NETRADICINIAI PAPUOŠALAI
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 15, 2010 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viską čia galima
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mazutukee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 15, 2010 18:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei galima,tada stai

na vat stai koks mano pirmas blynas

[ Pen. Spalio 15, 2010 16:44 ]
Tik man nelabai patiko tie burbuliukai,kai maisau derva su tuo kietikliu,tiek daug ir tokiu mazyciu ju gaunasi,man kazkaip nelabai patinka,bet turbut taip turi but :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 15, 2010 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėjau paklaust: girdėjau ta derva išskiria nuodus džiūdama, kur jūs džiovinate savo darbelius?

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009

Medaliai: 4 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2010 metai (Suma: 1)
2010 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 15, 2010 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

krist22 - ta amerikietiška ICE resin yra netoksiška, kvapo beveik jokio. o dėl rusiškos tai taip, reikia viską daryti gerai vėdinamoje patalpoje.

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mazutukee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 15, 2010 20:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai kaip mano "isaldyta" gelyte mergaites?
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 15, 2010 20:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mazutukee,
na gi, gera pradžia ,

o gera pradžia ,pusia darbo
taigi apie darbo procesą- kaip supratau iš pavyzdžio tu naudojai kitokius klijus negu čia buvo įkeltoje nuorodoje ( su tais aš dažnai dirbu, taigi jų skaidrumą ir "burbulietumą" pažįstu ) įdomu būtų sužinoti kokius ?
mano ekspermentuose pasitaikydavo ir tokio pobūdžio klijų, kai sumaišius su kietikliu atsiranda daug burbuliukų ir masė tampa tirštesnė, o išdžiuves daiktas tampa šiek tiek pieniškas, paprastai ir džiusta greičiau...tiesa burbuliukų kiekį galima pamažinti, kai jau supili į formą , šiek tiek pašildyti ( aš tai darau prie stalinės lempos , lemputė turi būti kaitinė ) tik visą tai reikia daryti atsargiai , nes tai skatiną kietėjimą ir sukepimą
bet, paprastai, man nepatikusiu klijų daugiau nenaudoju , kituose darbuose naudoju jų dalis, pvz. į kitų klijų dervą truputi įlašinu ir to kietiklio ,kuris duoda burbuliukų... man jie kartais visai gražus... (tarp kitko,maišant bet kokius klijus burbuliukų būna, tik vienais atvejais jie savaime išnyksta, o kitais ne...)
taigi patarimas- jei netenkina rezultatas- ieškok kitų klijų
bet ,vis gi pajutai,kad tai įmanoma ir nėra labai sudetinga

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mazutukee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 16, 2010 13:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oj kaip cia faina pas jus,matosi,kad rimtai tuo uzsiimate turbut reiks ieskot kitu kliju ,istikruju tai galutinis rezultatas,tai super,bet kvapas gaminimo metu,tai verciantis is koju o dar norejau paklausti,gelytes uzsaldyt geriausia dziovintas,taip?
Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Št. Spalio 16, 2010 13:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsargiai su tuo kvapu... Jis ne tik verčia iš kojų, bet ir nuodingas...

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Spalio 16, 2010 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

užlieti patariama tik gerai išdžiūvusius augaliukus, kad paskui jie viduje dervos nepradėtų pūti ir nepakeistų pradinio vaizdo

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mazutukee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 16, 2010 13:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiskutis,gaila,kad tik db susidomejau sia techika,kai gelyciu lauke jau nebera:(
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 16, 2010 14:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, jau anuka atsakė- "užšaldomi" tik džiovinti augalėliai
jei per vasara neprisidžiovinai, tai galima jų paieškoti floristikos skyriuose... arba pamastyti ir apie kitokius dalykėlius, kuriuos galima užlieti

na ir dar apie nuodingas medžiagas tiek epox.dervoje ,tiek ice resin- kaip supratote, tiek epox. derva,tiek ice resin padaryti iš tų pačių cheminių medžiagų, taigi ir jų toksiškas poveikis panašus ... kažkur skaitant apie ice resin esu aptikusi labai išsame saugaus naudojimo instrukciją- pradedant guminėm pirštinės, baigiant apsaugine kaukę... ant pakuočių epox. klijų taip pat rašomos saugumo priemonės... ir jas reikėtu paisyti
ise rezin -bekvapis, epox. derva- turi kvapą ( vienuose jis intensivesnis, o kitose nesijaučia)
aišku,reikia nepamiršti, kad ice resin padaryti ir prekyboje reklamuojami, kaip rankdarbiavimo priemonė, ir turi atitikimus, taikomus tokiom priemonėm,
tuo metu, epox. klijai- statybinė ,ūkinė priemonė... , bet tai tikrai ne naujiena juvelyrikoje

Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 21, 2010 13:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o, kiek čia diskusijų ar tik nepretenduoja epoksidinės dervos naudojimas papuošalų daryme išlipti iš netradiciškumo rėmų

o aš turiu klausimėlį iš kitos operos. su kokiais klijais būtų patogiausia klijuoti medžiagą? kiek teko, naudojausi moment klijais, bet nuo jų medžiaga ir tamsėja, ir kietėja, o tai tikrai neprideda grožio darbeliui. klijavimui arba medžiagą prie medžiagos, arba medžiagą prie metalo. na medžiagą, ko gero, įprasčiausia siūti, bet kartais siūti neišeina. pavyzdžiui, vieni iš mano auskarų iš užtrauktukų. galima įžiūrėti, kad šen bei ten šiek tiek tamsiau nuo klijų:

dar viena idėja ir nerealizuota, nes be klijavimo apsieiti neišeis, o geresnio sprendimo neturiu...

anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 21, 2010 13:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha, aš irgi susidūriau su audinio klijavimu ir supratau, kad kone geriausia priemonė - PVA klijai nes pavyzdžiui su specialiais tekstiliniais tai man išvis nesiklijavo... nesupratau, ar jų reikia gana riebiai dėti, kad susiklijuotų, ar kažkas ten su jais šiaip negerai...

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010

2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 21, 2010 13:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nė nežinojau, kad yra kažkokie specialūs tekstiliniai, ot tundra
o PVA klijai suklijavo? ką klijavai? t.y. medžiagą prie ko?

anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 21, 2010 13:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

su PVA klijavau šias sages:

klijavau prie ore džiūstančio modelino pagrindų. klijų buvo gana riebiai, bet kai jie išdžiūvo, neliko nė ženklo (bent aš nematau...)

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 21, 2010 14:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

bet aš pastebėjau, ka PVA- blukina, ar kaip čia pasakyti,neryškina ( ), medžiagą. nes aš klijavau irgi medžiagą prie modelino, ir man spalvos tapo neryškios...
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 21, 2010 16:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip man smagu,kad nelaukiat čia mano atsakymo, o aptarynėjate, padedate viens kitam

aš pati labai nemėgstu klijuotos medžiagos... stengiuosi medžiagą tik siūti...

barskuole, kartais klijų plėmus ,ypač tuos baltuosius pavyksta paslėpti užlakavus kokiu matiniu lakų, manau,geraiusia būtų koks matinis sintetinis purškiamas lakas... tas pats liečia ir medžiagos išblukimą nuo pva kliju, manau užpurškus tokiu laku, spalva turėtu atsigauti.
na ir dar be super moment yra ir kitų firmų greitai stingstančių klijų , gal reikėtu išbandyti...
bet šeip tiršti pva pagrindo klijai medžiagai tinka, čia vėl mes įprate,kad pva pagrindo klijai tik vienos rūšies, bet jų tikrai yra su platesnėm paskirtim... esu naudojusi pva pagrindo klijus keramikai klijuoti , buvo labai tiršti ,puikiai lipo
o apie spec. tekstiliai skirtus klijus nieko negaliu pasakyti, nes nesu jų naudojusi

Atgal į viršų
Juse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 02, 2010 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man dar toks klausimas iskilo, i ka panasus sustinges epox gaminys? i plasmase? kietas ar minkstesnis? tarkim, darant be remeliu, jis nesideformuoja ir pan?

atleiskit, jei kazkur apie tai jau buvo sneketa ir nepamaciau

jau laukiu atvykstant remeliu taip pat patiko akademijoj minetas budas su sauksteliu
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 03, 2010 10:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juse, matau seki veiksmą klasėje
ten minėjau, kad epox. derva- plasmasė, termoreacinė plasmasė, negrįžtamai kietėjanti kambario temperatųroje, ar šiek tiek pašildžius.
Epox. dervos gaminiai kieti

o pateiktas pavizdys klasėje su šaukštelių tikrai įdomiai žiūrisi

Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 11, 2010 23:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, aliete

atsiprašau, kad nebesirodau neakivaizdinėje klasėje, tačiau viską seku. norėjau paklausti- ar kažkaip įmanoma, apsukti kokiu maišeliu pagaliuką, ir įsmeigti į neišdžiovintą dervą, kad gautųsi skylutė? į rėmelius bandysiu lieti iš pradžių, o jeigu patiks, tai bandysiu ir „iš rankos“. ir dar norėjau paklausti, galbūt galima kaip formelę naudoti plastikinės stiklinės dugną?, na, žinau, jog ten yra išklimas, bet man vis įsikomponuotų neblogai...

ačiū iš anksto
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 12, 2010 09:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gabri,
puiku,kad seki klasės darbą , taigi iš pradžių tikrai pabandyk lieti į remelius... o jau pato visą kitą ...

Gabris. rašo:
norėjau paklausti- ar kažkaip įmanoma, apsukti kokiu maišeliu pagaliuką, ir įsmeigti į neišdžiovintą dervą, kad gautųsi skylutė?

teoriškai taip, praktiškai nebandžiau taip daryti .
Bet, skylute galima pragręžti jau išdžiuvusiam gaminyje.

Gabris. rašo:
ir dar norėjau paklausti, galbūt galima kaip formelę naudoti plastikinės stiklinės dugną?

iš plastikinio vienkartinio puoduko išdžiuvusi derva -išsiema . Tik ,kad tos stiklinės dugnas nepergražiausias...

Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 12, 2010 15:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aišku

o galbūt galima jau išdžiūvusią derva šlifuoti?
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 12, 2010 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

išdžiuvęs dirbinys pasiduoda pasiduoda šlifavimui, na pavyzdžiui kokius kraštelius aptvarkyti , bet reikia turėti omenyje, kad paviršius jau nebus skaidrus, juk šlifuojant jis "pasišiaušia" ... o norint, kad vėl atsirastu peršviečiamumo efektas reiks dengti iš naujo sluoksnį dervos, ir be abejo dengiamas paviršius turės būti gerai nuvalytas nuo šlifavimo dulkių...

manu, Gabri,geriau, kol kas nuo šlifavimų susilaikyti , pradėk nuo lengviausios pradžios- įliejimo į remelį

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 19:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man iškilo toks klausimas, kaip išgaunama toks iškilęs paviršius, esu mačius daug darbų kur paviršius ne lygus, o išgaubtas. Ar čia reikia į formelę lieti ir po to į rėmelį klijuoti ar lieti rėmelyje ir sluoksniuoti?

Atgal į viršų
Liepžiedis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Lapkričio 2010

2011 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 23:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas nuvažiavau į megos senukus tos dervos pirkt, bet ten tik vienos rūšies tebuvo visgi pasiėmiau tą pakelį, tik neparašyta, kiek laiko komponentus supylus juos kartu maišyti rašo, jog pradeda stingti po 5 min, bet gal čia per greit?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 28

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.