OLios klasė VI ( Wire Wrap)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2007
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 20:18    Rašyti temą: OLios klasė VI ( Wire Wrap) Atsakyti su citata

Labas vakaras mielos mokinės Vaiva70, R.A.D.S., Agniuke, Keias. Sveikinu jus su mokslo pradžia.Aš kaip ir jūs turėsiu mokytis, nes čia mano pirmoji akademija kaip mokytojos. Tikiuosiu, kad mes rasim bendrą kalbą ir padėsim vieni kitiems
*R.A.D.S*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 20:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, tamsta mokytoja ,klasiokes . Taip džiugu kad patekau i klase. Gal pora zodziu apie save:
Esu neklauzadu - dvynuku mama ,dirbu namu šeimininke.
Noreciau žinoti kokiu daugiau priemonių mums reiks, kokio storio vielutes geriausia ir kaip daug.

keias
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 21:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras,

nepaprastai džiaugiuosi patekusi į klasę. Taip, kaip ir mokytoja, tikiuosi malonaus ir produktyvaus tobulėjimo proceso mums visoms.

Gal kartais nesuspėsiu operatyviai atsakyti ( kompiuteriu dalinuosi su savo vaikais), tačiau tikrai seksiu visas naujienas.

Turiu ir pora klausimėlių (kol kas):

- kokių priemonių mums reikės, kur jas lengviausiai ir pigiausiai įsigyti (pati gyvenu Klaipėdoje);
- kur galima būtų pasiskaitinėti apie Wire Wrap.

Tai tiek šiam kartui. Iki!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Agniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 22:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos klasiokės ir laba diena mokytojai

Man tai bus pirmoji akademija, todėl manau kad draugiškai sugyvensim.

Esu Agnė, man šešiolika.Mokausi dešimtoje klasėje, taip pat šoku. Nors veiklos turiu daug, wire wrap, tikiuosi, suspėsiu Apie wire wrap esu paskaičiusi, bandžiusi, bet nesėkmingai. Manau, kad daugumą reikalingų priemonių turiu. Apart vielos ir gal kelių replyčių, priklausomai nuo to, ko reikės. Taigi labai norėčiau sužinoti, kur ir kokios vielos reikėtų, ir aišku, viso sarašiuko. Ech, nekantrumas

Taip pat noriu pasakyti, jog nenustebtumėte, jeigu nerašysiu daug. Aš kompiuterį dalinuosi su broliu Tai mano "kompiuterinė" padėtis panaši i Keias

vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 23:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras Mokytoja
Labutis bendramokslės

Aš Vaiva ,man 39. Aš taip pat auginu dvynes, ir dar sūnaitėlį. Dirbu vaikų vairuotoja. Savaitgaliais ir vakarais dažnai tenka padirbėti ir normalų darbelį. Bet visas rytas iki pietų pas mane laisvas. Ir žinoma mano naktys.... Taip kad laisvo laiko sočiai. Užsispyrimo irgi.
Repliukių turiu, kažkokios vielos irgi jau pirkau. Nes bandėm sukurpt dukrai auskarus.
Lauksiu priemonių sarašo, nes įtariu kad vielutę teks internetu siųstis. Pas mus yra parduotuvė menams, ten kažkokios veilos turi, bet storis jos neaiškus.

OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 12:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas merginos, džiugu kad visos jau prisistatote. Aš esu Olia, o metu man truputi daugiau nei jums. Tikrai nesitikėjau kad man pasiūlys kada nors mokytojauti, dėl to gavus tokį pasiūlymą ilgai abejojau . Aš rankdarbiauju nuo vaikystes, o juvelyrika susidomėjau prieš kokias 5 metus. WIRE WRAP studijavau internetu, savarankiškai. Galiu pasakyti, kad visu subtilybių irgi nežinau, ir man pačiai dar tobulėti ir tobulėti šiojoje srityje. Tad tikiuosi mokimės kartu .
Pamokėlėms jums reikės:
- Storos (0,8,mm arba 1,0mm) ir plonos minkštos vielos storių ( 0,25mm arba 0,4mm), siūlau pradėti nuo sidabruotos arba žalvarines (tinka bet kokia, floristine, net ir elektros kabelio);
- Replių su apvaliais galais;
- replių su tesieis galais;
- kandiklių vielai kirpti;
- Prietaiso vielai vynioti ( galima padaryti pačioms);

vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 13:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,susižiūrėjau ko reiks, lėksiu šiandien ieškoti, nes jei mūsų miestuki nerasiu, dar liks laiko atsisiųsti.
O va prietaisas , tai čia tas kur prie stalo sukasi laikiklis toks ir jame strypukas sukamas. kažkur buvau išsisaugojus foto. (padarys vyras, tik va tos suktuko vielos storis koks turi būti. )
1. va radau toki paprastuti.
http://picasaweb.google.com/revistasabalorioslaalaa/BeadsWireWorksOriginalAccesories#5071930333063751426

2. Ir va toks prie stalo tvirtinamas.
http://www.firemountaingems.com/details.asp?PN=H202052TL[/url]

OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dabar apie prietaisą vielai sukti. Padarykite pačios. geriausiai kad būtu kelių storių strypai, pav. 0,8;1,0;1,2 . Tam paimkite virbalą atitinkamo storio ir sulenkite.

tokia dežute gali būti nuo dantų krapštuku, arba nuo vitaminų

gavom papraščiausia prietaisą, labai tinkanti darbui su minkšta viela.

Agniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 15:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keli klausimai:

Ar svarbu, kokios spalvos ta plona viela? Turiu rožinės floristinės vielos, 0.6 mm ir 0.8 mm vielos Guttermann. Turiu kandinkles, apvaliais galais ir plokščias. O dėl to prietaiso - gal žinot, kur galima jį nusipirkti arba kaip tiksliai vadinasi lietuviškai? Man bus daugiau vargo rasti tą storą vielą ir ją išlankstyti, nei nusipirkti

OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 16:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agniukė, tikrai nežinau kur galima nupirkti, nemačiau ir lietuviškuose internetinėse parduotuvese.
Padaryti pačiam nėra sunku, nes mezgimo virbalai pakankamai lengvai lankstyti.

Agniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 18:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ech, teks eit tėtį reketuot su virbalais
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 23:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas vakaras

Organizuojam prietaisiuką. Iškilo klausimas , rašot kad reikia 0,8 ;1,0 ;1,2 Storio virbalų. Pats ploniausias senobinis tarybinis virbalas pas mane yra 1,4 dar turiu 1,5 ir 2 mm. O plonesnių tai nėr. Jei iš tikro reikalingi 0,8 ; 1, ir 1,2 virbalų storiai tai gaunasi prietaisiuką daryt iš tos pirktinės vielos, kur ritinukuose .
Vyras nebežino kokią skyle grežt dabar manam prietaisui.

OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vaiva 70 galima panaudoti virbalus skirtus kojiniams megzti , jos prasideda nuo 0,5. Ne būtinai naujus, galima paieškoti sendaikčių parduotuvėse arba turguje Dar prašymas dėl bendravimo. Man lengviau atsakyti į klausimus nuo ryto iki darbo dienos pabaigos. Vakarais namuose prieiti prie kompo neturiu galimybes, nes okupavo vaikai
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 12:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena

Supratau. Aš ir matavau tos plonučiukus virbalus kojinėm megsti. Reiškias paieškosiu dar plonesnių.
O dėl bendravimo. Mokytoja kada galėsit tada atsalkysit. Juk neskubu. Aš tai irgi rytais turiu laisvą kompą. O vakare jei ne vaikai tai vyras.O jei jie užsiėmę kitais dalykais, tai žiūrėk pati dirbu. Bet šiaip tai mėgstu pakabint klausimą kai jis iškyla , nes paskui galiu ir pamiršt
O kaip bendrausim ateityje. Rašysim klausimus kaip kam patogiau ir atsikaitinėsim savaitgaly, sekmadieni ar kada. Ir koks bus atsiskaitymų principas.Ikeli foto ir palieki, ar palaukt komentarų reiks. Nes visgi sekmadieni vaikai kompa okupavę bus.Aš įkelt foto tai dar prisiprašyčiau,...iš tikro savaitgaliais turim 2 kompus tai gal lengviau kiekbus (jei vyriausima nebus daug pamokų užduota )Tik tiek kad sūnų su visu antru kompu sekmadienio vakarais vežu į bendrabutį. Tai nelabai yra kada tupėt porie kompo.Bet kai atšils ir bus neslidu važiuosim gal pirmadienio rytais, kaip ir visa rudenį darėm. Bus matyt.

OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 13:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Savo padarytų darbelių nuotraukas galėsite kelti kaip jums patogu. peržiūrėsiu ir pakomentuosiu ir savaitgalį ir darbo dienomis. Darbo dienomis, darbe, aš turiu savo kompą, ir kiek noriu tiek galiu skirti laiko, o vakarais , namuose, ta pati situacija kaip ir Vaivos. Dėl to jeigu rašysite vielai vakare atsakymą sulauksite tik iš ryto
keias
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 10:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

pasirodo ne aš viena dėl kompo kankinuosi.
Norėčiau mokytojos paklausti ar tame sukimo prietaise virbalas turi tik tik į skylutę įlįsti, ar gali laisviau tabaluotis.
Ar reikia gamintis tris stovus ar užteks ir vieno trims virbalams?
Ar geriau ilgesnis,jei rasčiau, ar trumpesnis virbalas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
*R.A.D.S*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 11:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja parode kaip pavizdi, kaip galima padaryti prietaisa darbuj. Manau del skilutes didžio ir virbalo ilgio cia patogumo reikalas. Galima paimti ilga plasmasini buteli ir padaryti 3 skirtingas skilutes, kiek vienam virbaluj savo skilute.
OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 12:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viskas teisingai *R.A.D.S* (gerai būtu vardą sužinoti). Man asmeniškai geriau kai skylutės atitinka strypui , o ne laisvai tabaluoja strypas. Dėl ilgumo- manau kad išmokti pakaks 15cm.
*R.A.D.S*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 12:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Busiu Lina.
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 23:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aparatuka turiu.Tiesa jo skylutės bus didesnės, nei virbalų. Na pabandysiu bus matyt, reiks kitas skilutes padarysim. o va su virbalais kol kas striuka. Ploniausi tai 1,3mm plonesnių neradau. šeštadieni turgun nulėksiu, ir ryt dar vienos padėvalkės liko. Kitaip teks su tais dirbt.

[b]MOkytoja[/b] o virbalo lankstyme yra svarbu tas užraitymas į viršų. Ar nepakanka paprasčiausiai užlenkti kampu.(kaip paprastos rankenos )Kalusiu todėl, kad maniškis ploniausias virbalas yra trumpas (kojinėms megzt) tai jei daug užlenksi neliks 15 cm.

[b]Mergaitės [/b]Kaip reikalai su visrbalais. Kokių radot.

Čia mano virbalai. Kažko nebeišeina foto įkelt.
http://www.auksarankes.lt/forumas/pics/475964f2bade.jpg

OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 09:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dabar galvojų kaip galima išsisukti be tu reikalingu storiu. Galu galia dirbsime su ta pačia vielą, tik reikės daugiau pastangų nes ji yra minkšta.
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 09:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas mokytoja. Atrodo dviese šnekam.

Va tas ir yra ,kad maniau pasidarysiu iš tos vielos ,kur pirkau 0,8mm. Bet ji tikrai minkšta.. O gal yra kur kietesnės. Aš pirkau rankdarbių parduotuvėj ta kur ritinukuose kur suvyniota.(Rayher )
Šiaip pas mano diedą zapasai dideli, bet visos standžios vielos 2mm.
Jei žinot kokiam internetiniam puslapyje yra kietesnės sakykit, galima labai greit parsisiųst, kad ir nedaug prietaisui tam.

Paiskolinau kitoj klasėj nuoroda http://www.akmeneliai.com/Katalogas/Metaline-vielute-C3212/Puslapis-1/
Čia yra vielučių, gal tiktų kuri. Jei suskubčiau tai kitos savaitės pradžioj turėčiau.
Kitas variantas, galiu Pirmadienio ryta vežt vaika Kaunan ir Paieškot kur parduotuivėse kietesnės 0,8 mm vielutės. TIk reikia žinot tikslei kur tos vielos yra, Nes iš tikro tai nežinau kur kaune prekės papuošalam.
Tiesa senukuose gal yra. Nu mūsų seniuose nėr, bet gal kaune didžiąjame yra.

PS. nesuprantu, ko gero aš čia viena nieko nerandu.

OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 11:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Vaiva, tame puslapyje tik Guttreman vielutė, ji yra labai gera rankdarbiams ir aš pati ją naudoju, bet minkšta. Gal būt elektros instaliacijos laidai tinka.
*R.A.D.S*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 11:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. As tai dar nejieskojau nei storos vielos, nes viralu. Dviniai apsirgo, tai negaliu istrukt is namu. Pirmadieni tikriausia jau eis i darzeli tai is rito leksiu jieskoti.
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 16:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Valio
Radau vielos 0.8mm . Jei kam reik tai senukuose yra prie vielinių karnizų(tipo vielinis karnyzas ). ryža tokia. Tvirta , s norėjau parduotuvėj galiuka atlenkt ,kad pamatuot, tai pirščiukais nepavyko.
Dar turėsiu 1,2 mm diedas darbe rado.
Liko rast paskutine -1mm.

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 17

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.