Luvitos klasė VI (Siuvinėjimas kryžiuku)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 22 Vasario 2007
Pagyrimų: 4

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2009 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 09:24    Rašyti temą: Luvitos klasė VI (Siuvinėjimas kryžiuku) Atsakyti su citata

Sveikos busimos mokines - wite, tern, sawa
Būkit pasveikintos siuvinejimo klasėje, bandysiu jus išmokyti (nemokančias) ir patarti (mokančioms) siuvinejimo kryžiuku gudrybes ir paslaptis .
Norečiau, kad kiekviena is jūsų dar kartą prisistatytumėte ir įvertintumėte savo įgūdžius siuvinėjime. Taip pat išsakytumėte savo lūkesčius ir norus.
Mokslai prasidės nuo kovo 1 d. todėl šiai dienai turite turėti - kanvos siuvinejimui (ypač tiktų Aida 14 dydžio šviesaus atspalvio kanvos gabalėlis) , mokinimuisi tiks ir pigesni siuvinejimo siūlai, adata, žirklutes ir žinoma didelis NORAS.
Baigiamajam darbui reikės nusipirkti jau kokybiskesnių, žinomu firmų siuvinejimo siūlų...
Kviečiu užeiti į klasę ir užimti savo suolus
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Vasario 2008
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labadiena mokytoja ir klasiokės!

Vadinuosi Auguste, gyvenu laikinojoje sostinėje ir beproto mėgstu siuvinėti! Tai vienas sakinys, kuris labai gerai mane apibūdina.
Siuvinėju seniai, bet, va, siuvinėti nemoku.. Bet va, faktas tas, kad tiek adatą (kurią naudoju paprasčiausią iš mamos lentynos ir jau įgudau pirštų nesusibadyti) su siūlu (kuriuos perku siunėjimo prekių parduotuvėje, bet be firmos..) rankose laikiusi esu. Tik kanva mano paprasčiausia iš Urmo Bazės, be numerio (arba pamečiau) ir be firmos. Tad pradžiai lyg ir viską turiu. Ir noro pas mane nestinga
O mano lūkesčiai labai paprasti - perprasti siuvinėjimą. Ir nors paskutiniojo darbelio antrąją pusę gėda rodyti jau nebebuvo(!), žinau, kad darau klaidų, daug klaidų, kurias kartu klasėje galime ištaisyti. Neturiu jokių subtilių norų

vis tikrinu savo vartotojo vardą su tuo, kuris aukščiau Mokytojos paryškintas, vis nelabai tikisi, kad papuoliau!

Kumelait?s mintys ir spyriai
Atgal į viršų
tern
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 19:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mokytoja Luvita Esu Kristina, man 16 metų siuvinėju kelerius metus. Klaidų siuvinėdama darau daug.. Jei atvirai tai gėdra parodyt darbelio blogąją pusę Bet noriu išmokti daryti taip taip reikia Noras ir ryžtas pas mane liejasi per kraštus
Tikiuosi mes Jūsų nenuvilsime Su dideliu noru mokysiuos ką mokysit
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sawa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Spalio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 19:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras,
labai džiaugiuosi dėstytoja Luvita, kad priėmėte mane į savo klasę. Labai smagu sveikintis ir su savo klasiokėmis.
Esu Asta, dirbu Vilniuje, o gyvenu netoli jo.
Kol nebuvau radusi Auksarankių Akademijos, maniau, kad moku siuvinėti, bet dabar suprantu, kad siuvinėti nemoku, į savo seniau siuvinėtus paveikslus gėda net pažiūrėti. Kryžiukai žiūri į skirtinga puses, o kad kita pusė turi būti taip pat tvarkinga, net nemaniau, nes galvojau, kad jos juk vistiek nesimato paveiksluose. Esut peržiūrėjus jūsų ankstesnes pamokas ir kai ko jau išmokau, o su jūsų pagalba tikiuosi išmokti dar geriau ir dailiau siuvinėti.
Kadangi neturiu kitų siuvinėtų darbų, kuriuos galėčiau parodyti, tai vėl įkelsiu paskutinį savo siuvinėjimą, kurį buvau įkėlusi prie motyvacinio laiško. (tikiuosi dėstytoja nesupyks už pasikartojimą). Tačiau šitose nuotraukose matosi ir blogoji pusė.
Ir dar - esu visiška naujokė Auksarankių Akademijos bendravime, todėl iš karto atsiprašau dėstytojos jei ką nors ne taip parašysiu, ar įkelsiu nuotraukas ne taip kaip reikia. Tačiau - mokykite, patarkite, barkite, kritikuokite, labai labai stengsiuos.

Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 12:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos
Na pagaliau atradau tą laisvą akimirką, kuomet galiu prisijungti prie klasės ir su jumis pabendaruti.
Smagu jus visas čia matyti ir skaityti jūsų prisistatymus bei lūkesčius.
Matau, kad turite NORĄ išmokti teisingai siuvinėti, o to labiausiai ir reikia. Šį kartą klasė nedidelė, todėl tikiuosi sklandžiai ir greitai dirbsime, vėluojančių su namų darbais, tikiuosi, nebus taip, kad smailių adatėlių - ir kovo 1 dieną startuosim.
tern ir wite visgi noriu pamatyti jūsų siuvinių blogąsias puses ir kaip įmanoma iš arčiau. Taip galėsiu įvertinti, kaip ten kas pas jus yra.
Taip pat bus prašymas, kad visi namų darbai būtų pateikiami kokybiškose nuotraukose, o kryžiukai būtų matomi kuo arčiau. Iš toli matomus siuvinius negalėsiu įvertinti, todėl iš karto sutariam, kad kelsite teisingas nuotraukas.
Ir jokių čia gėda negali būti , kad negraži ar graži pusė ar kryžiukai.
Juk susirinkom mokintis, o mokinamės tik iš klaidų ir jų stengiamės daugiau nebekartoti
Atgal į viršų
tern
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 15:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos
Štai darbelis iš arčiau

Norėčiau Jūsų paklausti
1. Ar yra didelis skirtumas kokia adata siuvinėji?
2.Kuo skiriasi firmine kanva nuo paprastos? Tvirtumu?
3. O kaip siūlai? Kokią įtaka turi darbui firminiai siūlai?
Atgal į viršų
sawa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 17:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi pasidarė įdomu, ar siuvinėjant reikia naudoti vienos firmos siūlus, ar galima priderinti ir kitos. Na, kad seni rusiški siūlai (kurių pas mane likę dar mamos) nelabai atitinka šiandien parduodamus, tai aš siuvinėdama pajaučiau, bet ar galima derinti tarkim Anchor ir DMC ar Ariadna ar visdėlto ateityte (na tarkim ir baigiamajam darbui) pirkti tik vienos firmos?
Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 09:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas
Apžiūrėjau tern darbelį, yra kur padirbėti, bet visumoje esu mačiusi ir dar blogiau
Na o dabar atsakau į klausimus :
tern rašo:

1. Ar yra didelis skirtumas kokia adata siuvinėji?
2.Kuo skiriasi firmine kanva nuo paprastos? Tvirtumu?
3. O kaip siūlai? Kokią įtaka turi darbui firminiai siūlai?

1. Gal didelio skirtumo ir nėra, kokia adata siuvinėji - specialia, skirta siuvinėjimui ar ta, kurią suradai siūlų dėžutėje, yra svarbu, kad ji tau būtų patogi.
Aš asmeniškai, siuvinėju tik su specialiomis siuvinėjimui skirtomis adatomis ir kitų adatų jau nebenoriu. Visgi su tokiomis adatomis yra siuvinėti patogiau, nes pasirenki adatą pagal storį, taip pat jos yra kiek bukos, todėl neduria. O paskutiniu metu išmėginau trumpas siuvinėjimo adatas...tai toks atradimas , nes jau prie išvardintų savybių dar prisidėjo ir tai, kad jos pagalba taupomas siuvinėjimo siūlas.
2. Na firminė kanva ir yra firminė, o taip pavadinkim noname'as ir lieka noname'u. Firminė kanva yra kokybiškesnė. Tiesa pasakius jau seniai nesiuvinėjau ant tų pigių nežinomų firmų kanvų, nes čia kaip toje patarlėje - pigus moka du kartus. Gal ir pigiai ją nupirksite, bet palyginus išsiuvinėtus darbelius ant kokybiškų ir prastesnių kanvų, matosi akivaizdus skirtumas. Manau, per daug darbo įdedama, kad siuvinėti ant bet kokios medžiagos. Mokslams ji idealiai tinka, na o baigiamajam darbui rekomenduoju nusipirkti jau gerą kanvą. Juolab, kad tikrai ne taip ir brangiai kainuoja. Dabar elektroninėse parduotuvėse, tie kanvos gabalėliai yra parduodami sukarpyti, ir jei su savo darbeliu įsitenkate į atkirptą gabalėlį, tai ir nereikia daugiau pirkti ir mokėti atitinkamai daugiau. Pamenu smalsu buvo išmėginti Aida18 dydzio, tai už A4 formato dydžio gabaliuką sumokėjau tik 4 lt, o išsiuvinėjau 3 nedidučius paveikslėlius.
3.Kaip ir kanva - firminiai siūlai labai skiriasi nuo nefirminių - savo žvilgumu, vėlimusi, o ir pačiu siuvinėjimu. Aš pati daugiausiai siuvinėju su DMC firmos siūlais turiu ir Anchor. Yra likę ir nuo vaikystės dar tarybiniais laikais pirktų siūliukų, bet jie ir guli padėti į šalį. Pabandžius siuvinėti su kokybiškais siūlais, tų prastų net ir nesinori imti į rankas.
Bet kaip minėjau, mokslams tiks ir prasti siūlai, na o baigiamajam darbui jau įsigykite gerų ir kokybiškų siūlų.
sawa rašo:
Man irgi pasidarė įdomu, ar siuvinėjant reikia naudoti vienos firmos siūlus, ar galima priderinti ir kitos. Na, kad seni rusiški siūlai (kurių pas mane likę dar mamos) nelabai atitinka šiandien parduodamus, tai aš siuvinėdama pajaučiau, bet ar galima derinti tarkim Anchor ir DMC ar Ariadna ar vis dėlto ateityte (na tarkim ir baigiamajam darbui) pirkti tik vienos firmos?

Visgi siūlyčiau nederinti skirtingų firmų siūlus. Na nebent reiktų vos kelis kryžiukus išsiuvinėti. Jei prie schemos yra įdėta spalvų kodacija atitinkamos firmos, tos firmos siūlus ir pirkite, mix'o geriau nedaryti.
Na tai laukiu wites pasirodymo su siuvinio blogąja puse ir kiek įmanoma iš arčiau
Atgal į viršų
tern
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas
Aš siuvinėju su labai labai mažyte specialia adata tai tikrai kaip Jūs sakote į jokias nemainyčiau.
Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 16:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip gera adata siuvinėtojai labai svarbi, čia kaip ir viename anekdote - miršta siuvinėtoja ir dėl tam tikrų priežasčių patenka į pragarą. bet dairosi ji ir atsistebėti negali - visur daug įvairiausiu siuvinėjimo schemų, audinių ritimai, siuvinėjimo siūlų daugybė. Apsidžiaugia ir sako liuciferiui, na, ir koks gi čia pragaras??? o jis jai - brangioji čia tikrai pragaras, pamėgink surasti bent vieną adatą
Atgal į viršų
tern
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 16:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nerealu jau nesulaukiu mokslo metų pradžios net pradėjau žiūrinėtis kokį paveikslą reiktų siuvinėt
Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 17:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai gali žiūrinėtis ir rinktis, nes kaip ten sako ruošk roges vasarą, tai drąsiai gali schemą pradėdama mokslus jau būti išsirinkusi
Atgal į viršų
tern
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau kelias valandas vartau visus savo žurnalus ir išsirinkau
kaip jums?
Atgal į viršų
sawa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 19:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras,
nenorėčiau pasirodyti įkyri, tačiau vis dėlto kokios tos firmos kurių kanvos yra geros. Aš pirkau Casa Lana parduotuvėje baltą kanvą, kaip dabar perskaičiau jų reklamoje jie parduoda kanvą Zweigart. Tai turėčiau suprasti, kad ši kanva yra firminė ir tinkanti kokybiškiems darbams?
Atgal į viršų
tern
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 19:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi kilo klausimas. Kurią Jūs rekomenduotumėte?
Atgal į viršų
wite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 20:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki

Visa bėda ta, Mokytoja, kad neturiu po ranka darbelio, kur jau bent kiek nutuokiau siuvinėjamo darbo "antros pusės" grožį.. Šis yra įrėmintas ir keliais sluoksniais popieriaus aplipintas, net ne pas mane.
O senesnių darbų nugarėles bijau rodyti, kad kas nuo kėdės nenukristų - galiu laiduoti, kad įsikibti reikėtų

Mintį apie baigiamąjį jau turiu, reikėtų tik dar truputį pačią mintį išvystyti.

Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 09:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sawa - tikrai nupirkai gerą kanvą, jau vien tai, kad apsipirkai specializuotoje siūlų parduotuvėje garantuoja, kad medžiaga iš tikrųjų yra kokybiška.
Taip pat drąsiai galite pirktis medžiagas iš internetinių parduotuvių, ten taip pat prekiaujama tik žinomų firmų ir kokybiška kanva
tern - labai daili geiša, bet ją atidėk ateities siuvinėjimams - pirmiausiai, kad pasirinktą baigiamąjį darbą niekas apart mudviejų iki darbo pristatymo, neturėtų būt pamatęs, kitas niuansas - kad darbo čia tikrai nemažai ir per mėnesį nespėsi išsiuvinėti, nebent turi galimybes tai daryti kiekviena dieną nuo pat rytelio iki vakaro
wite - keliam ir rodom tai, ką turi, ir kaip sakiau jokių gėda, nes tuomet bus gėda parodyti ir namų darbus ir ne namų darbus. Jau minėjau, čia susirinkome mokintis, o ne gėdintis. Taip, kad rodyk senesnių darbelių blogosios ir gerosios pusės nuotraukas, noriu tik pamatyti, bet ne nuo kėdėstikrai nekrisiu.
Kitas dalykas gi būk tolerantiška savo klasiokių atžvilgiu - jos parodė, parodyk ir tu
Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 00:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ir kur dingusios mano mokinės?
wite - laukiu tavųjų nuotraukų
Atgal į viršų
sawa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 09:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nedingom, nedingom dėstytoja. Ruošiamės mokslams, kaupiam jėgas...
O baigiamojo darbo sumanymą reikės taip supratau, tik Jums asmeniškai parodyti ir aptarinėti? Gal yra kokie kriterijai baigiamąjam darbui?
O keliais siūlais geriausia siuvinėti ant Aidos 14? Skaičiau, kad siuvinėjama 2 arba 3. O siuvinėjant 2 ar ne per retas gaunasi siuvinėjimas?
Ir dar norėčiau paklausti, manau šitame dalyke jau tikrai turite labai daug patirties , kokiose internetinėse parduotuvėse pigiausia galima pirkti tarkim DMC siūlus, nes dėl didelio kiekio siūlų, norisi ir pataupyti. Manau, kad dėl kokybės tai neverta abejoti ir galima drąsiai pirkti internetu.
Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 10:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, aš kiekvienai iš jūsų parašysiu savo email adresą per a.ž ir man atsiųsite parodyti savo sumanymus. Na baigiamojo darbo paveikslas tikrai neturėtų būti labai didelis, manau jo dydis kaip min turėtų būti mokyklinio sąsiuvinio lapo dydžio na ir žinoma didesnis iki A4 formato. Taip pat nereiktų rinktis siuvinio su daug spalvų, nes tuomet ir darbo bus daugiau....na bet kitą kartą spalvų gali būti daug - o siuvinėti tik kelis kryžiukus, todėl ir į tai reiktų atkreipti dėmesį. Geriausiai būtų, jei pasirinktumėte kelis variantus, ir kai atsiųsite pasižiūrėti - tą geriausią ir išrinksim .
Na o dėl internetinų parduotuvių, tai aš apsiperku - kasiulai.lt ir erankdarbiai.lt. čia geros siuvinėjimo siūlų kainos.
Ant 14 Aida siuvinėju tik su dvigubu siūlu - tai yra atsikerpu ilgesnį siūlą ir lenkiu jį per pusę. Trijų siūlų tikrai nereikia, nes siuvinėjant 2 tikrai per reta nesigauna
Atgal į viršų
wite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rodausi ką turiu, mokytoja Mažesnių nuotraukų niekaip neina įkelti - bet tai nors viską viską pamatysit

Atgal į viršų
sawa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 18:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėstytoja, labai ačiū už patrimą . Ir aš pabandžiau užsisakyti erankdarbiai.lt. Siūlų kainos tikrai pigesnės negu parduotuvėse ir adatėles trumpas užsisakiau, dabar su nekantrumu lauksiu siuntinio. Taigi turiu visas priemones ir laukiu mokslų pradžios. O kadangi šią savaitę atostogavau, tai rankos nerimo - norėjosi siuvinėti, bet tramdžiau save - tuoj tuoj prasidės mokslai - išmoksiu viską teisingai daryti, o tada... Šiuo metu žiūrinėju idėjų baigiamajam.
Atgal į viršų
tern
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 19:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi, mokslai prasidės jau rytoj laukiu, nesulaukiu pirmųjų dėstytojos pamokų
Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 28, 2010 21:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

wite - na ir visai čia pas tave viskas neblogai nusiuvinėta, na neslėpsiu yra klaidų, bet nuo kėdės tikrai nereikėjo kristi . Viskas ištaisoma ir pataisoma, baigus akademija jau tokių klaidų nedarysi.
Na o rytoj, greičiausiai iš pat ryto užduosiu jums pirmąją užduotį, kuri tikrai bus labai nesudėtinga ir paprasta.... dar truputį palaukit ir jau nuo kovo pirmos kibsim į darbus
Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 01, 2010 09:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas
Na kaip ir žadėjau, iš pat ryto pradedame mokslus. Štai jums pirma paprasta užduotis - išsiuvinėti 20x20 langelių kvadratą, taip kaip jūs suprantate ir mokate. Nieko nesistenkite, nieko neskaitinėkite iš praeitų akademijų, tiesiog paimkite ir išsiuvinėkite.
Siuvinėkite tik su šviesiais siūlais, kad galėčiau įžiūrėti geriau kryžiukus, galite siuvinėti nebūtinai tik vienos spalvos siūlu, galite ir pakaitalioti spalvas ir nuotraukas įkelkite tiek geros tiek ir blogos siuvinio pusės kokybiškas (ryškias)ir kaip įmanoma iš arčiau nufotografuotas.
Taip pat kvadrato nuotruka turi būti nufotografuota iš viršaus, o ne šonu, kaip wites nuotraukose.
Nuotraukas įkelkite iki ryt - antradienio- vakaro, trečiadienį norėsiu jau matyti visų jūsų trijų darbus.
Jei kils kokių klausimų - klauskite
Sėkmės
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 16

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.