Lachesės klasė VII (logotipo kūrimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 12:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gabrieliau, nereikia. O jeigu su manim kuo nors nesutinkat, prašom vystykim diskusiją.

Šiuos namų darbus atsiskaitę žmonės:

Delfinyte,
Gabrielius,
Martinka,
Mija,
Simuchiuke,
Šokoladinė.

Gal iki vakaro situacija pasikeis, tai bendrą suvestinę parašysiu vakare.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009
Pagyrimų: 2

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man dar ką reikia daryti?
Logotipus į galeriją sudėjau, apie šūkį ir logotipus rašiau, ar ką praleidau?

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 13:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš dar jūsų neaptariau.

Na štai, Niliuko logotipai- vienintelis artelės logotipas man yra neaiškus( neišspręstas) , tai būten pagrindinės taisyklės nesilaikymas, kad logo turi būti lengvai skaitomas, aiškus ir įsimenantis. Netgi ilgiau pažiūrėjus man vis tiek lieka neiašku, kuri vieta yra logotipas, o kurios jau puošyba. Jeigu tobulinčiau šį logotipą, puoščiau ir akcentuočiau tik A raidę o aplink atsisakyčiau visų kringelių ir drugelių.
Namų darbai užskaityti.

Niliukas citavo šį puslapį, apie gero logo požymius. Pasiskaitykite, kaip buvo sukurti logotipai, kaip žmonės pradėjo, kokias užduotis sau kėlė.
http://www.efektyvusdizainas.lt/logotipu-kurimas-darbai/

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 15:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau daug atsiskaičiusių, o iki kitos užduoties dar yra laiko, tai padiskutuokime, kaip sukurti ženklą, kuris būtų ilgalaikis ir nesenstantis. Kokie turėtų būti tokio logo požymiai?
Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, tokį logotipą reikia kurti nepadauginant raštų ar paveiksliukų, neperdedant su šriftais, ir kad būtų tinkamas naudoti ir jaunai panelei, ir pagyvenusiai kūrėjai
Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 15:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man o manymu, logotipas turi atspindet veiklos sriti, turi but kazkuo "kabinantis" kad zmones isimintu iskart pamate, ir jiems nekiltu abejoniu kieno jis. O jei begant laikui keiciasi veiklos kryptis, reikia kad ir logotipe tai atsispindetu. Taip pat, manau verta sekti logotipu mada. Ir karts nuo karto ji tobulinti. Tarkim pridedant atspindziu ar pan
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 16:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manoma, kad tai seniausias "logotipas" pasaulyje, kuris žymi tam tikrą bendruomenę ar veiklos sritį.

"one of the oldest logo designs that is used even today can be found in the first century, in the dawn of Christianity, when a symbol of a fish was used as an identification mark among the first Christians.

That particular logo is still used today as a logo by the Christian communities for similar purposes, with minor design alterations."

Ichthys -
- [...] Pasakyk graikiškai tokią frazę: Jėzus Kristus, Dievo sūnus, Išganytojas.
- [...]
- O dabar paimk visų tų žodžių pirmąją raidę ir sudėk į krūvą.
- Žuvis [...]

Šiandien nedaug kas žino, kad pirmasis krikščionių simbolis buvo žuvis. Tai puikus graikiškas akrostikas „ichthus”. Graikiškai žuvis - „ichthus” , o kiekvieną raidę pirmieji krikščionys “atkodavo” taip: Iesous (Jėzus) CHristos (Kristus) THeou (Dievo) Uiou (Sūnus) Soter (Išgelbėtojas). Taigi nupiešta žuvis pirmiesiems krikščionims reiškė: Jėzus Kristus, Dievo Sūnus, Išgelbėtojas. Bet niekur neteko skaityti, kad jie būtų meldęsi žuviai.

info iš www.thelogomix.com ir : www.kinogramas.lt, petras.blogas.lt

man atrodo, kad logotipo kodavimas yra vienas iš svarbiausių dalykų jo ilgalaikiškumui. [/b]

Atgal į viršų
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 18:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
Jau daug atsiskaičiusių, o iki kitos užduoties dar yra laiko, tai padiskutuokime, kaip sukurti ženklą, kuris būtų ilgalaikis ir nesenstantis. Kokie turėtų būti tokio logo požymiai?

manau, kad logo gali būti ir atspindintis veiklą ir su tam tikra mintim, nebūtinai jei užsiimi pvž. vilnos vėlimu, tai nebūtinai gali būti logotipe avis. Svarbu, kad jis būtų paprastas, kuo mažiau spalvų ir svarbiausia ĮSIMENAMAS. Aišku tokius dalykus kuria dizaineriai ir tam tikros firmos, bet jos vadovaujasi logotipų pavyzdžiais
Aišku sunku padaryti gerą logo... Oj reikia galvelę pasukt...
Ai ir dar logo turi gerai matytis ir sumažintas...

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 22:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pamąsčiau apie veiklą, yra nemažai logotipų, kurie atspindi siaurą veiklos sritį, tai irgi minusas, jeigu kūrėjas atranda kokias kitas technikas ir jomis kuria, tai logotipas gali būti amžinas, bet savyje per daug neatspindėti vienos srities.
Atgal į viršų
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 22:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
pamąsčiau apie veiklą, yra nemažai logotipų, kurie atspindi siaurą veiklos sritį, tai irgi minusas, jeigu kūrėjas atranda kokias kitas technikas ir jomis kuria, tai logotipas gali būti amžinas, bet savyje per daug neatspindėti vienos srities.

aš tą patį galvoju, dėl to apie savo logo.... Dabar užsivedusi su papuošalais, bet moku daug rankdarbių, tai jei sugalvosiu ką nors dar daryt, tai pvz. pririštas logo prie papuošalų netks

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 22:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki Jungiuosi prie jūsų klasės, su kažkokia lyg ir baime Mokytoja, atleiskit jei per šiandien nespėsiu visko pasivyti, bet stengsiuosi ryt visus nebaigtus darbus nuveikti, bet ir tai tik vakarop
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 22:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, mano namų darbus esi beveik padariusi, mačiau anoje temoje, tik sukelk viską ir ramiai , ryt iki nakties 12 galima. O šiaip kol kas pas mane atostogų ritmu viskas, tai per daug nepavėlavai.

simuchiuke, teisingai mąstai

Atgal į viršų
Gabyte...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 23:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na su albumėliu lyg ir susitvarkiau, bandom dabar sąvokas:
manau jog kaikuri informaciaj gali kartotis, dabar skubu, tad neskaitau kitų
bet ryt tikrai perskaitysiu
Logotipas – tai grafinis prekinio ženklo ar etiketės elementas, dažnai naudojamas įmonių kaip priemonė, kuri padeda reklamuoti savo veiklą/produktą ir būti lengvai atpažįstamam.
Logotipą gali sudaryti:
1. Specialiai parinktu šriftu parašytas pavadinimas ar santrumpa (pvz., Google, CNN);
2. Pavadinimas ar santrumpa, sudaranti visumą su grafiniu elementu ar simboliu (pvz., Vikipedija, UPS);

3. Tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos (pvz., Apple obuolys).

Logotipų tipai:

Tekstinis ženklas - Tekstinis logo susideda tik iš teksto su unikalia tipografija.

Simbolinis ženklas - Tai logotipas kuriame naudojama viena ar kelios raidės.

Grafinis ženklas - Grafinis ženklas dažnai tampa įmonės veidu. Tokiuose ženkluose naudojami simboliai paprastai atspindi įmonės produktus ar veiklą.

Abstraktus ženklas - Abstraktus logotipas paprastai perteikia prekės ženklo filosofiją.

Emblema - Emblema ko gero sudėtingiausia grafinių elementų ir simbolių kombinacija.

Baneris - Reklaminė antraštė talpinama tinklalapiuose. tai bene populiariausia reklaminė priemonė internetinėje erdvėje. Lietuviškai baneris dar vadinamas reklaminiu skydeliu, reklama jame gali būti pateikta itin paprastai, impresyviai ar šokiruojančiai.
Baneriai būna: statiniai, animuoti, audio, išsiskleidžiantys, informuojantys.

Firminis šūkis-moto
- tai žodžiai kiriais vadovaujasi autorius, kad ir elemantariausias pavyzyds. „Svarbu kokybė o ne kiekybė“, tik prietaikant sau, lengvai įsimenantis moto, padeda pritraukti arba užkabina klientus.

Tikiuosi užteks, nenorėjau labai išsiplėsti

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 23:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dabar tu ramiai perskaityk visą teoriją, ką kiti surado ir ką pati suradai, ir atidžiai pažiūrėk, ką esi sudėjusi į fotki. Gal kai ką norėsi ištrinti. Vienu žodžiu tikrinsiu,kaip supratai teoriją
Atgal į viršų
Gabyte...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 23:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiandien jau nespėsiu, tad rt vakare jau viskas turėtų būti sutvarkyta pas mane, prasinešiu, kad per anksti nepatikrintumėte, o tai niekas nebus pakeista Ryt man į „darbą“ tad, nenaktinėsiu per daug, ir taip šiandienai man jau visko per daug
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 01:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki pagaliau jungiuosi ir aš. Iš pradžių nelabai supratau kas tiksliai yra logotipas tai ir neskubėjau su atsakymais, nors tiesą sakant ir dabar dar nelabai suprantu Tai pradžiai atsakau į klausimėlius, o apie logotipus įkelsiu neužilgo.

Ką jūs kuriate? Šiuo metu kuriu daugiausia papuošalus.
Ar parduodate savo kūrinius? Taip, taip pat mėgstu dovanoti.
Kam skirtas jūsų logotipas (uždėti vardą forumuose ant foto, puslapio logui, etiketei prie jūsų gaminio.... ir t.t. ). Logotipą susikūriau pačioj pradžioj, bet kažkaip nustojau naudoti, nes nuotraukų tvarkymui nenaudojau Photoshopo ar kitų rimtesnių programų ir jį būdavo sudėtinga uždėti. Logotipas man tarsi reklama, skiriamasis ženklas. Jį planuoju naudoti uždėjimui ant foto, o taip pat jau seniai pasvajoju apie gražias vizitines bei etiketes prie papuošalų.
Ar turite puslapį su individualiu adresu (jeigu turite, pagalvokite, kad logo turi būti susijęs). Pakolkas dar neturiu savo puslapio, bet jau pradedu rimčiau apie tai susimąstyti. Aš taip pat manau, kad logotipas turi būti susijęs.
Ar verta susieti logo su niku, jeigu verta, tai kodėl - priežastis? (dažnai pastebiu, kad taip daroma). Mano manymu verta. Aš pati anksčiau turėjau kitą niką, bet kai susigalvojau papuošalų svetainei pavadinimą, tada susikūriau logo ir pasikeičiau niką nauju.

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 12:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mieli, mokiniai, kai įkeliat darbus į fotki, brūkštelėkite ir čia. Kad nepražioplinčiau ko nors.

Augusia, prie logotipų neradau atsakymų į klausimus.
kodėl vieno logotipai patinka,kiti ne (išvaizdos prasme)
kaip (kiekvienas) logotipai įkomponuoti nuotraukoje (kurie gerai ar įdomiai,kurie ne)
ką kievienas logotipas pasako apie jo savininką (o gal nieko nepasako)
ką kiekvienas logotipas pasako apie kūrinius, kuriems jis skirtas

Kaip logotipas baltų papuošalų paveiksliukas yra sudėtingas, nes visiškai nesilizuotas, bet ir toks galimas, tik tarkime ant papuošalo ar ant etiketės sumažintas variantas nebeįmanomas. Nes lieka pilka dėmė.

Žalčių karaliene, įkelk savo logotipą ,kur sugalvojai ir čia.

Atgal į viršų
witutes
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 16:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena

po svečių vasarinio antplūdžio bandau spėti laiku atsiskaityti teorinę dalį kaip aš suprantu sąvokas "logotipas ir jų tipai", "baneris", "firminis šūkis-moto"

Logotipas ir jų tipai. Logotipas - tai grafinis ženklas, kuris gali būti išreikštas skirtingai, t.y. tik žodis (tekstinis logotipo tipas) ar kažkokia žodžių/raidžių santrumpa ( simbolinis logotipo tipas), žodis ar kažkokia žodžių/raidžių santrumpa su grafiniu vaizdeliu (grafinis logotipo tipas), tik grafinis vaizdelis (grafinis logotipo tipas). Dar galimi abstraktūs logotipai (sakyčiau netikroviški grafiniai elementai su ar be tekstu), bei emblemos (pastarosios sudėtingiausios, bet manau, kad tokio "daikto" pati norėčiau ).

Baneris - tai reklaminis skydelis internete. Nuoroda, vaizdelis, bėganti eilutė, animuotas ar be animacijos - greita reklama savam daiktui/prekei ar paslaugai paviešinti, tačiau jis turi būti meniškas ir originalus

Firminis šūkis-moto - tai asmeninis ir savitas, tave /tavo darbus ar veiklą apibūdinantis šūkis ar mintis, kuri turi būti atrasta pirmiau, nei sukuriamas logotipas. Taigi šiuo atveju šūkis yra ir kaip simbolinis-žodinis-tekstinis elementas savo darbams apibūdinti

Tiesa, savo rastuosius logotipus bandysiu spėti įkelti iki dienos pabaigos, mat jie yra nešiojamame kompiuteryje, o pastarasis vis keliauja su vyru, kuris užsikasęs su savo disertacija... ).

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 17:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, Witutes, taigi tavo logai jau temoje, juos tik pasaugoji kompe ir perkeli, ne visi ten yra logotipai, padaryk antranką. O dėl amblemos galėsime pagalvoti.

Ruošiu pilną programą, kadangi matau, jog esat labai rimti mokiniai, tai noriu pasitarti, ar tinka tokios temos ir kaip norėtumėte jas išdėstyti, nes galima pirma teoriją visą (bet taip labai neįdomu)
pirma praktiką ir po to pagal teoriją taisyti viską (dvigubas darbas kartais gaunasi) ar viską kartu ( o taip sunku).

Punktai kuriuos noriu panagrinėti:

proporcijų sistemos,
archetipai, simboliai,
baltų ornamentika,
filosifinių idėjų pritaikymas dizaine( tai gali būti tik inspiracija, o gal ir pažodžiui pritaikysite kas nors)
spalvų reikšmės, nuotaikos
nuotaikos kūrimas kompozicijos pagalba.

Tai čia visa teorija, o praktiniai dalykai:

susigalvoti sau pavadinimą, jeigu tai žodinis logo,
galvoti pie simboli, jeigu tai simbolinis arba simbolinis ir žodinis logo,
daug daug daug eskizuoti
ir galiausiai kompiuteryje sukurti savo logą
surasti jam tikslią vietą visose nuotraukose.

Gal ko jums dar trūktų programoje ar ko nors per daug ? laukiu nuomonių.

Paskutinį kartą redagavo Lachesė, Tr. Birželio 30, 2010 17:34. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Logotipas - tai firminis ženklas, tarsi prisistatymas. Firmos logotipas tai dažniausiai pirmas vizualus dalykas kurį pamatome apie ją. Visi logotipai turi prasmę, dažnai jie tiesiogine ar perkeltine prasme atspindi tos firmos veiklą. Logotipas susideda iš grafinės išraiškos, simbolikos ir spalvos. Gali būt vien žodžio grafinė išraiška, vien simbolio ar kombinuoti.
Baneris - tai reklama mažam variante, tarsi nedidelis reklaminis pranešimas, trumpa žinutė rodyti internete. Būna vaizdinis, iššokantis, gali būti judantis, informacija jame gali keistis, gali kartotis iš naujo. Ši reklamos rūšis dažnai būna pakankamai įkyri
Firminis šūkis - tai tarsi firmos prisistatymo žodinė išraiška.

Kaip sukurti ženklą, kad jis būtų ilgalaikis ir nesenstantis? Kokie turi būti tokio logo požymiai? Tai labai sunkus dalykinis uždavinys. Manau su šiuo uždaviniu susiduria visi dizaineriai, kuriantys firmoms logotipus ir tikrai ne kiekvienam pavyksta jį išspręsti. Visų pirma turi būti aiški idėja, puiku jei ji susieta su firmos istorija. Svarbu strategija, reklama, reikia numatyti kokioms žmonių grupėms bus skirta ir tuo pagrindu sukurti logotipą. Priklausomai kuo firma užsiima, logotipo reikšmė gali būti aiškiai suvesta į veiklą (pvz.: eko įmonės - žmogaus figūra, gamtos simbolis, žalia spalva). Ženkliai įtakoja jeigu logo asocijuojasi su emocija, taip pat labai svarbi spalva (pvz.: firmos Coca- Cola logo).

Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 18:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Logotipų pasitaiko pačių įvairiausių dydžių ir formų, tačiau kiekvienas logotipas turėtų būti priskirtas prie vieno iš penkių tipų. Logotipas turėtų pozityviai pristatyti prekes arba paslaugas. Logotipų tipų žinojimas Jums padės efektyviau sukurti teisingą prekinį ženklą.

Tekstinis ženklas (Wordmark)
Tekstinis logo susideda tik iš teksto su unikalia tipografija

Simbolinis ženklas (Letterform Mark)
Tai logotipas kuriame naudojama viena ar kelios raidės

Grafinis ženklas (Mark)
Grafinis ženklas dažnai tampa įmonės veidu. Tokiuose ženkluose naudojami simboliai paprastai atspindi įmonės produktus ar veiklą.

Abstraktus ženklas (Abstract Mark)
Abstraktus logotipas paprastai perteikia prekės ženklo filosofiją.

Emblema (Emblem)
Emblema ko gero sudėtingiausia grafinių elementų ir simbolių kombinacija.

Reklaminis skydelis (angl. Banner) - reklaminis plotas Interneto svetainėje su reklamuojama vaizdine medžiaga. Gali būti įvairių dydžių ir formų. Baneriai, Flash Baneriai, Statiniai baneriai.Baneris gali būti tiek svetainės papuošiamoji, pagyvinanti grafikos dalis, arba patalpintas kituose svetainėse kaip efektingas reklaminis elementas.

Reklaminis šūkis (moto) - frazė ar sakinys kuriuo parodomas autoriaus ar įmonės požiūris į jų gaminius, kokybę, rūpinimąsi klientu. Moto taip pat gali būti gera reklama, jei jis įkvepiantis ir patraukiantis dėmesį savo pagrindine idėja, mintimi.

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iškeliauju, šį vakarą nebeprisijungsiu.

Tai trumpa suvestinė

Atsiskaitė

Delfinyte,
Gabrielius,
Martinka,
Mija,
Simuchiuke,
Šokoladinė,
Niliukas,

Augusiai- surašyti komentarus prie logotipų,
Gabytei -patikrinti remiantis teorija, kurie įkelti paveiksliukai yra ne su logais.

Ligvitai- viskas, nes nei viena užduotis neatlikta.
Witutes - sukelti pagal teoriją logus ( ten kur rinkta temoje tikrai ne visi yra logai, todėl dar neužskaitau)
Žalčių karalienei - įkelti savo sukurtą logo čia ir surasti,sukelti bei pakomentuti 10 logų.

Taip pat laukiu komentarų apie programą ir jos išdėstymą

Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 18:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tai labiau patiktų antras variantas- pirma praktika, paskui taisyti pagal teoriją
o viskas kitkas man tinka
Atgal į viršų
Gabyte...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, bandžiau keisti, daug ką pakeičiau, nežinau ar į gerą, ar iš vis pievą padariau
Buvo užduoti padiskutuoti kas logotipą padaro ilgalaikį ir nesanstantį. Galvojau kopijuoti informacija, bet nebus tas pats, tad siūlau jei dar kas neskaitėte paskaityti šiuos straipsnius Auksarankių Facebook, o šiam padiskutavimui mano manymu labai tinka 3 straipsnis. Ir apskritai manau šie straipsneliai kaip tik mūsų klasei ir tinka, gausu informacijos, o gal ir įkvėpimo

1. http://www.facebook.com/notes/auksarankiu-klubas/susipazinkime-logotipas-i-dalis/118226861544246
2. http://www.facebook.com/notes/auksarankiu-klubas/kaip-susikurti-logotipa-ii-dalis/119817648051834
3. http://www.facebook.com/notes/auksarankiu-klubas/kas-logotipa-padaro-geru-iii-dalis/123756570991275
4. http://www.facebook.com/notes/auksarankiu-klubas/kaip-nekurti-logotipo-iv-dalis/130767110290221

Tikiuosi nieko tokio jog rodau šiuos straipsnius čia..?

augusia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 30, 2010 22:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja jau surašyti komentarai prie logotipų.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 338

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.