ĮVAIZDIS (LOGOTIPAS, NUOTRAUKŲ APIPAVIDALINIMAS)
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 03, 2011 17:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,

ateinu prašyti patarimo. Ilgai svarsčiau, mąsčiau kad man reikia logotipo, bet nekildavo minčių dėl pavadinimo. Esmė tame, kad kuriu labai įvairius rankdarbius: mezgu pirštines, neriu dėkliukus telefonams, veriu darau įvairius papuošalus iš karoliukų, net veliu kartais... žodžiu amplitudė įvairi, tagi negaliu apsistoti ties kokiu nors konkrečiu pavadinimu. Tarsi notorėtųsi pavadinime naudoti tokį žodį kaip blozgus, bet pirštinės neblizga, šiltas - karoliukai nešildo... taigi netinka jokie tokie apibūdinantys būdvardžiai.

Man labai patinka vienos auksarankės logotipas - mėlynių upė - toks skambus ir žavingas, traukiantis dėmesį. Norėčiau kažko TOKIO mielo

Primąsčiau daug galimų variantų, turėdama viziją kad logotipas galėtų būti apvalaus antspaudo stiliaus, nors nebūtinai ir su kokiu nors grafiniu elementu.

Dabar tik neišsigaskit, variantų prigalvojau 16
Craft season
Seven seasons
Seventh season
Desire season
Strange season
New wind season
Spring breeze season
Daydream season
Ideas season
Craft lady
Lady berry
Blue wyvern
Winged craft
Sparnuoti amatai
Sparnuotoji ledi
Whimsicle lady
Celestial almond

Tokie dar neužtikrinti šie pavadinimai, bet man kažkodėl užsikabino žodis season, tarsi kažkas kas tinka visada visur, ne net nežinau. Ar galite man padėti? Reikia profesionalo nuomonės ir nukreipimo tinkama linkme.

Iš anksto dėkoju

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 05, 2011 10:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, įdomių pavadinimų prigalvojai, man labiausiai įsiminė svajonė "kas dieną" - "Daydream". Kaip ir pati kas dieną vis kitokį darbelį darai, taip ir svajonės vis kitokios tikiuosi, kad padėjau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 05, 2011 12:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas

Ačiū už nuomonę. tiesą sakant šiek tiek suglumau, nes daydream reiškia svajonę, fantaziją (bent taip rodo alkonas) Nors jūs teisi daydream season skamba neblogai. Tik va, pastarasias dienas vis galvojant apie logotipą, kažkaip klijuotis pradėjo seven season. Tai lyg ir neįmanoma kad būtų 7 sezonai, bet tai ir reikštų kad rankdarbiai skirti visokioms progoms labai įvairūs ir panašiai. Gal aš klystu ir tai visai neatitinka t.y. neatrodo susijė su rankdarbiais? Arba Winged craft. Su kuo jums siejasi ? Man tai atsocijuojasi su vaizduote, išmone. Panašiai kaip sparnuotos frazės Ar dar pats pirmasis craft season. Taip lyg būčiau užsikrėtusi rankdabiais... O dar viena sugalvojau - infected by craft

Tikiuosi neįkyrėsiu jums, bet esu svarstyklės, niekaip negaliu greitai apsispręsti, ir dar rašau paklodes

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 06, 2011 12:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tikrai neįkyrėsi, tam ir esu čia, kad galėtų visi diskutuoti, kai nėra su kuo pasitarti. Taip, daydream yra svajoti, tiesiog tas žodelis day suteikia tam tikrą atspalvį palyginus tik su dream žodžiu.

yra tokia parduotuvė 4 sezonai,tai man iš karto asociacij su ja. Šiaip jeigu būtų kažkas kitas septyni, tai visai įdomu, septyni magiškas skaičius. Yra tokia studija 7 mūzos irgi su menu susiiją. Tad septyni įdomus variantas pranešime ir galima logotipą su skaičium daryti.

Winged craft, kažkaip sudėtingai ištarti, liežuvis susisuka, bet vaizdinys gražus.

Craft season kažkaip labai paprasta. Tu juk norėjai kažko įdomaus, kaip "mėlynių upė".

infected by craft man priminė vieną stalo žaidimą - pandemic, gal "craft epidemy"

Bet žiūrint iš originalumo pusės, tai geriau nenaudoti žodžių craft, art..

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 23, 2011 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man iškilo toks klausimas nežinau gal jis turėtų būti rašomas ne čia, bet manau blogiau nebus... Žodžiu sumaniau pasidaryti naują savo parašą, na galima sakyti kaip logotipą kurį naudočiau ant nuotraukų, vizitinių, internetinyje puslapyje. Norėčiau, kad jame būtų pelėda. Pirmas klausimas ar man geriau susirasti kokį paveikslėlį internete su pelėda ir jį kaip nors '' įdėti'' žodžiu manau supratot. Ar galima kaip nors pačiai tą pelėdą ''pasidaryti'' gal kokiomis nors programomis? Ir norėčiau, kad ta pelėda būtų apskritime. Tai iškyla klausimas kaip tą apskritimą padaryti, kaip pelėdą įkelti į apskritimą? Tai aišku techninis klausimas, bet manau, kad čia pataikiau . Lauksiu Jūsų atsakymo .

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 24, 2011 12:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena, aišku būtų labai gerai,jeigu pati tą pelėdą pasidarytumėte, nusipieštumėte, iškirptumėte, ir apskritimą taip pat, o po to nufotografuotumėte arba nuskanuotumėte, išimtumėte foną su photoshopu, patvarkytumėte, ką reikiai ir būtų gatavas logo.

Paskutinį kartą redagavo Lachesė, Antr. Sausio 25, 2011 13:15. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 25, 2011 11:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas dar kartą.

Viskas jau lyg ir susigulėjo. Manau liksiu prie "daydream season"

Tik va, dabar naujos bėdos nauji klausimai. Aš norėjau ir svajojau kad nebūtų tik tekstas kad dar būtų ir grafinis elementas, koks ornamentas ar konkretaus daikto atvaizdas. Svarstau gal kokia plunksna ar pienės pūkas... tiesą sakant šiuo atveju esu visiškai pasimetusi... Kas gali sietis su svajone? Neturiu konkrečios vizijos, gal galėtum ką patarti...

Va čia pamasčiau kaip daugmaž galėtų atrodyti išdėstymas. Aišku šriftai irgi dar kolkas bet kokie imti

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 25, 2011 13:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, sakyčiau, pirmas variantas arčiausiai pusiausvyros komponavime. Pagalvočiau apie vienodas raides- arba didžiosios, arba mažosios. Pienės pūkas labai maloni asociacija. Dabar reikėtų pasipaišyti jų, fotografuotinio nesiūlau dėti, nes sumažinus nieko nesimatys.
Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 26, 2011 18:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras dar kartą. Aš ir vėl su savais klausimais. Taigi nusipaišiau aš visą pelėdą ir rutulį kaip Jūs patarėte, žodžiu susidėliojau viską kaip turėtų būti logotipe. Taigi dabar iškilo klausimas kaip man jį sutvarkyti. Ta prasme kaip man photoshope kaip jūs sakėt panaikinti foną ir patvarkyti, gal galit dar kartą padėti?

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 26, 2011 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena, gal galite įdėti paveiksliuką čia. Tiesa, jeigu niekada neteko naudotis photoshopu, tai gali būti keblu pagelbėti internetu, teks ieškoti žmogaus, kuris tiesiog šalia pasėdėtų ir padėtų.
Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 26, 2011 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuotrauką įkelsiu savaitgalį, nes šiomis dienomis vėlai grįžtu todėl nuotrauka prasta bus. Aš photoshopu esu truputelį naudojusis. Gal galėsit tiesiog paeiliui nurodyti veiksmus ir kur eiti ir pan.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 27, 2011 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuotrauką reikėtų padaryti kuo geresnės kokybės, nes iš jos toliau jau bus dirbama, jeigu turit galimybę, galit nuskanuoti, bus dar geriau.

O veiksmas vienintelis- ištrinti, tai kas nereikalinga aplinkui. Na pirma įdėkite piešinį, tada žiūrėsime.

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 27, 2011 14:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai. Mėginsiu savaitgalį darbuotis su nuotrauka .

Atgal į viršų
juratata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 27, 2011 15:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, atejo laikas man susikurti logotipa ir beklaidziodama internete uztikau sia tema, taigi kreipiuosi pagalbos. reikia man nesaliskos nuomones ir patarimu, nes jau galva susisuko nuo sriftu ir kompoziciju.
pasidariau keleta variantu, kokybe ne kokia nes konvertuota is kitos programos... ir spalva zalia truputi butu tamsesne.

laukiu komentaru. aciu

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 28, 2011 13:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, pasižiūrėjau į jūsų logus kaip žmogus-klientas, mane labiausiai sudomintų antro stulpelio pirmas, tik po juo sunkiai įskaitomas paaiškinimas, kurio iš esmės ir nereikia, nebent kompoziciškai pratęstumėte tuos dekoro elemtus iš galo. Ir antras iš to paties stulpeliotik dekoro elemenetą dėčiau ne tempiantį žemyn, o ant D uodegos keliantį aukštyn. Tai tokie pamąstymai. Sėkmės!
Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 29, 2011 15:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keliu savo logotipą. Norėčiau, kad paaiškintumėt kaip panaikinti foną ir kaip padaryti (jei įmanoma), kad linijos ir visur kur pieštuku piešta būtų balta...

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 30, 2011 14:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, jums jau reikėtų labiau kreiptis į šią konsultaciją http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=1783&postdays=0&postorder=asc&start=425 bet pirma ją perskaitykite, tik tuomet užduokite klausimą, nes tikrai buvo panašių klausimų.

Iš savo pusės galėčiau pasakyti apie logotipo komponavimą- jis yra labai margas, kai sumažininsite viskas susilies ir nebeįžiūrėsite pagrindinio objekto- pelėdos. Siūlau ją palikti tiesiog vieną be jokių šakelių. Dar gi dabar labai išreikštos pelėdos akys- tai kvepia optikos logotipu, o ne rankdarbių, čia toks pastebėjimas. Pagalvočiau daugiau pelėdų variantų. O šriftą dėčiau kompiuterinį, kad būtų tvarkingas ir aiškiai įskaitomas, arba sugalvočiau savitą, išraiškingą, laisvą ranka rašytą šriftuką.

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 30, 2011 15:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai, turiu vieną nusipiešusi tik su pelėda ir viena šakele, mėginsiu. Dėl akių tai nežinau... O dėl šrifto tai kažkaip galvojau, kad neišeis su kompiuterio pagalba parašyt todėl ranka užrašiau. Dėkoju už pagalbą, reikės kreiptis pas Astrą .

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 30, 2011 18:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tokie darbai nepasidaro per vieną dieną tobulai, pasimginkite daugiau variantų, tikrai tikrai padirbėjus galima susikurti žavų logą. Ir dėl didesnės naudos jums- susiraskite žmogų, kuris padėtų gyvai, tikrai pramoksite po kažkiek laiko ir pati su programa dirbti. Yra pamokėlės ir Astros klasėje.

Šriftas tikrai su kompiuteriu pavyks!

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 31, 2011 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras dar kartą. Žinot pagalvojau, kad dar pas Jus padirbėsiu. Tikrai nerasiu jokio žmogaus kuris ''gyvai'' man padėtų, teks pačiai mąstyti. Manau, kad pirmiau reikia susikurti normalų logotipą, o po to jau keliausiu pas Astrą su kitais klausimais. Taigi mėginsiu piešti daugiau ir įvairesnių variantų. Man dar vienas klausimas. Kadangi galima ant logotipo rašyti su kompiuteriu, tai gal išeis ir nuspalvinti logotipo. Ta prasme, kad nebūtų ant visų nuotraukų logotipas vienos spalvos? Šiandien piešiu piešiu, rytoj nufotografuosiu ir įkelsiu naujus ir tikiuosi geresnius logotipo eskizus .

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 31, 2011 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, nuspalviti tikrai išeis, atidžiai perverskite mano klasę http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3679&postdays=0&postorder=asc&start=0 galite žiūrėti nuo galo, tai pamatysite atbuline iega daugelio logotipų kūrimo procesą, tikrai įdomus dalykas, o klasės pradžioje kompozicinės užduotys.
Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 31, 2011 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš skaitinėjausi Jūsų klasę, žinoma visko neskaičiau, nes tai užima nemažai laiko... Kai padarysiu eskizus ir nuspresim kuris geriausias, galbūt galėsit paaiškint kaip tai reikės daryti, arba bent jau patikslinti...

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 31, 2011 21:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

siūlau neskaityti, o pasižiūrėti paveiksliukus, nes per juos viskas geriausiai matosi.
Atgal į viršų
Rimantė10
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 01, 2011 17:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Net negalvodama ant kelių nuotraukyčių logotipą uždėjau rimantė10. Man pasirodo labai neįdomu. Vakar ir šiandien sukau galvą ir kokį čia susikūrus.. Labiausiai užkliuvo man rime [raim]- prancūziškai ir angliškai reiškia šalna, šerkšnas. Pina Colada irgi sudomino ;D Bet gan ilgokas, nes du žodžiai, Labiausiai norėjau, kad gerai skambėtų, gal pasiūlytumėt kokį? Dar turiu užsirašius keletą- berry- uoga, bitterness- aštri ar kaip[gal per ilgas], poppy- aguona, gloomy-nuūrus[gal nlb], shamrock- dobilas, sheen [šyn]- švytėjimas, shimmer- mirgėjimas. Patarkit :S
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 01, 2011 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, o kuo užsiimi, kokia tavo kūryba? veikla tikrai padėtų apspręsti geriausią pavadinimą.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 26

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.