Gutuko papuošalai ir kiti mieli dalykai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pagyrų puodas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 23, 2011 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikučiai

Senokai čia nebuvau- bet vis tiek kažkas traukia daryti mažus darbelius ir čia juos įkelti, dirbant vis tik daug mažiau laiko lieka- aišku būna naktys- bet man jau labai miegelis saldus kažkodėl

Keli darbeliai:
Auskarai iš atliekų, kaip aš sakau ir ne tik- tik sidabrinė kilputė, o visa kita ką dėžutėje turėjau tą sudėjau, tokius pat padariau ir draugei
Turkio auskarai

Komplektukas su plytos spalvos akmenimis- nežinau pavadinimo- sagė ir auskarai- sudėjau juos rombo forma- labai tinka nešiojant tokia pailga forma- liuks man darbelis kažkodėl patinka, pati nežinau kodėl.
kokia aš nenuosekli- nepasirašiau šitų.

Paskutinis šilko darbelis-"Gulbė" paprastas ištapymas, gulbėms naudojau trafaretą.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 24, 2011 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika sugrįžus ir ne tuščiomis, o su dailių dirbinių kraičiu Pirmi auskarėliai labai įdomūs.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 24, 2011 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano dėmesį taipogi patraukė pirmieji auskariukai
ech tos moterys... jos ne tik sriubą, bet ir auskariukus iš nieko gali pagaminti

Ieva.Z
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Kovo 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 25, 2011 08:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Komplektas labai grazus. Ir pirmieji auskarai labai patrauke aki.
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 11, 2011 23:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Seniai bebuvau prisijungus čia - dabar labai skaitau Aivos sutažo klasę (pavėluotai kokių grožybių prisižiūriu- tai čia kuklus antras pabandymas klaidelių daug Sagė (sutažo juostelės, biseriukas ir iš mamos skrynios plastikinė detalė)

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 14, 2011 00:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu raityti visokius dalykėlius su tuo sutažu bandau susidraugauti. Štai keli rezultatai- man procesas labai patinka.

Va Crazy auskarai- šiandien buvo išmėginti- sukiojasi jie tad reikia nepriekaištingos apatinės pusės- na ji beveik gera tik poroj vietų teko po mažyti lopuką užklijuot, bet reiks tuos lopukus dar pamažint ir papuošt. Viduje ir katės akis, svarovskiukai, saulės akmuo (gal sintetinis). Noriu peržengt spalvų ribas- kas man nepatogu, noriu daugiau ekspermentuoti su spalva.

[ Kv. Liepos 14, 2011 00:26 ]
Čia mano pirmas sutažo darbelis- komplektukas- Raitūzas Pakabukas ir auskarai. Tikiuosi nebus per didelis tas pakabukas- buvo kilusi mintis dar padaryti sagės užsegimą- tada būtų universalas- bet patingėjau

[ Kv. Liepos 14, 2011 00:34 ]
O čia tokie mažyčiai dar keli kiek senesni darbeliai.

Biserio sagė- nužiūrėta iš žurnalo (ją reikia daryti iš smulkesnių nesunkių karoliukų, nes daug jų ten, tai gali tiesiog negražiai segėtis ant drabužio

[ Kv. Liepos 14, 2011 00:40 ]
Vasariška apyrankė- iš turkio (iš Afganistano ), to turkio niekaip negaliu pribaigt- niekur jo negaliu pritaikyt.

Na pilna galva mano minčių tikiuosi pavyks jas visas įgyvendinti- SĖKMĖS visoms darbeliuose dideliuose ir mažuose.[img]

Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010
Pagyrimų: 3

2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 15, 2011 09:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nagi šaunus sugrįžimas
pirmoji sagė man labai į varliuką panaši
sėkmės ir kitų minčių įgyvendinime

gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 15, 2011 15:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiukas Barskuole, , tu kaip visada visur spėji- jo malonu sugrįžti Man ta pirma sagė dar primena voriuką
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 14, 2011 20:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

smagu vėl čia apsilankyti Retokai užsuku ir rankdarbiai lėtokai sekasi, darbais esu apsikrovusi.

Keletas mažiukų darbelių, bet man mielų nes labai jau pamėgau sutažą pastaruoju metu, paprasčiausiais būdas sunaudoti karoliukus, pažaisti su juostele.

Čia apyrankė- rudoji- panaudojau nedėvėtą "vintažinę" odinę laikrodžio apyrankę. Labai smagiai siuvosi ta blizgi juostelė.

Čia kito darbelio ir istorija įdomi- draugė davė diržą kad kažką padaryčiau, tai padariau ir jai ir sau po apyrankę ir dar liko to metalistinio diržo. Savo daugiau sutažu papuošiau. Panaudojau sagą kaip užsegimą.

Kita apyrankė tiksliau komplektukas (auskarų nenufotkinau) iš perdirbimo serijos ir čia perdariau seną vėrinį, tiksliau panaudojau jo detales.

Dekupažo apyrankė

Plaukų sagutis iš sutažo. labai verta pasidaryti.

Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 15, 2011 07:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čia uošvio (gaila kad jis dabar sunkiai serga:-46:) padarytas suoliukas su tokia skyle pirštams, buvo paprastas medžio spalvos; kokie buvo seni suoliukai karvėms melžiant pasidėti. Tai paprasčiausiai jį nušveičiau, padekupažinau- su akriliniais dažais pirktais senukuose, keletas servetėlių ir vualia, naudojam jį kur prireikia:-u: dabar stovi prieškambaryje. Kartais vaikai pasiima ir naudoja.

Ir taip galima aišku viską keisti ir pritaikyti savo reikmėms. Turiu užbaigt tokį pilką karoliukų sutažo vėrinį- vis lėtai sekasi. Patyriau kad geriau turėti du darbelius vienu metu tada smagiau dirbasi.

Atgal į viršų
Stočkutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

2012 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 15, 2011 09:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasidairiau po jūsų drabelius ir likau sužavėta. Ypač patiko šalikėliai - atrodo labai mieli, nuoširdūs. Nors neabejoju, kad visus darbelius darote su meile.
Sutažo darbai irgi labai gražūs, įspūdį paliko ruda apyrankė
Na o dekupažuotas suoliukas ypač nuotaikingas
Labai gražiai darbuojatės
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 15, 2011 10:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Stočkute , stengiuosi, o jau kaip išeina taip. Gaila mano šilkai sustojo, bet kai užsikabinsiu vėl bus pilna visur dažų rėmų.

Gaila, lkad nėra akademijos, taip smagu būtų.

Atgal į viršų
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Št. Spalio 15, 2011 10:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Koks mielas suoliukas. O kai jau pamačiau, kad su papūgom, tiesiog išsilydžiau...
Atgal į viršų
simpra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Št. Spalio 15, 2011 12:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai fainas egzotiškasis suolelis

varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gruodžio 2009

2012 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 15, 2011 14:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu atsidarius sa tema
Likau maloniai nustebinta tikrai labai grazus ir orginalus datbeliai

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 20, 2011 07:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkuj Čiūva, Varune ir Simpra- Džiugu kai kam nors patinka.
Atgal į viršų
break
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 24, 2011 19:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai grazus darbai labai patyiko dekupazas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 23, 2011 23:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su artėjančiom šventėm, jei kas užsuks.

Jau rašau trečią kartą.

Štai noriu puopdelyje pasirodyti:

Pastelisnis sutažo vėrinukas.http://images51.fotki.com/v103/photos/1/1305819/6262551/11111-vi.jpg
Vėrinukai draugėms:

[ Pen. Gruodžio 23, 2011 23:40 ]
Sagė ir apyrankė- rinkinukas. Mamai.

Atgal į viršų
zuikis515
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 24, 2011 10:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasakiško grožio visi darbai.
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 24, 2011 11:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuostabūs darbeliai Tokie tvarkingi, įdomūs ir žavūs Šiltų švenčių
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 24, 2011 12:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pupulia ir Zuiki515- ačiū

(Gaila neturiu tinkamo apšvietimo nufotografuoti tinkamai - laukiu vasaros arba reik išmokti )

Stengsiuos ir toliau.

Atgal į viršų
break
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 24, 2011 18:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

grazus darbialiai
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 25, 2011 21:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Break labai kad apsilankei

Čia vieną vėrinuką pilką buvau pamiršusi įkelti. Akmuo tas centrinis labai senas, mamos man duotas, na o visa kita vėrimas ir sutažas, kadangi tos dvi vėrinio detalės sukiojasi, jas reikėjo daryti dvigubas, bet aš prie rūbo prisegu kaip sages, išties užtenka prisegti vieną. Tas ale žgutas iš žurnalo išmoktas vėrimas.

Smagių švenčių!

Atgal į viršų
break
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 26, 2011 14:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai dailus
ginnntareK
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 26, 2011 16:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Isties sauniai atrodo verinukas... :-ñ:

http://www.facebook.com/pages/Karoliukai-ir-ne-tik/226264277413074

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pagyrų puodas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 311

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.