Violetkės klasė VI (Papuošalų darymas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Vasario 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 21, 2010 18:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi baigiu mokytojai nusibost su laiškais į až . Bet darbelį beveik baigiau, lauksiu saulėtos dienos ir bandysiu fotkint . Gaila, tik kad nieko įpatingo aš per tą baigiamąjį neparodysiu. Kita vertus, juk svarbu atsiskaityti. O beje, be perliukų vistiek neišsisukau .
Tiesa, pagalvojau, kad mes su tavim tai tikrai esame viską atsiskaičiusios .
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 21, 2010 18:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai jau tikrai, priknarpliojom visko net per daug
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 21, 2010 18:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš kaip pelytė vis pašmirinėju po klasę, visos tikrai užsiėmusios. Jūs ir greituolės, aš dar tik ipusėjau. Mokslo metai jau į pabaigą, truputį jau nuobodu darosi, nėr stresavimų...kažko nepadariau, oj pamiršau nusipirkti ir t.t...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 24, 2010 12:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visiškai čia tylu...Kaip sekasi darbuotis>
Sarma, sakai esi buhalterė?
mano teta ir buhalterė, bet knygas kokias galėtų parašyti tai ohoho. O tie dalykai atrodo tokie nesuderinami. bet yra kaip yra.
Skubu su namų darbais. Štai ir jie:
Nuotraukos kokybė lb prasta, bet atsiprašau.

Žiedas, auskarai ir pakabukas.

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 25, 2010 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užėjau klasėn pasidžiaugti, kad "pribaigiau" baigiamąjį. Liko fotografavimas- ne menkesnis darbas už patį papuošalo kūrimą.
O jau kaip rūpi pamatyt, ką bendramokslės sukurpusios, taip laukiu gegužės pirmosios

gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 26, 2010 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos . Et, vis rečiau ir rečiau užsukame į klasę...
O kaip jums baigiamieji sekasi? Sarma, ar bandei fotografuoti? Aš irgi šiandien užsiimu tuo dideliu darbu. Kambarys atrodo kaip po karo , tiek prisitempiau visokių vazelių, akmenėlių, kriauklių ir pan., bet ką bedėčiau vistiek nieko gero. Padariau gal kokį 80 kadrų, tai iš jų vieną normalesnį jau atrinkau.
Po kiek jūs žadate dėti nuotraukų, kažin ar 3 nebus per daug?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 26, 2010 14:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis,
savaitgalis buvo skirtas fotografavimui. Ir žinai, netenkina manęs nė vienas kadras Ar jau tokia savikritiška pasidariau, ar ką...net nežinau. Aišku tik tiek, kad nuotrauka turi būti tikrai gera. O kaip ją išgauti- va klausimas koksai (beveik kaip to be or not to be: that is the question )
Didžiausia problema man ta, kad nesu daiktų kaupikė ir mano namuose nė su žiburiu nerasi jokių vazelių, dėželių ir t.t., teks skolintis ar ką... Vakar fotografavau ant visokių puodynių, rezultatas- šiukšlių dėžėn.
Žiūriu laikrodin, laukiu darbo pabaigos, kad dar spėčiau nučiupti dienos laiko ir vėl kankinčiau fotoaparatą.
Dėl nuotraukų skaičiaus- Violeta minėjo, kad pasiteiraus moderatorių, tad manau ir mus apšvies, kai tik klasėn užsuks.
Atgal į viršų
Violetke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 26, 2010 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes, dėl nuotraukų-jos gali būti ir kelios.

kontaktams: urbonn@yahoo.com

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 27, 2010 20:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Per du Akademijos mėnesius namų darbų darymas jau į kraują įaugo, negaliu sustoti. Taigi, tarpuose tarp kautynių su baigiamuoju (jei vakar rezultatas buvo ne mano naudai , tai šiandien manau būsiu kiek atsirevanšavus ) vis prisėdu ką nors pameistraut šiaip dėl įdomumo, nes kaip sakė Mokytoja- nagai niežti.
Didžiuliai auskarai, o juos darydama iš vielutės "gaminau" vinukus.

Bendramokslės, kur dingusios? Jei dar gyvos, pieno puta atplaukit...
Gugute, klausei kiek nuotraukų planuoju, sakyčiau man dviejų užteks, dėl trečios dar mąstau
Atgal į viršų
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 28, 2010 11:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bent jau aš tai niekur nedingau, bet pavyzdžiui AuRa tai tikrai jau seniai nebesirodo...
Man baigiamasis nusibodo iki gyvo kaulo, tai ,kaip ir tu, vis ką nors pameistrauju, arba perdarinėju seniai darytus papuošalus, kuriuose dabar matau visokių trūkumų. Pasidariau baisiai jau kritiška bet kokiai nevykusiai kilputei, ar neidealiam užsegimui . Čia jau Violetos nuopelnas, kad išmokė kruopštumo .
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 29, 2010 09:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu tau Gugute, kruopštumo tai tikrai išmokome, tapom daug savikritiškesnės. Iš Akademijos išsinešu daug didesnį kraitį nei tikėjausi išsinešianti. Išmokau ne tik uždarąsias kilputes, kurių taip gąsdinausi , bet ir daugybę kitų techninių dalykų. O kur dar pažadintas kūrybiškumas, drąsesnis spalvų ir medžiagų derinimas...
Fotografijos srityje gavau tiek daug, kad abiem rankom neapglėbiu. Violetos dėka sužinojau, kad dar yra toks dalykas kaip fokusavimas , kad nėra būtinumo nuotrauką balinti iki sniego baltumo, o svarbu graži kompozicija bei tinkamas rakursas.
Dėkoju tau Violeta, už skirtą laiką, kantrybę stebint ir komentuojant mūsų darbus, už tas žinias, kurias tu dosniai mums dalinai.
Ačiū ačiū ačiū

Visoms klasiokėms linkiu sėkmingo finišo jūs tikros šaunuolės, tikiuosi, kad dar susitiksime forume, o gal kada nors ir kitose Akademijos klasėse.
Atgal į viršų
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 30, 2010 21:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, merginos jau kelia baigiamojo nuotraukas . Mačiau Citros darbelį, na šaunuolių šaunuolė .
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 14:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galop ir aš įkėliau savo tvarinius ir apžiūrėjau klasiokių darbus. Nagi tikrai šauniai pasidarbavusios esate. Ir kitų klasių merginos toookių grožių prikūrusios...
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū.
Nerti tikrai sekasi. tik kažkaip AuRos ir mate darbo nemačiau.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai kad as jau ikeliau turetu buti antrame puslapelyje... o Citros ir sarmos darbai labai jau grazus saunuoles jus Man labai smalsu ka gugute ir aura padare
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 20:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos padėkit, niekaip neįkeliu darbelio į konkursų lentą. Bandau per imagenshaik, bet kažką ne taip darau. Kur tą adresą rašyti ar į pirmą skiltį? Ar reikia ranka įrašyti [img], visaip bandau bet nesigauna...
Atgal į viršų
mate2424
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zinok gugute ne tu viena. As tai nesuprantu kur kelti... Jokios temos nera kazkaip keistai
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai va, kad temos nėra, o paspaudus ant nuorodos atsidaro kažkokios dvi skiltys , nuotraukos įkėlimas ir aprašymas, bet man niekaip neina per ten įkelti . Jei pavyks įkelti, parašyk ir man ką darei.
Atgal į viršų
mate2424
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu nezinau kaip cia man isejo bet as ikeliau nuotrauka, i aprasima parasiau mokytojos varda ir nusiunciau... Nu dabar nezinau raso kad laukia patvirtinimo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

trečiame puslapyje atsiskaitomojo yra perla parasiusi nuorodą. Ten paspaudi pasirinkti failą, tada parasai tekstą kokį nori ir pasapaudi siusti. O vėliau paspaudi konkursai ir tau parodo ar priimta ar ne.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu man atrodo kad man pavyko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš taip ir darau, bet man vis rodo, kad neteisingas adresas, ar jūs keliate tiesiai iš kompiuterio, ar per imagenhake. Aš bandžiau ir taip ir taip, bet man nesigauna, nors kompiuterį nuotrauką ir susimažinau.
Atgal į viršų
Citra.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Per kompiuterį.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as taip pat per kompiuteri
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagaliau atslūgo stresas dėl baigiamojo, viskas sukelta (per dideliausius vargus, tragiškus kompiuterių gedimus, lakstymus nuo vieno kompiuterio prie kito...ufff, geriau nebegalvot apie visa tai).
Gaila, kad AuRos darbelio nemačiau tarp baigiamųjų... Šitiek grožio, fantazijos, išradingumo vienoje vietoje net galva apsisuko. Galop išsirinkau savo favoritus, už kuriuos balsuosiu.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1516

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.