Niliuko klasė VI (Odos darbeliai)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 18, 2010 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos!

Tikiuosi, kad sveikos . Pas mane namuose visi iškritę. Vaikui 39,5 temperatūros, vyras rankos nebepajudina - kažkoks keistas radikulitas. Žodžiu tikras beprotnamis...
Odos darbelių nepamirštu, tiesiog pritrūkau skirtingos spalvos odos, o dabar negaliu ištrūkti iš namų. Turbūt teks daryti vienspalvę sagę.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
BabyGrite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 18, 2010 23:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mokytoja ir klasiokes.
As labai privargau su tokio tipo skylamusiu

O gal su siuo ir reikia naudoti plaktuka?
Sage pasirodysiu sestadieni mokytoja

Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 18, 2010 23:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai užjaučiu, Rima, kad taip sunkiai serga šeima. Laikykis ir pati neišgriūk. Sveikata svarbiau nei tie darbeliai. Nelakstyk tų odų, kai pasveiks šeima, daryk iš to ką turi. Galima prifantazuoti ir iš vienos spalvos. Panaudoti ir blizgančią ir zomšinę pusę. Daryti nebūtinai tokią, kaip aš parodžiau pavyzdį. Ką nors sugalvosi.

Greta, su tokiu repliniu skylamušiu net ir nebandžiau, bet įtariu, kad su juo plonas odas gal ir nesudėtinga pramušti, bet išlaikyti gražiai atstumą turbūt tikrai sunku. Nemanau, kad su juo reikia dar plaktuku mušti. Nėra kur ir stuktelėt, o stuktelėt reikia smarkokai. Kad su juo mušti toliau nuo krašto negalima, aš iš karto rašiau. Labai apgailestauju, kad nutarei tokį nusipirkti. Gal rasi kokį atskirą, kad darytų skylutę 2-3 mm, mums jo ir užtektų. Mažo skersmens skylamušis reikalingas dekoratyviniam apipynimui. Jei patiks šis užsiėmimas, paskui nusipirksi įvairaus skersmens. Dideli reikalingi rankinukams, diržams.

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 19, 2010 20:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Greta, sužinojau, kad su replėm kalant skyles, reikia paspaudus prie odos paskui truputį pasukti ir geriau kalti per drėgną odą. Sako, kad lengvai ir gražiai išsimuša skylutės.
Belaukdama jūsų darbelių šį bei tą ir aš sumeistrinau

Linkiu visoms sveikatos ir sėkmės.

Atgal į viršų
norlandiene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 22, 2010 01:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuostabūs darbeliai, Nijole! Man irgi buvo mintis kažką nupiešti ant odos, bet nesugalvojau kokiais dažais tai reiktų daryti. Gal tiktų akriliniai?
Mano šeimyna jau sveiksta, tai pasipraktikavau su skylamušiais.

O čia sagė. Aiškiai iki tobulumo dar toli, bet laukiu jūsų įverinimo.

Atgal į viršų
Tyli
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 22, 2010 12:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, mokytoja Nijole ir klasiokės

nepaprastai graži man norlandienes sage..
pagaliau savaitgalį galėjau pakalenti skylamušiais. Segu savo darbelį. Darbo įdėjau tikrai nemažai, tačiau rezultatu nesu patenkinta - neapskaičiavau, kad ta odelė - kraštelis užims daugiau nei milimetrą, todėl skylutės beveik pasislėpė už sagės. Mėginsiu dar taisyti, būčiau dėkinga už patarimus

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 22, 2010 14:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, pagaliau sulaukiau darbelių
Džiaugiuosi, Rima, kad šeimyna išsikapstė iš ligos patalų.
Pradėsiu nuo sagės. Šauniai pasidarbavai. Tik aš klijuojant rožytę būčiau kiek patempusi apatinius kraštelius, kad nesimatytų pagrindo, o aplinkui būtų tik kailiukas. Bet nežiūrint to, darbelis tikrai gražus.

Darbelyje su skylamušiu sunku pasakyti ar skylutės išdėstytos tvarkingai, nes kraštelio bangelės nelabai lygios, todėl tai ir gadina vaizdą. Geriausia ant sąsiuvinio langeliais išsidėstyti ornamentą, tada ir kraštelius su matlankiu arba lekalu galima nusibrėžti vienodus ir tada su lenktom žirklutėm gražiai iškirpti. (Yra tokie pusiniai figūriniai skylamušiai, buvau įdėjusi paveiksliuką, arba iš bėdos lenktas kaltas. Bet kol kas tikriausiai apseisim ir be jų) Paklijuoti piešinį ant kartono, padėti jį ant odos, prispausti su spaustais ir tada per piešinį išmušti skylutes. Rezultatas tikrai bus geras. Nors būna kad nelabai tvirtai prisukus viskas pavažiuoja. Bet čia jau praktikos reikalas.

Aš piešiu su akriliniais dažais.

Sveika, Tyli,, vienintelės vardo nežinau.
Graži sagė, kruopščiai pasiuvinėta. Tikiuosi karoliukus prisiuvus dar ir paklijavai? Manykim, kad buvo toks sumanymas dėl tų pusiau pasislėpusių skylučių. Geriau nieko nebejudink, viskas šaunu. Jeigu gerai priklijavai, nelabai nulupsi, tik sugadinsi.
Su sagėm dar galit pasikrapštinėti. Įdomu būtų pažiūrėti jūsų fantazijos vaisius.
Netrukus įkelsiu pamokėlę kaip pasidaryti kuklų dėklą mobiliakui, akiniams ir t.t.

Atgal į viršų
gabimik
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 22, 2010 16:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos klasiokės ir mokytoja. Labai atsiprašau, kad taip ilgai nesirodžiau. Darbai buvo užpuolę.

Parodysiu savo kelias sages:

O su skylutėm parodysiu truputi vėliau.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 23, 2010 02:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Gabija, kuklios simpatiškos sagės, ypač paskutinė turėtų gražiai atrodyti ant tavo gražiai megztų darbelių.

Norėčiau, kad pasiruoštumėt kitokiam darbeliui. Siūlau pasidaryti paprasčiausią dėklą mobiliam. Čia mano kuklūs pavyzdėliai labai nesudėtingos formos ir paprasto apipynimo.

Čia apipynimo pavyzdžiai:

Čia pavyzdys kaip pasidaryti šabloną apipynimui. Ant languoto popieriaus pasižymėti dirbinio kraštą ir atstumą kur bus skylutės. Apskaičiavus tarpą tarp skylučių (pavyzdyje -2 langeliai) brėžiam statmenį ir sujungiam įstrižaine su sekančia skylute. Trikampiukus nuo krašto iki skylutės iškirpti. Taip galima pasidaryti šablonus įvairaus dydžio skylutėms ir tarpams tarp jų.

Dariau šablonus pagal šį metodą, bet man nelabai patiko, nes paskui nors ir kartonas, bet pasilikę trikampėliai kliūva, susilanksto.

Dabar darau taip: Natūralaus dydžio iškarpoje ant kartono pasižymiu tarpą kur kalsiu skylutes. Pvz. tai bus 5 mm, nusibrėžiu liniją. Jeigu kalsiu 3 mm skylutes, nuo dirbinio krašto dar nusibrėžiu papildomą liniją 3 mm atstumu nuo krašto. Pasižymiu dirbinio vidurį ir nuo jo atidedu pvz, po 7 ar 8 mm į vieną pusę, paskui nuo vidurio į kitą pusę. Tada su spaustais prisispaudus šabloną išsikertu visas skylutes.

Iš mano pateikto pavyzdžio matosi, kad kai kur šiek tiek nepataikyta tiksliai į pažymėtą vietą. Geriausia dar kartą padaryti šabloną, jeigu nukrypimai labai jau žymūs. Kai nukrypimas 0,5 mm tai pinant juostele jo praktiškai nebesimato. Sudėjus abi dėklo odines detales blogosiomis pusėmis į vidų, ant viršaus užsidedam šabloną, prispaudžiam spaustu ir nebereikia galvoti, kad blogai iškirsi skylutę. Statai skylamušį į šablono skylutę ir kaukšt plaktuku. Ir taip pramuši visas skylutes per abi odos iškarpas. Jeigu oda labai stora, tai teks kalti po vieną detalę, tik reikia neužmiršti kad antrą detalę reikės pasidėti zomšine puse į viršų. Nes nori nenori, bet šiokie tokie nukrypimai darant šabloną vis tiek būna ir jeigu užmiršit kad reikia vieną detalę kalti iš gerosios pusės, o kitą iš blogosios, kai reikės pinti nebesusišnekėsit su savo darbeliu. Kadangi turėjau tokios nemalonios "patirties", perspėju iš karto. Jeigu ką nors esate siuvusios, žinot šią taisyklę.
Juostelę pynimui reikia išsipjauti platesnę nei išmušta skylutė. Pvz. 3 mm skylutei reikės 5 mm pločio juostelės. Juostelė turi būti plonesnės odos nei jūsų dirbinio. Jeigu tokios odos neturit, teks juosteles ploninti nupjaustant zomšinę pusę. Gabaliuką odos sudrėkinti ir pasidėjus ant storo stiklo ar keraminės plytelės 45 laipsniu kampu labai aštriu peiliu stumiant peilį nuo savęs nupjauti zomšinę dalį ir taip palaipsniui ploninti vis tolyn nuo krašto.
Pavyzdys:

Kaip sugebėsit taip ir darykit, svarbu neįpjauti odos ir palaipsniui vis nugramdyti zomšą. Galima labai švariai nugramdyti, oda pasidaro plonytė plonytė, tiesiog pergamentas. Tik peilį vis reikės galąsti.
Kai jau turim ploną gabaliuką, tada vėl sudrėkinam ir prispaudus metaline linijuote pjaustom norimo pločio juosteles. Juosteles tenka sudurstyti, nes pritrūksta ilgio. Reikia gražiai nupjauti vienos juostelės 1 cm nuo viršaus, kitos 1 cm nuo apačios, abi dalis sutepti klijais ir suklijuoti. Kai išdžius, gerai dar sudūrimo vietą padaužyti plaktuku. Susiklijuoja labai stipriai. Svarbu nepaskubinti.

Galima dar iš labai nedidelio odos gabalėlio išsikirpti iki 2 m ilgio juostelę va taip:

Ją paskui sudrėkinus apvynioti ant butelio ir išdžiovinti. Kiek bandžiau tikrai išsikerpa ilga ir išdžiuvusi būna tiesi, bet kirpdama su žirklutėmis nusikreivazodavau, tai dabar tik klijuoju.
Na ir svarbiausia kai jau pinsit, reikia, kad juostelės blizgioji pusė visą laiką būtų viršuje. Reikia stengtis, kad įtempimas būtų vienodas. Mano pavyzdėlyje kur dėklas su mėlyna gėlyte, juostelė šiek tiek dviejose vietose guli nelabai gražiai.
Prirašiau daug, kas bus neaišku, klauskit. Tiesa, atrodo, nerašiau, kad plaktukas būtų geriau su gumine galvute, kažkaip ir triukšmo mažiau ir išsikala gerai.

Atgal į viršų
BabyGrite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 25, 2010 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mokytoja ir klasiokes,pirmiausia labai labai atsiprasau,kad buvau prapuolus,pas mus internetas buvo dinges,tai tik siandien sutvarke.Skubu rodytis savo prizadeta sage

Dabar skubu daryti naujos uzduoties

Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 27, 2010 01:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keista, rašiau vakar, šiandien žiūriu, kad mano parašymo nėra.

Savotiška tavo sagė, Greta, bet tame ir įdomumas, kad kiekviena vis padaro kažką naujo. O koks ten akmenėlis? Turiu tik pastebėjimų dėl antrosios pusės. Ant kartono ar kitokio pagrindo klijuojamos odos visą kraštelį apie 0,5-1 cm reikia gražiai paploninti, t.y. nupjauti zomšinę pusę. Tada, kai klijuojama palenkiant mažytėmis klostelėmis, formuojasi gražus apvalumas ir nebūna tokių stačių užlūžimų. Ar aiškiai parašiau? Ateityje visur kur tik reikės palenkti klijuojant odą reikia tą kraštą paploninti.
Greta, tavo albumėlyje daug gražių darbelių, padaryk dar kokią sagę su turimais akmenukais. Sėkmės.

Atgal į viršų
BabyGrite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 01, 2010 00:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas visoms,na musu klaseje tokia ramybe As jau zadu pasirodyti,dar liko apdailinimas,bet jau privargau su juostelem kiek odos ismeciau,man sunkiausiai sekesi zomso skutimas,tai jau ziurek lyg ir einasi ir vel cakst ir nupjaunu Na bet jau lygtais pasiektas norimas rezultatas.
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 01, 2010 10:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis, su 1 aprilium
Na taip, ramybė pas mus išskirtinė. Jau kitose pamokose pradeda ruoštis ataskaitiniam darbeliui, o pas mus neaišku ar kas nors ką daro ar ne.

Greta, teisybė, nupjaustyt tą zomšinę pusę nėra paprasta, bet kai įpranti visai nesunku. Svarbu, kad juostelė būtų nors kiek plonesnė nei dirbinio oda ir neišlystų tie zomšos šereliai. Nežinau, ar aiškiai parašiau. Ir reikia žiūrėti, kad juostelė nepersisuktų, blizgi pusė būtų viršuje. Sėkmės

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 04, 2010 08:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visas sveikinu su Velykom, geros sveikatos ir daug kūrybinių minčių.

Atgal į viršų
gabimik
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 06, 2010 13:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės visos. Su praėjusiom ir ateinančiom šventėm visas.
Čia visos turbūt susirinko labai darbščios bitutės. Ir visos dirba, tik dirba ir neturi laiko prisėsti prie kompiuterio. Na štai pagaliau prisiruošiau parodyti aš savo darbelį.

Tai va. Yra čia ką paveikti. Truputį šleivoka, kreivoka gavosi. Bet manau, kaip pirmas blynas, tai visai nieko.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 06, 2010 17:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunu, Gabija, kad įveikei šį darbelį. Darysi antrą bus lygiau, tvarkingiau. Nelabai greitai darosi tie odos darbeliai. Kas norės paįvairinti savo darbelių puošybą įdedu merežkavimo pavyzdžius.

Čia paprasčiausi nesudėtingos apyrankės pavyzdžiai. Kas norės galit išbandyti. Aš, belaukdama jūsų darbelių, padariau pagal duotus išmatavimus tokią. Kadangi mano oda plona, tai surišau dviejų spalvų, kad būtų standžiau.
.
Kadangi lėtai mūsų darbai vyksta, manau, kad baigiamajam darbui gal reikėtų daryti kokį komplektėlį, pvz. sagę ir apyrankę, ar apyrankę ir pakabutį. Gal jūs turit kokių pageidavimų, bandytume pasimokyti.

Atgal į viršų
gabimik
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 06, 2010 18:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš norėčiau pasimokyti dar odos raukimo. Man visai nesigauna. Gal kokių pamokėlių, truputį galima gauti.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 06, 2010 21:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Gabija, reikia plonos odos, jeigu tokios nėra, teks skusti zomšinį pagrindą, kad gautųsi gražios klostės..

Pvz., šita apyrankė mano daryta iš gan plonos odos, bet kad būtų smulkesnės raukšlelės, nuploninau kitą gabaliuką odos ant kurio ruošiausi daryti lapelius. Ir tai nelabai patenkinta rezultatu.
Plonos odos antrąją pusę reikia ištepti skiestu 1:1 vandeniu lipalu arba išvirti iš miltų ir vandens klijus, jie ne taip greitai džiūva ir galima ramiai klostuoti. Išteptą klijais odą pasidėti ant keraminės plytelės ar kokio kito paviršiaus prie kurio neprisiklijuos oda ir pirštais, pincetu įvairiai formuoti klostes arba pagal sumanymą, arba kaip gausis. Jei antra pusė išdžiūva , reikia dar ją sudrėkinti klijais ir darbuotis toliau. Kai rezultatas patenkina, tada jau sutepti klijais paviršių ant kurio bus klijuojama ir klostuotą gabaliuką ir prispausti rankomis dar pataisant klostes.
Dar galima ploną odą sudrėkinti ir ant gerosios pusės padėti sagą, ją aptraukti oda ir smarkiai surišti stipriu siūlu. Gausis klostelės lyg saulutės spinduliukai. Tą patį galima daryti padėjus sagą ar karoliuką ant vidinės odos pusės ir surišti iš viršaus. Tik tada siūlų galiukus teks užmaskuoti. Tokiu būdu aptraukus kelis karoliukus galima padaryti įdomų raštą su iškilusiais bumbuliukais.
Bandyk, Gabija, ant kokio nedidelio gabaliuko, tikrai susuksi gražiai. Pvz. jei turi kelių spalvų gabaliukus iš vieno ir kito susuk panašiai kaip rožytę, o paskui klijuodama ant pagrindo klostėmis gražiai užmaskuok sudūrimą.

Čia du gabaliukai rusvos odos ir gabaliukas tamsios priklijuota ant kartono pagrindo. Oda gan plona, specialiai nebeploninta.
Sėkmės.

Atgal į viršų
BabyGrite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 07, 2010 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visas visas su praejusiom sventem!

Na ir mano darbelis,akiniu dekliukas babytei

O cia is kitos puses

Norejau daryti sniureli pasikabinti ant kaklo,bet nusprendziau pirmiausia pasitarti su mokytoja,nes man kazkaip atrodo cia is karoliuku visai netiks,na man kazkaip atrodo nesiderins :( Ka mokytoja patars?

O kitas klausimas apie jusu daryta apyranke,ant kokio pagrindo klijavai oda,nes turbut ant kartono tokia forma nelabai iseitu?

Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 08, 2010 11:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Greta, gražiai papuošei dėkliuką. Kaip supratau ši aplikacija ir klijuota ir prisiūta.
Turiu tokių pastebėjimų. Skylutes pynimui reikia daryti kuo mažesnes, čia jos atrodo tikrai per didelės. Kampus reikia suapvalinti, tada juostelė gražiai apipina. Šniūrelį ant kaklo galima daryti iš odos įvairus. Nupinti paprastą kasytę, jeigu moki padaryk apvalaus pynimo juostelę, galima pripjaustyti plonų juostelių ir jas įvairiai surišti. Kadangi dėkliukas puoštas gėlyte, iš karoliukų juostelė gal ir nesiderins. Pabandyk, matysi kaip gražiau.
Čia shemos kasyčių pynimo. Viską pinti reikia standžiai, kad paskui neišsitampytų. Baigus darbą, palyginti su plaktuku arba rankomis išlyginti nelygumus. Galima sudrėkinti ir patampyti kaselę.

Ta pati kasytė tik abiejuose galuose neprapjauta oda.

Kasytė iš 5 juostelių

Apvalus pynimas. Turi būti porinis skaičius juostelių. Galima į vidurį dar įdėti virvutę ir pinti aplink ją. Pinant apvaliai šoninę dešinę juostelę prakišam pro užpakalį į kairę pusę į tarpą tarp dviejų juostelių į tą pusę iš kurios buvo paimtas. Tada kairę šoninę juostelę pravedam pro užpakalį į dešinę ir prakišam vėl tarp dviejų juostelių į tą pusę iš kurios buvo paimtas. Ir taip kartojam. Nupynus, laikinai sutvirtinam galą ir tą juostelę pakočiojam ant stalo su kokia lentute, kad pasidarytų gražus apvalumas.

Čia paimtos kelių spalvų juostelės

Ruda mano apyrankė daryta iš 1mm storio zomšos, o kad merežkavimas paskui nekliūdytų, viduje per perimetrą priklijavau ploną šviesią odą. Kai apipyniau, sudrėkinau ir apvyniojau anr butelio. Kai išdžiūvo, laiko formą. Juoda apyrankė padaryta tipo riešinės, oda plona minkštą ir labai maloniai apgaubia ranką. Ją irgi sudrėkinau ir išdžiovinau ant butelio.
Kadangi pas mane padarytas toks visai paprastutis užsegimas, jokių kartonų nereikėjo. O šiaip galima dėti kartoną, galėsiu vėliau parašyti. Apyrankėms be užsegimo, tiesiog užmaunamoms, yra specialūs metaliniai arba plastmasiniai įdėklai.

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 08, 2010 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užmiršau įdėti juostelių surišimo pavyzdžius.

Apyrankės
Apyrankės gali būti vientisos ir susegamos arba užmaunamos. Kaip jau rašiau pagrindu gali būti metalas, plastmasė, net medis bei kartonas.
Čia pavyzdys kaip namų sąlygomis galima iš kartono pasidaryti pagrindą apyrankei.

Vieną juostelę apvyniojus ant butelio suklijuoti. Žiūrėti, kad neprisiklijuotų prie butelio. Tada ant viršaus tos juostelės klijuoti sekančias kartono juosteles be užleidimo iki 2-3 mm storio. Džiovinti ant butelio apie parą. Tada apklijuoti gautą apyrankę plona oda. Vientisai apyrankei galima išpjauti norimo pločio lanką iš plastmasinio butelio.
Kaip ir rašiau, galima sudrėkinus oda, apvynioti ją ant butelio, ant viršaus apvynioti marle ir išdžiovinti.
Galima išpjaustyti 4-5 kvadratėlius ir juos sujungti juostelėmis. Variantų yra įvairių.

Atgal į viršų
BabyGrite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 08, 2010 16:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar turiu klausima,o kokio ilgio(apimties) daryti apyranke?
oi,tik dabar pamaciau,kad yra ismatavymai

Tyli
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 09, 2010 08:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mokytoja Nijole, sveikos klasiokės

atsiprašau, kad taip ilgai buvau pražuvus ir tik dabar pristatau savo darbelį - dėkliuką mobiliam telefonui. Fotografavau jau su "gyventoju" - telefonu.

Kol kas man sudėtingiausia išpjauti (iškirpti) lygias odos juosteles krašto apipynimui. Kadangi odelė plona ir elastinga, jei kiek labiau patempiu, gaunasi nelygiai. O kaip Jūs tai darote - aštriu peiliu ar žirklėmis?

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 09, 2010 09:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Tyli,, gerai padirbėjai, atrodo viskas tvarkingai padaryta, tik papuošimas, atrodo, kiek ne per centrą. Nors jeigu viduj telefonas, gal taip tik atrodo. O kokį užsegimą darei?
Juosteles aš pjaunu taip. Sudrėkinu organinio stiklo paviršių (ant jo pjaunu), ant jo gražiai išlyginu odą (ją irgi šiek tiek iš blogosios pusės sudrėkinu), tada ji vienodai prisispaudžia, dedu metalinę liniuotę, stipriai prispaudžiu ir labai aštriu peiliu pjaunu. Nereikia net smarkiai spausti peilio, tiesiog daryti tokį slydimą ir labai gražiai atsipjauna. Jeigu sunku ranka prispausti liniuotę, galima ją iš galų prispausti su spaustais, tada tikrai niekas nejudės. O su žirklėmis sudėtinga išpjauti ką nors siauro ir ilgo. Sėkmės toliau darbuotis.

Atgal į viršų
Tyli
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 11, 2010 16:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, mokytoja
nedariau jokio uzsegimo - labai gerai laikosi ir taip, nes dėkliuką dariau tiksliai pagal telefono išmatavimus. Va pafokinau kitu rakursu. Tik kai atkreipėte dėmesį, tai dabar žiūriu, žiūriu ir pradedu abejoti, gal tikrai kiek ne per centrą tas raštas. Nors dariau lekalą ant languoto popieriaus ir skyleles mušiau tiksliai pagal jį, kaip ir patarėte

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 34

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.