ĮVAIZDIS (LOGOTIPAS, NUOTRAUKŲ APIPAVIDALINIMAS)
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Rimantė10
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2011

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 01, 2011 23:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
Sveika, o kuo užsiimi, kokia tavo kūryba? veikla tikrai padėtų apspręsti geriausią pavadinimą.

Daugiausiai auskarai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 02, 2011 20:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, man labiausiai patiko- šalna, šerkšnas netgi lietuviškai labai žaviai skamba ir asocijuojasi su papuošalais. Dar toks iš jūsų paminėtų poppy, dar pridėčiau žodelį girl, būtų su logu tikrai nesunku ir aguona žavus dalykėlis, galima įvairiai ją pateikti.
Atgal į viršų
Rimantė10
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 03, 2011 17:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar man visai patinka Cherry. O dabar pagalvojau poppy atrodo vos ne popa D Niekam neapsisprendžiu :/ Tai gal vis dėl to šalna vadintis? o tu šū***ka Netink mano pc'ui š raidė ;D
Atgal į viršų
Rimantė10
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 03, 2011 18:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu va, kaip jums, kuris gražiausias, gal ko naujo pridurtumėt?

Uploaded with ImageShack.us
p.s. sorry, kad dvi žinutės iš eilės
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 04, 2011 00:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

žiūriu žiūriu ir man kokteilių barą primena, na gal dar kokį makiažo saloniuką, o su rankdarbiais ir papuošalais nesisieja. Įvedžiau į googl cherry jewelry, visai smagių dalykų yra, pasidairykite. Iš žodžio gal nedaryčiau logo, geriau naudočiausi pačios uogos vaizdu

http://www.google.lt/images?um=1&hl=lt&tbs=isch:1&&sa=X&ei=9hhLTcu4K8vrOZbZ5esP&ved=0CCwQBSgA&q=cherry+jewelry&spell=1

Atgal į viršų
Rimantė10
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 04, 2011 01:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
žiūriu žiūriu ir man kokteilių barą primena, na gal dar kokį makiažo saloniuką, o su rankdarbiais ir papuošalais nesisieja. Įvedžiau į googl cherry jewelry, visai smagių dalykų yra, pasidairykite. Iš žodžio gal nedaryčiau logo, geriau naudočiausi pačios uogos vaizdu

http://www.google.lt/images?um=1&hl=lt&tbs=isch:1&&sa=X&ei=9hhLTcu4K8vrOZbZ5esP&ved=0CCwQBSgA&q=cherry+jewelry&spell=1

Tai kokį logo pasiūlytumėte padaryt, svarščiau visaip, ir nenusprendžiu ;D
Aha gražu lb googlėj
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 04, 2011 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na aš jums nepasiūlysiu galiu tik pakomentuoti, tai ką rodote.
Atgal į viršų
Rimantė10
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 06, 2011 00:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
na aš jums nepasiūlysiu galiu tik pakomentuoti, tai ką rodote.

Tai pirmą užsidėsiu tą cherry
Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 11, 2011 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Grįžtu ir aš su savo logotipo variantais... Tas rytoj gavosi už geros savaitės ar dviejų. Na, bet geriau vėliau negu niekada. Pripiešiau įvairių logotipo variantų, derinau įvairius elementus. Ne visi galbūt tokie kuriuos norėčiau turėti kaip savo prekynį ženklą, bet kai kurie derinukai man visai nieko. Rodausi.

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 13, 2011 10:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, Ugne, malonu matyti patobulėjus. Man žavingi trečias ir su pelėda emblemiukas. Nuo trečiojo tik nuimčiau tekstą, nes jis nelabai ten kompoziciškai įsipaišo. Geriau jau riesti apačioje pagal lanką ir tada gale datą uždėti. O pelėdžiuką padidinčiau santykyje su ratu, čia tą galima bus kompiuteryje padaryti. Tai atrodo tiek, dabar mėginkite įsidėti į photoshopą, kai pramoksite pagrindines funkcijas, galėsime pasitarti, ką dar galima patobulinti.

Išvykstu pusantros savaitės, tai grįžus pakomentuosiu.

Atgal į viršų
rituca
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 07, 2011 23:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos,

Prašau pakomentuoti, įvertinti mano "parašą" ir nuotrauką ( ne pačius auskariukus), tik pradedu užsiimti auskariukų gamyba, tai labai reiktų jūsų - profesionalių pastabų

Lachese, vakar visą dieną žiūrinėjausi Jūsų pamokas ir labai jau man užtruko- visą dieną, galima sakyt, kol pagaliau pačiai patiko susikurtasis "parašas", gal galėtum pakomentuoti ir Jūs?

Būsiu labai dėkinga,

Linkėjimai,
Rita
Atgal į viršų
juratata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 08, 2011 17:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
sveiki, pasižiūrėjau į jūsų logus kaip žmogus-klientas, mane labiausiai sudomintų antro stulpelio pirmas, tik po juo sunkiai įskaitomas paaiškinimas, kurio iš esmės ir nereikia, nebent kompoziciškai pratęstumėte tuos dekoro elemtus iš galo. Ir antras iš to paties stulpeliotik dekoro elemenetą dėčiau ne tempiantį žemyn, o ant D uodegos keliantį aukštyn. Tai tokie pamąstymai. Sėkmės!

labai aciu uz komentarus, tik dabar vel prisedau prie to logotipo, daugumos nuomuone likau prie sito varianto, tiksliau sito srifto,

del to dekoriuko and d raideles niu man nelabai ziurisi... pabandziau pasideliot va kas gavosi

bet man norisi dar ji tobulinti taigi keli dar variantai, noreciau nuomones ar geriau taip ar vis delto pirminis variantas?

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 09, 2011 00:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

rituca, įdomus jūsų parašiukas, tik man gėlytės gaila, ji tarsi užspausta raidelės "a" gal ją patraukti kažkiek, kad neatrodytų lūžtanti nuo raidės svorio. O gal pražydinti "R" pabaigą. Dar pamėginčiau įvesti spalvą bent gėlės žiedui. Ir paskutinis pamąstymas, kodėl renkatės gėlę, jeigu darote papuošalus? Ritos gėlių saloniukui suprasčiau tokį logo, o dabar įdomi motyvacija

apie nuotraukas jums gali pakomentuoti Anuka, čia jos daržas

[ Antr. Kovo 08, 2011 22:51 ]
juratata, žinokit man ta gėlytė ant D labai šauniai žiūrisi pirmam variante, būtent ten ją ir įsivaizdavau, gal tik ne juoda galėtų būti, o pamaišyta. Gal, apskritai, šiame variante keisčiau spalvas JUR ir gėlytę į žalią, o deko į tamsesnę, gal net ne juodą ir gėlytės viduriuką irgi tamsesnį.

Na bet jums rinktis, jeigu nelimpa, sakot.

tolesnieji- susiniveliavę pavadinimas ir dekoras, pirmasis variantas žymiai aiškesnis ir skaitomesnis.

SĖKMĖS abiems!

Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2007

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1) 2008 Rugsėjis (Suma: 1)
Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 10, 2011 14:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, brangioji. po ilgu 5 menesiu galu gale kazka isgimdziau, beliko tik galutinai nuspresti ir jei reiktu - dar kazka truputi patobulinti. kol kas nieko nekomentuosiu, kad nepirsti savo nuomones, nes noriu butent nuomones is salies, kaip tikro profesionalo sioje srityje
zodziu, yra keliu skirtingu kompoziciju. lauksiu komentaru, ar kuris nors variantas primena normalu logotipa?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 10, 2011 15:34    Rašyti temą: ačiū :) Atsakyti su citata

ačiū, Lachese bandysiu taisyt
ta gėlytė tiesiog gražu man,o parašiuko noriu paprasto, juodo,bet įdomaus,tai taip žiūrėjosi gražiai, ir ta gėlytė man tokią kaip ir asociaciją su gamta rodo,nes ją labai mėgstu,ir kas rankų daro-arčiau gamtos,tai va taip man asocijavosi
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 12, 2011 15:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, kažkaip praslydo man aną dieną, kad ir čia esu laukiama.

Rituca, kaip sakant, tai tik mano nuomonė ir pamąstymai, gali labai nekreipti dėmesio bet gal kokių minčių kils.

Astra, na ir padirbėjai, aš net kviečiau draugus žiūrėti į tavo logo ir šiek tiek padiskutavome. Tai daugumos nutarimu pirmauja 6 nr, patobulinti būtų galima šrifto dydį, kad nebūtų tokio skirtingo dydžio, manau, dėl to kompozicinio svorio ir žvaigždutes uždėjai. Gulbytė su karoliais super ir S raidė įskaitoma. Gal dar šriftų daugiau pasieškočiau, na bet tu jau savo nuožiūra, man tik dydis trupučiuką per skirtingas.

SĖKMĖS!

Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 14, 2011 11:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

uij, kaip smagu girdeti, kad nera prastai
vat visiems is karto krenta i akis 6 nr, bet kai paklausiu, ar pavyksta iskaityti "S" raide, tada labai susimasto ir sako: "tai tada geriau 8 nr". ir visi vienareiksmiskai pradzioj buvau dariusi raides vienodo dydzio, kaip 5 nr ir su zvaigzdutem, bet man kita diena kazkaip nebesiziurejo, tad pamazinau zodi "crystal". zodziu, prisegu abu variantus greta. o gal visgi tavo akiai smagesnis su didesniu uzrasu? siandien ziuriu i ji ir man vel neblogai atrodo su didesnem raidem

o kas liecia sriftus, jau simtais perziurejau ir stengiausi iderinti i "gulbes riestuma" bei apatini islinkima (kad butu panasiai, kaip "y" raides)
tiesa, o ka pasakytum apie -10- nr? as ji esu numaciusi naudoti "vestuvinei linijai". planuoju, daryti visiskai atskira puslapi su papuosalais, skirtais vestuvems. kaip manai, neatordytu keistokai 2 skirtingi logai atskiruose puslapiuose?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 15, 2011 10:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėl S skaitomumo irgi padariau tyrimuką, maniškiai puikiai įskaitė ją nes buvau pridengus pradžioje pirmą žodį ir palikau tik nuo gulbės.

6A man labai gerai žiūrisi. Vientisesnis, labiau solidus. O su tom dviem gulbėm ir pagalvojau, kad vestuvinis net buvo smalsu, ką sugalvojai. Kad du logai tai šiek tiek keista, bet gal išspręsi kaip nors puslapio grafikoje, kad nekris į akis, pavadinimas toks pats - tai gerai. Tik siūlau neimti didžiųjų raidžių, rašyk, kaip pagrindiniam loge, kad būtų vienodai.

Įdomu, kaip puslapis atrodys, ar per parašą bus patenkama?

Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 16, 2011 16:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

puslapio dar nepradejau. bet kai pradesiu - vel truks keleta menesiu garantuotai dabartinis mano parasas senas, kai pasibaigsiu puslapi, parasa irgi pakeisiu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 21, 2011 18:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki
nepatikėsit, bet perskaičiau visą klasę ir pradėjau mąstyti apie savąjį logotipą bei pavadinimą, čia mano fantazija ir baigiasi o galvojau, kad vaizduote nesiskundžiu
pagrindinė mano veikla papuošaliukų kūrimas , į galvą lenda frazių nuotrupos, o į visumą nesusiklijuoja
logotipu norėčiau pasakyti, kad mano darbeliai yra jaukūs, šilti, teikiantys geras emocijas, ir prieinami visiems
kol kas tokie žodžiai sukasi mintyse:

nykštukų svajonės
fėjų pieva (fiaries meadow)
emocijų vaivorykštė - šitas man prie širdies, bet nežinau, kaip siejasi su rankdarbiais;
berašant šovė mintis žvaigždėtas kaspinas
krentančios žvaigždės
spalvotos svajos
ar tiesiog svajonių šalis

prašau patarimų, ir krypties nurodymo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 22, 2011 23:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, kaip maloniai nustebau, kad visą klasę netingėjot skaityti.

Iš pirmųjų variantų fėjų pieva (fiaries meadow) šie man labai mieli, tiek lietuviškas tiek angliškas. Visą laiką pavadinimą vertinu kaip pirkėjas, -klientas. Tad toks pavadinimas yra lengvai įsimenamas, susisieja su pasakom iš vaikystės ir maloniai nuteikia. Ką manote, ar jums toks patiktų?

Atgal į viršų
lakstingala
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 22, 2011 23:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas vakaras
o ko čia nustebti, įdomu buvo, per porą dienelių kaip knygą perskaičiau taip, manau prie šio ir apsistosiu
ar galima pasiteirauti su kokiomis spalvomis jums šis pavadinimas asocijuojasi? galvoju apie mėlyną, žalią, geltoną?...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 00:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nežinau iš kur čia man taip, bet fėjos visada man asociavosi su violetine/ purpurine, o pievos su vaiskiai žalia. Apskritai, labai skanus žalios ir violeto derinys.

pora nuorodėlių koloristinių.

http://images.tribe.net/tribe/upload/photo/e1c/c21/e1cc21e6-5d56-42d5-a2ae-484bc8bb6992

http://home.comcast.net/~gibell/cirque/images/88cirque1475_59harrisonsmith.jpg

http://c0170351.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/15413_4275_m.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3610/3600900728_aebd59ceca.jpg

Atgal į viršų
lakstingala
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 12:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dėkoju tiksliai nepagalvojau apie tai, o asocijacijos tokios matyt iš fantazinių filmų
jums leidus dar paklausinėsiu, iš asmeninės patirties, ar lietuviški ar angliški pavadinimai praktiškesni? kurie labiau įsimena?
kuriant logotipą, ar geriau imti juodą fėjos siluetą, ir žaisti su šrifto spalvomis, ar kontūruotą ir spalvinti pačią fėją?
kai atsibosiu, sakykit, bėgsiu slėptis
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 23:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

prašom, kankinkit mielai kol duoduosi o jeigu rimtai, man kiekvieno logo labai įdomus pats kūrimo procesas.

Iš praktikos- jeigu turite etsy krautuvėlę, geriau angliškas pavadinimas, jeigu apsiribosite tik Lietuvos rinka, tai labai gražu yra lietuviams aiškus pavadinimas.

Dėl logotipo išraiškos dar siūlau pagalvoti, aš jau turiu mintį, bet nesinori iš karto išduoti pagalvokite kaip galima pavaizduoti tokį pavadinimą, galite net žodžiais parašyti, kaip tai turi atrodyti, bent tris skirtingus variantus, tarsi skirtingus siužetus.

Įsiskaitykite FĖJŲ PIEVA, kokie vaizdai iškyla.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 36

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.