Gutuko papuošalai ir kiti mieli dalykai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pagyrų puodas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Vasario 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 20, 2010 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šilko tapyba man kol kas tamsus miškas, bet kaip gera paganyti akis į kitų darbus Visi šalikėliai nuostabūs, bet man labiausiai patiko žydras su monsteros (berods) lapais, toks gaivus vasariškas.
Man kilo toks klausimas, Gutuk, kiek laiko sugaišti prie vieno šalikėlio?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 21, 2010 01:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gugute489 ačiū už komplimentus. Dėl laiko tai labai įvairiai - vis tiek reikia laukti kol sluoksniai išdžiūva, dar priklauso nuo kontūravimo sudėtingumo - , bet to užsimiršti to laiko nežiūri net. Tarkim, dramblius dariau apie savaitę- labai daug krapščiausi, bet juk neištisai, padirbi kokias pora valandų, kiek gali. Tai va, priklauso nuo šalikėlio dydžio ir darbelio sudėtingumo. Jei paprastas motyvas kažkur tai užtektų 2-3jų valandų, manau
Sėkmės pradėti, tikrai visai ne sunku.

Monsteros man ir labai gražios draugei atiteko.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 20, 2010 01:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikučiai - nutariau sudėti dar kelias nuotraukytes to ką esu padarius, taip sau mažučiai darbeliai.

Violetiniai auskarai- labai buvo smagu žaisti su biseriu - paprasčiausiai apipinti centrinę detalę- mane įkvėpė ši palaidinė- tik jau neišdrįsau dar daugiau rožinės spalvos įdėti.

"Obels žiedeliai"- dekupažas, biseris- bet kažkaip nenešioju aš jos nors primena giedrą pavasario dieną.

"Rudai- rožiniai"- komplektuko raštas nužiūrėtas iš žurnalo- pakabuti pati sugalvojau

Žaisminga sagė- vėlgi įkvėpė- violetinis, geltonas ir kažkokios dar bordo spalvos šalikas. Per stora gavosi apačia.

Oranžinis komplektukas- irgi labai ryškus. Su koralais ir biseriu.

Krištolo auskariukai- krištolas, svarovskiai, biseris

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Laurela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 20, 2010 10:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

saliai fantastiski tikrai labai suzavejai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gugut?489
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 20, 2010 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kokių puikių, originalių ir gražių naujienų Gutukas mums atnešė
Žaviuosi merginomis, kurios išmano ne vieną techniką (priešingai nei aš) Šaunuolė.
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 28, 2010 03:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiukas Laurela ir Gugute489 Dėkuj, kad užsukot.

Gugute, dėl technikų tai gal geriau išmanyti vien geriau, norėčiau... bet yra kaip yra... Nors va pastebėjau, kad pradėjus rankdarbiaut, ir požiūris tarkim į daugelį dalykų pradėjo keistis, pvz. kaip čia kokį rūbą perdaryt, ar daiktą, ar kokio aksesuaro reikia, ar dovanos- puikumėlis Čia visos auksarankės tai žino.

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 28, 2010 08:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunūs šilko tapybos darbai.
O krištolo auskariukai labai simpatiški pati tokius mielai nešiočiau

Atgal į viršų
almante.k
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 28, 2010 09:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokie grazus darbai, tapytas silkas - mano silpnybe, o dar aguoniniai auskareliai isvis super. visi darbai labai grazus, kiekvienam atskirai isgirt zodziu pritruktu, o taip pat graziai nuotraukos pateiktos . Saunuole!
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Liepos 2009

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 28, 2010 10:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mieli krištolo auskariukai
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 29, 2010 15:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Senokai nesisvečiavau šiame pagyrų puode...ateinu- ogi žiū- naujienų kaip iš gausybės rago. Pirmų auskarų ir didžiosios sagės spalviniai derinai pakerėjo.
Sėkmės, Gutuk

barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Liepos 31, 2010 01:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tikrai kad ar tik ne gausybės ragas iš šio puodo pavirto? nuostabi draugystės su biseriu
man irgi būna, kad koks nors daiktas, ypač - savo pačios pasigamintas, iškart neprigyja. bet kartais tereikia laiko. arba naujo drabužio

Gumee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Birželio 2010

PranešimasParašytas: Št. Liepos 31, 2010 11:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

DArbai nuostabūs ypač šilko tapyba.
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 02, 2010 21:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, Rankdarbių Manjake, Almantaitee, Gumee, Spygleee8, Sarma- kad užsukot.
Atgal į viršų
Drugelis23aa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 02, 2010 21:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

grazuciai darbeliai....
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 02, 2010 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gumee rašo:
DArbai nuostabūs ypač šilko tapyba.

Ačiukas, deja negaliu pašilkuoti nepasiėmiau savo įrangos, gyvenu ne namie- tai labai liūdna

Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 02, 2010 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Įdėsiu kelias nuotraukas. Vieną darbelį pabaigiau šiandien, kitus prieš savaitę- vasara su rankdarbiais lėčiau sekasi. Labai daug turiu visokių planų Parsisiunčiau biserio tokį leidinuką- mane užburia, ketinu ir su jumis pasidalinti, jei išeis kokį darbelį padaryti.

"Trapumas" auskarai iš skaldos (ir kažkokių akmenukų) ir prigesintos persiko spalvos biserio. Nežinau akmenų pavadinimo, kita vertus kiti teigia kad mes čia Lt išvis neturim tikrų pusbrangių akmenukų- nežinau kuo galima tikėti. Verti smagu - bandžiau šiek tiek vadinamą right angle weave vėrimą- bet čia nesimato dėl akemenukų nelygumo.

Kita nuotrauka- (mėgstu aš gėlytes pakankinti), bet nieko joms neatsitinka, žydi sau gražiai toliau....
"Turkis- pūkuotukas" -auskarai. Tiesiog apvėriau paprastus turkio kamuoliukus mėlynu, juodu ir perregimu biseriu , auskarai gavosi sunkūs netikėtai, bet smagūs.
Auskarai "Eifeliukai"- avanturinas, stiklas, kai kaba primena forma bokštą.

Atgal į viršų
momo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 03, 2010 09:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaros velnioniskai grazios!!! Ir su biseriu graziai "zaidziat"!!!
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 03, 2010 19:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Momo, labai labai
Atgal į viršų
1Sypsenele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 03, 2010 20:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiskariukai pakerejo
Atgal į viršų
Colibrii*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 03, 2010 23:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gražūs tie auskariukai kur prie palaidinės priderinti!
Cindy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 10, 2010 14:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai patiko šilkai, tikras grožis ir kiekvienas vis kitoks
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 15, 2010 22:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Cindy ir Colibri, už garažius žodžius

Pradėjus dirbti, kuomet baigėsi kūrybingosios ir smagios motinystės atostogėlės- nebedarau papuošaliuku, labai liūdna bet yra kaip yra, rašau či ir įdedu paskutiniausius darbelius, gal kad save paskatinčiau.

Priderinau prie mamos megztos vasarinės palaidinės. Naudoti karoliukai ir rožinis kvarcas- vertas žgutas.

Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 15, 2010 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika sugrįžusi, seniai girdėta ir regėta
jei nepavyksta suderinti darbo ir laisvalaikio, reikia... mesti darbą
spalvytė labai švelni ir miela o čia toks specialius būdas nerti žgutą, kad jis praktiškai nesisuktų? aš dabar jau irgi moku nerti žgutą , tai domiuosi

P.S. Kol dar gali keisti žinutę, perkelk antrą nuotrauką į kitą eilutę, neištampys taip puslapio

gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 17, 2010 01:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Barškuole, sveikutė- tikrai labai ir man malonu. Jau per vėlai pamačiau žinutę ir deja niekaip neradau kur čia man pataisyti.

Dėl žguto- smagu kad jie ir tau patinka aš labai norėjau kad jis suktųsi- o jis taip vos vos- o vėrimas tai man regis paprastas- twisted herringbone- eglute.

Atgal į viršų
Laurela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 17, 2010 11:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

grazus tavo pagyru puodelis
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pagyrų puodas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 211

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.