Lachesės klasė VI (Rankų darbo popierius)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 02:09    Rašyti temą: Lachesės klasė VI (Rankų darbo popierius) Atsakyti su citata

Sveikos mano mielos mokinės, Gabiska,Vakaras, odi atidarau klasę, kad turėtume ir jūs savo vietą, o dabar viskas detaliau. Mano vardas Lina, studijuoju dailės akademijoje ir viską, ką moku apie popieriaus gamybą papasakosiu jums.

Šios klasės moto:galva tam ir duota,kad sugalvotume

Pagrindinė gamybinė medžiaga yra visoks nereikalingas popierius, kurį perdirbsime ir šiek tiek naujo popieriaus reikėtų, kuris būtų baltas, man patinka ligninas iš vaistinių, tokio pako užteks ilgam.
Mums reikės elektrinio plakiklio, medinio rėmelio su tinkleliu, kuo profesionaliau norite daryti popierių, tuo mandresnis rėmelis turėtų būti. Bet galima išsiversti ir su mano atradimu- tinkleliu nuo riebalų.

http://www.senukai.lt/sodo-darzo-ir-buities-prekes/namu-apyvokos-reikmenys/virtuves-reikmenys/virtuviniai-irankiai/tinklelis-liepsnos-paskirstymui_5.html

pradžiai vaizdų:
fantastiškas rėmelis su išsimamu tinkleliu, tokį turėti būtų idealiausia
http://www.youtube.com/watch?v=RAzzCV7ofBQ

čia panaši situacija, gal net lengviau tokį pasidaryti, tik aš dėčiau daugiau lipdukų
http://www.youtube.com/watch?v=RJp8-SHqIZs&NR=1

čia paprasčiausia dviejų rėmelių sistema.
http://www.youtube.com/watch?v=nAQSfxlmviA&feature=related

Dar reikės šiek tiek išmonės ir visokių dalykėlių popieriui marginti, tai gali būti džiovinti augalai , siūlai, nėriniai,bet kas palyginti plokščia. Taip pat spalvotų nereikalingų popierių.
toliau, turėkite akrilinio lako,kad ir pačio pigiausio, vyniojamo popieriaus arba senų nereikalingų paklodžių.
Akrilinių dažų bent po mažą tubelių kelių spalvų ( maximose yra pigių)

Pirmas mūsų mokymasis prasidės nuo lakštų gamybos.
Toliau mokysimės pasidaryti reljefinį popierių, tam jau reikės šiek tiek papildomų priemonių. Linoliaumo ir rėžtukų iš dailininkų prekių arba gipso miltelių iš statybinių prekių. Darysime reljefui formą.

Toliau laukia knygelės gamyba ir galiausiai lipdymas iš popieriaus masės.

Paskutinį kartą redagavo Lachesė, Antr. Vasario 23, 2010 21:00. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 12:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mokytojai ir klasiokėms.

Labai džiugu, kad galėsiu čia kartu su jumis mokytis.

Mokytojos norėčiau paklausti, gal ji žino, kur galima būtų nusipirkti toki tiesų smulkų tinklelį didesnės apimties. Nes aš peržiūrėjusi video pastebėjau, kad ten galima panaudoti paprastus rėmelius, tik ten tinklelis dedasi stangrus, bet smulkus. Pasidaryčiau įvairių dydžių popieriaus lakštų, o tada jau norėčiau albumą daryti.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 13:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

neparašiau, bet savaime aišku,kad galime kreiptis tu į viena kitą

tinklelių yra senukuose, nuo uodų labai geras.

Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, bandysiu rasti senukuose. O ligninas vaistinėse būna vieno išmatavimo ar įvairių, rytoj žadu eiti ieškoti, bijau, kad kai nežinai koks, kad neįkištu bet kokio

Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Sausio 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 15:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, mokytoja ir bendramoksles,
taigi reikia pradziai isigyt priemones.
Blenderi, kaip dvieju vaiku mama, turiu.
Tada eisiu lignino, tinklelio, akr. dazu ir lako bei gipso milteliu isigyt
O remeli galima bandyt paciai susikonstruot, kaip supratau.
Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 15:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Odi,

Aš taip pat bandau rėmelį susikonstruoti, tik va Šiauliuose problemos su tinkleliu, niekaip negaliu jo gauti

Mokytoja, o kokio formato rėmelį geriausia būtų pasidaryti? Kaip tik ruošiuosi užsisakynėti ir staiga susimaščiau.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 18:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dėl dydžio, tai nėra didelio skirtumo, pastebėjote, mano įdėtose nuorodose, kad juos kiša į voneles su pop. mase, tai žiūrėkit pagal savo turimas talpas, kad nebūtų per didelis, o mano nurodytas tinklelis nuo riebalų leispasidaryti apvalius lapus.

čia keli mano popieriai su juo daryti, pažiūrėkite toliau, yra dar daugiau pavyzdukų.
http://public.fotki.com/architektas/1001-lachess-idja/rank-darbo-popieria/p4283530.html

odi ir kitos , su gipsu dar siūlau palaukti, jo nereikės pirmas dvi savaites.
Ligninas būna tokiais maišais, bijau dabar kainą sumeluoti, bet tikrai neturėtų kažko blogo įkišti, va tik paklauskite, kad nebūtų mažais lapukais, reikia kad dideliais lapas būtų.

Dėl tinklelių, tai galite dairytis ir bet kokių kitų variantų, gal labai tankią užuolaidą turi, gal dar ką nors išmislinsime, svarbu,kad galėtum įtempti, būkite kūrybingos ir taip susitaupys pinigėliai.

Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gražiai gaunasi tas rankų darbo popierius, kai moki, tikiuosi ir mes akademijos pabaigoje visokių grožių pasidarysime. Beje rožinis dienoraštis ir šiandien pas mano mažąją puikiai laikosi. tik nuo vartymo šiek tiek pašviesėjo
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 19:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ak štai kas pas mane atėjo mokytis žinosim, daugiau darbo duosim
Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip taip didele tavo darbų gerbėja atėjo mokytis O darbu laukiam labai labai

Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytojos visus popieriukus is asmenines galerijos jau seniau isziurinejau, labai
grazu ir kruopstu. Man ypac ta knygele su papaisymais smulkiais patiko.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 23:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsipalaiduokit, pradėsim nuo kovo pirmos dėl rėmelių, tai tikrai pamėginkite paprašyti vyriškių pagalbos, padarys rėmus, be to galima pasieškoti rėminimo salonuose paprasčiausių medinių rėmelių, vidinė pusė turi būti lygi, kad prisispaustų gerai ir popierius neužlįstų,kur nereikia.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 09:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas rytas, iki mokslų pradžios užduotis, pasirinkti įkvepiančių vaizdų su:
apimtiniais 3D papje mašė objektais,
reljefiniais popieriais ir
popieriaus lakštais

vaizdų bent po 4-5, gali būti ir daugiau.

Apie kiekvieną vaizdą atsakyti į klausimus:
kas jame patiko ir kodėl jį išsirinkote,
pamėginti atspėti, kokiu keliu padaryta
kelio spėliojimas gali padiktuoti ir labai netikėtų naujų minčių, čia treniruotė galvelei.

Šios klasės moto:galva tam ir duota,kad sugalvotume

Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 20:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos kaip jums sekasi rėmelius daryti?
Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va pasivaikščiojusi po popieriaus pasaulį rodausi rastas grožybes

Papje maše

Patiko ši dėžutė, dėl savo formos, ji daryta manau naudojant tikrą obuolį kaip pagrindą, tik nesupratau, kaip uždarymas daromas.

Gražus ir ekologiškas eglutės žaisliukas. Daromas naudojant folijos pagrindą, dažomas ir lakuojamas.

Sužavėjo vazos spalvos, naudojama manau kažkokia minkšta forma, gal koks rankšluostis?

Ar negraži skrybelė, aš ja daryčiau kitos spalvos ir kabinčiau laiptinėje ant sienos. Iškilimui manau naudojo balioną

O šiai vazai galvoju naudotas kaip pagrindas gėlių vazonas, o kraštai subanguoti rankiniu būdu.

O čia artėjančių velykų atgarsiai. Daromas suglamžant popierių, kuris išdžiuvęs šlifuojamas ir lakuojamas.

Reljefinis popierius

Abu lapai daryti manau pramoniniu būdu, nors yra merginų sugebančių išpjaustyti puikius trafaretus, paskui jis išraižomas arba išspaudžiamas.

Šis popierius patiko, dėl savo paprasto padarymo, kitoje puslapio pusėje su spec įrankiu išspaudžiami taškeliai, kurie pablizginami tokiu markeriu.

Šis man gražiai glamžytas

O šiam popieriui reljefui panaudotas drugelis išlankstytas iš vielos, o uždėjus lapą jis spaudžiamas.

Galiausiai rankų darbo popierius

Fantastiška, ko tik nesugalvoja ekologiją mėgstantys žmonės. Tik nesupantu kai tas popierius sudaiginamas.

šiame lape panaudojamas tarsi dekupažas, ant šlapio popieriaus dedama servetėlė. Čia gražus lietuvaitės darbas.

Šiame lape gražiai įdėtos nesmulkintos gėlės. Man labai gražiai tokie kvietimai atrodytų.

Čia taip pat komponuoti pilni lapeliai, kruopštus darbas.

Šiame lape, kartu su augalais maišomi ir vario folijos gabalėliai, turėtų gražiai blizgėti.

Šiam kartui tiek, tikiuosi taip supratau mokytojos užduotį
Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 10:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as dar nieko nepadariau, nes nespejau, kompa vyras vakarais buvo uzsigriebes,
iki parduotuves irgi dar neistaikiau nulekt priemoniu, nes su vaikais nenoriu po
jas trankytis, o vyras tik vakare gali mane isleist, bet zadu pasitaisyti
Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 12:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau toooki puslapeli radau su popieriukais, po pietu pasistengsiu sukelt
nuotraukeles
Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paveiksleliai is interneto platybiu
Ypac istrigo nuotraukos su gyvunu skulpturom, bet kaip jie gaminami, tai mistika

Kiek supratau stampuoti smulkus paveiksleliai

Kazkokiu budu isgautos linijos

O cia su augalais: lapais, geliu ziedlapiais

Darbuose patiko tvarkingai isdestyti smulkus objektai, megstu simetrija ir aiskuma
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 00:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

turbūt neparašiau,kad į tarpus marginsime popierių visokiais būdais, nes kažkaip rankų darbo popierius nuo to neatsiejamas.

Odi, na pamėgink įsivaizduoti, kad tau reikėtų padaryti kokį nors žvėrį, ką darytum? nuo ko pradėtum?

o man šitie daiktas patiko!!!!
http://www.taswir.in/pb/index.php?showimage=154

ir mažo žvėriuko pamokėlė
čia
gyvūniukas

tikras stebuklėlis

tikrai darysime apimtinę formą, tad reikės pasimąstyti, ką norite pasidaryti Bet tai neturi būti daiktas ar gyvis, kuris imituoja realybę, stilizacija čia mums bus labai svarbi.

štai ką radau gal kam pravers gaminant rėmelius, jeigu senas pakabas panaudojus nuimamam tinkeliui laikyti.

nors čia medžio drožiniai bet laisvai galima pasisemti idėjų ir mūsų žvėriukams. (beje, kad nematyčiau kopijų, aš po internetą daug vaikštau, užčiupsiu, iš karto baigsis akademija )

Gabiska, tas su sėklytėmis, tai labai paprastas, tokį velykoms visos galėsime kartu daryti tiesiog į masę reikės įmaišyti sėklų. O ta ssu taškiukais blizgiais, tai man rodos tokį patį turiu, ten gamyklinis variantas.

Atgal į viršų
Vakaras
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Rugsėjo 2009

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 10:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, nuojauta neapgavo, kad iki mokslai prasidės anksčiau
Sveikos, bendrakursės ir mokytoja
Šiandien tuoj pat kibsiu į užduotis, kad spėčiau prisivyti
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 10:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika, niekur nevėluojam tik ieškom visokių įdomybių.
Atgal į viršų
Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 14:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš taip pat galvojau, kad čia tos seklytės kur greitai sudygsta, man kilo klausimas, kaip jas sudaigina, o popierius neatrodo permirkęs, ar užtenka joms dregmės. Gražu būtų padaryti tokio popieriaus atvirukus velykoms Kažin, kaip kitoms merginoms sekasi rėmelius darytis? Sietelio kuri turi mokytoja, pas mus pirkti nėra, tai nusipirkau tokį matuojamą tinklą, sulenkiau per pusė į vidurį įdėjau tiulio ir aptempiau rėmą, gal tiks? Vienoje vietoje internete radau, kad pasiima lankelį kuris skirtas siuvinėjimui ir jame įtvirtina gabalą užuolaidinio audinio ir naudoja.

Mokytoja vienoje nuorodoje kur daromas rankų popierius, rodo, kad reikia dar ant viršaus kito tinklelio ir kempinės vandeniui sugerti, ar ir mums reikės?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

to kito tinklelio tai specialaus tikrai nereikia, as naudoju,ką turiu, kad ir uzuolaida, o kempinę bet kokią paprastą.
Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 17:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As gal siandien pabandysiu tinklelio paieskot, nes zada anyta ateit, su vaikais
pabuti, tai galesiu is namu istukt be vaiku Tai kaip supratau, tinklelis ir remas
tinka toks, koki rasiu ir mano fantazija kaip suveiks ji pritvirtint. Supratau kad
sis irankis bus savadarbis
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 18:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jeigu tingite tą rėmą daryti, mano kepimo tinkelis būtų ir pigu ir greita ir labai geras daiktas. Jo yra net maximose, senukuose ir šiaip kur keptuvėmis prekiauja. Nesinervinčiau dėl tinkų per daug. O apvalūs popieriaus blynai būtų irgi smagu, gal kas apvalią knygą sugalvos net. GEriau daugiau laiko skirkite idėjoms, netradicininiams sprendimams.

O dėl tų sėklų, tai užtenka tą popierių drėkinti įtariu. papurški ir viskas, jis gi neišskysta taip gretai.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 115

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.