Pusies klasė VIII (Dekupažas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 10:52    Rašyti temą: Pusies klasė VIII (Dekupažas) Atsakyti su citata

Sveikos mielos mokinukės Bituliute, Rankdarbiu manijake, Goduliuks, malonu jus visas matyti, prašom į klasę
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mokytoja ir klasiokės.
Esu Ugnė, 13 metų amžiaus. Labai džiaugiuosi, kad patekau į šią klasę, tikiuosi su visomis gerai sutarti. Linkiu, kad mokytojai būtume geros mokinės, nepritrūktų kantrybės, kad visoms šie mokslo metai būtų turiningi, įdomūs ir naudingi.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 17:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip visos norejo mokytis, bet i klase neskuba susirinkti, nesupratau? Sveika, pirmoji, Rankdarbiu manijake, ar galeciau tave "sutrumpinti"ir rasyti tik RM?
palauksime kitu mokinukiu ir manau, tada jau galesime pasisneketi, sutinki? O dabar tau uzduotis: pasiziurek ka turi namuose, imk ir apsidairyk ka galetumei papuosti ir atnaujinti, sutarta?

bituliute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 18:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mokytija ir naujosios klasiokės !
Skubu į naują klasę
Esu Edita . Man 16 metų. Dekupažu užsiimu maždaug metus, tačiau laisvu laiku veriu, dekupuoju auskarus, taip pat sages, bet dabar esu "užsikabinusi" ant dekupažo
Smagu, kad esu Auksarankių akademijoje ir laukiu, kol pradėsime darbuotis
Linkiu visoms gerų darbelių ir geros nuotaikos besimokant

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 18:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha, Bituliute pasirode, puiku, pasiskaityk ka parasiau klasiokei ir padaryk ta pati, laukiame paskutines mokinukes
kiek suprantu, kad musu klase sioje Akademijoje yra jauniausia , taciau noriu pasakyti is pat pradziu, kad mama jums nebusiu, o busiu jusu mokytoja. Zodis prasideda is tos pacios raides, taciau nuolaidu nesitikekite gal sutariame is karto, kad jei atsiranda problemu ir pan. rasote man i klase arba i pm ir viska kartu nuspresime ir aptarsime. Pradejau gan grieztai , tai gal prisistatysiu tuo paciu; esu Egle ir gyvenu Vilniuje, turiu panasaus, t. y. jusu amziaus neklauzadu, todel problemos zinomos prasom neissigasti ir klausti, bei klausineti, kaip ir rasiau: mokysimes visos kartu Dekupazu susidomejau pries 3 metus, taciau lobynai jo neissemiami, aisku kaip ir kitu sriciu
kadangi musu visu "lygis' dekupaze yra skirtingas, noriu kad parasytume:

1. kokias priemones turite
2. ka esate isbandziusios/pabandziusios, kas patinka labiausiai, o kas nepatiko
3. pasieskote internete darbu foto (2-3) patikusiu ir nepatikusiu
4. ko norite ismokti ir kokius darbukus noretumete daryti

rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi aš jau apsižiūrėjau ir suradau ką būtų galima pagražinti.
1. Turiu :
1.1. Dvikomponentį sendinimo laką '' Antika ''
1.2. Rudos ir bordo spalvos akrilinių dažų.
1.3. Įvairių servetėlių.
1.4. Teptukų, kempinėlių.
1.5. Švitrinio popieriaus.
1.6. Filco.
1.7. Kelis dekupažuoti skirtus daiktelius.
1.8. Įvairios literatūros apie dekupažą.
Žinau, kad trūksta lako ir klijų, bet greitu metu juos įsigysiu .

2. Esu išbandžiusi tik paprastąjį dekupažą - be jokių sendinimo efektų, su lipalu atskiestu vandeniu. Na man patiko komponuoti, ir labai nepatiko, kad dažniausiai susidarydavo raukšlelės, bet manau, kad viskas ateis su praktika ...

3. Patiko :
3.1.

3.2.

3.3.

Šie darbai man labai patiko, nes juose gražios kompozicijos, suderintos spalvos, gražus sendinimas, darbeliai išbaigti. Man patinka tokie darbai kuriuose vaizduojami abstraktūs darbai arba yra žaismingi, spalvingi, įdomūs ar neįprasti.

Nepatiko :

3.5.

Man šie darbai visiškai nepatiko, nes vaizduojama nuoga moteris, man tai labai nepatinka, blankios spalvos, nelabai (man) gražųs sendinimas. Žinoma tai tik mano nuomonė.(autorių prašau neįsižeisti)
.

4. Norėčiau išmokti sendinti, komponuoti, derinti spalvas, išmokti išbaigti darbus. Žinoma labai įdomu būtų pamėginti dirbti su folija. Norėčiau sužinoti įvairių gudrybių kurios padėtų dirbti. Na, o kalbant apie darbelius labai norėčiau išmėginti atvirkštinį dekupažą, galbūt dekupažą ant metalo.
Na ir žinoma manau reikėtų išmokti šiek teorijos (jei ji žinoma mums pravers ateityje ).

Lyg ir atsakiau į visus klausimus. Lauksiu tolesnių naujienų. Beje dėl to kaip mane vadinsite, jeigu nieko prieš Jūs, galite vadinti mane vardu - Ugne .

Atgal į viršų
Goduliuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 10:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, naujos klasiokes ir mokytoja. Busiujauniausia 13m. Labai smagu kad mane preimete tikrai sparciai mokysiuos ir busiu pavyzdinga mokine. Linkiu visoms sekmes naujoje klaseje ir laukiu kol pradesim darbuotis
1.Mano priemones:
1.Klijus skirtus dekupazui
2.akrilini matini laka skirta dekupazui
3.vienkomponenti sendinimo laka
4.teptuku
5.kempinele
6.ivairiu serveteliu
7.rudus, dramblio kaulo spalvos akrilinius dazus. Dar turiu ivairiu spalvu bet mazais kiekiais.
2.Esu isbandziusi sendinimo laka, bet nelabai moku su juo dirbti (ne visada iseina taip kaip noriu). Labai noriu pramokti su juo dirbti nes sendinimo efektai man labai grazus. Esu isbandziusi gaminti auskarus, dezutes is medzio, vaza, laikrodi is stiklo.
3.Patiko labai rankdarbiu manijakes parodyti darbai, bet parodysiu dar daugiau:

Nepatiko:

4.Noreciau labai pramokti dirbti su sendinimo priemone, noreciau ismokti islyginti rauksleles. Noreciau ismokti komponuoti, derinti spalvas. Taip pat noreciau ismeginti atvirkstini dekupaza.
Manau viska atsakiau. Lauksiu naujienu

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 12:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos is ryto. Kaip matau jau pakraustete savo sandeliukus. Del lako, Ugne, jei pirksi laka ir ruosiesi daug dirbti ir didelius daiktelius daryti - tai siulyciau senukuose Johnstone (patikslinsiu pavadinima) pirkti, kadangi jis nera l. brangus ir tikrai jau visu ismegintas. O juolab kad turi Antika, manau pradziai pakaks. Pagalvok, gali aisku issigyti mazesne pakuote is spec. parduotuves ir manau kad gali dar vienkomponenti isigyti, bet nepirk 125 gr pakuotes, uzteks mazesnes
na ziuresim, ka Bituliute turi ir aptarsime tolimesnius musu planus ir darbo eiga kiek supratau, kad jums patinka dekoruoti mazi daikteliai sages, auskarai ir pan, ka gi, manau kad i musu darbu planus reiks juos itraukti
ka radote namuose, ka galima butu padekoruoti ir atnaujinti, ka teveliai leis pagrazinti, noriu suzinoti
prasom parasykite: kede, spintele, mamos dezute ar pan.
tiesa, kaip supratau, kad turite ir sagiu pagrindu ir auskaru ir pan?
susiraskite storesnio kartono arba nedideliu kamstiniu padekliuku (JYske buna ir IKI maciau) gal teciai turi nedazytu ir nelakuotu mediniu lenteliu
Kadangi jums dabar atostogos-tai paieskokite ir viska susirinkite, kad paskui nebesiblaskytumete
Goduliuk, o kuo tos paskutines sage ir tas daiktelis tau nepatiko? prasom parasyk savo nuomone

Goduliuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 12:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man is tiesu labai patinka ivairus rastai ir ornamentai patinka ryskus darbeliai zinoma yra isimciu. Nepatinka vintazinio stiliaus motyvai, todel nepatiko pirmasis darbelis. O antrajame tiesiog per blankus darbelis. Tai tik mano nuomuone.

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 14:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Greitu metu turėsiu trūkstamas prekytes. O dėl to ką galėčiau dekoruoti tai tiksliai negaliu pasakyti, nes turiu nemažai daiktelių kuriuos galėčiau prikelti naujam gyvenimui, o taip tų kurie tam skirti.

Atgal į viršų
bituliute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 20:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, merginos
1. Mano turimos priemonės:
*dvikomponenčiai :"Dala", "Perfetto" - abu smulkūs
*Patina
*Vanilinė vaško emulsija
*Balti akriliniai dažai ir įvairių spalvų pigmentai
*Sadolin firmos vienkomponentis
*Lakai : akrilinis, sintetinios purškiamas ir sintetinis tepamas
*Teptukai, kempinėlės
*Servetėlės
*Servetėlių klijai

2.Esu išbandžiusi sendinimą vienkomponenčiu, dvikomponenčiu, taip pat sendinimą žvake, patrynimus su kempinėle. Labiausiai patiko su dvikomponenčiu, nes nežinai kada kokio dydžio ir formos gausis, nelabai patiko vienkomponentis, nes nedaug dar tedirbau su juo. Nepatiko tie nuo teptukų gaunami brūkšniai, tačiau norėčiau išmokti jį naudoti kempinėlės pagalba.

3.Patikusių darbų yra begalė . Turiu net atskirą failą, kur parsikeliu man patikusius darbus . Keletas tokių :

Labai patinka tokie "murziukai" ir tokie darbai, kurie tikrai atrodo kaip senoviški

Labai patinka kaip ši kūrėja daro pritapymus, parenka paveiksliukus. Tiesog nuostabūs darbai

Labai patiko 3D efektas

Nepatiko:

Man nepatinkantys vienkomponenčio brūkšniai užgožia paveiskslėlį, kuris tokiu būdu neišryškėja

Nepatiko, nes lentelė liūdnai atrodo su tokiu vienišu motyvu

Nesižiūri man tas juodas fonas

Čia tik mano nuomonė, kuri gali nesutapti su kitų

4. Kaip sakiau, norėčiau išmokti dabuotis su vienkomponenčiu. Taip pat išbandyti atvirkščią dekupažą, galbūt struktūrinę pastą ar kažką panašaus, pagerinti šešėliavimo įgūdžius

Dar turiu klausimėlį . Gal žinote arba bent jau numanote, kokia pasta yra naudota čia : (man labai patiko tas kaip cukraus efektas)

Tikiuosi per daug neišsiplėčiau .Tad šiam kartui sakau: iki susirašymo

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 09:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na Bituliute, sauniai tu cia mums parasei, puiku, daug priemoniu turi. Taip, tavo megiama dekoruotoja ir man patinka seseliavimas ir pritapymai - tikrai ne vienos dienos mokslai del pakutines foto -tai manau, kad "cukraus efektas"ir yra cukraus efektas Lachese (manau zinot apie ka kalbu) kazkur yra minejusi, jog naudojo cukru
Penktadieni jums surasysiu musu klases tvarka ir preliminaru darbu sarasa
Tiesa, ar pastebejote jog truputeli pasikeite Akademijos atsiskaitymo darbu taisykles ir reikalavimai atidziai perskaitykite, paziuresiu kuri bus pastabiausia
Klausimas: ar turite dekoravimui skirtu daiktu, kuriuos galesime naudoti kaip juodrasti?

Goduliuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 10:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, mokytoja
As norejau paklausti: Siek tiek nesuprantu su tais atsiskaitymais. Ar mes turesime atsiskaityti siuos darbus kuriuos padareme per akademija ir be destytojos pagalbos?
O del juodrascio skirto dekupazu jau pasirupinau, tetis visokiu lentu turi

Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 13:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Goduliuk, palauksim ka perskaitys kitos mergaites
dabar gal konkreciai kas liecia tave, taigi turi tik vienkomponenti, matau taigi, siulau nubegti i artmanija (matau kad tu klaipediete) ir isigyti dvikomponenti sendinimo laka, BET tik turi apsispresti del jo kiekio Mes darysime darbelius ir su VIENKOMPONENCIU IR SU DVIKOMPONENCIU. Kadangi turi akrilini matini laka - tai isigyk Antika arba Perfetto http://www.perfetto.lt/index.php/dekupaas, cia http://www.dekostudija.lt/index.php/cPath/34_87
senukuose juo taip pat prekiauja
rankdarbiu manijake rašo:

4. Norėčiau išmokti sendinti, komponuoti, derinti spalvas, išmokti išbaigti darbus. Žinoma labai įdomu būtų pamėginti dirbti su folija

Ugne, perziurek internetinese parduotuvese: auksinimo folija, pieneli ir laka, skirta auksinimo darbams ir pasiskaiciuoki jei leisi sau nusipirkti: prasau, kadangi manau bandysime daryti ir auksinius arba bent jau labai blizgancius daiktus, juolab kad sventes visai ne uz kalnu

Tiesa, uzmirsau paklausti:
o kokius klijus turite, servetelems klijuoti?
siulyciau nepirktii kliju - lako viename, man labai nepatiko su jais dirbti: labai greitai dziuna ir tas blizgesys...
nepatikesite, kai kas sako kad lipalas skiestas su vandeniu yra l. blogai, bet turiu darbus darytus pries 3 metus ir jie puikiausiai stovi; lakas nei geltonavo, nei kitaip keitesi, va

Goduliuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 14:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kuo artimiausiu metu stengsiuosi nusipirkti dvikomponenti sendinimo laka, o del kliju tai deja bet turiu klijus ir laka viename, bei atskirai dar turiu akrilini matini laka, nes tie klijai ir lakas viename beveik nelakuoja o tik klijuoja

Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokios firmos klijai?
bituliute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 15:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau , kad kai reikės būtinai atsiras kokių lentelių ar ko nors dekoravimui. Jei ne - netoli kaimas , kuriame rasiu visko
Dėl atsiskaitymų , tai kaip supratau kol mokysimės - mokytoja padės kiek galės, patarinės, o atsiskaitomasis darbas turės būti atliktas tik pačios rankomis ir galva, be mokytojos patarimų

Goduliuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 17:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pusis rašo:
Kokios firmos klijai?

Pati nezinau, nera parasyta pirkau is parduotuveles esancios salia artmanijos. Nors siaip jie labai gerai klijuoja tik kad nelakuoja

Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 10:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, mergaites. Ka veikiate? Noriu, kad cia ikeltumete savo 2 gerus darbus ir 2 blogus(jusu nuomone, nepavykusius). Kodel jums jie atrodo geri ir blogi. ir ka keistumete, ka darytumete kitaip dabar?
va, lauksiu, ramiai, neskubedamos ir pagalvodamos ikelkite. Rytoj, kaip minejau, aptarsime musu tolimesnius darbus.
Dar vienas klausimas:
kai valgote pyraga su razinomis arba torta su riesutais, kas jums labiausiai patinka ?

Ugne, ar skaitei Akademijos atsiskaitymo taisykles? negaliu rasyti toliau, laukiame taves

Goduliuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 11:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man patinka:
Manau sitas laikrodukas yra geras tuom, kad jame nera jokiu rauksleliu ir jis yra padarytas dekupazo kursuose. Nors sis laikrodis nera mano labai megstamas bet manau, kad jis atliktas tikrai gerai.

Manau sie auksariukai taip pat yra grazesni nei kiti nes jame nera susidariusios rauksleles nors spalvos siek tiek yra issiliejusios. Beje sitie auskariukai yra labai mano megstami.

Man nepatinka:
Manau sie auskariukai yra prastesni nei kiti tuom kad spalvos cia issiliejo. Nors ant ryzinio poperiaus purskiau laku bet vistiek gavosi kazkas ne taip. Taip pat yra rauksleliu.

Sitie auskariukai nepatiko tuom, kad juose matosi daug rauksleliu ir jie yra nelygus. Taip pat paveiksliukai nera gerai uzklijuoti, apacioje matosi balta demele. Krastai labai nelygus.

Isvada: Manau man nereikia dirbti su ryziniu popieriumi nes gaunasi nekas . Siuose darbeliuose buciau labiau pasistengusi uzdeti lygiai paveiksliuka, ir graziai apkarpyti sonus.

Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

puiku, Goduliuks, o kaip is menines puses? Tau spalvos grazios, o paveiksliuku isdestymas, ar pasiziurejus dabar, tau patinka? nes tu man parasei tik is "technines" puses, o kaip kita?
Dar vienas klausimas buvo, neatsakei

kai valgote pyraga su razinomis arba torta su riesutais, kas jums labiausiai patinka ?

prasom atsakyti
O kur gi kitos dinge jau praejo noras mokytis? Mergaites, auuuuuuu

Goduliuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 19:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noreciau paveiksliukus isdestyti siek tiek kitaip: tai yra neklijuoti visos serveteles ar ryzinio popieriaus vientiso, o pakarpyti is skirtingu serveteliu ar ryzinio popieriaus. Spalvos man visiskai nepatinka noreciau ismokti seseliuoti, derinti, komponuoti spalvas ir nedazyti pavirsiaus viena spalva.
O del klausimo: kai valgau pyraga su razinom ar torta su riesutais tai man patinka zinoma pagardinimai: razinos ir riesutai .

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 20:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mokytoja, atsiprašau, kad vėluoju, bet buvau išvykus. Na tai pradedu :
Daiktų kuriuos galėčiau naudoti kaip juodraštį turiu. Dėl klijų tai turiu skirtų rankdarbiams ( tų kur artmanijoje yra pirkti ). Dėl darbų tai jų negaliu nufotografuoti, nes visu pirma esu ne namuose ir daugumos jų jau nebeturiu. Bet manau visuose darbuose didžiausia problema yra susidarančios raukšlelės. Bet visai neblogai pavyksta sukomponuoti ir išbaigti darbelį. Na ir dėl torto su riešutais ar ptrago su razinomis man patinka jų suderinimas tapusavy, tuomet nei atimsi nei pridėsi, skonis tobulas, geriau jau negali būti. Na ir atsiskaitymas tai kaip supratau turėsime paruošti atiskaitomąjį darbą be mokytojos pagalbos, bet parodyti jame viską ką išmokome.

Atgal į viršų
bituliute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 21:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras

Mano megstamiausi darbelai:
Mano naujausias darbelis, krį dariau su mielu noru, nes lengvai klijavosi servetėlės, pirmąkart beicavau, bei įdomiai mano manymu padekoravau dangtelio antrą pusę

Fėjos dėžutę darydama, su dvikomponenčiu išgavau labai man patikusius skilinėjimus, todėl ji man labai patinka

Pirmasis darbelis, kurį darydama pasirinkau netinkamą foną kaip pirmam kartui, bei pirmąkart dirbdama su dvikomponenčiu , jo pagailėjau, todėl grioveliai gavosi labai nedideli, sunkiai matomi. Jei dabar daryčiau, tai pasirinkčiau šviesiai rudą ar kakavinį foną, pašešėliuočiau, bei padaryčiau gražesnį skilinėjimą.

Rėmeliai, kurios dekoravau laikraščiu, bei drugeliais. Skilinėjimai atrodė gražūs, kol jų nesugadinau įtrindama akriliniais dažais – sugadinau dalį darbelio, o įtrynusi aliejinais, pakankamai nepalaukiau, todėl lakuojant darbelis išsitepliojo.

Kai valgau riešutinį tortą man patinka viskas, nes esu mėgstanti pasmaližiauti
Jame, kaip ir visur, yra suderinti skoniai, kurie dera tarpusavyje, taip pat kas yra viduj – atsispindi ir papuošime, t.y. dažniausiai riešutiniai tortai kiek man teko matyti yra papuošti smulkintais riešutais.
Nežinau ar čia ką nors teisingo pasakiau, ar nusigrybavau

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 11:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Goduliuks rašo:
kai valgau pyraga su razinom ar torta su riesutais tai man patinka zinoma pagardinimai: razinos ir riesutai .

Goduliuks atsakymu pradedu diena, trumpiausias ir taikliausias atsakymas, is principo visos atsakete teisingai ta as is jusu ir norejau isgirsti. Taigi, mergaites, kiekvienas darbas, kaip ir pyragas ar tortas turi tureti "skaniausiu razinu ir ryskiausiu papuosimu" juos vadinsime akcentais, noreciau, kad pagalvotumete:
kas, jusu nuomone, dekupazo darbuose galetu buti/vadintis akcentais?
dabar apie klases tvarka ir mokymosi planus
Tvarka: duodu uzduoti ir laika, per kuri jus turite ta darba atlikti. Darba galite veluoti pristatyti tik su pateisinama priezastimi. Du velavimai ir atsikalbinejimai: "negavau to ar ano, negaliu nes kompas suluzo... ir pan. " sutariame, kad paliksite klase geriau viena stropi mokinuke (Rasiau laiske savo pageidaujamu mokiniu savybes), nei kelios atsikalbinejancios, kadangi praeitoje Akademijoje tokia viena mergaite turejau: ji trukde visoms laiku ir kokybiskai atlikti uzduotis ir eiti tolyn. nenoriu, kad butumete nepatenkintos, bet kartu noriu kad butumete ir darbscios, juolab kad nieks cia jusu per prievarta neatvare
Sestadieniais ir sekmadieniais as nelabai galesiu buti prie kompiuterio, jus galite rasyti, pirmadieniais is pacio ryto stengsiuosi i visus iskilusius klausimus atsakyti
Taigi:
Mokymosi planas:
1. Kompozicijos pagrindai (Simetrija, asimetrija, proporcijos ir etc.)
1.1 salia ju (kompozicijos pagrindu) bus pora nedideliu kurybiniu ir techniniu uzduociu
2. Spalvos ir spalviniai sprendimai
2.1 kurybine ir technine uzduotis
3. Dekupazavimas pasirinkta technika 2 darbai
4. Darbo fotografavimas ir komponavimas
taigi: 1 ir 2 punktams skirsime 1.5 savaites, o 3 punktas - 2 savaites (kiekvienam darbui po savaite), paskutinis, 4 punktas - viena savaite

saunuoles, kad perskaitete taisykles ir isigilinote. Taigi, mokymosi metu mane klausiate, klausiate i r klausiate, dirbam, kad paskui nebevargtumete labai su atsiskaitomuoju si akademija bus SAVARANKISKA baigiamajame, todel labai noriu kad viska issiaiskintumeme klaseje
parasykite KOKIA nuotrauku redagavimo programa mokate dirbti ir KOKI turite fotoparata , kadangi klases ir namu darbuose (ne tik atsiskaitomajame darbe) noresiu matyti TIK GEROS kokybes nuotraukas
prasom klausti, veliau noresiu pakomentuoti jusu ikeltus darbelius

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 111

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.