Rankų darbo popierius
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 14, 2012 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

Oi koks akmenas nuo galvos nukrito .Jeee,tai popieriuko dar bus ,galėsiu ir neskubėti.
Nu ir ką mes be triragio darytumėm .

o klijų toj masėj nėra?
tik galvoju reiktų gal kokiais blynukais išsidžiovint, ar šiaip mažomis dalimis, ir jokiu būdu stipriai nepresuokit kai džius, kad paskui greičiau atmirktų, nes regis masė būna lyg ir permirkus, bet tokie mažučiai gumuliukai vandenyje tai gana ilgai neišsimaišo. tiesa, su tuo daug neeksperimentavau, gal tiesiog ilgiau palaikyt reikia. nu bet jei kas, paskui internetu spręsim kaip su jais kovot
pas restauratorius tai yra tokios specialios popieriaus liejimo mašinos, tai jos tą sausą masę matomai geriau geba išmirkyt, išskaidyt ir išmaišyt..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 15, 2012 01:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
klijų toj masėj nėra?

Nėra.Tik mąstau gal pabandysiu MC į dalį masės įdėt,įdomu panagrinėt ar kiek nors skirsis kokybė.
triragis rašo:
blynukais išsidžiovint

Dabar jau sudėjau į maišelius ir palikau atvirus,ryt sumesiu į tašę,jie dar pilnai drėgni,tai galvoju nusivežus jei kurį laiką noro dirbt nebus padžiovinsiu ir padėsiu .

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 15, 2012 02:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

Nėra.Tik mąstau gal pabandysiu MC į dalį masės įdėt,įdomu panagrinėt ar kiek nors skirsis kokybė.

.

pabandykit, pasakysit kaip ten yra. aš pagailėjau tam klijų, mat spėjau, kad vistiek efektas bus silpnesnis nei tiesiog ištepant paviršių (rašymui turiu omeny, o šiaip lapo savybėms gal ir turės teigiamos įtakos, tarkim tvirtumui ar lankstumui ar purumui .)
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 03, 2012 15:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vis niekaip neprisiruošiu įdėt parodyt dar Lietuvoj gaminto popieriuko,kas gavosi.Rezultate ne itin pavyko...nu gal kažkiek jo gero yra,bet nieko tokio,bus galima panaudot visokiems dekorams ir t.t.
Kad matosi tinklelio žymės tai čia turbūt problema kad neturėjau gero pagrindo kočiojimui,kaip suprantu būtų geriausia stiklas,o gal per mažai kočiojau,ar per ilgai kočiojau per tiklelį,dar nesuprantu .Kolkas neįklijinau,bet manau reikės pabandyt,žiūrėsiu gal pasigerins,kadangi skubėt jau nereikės,galėsiu žaist su kiekvienu lapu atskirai.
Mano popieriuko masė(padariau nedidelius blynukus) vis dar džiūsta,keista kad taip ilgai...Džiovinu ne prie radiatoriaus,o sandėliuke,vis stebiu ar kas nesidaro,bet lyg ir viskas gerai,mat popieriaus nejudinsiu kol negausiu stiklo,jau gana priskubinau ...
Spalvos-šviesi salotinė ir violetinė(kažko nenorėjo fotografuotis).

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 03, 2012 18:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai kad ant tinklelio visai kočioti nereikia . nuo tinklelio gerai nuvarvinus vandenį dedu tą šlapią blyną ant filco ir šluostės sluoksnių, uždengiu tokiais pat sluoksniais ir dedu tarp lentų po presu, suspaudus "nugręžiu", tada išėmus tą jau nugręžtą blyną (kartu su šluoste) pakeliu ir perkeliu ant stalviršio ar stiklo ir tada (nuėmus tą šluostę) kočioju. ko gero tiksliau būtų sakyti voluoju.
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 03, 2012 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
tai kad ant tinklelio visai kočioti nereikia

Aš tik nugręžimą dariau per tinklelį švelniai pakočiodama(viršuj ir apačioj dedu gerai vandenį sugeriančias šluostes) ir kai masė jau sukimba tada išimu ir voluoju be nieko.Nelabai sumąstau kokį dar būdą sugalvot iš popieriaus masės vandeniui pašalint ,preso tai neturiu .
Kažkaip bijau tą masę ištraukus iš vandens judint,nes jei tik smarkaiu spustelni ar sujudini šlapią tuoj deformuojasi .Hmmmm,dabar man bus galvosūkis ką čia reikės su tuo gręžimu daryt...

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 03, 2012 22:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu man vis tiek vis dar mistika kaip jūs ten viską darot, arba kaip atrodo tie įnagiai su kuriais dirbat..
tam nugręžimui didelio svorio gal ir nebūtina, tad ne presas čia svarbiausias, beto kažko sunkaus visada yra po ranka, tereiktų duoti daugiau laiko džiūstant (gręžiant). bet kaip suprantu jūs naudojat tik šluostes, o filco ne?, jei taip tai pridėkit ir jo, nes jis sugeria gerai drėgmę ir jos neatiduoda. tokiam buterbrode (lenta filcas šluostė lapas šluostė filcas lenta) tas lapas bus išgręžtas kuo patogiausiai. beje, ir visos klojamos šluostės turi būt sausos.
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 03, 2012 23:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
tam nugręžimui didelio svorio gal ir nebūtina

Aš nugręžimui visai nenaudoju jėgos,nes šlapia masė greit deformuojasi,nugręžinėjau atsargiai.
Kaip tik pora kadrų padariau.
Va tokias šluostes naudoju,jos panašios į filcą ir gerai geria vandenį.Neįsivaizdavau kad tam reikalui galima filcą naudot .

Patiesiu pora šluosčių po apačia,tada iš rėmelio išimu tinkliuką su mase,dedu ant jų,užtiesiu kitą tinkliuką ant viršaus ir vėl dedu kokias pora šluosčių,tada tą buterbrodą atsargiai kočioju-gręžiu,vis stebėdama kada masė sukimba,jei reikia tai viršutines šluostes dar papildomai nugręžiu.Kai popierius išsausėja ir gerai nusiima nuo tinkliuko,tada dedu jį(šiuo atveju buvo padėkliukas) ir jau tada ilgai voluoju,netgi paspausdama.O pirmus lapus voluodama spaudžiau su jėga,net pūsles prisitryniau .Dabar gal bus aiškiau ką dariau ne taip .

Ir aš nelaukdavau kol pradžius,išėmusi iš vandens,stengdavausi iškarto nugręžti voliuko pagalba.Kaip suprantu tik išmto iš vandens popieriaus kurį laiką geriau nejudinti,kol išsausės.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 04, 2012 01:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aa, nu dabar viskas aišku, kodėl lieka ir tinklelio faktūra ir sunku vandenį pašalinti ir masės nedeformuoti. pas jus tinklelis - pas mane vietoj jo šluostė, pas jus šluostė - pas mane toj vietoj filcas. ir ne plonas, apie pusę cm. storio. tinklelis lieka ant rėmelio, bo pritvirtintas mirtinai, ir praktiškai reikalingas tik pasėmimui. tad būtinai įsigykit filco (vilna tikrai stebuklinga medžiaga), tinklelį pakeiskit tomis šluostėmis (po dvi sausas kiekvienam lapui ) ir iškarto pamatysit skirtumą. filco dviem lapams naudoju, paskui jau per šlapias būna, o išgręžti jo neina, reikia laukti kol išdžius, o kadangi jie daug sugeria, tai ilgai ir džiūsta. šluostė daug sugeria, bet kiek sugeria, tiek ir atgal tam suspaustam lapui atiduoda, o vat filcas jo vandenį pasilieka sau viduje..
ištraukus iš vandens rėmelį palaikau, pavarvinu dar kokia pusę minutės, tada apverčiu ir kloju mase žemyn ant paruošto filco ir šluostės sluoksnio, paspaudau kempine iš kitos tinklelio pusės, tada atsargiai atkabinu tinklelį, užkloju šluostės ir filco sluoksniais, vėl lenta, vėl filcas, šluostė, naujas lapas, šluostė, filcas, lenta, ir t.t. sluoksnių tiek kiek turiu šluosčių ir lentų, (statybų aikštelė kokia tai..) taigi nereikia jokio preso, užtektų pora knygų užmetus ir kaip sakiau ilgiau palaikius, nusisausins pats, svarbiausia filcas būtų..

kažkur jutubėj mačiau visai paprastai semia vyrukas iš kubilo ir kloja tuo rėmeliu ant filco, vėl semia, vėl kloja, ir taip sluoksniuoja filcas, lapas, filcas, lapas, nieko daugiau, ir daro tai laaabai greitai, mat dar ant lenkto pagrindo pasidėjęs, kad tinklelis patogiau atsikabintų nuo masės. kaip volavo nepamenu arba nerodė, bet džiovino tai išdžiaustytus kaip skalbinius.
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 10, 2012 23:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
tad būtinai įsigykit filco

Tai dabar suku galvą,kur man to filco Londone gauti.Plono tai žinau kur yra,bet storesnio niekur nemačiau,kažkaip man jo niekad neprisireikė.
Dabar daug maž aišku,ką dariau ne taip,belieka susirast filcą ir bandyt iš naujo.Reiks ebay pasižiūrinėt.
Ačiū,triragi, už konsultacijas .

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 22

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.