NATŪRALAUS MUILO GAMINIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Kvaki
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Balandžio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 01, 2011 20:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja

Ruošiuos naują muilą virt ir vis apie aliejus skaitinėju.
Štai ką aptikau puslapyje http://www.mahalo.com/how-to-make-your-own-soap-recipe/ apie alyvų aliejų "Lower grades are better; dont use extra virgin olive oil" (žemesnės kokybės yra tinkamesnis; nenaudokit pirmo spaudimo).

Ar aš neteisingai išsiverčiau, ar čia kur kitur šuo pakastas? Nes akademijoj kaip tik visur buvo rekomenduojama kuo geresnius imti aliejus...

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kiparise
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 08 Vasario 2010
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 02, 2011 10:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

atsakysiu taip: gyvename tokiame pasaulyje, kur niekada nežinai, ką perki parduotuvėje - kokybės klausimas labai problematiškas. Nuomonių ir požiūrių begalybė, kiekvienas įrodinėja savo tiesas - gerai tik tai, kad galime rinktis...

aš laikausi logiško nenuneigiamo dėsnio - ką įdėsi, tą ir gausi... juk negalima iš nekokybiškų medžiagų gauti kokybiško produkto... gaminu dėl to,kad naudočiau sveikesnį muilą...

Kvaki rašo:
Ruošiuos naują muilą virt ir vis apie aliejus skaitinėju.
Štai ką aptikau puslapyje http://www.mahalo.com/how-to-make-your-own-soap-recipe/ apie alyvų aliejų "Lower grades are better; dont use extra virgin olive oil" (žemesnės kokybės yra tinkamesnis; nenaudokit pirmo spaudimo).

Ar aš neteisingai išsiverčiau, ar čia kur kitur šuo pakastas? Nes akademijoj kaip tik visur buvo rekomenduojama kuo geresnius imti aliejus...
Atgal į viršų
agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 07, 2011 17:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar tik planuoju virti savo pirmąjį muiliuką, viskas daugmaž kaip ir aišku, tik vieną klausimą dar turiu:
Kai pasiekiama pėdsako konsistencija ir sudedami eteriniai aliejai ir kiti priedai - ar visą masę reikia sumaišyti su mentele, ar galima maišyti su blenderiu?
ir gal būtų galima gauti komentarą mano muilo receptui:

Alyvuogių extra virgin al. - 300 g (50 proc)
Kokosų virgin al. - 100 g (~16,7 proc)
Kakavos sviestas - 100 g (~16,7 proc)
Palm kernel al. - 100 g (~16,7 proc)

vanduo - 228 g
NaOH - 85,889 g

INS 152
Iodine 54

Skaičiavau su saopcalc, tai kietumą rodo 44, Bubbly - 21. Tai kaip suprantu muilas gausis pakankamo kietumo ir gerai putos?
Eterinio aliejaus turiu tik 10 ml, ar tokiam kiekiui muilo nebus per mažai? Daugiau papildomų ingriedientų dėti nežadu.

Ačiū

Atgal į viršų
kiparise
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 08, 2011 11:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, agee,

receptas, manau, pakankamai geras - statistiškai idealus INS 160, Iod. 55.

Pasiekus pėdsaką, masė tirštėja gana greitai, todėl reiktų maišyti mentele ir greitai...

jeigu tai pirmasis muilas, kurį gaminsite savo gyvenime:) tai rekomenduočiau pirma pasimėginti procesą su pigiais reibalais - jeigu pažiūroms neprieštarauja - iš taukų ar/ir margarino... suskalbsite juo kojines:) ir nebus gaila, jei kažkas nesgaus.

Sėkmės
Atgal į viršų
angelo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 08, 2011 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://soap.best-business.su/

cia kam verslo planas reikalingas

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 25, 2011 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena
Kuo toliau i miska tuo daugiau medžių.
Tai sakau gal jūs jau būsite susidūrus.
Kiek svarbu muilui plaunomosios savybes?
Ar tiesiog putojimo užtenka nuplauti odai?
Pagal skaičiuoklę Cleansing:
http://www.soapcalc.net/calc/soapcalcWP.asp
Tiesiog gaunasi, kad be kokoso aliejaus sunku visrti muila, nes plovimas beveik daugumos aliejų minimalus, arba visai nera ;/

kiparise
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 17, 2011 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

is principo muilas plauna bet kuriuo atveju, savybės, taip pat ir jo plaunamųjų savybių stiprumas priklauso nuo jo sudėties, kaip ir pastebėjote.

Muilą be kokosų aliejaus išvirti galima, tačiau reikia žinoti, kaip "elgsis" tie aliejai, iš kurių rengiatės maišyti muilą. Pavyzdžiui, iš saulėgražų - geriau ir nemėginkite, gausite minkštą košišką muilą, kuris niekada nesustings, bet va iš alyvuogių galite gaminti - muilas gausis tiesiog nuostabus ir kas keičiausia skalsus, nors iš pradžių masė bus minkštoka ir iš formelių jį galima išimti tik po kelių dienų...

beje, vien tik pats putojimas dar nereiškia, kad muilas plauna geriau negu tas, kuris putoja mažai.

Suoka rašo:
Laba diena
Kuo toliau i miska tuo daugiau medžių.
Tai sakau gal jūs jau būsite susidūrus.
Kiek svarbu muilui plaunomosios savybes?
Ar tiesiog putojimo užtenka nuplauti odai?
Pagal skaičiuoklę Cleansing:
http://www.soapcalc.net/calc/soapcalcWP.asp
Tiesiog gaunasi, kad be kokoso aliejaus sunku visrti muila, nes plovimas beveik daugumos aliejų minimalus, arba visai nera ;/
Atgal į viršų
Vėtrė 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 16, 2011 18:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, ruosiuosi savo pirmojo muiliuko virimui

Skaiciuokleje: http://www.soapcalc.netradau triju rusiu kokosu alieju ( Coconut Oil, 76 deg; Coconut Oil, 92 deg; Coconut Oil, fractionated )

O parduotuveje http://www.sveikiproduktai.lt/content/kokoso-aliejus-plastmasiniame-inde-ekologiskas-1-l-olmuhle-solling, pirkau paprasta kokoso alieju ir niekur nerandu informacijos kokio jis riebumo ar panasiu skaiciu kaip nurodyta skaiciuokleje.

nuo tu skaiciu priklauso kiek deti NaHO, tai visia pasimeciau dabar koki as alieju turiu ?
Atgal į viršų
raganiukas1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Št. Sausio 07, 2012 19:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena,

tyloka čia muilo skyrelyje, na bet gal kas nors atsiliep ir padės man susigaudyti

pagaliau išviriau ir aš savo pirmuosius muiliukus. pirmas tradicinis "Lašininis pyragas" tik pagerinau receptą bičių vašku. taigi receptas gavo toks:
454 g kiaulių taukų
27 g bičių vaško
60g NaHO
150 g vandens
pariebinimas 7 proc.
viską peskaičiavau remiantis saponifikacijos lentele iš knygos. Po paros pažiūrėjus muilas buvo minkštokas (n gal man tik taip atrodė, kad minkštas, paiimt gabaliuką įmanoma tik likdavo įsispaudę žymės), sunkokai išsiiminėjo iš formelės, sakiau jau gal nieko iš jo nebus, bet po kelių dienų jau buvo pakankamai kietokas. Taigi antrą muilą neištvėrus išviriau po kelių dienų viriau pagal receptą "Medaus, cinamono ir migdolų muilo pyragaičiai" 41 psl. visko dėjau kiek nurodyta recepte, išskyrus eterinius al. ir saldžiųjų migdolų bei benzojdinės dervos. Juk priedai dedasi po pėdsako susidarymo ir jiems juk nesiskaičiuoja NaHO.
O vietoj augalinių riebalių naudojau saulėgražų al., kažkur buvau įskaičius, kad augalinius riebalus sudaro saulėgražų, rapsų ir t.t. aliejai.
Taigi receptas gavosi:
510 g saulėgražų al.
170 g alyvuogių al.
170 g kokosų al.
42 g bičių vaško
397 g vandens
142 g NaHo
bei priedai
Čia gal mano ir buvo didžiausia klaida, kad aš neperskaičiavau NaHO. po paros pažiūrėjus muilas pasirodė minkštas ir netinkamas dar išimti iš formelės, be to buvo susidaręs apie 1 cm riebalų sluoksnis, kuris vėliau mažėjo. Taigi klausimas toks: ar bus tinkamas mano muilas naudoti? taip pat atkreipiau dėmesį, kad saponifikacijos lentelėje saulėgražųal. turi 2 indeksus 0,136 ir 0,134 - tai koks gi iš tikrųjų yra saulėgražų al. indeksas? taip pat kai perskaičiavau receptą ranka man gavosi, kad NaHo turėjo dėtis 127,3 g. nei nurodyta knygoje. kaip geriau skaičiuoti gramais ar uncijomis, nes gaunasi paklaida. Knygoje skaičiuota uncijomis ir jos dar užapvalintos todėl gaunasi Naho 142g, gramais skaičiuojant gaunasi mažiau. ir ar galima apvalinti?
Atgal į viršų
raganiukas1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 09, 2012 12:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tylu muilo gaminimo skyrelyje negi jau nieks nebegamina muilo ar atvirkščiai visi tiek užsiėmę gaminimu, kad net neužsuka į konsultacijų centrą
Atgal į viršų
angelo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 08, 2012 16:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kazkada seniai seniai, baigiuau kursus, ir tik dabar pastebėjau, kad jau muilo liko tik keli gabaliukai... tai va laukia didelis darbas...

turiu alyvuogių, raudonųjų palmių, kokoso aliejų... reiks vaško gauti.. ir prie skaičiuoklės prisėst... gal ko dar dapirkt...

[ Tr. Vasario 08, 2012 15:04 ]
Alyvuogių geltonasis

595 g. alyvuogių aliejaus
60 g. raudonųjų palmių aliejaus
35 g. kokosų aliejaus
90 g. NaOH
266 g H2O

akademijoj tokį muiliką dariau, gavosi kietas, bet geltona spalva greit išbluko....
šį kartą padidinsiu kokoso ir palmių aliejų kiekį...

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 13, 2012 15:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kokosų aliejaus rekomeduojama naudoti viename recepte ne daugiau kaip apie 30 %, palmių - apie 10 %, kakavos sviesto 10%.

taigi bandysiu tokį derinį...

600 g. alyvuogių aliejaus
100 g. raudonųjų palmių aliejaus
300 g. kokosų aliejaus
143 g. NaOH
380 g H2O

Turėtų gautis oranžinis muiliukas...

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 19, 2012 12:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, kiparise

ačiū Jums už informaciją natūralaus muiliuko gaminimo klausimais čia ir klasėje, perskaičiau Jūsų rekomenduojamą knygą.
Jau keleri metai ekologiškų prekių parduvėje nuolat perku rankų darbo muiliukus visai šeimai. Labai maga žengti pirmąjį žingsnį ir pačiai pabandyti pagaminti muiliukus (visi šeimos nariai su dideliu nekantrumu laukia rezultatų)

norėčiau Jūsų komentaro dėl planuojamo gaminti muiliuko sudedamųjų dalių (skaičiavau su soapcalc), bet norisi būti tikrai, ar viską teisingai pasirinkau:

taigi,
muilo bendras svoris 1100g.
pariebinimas 5%

Vanduo 418g%
NaOH 166.12 g

Avokadų aliejus -25% -275g
kokosų aliejus - 25% - 275g
Palmių aliejus - 20% - 220g
alyvuogių aliejus -15% - 165g
ricinos aliejus - 5%- 55g
Sviestmedžio al. - 10% - 110g.

5-10 ml eterinių al. (levanda)

Iod. 55
INS 167
Kokia Jūsų nuomonė, ką rekomenduotumėte pakoreguoti?

Kitas variantas - Jūsų rekomentuota muilo bazė :palmių al (25%), kokosų al(25%), alyvuogių (25%), ricinos al.(15%), saulėgrąžų al. (10%) + ea
Vanduo - 418g.(1100g.)
NaOH - 168g

Su dideliu nekantrumu laukiu Jūsų atsakymo ir rekomendacijų. Nuoširdžiai dėkoju Jums, gražios dienos
Atgal į viršų
Justina.z1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Liepos 28, 2012 21:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, jus čia visos patyrusios ir pažengusios šitoj srity o aš noriu pabandyti pirmasyk... Tik va... Nieko nesuprantu... Ne gal tik 30% aišku šitoj srity.... Gal galėtumėt patart kokį daryt pirmasyk? Ir jei galit truputėlį aprašykit kaip jį padaryti...
Atgal į viršų
angelo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 06, 2012 10:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, gal kiek ir veluokas atsakyma, bet as siūlau iš pradžiu perskaityti šią temą http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3357, o po to klausinėti, arba nusipirkti knygą (temoje apie ją yra) ir tada panagrinėjus klausinėti... nes paaiškinti nuo pradžiu yra labai sunku....
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 22, 2013 11:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
susidomėjau muilų gamyba, sakykit, gal kažkas turi kastilijos muilo receptą? Norėčiau skystą pasigaminti...
Žinau tik tiek, kad tai grynas alyvuogių aliejaus muilas...

Atgal į viršų
Di-na
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 06, 2013 12:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės mergaitės,esu naujokė,pradžiamokslė:)ekologišku muilu susidomėjau gimus dukrytei,gaudama dovanų ekologišką muilą labai smagu būdavo,vis jį rankose dažnai laikydavau ir žiūrinėdavau, o vyras sakydavo nesikankink o pamėgink(tu gali ir sugebėsi)Daug skaičiau ir dabar dar skaitau ,semiuosi iš jūsų mergaitės,grožiuosi jūsų muiliukais, jūs šaunuolės.Na ir prasidėjo mano svajonė pamėginti,pirma pradėjau nuo skaitymo,ingredientų derinamumą,žolelės,jų nuoviros. Kaip žolelių pagalba galime puoselėti savo kūno grožį :)na ir naudojant muilams.Aliejai,sviestai,eteriniai al.ir tp
Ir viską pradėjau nuo vaikiško muiliuko bekvapio,paskui nuo bazių,ir matau kad jau bemiegės naktys:)nes norisi eiti tolyn ir tolyn.
Pradėjau jau priartėti prie Natrio hidroksido daug domiuosi ir vis man maža,knygų pirkimas(jų skaitymas)domėjimasis vis neblėso, o dar labiau progresvo:)Bet tuo metu vis nusiperku ekologiško muilo jau pati nelaukdama dovanų.O prausdamasi su mintyse kuždėjo aš tikrai pamėginsiu,aš labai noriu pati,pati padėti savo dukrytės odelei ir sau,tik dėl savęs(tai būtų jau daug)Ir žinoma priartėjau prie tos dienelės kai pamėginau( tik neviena bet ir vyras padėjo:) Jis matė kaip aš užsidegusi su kantrumu,pakantumu žengiu pirmyn.Tad pradžioj tiek mergaitės, prisistačiau ir labai noriu būti kartu su jumis, ir mokytis kartu :)su jūsų pagalba,patarimais.Ačiū, kad esate.

[ Št. Balandžio 06, 2013 09:33 ]
Sveikutės mergaitės,esu naujokė,pradžiamokslė:)ekologišku muilu susidomėjau gimus dukrytei,gaudama dovanų ekologišką muilą labai smagu būdavo,vis jį rankose dažnai laikydavau ir žiūrinėdavau, o vyras sakydavo nesikankink o pamėgink(tu gali ir sugebėsi)Daug skaičiau ir dabar dar skaitau ,semiuosi iš jūsų mergaitės,grožiuosi jūsų muiliukais, jūs šaunuolės.Na ir prasidėjo mano svajonė pamėginti,pirma pradėjau nuo skaitymo,ingredientų derinamumą,žolelės,jų nuoviros. Kaip žolelių pagalba galime puoselėti savo kūno grožį :)na ir naudojant muilams.Aliejai,sviestai,eteriniai al.ir tp
Ir viską pradėjau nuo vaikiško muiliuko bekvapio,paskui nuo bazių,ir matau kad jau bemiegės naktys:)nes norisi eiti tolyn ir tolyn.
Pradėjau jau priartėti prie Natrio hidroksido daug domiuosi ir vis man maža,knygų pirkimas(jų skaitymas)domėjimasis vis neblėso, o dar labiau progresvo:)Bet tuo metu vis nusiperku ekologiško muilo jau pati nelaukdama dovanų.O prausdamasi su mintyse kuždėjo aš tikrai pamėginsiu,aš labai noriu pati,pati padėti savo dukrytės odelei ir sau,tik dėl savęs(tai būtų jau daug)Ir žinoma priartėjau prie tos dienelės kai pamėginau( tik neviena bet ir vyras padėjo:) Jis matė kaip aš užsidegusi su kantrumu,pakantumu žengiu pirmyn.Tad pradžioj tiek mergaitės, prisistačiau ir labai noriu būti kartu su jumis, ir mokytis kartu :)su jūsų pagalba,patarimais.Ačiū, kad esate.

[ Št. Balandžio 06, 2013 09:43 ]
O čia mano įkeliu kelias nuotraukėles muiliuko iš vaikiško muilo ir bazių,aišku jie matosi kas iš ko pagaminti:)
Atgal į viršų
RAMUNE Voi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 02, 2014 02:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas vakaras.naujoke- jusu klube.labai smagiai skaitau jusu pasisakymus.
mano klausimelis: prisiskaiciau apie silko(laukinio) naudojima muile.ebay -ieskojau, tai atrodo kaip vilna labai svelni, pukeliai gijose.tai kaip jo nusipirkt, vilnos pavidalu?ar milteliu? ir kada reik vilna deti,i sarmo+vandens misini, ar kai jau aliejai su sarmu sumaisyti? kiek gramu ar kokio dydzio reik vilnos 500g masei(jau su sarmu).tai va tiek.
aciu uz atsakyma
ramune
Atgal į viršų
Wsmile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 04, 2014 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Su šilku muilo nesu gaminus, bet skaičiau, kad tą šilko "vilną" šarme tirpint reikia prieš sumaišant su aliejais. Pagooglinus radau http://www.ellmuilas.lt/product.php?id_product=473. čia rašo, kad 1g šilko užtenka 2,5kg aliejų. Tai pusei kilogramo aliejų (be šarmo) reiktų 0,2g šilko. Gal ir milteliais galima, bet juos tada po pėdsako dėti. Bet ko gero dažniau vilnos pavidalu naudoja.
Atgal į viršų
Effedra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 26, 2014 22:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, muilininkės

Muiliukus bandau gamintis namuose, kaip ir jūs Esu laisvo grafiko stebėtoja jūsų pamokų Tai nusprendžiau kiek išlįsti į dienos šviesą
Norėčiau pasigaminti muiliuką įtraukus ir kukurūzų aliejų... Kiek skaitinėjau jūsų puslapius, jo minimo kaip ir nepastebėjau... O kitur ir neradau, kiek jo rekomenduojama dėti į muilą... Gal kažkas radę būsit ar skaitę ir užfiksavę? Žinau, kad jei nežinia, kiek dėti, tai nereikėtų viršyti 10proc., bet gal galima jodėti daugiau?
Atgal į viršų
Effedra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 28, 2014 13:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dykumoje rašo:
Sveiki,
susidomėjau muilų gamyba, sakykit, gal kažkas turi kastilijos muilo receptą? Norėčiau skystą pasigaminti...
Žinau tik tiek, kad tai grynas alyvuogių aliejaus muilas...

sveika...

Aš prieš 2 dienas pagaminau muilą:
950 alyvuogių ol
50 lauramedžio vaisių ol
333H2O
126 NaOH

Pariebinau beveik 6pr.

Šiaip gaminti ruošiausi Aleppo muilą Jis ir rašo, kad iš 100pr alyvuogių ol., bet būna praturtintas įvairių pr lauramedžio v. ol. Tai ir aš praturtinau nors 5 pr.
Tai nelabai ir liko aišku.. gal aleppo ir kastilijo muilas vienas ir tas pats?
kad ir kaip ten yra, muiliukas jau supjaustytas po 2 dienų. Kvapas malonus laumedžio v.ol. Spalva kolkas švelniai žalia Malonus akiai, švelnus toks atrodo

Ir dar klausimas kažkam, kas jau patyręs ir skaičiuokle internetine. Tai nėra pirmas muiliukas mano, bet ta skaičiuokle nesinaudojau. O šnd įvedžiau šio muiliuko rp ir gavau, kad
Bubly 1
cleansing 1
hardness 18
condition 81
creamy 17
Iodine 84
INS 106

Gal kas galite pakomentuoti? Ar jis pakankamai praus ir putos, jei tik 1?

Dėkui.

Atgal į viršų
lukrecija12
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 05, 2015 11:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano mėgstamiausias muilas yra su kokoso aliejumi , bet čia radau visokių fainų receptukų, tai reikės išbandyti
Atgal į viršų
Irena7705
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2018 10:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos ar yra kas darę muilą su prieskoninėm žolelėm( https://www.nojus.lt/patarimai/prieskonines-zoleles-4-seasons-augink-visus-metus ) ir aromatiniais aliejais? Aš turiu tokią idėją apie muilą su baziliku, pipirmėte ir citrinos žievelėmis arba apelsino, vaistinio šalavijo ir čiobrelio mišnį. Gal yra kas taip ekspermentavę? Ar verta bandyti?
Atgal į viršų
pokahonta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 09, 2018 13:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,
kokio tipo svarstyklių reikia sveriant ingrediantus muilo gamybai?
Atgal į viršų
renca
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugpjūčio 18, 2018 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pokahonta rašo:
Laba diena,
kokio tipo svarstyklių reikia sveriant ingrediantus muilo gamybai?

Graminių
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 34

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.