandu 0.8 mm vielutės.o ji būtina?
quote]
Pasižiūrėk http://www.akmeneliai.com/Katalogas/Metaline-vielute-C3212/Puslapis-1/
Atgal į viršų
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 20:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

važiuosiu miestan, gal surasiu... matai užsisakinėjau prekes is www.veriniams.lt, bet nebuvo jos., tai teks kur kitur pasiieskot.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 10:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mokinukės,

Mokytoja dėl techninių kliūčių niekaip vakare negalejo prisijungt, tai komentarai apie jūsų darbelius dabar.

Pradedam nuo Ramintos
Kažkaip abi tavo nuotraukytės man kaip per lengvą miglą, truputį išplaukę, trūksta man ryškumo. Čia gal fotografavai apniukusią dieną? Ir labai gudriai savo auskarus nufotografavai, taip kad nesimatytų kilpučių, negaliu įžiūrėt nors tu ką Dėl žgutų, tai jų pamokyti negalėsiu, nes ir man jie yra dar nearti dirvonai.

Odeta, tavo papuošaliukai man patinka, turi savo charakterį. Kiek įžiūriu ir užbaigimas tvarkingas, ir pateikimas neblogas. Tik nuotraukose persistengta su šviesinimu, kai kur net detales dėl to sunku įžiūrėti.

Ingrida, tikrai nieko nereikia gėdytis, čia esam tam, kad mokytumėmės, ir klaustume, kas neaišku, nes jei jūsų darbai bus tobuli, tai man nebus ko jus mokyti man tavo pirmasis rinkinukas patiko ir kažkokių didelių priekaištų, iškyrus vietomis nevienodas kilputes aš tikrai jam neturiu. Nuotraukų dydis geras, bet antroje foto fonas tikrai per ryškus, ir pirmą žvilgsnį užmetus į nuotrauką labiausiai į akis krenta ne papuošalas, o tamsi gėlė.

Alge, vielutė 0,8 reikalinga vėriniams ir apyrankėms grandinėlės principu gaminti. Iš visų darbelių man labiausiai patiko rožinis, tikrai šaunus, tik va nuotrauka jo neatskleidžia visai. Parašas kai kuriose nuotraukytėse perdidelis. Pirmuose auskaruose labai krenta į akis kvadratiniai intarpukai, kažkaip jie kiekvienas sau, o ten kur įkomponuoti prie skaldos, tai kreivokai pasisukę, pasikreipę, ir visi auskariukai atrodo netvarkingai. Antruose auskaruose nedėčiau tos "jungties" tarp viršutinės ir apatinės dalies. Ar ji čia auskarų prailginimo, ar grožio funkciją atlieka?
O šiaip turiu tave pagirti, nes matau, kad eksperimentuoji ir su fimo, ir sages darai.

Gabriele, labai man patiko paskutiniai auskarai. Tikrai šaunūs, ir nuotrauka šauni, išskyrus pagrindą, į kurį susmeigti auskariukai, jis nelabai šaunus, nes atrodo kaip apsiglamžęs. Man patinka ta mergina žvelgianti iš tavo nuotraukyčių kampo.

Tiek pastabų ir kelios užduotys:
Ramintai-prfotografuoti kažkuriuos iš auskarų ant balto fono, taip kad matyčiau kilputes, ir kaip įmanoma ryškiau ir fokusuojant į pačius auskarus.

Odetai-nufotografuoti vėrinio detalę iš arti, vėlgi tam, kad galėčiau įvertinti kilputes.

Ingridai-susipažinti su fotoaparatu kuo išsamiau.

Algei-perfotografuoti rožinį, taip kad jis būtų matomas visas, ir atsiskleistų jo visas grožis.

Gabrielei-perfotografuoti paskutiniuosius auskarus be pagrindo.

Sėkmės darbuose.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 116

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.