NETRADICINIAI PAPUOŠALAI
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 25, 2011 11:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa
šios nuotraukos man atrodo tikrai geresnės nei preitos
apie sagę- kompoziciškai ji tvarkinga - centrinė kompozicija paryškina viduryje esantis karoliukai,o neatsiūtas audinys ją suminkština, gerai dera ir besimatantis nertos vielutės krašteliai, taigi sagė žavi
o,kalbant apie pati dekorą, čia turėjai omenyje ,matyt, biserį ir karoliuką, galiuliu tik pasakyti,kad prasideda skoniniai reikalai, o yra posakis -dėl skonio nesiginčijama , iš ties manau, visuose dekoruose lememas vaidmuo pačio kūrėjo -"patinka ,ar nepatinka"....

dar, raudono filco matomumas man atrodo įdomiai ... tik norėjau pasakyti, kad sagės užsegimo tvirtinimą galima dėti ir tiesiai į filcą, jis puikiai tinka nugarėliai

apie remelį- jis man primena vadinamąji 60-metų stiliu- taškuotas audinys ir pustumai...gali gautis įdomus stilistiškai papuošalas
kiek aš matau tas raideles, man jos netrukdo, atvirkščiai sukelia interesą perskaityti ,kas ten užrašyta, otai gerai, nes verčia įsižiūrėti į papuošalą
kaip teisingai pastebėjai, užlakavus ,popieriuką raidės turėtu nepersigerti

na tai tiek tų komentarų

rankdarbiu manijake, į šį klausimą niekas tiksliai tau neatsakys , nes neaišku ką tu liesi...į remelius ,ar formas... remelems priemones reik mažiau... ir t.t.t.

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 28, 2011 13:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aliete

Neturiu teorinių žinių del kompozicijos ir medžiagų derinimo,darau kaip sako nuojauta ir bandau aiškintis per praktiką,todėl jei del ko nors kyla abejonių,ramiau kai pakomentuoja išmanantis .Kai nusibosiu,sakyk .

Del raudono rėmelio sutinku ir man tos raidės netrukdo,tik pagalvojau kad gali nekokybiškai atrodyti.Bandysiu kažką sumeistrauti .
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 28, 2011 15:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

prašom lankytis ,juk tam ši tema ir yra

pepa rašo:
tik pagalvojau kad gali nekokybiškai atrodyti

na,taip kartais pastebiu,kad kartais nekokybiškus, ar nepavykusius darbelius bandoma "prastumti",atseit, čia toks sumanymas
bet ,iš savo patirties žinau ir kitą dalyką,kad kartais netikėtas,nelauktas darbo rezultatas gautas "iš netyčia", paskatina, ta "netyčia" sąmoningai naudoti ...

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 01, 2011 14:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rodausi su savo anksčiau nepavykusiu bandymu ,teko kitaip daryt dekorą.Domiuosi knygryšyste,todėl pasidariau sau papuošalą,knygutė tikra ir labai maža(3-4,5 cm).
Labai norėjau į rėmelį įlieti dervą,kad du man mieli užsiėmimai susijungtų į vieną,bet...
Dervą įliejus,ji išlipo pro juostelę išeinančią iš rėmelio,nors rėmelis ir nebuvo pilnai užlietas,net nežinau kaip paaiškint,ties juostele pasidarė tamsios dėmės ir darbas susigadino .Aplinkui rėmelį patamsėjo,tokiom nevienodom dėmėm,kažkas netiko.Oda labai plona,manau dėl to taip atsitiko.Beliko viską perdaryt ir paveiksliuką lakuoti.Dar vieną odinį rėmelį liejau,kai sugalvosiu kaip jį panaudoti,parodysiu,bet ten dėmės man taip nekliūna,netgi patinka.
Dar man kliūna kad oda atrodo šviežiai apkirpta,bet nesugalvojau kaip ją pasendinti,pagalvojau pati su laiku pasens .

Lauksiu tavo komentarų .
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 02, 2011 09:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

orginalus papuošalas ,pepa
gražus rudos ir melynos derinys , proporciškai knygutės dydis geras, tikrai tinka ant kaklo nešioti , bet proporciškai šiek tiek kliūna odinių virvelių ilgis, tų ant kurių pakabintą knygutė, jos turėtu būti arba šiek tiek trumpesnės ,arba ilgesnės ( čia aukso pjūvio, arba trijų ketvirčių taisyklė ),
ai ,bet tai niuansai , -visumoje darbas gražus

taip oda įgeria epox.derva, ypač plona,gaunasi plėmai...o jau ,kai įgeria tai tu plėmų visai neišnaikinsi... aš esu savaji odinį remelį ir smulkių svitrinių švitrinus ir lakavus,kad tų plėmų mažiau matytusi...
per laiką oda ,aišku, savaime pasens, kaip sakoma apsinešios..., bet galima ją pasendinti-panašiai kaip ir su popieriumi- tinka ir kavos tirščiai ir arbata...gali smulkiu švitriniu patrinti, taip nusims odos blizgumas...
žodžiu,būdų yra

Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 02, 2011 14:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Odinė virvutė turėjo būti du kartus ilgesnė negu knygutė,arba trumpesnė- knygutės ilgio?Ar teisingai supratau?Buvau girdėjusi apie šitą taisyklę,bet niekados nesigilinau .Tie niuansai manau yra svarbūs tokiuose darbuose,kaip ir kompozicija,išdėstymas,spalvos ir t.t...Stebėdama kitų gamintus papuošalus kartais matau kad kažkas ne taip,nors pats papuošlas neblogas,bet kažkur kažkas su kažkuo nesiriša.Reikės po truputį teoriją pasiskaitinėti,man su praktika paprasčiau perprasti

Virvelės ilgį pastebėjau tik peržiūrėjus čia įdėtas nuotraukas,tiesiog nuojauta...Ilgį būtinai pataisysiu,juk nesunku.
Nemoku savo minčių išreikšti popieriuje,kiek bandžiau nesigavo,vistiek pasigamina visai kitaip,viskas susidėsto darbo eigoje...Nusipiešus eskizą būtų lengviau bet...
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 03, 2011 09:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kompozicija, tikrai ne tik teorija , tai jausmas...kaip ir pati sakai darant paprasčiausiai jauti..., o vat ,kai kažkas atrodo ne taip ,tada teorija išsiaiškinti šiek tiek ir praverčia ....
senesneje klasėje apie proporcijas ir aukso pjūvio taikymą esu kalbėjusi,čia nuoroda
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3345&postdays=0&postorder=asc

galima ir labai primityviai, supaprastintai tą taisyklę paaiškinti... na tai visgi ne taisyklė ...o tik toks aiškinimas
tarkim,tavo knygutė 3cm., padalinus į trys dalis gausime 1cm., tai sekantis elementas (virvelė, čia imu vieną jos dalį, nes ji sudaryta iš dvieju simetrinių ilgių ) turėtu būti 3+1=4 cm., arba 3-1=2cm.,....
tai va toks tas paprastutis aiškinimas ... tarp kitko, sprendžiant apie proporcijas iš nuotraukos galima ir suklysti, nes ilgiai nuotraukoje priklauso kokiu rakursu fotogtafuosi, tikrieji ilgiai gali ir pailgėti ir patrumpeti..., taigi tikrai galiu ir klysti

Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 03, 2011 11:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaje kokia matematika ,niekada jos nemėgau...

Dabar skaičiuoju ,knygutė 4,5(žiūriu ilgį,nes taip kabo) cm,tai virvelė turi būti 6cm arba 3cm .O jos ilgis dabar 8cm(tu gerai pastebėjai,fotoaparatas neiškraipė),vadinasi galiu trumpint virvutę pora cm ir gaunu tai ko reikia .Tikiuosi kad išsiaiskinau,dabar visada atkreipsiu demesį,jei nepastebėsiu taisyk.

Sunkiai man dėliojasi papuošalas su žirniukais .Matyt jam dar neatėjo laikas ...
Atgal į viršų
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Vasario 2011

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 03, 2011 11:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokia grazi knygute.noriu ir as tokios
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 03, 2011 14:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viktorija, yra tema ir konsultacijų tema,kaip daryti knygutes, , taigi pasinagrinėjus gal pavyks pasidaryti

pepa,suskaičiavai teisingai , nors prieš trumpindama pasiklausyk ką kužda ir intuicija

nieko,ateis ir "žirniukams" laikas ... aš turiu taip pat pradėtu ir nebaigtu papuošalų, nes kažkas nesusilipdė,nesuderėjo ir t.t.

Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 00:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ateinu su savo žirniukais ir klausimais,vat koks papuošalas man susidėstė .Gal ką nors įžiūrėsi,fotografavau su kitu fotoaparatu,tai sunkiai sekėsi .

Detales dariau du ilgius trijų ketvirčių taisyklės,ar gerai?Antroje nuotraukoje matosi kad galima pakabuko vietą keisti.Reikalas tame,kad norėjau daryt su užsegimu(kolkas be užsegimo-užmaunamas),kad nusiimtų pakabutis,liktų tik vėrinys(ar kaip čia pavadint,man jis viasi nieko ir vienas),bet niekaip nesugalvojau kaip gražiau ir kur tą užsegimą pritvirtint .Jau antra diena dėstau ir niekaip negaunu norimo rezultato,kažkaip be užsegimo keistai atrodo.Gal turėtum kokių minčių?
Ar tas veltas daiktas čia tinka,sunkiai pavyko užbaigt galus.Bandžiau dėt kažkiek baltų karoliukų(imituojant žirniukus),bet visiškai nesižiūrėjo,teko išimt.Žodžiu toks paprastas pauošaliukas,o tiek daug klausimų .
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 10:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikute,
na,taip nuotraukose trūksta šviesos...bet įžiūriu,kad visai neblogai susideliojo:),apskaičiuoti, ar čia ilgius teisingai "sutrečdeliojai" ,man nelabai pavyko..., bet ir nebūtina, nes bendras vaizdas nekliuna:)
vilnos "šniureliai" čia visai tinka, tikrai paįvairina vėrinį...
nesuprantu,o kodėl blogai be užsegimo? jei verinys patogiai užsimauna, tai mano manymu gali būti ir be užsegimo...o,jei nori užsegimo,tai aišku jis turi buti šiuo atveju(dar jei nori,kad nusiimtu pakabukas) tik priekyje.Matyt,kompoziciškai jo vieta tarp veltos virvelės ir to raudono karoliuko,bet tada raudonas karoliukas trūkdys nuimti remeli..., tai reikia dydinti arba remelio įkabinimą, arba kelti užsegimo vietą po karoliuku-taip užsegimą galętum užsegti tiesiai į dvigubą grandinėlę (na į jos susidaroma kilpa)... nežinau ar aiškai čia parašiau...

Atgal į viršų
migliukas569
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 11:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos ar galite pasakyti kokiu irankiu reikia kad pasidarytum auskarus ?
Atgal į viršų
rituca
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 12:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika, migliukas,

pažiūrėk forumo temą pradžiamokslis, ten viską rasi
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 13:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perdaug sudėtingą fotoaparatą buvau trumpam nutvėrusi (sugedo mano kortelė),tai nespejėu pasistudijuot...
Veltą virvelę buvau planavus daryti dvi detales vieno trečdalio,per vidurį karoliukas ir dviejų trečdalių grandinėlė,bet kol sugalvojau kaip ją pribaigt ,pritrūkau detalių...
Dar paliksiu šitą papuošaliuką susistovėt,jei kas nors keisis parodysiu.
Trečdalius su telefonu skaičiavau,turėtų nemeluot .
Čia tas odinukas kurį užliejau,jei matysis.Modelino(ore džiūstančio) rėmelį aptraukiau oda,kitą pusę paklijavau filcu,tai jis gavosi toks storokas,pakabukui gal nelabai tiks,nebent raktų,paprasčiausiai eksperimentas buvo,gal su laiku kur nors panaudosiu.Matosi dėmės nuo dervos,krašteliai truputį deformavosi,man atrodo per anksti jį pajudinau,nes užbaiginėjau po liejimo,o tikriausiai reikėjo prieš.Šiaip tai man visai pie dūšios netgi ir su dėmėm .

Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 14:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal galite pasakyti, kodėl mano ice resin žiedų paviršius nėra gražus?
Kodėl ,,blizginant" prieš šviesą matosi nevientisumas? Galvojau, kad nuo dulkių, bet ir uždengus tas pats.

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 15:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

migliukas,žiūrint kokius auskarus ir kaip , paprasčiausiams užteks tik auskarų kabliukų ,karoliukų ir pvz. zilkos,o sudetingaiem gali teikti ir kelių rūšių replyčių ir vielos įvairių storių ir t.t.t,,tai teisingai tau patarė rituca- pradėti nuo pradžiamokslio

Krist22, jei apie ice resin, tai nežinau , jei apie epox.derva, tai nelabai nesuprantu klausimo...jei apie sluosnių nevientisumą eina kalba, darant žiedą tu,kaip suprantu, naudojai sluoksnevimą, tai šioj vietoje priklauso kaip pavyksta užlieti sluoksnius,jei gerai,nevientisumo nesimato...,patarimas būtų toks- dar sluoksnelis nevientisumsms užlyginti

pepa, na tu šaunuolė , gera įdėja- remelį pasidaryti iš modelino ir paskui jį aptraukti odele
o kodėl nugarėlės neklijavai ta pačia oda?
nežinau ,kaip natūroje, nuotraukoje demetumas man netrukdo
o,pačią idėją tikrai galima pavystyti- juk modelininį remelį galima ir audiniu aptraukti...aptraukus galima audinį nulakuoti, gal dėmės mažiau matysis..., na,žodžių čia yra ką paieškoti ir ką nuveikti

Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, pats paviršius atrodo lyg ir lygus, tačiau ,,blizginant" atrodo tarsi ,,aptaškytas"... Aš apie epox. dervą

Atgal į viršų
migliukas569
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vel sveikos as jusu klausiau nes man neleidzia to tinklalapio atidaryti todel ir klausiau jusu

[ Pen. Kovo 11, 2011 14:30 ]
pasiziekite situs klipus as turiu lygai tokiu pacius tik is kitokiu spalvu:
1pamokelehttp://www.youtube.com/watch?v=W7kKyvUvVhY&playnext=1&list=PL743A026ABA76F1F8
2pamokelehttp://www.youtube.com/watch?v=IPNEgTaCr_c

o stai cia yra visai kas kita cia yra dekupazashttp://www.youtube.com/watch?v=Udf3lmKUlUk

tikiuoi jums patiks
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 11, 2011 18:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliete rašo:
o kodėl nugarėlės neklijavai ta pačia oda?
nežinau ,kaip natūroje, nuotraukoje demetumas man netrukdo
o,pačią idėją tikrai galima pavystyti- juk modelininį remelį galima ir audiniu aptraukti...aptraukus galima audinį nulakuoti, gal dėmės mažiau matysis..., na,žodžių čia yra ką paieškoti ir ką nuveikti

Buvau uždėjus odą,bet išryškėjo kraštai vilkti oda,tai greit lupau ir dėjau filcą.Dėmėtumas netrukdo ir natūroje man net įdomiai žiūrisi,kaip iš serijos-nepavyko ,bet rezultatas yra.
O modelino idėja su medžiaga mano jau senokai pavystyta mintyse ,laikau veinam kamputį paslėpus minčių,bet kad nesuspėju...visą laiką knygos suvalgo,kolkas.
Man norisi tokių nematytų,naujesnių idėjų,tik kad jos sunkokai gimsta .
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 12, 2011 11:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

krist22 rašo:
Na, pats paviršius atrodo lyg ir lygus, tačiau ,,blizginant" atrodo tarsi ,,aptaškytas"... Aš apie epox. dervą

dabar supratau , tai gali būti, dėl to,kad kai buvo neišdžiuvusi derva, pateko iš kažkur drėgmės, pvz. netyčia užtiško truputi vandens, o gal dar kas nors... vandens aptiškimas duoda lyg tokius baltus taškelius, o tu taškelių išdžiuvus dervai išnaikinti neįmanoma

migliukas569, man tų puslapių neatidaro, nai nesuprantu ko nori
o,mūsų forume, tikrai daug ir įvairios info.kaip pasidaryti auskarus,reikia tik pasižvalgyti

pepa, knygelės -šaunu ,
o, su nematytom įdėjom ,iš principo sunku , pirmiausia matom labai daug informacijos, bet net ne tai svarbiausia, esmė yra tame, kad naujų darymo principų vargiai galima atrasti, galima tik pritaikyti sau senus, interpretuoti , patobulinti jau esamus,tada jie įgaus naujus atspalvius...bet kažką visiškai naujo sunkiai besurasi

Atgal į viršų
migliukas569
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 12, 2011 11:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal ir neatidaro

[ Št. Kovo 12, 2011 08:39 ]
pepa as tau nemoku gal ir paaiskinti bet mano viena drauge dare is ketos kazkokios medziagos manasia kaip viela tik kad kietesne ir storwsne ir jinai viska sulankste i viena auskara gavosi labai grazus

[ Št. Kovo 12, 2011 08:43 ]
atleiskit kad taip rasau kakow sugedo klaveturas
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 12, 2011 12:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

migliukas569, kažką tu man čia cituoji?..., bet aš tokiam padrikame kontekste nieko nesuprantu, ko nori klausti...
taigi, jei nori ko paklausti ,arba įkelk konkrečia nuotrauką, aiškai nurodydama kur kyla tau neaiškumai,arba konkrečiai aprašyk savo problemą. Kitaip, niekuo tau negalėsiu padėti

Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 12, 2011 13:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliete rašo:
o, su nematytom įdėjom ,iš principo sunku , pirmiausia matom labai daug informacijos, bet net ne tai svarbiausia, esmė yra tame, kad naujų darymo principų vargiai galima atrasti, galima tik pritaikyti sau senus, interpretuoti , patobulinti jau esamus,tada jie įgaus naujus atspalvius...bet kažką visiškai naujo sunkiai besurasi

Tu teisi,naujų principų neišrasi .Bet įdėta dalelė tavo minties seną principą gali paversti kažkuo naujesniu,netikėtu...To ir gana .

Tiesa dar ruošiausi paklausti kai veli vilnos juosteles kočioji ant pagindo ar rankose?Man visai patiko su ja žaist ,pridėjus įvairių detalių galima visai įdomių vėrinukų pagamint.
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 12, 2011 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:
Tiesa dar ruošiausi paklausti kai veli vilnos juosteles kočioji ant pagindo ar rankose?

aš kočioju ant tos vadonamos "bambukinės" servetėlės, bet pradžioje prieš pradėdama šlapiai,sausuoju būdu,su adata, pasidarau pradžia virvelės, na abibaksnoju daug maž visa būsimą virvele

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 58

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.