Lachesės klasė VII (logotipo kūrimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 12:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėl apple'o išssiaiškinom, bet idėja pati labai nebloga, ką nors padaryti rankom ( ten austa, kiek įžiūriu) ir tai paversti ženklu atitinkamai apdorojus.
Editos puslapyje pasižiūrėjau į užrašą viršuje, ir užrašus ant nuotraukų, ten nėra juodo fono(kuris ir duoda panašumą į banerį ar parašą fone), todėl ir prašiau nuorodos, nes nebuvau tikra, ar logo toks. Gal jau gali atsakyti į klausimą, kodėl fonas čia juodas, o iš ten kur eimei turbūt ne? ( čia iš Astros užduotų namų darbų turėtum jau žinoti).
Tai apibendrinus Editos rankdarbius galima laikyti logotipu, tik ne itin unikalia tipografija. Musų tikslas gerokai aukštesnis.

Mimozos logo ir yra be fono,įsivaizduok vizitinę, kurioje įsiterpia toks stačiakampis.. žymiai geriau tik tekstas. Tai iš principo logo yra tik tekstinis, fonas priklauso puslapio dekorui.

Paskutinį kartą redagavo Lachesė, Pir. Birželio 28, 2010 18:10. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009
Pagyrimų: 2

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 13:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerb. Lachese, nesupratau, ar dar reikia ieškoti logotipų. Kadangi aš angliškai nei bumbum, nors sūnus prieš dešimtmetį ir sakė - mokykis- , tai dabar turiu problemų nes tiesiog nežinau kur ieškoti rankų darbo logotipų. Su žodynu rašiau angliškai žodį rankdarbiai ir logo, ką man išmesdavo bandžiau atsirinkti. Kai kurie man atrodė kaip baneriai, bet kadangi rodė kaip logotipus, tai iš labai didelės pririnktos krūvos rinkau, kurie man atrodė tinkamiausi.

Čia kažkiek pririnkau medžiagos pagal užduotį.

Logotipas (dažnai vad. logo) - grafinis prekinio ženklo ar etiketės elementas, kurį gali sudaryti:

1. Specialiai parinktu šriftu parašytas pavadinimas ar santrumpa (pvz., Google, CNN);

2. Pavadinimas ar santrumpa, sudaranti visumą su grafiniu elementu ar simboliu (pvz., Vikipedija, UPS);

3. Tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos (pvz., Apple obuolys).

Logotipo kūrimo esmė - įkūnyti kompanijos dvasią, išskirti ją iš konkurentų tarpo, būti lengvai suvokiamu bei atpažįstamu bei lengvai pritaikomu visuose media kanaluose (nuo spaudos iki interneto). Logotipai neretai derinami su kompanijų šūkiais (pvz., Nike „Just do it“). Logotipas ir firminis stilius – sudėtinė kompanijos, produkto ar institucijos komunikacijos ir rinkodaros dalis.

Logotipų tipai:

Tekstinis ženklas (Wordmark) - Tekstinis logo susideda tik iš teksto su unikalia tipografija
Simbolinis ženklas (Letterform Mark) - Tai logotipas kuriame naudojama viena ar kelios raidės
Grafinis ženklas (Mark) - Grafinis ženklas dažnai tampa įmonės veidu. Tokiuose ženkluose naudojami simboliai paprastai atspindi įmonės produktus ar veiklą.
Abstraktus ženklas (Abstract Mark) - Abstraktus logotipas paprastai perteikia prekės ženklo filosofiją.
Emblema (Emblem) - Emblema ko gero sudėtingiausia grafinių elementų ir simbolių kombinacija.

Gero logotipo požymiai:

1. Paprastumas yra labai svarbus gero logotipo požymis. Komplikuotos logotipo formos, sudėtingi efektai apsunkina suvokimą ir vargina stebėtoją.

Be to logotipas turi būti gerai matomas įvairiuose dydžiuose, tradiciškai pradedant nuo 16×16 pixel‘ių, o sudėtingos ir komplikuotos formos mažuose dydžiuose susilieja ir tampa nebesuprantamos.

Tais atvejais, kai logotipas neatlieka savo funkcijos, dažniausiai kyla noras logotipą „pagerinti“, pridedant papildomų elementų. Tačiau visada yra geriau logotipą apvalyti nuo nereikalingų elementų.

Sukurti paprastą dizainą ne visada taip paprasta, kaip atrodo. Logotipas gali tapti nuobodus, banalus.

2. Tikslinės auditorijos sudominimas yra viena iš pagrindinių logotipo funkcijų.

Logotipo idėja neturėtų būti per daug akivaizdi, pateikta pažodžiui. Stebėtojui turėtų būti palikta galimybė pačiam suprasti logotipo reikšmę. Žmogus, kuris pats atras paslėptą prasmę, liks maloniai nustebintas ir daug geriau įsimins logotipą.

3. Geras logotipas yra ilgaamžis.

Logotipai, kurie sukurti remiantis šiandieninėmis madomis, labai greitai pasensta ir tampa nebetinkami naudojimui.
Geras logotipas yra orientuotas į ateities tikslus.
Net ir pačios stipriausios kompanijos savo logotipus atnaujina maždaug kas 15 metų, tačiau šie atnaujinimai būna labai subtilūs ir nežymūs ir tik labai retai logotipas keičiamas iš pagrindų.

4. Vektorinis logotipo formatas niekada nesukels papildomų problemų. Logotipą galima didinti ir mažinti neprarandant kokybės, naudoti visais įmanomais būdais spaudoje, internete ir pan.

5. Lengvai įsimenamas logotipas pasižymi paprastumu ir originalumu, aiškiomis formomis. Lengvai įsimenamas logotipas bus ir lengvai atpažįstamas.

6. Gerai apgalvotas ir sukurtas logotipas tampa firminio stiliaus pagrindu.

Baneris, lietuviškas atitikmuo - reklamjuostė, angl. banner. Tai tinklalapio elementas, dažniausiai paveikslas, naudojamas reklamai.
Baneris-reklaminis paveikslėlis, kurį paspaudęs vartojas nukreipiamas tam tikru adresu.
Baneryje turi būti tekstinė arba vaizdinė informaciją apie forumą, kuris yra reklamuojamas. Baneriai gali būti tiek animuoti (swf formatas), tiek ir neanimuoti (gif, jpg formatai). Plačiausiai naudojami 750x100 (Billboard), 300x250, 180x150, 180x300 dydžių baneriai.

Firminis (kūrybinis) šūkis-moto - tai frazė, kuria vadovaujasi menininkas pvz: "Geriau vienas apgalvotas kadras, nei daug bet kokių"
Logotipas ir šūkis yra prekės ženklo konceptualios idėjos išraiškos formos.

Atgal į viršų
delfinyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Birželio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 13:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
. Gal jau gali atsakyti į klausimą, kodėl fonas čia juodas, o iš ten kur eimei turbūt ne? ( čia iš Astros užduotų namų darbų turėtum jau žinoti).

fonas juodas todėl, kad tas logo yra *.pgn failas, tai čia turbūt todėl, kad jis yra permatomas.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 14:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerb. Niliuk, puiki teorinė medžiaga. O logotipus reikia sukelti į fotki galeriją, atsiunčiau visus duomenis, ten pagal vardą savo papkutę rasit.
sukelkite, tuos logotipus, kurie atitinka teorinius reikalavimus. Dėl to japoniško nežinau geriau jo atsisakykime, kad būtų aiškiau. O po to aš pakomentuosiu, kaip Delfinytei.

Tiesa dėl paieškos, tai įvedžiau į googl tiesiog craft logo išmetė daugybę logų, vien iš pirmo lapo jau atsiskaityti kitiems galima o šiaip aš pasivaikstau po rankdarbių blogus, ten daug kas turi neblogų logotipų. Bet jums jau užtenka.

Delfinyte, teisingai.

gražių logų yra http://designsources.wordpress.com/2009/04/30/logo-design-trends-2009-by-logopondcom/

castroler atkreipkite dėmesį, logotipas vien žodis su fonu, sakytum, panašu į editos rankdarbius, bet raidelė užsukta ir fono kiekis parinktas pagarbiai,o ne tik aplink tekstą.

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 17:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iš tikrųjų labai gražūs logotipai tame puslapyje.
Kadangi aš visai nesenai "žaidžiu" su rankdarbiais, tai nežinau kūrėjų puslapių, kaip sakoma, visiška "tundra"... O dar kalbos nemokėjimas...
Bandysiu sudėti tuos, kurie dabar man atrodo tikri logotipai.

[ Pir. Birželio 28, 2010 15:44 ]
Iš tikrųjų labai gražūs logotipai tame puslapyje.
Kadangi aš visai nesenai "žaidžiu" su rankdarbiais, tai nežinau kūrėjų puslapių, kaip sakoma, visiška "tundra"... O dar kalbos nemokėjimas...
Bandysiu sudėti tuos, kurie dabar man atrodo tikri logotipai.

[ Pir. Birželio 28, 2010 15:47 ]
Ot, dar ir du kartus "sugebėjau" tą patį tekstą padėti...

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 17:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

žvilgtelėjau į žodyną, duoda visai ne tą, ką reikėtų jums žinoti. "Craft" angliškai reiškia rankdarbius. Kai sudėsite, brūkštelėkite čia.
Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 18:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kas yra logotipas?
Norėdami suvokti, koki vaidmenį turi atlikti logotipas, pirmiausiai reikia žinoti, kas yra logotipas. Wikipedia aiškina, kad logotipas - specialiai parinktu šriftu parašytas pavadinimas ar santrumpa; pavadinimas ar santrumpa, sudaranti visumą su grafiniu elementu ar simboliu; arba tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpo. Logotipo kūrimo esmė - įkūnyti kompanijos dvasią, išskirti ją iš konkurentų tarpo, būti lengvai suvokiamu bei atpažįstamu bei lengvai pritaikomu visuose media kanaluose (nuo spaudos iki interneto). Logotipai neretai derinami su kompanijų šūkiais (pvz., Nike “Just do it”). Logotipas ir firminis stilius – sudėtinė kompanijos, produkto ar institucijos komunikacijos ir rinkodaros dalis.

Kalbant paprastai yra trys pagrindinės logotipų rūšys - žodiniai, ikoniniai ir kombinuoti.
Žodiniai - dar žinomi kaip „wordmark“, įdomaus ir unikalaus šrifto pagalba įvynioja jūsų kompanijos vardą į stilizuotą piešinio formą. Šriftai gali būti įvairiausi, paliekantys savitą įspūdį, priklausomai nuo jūsų veiklos pobūdžio. Tarkime rankos rašysenos tipo šriftai naudojami pabrėžti formalumą ir subtilumą, stori šriftai liudija apie stiprybę ir jėgą, tuo tarpu pasvirę suteikia judėjimo įspūdį ir t.t. Pasirenkant šią logotipo rūšį būtina atkreipti dėmesį į jo įskaitomumą ir siekti, kad jis būtų lengvai įskaitomas net ir smarkiai sumažintas.
Ikoniniai - ikonos ir simboliai, kurie patraukia dėmesį ne itin sudėtinga tačiau įsimintina grafine struktūra ir emblemiškai atstovauja jūsų veiklą. Juose naudojami vaizdai, kurie formuoja įvaizdį apie jus tiesiogine arba abstrakčia prasme. Simboliai yra mažiau aiškūs negu tiesioginis tekstas ir palieka daugiau erdvės interpretacijai, ką jūsų kompanija atstovauja. Norint, kad ikoninis logotipas būtų efektyvus, jis turėtų atitikti šiuos kriterijus: būti iškart atpažįstamas, įsimintinas, aiškus net ir mažame formate, galėtų susišaukti su gamtoje egzistuojančiais objektais, nesvarbu ar logotipas yra abstraktus ar konkrečiai nusako jūsų veiklą.
Kombinuoti - logotipai kurių dizaine naudojama ir grafika ir tekstas. Glaustas tekstas papildo kokį nors simbolį ir suteikia šiek tiek aiškumo kuom užsiima jūsų kompanija. Tekstas gali būti tiek atskirai nuo pačios emblemos, tiek integruotas į ją.

Baneris - apimuota reklama su uzrasu. Jame dazniausiai buna logo, ir kita informacija, kuria norima reklamuti internete. Baneris gali buti sukurtas ir elementariausiu budu, naudojantis nemokamomis svetainemis, kurios siulo tokias paslaugas, ir naudojant Photoshop programa. Taip pat, norint susikurti auksciausio lygio baneri, gali tekti pasinaudoti flash programa, arba java bei kitomis programavimo kalbomis.

Firminis moto – firminio stiliaus dalis, nusakanti firmos poziuri i klienta, teikiamas paslaugas, ir kita. Tai galimybe uzsideti sau pliusiuka, papildoma reklama.

Baneri ir moto bandziau savo zodziais paaiskinti, tikiuosi labai nenugrybavau

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 18:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Logotipas – grafinis ženklas, kurį gali sudaryti:
1. Specialiai parinktu šriftu parašytas pavadinimas ar santrumpa.
2. Pavadinimas ar santrumpa, sudaranti visumą su grafiniu elementu ar simboliu.
3. Tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos.

Logotipo tipai:
Tekstinis ženklas (Wordmark)
Tekstinis logo susideda tik iš teksto su unikalia tipografija

Simbolinis ženklas (Letterform Mark)

Tai logotipas kuriame naudojama viena ar kelios raidės

Grafinis ženklas (Mark)
Grafinis ženklas dažnai tampa įmonės veidu. Tokiuose ženkluose naudojami simboliai paprastai atspindi įmonės produktus ar veiklą.

Abstraktus ženklas (Abstract Mark)
Abstraktus logotipas paprastai perteikia prekės ženklo filosofiją.

Emblema (Emblem)
Emblema ko gero sudėtingiausia grafinių elementų ir simbolių kombinacija.

Banner- tai reklaminis skydelis, tipai:

Išsiplečiantys skydeliai (angl. Expand Billboard) – tai yra reklaminis skydelis, su dydžio padidinimo galimybe. Jį paspaudus arba ant jo užvedus pelę, skydelis gali išsiplėsti iki 400 proc., patraukus pelę jis automatiškai sugrįžta į buvusią padėtį.

Iššokantys langai (angl. Pop Under) – tai langai, kurie atsidaro po naršykle. interneto vartotojui užėjus į jo mėgstamą tinklapį, jam net nepastebint atskirame lange užsikrauna gana didelio formato reklama. Uždarius naršyklės langą, reklama atsiranda tiesiai prieš akis.

Animuotos užsklandos (angl. Floating Ad)
– tai reklamos internete forma, kuri laisvai „skraido“ virš peržiūrimo internetinio puslapio pagal iš anksto parengtą scenarijų. Yra galimybė nustatyti, kad reklamuojamas objektas, praėjus tam tikram laiko tarpui, „nusileistų“ ant reklaminio skydelio arba „paliktų“ tinklapį. Animuota užsklanda – lankstus reklamos formatas, leidžiantis sukurti bet kokį efektą kompiuterio ekrane.

Iššokantys langai (angl. Brand Mark) – tokia pati reklamos internete forma, kaip „Pop Up“ arba „Floating Ad“, tik jai suteikiama individuali reklamuojamo daikto ar prekės ženklo forma. Prekės ženklo tipo reklamos dažniausia turi sumažinimo / padidinimo ir išjungimo mygtukus, jie gali būti perkeliami iš vienos tinklapio vietos į kitą.

Reklaminiai puslapiai (angl. Poltergeist) – tai pilnaekranė animuota, iki 10 sekundžių trukmės užsklanda, kurią jau galima lyginti su televizine reklama.

Apie paskutini klausima nieko neradau, maciau jau klasiokai parase, tai ne kopijuosiu

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 18:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, puikūs ir informatyvūs apibūdinimai ,jeigu visi viską perskaitysite, tai iš viso bus super.

Apie firminį šūkį irgi prašyčiau parašyti. Savais žodžiais, kol kas dar niekas neįvardijo svarbiausio dalyko, kuo pasižymi šūkis, būten tuo dalyku mes ir vadovausimės kurdami toliau savo logus.

"Geriau vienas apgalvotas kadras, nei daug bet kokių" - tai perfrazuota l.l.patarlė,.. ir kaip jums toks šūkis su fu firminiu ženklu?

Paskutinį kartą redagavo Lachesė, Antr. Birželio 29, 2010 10:53. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mokytoja, norėjau paklausti ar man irgi reikia i fotki.com sukelti logotipus per nauja? Ar pas mane daug netinkamų? Jei taip paieškosiu dar.

Be to, dauguma merginų atsakė į jūsų klausimus apie logotipų tipus, pas daugumą beveik tas pats parašyta... ir man ta pati surast internete, nes manau kad rasiu tą patį Vistiek surast? Nemanykit kad esu didelė tinginė, aš tik klausiu, jei dar reikia surasiu ir parašysiu, no problem

Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažko nesuprantu kaip padaryti folderį galerijoje, ar nuo karščio pakvaišau...

Atgal į viršų
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 20:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niliuk, man rodos pirmo psl pabaigoj buvo parodyta, Savo albume po nuotrauka su logotipu rasi užrašą "create new album" ir susikuria beliek pvd sugalvot ir įkelt nuotraukas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Šokoladine, aš pagalvojau, kad akademija nuo kitų mokslo įstaigų skiriasi tuo, kad kai visiems užduodi vienodą namų darbą, tai visi darydami gilinasi ir mokosi ir atsiskaito "nematomai", o čia viskas jau visiems matosi, tai nėra gerai, nes iškyla tokie klausimai, ar man reikia tą patį daryti... TAIP, visi turi atsiskaityti.
O į fotki reikia sukelti irgi visiems. Tik kelkite ne aklai, o pagal teoriją, kurią perkaitėte ir čia parašysite, taip aš galiausiai pamatysiu, kaip jūs suprantat ją. Jeigu kažką reikės, aptarsime.

Visų visų prašyčiau atsakyti į mano užduotus klausimus, jeigu jums atrodo, kad kopijuoti nenorite, savais žodžiais apibūdinkite, nes man labai svarbu, kad JŪS patys supratumėte, o kaip man patikrinti ar suprantat, tik jeigu pamatysiu, ką parašėte.

augusia, lauksiu apibūdinimo savais žodžiais apie firminį šūkį.

Niliuk, turite prisijungti pirma, po to viską galima daryti.

Atsiskaitome iki trečiadienio vakaro 12h, tai yra iki liepos pirmos

Paskutinį kartą redagavo Lachesė, Pir. Birželio 28, 2010 22:23. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aišku, supratau. Viską sutvarkysiu ryt vakare, jei galima, šiandien aš ne prie savo kompo, tai negaliu ilgai sėdėti...
martinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 23:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, aš bandysiu rytoj irgi prisėsti prie kompiuterio ilgiau ir viską atsiskaityti, tiesa norėjau paklausti dėl tų logotipų, prisijungti reikia prie fotki.com o iš kur sužinoti slaptažodį ir vartotojo vardą? Ar tiesiog eiti per jūsų nuorodą? Bet tada negali nieko koreguoti.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 23:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Martinka, vat žiūrėjau, žiūrėjau ir vis tiek praleidau vienam išsiųsti... atsiprašau, jau išsiunčiau prisijungimo duomenis.
Atgal į viršų
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 23:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ir aš įddu savo namų darbus
Pagrinde tai rasta teorija internete
Logotipas (dažnai vadinamas logo) – grafinis ženklas, kurį gali sudaryti:
1. Specialiai parinktu šriftu parašytas pavadinimas ar santrumpa (pvz., Google, CNN);
2. Pavadinimas ar santrumpa, sudaranti visumą su grafiniu elementu ar simboliu (pvz., Vikipedija, UPS);
3.Tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos (pvz., Apple obuolys).
Logotipo kūrimo esmė - įkūnyti kompanijos dvasią, išskirti ją iš konkurentų tarpo, būti lengvai suvokiamu bei atpažįstamu bei lengvai pritaikomu visuose media kanaluose (nuo spaudos iki interneto). Logotipai neretai derinami su kompanijų šūkiais (pvz., Nike „Just do it“). Logotipas ir firminis stilius – sudėtinė kompanijos, produkto ar intitucijos komunikacijos ir rinkodaros dalis.
Pagrindinė logotipo funkcija - vaizdinė atminties stimuliacija, skirta jūsų (galimai) auditorijai. Tai paprasčiausias ir pats tiesiausias kelias pristatant savo veiklos egzistavimą.
Kalbant paprastai yra trys pagrindinės logotipų rūšys - žodiniai, ikoniniai ir kombinuoti.
Žodiniai - dar žinomi kaip „wordmark“, įdomaus ir unikalaus šrifto pagalba įvynioja jūsų kompanijos vardą į stilizuotą piešinio formą. Šriftai gali būti įvairiausi, paliekantys savitą įspūdį, priklausomai nuo jūsų veiklos pobūdžio. Tarkime rankos rašysenos tipo šriftai naudojami pabrėžti formalumą ir subtilumą, stori šriftai liudija apie stiprybę ir jėgą, tuo tarpu pasvirę suteikia judėjimo įspūdį ir t.t. Pasirenkant šią logotipo rūšį būtina atkreipti dėmesį į jo įskaitomumą ir siekti, kad jis būtų lengvai įskaitomas net ir smarkiai sumažintas.
Ikoniniai - ikonos ir simboliai, kurie patraukia dėmesį ne itin sudėtinga tačiau įsimintina grafine struktūra ir emblemiškai atstovauja jūsų veiklą. Juose naudojami vaizdai, kurie formuoja įvaizdį apie jus tiesiogine arba abstrakčia prasme. Simboliai yra mažiau aiškūs negu tiesioginis tekstas ir palieka daugiau erdvės interpretacijai, ką jūsų kompanija atstovauja. Norint, kad ikoninis logotipas būtų efektyvus, jis turėtų atitikti šiuos kriterijus: būti iškart atpažįstamas, įsimintinas, aiškus net ir mažame formate, galėtų susišaukti su gamtoje egzistuojančiais objektais, nesvarbu ar logotipas yra abstraktus ar konkrečiai nusako jūsų veiklą.
Kombinuoti - logotipai kurių dizaine naudojama ir grafika ir tekstas. Glaustas tekstas papildo kokį nors simbolį ir suteikia šiek tiek aiškumo kuom užsiima jūsų kompanija. Tekstas gali būti tiek atskirai nuo pačios emblemos, tiek integruotas į ją.

Flash banerių arba lietuviškai - reklaminių skydelių paskirtis yra pritraukti tikslinę lankytojų auditoriją iš kitų puslapių. Naudojant animacijos, garso (ribotai) ir tekstinės medžiagos sintezę, reklama tampa pastebimesnė ir efektingesnė.
Reklaminiai skydeliai Reklaminis skydelis (žargonu baneris)- tai GIF arba JPG formato paveikslėlis, talpinantis nuorodą į reklamuojamą tinklalapį. Sutinkami JAVA, ShockWave ir kitomis priemonėmis sukurti reklaminiai skydeliai. Baneris patalpinamas tinklalapyje ir turi nuorodą į jūsų serverį. Nėra oficialiai priimtų banerių dydžių standartų, nors dažniausiai sutinkami 468x60 pikselių reklaminiai skydeliai:

Siekiant, kad baneris užsikrautų kuo greičiau, ribojami banerių dydžiai kilobaitais (Kb). Pavyzdžiui, 468x60 baneriai paprastai būna nuo 10 iki 15 Kb dydžio. Žinoma, griežtai laikytis šių pasiūlymų nebūtina. Štai dar vienas banerio pavyzdys. Banerinė reklama yra pati populiariausia ir efektyvi priemone svetaines lankomumui padidinti
Įdedu dar nuotraukėlę, kokių tipų būna "baneriai":

Firminis (kūrybinis) šūkis - moto, tai apibūdinsiu savais žodžiais Tai teiginys, apibūdinantis, pristatantis savo veiklą, savo išskirtinumą, gali būti ir savo filosofiją, taip pat gali skatinti kažką daryti (pvz. Nike "Just do it")... Tikiuosi pataikiau

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 23:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mokytoja, o ten kur reikia kurti albumą fotki.lt, tai slaptažodį reikia sugalvoti albumui?
Atgal į viršų
martinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 01:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

3. Tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos (pvz., Apple obuolys).Logotipo kūrimo esmė - įkūnyti kompanijos dvasią, išskirti ją iš konkurentų tarpo, būti lengvai suvokiamu bei atpažįstamu bei lengvai pritaikomu visuose media kanaluose (nuo spaudos iki interneto).
Tekstinis ženklas (Wordmark)
Tekstinis logo susideda tik iš teksto su unikalia tipografija
Simbolinis ženklas (Letterform Mark)
Tai logotipas kuriame naudojama viena ar kelios raidės.
Grafinis ženklas (Mark)
Grafinis ženklas dažnai tampa įmonės veidu. Tokiuose ženkluose naudojami simboliai paprastai atspindi įmonės produktus ar veiklą.
Abstraktus ženklas (Abstract Mark)
Abstraktus logotipas paprastai perteikia prekės ženklo filosofiją.
Emblema (Emblem)
Emblema ko gero sudėtingiausia grafinių elementų ir simbolių kombinacija.

Reklaminis skydelis (Baneris)
Reklaminis skydelis bene populiariausia pozicija, kurią nesunkiai atrasime daugelyje internetinių puslapių. Gali būti statinis, animuotas, audio, išsiskleidžiantis, informuojantis, reklama jame gali būti pateikta itin paprastai, impresyviai ar šokiruojančiai.

Šūkis. Jis naudojamas reklamos įsiminimo sustiprinimui ir padeda reklamos vartotojui identifikuoti paslaugą ar prekę. Kompanijos ir prekės šūkis kartojamos iš vienos reklamos į kitą, t.y. šūkis paprastai išlieka tas pats. Tai turi būti įsimintina frazė, skirta galutinai užbaigti reklamos idėją. Pavyzdžiui, The Wall Street Journal šūkis “Amerikietiškos svajonės dienraštis!”.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 09:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, Gabrieliau, ten nieko nerašyk, palik tuščią. Nes jeigu užrašysi slaptažodį, paslėpsi papkutę.

Martinkos logotipai (kam vargai ir naujų ieškojai,anų irgi buvo gerų)- tik į vieną atkreipiau dėmesį, kuris vadinasi "Jennifer designs" jeigu tai rankdarbių kūrėjos lotipas jis savyje neša netinkamą informaciją, pagalvočiau,kad kirpykla ar grožio salonas. Kai pavadinimas ir vaizdas neatitinka, tai manau, nukenčia ir pats kūrėjas. Taipogi toks logotipas yra nepatogus patalpinti vizitinėje. Logotipai dedami vizitinės viršuje arba kairėje pusėje, tai merginos veidas žiūrėrtų kompoziciškai netinkama linkme. O jeigu veidą atskyrus nuo pavadinimo, jis netenka įdomumo, nes tipografija nėra unikali.

Mijos logotipai - "su meile.lt", "moonligt.lt " tai kategorija, kurių mes vengsime, argi įsivaizduojate ant kokios nors parduotuvės mieste tokį užrašą- "parduotuvė.lt" logotipas, kaip patys rašėte, yra universalus dalykas, o .lt jį labai apriboja. Sakyčiau,kad tai net nėra logotipai, o tik gražiai užrašytas adresas. Su meile.lt nuotraukose netgi neturi savo vietos, atkreipkite dėmesį, kaip tai kenkia bendram vaizdui, plius abiejuose puslapiuose logotipai panaudoti, kaip vandens ženklai adreso priminimui. Panaši situacija ir su leahjewelry.com tik šis ženklas bent jau išskiria autorių, o .com dalis nueina į antrą planą.

Simuchiukės- "Real Handmade Soap" labai užmaltas logo ir tas adresiukas neturėtų būti prikibęs, nes viena iš taisyklių- logo turi būti iškaitomas ir atpažįstamas netgi mažam formate. Ir pats piešinukas apkarpytas kažkaip keistai... Vis tik sakyčiau iki tikro logo jam dar trūkta kelių žingsnių, bet kaip idėja labai gera- panaudoti piešinuką.

Perliukas.lt aptariau tokią situaciją aukščiau.
Daiwa su drugeliu, nuėjau į tą puslapį, ten visai kitoks užrašas, jau vien tai parodo,kad nėra vieningo logotipo. Ir šito paveiksliuko, kuris įdėtas fotki taip pat nevadinčiau logotipu. Jis nesuvestas kompoziciškai ir tipografija taipogi ne unikali.

Šokoladine, viskas gerai pas tave.

Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 10:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

3. Tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos (pvz., Apple obuolys).

Logotipo kūrimo esmė - įkūnyti kompanijos dvasią, išskirti ją iš konkurentų tarpo, būti lengvai suvokiamu bei atpažįstamu bei lengvai pritaikomu visuose media kanaluose (nuo spaudos iki interneto). Logotipai neretai derinami su kompanijų šūkiais (pvz., Nike „Just do it“). Logotipas ir firminis stilius – sudėtinė kompanijos, produkto ar intitucijos komunikacijos ir rinkodaros dalis.

Logotipų rušys:
Tekstinis ženklas
Simbolinis ženklas
Grafinis ženklas
Abstraktus ženklas
Emblema

Reklaminis skydelis-Baneris
reklaminis skydelis (baneris) — reklaminiai paveiksliukai ar animacijos web puslapiuose

Banerių rūšys

Reklaminis skydas (billboard) 750x100
Išsiplečianti reklamjuostė (expanding billboard) 750x100 + 750x400
Mažoji pusės puslapio reklamjuostė (rectangle) 300x250
Pusės puslapio reklamjuostė (halfpage) 300x600
Didelis reklaminis skydelis (Splash) 750x300
Animuota užsklanda (floating Ad) 750x550 + 750x100
Skiriamasis ženklas (brandmark) 300x300 + 750x100
Neanimuota statinė pozicija (550x150) 550x150

Reklaminis skydas (billboard)
Reklaminis skydas (billboard) - skelbiamas nustatytoje nuolatinėje vietoje tinklalapio viršuje šalia pavadinimo. Reklaminis skydas gali būti spausdinamas visame portale arba vartotojo pasirinktuose puslapiuose.

Išsiplečianti reklamjuostė (expanding billboard)
Išsiplečianti reklamjuostė (expanding billboard) – didelis 750x100 pikselių dydžio grafinis reklaminis skydelis, kuris padidėja 4 kartus iki 750x400 pikselių dydžio ant jo užvedus pelės kursorių. Patraukus pelę jis automatiškai sugrįžta į buvusią padėtį. Šį reklaminį skydelį sudaro du atskiri failai – 750x100 (billboard) ir 750x400 (expand) skydelis. Skydelio padidėjimas reguliuojamas su specialių skriptų pagalba.

Mažoji pusės puslapio reklamjuostė (rectangle)
Mažoji pusės puslapio reklamjuostė (rectangle) – stačiakampio pavidalo reklama (matmenys – 300x250 pikselių). Ji skelbiama nustatytoje nuolatinėje vietoje, tai yra tinklalapio dešinėje šalia teksto. Mažoji pusės puslapio reklamjuostė gali būti spausdinama visame portale arba vartotojo pasirinktuose puslapiuose.

Pusės puslapio reklamjuostė (halfpage)
Pusės puslapio reklamjuostė (halfpage) – stačiakampio pavidalo reklama (matmenys – 300x600 pikselių). Ji skelbiama nustatytoje nuolatinėje vietoje, tai yra tinklalapio dešinėje šalia teksto. Pusės puslapio reklamjuostė gali būti spausdinama visame portale arba tose portalo vietose, kurias pasirenka vartotojas.

Didelis reklaminis skydelis (Splash)
Tai didelis 750x100 pikselių dydžio grafinis reklaminis skydelis (splash), kuris atsivertus puslapiui su tokia reklama, savaime padidėja 3 kartus iki 750x300 pikselių dydžio. Praėjus 3 sek. reklaminis skydelis savaime sumažėja iki standartinio reklaminio skydo (billboard) dydžio. Ant jo užvedus pelės kursorių reklama vėl išsiskleidžia iki 750x300 pikselių dydžio, patraukus pelę jis automatiškai sugrįžta į buvusią padėtį. Didelį reklaminį skydelį (splash) sudaro du atskiri failai – 750x100 pikselių reklaminio skydo (billboard) ir 750x300 dydžio išsiplečianti dalis. Skydelio padidėjimas reguliuojamas su specialių skriptų pagalba.

Animuota užsklanda (floating Ad)
Animuota užsklanda (floating ad) – reklama, kuri pagal parengtą scenarijų laisvai skraido virš peržiūrimo puslapio. Yra galimybė nustatyti, kad reklamuojamas objektas praėjus tam tikram laiko tarpui „nusileistų“ ant reklamjuostės arba „paliktų“ tinklalapį. Animuota užsklanda – lankstus reklamavimo būdas, leidžiantis sukurti bet kokį efektą kompiuterio ekrane. Tai viena iš efektyviausių reklamos priemonių prekės ženklui populiarinti, pritraukiančių didelį skaičių kreipinių į reklamos užsakovo tinklalapį.

Skiriamasis ženklas (brandmark)
Skiriamasis ženklas (brandmark) yra užklojanti reklama, pateikiama virš tinklalapyje publikuojamos medžiagos. Jis primena iškylantįjį langą, tačiau yra dedamas tame pačiame lange, kuriame atvertas tinklalapis. Tuo tarpu iškylantieji langai ir apačioje pasirodantys langai yra tokia reklamos forma, kuri pateikiama atskiruose naujuose languose. Skiriamasis ženklas gali būti bet kokios norimos formos, pavyzdžiui, reklamuojamo gaminio pavidalo. Jį galima slankioti naršyklės lange, užverti arba suskleisti. Reklamos formatas – 300x250 pikselių.

Šūkis arba moto
Tai įmonės, sportininkų, asmens, ar šiaip žmonių grupelės skambus žodžių junginys, kuris išreikškia jų tikslą ar norą kažką padaryti, tuo vadovautis.

Atgal į viršų
augusia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 11:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

firminis šūkis-moto- tai frazė,kuria bandoma išskirti savo produkta nuo kitu.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 11:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gabrieliaus logotipai- ką manai, Erikos logo yra vardas ar katinėlis ? man labaiu katinukas galėtų būti logo, o rimtai, tai šitas parašas tikrai nėra logo.
Kristina taip pat nėra logo, žmogus tiesiog prisistato savo vardą. Logu gal net laikyčiau pavadinimą- smagu visiems, nes jis parašytas unikaliai, tik kaip minėjau .lt nėra gerai loguose.
Agnė design http://agnedesign.weebly.com/frivolite--tatting.html# pasižiūrėk į nuotraukas, ant nutraukų yra logo, o tai ,ką idėjai yra puslapio viršus tiesiog.

Kiwi jewels paukštukas nėra irgi logo, atsiversk http://kiwijewels.com/bridal_necklaces.htm tai logo yra tekstas su kringelukais.

Astros puslapio viršuje žodis "papuošalai" yra labai įdomiai parašytas, todėl tai galėtume laikyti logotipu, bet iš tiesų tai tik pavadinimas.

Atgal į viršų
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 12:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakar kol susiprotejau, kad reikia prie galerijos paprasciausia prisijungti...
Sudejau gal per daug, ar reikia tik 10 logo?
O paskui ziuriu, kad yra Lacheses patarimas. Labai aciu, siaip taip susitvarkiau.

Firminis šūkis manau, tai skambi frazė, kuri rodo tavo produkto išskirtinumą. Jeigu tai firmos - tai išreiškia tikslą. Pvz., labai nevykęs buvo mūsų valdžios sugalvotas šūkis "Lietuva - drąsi šalis". Bent aš tai tuo labai abejoju.
Pvz., "Opel" ryžosi revoliuciniam sprendimui keisti savo logotipą ir firminį šūkį. Dabartinį "Atrask savo "Opel" pakeis į "Mes gyvename automobiliais" (vok. Wir leben Autos). Tai ir rodo firmos tikslą.
O žaibas kompanijos logotipe taps trimačiu, be to, atsiras ir užrašas "Opel".

Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 12:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai man tuos ištrinti, ir paieškoti geresnių?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 238

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.