Lachesės klasė VII (logotipo kūrimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 16, 2010 23:20    Rašyti temą: Lachesės klasė VII (logotipo kūrimas) Atsakyti su citata

Sveiki visi akademijos studentai. Nors vasara atostogų metas, bet mes čia labai rimtus mokslus krimsime.
Akademijos klasėje lankysiuos darbo dienomis, savaitgaliais manęs nebus. Daugiausiai čia "kabėsiu" rytais.

Mano tikslas, kad baigę šią klasę turėtumėte susikūrę sau logotipą, kuris lydės jūsų darbų nuotraukas ir galbūt puoš e-svetainę, vizitinę kortelę ar keliaus su jūsų sukurtu daiktu pas užsakovą kaip etiketė. Taigi firminis ženklas.

Kadangi aš prisijungsiu tik nuo liepos mėnesio, palieku jums namų darbų užduotį.

Kiekvienas studentas turi surasti ne mažiau negu 10 logotipų pavyzdukų atitinkančių kelis reikalavimus:
logotipai turi būti žmonių, kurie kuria rankomis,
lietuviai ir užsieniečiai,
logotipas vien žodis,
logotipas su grafiniu priedu - paveiksliuku, ne tik žodžiu
logotipų turi būti ir patinkančių ir nepatinkančių.

Atsakykite į klausimus apie surinktą medžiagą:
kodėl vieno logotipai patinka,kiti ne (išvaizdos prasme)
kaip (kiekvienas) logotipai įkomponuoti nuotraukoje (kurie gerai ar įdomiai,kurie ne)
ką kievienas logotipas pasako apie jo savininką (o gal nieko nepasako)
ką kiekvienas logotipas pasako apie kūrinius, kuriems jis skirtas

Dabar atsakykite į klausimus apie save:

Ką jūs kuriate?
Ar parduodate savo kūrinius?
Kam skirtas jūsų logotipas (uždėti vardą forumuose ant foto, puslapio logui, etiketei prie jūsų gaminio.... ir t.t. )
Ar turite puslapį su individualiu adresu ( jeigu turite, pagalvokite, kad logo turi būti susiijęs)
Ar verta susieti logo su niku, jeigu verta, tai kodėl - priežastis? (dažnai pastebiu, kad taip daroma).

Humatine, baltose lankose ir kai kuriuose knygynuose esu mačius knygą apie logotipus, nors ji ne lietuviška, bet laba įkvepianti.

Pagalvokite, ką norite savo logotipu paodyti ar atspindėti: savo kuriamų darbų spektrą, originalumą, jaukumą,... ir t.t.

Pradžiai tiek, geros mokslų pradžios visiems labai smagu bus jus rasti čia, diskutuokite tarpusavyje, kol manęs nebus.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 21, 2010 15:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Dėstytoja, sveikos klasiokės Labai smagu čia būti

Aš esu Gabrielius, man 11. Esu susikūręs kelis logotipus, dedu ant nuotraukų tik vieną, tą, kuris labiausiai patinka
Atsakau į klausimus:
1. Kuriu auskarus, apyrankes, vėrinius,ir visokius kitokius aksesuarus.
2. Taip, parduodu, tik kad nedaug kas perka krizės laikais
3. Visų pirma, mano logotipas skirtas pasakyti kieno yra darbas.
Antra, apsaugoti nuo kopijavimo (jeigu ruoši pamoką su vaizdine medžiaga)
Ir trečia, gražus logotipas suteikia nuotraukai puošnumo
4. Puslapio neturiu, tik pagyrų puodą. Bet turiu tokį baneriuką paraše, kuriame yra mano logotipas uždėtas: Gabrieliaus papuošalai ir aksesuarai
5. Manau bent truputį verta susieti, kad bent truputį būtų panašūs, nes gali kas nors imti, ir pamanyti, kad darbo nuotrauka- pavogta.

Savo logotipu noriu parodyti, kad darbai yra vienetiniai, ir mano sukurti
Namų darbus įkelsiu vėliau, dar nesuradau logotipų

Lauksime sugrįžtant
Atgal į viršų
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 21, 2010 16:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos klasiokės ir dėstytoja ,

Esu Simona, man 27m., šiuo metu auginu dukrytę. Sėdėdama namuose nutariau užsiimti tuo kas man patinka, t.y. rankdarbiais. Šiaip ir mezgu, siuvu, neriu, šiuo metu darau papuošalus. Seniau fotografuodavau, kaip ir visi: keliones, šventės, dukrytės išdaigos ir pan. Bet pradėjus mokintis akademijoje, dėstytoja norėdavo gražių, meniškų papuošaliukų nuotraukų... Va tada ir pasimatė, kad visai nemoku fotografuoti Fotografuodavau dauuug, kadrų ir matydavau, kad iš to išeina gal koks vienas neblogas kadras...
Su logotipo kūrimu esu susidūrusi darbe, aišku ne pati kūriau, o tam tikra firma ir vadinamuoju firminiu stiliumi. Reikėjo rinkti ir diskutuoti iš keleto pateiktų, tai konsultavausi šiuo klausimu su kolegomis... Bet žinios gan paviršutiniškos, vyras tuo domisi, tai medžiagos turiu

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 22, 2010 00:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi

Esu Greta, man 18. Mokausi grafinio dizaino ir mokykloje, tačiau dėl tam tikrų priežasčių nieko doro taip ir neišmokau.

Atsakau į klausimus ir bandysiu ieškoti logo:
Ką jūs kuriate?
Papuošalus.
Taip.
Kam skirtas jūsų logotipas (uždėti vardą forumuose ant foto, puslapio logui, etiketei prie jūsų gaminio.... ir t.t. )
Vizitinei, ant nuotraukų, ateity žadu pasidaryti ir dėžutės, ant kurių norėtųsi logo.
Ar turite puslapį su individualiu adresu ( jeigu turite, pagalvokite, kad logo turi būti susiijęs)
Turiu.
Ar verta susieti logo su niku, jeigu verta, tai kodėl - priežastis? (dažnai pastebiu, kad taip daroma).
Mano puslapio edresas: gretasjewelry.com tai ir logo ir visur norėčiau matyti Greta's Jewelry...

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 22, 2010 11:17    Rašyti temą: Re: Lachesės klasė VII (logotipo kūrimas) Atsakyti su citata

Nu ir aš atsakau į klausimėlius
Ką jūs kuriate?
Šiuo metu papuošalus, bet ateity gal sugalvosiu ir kitoj srity pasireikšt

Darau kol kas papuošalus, fotografuosiu per šią akademiją ir ruošiuosi pardavinėti

Kol kas dar mąstau kokio tipo logotipą susikurti...

Kol kas ne, bet planuoju susikurti

Manau, kad priklauso nuo nick'o. Pvz. Perla - labai gražiai skamba, o simuchiuke - tai man asmeniskai nežinau, neypač

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 22, 2010 13:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Namų darbas
Logotipas paprastas, gražus, man patinka. Užsieniečių. Vien iš žodžių. (tie paveiksliukai keičiasi- toks kaip papuošalų video), įkomponuotas paprastai, nusako, kad papuošalai iš medžio ir sidabro.

Gražus, man patiko. Lietuvės. +Grafinis priedas- gėlytė, įkomponuotas puikiai. nusako, kad autorės vardas, Agnė, kad rankų darbo daiktus kuria.

Auksarankių klubo logotipas Gražus, kuklus, man labai patinka :P Negalėčiau pasakyti ar lietuvių ar ispanų +Grafinis priedas- paveiksliukas, įkomponuotas įdomiai, gražiai. Nusako, kad papuošlalai rankų darbo.

Logotipas man nepatiko, negražus. Užsieniečių. Nusako, kad autorei patinka kiviai , kad papuošalai rankų darbo. Įkomponuoti neįdomiai, labai jų daug.+grafinis priedas

Margaritos-margutės logotipas, gražus ir man patinka. Žinoma, lietuvės. Vien iš žodžio, nusako autorės vardą. Įkomponuotas įdomiai

Logo žaismingas spalvingas, man dėl to ir patinka. Užsieniečių, nusako, kad dirba kartu su National Geographic kompanija.(nors nežinau, prie ko čia ji) Grafinis priedas- National Geographic logotipas.Įkomponuotas gražiai

Logotipas, man perkontrastingas, suvienodėja su pačia sage, man nepatiko. Lietuvės, nusako, kad autorės vardas, Erika, įkomponuotas paprastai, kamputyje.+grafinis priedas- katinukas

Dėstytojos Astros logotipas Gražus, dailus, tvarkingas, man patiko. Nusako, kad papuošalai rankų darbo, nuostabūs, kaip ir užrašas. Lietuvės +grafinis priedas- deimantas

Logotipas paprastutis, vien iš žodžių, kuklus, todėl man patiko. Nusako, kad autorės vardas, Kristina. Įkomponuotas įdomiai. Lietuvės

Logotipo gr. priedas neryškus, todėl man nepatiko. Lietuvių, +grafinis priedas, nusako internetinį puslapį...

Na lyg ir viskas...
Atgal į viršų
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 22, 2010 14:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėjau paklausti namų darbo termino
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 22, 2010 14:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iki liepos 1d.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
delfinyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 22, 2010 15:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ką jūs kuriate?
dažniausiai mezgu, neriu, kartais kryželiu siuvinėju, siuvu ar iš biserio darau gyvūnėlius ar kitokius rankdarbius išbandau.

kartais ką nors pagaminu pagal užsakymą, tikiuosi ateitį dažniau gaminsiu ne sau:)

dabartinis mano logo skirtas uždėti niką ir pagaminimo metus ant nuotraukos. tikiuosi turėti logo kuris būtų universalus ir tiktų visiems išvardintiems dalykams, kaip mano ženklas:)

Dar neturiu, nes kol kas neturiu vizijos kaip jis galėtų atrodyti.

manau, kad neverta, juk logotipas gali būt tik piešinukas.

Namų darbai:
šiame logo patinka, kad jo spalva pritaikyta prie rankdarbio, tačiau pats logo tik iš užrašo pasako kam jis skirtas.

patinka jo forma ir tai, kad jis nespalvotas ir jo forma, kuria kaip štampą gali naudoti. internetinis adresas pasako kam jis skirtas.

nelabai jis man patinka, bet iš logo pilnai aišku kam jis skirtas.

šitas man labai patinka, jis pasako, kad šiuo logu pažymėti darbai turėtų būti megzti, o šeimininkė spalvota asmenybė.

pamačius ši logo iš kart pagalvojau apie vilnones kojines. originalus logo. pasako ir apie darbą ir apie kūrėją. lengvai visur įkomponuot galima.

man šis logo nepatinka, labai pigiai ir paprastai atrodo .

universalus logo, tinkantis bet kokiems rankdarbiams, bet tuo pačiu sakantis, kad darbas padarytas rankomis ir su meile.

labai smagus logo, gal net labiau patiktų, jei būtų tik drambliukas ir be užrašo, pats ženkliukas parodo, kad skirta vaikams.

dar vienas universalus logo rankdarbiais su meile, ji gal lengviau būtų komponuot nuotraukose, jei keisti širdutės spalva į rankdarbio spalvą

šis logo gal daugiau tinkantis puslapiui arba vizitinei kortele. pasakantis apie darbelį, ant kurio turėtų būti.

p.s. tai tiek, tikiuosi labai nenusikalbėjau, nes apie logo nieko neišmanau:)

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 22, 2010 15:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, mokytoja. Bandysiu ir as atlikti namu darbus. Tiesa, pries tai prisistatysiu: esu Neringa, man 23 metai. O dabar, namu darbai:

Rosemary logotipas:

uzrasas + grafiniai elementai. Prierasas, nusako kad pristatomi ranku darbo papuosalai, yra autores vardas. Lietuves, plius lenkes em... susimasciau dabar
Man patinka, tik gal kiek per tamsus, nors cia jau derinama su svetaine.

Su meile.lt logo:

Uzrasas + nemenkas grafinis elementas, issipuosus moteris su ispuosta aplinka. Butent jis ir atspindi veiklos sriti, kad yra kuriamas grozis.
Man patinka, cia jau mano manymu aukstas lygis
Lietuves

Peppi logo:

Idomus logo, nes grafinis elementas imontuotas i uzrasa. Tai, jog kuriami papuosalai nusako tik uzrasas, mano manymu. Siaip, toks visai nieko, man patinka.
Lietuves.

Moonlight sesiu logo:

Na, cia jau irgi, gan didelis grafinis elementas suderintas su sriftu. Man patinka, puikiai nusako veiklos sriti, ir siaip atitinka ju veikla. Lietuviu.

Uzienieciu logo:

Na, nezinau, man nepatinko, neiliustruoja veiklos. Tik sriftas, be grafinio elemento. Zaista spalvu deriniu, bet nieko gero jis cia nedave, nes logo nedirba savo darbo :)Tik tiek, kad nusako darbu autores varda.

Dar uzsienietiskas:

Uzrasas, su autores vardu, bei grafinis elementas, labai prastos kokybes beje. Nepatiko, nes balaganas, kaip ir jos puslapyje...

Uzsienieciu:

Cia tik uzrasas, be grafinio elemento, neiliustruojantis veiklos. Patiko tik tai, kad keiciasi foto papuosalu, puslapio baneryje, tai padeda atskleisti veikla.

Dar uzsienieciu:

Nepatiko,negrazus, kazkoks balaganas. Kad tai papuosalai - nusako tik uzrasas. Nera grafinio elemento.

Uzsienieciu:

Cia jau geriau. Patiko visai, nes grafinis elementas, karoliukas imontuotas i uzrasa. Taip pat yra autores vardas. Manau, sitas visai neblogas

Ir pabaigai, bene labiausiai patikes uzsienieciu logo:

Viskas suderinta, is to, kad yra autoriaus vardas ir pavarde, galima spresti, kad jis gerbia savo pirkejus. Sukurtas grazus pavadinimas bei logo suderintas su juo. Visas stilius toks lengvas lengvas, kaip sparnu plazdejimas, bunant jo puslapyje atrodo tarsi uzuodi Havaju dvelksma ir kvapa, ji norisi vel aplankyti.. Manau kad is visu matytu sis logo ir visas firminis stilius man labiausiai patiko.

Tikiuosi viska padariau teisingai

P.s. dar neatsakiau i klausimus:

Ką jūs kuriate?

Dazniausiai papuosalus is akmenu, stiklo. Taip pat negstu dekupazinti namu apyvokos daigtus, kurie su mano papuosalais sudaro bendra visuma.

Pardavineju. daugiausia giminaiciams ir draugems, bet perka ir mugese, bei pavieniai internetu

Kam skirtas jūsų logotipas
(uždėti vardą forumuose ant foto, puslapio logui, etiketei prie jūsų gaminio.... ir t.t. )
Tikiuosi, kad pavyks susikurti universalu logotipa

Kolkas neturiu

manau neverta, nes pavadinima jau turiu, tik niekaip nesusikuriu patinkancio grafinio elemento salia jo...

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009
Pagyrimų: 2

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 22, 2010 20:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi, esu Nijolė, vilnietė. Tikrai nesitikėjau pakliūti į mokinių sąrašą, tik šiandien nutariau dirstelėti kas priimtas. Labai maloniai nustebau.

Būsiu vyriausia - man 65-eri, bet minčiai ir sielai amžiaus cenzo nėra.
Nuo jaunystės lyg ir turėjau polinkį menui, bet gyvenimas nesuteikė galimybių kažką kurti savo malonumui. Internetas labai praplėtė ne tik mąstymą, bet suteikė progos daug ko pasimokyti. Su malonumu dalyvavau akademijos šilko piešimo pamokose, stebėjau įvairiuose forumose kaip ir vaikai, ir jaunimas, ir vyresni suranda įvairių būdų realizuoti savo sumanymus.

Pabandysiu atsakyti į užduotus klausimus.

Ką jūs kuriate?
Piešiu ant šilko, darau papuošaliukus bei kitokius darbelius iš odos

Dažniau dovanoju, bet jeigu atsiranda norinčiu pirkti - parduodu

Logotipo neturiu. Sukurti gerą logotipą, kuris būtų lakoniškas, stilingas, iš karto patrauktų dėmesį nėra lengva. Manau savo logotipą reikia dėti ir forumuose ant foto, ir etiketei ant gaminio.

Ar turite puslapį su individualiu adresu ( jeigu turite, pagalvokite, kad logo turi būti susijęs)
Turiu padėjusi savo darbelių į photobucket, bet tai ne puslapis su individualiu adresu.

Net nežinau ar reikia juos susieti, kol kas neturiu apie tai nuomonės.

Paieškosiu man patinkančių ir nepatikusių logotipų.

Atgal į viršų
martinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 23, 2010 00:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ką, kimbame į mokslus. Pirmiausia atsakysiu į pateiktus klausimus:Ką jūs kuriate?
Kuriu daugiausiai papuošaliukus,:auskarus apyrankes, veriu iš biserio.
Taip, parduodu.
Manau, kad logotipas turėtų būti universalus, kad jį galėtum uždėti visur, nes tai kaip ir tavo vizitinė kortelė.

Turiu sukūrusi, bet man nepatinka, tikrai viską perdarinėsiu. Manau kad logo turėtų būti susijęs su internetiniu adresu taip pat.

Kaip ir rašiau, manau , kad tai turėtų būti kaip ir vizitinė kortelė. Manau verta susieti, nes pagal niką ar logo internete bus lengviau surasti.

Man šis logotipas yra per tamsus, nepatiko, pats jis nusako kad yra rankų darbo papuošalai, įkomponuota gėlytė.Užsieniečių tinklapio.

. Šis logotipas yra ne vien tik iš žodžių, kartu su papuošaliuku, aišku kad daromi papuošalai, bet man jis per daug margas, nors informatyvus, iš karto nurodomas internetinis puslapis.

Visiškai neinformatyvus, primityvus užrašas, vardas ir pavardė. iš užsienio. Nepatiko. Šriftas elementarus.

Lietuviškas, su grafika, įkomponuotos gėlės, pavadinimas gali būti ir pseudonimas. Man atrodo kad jis per daug iššaukiantis, ir tos gėlės atrodo kad būtų daromos gėlės, manau čia visai ne prie ko.

Lietuviškas, patiko, neperkrauta,su grafika, drugeliai suteikia lengvumo pojūtį, gražiai suderintas tarpusavyje šriftas., spalvos neiššaukiančios, nerėžiančios akies.

Užsienietiškas, Nelabai patiko, nes apipavidalinimas atrodo kaip debesys, man iš karto asocijuojasi kaip padebesiais skraidžiotu,. Be grafikos tik iš žodžių. Man rodos jis šiek tiek toks lyg vaikiškas.

. Kurtas užsieniečių, pavadinime atsispindi kad tai yra rankų darbo papuošalai, kompozicija per daug perkrauta, manau užtektų vieno kažkokio papuošaliuko, fonas labai tamsus, viskas jame paskęsta.

. Elementarus be grafikos logotipas. Gražiai sužaista pakeičiant pavadinimo spalvas, pavadinimas nusako kad tai bus specifiniai papuošlai.

Vat čia tai ką aš maždaug įsivaizduoju kad galėtų būti ir pas mane. Labai švelnių spalvu, gražiai suderintos spalvos, papuošlai neužgožia , o papildo vienas kitą, ką tik pražydęs žiedas asocijuojasi su naujumu. Labai patiko.

Kurtas užsieniečių, be grafikos , elementarus logotipas, paimtos kontrastingos spalvos kad pabrėžti pavadinimą. nei patiko nei nepatiko, toks per viduriuką.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 23, 2010 13:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki Ar kas nors galetu pasakyti, ar mano namu darbas uzskaitytas ar ne? Pasimeciau
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 23, 2010 14:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena

Esu Vitalija, man 26 (dar vis) metai. Prieš pusantrų metų gimus dukrytei iš naujo įsitraukiau į rankdarbių pasaulį, o tiksliau sakant „susivėliau“ vilnoje“

Ką jūs kuriate?
Kuriu vilnonius gaminukus, labiausiai patinkantis užsiėmimas – vilnonių tapukų darymas mažiesiems Tačiau kad labai nesiskirčiau nuo klasiokų šioje akademijoje planuoju pasigaminti ir papuošaliukų sau bei savo artimiesiems.

Pradžioje savo darbelius dovanojau, tiesa, tą darau ir dabar, nes turiu keletą besilaukiančių draugių. Jei atsiranda norinčių ir nusipirkti – mielai parduodu

Kam skirtas jūsų logotipas? (uždėti vardą forumuose ant foto, puslapio logui, etiketei prie jūsų gaminio.... ir t.t. )
Šiai dienai logotipo neturiu, nors apie jį mąstau jau senokai, tačiau vis neapsisprendžiu, koks jis turėtų būti. Ir visgi manau, kad manasis logotipas turėtų atspindėti mano kuriamus daiktelius arba perteikti vilnos šiltumą. Taip pat tai galėtų būti ir kaip vizitinė kortelė,o vėliau gal ir puslapio vardas…

Ar turite puslapį su individualiu adresu? ( jeigu turite, pagalvokite, kad logo turi būti susijęs)
Ne, dar neturiu, bet tokį kurdama manau sieti su logo.

Ar verta susieti logo su niku, jeigu verta, tai kodėl - priežastis?

Esu linkusi susieti, taip mažiau maišaties sau pačiai Vėliau įmanoma keisti, bet tuomet iš dalies nukentėtų ankstesnysis manęs ir mano gaminukų pažinimas… Visgi tai individualu kiekvienu atveju.

Iš keletą paskutinėmis dienomis rinktų logotipų įkeliu šiuos, labiausiai atitinkančius Jūsų surašytus kriterijus:

Palyginimui du lietuviški:

Šis lietuvės autorės (įvardinta), saikingas, iš dalies romantiškas. Patiko, kad žaista balta-pilka-juoda atspalviais. Suteikia paslaptingumo ir naujumo, jaunatviškumo jausmą.

Šis taip pat lietuvės autorės (įvardinta), fonas gal irgi nieko, bet užrašo spalva nelabai tinka...

Užsienio autorės (įvardinta), yra paveiksliukas, yra nurodyta, kokio tipo rankdarbiais prekiaujama. Man dar kažko čia trūksta, o gal per daug?.. Pasimečiau

Kaip muilo gamybos produkto savininkei - sakyčiau liuks Suteiktas lengvumo ir švelnumo muiluotas jausmas, yra logotipas.

Ši vizitinė man taip pat patiko. Ornamentai, vardas ir pavardė, papuošalų specifika. Nors foną turbūt keisčiau...

Dar vienos rankdarbiais prekiaujančių žmonių svetainės logotipas. Nepatiko, nors detalės ir rinktos atspindėti prabangai, senoviškumui. Itin sodrios ir tamsėti linkusios spalvos suteikia šiam logotipui sunkumo...

"Memorable mentions" - paslaptinga, kaip ir papuošalai-suvenyrai. Paprasta, elegantiška, skirta tik tam tikrai dienai/progai, kaip prisiminimas. Žavingai parinktos spalvos ir užrašas-logotipas.

Viskas viename. Išskaidžius taip pat gražiai atrodytų, tiek kaip vizitinė, kaip užrašas ant fotografijos. Džiugina ir jaunosios kūrėjos atvaizdas. Sakyčiau teisingai parinktos spalvos. Yra pavaizduoti ir auskariukai - kas nusako, jog pas p. Karisma galima jų įsigyti

Yra autorės vardas, bet šis logotipas visiškai nepasako ir juo labiau neparodo, kad ji užsiima... velimu! Gal būtų galima ieškoti sąsajų su gana spalvotu vilnos pasauliu, tačiau logotipą reiktų keisti iš esmės.

Vien tik užrašas ir fantastinis gyvūno siluetas. Nebloga kompozicija, užtikrintumo jausmas bei žvilgsnis į tam tikrą rinką.

Užrašas, verčiantis pamąstyti, bet verčiantis galvoti apie kažką iš naujo... Puikiai parinkta dekupažo dirbiniams ir jų autorės darbams apibūdinti.

Autorius išmintingai parodo, kad piešia, R - jo nick'as turbūt, nes ant paties pieštuko yra užrašas Romka, grafiti mėgstantis kurti menininkas.

Iš visų ieškotų šis man atrodo tobulas. Yra vardas-logotipas-nick'as. Panašu, kad žmogus, kuriantis/neriantis/mezgantis išties kukli rami asmenybė, o darbai kalba patys už save - apie juos byloja fone esantys neriniai...

Ir pabaigai dar keletas:

- man kažkodėl čia matosi UP, o ne UD...

- paskutinis nors ir nesusijęs su rankdarbiais, bet mane jis nuo spurgų atgrąso...

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 23, 2010 14:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ateinu ir aš su savo namų darbais. Prisirinkau logotipų tikrai nemažai, atsiprašau jei nesusilaikiusi jų čia labai daug pridėsiu

Taigi pradedu:

Nepatiko, nes labai margos raidės ir tik juoda spalva. Apie autorių parodo kad jis siuva/yra siuvėjas.(Užsieniečių)

Nepatiko, nes per daug spalvų, daug visko prikrauta, darg prierašų. Apie autorių pasako kad mėgsta daug spalvų ir kad visko būtų daug, gal kažkas susiję su siuvinėjimu... (užsieniečių)

Nelabai patiko, nes ganėtinai primityvu spalva man nelabai graži. Išsiaiškinau kad autorė daro rankų darbo muilus, bet logotipe tai neatsispindi. (Lietuvių)

Nepatiko kaip įkomponuotas logotipas, nes jis pačiame nuotraukos kamputyje. Pats logotipas labai primityvus, paprastas.

Gerai įkomponuotas logotipas, tarsi atsvara dešinaim nuotaraukos kampui.

Gerai įkomponuotas, nedidelis, spalva priderinta darbelio spalvai, nenugrūsta į kampą

Patiko šitas logotipas net labai. Mielas žavus grafinis piešinukas, nurodantis kad tai susiję su vonia, muilu. Gražu nes logotipas apribotas apvaliu grafiniu elementu; parašyta kad susiję su muilais (užsieniečių)

Kiek per tamsus logo, nemanau kad tiktų dėti prie nuotraukų bet šiaip geras, gražus šriftas, pakaba parodo kad tai susiję su rūbais (užsieniečių)

taip pat šiek tiek per tamsus, bet gražus paveikslėlis iliustruojantis tekstą, kuris nurodo kad tai rankų darbo, ir iš indijos (6 rankos regis indų dievui būdinga) (užsieniečių)

Taip pat labai patiko: žaismingi taškiukai, pasako kad autorius užsiima kažkuo kas susiję su vilna (veltiniu), grafinis intarpas primena avytę, (taip pat iš taškiukų burbuliukų ) (lietuvių)

Patiko, gražus šriftas, juoda spalva pagyvinta raudona nedidelis grafinis elementas, nuoroda kad handmade (užsieniečių)

Taip pat patiko nes kaligrafiškos pavadinimo raidės, stilizuotas grafinis elementas, apačioje mažom raidėm nurodyta su kuo susiję, simetriškas (užsieniečių)

Neperkrautas, įmantrų rėmelį atsveria paprastas šriftas. Gražu nes ruda spalva, simetriškas. (užsieniečių)

patiko šiame uodegos ir šaliko užsirietimas siūlai nurodo kad susiję su mzgimu. Bet spalvos nelabai ir šiaip kiek vaikiškas... (užsieniečių)

Šitas geras, nors labiau primena parašą, nei logotipą, nes daug informacijos. paiko išdėstymas, šriftas ir tie spalvoti burbuliukai primemantys virbalus (užsieniečių)

Mėgstu su gražiais rėmeliais patiko dar nes nurodytas internetinis adresas, nepatiko spalvos(užsieniečių)

šito nėjo atskirti nuo nuotraukos... patiko pavadinimas, kuris susijęs su avytėm, o šios su veltiniu, pasako apie autorių kad kuria iš veltinio. grafinis intarpas regis avytė - neiškrenta iš konteksto(ne kaip visokie drugeliai ir griozdiškos gėlės) Puikus logotipas (lietuvių)

ir paskutiniai labai patikę: radau internetinėje parduotuvėje labai patiko kad apvalus (vėl ) gražiai įkomponuoti; logotipas burodo kad autoriai užsiima kitokiais neįpratas amatais, kuria išskirtinius darbus; stilizuotos tulpės - galbūt nurodo kad jų kūryboje yra gana stilizuoti, neįmantrūs elementai... taip pat nurodyti metai, gražus šriftas. be to nuotraukoje ant užrašu knygelės esantis paukščiukas naudojamas ir autorių parašuose (žr. kitą foto) (lietuvių)

Atsiprašau kad tiek daug, nesusilaikiau

Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 23, 2010 16:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mija rašo:
Sveiki Ar kas nors galetu pasakyti, ar mano namu darbas uzskaitytas ar ne? Pasimeciau

Lachesė grįš liepos pradžioj ir pakomentuos visų Jūsų namų darbus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 23, 2010 19:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Nu ir aš pridedu savo namų darbą
Pirmiausia pradėsiu nuo patinkančių:
1.
Užsienietiškas logotipas. Man patinka, nes yra paprastas, dviejų spalvų, žodžiai pasako daug ir atitinka savo puslapio ir kuo jie užsiima pobūdį. Čia ne tik papuošalai, mezgimas, siuvimas, nėrimas.....Kažkaip atrodytų, kad galima rasti labai orginalių dalykų.
2.
Kad ir nemažai spalvų, bet man patinka ir užrašas, ir apipavidalinimas. Patinka ir šriftas ir gan paprastas, neperkrautas, suteikia tokio tvarkingumo ir kokybės įspūdį. Čia taip pat galima atspėt, kuo užsiima.
3.
Man patinka, paprastas, skamba šiltai ir matosi, kad pavaizduota meniškai avytė ir attinka tai, ką daro, galima atspėt
4.
Lietuviškas, visai neblogas, tik užrašas nepatinka, kažkaip sunku skaityt, galėtų būti apačioj. Iš užrašo galima atspėti, kad jų veikla susijusi su grožiu Aišku šiltos spalvos suteikia jaukumo ir man toks gana švarus logotipas

Nepatinkantys:
1.
paprastas, paskęsta logotipų jūroj, tik trūksta nedidelės kokios grafinės detalės, gal tada būtų visai neblogas.
2.
Gal ir būtų nieko, bet trūksta spalvų, bet atitinka pobūdį, tuo kuo užsiima. Gan pilkas...
3.
nepatinka, spalvos kažkaip nesiderina. Salotinė turėtų būti apibrėžta, nes negražiai atrodo. Be užrašo neatspėtum, kas tai yra.
4.
pirmiausia, kas krenta į akį tai spalvos. Jos taip susilieja, nežinau visai nedera.... Kažkaip ir užrašo spalva. Nu man ne... Drugelį dėčiau kur nors šone ir sumažinčiau
5.
vinas iš blogiausių logotipų. Ir užrašo nesuskaitysi ir paveikslėlyje nesuprasi kas yra. Pabandykim sumažinti jį, tai išvis nieko nesuprasim.
6.
nelabai, kažko trūksta. Jeigu naudoti kaip parašą, tai neblogas, bet daugumoje logotipų jis paskęsta ir neįsimena. Tiktų kokių drabužių kolekcijai įvardinti.

Visiems gerų švenčių ir gerų namų darbų

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009
Pagyrimų: 2

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 25, 2010 10:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
pabandysiu ir aš pasiaiškint su logotipais.
Pradėsiu nuo lietuviškų.

Nors šis logo dabar jau leidyklos logo, bet pradžia buvo rankomis piešti atvirukai. Grafiškas, smagus logo.

Tiesą sakant nelabai supratau ką jie daro. Gal todėl, kad neradau didesnio logotipo.

Irgi patinka, kuklus grafinis sprendimas, aiškūs tautodailės motyvai.

Taip pat patiko grafinis sprendimas. Matosi medžio rievė ir kaltas, nors be užrašo, kad tai drožėjai, gal ir sunkoka būtų suprasti.

Nors grafika man prie širdies, bet čia piešinys nevykęs.

Apatinis šriftas per sunkus palyginti su piešiniu. Nepatinka

Irgi grafiškai viskas aišku, siūlas ir adata. Patinka.

Nepatiko šrifto ir piešinio derinys, užrašas per sunkus.

Šitas irgi patiko. Visas dėmesys į žirkles rodo, kad tai siuvėjai.

Patinka grafika ir spalva.

Šilko tapyba

Iš karto aišku, kad tai japonas meistras. Labai gražus piešinys ir kuklus kaip medžio šakelė hieroglifas.

Nors ir čia logotipe vyrauja piešinys, tačiau japonų viskas labai subtilu, o čia kažkaip perkrauta. Jau daugiau tai plakatas.

Įvairūs siuvėjai

Gražus išsiuvinėtas drugelis, tarp siūlo ir adatų vykusiai įkomponuotas šriftas

Adatos ir saga, kuklu ir aišku. Patinka

Gražiai panaudota spalva. Patinka

Ne viskas nusikopijavo, adata su šriftu gražiai sukomponuota, spalvų derinys nelabai patinka.

Čia viskas irgi konkretu ir aišku. Patinka

Gražus piešinys. Patinka

Papuošalai

Nei išsidrėbusi pana, nei šriftas nepatinka

Graži grafika

Graži grafika

Irgi grafiškai gražus logo, gerai įkomponuotas nuotraukoje

Įdomus žaidimas šriftu ir spalva. Patinka

Gal ta holivudiška gražuolė ir nekokia, bet sumanymas geras.

Aišku, kad apyrankių meistras. Patinka

Logo spalva suderinta su nuotraukos rėmeliu ir gėle. Patinka

Papuošalai iš plunksnų. Lakoniška ir aišku. Patinka

Kaip supratau, tai susiję su floristika. Idėja gera, bet atlikta nelabai vykusiai.

Konkteru ir aišku. Patinka

Čia ne į temą, nes ne rankų darbas, bet logo patinka. Graži gulbė lyg byra iš akmenukų.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 27, 2010 19:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi , jau esu Lietuvoje, po kelionių, kaip žinia, norisi pailsėti ir rankos nekyla kažko namuose daryti. Tai nutariau ir aš atlikti namų darbus

Peržiūrėjau kiekvieno iš jūsų albumus ar temas. Kadangi tiek daug mokinių, tai pasidariau dienyną bus kaip tikra mokykla.
Susirašiau, ką kiekvienas iš jūsų daro,tai kiekvieną galėsiu nukreipti viena ar kita stilistine linkme.
Atidariau kiekvienam iš jūsų po albumą, kur kelsite namų darbus, kad temoje nebūtų makalynės.
Kas turėjo nuotraukų su parašais, išsaugojau jas ir sukėliau į jums atidarytus albumus. Jeigu norėsite dirbti toliau su tuo pačiu vardu, jas aptarsime. Taip pat pastebėjau,kad kai kurie iš jūsų turi po kelis variantus parašų (kol kas nei vieno nevadinkime logotipu), tai jeigu norėsite sukelsite ir tuos kitus į savo papkytes.

Žalčių karalienės, Witutės ir Niliuko neradau nieko panašaus, tai jums iš dalies bus net lengviau, nes pradėsite ant "balto lapo".

Kiekvienam prisijungimo duomenis atsiųsiu į pm.
Kiekvienam namų darbui galerijoje atsidarykite naują papkutę, kas nemoka naudotis fotki, pagelbėsiu. Slaptažodžio prašom nekeisti, nes neįeisime niekas Į klasės galeriją galite patekti per mano parašą.

Dabar jūsų namų darbų suvestinė,-
kas dar nepasirodė,
kas atsakė į anketa apie save,
kas surado logus
( jeigu ką praleidau, pataisykite)

Augusia nepasirodė

Delfinyte - anketa ir logotipai yra,

Gabriuxiux - anketa ir logotipai yra,

Gegyte - anketa yra ir logotipų nėra,

Ligvita nepasirodė

Martinka - anketa ir logotipai yra,

Mija - anketa ir logotipai yra,

Niliukas - anketa ir logotipai yra,

Simuchiukė - anketa ir logotipai yra,

Witutes - anketa ir logotipai yra,

Šokoladinė - anketos nėra ir logotipai yra,

Žalčių karalienė nepasirodė

Kas dar nepadarė namų darbų, tai iš karto logotipus dėkite į galeriją, ten ir komentarus surašykite. O kas jau yra juos padarę, sukelkite logus be komentarų. Gal būt padarę teorinę užduotį jau kai kurių ir nekelsite

Kol kas sąmoningai vengiu pasakyti ar namų darbai užskaityti, svarstau... Pastebėjau problemą, pridėjote daug nuotraukų, kur yra forumo vardas (nikas) užrašytas ant nuotraukos, tai nėra logotipas. Taip pat matau daug banerių arba paveiksliukų, kurie naudojami kaip pagrindinis internetinio puslapio akcentas (kitaip vadinamas head'eris)
Kaip įtariu, niekas nepavartė mano nurodytos knygos nes nebūčiau radus tokių dalykų.

Užtat dabar gausite padirbėti- turite pasiieškoti ir čia parašyti, kas yra logotipas ir logotipų TIPUS, kas yra baneris ir koks jis gali būti, ir kas yra firminis ( kūrybinis) šūkis-moto. Žinau,kad yra tikslūs apibrėžimai, bet galima mėginti ir savo žodžiais.
Kiekvienas mokinys parašo savo atsakymą.

Terminai: iki liepos pirmos dienos sukelkite logus į galeriją ir atsakykite į klausimus.

Kad visiems būtų paprasčiau, pagalvojau padaryti tvarkaraštį, tai jums bus patogiau ir su kitais namų darbais susiderinti.

Atrinksiu kelis logus ir kai visi jau bus atsiskaitę(suradę po 10) juos dar kartą aptarsime moksliškesniais terminais.

Atgal į viršų
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 27, 2010 22:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsakau į anketos klausimus (buvau pamiršusi juos visaj) ups :

Taigi:

Ką jūs kuriate?
kuriu papuošalus ir kitokius aksesuarus (telefonų dėkliukai)

esu bandžiusi, dabar kažkaip nelabai (metyt darbai nepakankamai tobuli) tačiau manau kad reikėtų bandyti.

uždėti vardą ant foto, etiketei, gal ateityje (būtų gerai ) vizitinei kortelei ir šiaip kad būtų mano darbų skiriamasis ženklas

ne, neturiu dar, kolkas jo man nereikia

Manau verta, nors aš naudočiau kitą niką, kurį vartoju dažniau nei esantį šioje svetainėje, tačiau nikas gal būtų labiau kaip pavadinimas, dar manau prirašyčiau nedidelėm raidėm ir savo varda. Nesu apsisprendusi

Misija įvykdyta

augusia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 27, 2010 23:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki

Esu Ana, man 30 metu. Labai norečiau sukurti savo logotipa, ant nuotraukų dedu savo varda, bet noretusi kažko originalaus.
Atsakau į klausimus:

1. Kuriu rankdarbius: papuošalus, mezgiu
2. Parduodu, darau dovanai.
3. Man logotipas reikalingas tam, kad uždėti vardą ant foto, etiketei prie mano gaminio ir manau, kad gražus ir originalus logotipas suteikia nuotraukoj arba etiketei geresnį gaminio įvazdį.
4. Puslapio neturiu. Gaminių nuotraukas sukeliu į fotki.com, bet ateitį planuoju sukurti savo puslapį.
5. Manau nebutinai turi būti susietas.

Savo logotipu noriu parodyti, kad darbai yra mano sukurti,kad jie yra originalus, vienetiniai.

Logotipus dar neįkekiau, nes po dėstytos pastabų reikia dar geriau panagrineti apie logotipus, iki liepos 1, bus padaryta.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 27, 2010 23:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikutės, smagu jus matyti klasėje.

Pasidėliojau tvarkaraštį - namų darbus uždavinėsiu pirmadieniais ryte juos reikės atsiskaityti iki trečiadienio vakaro.Taip pat užduosiu ketvirtadienį ryte ir atsiskaityti iki sekmadienio vakaro. Kartais gausite savaitę namų darbams, bet užduotys bus pateikiamos vieną iš tų dviejų dienų.

Atgal į viršų
delfinyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 11:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Logotipas (dažnai vad. logo) - grafinis prekinio ženklo ar etiketės elementas;

Logotipų tipai:

Tekstinis ženklas (Wordmark) - Tekstinis logo susideda tik iš teksto su unikalia tipografija
Simbolinis ženklas (Letterform Mark) - Tai logotipas kuriame naudojama viena ar kelios raidės
Grafinis ženklas (Mark) - Grafinis ženklas dažnai tampa įmonės veidu. Tokiuose ženkluose naudojami simboliai paprastai atspindi įmonės produktus ar veiklą.
Abstraktus ženklas (Abstract Mark) - Abstraktus logotipas paprastai perteikia prekės ženklo filosofiją.
Emblema (Emblem) - Emblema ko gero sudėtingiausia grafinių elementų ir simbolių kombinacija.

Baneris. Tai paprasčiausia ir dažniausiai naudojama reklamos forma internete. Baneriai gali būti tiek animuoti (swf formatas), tiek ir neanimuoti (gif, jpg formatai). Plačiausiai naudojami 750x100 (Billboard), 300x250, 180x150, 180x300 dydžių baneriai.

Firminis (kūrybinis) šūkis-moto - tai frazė, kuria vadovaujasi menininkas pvz: "Geriau vienas apgalvotas kadras, nei daug bet kokių"

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 11:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Delfinyte, puiku, matau, kad šį tą pakeitei po teorijos
kad kitiems būtų lengviau dar įmetu, kur reikia kurti papkutę, kad neprisiveistume begalinių keliukų. Tavo jau sutvarkiau.

Dar norėčiau aptarti kelis man abejones keliančius logotipus, gal gali įmesti nuorodas iš kur imtas obuoliukas ? per daug primena apple kompanijos ženklą, tai gal čia tik to ženklo interpretacija? ir Editos rankdarbiai taip pat kelia įtarimą. Ar pačiai žiūrint sakytum,kad tai logotipas, man tai vis tik labiau parašas. Irgi nuorodos prašau.
IR pakomentuok mimozos logo, (jau buvau pati parašius, kas su juo ne taip, bet susizgribau,kad jūs čia moktės

Atgal į viršų
delfinyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 12:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pagooglinau, pasirodo tas obuoliukas, tik apple interpretaciją:(
http://editos.lt/ kai skaičiau teoriją apie logotipus, man ir kilo klausimas, kuo skiriasi logotipas nuo parašo. editos rakdarbiai, kaip ir galėtų būti tekstinis logotipas.
o dėl mimozos, tai galvoju, kad čia negerai fonas jo margas ir tai jau daugiau panašu į banerį. o iš kitos pusės, gal į parašą?

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 138

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.