Violetkės klasė VI (Papuošalų darymas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
AuRa*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 11:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galiu iskart prisipazinti, jog kilputes nera stiprioji mano vieta bet praktikuojuosi lankstydama vielute

Cia pora kitu auskaru, bet juose kilputes matosi

Rytoj galesiu perfotografuoti anuos

Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 15:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, už pastabas. Pirmuose auskariukuose, skaldos gabaliukas buvo nelygus. antruose, ir tuose žaliuose padariau intarpukus-prailginimus.
Ir kuriuos rožinius?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 19:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na stai manau dabar bus gerai

Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 21:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkoju Mokytojai už dėmesį ir pastabas
Kol apibėgau visą ūkį jau ir saulė nusileido. Vėrinys fotografuot lempos šviesoj nei šis nei tas. Ir tų kilpučių jame ne tiek daug.
Ką daryyyyt?- kaip toj dainoj. Ogi leisiu sau šiokią tokią namų darbų interpretaciją...
Iškirpau gabalus iš kitų nuotraukų, kur kilpučių rastum visokių- ir panašių į kilputes, ir nelabai, ir kreivų-šleivų.
Dar klausimukas apie kilputes. Tai kaip iš tiesų teisingai: ar abi kilputės turi būt vienoj plokštumoj, ar dviejose plokštumose, t.y. viena kitos atžvilgiu pasuktos 90 laipsnių kampu.
Ilgų auskarų gabalėlis

Dar iš vienų auskarų

O čia visas vaizdelis

Vėrinio fragmentas, padūmavęs

Prašom pasismailint raudoną pieštuką, prireiks
Prie to paties dar paklausiu, kad vėliau netrukdyt. Uždarų kilpų darymas man kaip baubas, jaučiu teks susidurt. Vinukus turiu 0,7mm, ar ne per stori?Gal reikėtų plonesnių, ar gal naudot 0,6mm vielutę, ji gana paklusni.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Violetke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 00:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės,

Raminta dar turi laiko kilputes patobulinti
Pirmųjų auskarų kilputės pernelyg plokščios, turėtų būti tokios, kaip antruose auskariukuose. Pažymėtose vietose įterpčiau karoliuką, taip kaip ir antruosiuose auskaruose. Tada būtų daug lengviau atlenkti vielutę 90 laipsnių kampu ir suformuoti gražią kilputę.

Alge, gamindama auskarus iškarto turi įvertinti, ar skalda tinkamiausias variantas, ar ją naudodama nesusidursi su problemomis, kad auskarai atrodys kreivi, ar bus skirtingo ilgio. Rožančius taisyklingai lietuviškai vadinamas rožiniu.

Gabriele, sakydama auskarus be pagrindo turėjau omenyje tik baltą lapą ir auskarus, jokiu plokštelių ir kitų panašių dalykų. Šioje nuotraukoje matau iki galo nedalenktas kilputes, taip pat man čia trūksta karoliukų mažų.

Odeta, šaunuolė, daug nuotraukyčių, aiškiai matau, kad tavo kilputės vietomis labai taisyklingos ir dailios, vietomis nelabai... Kai kur viena didesnė už kitą... Dėl kilpučių tai išties gali būti ir vienoje plokštumoje, ir viena kitos atžvilgiu pasisukusios 90 laipsnių kampu. Aš pavyzdžiui visalaik darau vienoje plokštumoje, gal taip esu įpratusi... Svarbu pasirinkti ir naudoti vieną būdą visame darbelyje (pvz. tavo antroje nuotraukytėje aš matau ir vienokias ir kitokias kilputes ). Uždaras kilputes tikrai mokysimės mano nuomone jos yra labai svarbios kokybiškai papuošalų gamybai. Uždaroms kilputėms tikrai užteks 0,6 mm storio vielutės, arba ilgesniu vinukų.

kontaktams: urbonn@yahoo.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 11:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba dienelė,
dėkinga esu Mokytojai už dėmesį mano raitytoms kilputėms. Tiesą sakant, tikėjausi griežtesnio vertinimo.
Manau, kad kilpučių kokybė 99 proc. priklauso nuo įgudimo. Gal šiek tiek įtakos turi ir repliukių kokybė ar pačios vielutės savybės. Žiūriu į kai kurių auksarankių darbus ir negaliu atsižiūrėt- kilputės idealiai apvalios, vienodos, tiesiog čiki.
Kadangi "esu dar ne burtininkė, dar tik mokausi", savo kilpelėmis nesu patenkinta.
Šiandien darysiu dar vieną kilpučių namų darbą, jei tik suspėsiu, vėlai vakare įkelsiu nuotraukytę.
Ir sakau, Violeta, "mylėk mane kaip dūšią, bet krėsk kaip grūšią".

AuRa*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 11:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cia antroji mano namu darbo dalis: perfotografavau auskarus ant balto fono kuo labiau fokusiuojant i juos Tikejausi, kad bus giedresne diena, bet ka padarysi

Sita nuotrauka, tokia kokia nufotografavau. Kazkodel vistiek paplaukusi :(

O sita apkirpta ir truputi pasviesinta

Kad kilputes slubuojancios pati matau o del ryskumo reiks pabandyti giedra diena nufotografuoti

gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 13:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su savo fotoaparatu lyg ir susipažinau. Bet jame funkcijų tiek, kad galva apsisuko Dabar turiu klausimą, ar įkelti kokią nors nuotrauką?
Tiesa, vakar žiūrinėjau Violetos galeriją, o jau darbelių grožis ...
Atgal į viršų
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O, ka man daryti, kad aš rožinio jau nebeturiu. Ar galiu jį perfotografuoti, tada, kai pas močiutę nuvažiuosiu?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu supratau viska, bet man nelabai graziai atrodytu vien ant balto lapo O del kilpuciu galiu pasakyti ,kad nesu profesionale ir dar viskas idealiai neiseina. Tam ir esu cia kad ismokciau ir kita karta bus grazesnes
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 22:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakarą suėdė kilputės...Raičiau net sukaitus...rodausi

Pasirinkau ne itin kokybiškus akmenukus, kurie senokai trūnijo pamiršti, dar medinių vamzdelių- pratyboms pats tas.
Dabar jau gaila, kad tiek triūso nueitų šuniui ant uodegos. Suprojektavau vėrinį, bus starto akademijoje atminimui Bet vėrinio teks palaukti iki savaitgalio, turėsiu daugiau laiko ir fotografuot dienos šviesoj geriau.
Dabar apie kilputes. Stengiausi daryti vienoj plokštumoj ir vienodas, o kaip gavosi tai jau Mokytoja pasakys.
Abipus medinių vamzdelių dar dėjau burbuliukus, kad uždengtų didokas skyles. Čia turiu tokią problemą- sunkiau sekasi padaryt gražią kilputę, tas karoliukas man kliudo, makaluojasi. Neabejoju, kad ir nuotraukose matyt, kad prie pailgų detalių viena kilputė vis išeina prasčiau.
Na, o kaip laikosi klasiokės?
Kaip sekasi, pasirodykit, ką veikiat
Atgal į viršų
AuRa*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As irgi kilputes praktikuojuosi darydama noriu ilgu auskaru, bet kol kas nesu patenkinta savo kilpelemis, vis kazkaip nenumatuoju kiek vielutes reikia nukirpti, tai per daug nukerpu, tai per mazai Pirmoji kilpute graziai gaunasi, o antra (jau kai karoliukas uzvertas) niekaip manes neklauso

Sarma, o tavo kilputes, bent jau man tai tikrai grazios

Violetke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 01:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba nakti

Odeta tikrai kilputėms įtakos turi ir įgūdžiai, ir replytės geros, ir kokybiška viela, kuri turi būti nei per kieta, nei per minkšta. Esu turėjusi tokios kietos vielos ir tokių nelanksčių vinukų, kad net pirštus susižalodavau juos lankstydama. Tavo kilputėms jokių priekaištų neturiu, matosi kad padirbėjai iš peties. Savaitgalį įmesiu pamokėlę, kaip paprastai ir nesudėtingai "pasimatuoti" vielutę, kad kilputės visada būtų vienodos, nes matau kad kai kurioms iš jūsų tai nesiseka.
Lauksim vėrinio , o dėl karoliuko ir jo makalavimosi, tai vėlgi pasipraktikuosi ir įgusi, man pavyzdžiui kaip tik lengviau kilputę taip suformuot... Tiesą sakant paskutiniu metu retokai darau paprastas kilputes, praktiškai visada uždaras.

Raminta tik praktika, praktika ir dar kartą praktika padės tau pagerinti kilputes. Kažkaip man kyla mintis, kad tu prieš darydama kilputę ne 90 laipsnių kampu atlenki vielutę... Dėl to tau neišeina gražus kilputės "pilvelis". Kol dar yra laiko, pasipraktikuok dar fotografuoti. Dar patyrinėk savo fotoaparato funkcijas. Noriu nuotraukose aiškiai ir ryškiai matyti kiekvieną detalę.

Ingrida mokslai dar neprasidėjo, bet jei ką nors padarei, tai pasirodyk
Laikas iki pirmadienio yra skirtas gerai apgalvoti ir pasirūpinti priemonėmis mokslams, kad paskui netektų laukti savaitėmis trūkstamų dalykų.

Alge, jei rožinis jau padovanotas, tada gal vėliau, ar tiesiog progai pasitaikius tą padarysi...

Gabriele, ant balto lapo gal ir ne tobula būtų, bet be to pagindo tai tikrai geriau. Kai tau išsakau pastabas, tai tikrai nekritikuoju griežtai, tiesiog atkreipiu dėmesį, kad kitą kartą ir pati atkreiptum. Tad tikrai nereikia teisintis Viskas tau pavyks puikiai, tuo neabejoju.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
AuRa*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 08:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai stengiuos 90 laipsniu atlenkti, bet gal ne visada pavyksta Na bet per kancias i zvaigzdes, vistiek jos man pasiduos

Noreciau paklausti mokytojos, ar musu mokslu programa bus tokia pati kaip praita akademija, ar bus ir nauju uzduoteliu?

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 11:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Džiaugiuosi, kad patiko kilputės. Vielutė buvo kietoka, ant kai kurių įžiūriu pėdsakus nuo repliukių.
Kilpučių darymo labai geras pradžiamokslis su piešinukais yra šitame forume, pagal jį ir mokiausi http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2372 Beje "Karoliukų vėrimo enciklopedijoje" nurodyta, kad vielutę reikia atlenkt 45 laipsnių kampu, kažkokia klaidinanti informacija. Tada tikrai kilpos pilvelis gaunasi plokščias.
Atgal į viršų
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 13:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, dedu ir aš vieną nuotraukytę ne tiek dėl pačio darbelio, kiek dėl nuotraukos. Ar geresnė?
[img][/img]
Na, o Sarma šaunuolė, mano akimis žiūrint tavo kilputės idealios. Būsi mūsų klasės pirmūnė Beje, iš kokio Lietuvos krašto esi?
Tiesa,mane irgi domintų kokia, maždaug, mūsų kurso programa. Žinau, tik kad mokysimės mūsų visų "siaubo" uždarų kilpučių, bet gal velnias ne toks juodas, koks jis piešiamas. Tikriausiai kaip ir viskam reikia tik praktikos.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[quote="gugutė489"]mano akimis žiūrint tavo kilputės idealios. Būsi mūsų klasės pirmūnė Beje, iš kokio Lietuvos krašto esi?
quote]
Dėkui, mieloji Kilputes raitau jau nuo vasaros, taigi šiokios tokios praktikos įgijus esu, bet kad idealios...dar nedrįstu taip apie save manyti, visko pasitaiko. O kas bus pirmūnė, tai likimo vingiai nežinomi. Išlaukim akademijos pabaigos. Peržiūrėjau ankstesnes akademijas, oooo kokių darbelių mokinės parodo superinių. Mūsų Violetos darbeliai žavi kruopštumu, apgalvotais spalviniais sprendimais ir elegantišku pateikimu. Žiūrėdama į juos jaučiuosi tokia "žalia" mokinuke...
Matau, kad esam visai priešinguose Lietuvos kraštuose, aš aukštaitė iki kaulų smegenų.
Atgal į viršų
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasikeičiau savo avatarą, nes kažkas irgi turėjo tokį pat kaip mano . Tikiuosi tokio arklio daugiau forume nėra (o arklys todėl, kad esu gimusi arklio metais).
Atgal į viršų
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 16:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai, kai tik proga pasitaikys nufotkinsiu.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 16:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na visaip bandziau... Va kaip isejo
Nu nezinau ar dabar gerai bus?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 26, 2010 23:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mokinukės,

Besidominčioms mokslų programa - bus šis tas iš ankstesnės akademijos, šis tas naujo. Tiesiog žiūrėsiu ir koreguosiu pagal tai, kaip jums seksis. Bus ir techninių ir kūrybinių užduočių.
Nebijokite tų uždarų kilpučių - tikrai nėra taip baisu, kaip jums atrodo

Ingrida viskas ok su nuotrauka.
Gabriele, auskarai turi VISI tilpti į nuotrauką . Tiek to, nebesikankink.

Kol dar neužsiimam papuošalų gamyba, galim daugiau pakalbėti ir pastudijuoti papuošalų kompoziciją, pateikimą, fotografavimą.
Jeigu turėsite laiko ir noro, suraskite po vieną jums ypač patinkančią nuotrauką, kurioje jūsų nuomone papuošalai pateikti ir nufotografuoti ypatingai gražiai...

Atgal į viršų
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 27, 2010 13:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mokytoja ir klasiokės .
Keliu nuotrauką, , gal ir ne geriausias variantas, bet iš mano turimų, atrodo vienas iš įdomesnių.
[/img]
Kažkodėl labai didelė nuotrauka gavosi...
Atgal į viršų
Violetke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 27, 2010 13:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaitės, kalbėdama apie nuotrauką, turėjau omenyje, kad ta nuotrauka
gali būti atsitiktinai surasta internete, kažkokio jums patinkancio autoriaus ar pan. Kažkaip matyt jau vakar pervargus buvau, nepaaiškinau iki galo.

Atgal į viršų
AuRa*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 27, 2010 14:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba deina,
Pasniukstinejau siandien internete, tai va mano namu darbai

Si nuotrauka patiko, nes idomiai sugalvota panaudoti akmenis

Si suzavejo tiek papuosalai, tiek grazia kompozicija

O dvi paskutines, mano manymu, graziai nufotografuotos, matoso visos detales

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Vasario 27, 2010 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atlikau namų darbus. Peržiūrėjau krūvas nuotraukų. Buvau tikra priekabi žiežula, tad radinių ne itin daug. Patarlė "kito aky ir krislą pamato, o savoje nė vežimo nepastebi" pasitvirtino.
Pakomentuosiu kelias.
Uogytės atkartoja papuošalo spalvą

Labai elegantiškas, švarus koliažas- 10 balų

Malonus akiai ir šis koliažas

Gražu tik juoda- balta, primena nespalvoto kino laikus

Perlos darbų nuotraukas galėčiau sudėti nors ir visas. Santūru, elegantiška, preciziška...žavu...

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 216

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.