NETRADICINIAI PAPUOŠALAI
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2009 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 20, 2011 15:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme, tai paveislėlis iš kažkurio vadovėlio apie techninį dizainą ...dabar tiksliai autoriaus ir pavadinimo nepasakysiu, reik raustis po savų namų biblioteką , bet toks paveikslelis daugeliose knygose gali pasitaikyti, jis ko ne klasiką aiškinant aukso pjūvį , čia būtent labai aiškai matosi, proporcijų pažėjimas ir didėjimas taikant taisyklę

Liepžiedį, jau kažkur čia beplepėdama , esu minėjusi, visiškai pažodžiui ,ar paraidžiui aukso pjūvio taisyklės darbe tiksliai nepritaikysi... tai teorija- kurios pagalba gali pasitikrinti kompozicinius detalių santykius, jei kažkas kelią įtarimu , tai teorija, kurios žinojimas padeda pajusti proporcijų darną...
darbuojantis paprasčiausiai ją taikai intuityviai
na, manau, mano beveik visose mano darbuose , beveik pataikyta į taisyklę ,nors atvirai sakant, niekados matematiškai nesitikrinau
tarp kitko,čia gal keliais puslapiais atgal pepos darbelį nagrinėjau , taikydama supaprastinta aukso pjuvio taisykle...

Taip, darant popierių kai kurie žiedai paruduoja ,pabala..., manau tai nuo lako poveikio...ir šeip kai kurių augalėlių pigmentas neatsparus-tai alyvos,žibutės, neužmirštuolės, net aguonos..., aš per laiką ,įgaudama praktikos paprasčiausiai atsirenku sau augalelius ,kurie neruduoja ir dirbu su jais , man popieriuje nebaisu ,kad paruduoją , man baisiau kai tai atsitinka epox. dervoje

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Liepos 30, 2011 17:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,

Ateinu pasirodyti su pirmuoju į netradicinių kategoriją tinkančiu papuošalu. Buvo toks labai eksperimentinis darbelis... Norėjau kanors padaryti su turimo lino atraižėlėmis. Sugalvojau jas apnerti (tiksliau įnerti) pasidabruota plonyte vielute rodos 0,25 storio. Ji man pasirodė labiau tinkama nėrimui nei vrapinimui. Bet dar ir pavrapinau pirma kart gyvenime. Supratau kad labai sunku vynioti vielutę nes ji mėgsta lūžt reikia saugot kad tiesiai būtų, nesusisuktų į kilputes (nežinau ar supratot ką čia parašiau) Tai nežinau ar ji tinkama wrapinimui ar geriau kokią storesnę pirkti. Ir iš vis man vrapinimas labai neįkandamas... nežinau kaip ten nuo ko geriau pradėti. T

Tai šito išsiplėtimo kaltininkai auskarai, gimę begaminant nežinia ką rezultatu esu visai patenkinta, bet norėčiau jūsų komentaro. Ką reikėtų patobulinti, kur klaidelės, į ką kitą kartą reikėtų atkreipti dėmesį? Ar gera kompozicija?

P.S. detales viena su kita susiuvau vielute, nieko kito nesugalvojau.

manau kad per daug išsiplėčiau...

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Liepos 30, 2011 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na visai neišsipletei , man patinka skaityti darbų komentarus

auskarus tikrai galima priskirti prie netradicinių vien dėl medžiagų derinimo ...vielutės nerinys su linu tikrai gražus derinys - taigi tai yra gerai , dar gerai, kad ir blogoji auskaro pusė gerai žiūrisi , nes manau, kad papuošale neturi būti blogųjų pusių

teisingai supratai, 0,25 vielutė daugiau tinka nerimui, mezgimui, nei wrapinimui.Aišku su ja galima wrapinti, bet detalytė ,manau turi būti gan smulki ir pats wrapinimas ažūriškas. Tokiems apsukimams geriau tiktu storesnė, kokia 0, 4...dabar žiūrint į auskarų wrapinta detale nelabai užfiksuoji tu aiškių vielutės apsukų, kas wire wrap technikoje yra svarbu- tiskus , besilaikant tam tikros tvarkos vielutės apsukimai
čia reikia pasipraktikuoti , įsigyti pagrindui 0,8, o apsisukimui 0,4 ar 0,5, na ir sukti...tarp kitko tokia apskritiminė forma mokymuisi gerai

o , bendrai kompozicijai neturiu komentarų , man viskas dera

galiu tik patarti, pabandyti tokį pats principą nerimo panaudoti ir kokiai plonesniai medžiagai, manau, tada dar daugiau pasimatys, kad tai būtent įnertą vielutė , kas yra pakankamai nauja

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Liepos 30, 2011 23:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
tada dar daugiau pasimatys, kad tai būtent įnertą vielutė

ee... tai kad ne vielutė į medžiagą įnerta, o medžiaga į vielutę. Na žinai, kaip apneriant kokį audinio kraštelį, tokiu principu nors gal tik parasymas toks, manau kad supratot, be reikalo pasakoju

Ir ačiū už komentarą, džiaugiuosi kad klaidų neradot, matyt būsiu visai neblogai padarius . Dar norėjau paklausti o ar tiktų vrapinimui 1 mm vielutė, nes dabar tik tokios turiu . Ir dar. Ar sukdamos vielutę plonąją naudojat reples ar vien pirštų pagalba?

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 31, 2011 13:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pagrindui, t.y padaryti tai detaliai ant kurios suksi plonesne vielute, tinka 1 , aišku, viela gali būti kieta ir sunkai pasiduoti išlankstimui, bet manau 1 nors ir kieta galima išlankstyti, beje 1 galima jau ir pakalti, paplokštinti ...
o, apsukimui 1 per storas, geriau pradžiai, besimokant apsukineti plonesne, kaip minėjau, 0,4 geriausia tiktu , reikia, dar atkreipti demesį į vielutės minkštumą, minkšta geriau sukasi ir mažiau lužinėja ...
be replyčių wrapinime neapseisi , suki ir narlioji pagrinde pirštais, bet vielute reikia ir sustumti ir patempti ir pagaliau baigiamaji galą prispauti- tai plokščios replytės būtinos,o ,kad susukti gražią spirale pagrindui, tai be plokščių ir apvalios reikalingos, aišku reikalingos ir kerpamosios replytės

Atgal į viršų
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 31, 2011 14:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū už atsakymą. Bandysiu kąnors gaminti
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 01, 2011 22:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena. Atėjau pas Jus su gana kvailu klausimu Planuoju išbandyti ice resin techniką, jau nusipirkau tam reikalingų epoksidinių klijų, tik niekaip nerandu kur galima įsigyti tam reikalingų rėmelių. Gal žinote kur jų galima rasti? Būtų gerai jei parduotuvė būtų Kaune arba tai būtų internetinė parduotuvė
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 02, 2011 09:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

žiūriu ice resin- prigyja kaip technikos pavadinimas
iš tiesu, tai priemonės pavadinimas , kaip yra kokia rusiška derva "prosvet", taip yra amerikoniška derva "ice resin"

pati , aš ne kaunietė, tai nelabai galiu patarti , kur apsipirkti Kaune
bet reik ieškoti remelių kabašonams, tas pats liečia ir i-neto parduotuves, praktiškai aš visuose juose vienokių, ar kitokių remelių randu , taigi paprasčiausia peržiūrėk tų virtualių parduotuvių "lentynas" ir tikrai rasi
čia kelios pirmos mano atsimintos nuorodos
http://www.veriniams.lt/index.php?cPath=25_64
http://eshop.nesapnuok.lt/lt/pradzia.html?page=shop.browse&category_id=66
http://www.rankdarbiai.com/catalog/index.php?cPath=33_118

sekmės darbuose

Atgal į viršų
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 02, 2011 12:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkoju už tokį greitą atsakymą Labai padėjote
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 22, 2011 17:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o klausimas... kaip tokius padaro?

idomiausia kaip antruose susuktas tas kristalu ratukas... ?

atsiprasau jei foto kazkieno nuosavybe - pas mane kompe is seniau issaugota ir tiek...

Dziaukis mazomis smulkmenomis... nes tai proga didelei laimei tyliai priselinti prie taves..
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 22, 2011 20:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip tai padaryta?- manau audinio juostelė suraukta ,suklostuota į apskritimą, kad centre nesimatytų apskritimo junginys- tvirtinama metalinė detalė ,na ir dar apsiuvama karoliukais.Aš nesu svarovskių detalių žinovė, nes jų nenaudoju darbuose , bet antrojoje nuotraukoje ,matyt, paimta jau gatava detalė, ne bent jau pats centas tai tikrai , prie tos detalės buvo kilputės, na ir apsiuvo dar karoliukais...

principas tokių auskarų padarymo gal ir nėra sudėtingas ..., bet norėčiau atkreipti dėmesį, kad nuotraukoje esantis auskarai labai tvarkingai padaryti...o darant tokius darbus kruopštumas yra labai svarbu

Atgal į viršų
Vampyriuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 23, 2011 15:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet jau grozis koks...
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 24, 2011 12:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

grožio supratimas -subjektyvus dalykas ...tai kaip patinka, ar nepatinka, kurie susiję su skonio reikalais ...o dėl skonio nesiginčijama

kaip minėjau, auskarai tikrai labai tvarkingai padaryti ir kompoziciškai nieko jiems prikišti negali, detalių dydžiai- gerai suderinti ...šaunus darbas

dar preitam poste nepaminėjau, nors ir nesimato auskarų kitos pusės, bet esu įsitikinusi, kad ten taip pat dėtos metalinės detalės- gaunasi ,kad kaspinėlių raukiniai lyg suspausti tarp tų detalių ir auskarų įkabinimai(tie keli kristaliukai ir kaspineliai ant "vinukų" ) būtent prie jų pritvirtinti

Atgal į viršų
mopsa97
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 22, 2011 20:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iškilo klausimėlis: kaip pritvirtint prie jau padaryto ice resin pakabuko vielutės nerinuką?
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 23, 2011 10:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

viskas prasideda nuo papuošalo vizijos , po to eskizas, ar detalizuotas įsivaizdavimas ir tik tada sprendi kaip techniškai įgyvendinti vizija ..., nes tik įsivaizduojant galutinį rezultatą gali patarti kaip jį pasiekti ...

šiuo atvėju, mopsa, nematant kas gi daroma, sunku patarti...
tai paprasčiausiai išvardinsiu kelis būdus pirmiausia atėjusiuos į galvą:
1.- ta pačia derva priklijuoti nertą nėrinį , gausis lyg įlietas nerinys
2.- gręžti liejinyje skylutes ir per jas tvirtinti nerinį
3.- paprasčiausiai vielute apnerti liejinį

Atgal į viršų
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 16, 2012 02:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi šiuo metu itin rimtai užsiimu savo kaip papuošalų kūrėjos individualaus braižo paieškomis, gryninu ir tobulinu stilių, man labai praverstų konstruktyvi kritika, kurios čia ir įsiprašysiu. Čia keletas mano darbų, kurie lyg ir įsipaišytų į netradicinių kategoriją, nes tokiais ne bet kas išdrįstų pasipuošti.

Apyrankė

Komplektas

Ir minimalistiniai asimetriški auskarai su veidrodėliais

Mano blogas
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 16, 2012 19:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme,
savitumo paieškos -gerai

man iš visų tavo parodytų darbų į akį krito komplektas -obuoliukas ir kriaušelė -vat tame papaišyme -matau savitumą ... , mane papuošaluose tas būtent aiškus ," rankos prisilietimas", kai detalė padaryta rankom-" nuo iki", žavi...
ten pagrindas modelino ir paišyta , matyt , akriliniais ?
na galėčiau truputi suabejoti , ar verinyje iki galo limpa perliukai ...bet jie ir labai netrukdo... , sudaro tokį kontrastą...nors ,manau jei čia būtų suverti kokie raudoni, ar žali karoliukai- skambėtų geriau
o,pačiuose papaišymuose- matau tik gerumą

auskarų su veidrodėliais idėja -gera , gal ne nauja, bet tikrai verta dėmesio , ir patys auskarai savo dydžių santykiais - žavus , man patiko

apyrankė- graži, manau ant riešo žiūrisi gerai ..., bet tik tiek ...tokių kekinių karoliukų komponavimų daug..., na galima sakyti ,kad pats apyrankės pagrindas - naujesnis sugalvojimas

tai tiek tų mano pasvarstymų...labai kritikos nebuvo ...,na , ne bent tiksliai paklausi kas tave neramina , kelia abejonių

Atgal į viršų
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 17, 2012 01:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Išties perliukus rinkausi siekdama kontrasto, toks buvo sumanymas. Taip, ten piešta akrilu.

Dėkui už komentarą. Net nežinau, kas konkrečiai mane neramina, tiesiog esu truputį pasimetusi, nes kai nustojau gaminti šūdukus ir ėmiausi kurti šį tą originalesnio, mano darbai daug kam ėmė atrodyti keisti, ir žmonių reakcija labai nevienareikšmė. Artimoje aplinkoje turiu kritikę, kuri mėgsta pabrėžti, kad neturiu skonio, nieko nesugebu, kad mano darbų niekas nepirks ir kad turiu liautis išsidirbinėti ir gaminti tai, ką nešioja visi normalūs žmonės

Žodžiu, esu pasimetusi. Todėl ir stengiuosi gauti konstruktyvesnės kritikos.

Mano blogas
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 17, 2012 11:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme, klausimas - kokius papuošalus geriau perka?, kokius mieliau nešioja?- neturi vienareikšmiško atsakymo, nes žmonių yra labai įvairių..., ir jokių būdų juos neskirstyčiau į normalius ir nenormalius , paprasčiausiai jų yra visokių ir jie iš siūlomų darbų ( sutik, kad įvairiose platybėse papuošalų siūloma daug ir įvairių ) išsirenka kas jiems tinkamiausia...
klausimą reikėtų pateikti kitaip- kokio stiliaus, sprendimo darbus pačiai mieliau daryti ?- paprastai , ir tai galioja ne tik papuošalams - tai kas atlikta tikint savim ,turi pasisekimą...
taigi, šioje vietoje paprasčiausiai reikėtų susitarti su savimi

o, tada ,žinok, jokios artimos , ar tolimos kritikos nebus baisios ..., na kritikos, ypač moterų pasaulyje kartais kyla visai ne iš konstruktyvių paskatų , o iš paprasčiausio moteriško pavydo

[ Pen. Vasario 17, 2012 09:58 ]
tarp kitko, kalbant apie rankdarbių pardavimą , esu aptikusi tikrai gerą puslapį http://www.rinran.lt/ apie rinkodarą rankdarbiams , tai tikrai naujieną mūsų erdvėje ...puslapyje įvairūs straipsniai apie tai ,kaip pateikti, tvarkyti, gerinti savų rankdarbių pardavimą . Tikrai vertą pasižvalgyti

Atgal į viršų
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 18, 2012 01:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui, aliete

Tai tiesa, svarbiausia yra tikėti tuo, ką darai ir nuosekliai eiti savo keliu. Tada viskas ir klojasi kaip reikiant. Būtent dabar ir bandau tą kelią atrasti. Tik tos ne itin išmintinga ir mandagia forma pateikiamos pastabos kartais verčia suabejoti, ar apskritai verta kišti čia galvą. Ai, tiek to...

O tą puslapį jau mačiau ir išsinagrinėjau. Išties naudinga

Mano blogas
Atgal į viršų
azafata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2007

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 04, 2013 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aliete, nors tema jau beveik metai nejudinama ( kas labai keista), bet visgi surizikuosiu uzduoti klausimą.
Kadangi kaip ir daugelis esu ieškojimuose, tai traukia viela, skarda.
Žaliavų šiokių tokių turiu. Man patinka žalvaris todėl turio jo didžiulį gabalą skardos ir vielos, skarda apie 0,6 storio, o viela 3 mm, nežinau kodėl aš galvojau, kad tokia tinkamiausia kai pirkau, matyt pavedė 1mm minkštumas, todėl maniau, kad tokia bus tvirtesnė.
Žodžiu, esmė tokia - bandau kaldinti vielą žalvarinę plonesnę gaunasi viskas gerai jei kokia nedidelė detalė. O iš šitos bandžiau nukaldinti ka nors ilgesnio pvz skirtuka knygai, tai klausimas ar tokią jau reikia kaitinti? Mokymuose sakė, kad sidabrą reikia pakaldinti tada mesti į šaltą vandenį ir tada jis suminkštėja, o kalant kietėja,o kaip su žalvariu?
Dar bandžiau varinę vielą, maždaug apie 1,2 mm skersmens, išsikalė tai gražiai ganėtinai, bet paėmus į rankas lengva deformuoti. Tai kokią varinę viela naudoti geriausia?
Ir dar žinau tikrai, kad rašėt kur perkat vielą, kad kaitinat, bandžiau ieškinėt, perverčiau akademijos klase, bet nerandu. Nes jei ne sidabrines ir ne pasidabruotos Lietuvoj vielos pasirinkimas tikrai labai skurdus.... Arba aš nežinau kur ieškoti.
Būsiu dėkinga už atsakymą į mano rašliavą

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 07, 2013 22:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsiprašau , kad su atsakymu užtrūkau , kaip teisingai pastebėjote tėma nelabai "judinama" , tai budrumą kiek esu praradusi

Su visu metalu kaldinimu yra panašiai , atkaitinant jie suminkštėja , kaldinant standėja , kietėja
Kaip supratau žalvarinė viela 3mm.storio ir, matyt, turite problemą ją lankstant , taigi jei ji nepasiduoda išlankstoma norimos formos , reik kaitinti.
Aš pati vielos iki kokių 1,5mm-1,8mm. vielos nekaitinu , tiesiog kalu ,kaip sustandinant formą, bet tai kalba eina apie papuošalu nedideles detales.
Skirtukams reikėtu naudoti gan stora viela , tie 3mm. turėtu tikti , galima ir plonesne , bet vis gi kokie 2mm. turėtu būti .

Aš kartais vielos užsiperku "Litagra" , tai tokia ūkininkų parduotuvė , ten varinės vielos pasirinkimas yra , bet blogybė tame , parduoda baisiai dideliais kiekiais ir nekarpo ...
Kažkaip šiuo metu papuošalams , kai man reikalingi vielos storiai nėra labai dideli , tai išsiverčiu įvairiu rankdarbių parduotuvių pasiūla ...

na lyg ir atsakiau , nežinau ar viską ..., visgi kaldinu ne daug , daugiau wrapinu

Atgal į viršų
Aushrinuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 27, 2013 11:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes,

Esu naujoke cia pas jus, bet tikiuos isivaziuot
Norejau paklaust, gal zinote kokia technika nuotraukoje naudojama?

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 27, 2013 14:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika, Aushrinuke
kad, tai padaryta iš siūlu, tai tikrai
bijau suklysti,nes vis gi ,nuotrauka nėra labai aiški, bet manau , kad tai nerta ne vąšeliu , o šeivute .
tai gali būti frivolite technika ,kitaip kilpinėlių .
tema apie tai : http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=648&postdays=0&postorder=asc&start=0
konsultacijų tema : http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2691&postdays=0&postorder=asc&start=0

Atgal į viršų
Aushrinuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 04, 2013 15:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliete rašo:
sveika, Aushrinuke
kad, tai padaryta iš siūlu, tai tikrai
bijau suklysti,nes vis gi ,nuotrauka nėra labai aiški, bet manau , kad tai nerta ne vąšeliu , o šeivute .
tai gali būti frivolite technika ,kitaip kilpinėlių .
tema apie tai : http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=648&postdays=0&postorder=asc&start=0
konsultacijų tema : http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2691&postdays=0&postorder=asc&start=0

Radau darbelį iš arčiau, tai suabejojau ar čia tikrai frivolite technika, nes kiek žiūrinėjau darbelius, tai kažkaip frivolite man pasirodė labiau riesti darbeliai, o čia labiau geometriška jei galima taip išsireikšt... bandžiau irakiškam puslapyje kur radau šiuos grožius užklaust angliškai, bet niekas neatsako

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 78

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.