ĮVAIZDIS (LOGOTIPAS, NUOTRAUKŲ APIPAVIDALINIMAS)
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Balandžio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 20, 2011 21:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mh.. Supratau Tai pasidarysiu dar kitų logotipų su skirtingais vaizdais
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 22, 2011 11:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na štai pasidariau dar logotipų:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Paskutinio paveikslėlis nepavyko.

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 23, 2011 16:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, padirbėjote

Jeigu jums yra noro pasidaryti įdomų, gerą išskirtinį logotipą, tai siūlyčiau padirbėti kita kompozicine linkme, atsiriboti nuo šito šrifto ir paveikslėlio vietos būtent toje vietoje. Logotipas gyvas dalykas, turi kalbėti apie jus kažką, jeigu pavadinimas neišreiškia jūsų kažkokios pozicijos ir nenurodo, kas tai per veikla, tą galima užfiksuoti, arba sumaniai įterpti paveiksliuke. Mano pastaba, kurią sakau visiems, ar tikrai reikia vienos didžiosios raidės? dažniausiai logotipe raidės yra vienodos, didžiosios arba mažosios, arba abu žodžiai iš didžiųjų raidžių.

Kaip pavyzdį savo logo parodysiu, jis neturi jums patikti, bet tikrai "pasakys" apie mano veiklą, pristatys mano poziciją.

http://mano.1001ideja.lt/wp-content/uploads/2009/08/1001_ideja_-copy.png

jūsų atveju, "gėlėtas rūkas" gali būti bet kas, trupučiuką pagalvokite, ką norite parodysi savo logotipu žmonėms. Beje, ar perskaitėte mano logotipo klasę?

Jeigu tik norėsite susikursite puikų , jus atspindintį, unikalų logotipą. Tik nereikia nuleisti rankų ar aptingti o aš padėsiu.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 23, 2011 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai skaičiau jūsų klasę Na tai pakeisiu kompoziciją bei šriftą ir vėl pasirodysiu O taip norėčiau panašaus logotipo kaip Raimauskaitės, gal dėl to, kad mano neišbandytas technikas lengviau suskaičiuot nei bandytas. Na ko aš esu nebandžiu Ties viena technika neapsistoju.
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Birželio 25, 2011 21:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na saviti amatai tai kaip ugnės dirbtuvėlės iškaba, na bet jeigu riekia tai pavadinimas saviti amatai. Laukiu Jūsų paeksperimentavimų, ir pastabų, greitai įsidiegsiu photoshop'ą tai tikiuosi bus lengviau dirbti.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 26, 2011 22:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.sendspace.com/file/9zap5g

išsaugojus šį paveiksliuką jau bus galima dirbti PS, padariau jį be fonų tiesiog juoda linija, dabar siūlau atsiversti šį puslapį
www.dafont.com
ir labai atidžiai išsirinkti kelis šriftus, kurie labiausiai tiktų. Taip pat pagalvoti apie kompoziciją, rato "stipinus" ir jų vietas kaip ir kur turi būti data ir Ugnės dirbtuvėlė, o pavadinimas vienareikšmiškai turi labiausiai kristi į akis ir būti lengviausiai įskaitomas.

Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 27, 2011 14:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
vėl grįžau, šįkart su logotipo kompozicijomis. Piešiau ant popieriaus. Kuriuos geresnius išrinksit tuos su photoshop padarysiu. Šrifto dydžių dar neliečiau, bet porą šriftų išsirinkau:
http://www.dafont.com/the-only-exception.font?text=G%26%23279%3Bl%26%23279%3Btas+r%26%23363%3Bkas
http://www.dafont.com/cedarville-pnkfun1-cursive.font?text=G%26%23279%3Bl%26%23279%3Btas+r%26%23363%3Bkas

Kompozicijos:
Pirmoje nuotraukoje pasipiešiau kur būtų paveiksliukas (persprašau už 2 ir 4 pasiliejimą, mano fotoparatas geriau nenufotografavo. Tas pats pasikartos ir kitose nuotraukose)

Sekančioje nuotrakoje - logotipo paveiksliukai:
1. Nežinau kaip pavadinti, bet daryčiau su dūmų teptukais ir pripieščiau gėlyčių. Atseit rūkas
2. Kolibris
3. Gėlė, kurios kiekvienas žiedlapis išdekoruotas
4. Drugelis (oj nemoku jų piešt)
5. Laumžirgis (taip pat nemoku piešt)

Na o dabar jau logotipai:

Labiausia man patinka logotipai su atseit rūku

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 30, 2011 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, labai rimtai dirbate, sveikinu! rezultatai puikūs, mane labiausiai patraukė šie, pažymėjau pliusais.

dabar teks gerokai padirbėti staiga kilo viena asociacija, gal ir jums kils, labai įdomu ,kaip viskas vystysis toliau!

SĖKMĖS

Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 04, 2011 18:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Lachese,
grįžau su trim logotipais, tik dabar su kompiuterinėmis versijomis Išėjo kitaip nei norėjau, bet kažkas panašaus. Spalvą rinkausi tamsiai rudą, tiek šrifto tiek paveikslėlio (šrifto vistiek atrodo tamsesnė), kaip sakiau praeitoje žinutėje kad naudosiu dūmų teptukus, šriftą pasirinkau pirmajį iš praeitoje žinutėje rodytų. Gėlių dar nespalvinau.
Visų logotipų bėdos buvo, kad nelabai šriftas su paveiksliuku susijungė. Na taip pat "g" raidė man ir mano pažįstamoms pradėjo atrodyt kaip "z". Jos sakė "kas čia per "zelėtas", ant ž varnelę pamiršai uždėt" Savo žinutėje rašėt, kad jum kilo asociacija, bet man jokių nekilo
Tai logotipai:
1.

2.

3. Su šiuo daugiausia bėdų buvo, kad ir nepavyko teksto su paveikslėliu sujunk, nes kažkodėl nedavė naudotis Edit -> Transform -> Warp ("pratampau" taip)

Na ir pabaigai vėl mano išvada, kad iš šių trijų man gražiausiai atrodo 1. arba 3.

Ir tokia smulkmena, į mane kreiptitės tu, nes neverta dar, kad kreiptūsi jūs

rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 06, 2011 22:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Susiradau šriftų:
Šitas toks kaip ranka rašytas, manau būtų aiškus ir suprantamas.
http://www.dafont.com/the-only-exception.font?text=Ugn%26%23279%3B+dirbtuv%26%23279%3Bl%26%23279%3B+Saviti+amatai+2011
Šitas man patiko, nes panamiau, kad gal su photoshopu pavyks tas raides užpildyti, ta prasme pagal darbelio spalvą ir raidės keistųsi, bet manau, kad pradžiai man užtektų ant visų vienodo - kalsikinio juodai balto.
http://www.dafont.com/janda-curlygirl-serif.font?text=Ugn%26%23279%3Bs+Dirbtuv%26%23279%3Bl%26%23279%3B
Šitas irgi toks ranka rašytas, lyg patušuotas. Man patiko.
http://www.dafont.com/stroke-dimension.font?text=Ugn%26%23279%3Bs+Dirbtuv%26%23279%3Bl%26%23279%3B
Čia toks visai paprastas, sakyčiau gal kiek ir per paprastas, bet jeigu logotipui netiks nė vienas iš anksčiau nurodytų tai manau ir šitas pusė bėdos bus.
http://www.dafont.com/eurofurence.font?text=Ugn%26%23279%3Bs+Dirbtuv%26%23279%3Bl%26%23279%3B
Na ir paskutinis. Jis irgi panašesnis į rankos raštą, net į mano... Mnau, kad būtų aiškus, lengvai įskaitomas ir suprantamas.
http://www.dafont.com/viva-la-vida.font?text=Ugn%26%23279%3Bs+Dirbtuv%26%23279%3Bl%26%23279%3B
Lauksiu Jūsų nuomonės ir jau rimtai griebsiu logoti[ą, nes vis nepavyksta susikurti .

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 11, 2011 19:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, mano galimybės prisijungti gan retos, tai atleiskite, man kol kas su "gėlėtu rūku" pirma raidelė nesiskaito. Daugiau pastabų truputį vėliau parašysiu, vakare, o rankdarbių manijakei tiesiog siūlau pasirinkti mieliausius kelis šriftus ir dėliotis rate, nes daug kas priklauso nuo santykių.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 12, 2011 11:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oj, kaip vasarą prie kompiuterio sunku prieiti

Selga, iš tiesų kompiuterinis variantas nėra toks žavus kaip ranka pieštas, ir kompoziciškai ir santykių prasme.

kadangi piešta ant languoto popieriaus sunkoka būtų pervesti į kompiuterinį švarų paveiksliuką, bet būtų galima pamėginti. Ranka pas tave pati jaučia labai gerai, o mano asociacija , kurios neįvardijau buvo Sigutės Ach akvareliniai piešiniai, tikros rūko pievos.

Rankų piešinys visada yra įtaigesnis už kompiuterinį ir tai labai žavi!

Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 12, 2011 12:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai kaip supratau logotipus nusipiešti ant paprasto lapo t.y. ne ant languoto? O po to kažkaip ta logotipą reikės į kompiuterį perkelti? Na su nusipiešimu manau neturėtų būti labai sunku, bet dėl perkelimo į kompiuterį... Gal su skeneriu reiks.
Dar su piešimu kilo klausimas. Gal logotipą ne su pieštuku, o su kokiu žėliniu piešti, nes poto, kad ir nufotografavus neryškiai matosi kai su pieštuku piešta

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 12, 2011 22:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

spalvos kinta kompiuteryje pagal kūrėjo norą, tai siūlau piešti pieštuku, jis toks "rūkiškas" ir svarbiausi atsipalaiduoti, eskizuoti, gal net tuos languotus būtų galima padirbėjus paversti visai geru variantu, bet per daug niekada nebus variantų ir ant baltų lapų, dar akvarelę siūlau išmėginti, ji stebuklingas daiktas.

O techninis pervedimas tiesiog gali būti ir foto nuotrauka tiesiai iš viršaus ir po to photoshopas.

Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 13, 2011 10:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aišku, keliauju dirbti
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 28, 2011 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
šįsyk piešiau logotipus ant paprasto lapo. Akvarėlės nemėginau, pasibaigė. Piešiau pieštuku, o dabar meginsiu su photoshop'u dirbti, tik kaip reikės fona ištrinti? Su trintuku?
Piešinių nuotraukų prisidariau daug bet įkelsiu atrodančias tinkamiausias apdirbimui

Tai tiek

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Liepos 30, 2011 07:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

turėjau tokią nuojautą, jog įvyks susikaustymas, dabar gėlytės ne tiek rūke, kiek dailiai išrikiuotos ant penklinės, pirmuose eskizuoze pabraukymai sudarė tarsi rūko įspųdį, dabar viskas sugriežtėjo. akvarelės tinka bet kokia spalva, kad ir juoda, netgi ji geriausiai būtų. Nes paliejus gautumėt šiek tiek peršviečiamą rūką.

Iškrapštymas iš fono bus parodytas šioje klasėje, padirbėti aišku teks, bet verta. http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3697

Žiūrint bendrą kelią dabar esam arti pusiaukelės. Reikia iš tų trijų, kurie buvo languotam lape nuspręsti, kuris jau bus tas tobulinamasis ir imtis valymo iš languoto popieriuko. Nejučia, bet jie gyvesni ir proporcijos " tikresnės". Galima po to pasinaudoti ir šriftų puslapiu, kad rasti kompiuterinį šriftuką daugmaž atitinkantį stilistiką.

Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Liepos 30, 2011 12:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuotraukose gal nesimato, bet net bražiau langelius, kad geriau persipiešti, proporcijos išliktų maždaug tokios pačios. Dėl susikaustymo pritariu. Kai mažesnis darbas, tai bet kaip pieši, o kai jau nebe ezkizas jau sunkiau...

Dėl išsirinkimo 1 iš 3 galvoju tarp 2 logotipų, tarp pirmojo ir paskutiniojo praeitoje žinutėje, bet kažkaip pirmasis labiau traukia.

Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 31, 2011 17:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Lachese,

Ilgai ruošiausi, delsiau, bet pagaliau pribrendo mintys ir va, pripaišiau logotipo eskizėlių.

Na, įkelsiu juos čia ir lauksiu tavo komentaro.

man labiausiai patinka paskutiniai 2 ir dar inicialai DS Iš pradžių galvojau apie linijinį variantą, dar žadėjau nupaišyti su debesėliu po žodžiais, bet pamiršau, tai matyt jis nėra toks svarbus. Paišymas išsirutuliojo iki antspaudo varianto. Nežinau ar dera ir debesėlis ir pienės pūkas viduje. Gal reikėtų kokį kitą objektą įtaisyti...

Žodžiu nebežinau, laukių jūsų komentaro. Norėčiau šią vasarą kaip nors jau įvykdyti šią misiją ir susikurti logo.

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 02, 2011 19:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, kas dirbate, o ne vasarojate, man savi darbai irgi užgulę kasdienybę - remontas, tai po šių komentarų paliksiu jus iki rudens, nes vis rečiau prisijungiu. Dar persikraustymas laukia vienas.

Zefyra, antras nuo galo sakyčiau tobulas, pataikyta viskas, aišku, reikia pervesti į kompiuterį nieko nesugadinant, bet medžiaga labai gera. Paskutinis su atspaudu mažiau patinka, nes pūkas paskęsta rate, tai jeigu pačiai mielas prieš paskutinis tai ir siūlau darbą tęsti ta linkme.

Selga, pirmas pats dinamiškiausias ir įdomiausias variantas, jis tikrai gali virsti puikiu vaizdu,gal per mėnesiuką pavyks išsivalyti tą langeliuotą arba atpalaidavus papiešti tokių variantų. Kai parašei, jog laikeisi net pasibraižus proporcijų, manau,kad tai ir sukaustė, dar ką reikėtų labai apgalvoti tai raidės ir rūko jungtį,ji turėtų labai organiška, tiesiogiai plaukianti, nes dabar šiekt tiek užlaužta. Jeigu tik turėsiu galimybę, prisėsiu, tau leidus,ir aš padėliosiu šį tą tavo logui.

Atgal į viršų
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 25, 2012 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki. Po truputį ir aš pradėjau galvoti logotipą (teisingiau, pavadinimą), nes visgi, po kelerių metelių manau pradėsiu pardavinėti savo darbus, todėl prireikė Jūsų, Lachese, patarimų.
Logotipo pavadinimo norėčiau tokiu menišku pavadinimu, su užslėpta mintimi ir kad tiktų ne tik, tarkim, biserio darbams, bet ir kitoms rankdarbių sritims Turiu štai tiek pasiūlymų:
Žemuogių alėja - kažkokią trauką šiam pavadinimui jaučiu, jis, toks manau, su cinkeliu
Žemuogių pieva - ilgiau pamąsčius, juk žemuogės pievoje neauga, bet jeigu perkeltine prasme, tai gal ir visai nieko (manau, kad gražus skambėjimas tarp žodžių yra)
Žemuogynas , Žemuogių raistas.
Keli bandymai su žodžiu "bitė"
Bitutės menė, Bitės galerija, Bitės alėja.

P.s. Mano vardas reiškia medžių deivė, galbūt ir su medžiais ar mišku kažką galimą susieti? (vardas Medeina)
Ačiū už naudingus ir vertingus padarimus

Atgal į viršų
JulitaVain
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 25, 2012 18:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Lachese nutariau ir aš pagalvoti dėl logotipo
juk kada nors prireiks kai
užsiimsiu rimtesnių papuošalų pardavimu.

Sugalvojau tokį pavadinimą kaip ''Lazuri''
nežinau kuo jis mane užkabino, bet skamba gal įdomiai.
Šis pavadinimas nuo žodžio Lazuritas tai toks akmuo,
o iš akmenų daromi papuošalai todėl sutampa su tuo
kuo aš užsiiminėju.
Dar galvojau dėl paprastesnio pavadinimo tokio kaip ''Julita handmade
jewelry'' visiems iškarto bus aišku kuo užsiiminėju.
Iš anksto dėkoju už pakalba
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 25, 2012 22:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal Medeinos menė? Labai originalus vardas, tad pasilikčiau jį kaip indentiteto ženklą.

JulitaVain, tikrai įdomus pavadinimas ir labai negirdėtas. Balsuoju už jį!

Atgal į viršų
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 25, 2012 23:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
Medeinos menė

Įdomiai skamba!
Tiesa, praitame pranešime pamiršau paminėti, kad man patinka žodis "menė", o Jūs lyg perskaitėte mano mintis.
Bet dabar kai pradėjau galvoti, kaip man šį pavadinimą paversti į logotipą, kokį paveiksliuką parinkti ir pan... Sunki užduotis, bet įveikiama Gal turite kokių nors idėjų, minčių?
Ačiū.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 25, 2012 23:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal pasidomėti, kaip medeina buvo vaizduojama, kokie atributai jai priklausė. Ir nepamiršti rankdarbių, kuriuos kuriat.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 56

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.