"Epochų dvelksmas"
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
ugnespapuosalai
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Birželio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o as jau laukiu kada baigsis balsavimas nes noriu suzinoti ar bent kam patiko darbas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gabyte...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 22:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Auffrite, per gražiai tu čia apie mane... Šį syk, tikrai labai lievai pas mane, sužinotum kuris, tikriausiai gailėtumeis, kad taip gražiai apie mane atsiliepei
Vertebra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 12:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš pasimoviau ant šios taisyklės:

4. Siunčiamos nuotraukos turi būti kokybiškos, be parašų, jokiu aprėminimų bei pagražinimų, kurie išduotų autorių ir ne mažesnės nei 600x600px.

Kažkaip miglotai prisiminiau, kad visada reikėdavo mažinti nuotraukas, tai užsukau pasitikslinti, iki kokio dydžio, o čia, žiūriu, turi būti ne mažesnės nei 600x600 px... Tai įkėliau didžiuuuulę fotkę, kurios, aišku, nepriėmė ir turėjau mažinti .

Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 13:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet tai juk logiška, kad reikia kelti normalaus dydžio nuotraukas. Jei įkelsit mažą - nesimatys darbelis, jei įkelsit didelę - netilps į ekraną ir irgi nieko nesimatys
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vertebra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 13:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiaip tai viskas aišku, tik gal tada geriausia būtų nurodyti intervalus - nuo kiek iki kiek px? Na, man tai nesunku įkelti vienokį variantą, paskui pamažinti iki kitokio, tik nesinori be reikalo trukdyti, geriau iškart tinkamą sukelti...
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as nuotrauku dydi visada tvarkau su Miscrosoft office picture manager... Ir visada kur reikia nurodyti dydi ir rasau 600x600, aisku nebuna tiksliai taip buna tarkim aukstis 600 o plotis mazesnis kartais vos virs 400, apacioj nurodo kokis nuotraukos dydis px. Ir tikrai neturejau jokiu problemu del nuotrauku dydzio... Ir darbai matosi ir nuotraukos nepermazos. Siulau pabandyti ir tau Vertebra

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 18:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ech...KAIP AŠ LAUKIU PABAIGOS...Kaip aš laukiu...
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

2013 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 19:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nensee o kada bus pabaiga konkurso?
Atgal į viršų
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 19:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liepos 4d.
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Rugsėjis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 01, 2010 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

stengiuosi savo trigrasio nekisti, juolab manau, kad neetiska komentuoti konkursa konkurso metu ( taciau si karta parasysiu ir savo pastabas ir asmenine nuomone , o kadangi Lietuvoje viskas atvirksciai: tai dar ir reklama itariu padarysiu ) As sutinku su Etkute, kad taisykles reiktu pakoreguoti negalima leisti dalyvauti su tokiais darbais, kuriu autorius pats save demonstruoja fotonuotraukoje , na sitas saves demonstravimas vyksta jau ne viena konkursa ir kelioms forumo dalyvems yra jau "uzkliuves" , man taip pat mano nuomone, tokio darbo nereiktu priimti i konkursus: cia ne grozio konkursas , vienintelis konkursas, kiek pamenu-tai buvo "stilingiausios auksarankes" , ten buvo viskas aisku.
Tiesa, dar vienas dalykas uzkliuvo: kaip galima dalyvauti konkurse, jeigu net nesugebama net epochos pavadinimo parasyti teisingai o apie pacia epocha, kaip matau daug kas irgi neperskaite iki galo Etkute, bet kai kuriais klausimais vis delto su tavim nesutinku , tikiuosi nesupyksi labai, nes as tada irgi jau prie bendruomenes

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 2) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 01, 2010 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ech,pušie,aš taip pat ,kaip sena bambekle,įkišiu trigrašį
pirmą-labai tvirtos nuomonės,ar gali matytis autoriaus veidas ,ar ne,iš tiesu,-neturiu , nes visgi konkurse nuotraukos pateikiamos kaip sakoma "meniškos"- taigi kas ten matosi,taip pat galima "meniškai traktuoti .
Pagalvoju,jei taisyklėse butu nurodyta,kad nuotraukos fonas turėtu būti baltas,kad darbas aiškiai,be jokiu pasalinių "triukšmų" būtų matomas, tai tokios problemos nebūtų ir vertinamas būtų pats darbas...
Gal tikrai reikėtu tokį konkursą surengti, kur leidžiamas fonas būtų tik achromatinis ?Įdomu būtų tik darbus matyti...
o del nuotraukų dydžiu reikėtu paprasčiausio tikslaus px skiačiaus, nes tą px problemytė,pastebiu,gvildenama kiekvienam konkurse...

antrą-man taip pat užkliuvo,labai atsainus požiūris į epochas...aš tikrai manau,kas kažkokios epochos papuošalo atkurti su mūsų turimom priemonės,rankdarbių rūšim -sudetinga, ir pasakyčiau net gi neįmanoma , taigi belieka tik interpretacija tos epocos tema...bet ir interpretuojant reikia pasigilinti ,kokie būtent elementai,simboliką tai epochai budingi , kuo ji skyriasi nuo kitų epochų, , pagaliau skirtingom epochom ir skirtingi papuošalų dydžiai,kompozicija būdingi...na žodžių ,kai aš paržiūrėjau konkursinius darbus- supratau,kad yra daug "namų darbų" neatliktu, , neįsigilinta,nepamastyta...

man iš vis dar ne vienam konkurse taip nebuvo atsitikia,susiruošiau balsuoti,pradėjau rinktis- yra darbų ,kurie patinka, bet kai pradėjau savęs klausti ,ar atitinka konkurso temą...tai ir likau nebalsavus

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gretute1995
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2009
Uždrausta rašyti žinutes
Įspėjimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Liepos 03, 2010 09:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

greiciau rezultatai butu negaliu sulaukti kokia vieta uzemiau
Atgal į viršų
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 04, 2010 11:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kelintą valandą baigsis...
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

2 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 04, 2010 12:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakare
Atgal į viršų
Vertebra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 04, 2010 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėl autoriaus "matymosi" nuotraukoje - gal įmanoma suorganizuoti, kad papozuotų kažkokia draugė, tada nekiltų klausimų (tiksliau - kiltų, bet niekas nežinotų, kas autorius) .

Dėl epochų - pati ruošdamasi šiam konkursui labai kankinausi, kad daug ko nežinau, ieškojau info, klausinėjau draugės, kuri studijuoja menus Italijoje... Žinoma, išsilavinimo spragos turi matytis, iš kitos pusės, kadangi "gyvenu" absoliučiai nemeniškoje profesijoje, tiksliau, gal ir meniškoje, bet ne ta tiesiogine dailės, skulptūros, juvelyrikos ir pan. prasme , tai man ir sunku tiksliai pagauti kažkokius niuansus... Čia tiesiog bandau apginti savo nemokšiškumą ir neišsilavinimą ...

Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 04, 2010 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliai, sveikinimai
Atgal į viršų
Austej@
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 04, 2010 22:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinimai prizininkėms aliai, Model ir Ella Dar norėčiau padėkot už mane balsavusioms Labai smagu patekti į penketuką
Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Balandžio 2009
Pagyrimų: 1

3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 04, 2010 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu nugalėtojas!
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 04, 2010 22:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu visas dalyvavusias, o ypač laimėtojas....
Koks mažas- minimalus skirtumas tarp pirmų dviejų vietų...

Žiema.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 05, 2010 09:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirmosios vietos kaip aš ir balsavau. Sveikinimai.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 05, 2010 10:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuoširdžiausi sveikinimai nugalėtojoms

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 2) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 05, 2010 10:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atėjau iš ryto pasižiūrėti konkurso rezultatų , ir nuoširdžiai apsidžiaugiau - dekoju visiems palaikiusiems mane
Man jau seniai ,dar nuo baltų meno parodos,norėjosi "pačiupinėti" tą smeigtuką , ypač ankstivąjį,jau labai man gražus jo dydžiai ir saulutės ir/ar gyvatės simbolika...
dar karteli ačiū ,kad įvertinote

aš taip pat pastebėjau,kad nuo Model skiria labai minimalus balsų skaičius . Model nuotrauka sukelė diskusiju - aiškiai visi ją pažino nuotraukoje .
Man tai labai išraiškinga nuotrauka, ir Model tikrai šaunus modelis .Viskas būtų gerai -jei ne tas "prikabintas" retro stilius... dėja retro neturi meninei epochai būdingu bruožų ,paprastai sakant -tai ne istoriškai susiformavęs meninis laikotarpis ,toks pvz.kaip barokas,renesansas ir pan. (juk konkurso tema-epochos )- retro tik mados stilius,na toks kaip pvz. vintage. Aišku plačiaje šiolaikinio meno pop-atr laikotarpyje galima raste apipbūdinimus retro menas, tai pokarinis laikotarpis ,maždaug 40-50 metai, bet jame dėja nėra jokių plunksnų -ten išraiškos priemonės visai kitokios, jei netikite,pagooglinkite-retro ir aptiksite ,kad plunksniniai variantai yra tik lt.karnavalinių kostiumų puslapyje

Galėjau,aš čia to posto apie retro nerašyti kaip sakoma-laimėjai ir džiaukis , bet ,kad man šiam konkurse labai užkliuvo atsainus požiūris į pačią konkurso temą , ir pagalvojau- juk kai kam gali klaidingai susiformuoti- kad XX a. menas- retro stiliaus , tai ir "brukštelėjau "

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
ugnespapuosalai
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 05, 2010 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai smagu kad ir tokia vieta gavau : ) pirma karta dalyvaudama
Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2010 Kovas (Suma: 1) 2010 metai (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 06, 2010 21:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ir aš dar ir čia pasveikinsiu aliai super parašymas apie retro, nes aš lygiai tą patį mąsčiau kai rinkausi už ką balsuoti - kad retro tai ne epocha. na, bet žiūrovai taip išrinko

o pati dabar galvoju, kad reikėjo man kokiam raudonam fone savo vainikėlį fotografuoti

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ugnespapuosalai
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 06, 2010 22:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as labai tikiuosi kad ateityje bus pastabesni zmones kurie leidzia dalyvauti konkurse
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.