kmalysko klasė VIII (Vėlimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 11:53    Rašyti temą: kmalysko klasė VIII (Vėlimas) Atsakyti su citata

Sveikos, mielosios velėjos
Džiaugiuosi Jus visas matydama šioje klasėje.
Dieninėje klasėje sveikinuosi su rami7, Joline, Alchemike, ailuke
O kitas merginas laukiu Neakivaizdinėje klasėje. Tikiuosi, Jūs visos stropiai mokysitės ir mes galėsime įvertinti Jūsų pastangas 10-tukais :-?:

Taigi, tikiuosi, kad mes visos susidraugausime ir linksmai praleisime šiuos 2 mėnesius.O svarbiausia: išmoksime begalo Mylėti veltinį ir daryti daugybe nuostabių dalykų.

Apie mane: Esu Kristina iš Vilniaus. Veltinis tapo mano didžiausias hobis, po biški pereinantis į darbą Atsiradus galimybei dėstyti akademijoje su malonumu dalinuosi su Jumis savo patirtimi. Tikiuosi Jūs tai pat pamilsite veltinį!

Esu jau suruošusi mokymo programėlę, bet visuomet lauksiu Jūsų pageidavimų. Pagal galimybes galėsime keisti šią programą.
Pagrindinis akcentas šios akademijos metu bus daromas į gražų, ploną vilnos deliojimą, į gerą suvelimo kokybę ir į estetinį vaizdą (tiek gaminio, tiek pateikimo nuotraukose).

Turiu kelis prašymus:

Prašau peržiurėti ankstesnių akademijų informaciją apie velimą.
Prašau savarankiškai išsiaiškinti Kaip sumažinamos nuotraukos ir kaip jos padaromos ryškios ir tinkamos kokybės (tam yra visas ankstesnis akademijos kursas).
Prašau atsiskaitinėti Laiku, o negalėdamos tai padaryti ispėkite mane asmenine žinute (Pasistenkime, kad kuo mažiau tokios informacijos patektu į eterį).

Dėl rašymo tvarkos:

Jei turite klausimą, PARYŠKINKETE tai ir parašykite: Klausimas.
Kai atsiskaitote, parašote: Atsiskaitau už darbą Nr. n. (jei teks pataisyti darbus, tai reikes parašyti: Pataisytas darbas Nr. n.)
Atsiskaityti darbus galite TIK eilės tvarka: neatsiskaitę pirmo darbo, negalėsite atsiskaityti velesnių.
Į mane galima kreiptis TIK: TU ar Kristina

Ko mums reikės:
I. Vilnos:
1. Sluoksnos 18-21 micronų. Kiekis... kiek negaila O jei rimtai, turėkite bent 2 spalvų po 100-200 gr. Žiūrėkite, kad būtų galima derinti spalvas ir pritrūkus vienos galėtumėte dadėti kitos.
2. Spalvų rinkinį karšinio, sluoksnos (naudosim paveikslams, dekoravimui).
II. Šilko, bananų, bambuko, lino ar kitokių pluoštų. (Čia bus dekoravimui. Jei to neturėsite – ne bėda).
III. Įvairių siūlų: moherinių, medvilninių, vilnoninių, lininių (nebūtina)
IV. Aštriių žirklių, manikiūrinių žirklučių (arba kitokios smailiais galais).
V. Burbulinės plevelės, muilo, vandens, tinklelio (arba sena sintetinė užuolaida), plevelės šablonams (Senukuose yra 5 mm) (kai kur bus galima pakeisti kuo nors kitu: paprastu šiūkšlių maišu, kartonu, burbuline plevele). Metro.
VI. Dekoravimo priemonių (juostelės, karoliukai ir kt.)
VII. Akmenukų (Šibori technikai išbandyti) (ar kaštonų ar stikliukų)
VIII. Kelių kilogramų kantrybės, noro išmokti ir LAIKO ;-)

Kai žinosim ką ir kiek mes velsime, parašysiu kiek maždaug vilnos mums reikės.

P.S. Kooperuokitės dėl vilnos pirkimo. Kuo didesnį kiekį perkate vienu metu, tuo pigiau išeis.

Taigi, užbaigiant savo nuobodžią kalbą norėčiau iki antradienio vakaro iš jūsų sulaukti sąrašiukų KĄ jūs norėtumete nusivelti (pvz. riešinės,kepurė...) (min. 4 vnt.). Be to, reikėtu Jums apsilankyti interneto platybėse ir paieškoti nuotraukėlių kaip turėtų atrodyti tie darbeliai (arba nusipieškite) ir pateikti kartu su sąrašėliu. Be to, pagalvokite ir apie spalvas.

Šiam kartui tiek.
Dar karteli sakau, kad Džiaugiuosi Jus čia matydama!

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 12:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, labai apsidžiaugiau pamačius, kad patekau į klasę, turėjau tik labai mažai vilties. Bet šokinėjau pusvalandį

O dabar dėl priemonių, tai kelis klausimukus turiu
1. Kur būtų galima gauti burbulinės plėvelės (nusipirkti)?
2. Kas čia per plėvelė šablonams?

O toliau lygtai viskas aišku

laukiu nesulaukiu kada prasidės mokymai

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 14:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Aira
Šios plėvelės parduodamos Senukuose (bent jau aš ten pirkau). Burbulinė plevelė: http://www.auksarankes.lt/forumas/pics/mini_diplomas.jpg . Jos dar būna didelėse dėžėse, kaip pakavimo priemonė.
O kita: http://www.senukai.lt/statybos-ir-remonto-prekes/izoliacines-medziagos/silumos-ir-garso-izoliacijos-prekes/putu-polietilenas/200050751462_4.html
galit įsigyti 5-7 mm (tiks visiems šablonams)
Galima paskutinės ir nepirkti, bet pastebėsit, kad kai kur tai yra neįkainojamas dalykas (mažiau susiraukšlėja ir mažesnė tikimybė padaryti gumbuotą kraštą).

Kristina

Atgal į viršų
alchemike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja Kristina,sveika klasioke Aira ir kitos klasiokes!

Isties labai nudziugau patekusi i sia klase,smagu bus pasimokyti bei pasdalinti idejomis bei mintimis su bendraminciais!

Truputi apie save- mano vardas Aldona,esu 37 metu,gyvenu Vilniuje su savo 2 vyrukais- vyru ir sunumi. Labai megstu rankdarbiauti- mezgu,verpiu,siuvu.

Nors veliu jau siek tiek daugiau nei pora metu bet vis neteko isbandyti rubu velima-kazkaip nelabai radau informacijos del lekalu isdidinimo ir siu subtilybiu.

Taigi didziausias mano noras butu ismokti graziai nusivelti svarkeli ir puspalti.

Dar vienas prasymas gal galetumet ikelti nuoroda kur tiksliai parasyta kaip susimazinti nuotraukas kad ikelti jas cia tinkamo dydzio. Ar tiesiog zinote koks dydis konkretus turetu buti kad tiktu cia.

Dekoju is anksto!

Aldona
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi nežinau kada ryt prisėsiu prie kompiuterio, tai keliu šiandien, kad nebūtų per vėlu, ką baisiausiai norėčiau išmokti velti

Norų sarašiukas:
1. Šaliką ir riešines (ir dar norėčiau nuvelti panašiai kaip riešinės, tik jos dėtūsi ant kojų, ant batų (tik nuotraukytės neįdedu, tikiuosi suprasit))

2. Šalį, ir lygtai skaičiau, kad mokinsit labai ploną velti, tai čia lygtai būtent tokio pavyzdukas

3. Skarą, su visokiom gėlytem ir panašiai. (Jei matėt Blansytės skaras, tai va kažką panašaus ir aš norėčiau mokėti padaryti

4. Pirštinukes

5. Nu ir kitokias smulkmenėles, kaip gėlytes, papuošalus iš veltinio.

Va mano vizijos, troškimai ir norai

Atgal į viršų
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 23:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba, Mokytoja ir klasiokės.
Dėkui mokytojai, kad pasirinko mane ir priėmė į klasę .
Klasiokėm linkiu sėkmės moksle, įsisavinti visas vėlimo paslaptis ir gražių darbų
Labai džiaugiuosi, kad pagaliau galėsiu prisiliesti prie vėlimo meno paslapčių.
Truputį apie save, kad būtų lengviau bendrauti ir įsivaizduotumėme savo klasę. Esu Rima iš mažo Aukšaitijos miestelio. Metų turiu daug, bet širdis tikrai jauna. Vėlimu sudomino draugė iš užpraeitos akademijos. Bandžiau velti šlapiuoju vėlimu, bandžiau badyti adata. Išklausiau trumpą vėlimo pradžiamokslį, taigi šiokį-tokį supratimą apie vėlimą gavau. Kadangi mano darbo grafikas "keturias dienas dirbu - keturias dienas išeiginiauju", tai manau, kad laiko darbam atlikti ir atsiskaityti turėsiu ir spėsiu viską atlikti. Tikiuosi, kad ir sveikata leis, nors dažnai turiu problemų su sąnariais.
Mokytoja, labiausiai norėčiau išmokti velti plonus šalikėlius, tapkes, rankines, riešines, liemenes, papuošalus... Oi, oi, jau noriu daugiau negu 4 daiktų
Esu prasta kompiuteristė, todėl dažnai teks į pagalbą kviestis dukrą. Bet, tikiuosi, dėl to problemų didelių nebus. Pavyzdėlius to, ką norėčiau išmokti velti, bandysiu pasiieškoti interneto platybėse ir gal pasiseks sukelti.
Apie priemones, tai noriu paklausti kas yra "akmenėliai", naudojami šibori technikai? Ar jie perkami parduotuvėse?
Gal ir viską surašiau. Kadangi šiomis dienomis dirbu, tai prisėsti prie kompiuterio galėsiu tik vakarais.
Iki susitikimo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 09:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika atvykusi, Rima. Akmenukų galima prisirankioti prie upės, marių, jūros... svarbu, kad jei būtų apvalūs (nors galvoju, kad net ne būtina, bus įdomu pažiūrėti kas gausis su neapvaliais akmenukais.) Tuos akmenukus kišim į vilną,o po to trauksim lauk.
Kristina.
P.S. Merginos, būkit atidžios: klausdamos kažko, paryškinkite (su 3 mažais vaikais aš nevisada turiu laiko įdėmiai perskaityti Jūsų laiškučius, tad paryškinus palengvinat man biški darbelį)

Atgal į viršų
Joline
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 09:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba,
Džiaugiuosi patekusi į klasę
Esu Jolita. Su vėlimo pagrindais (adata, plokščias ir tūrinis) susipažinau beveik prieš metus, padedant nuostabiai mokytojai Dirbom daugiausiai su karšiniu, todėl su sluoksna dirbti mokausi savarankiškai.
Norisi išbandyti įvairias technikas, tik jaučiu, kad tam trūksta įgūdžių ir žinių Ir kartais bendraminčių palaikymo
Labai noriu išmokt velti TIKRAI ploną šalikėlį, išbandyti šibori, sužinoti kaip teisingai pasidindi šablonus, o svarbiausia - kokybiškai velti ir derinti įvairias technikas Norėčiau nusivelti riešines, skraistę, voratinklinį šalikėlį, kepurę, paveikslą, liemenę/sijonėlį.

Nekantrauju pradėt dirbti

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 14:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Jolita.
Tavo norus "užsirašiau"

Merginos, daugelį šių dalykų mes išbandysime ir pasistengsime padaryti. Kilo man klausimas:
Ar Jūs Sau jau turite pasidariusios aksesuarus? Nes, pvz Aš iki šiol vis atideliodavau šalikėlių, riešinių "gamybą".. sau kažkaip neužtekdavo laiko. Dabar aš Jums siūlau nekreipti dėmesio į draugų/šeimos norus, reikalavimus ir palepinti SAVE ir pasidaryti sau puikų garderobą

Aš esu suplanavus velti su jumis:
1. Visokie ruošinukai, pabandymai su vilna, siūlais, šibori.
2. Du paveikslai: gėlės ir gyvūnas.
3. Pirštinės arba riešinės.
4. Šalikėlis "kopūstas" ir plonas šalikėlis (arba koks kitas)
5. Kepurė arba rankinė (gal šlepetės)
jei bus laiko:
6. Bolero/lemenė/švarkelis

Manau, 1 punktui reiks vilnos kokių 100 gr. Turėkite Sluoksnos kelių spalvų ir įvairių mikronų (18-21 mic.). Reikės velti kilimukus iš 1-12 sluoksnių. Kai kuriuos reiks suvelti pilnai, kai kuriuos tik biški apvelti. Reikės bandyti deoruoti ir žiūrėti kaip siūlai, dekoras įsiskverbia į vilną. Reikės kutukus prilipdyti skirtingose vietose. Svarbiausia: mokysimes daryti lygius kraštus BE kirpimo.
2 punktui, manau užteks 20-30 gr. vilnos pagrindui (gali būti nelabai kokybiška + vienas sluoksnis geresnės vilnos) (kiekis priklausys nuo paveikslo dydžio) plius spalvota vilna "piešimui" (sluoksna ir karšinys)
3 puktui iki 40 gr. merino vilnos 18 mic.
4 punktui turėkite 30-60 gr. merino vilnos 18 mic
5 punktui 100, 300, 350 gr. merino vilnos 18 mic
6 punktui... švarkui 500 gr turėkit (bet viskas priklauso nuo to, kaip dėsite vilną ir kokio dydžio darysite švarką).

Supirkti Visko nereikia. Pradžiai turėkite vilnos 1 ir 2 punktui.

Tai tiek.

Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažko tylu pas mus. Ar viskas tvarkoj? Ar neišsigandot programos?!

Atgal į viršų
alchemike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 18:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kristina,matyt visos ruosia vilna darbui :-)

As visa tai turiu,taigi pirkti nereikes,o jei spalvu pritruksiu tai dazysiu pati. Man programa visai patiko,tik tie paveikslai kaip cia pasakius, manes kazkaip nelabai domina, bet visvien as pasiryzusi dirbti su visomis kartu.

Joline
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 19:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neišsigandau
Programa tinka priemones turiu, nagučiai niežti ką nors velti

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 20:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu, kad yra gyvų Aira, paveikslą galėsi velti ant tašės ar kokią rožę ant riešinių/šalio. Mačiau savo gyvenime (velimo gyvenime) daug super gražių paveikslų ant šalių, aulinių .t.y veltiniu... Tai gal išsirinksi kur norėsi veltiir nusivelsi. O mūsų vltus paveikslus galima panaudoti kaip dovanas: prisiūti ant dovanų maišelio, nuvelti paveiksliuką kaip padą kompiuterinei pelei, nuvelti servetėlę ir ttt... idėjų kur panaudoti tikrai galima surasti

Aira, gal galėtum mums papasakoti kaip dažai vilna?

Atgal į viršų
Joline
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 20:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aira ir aš labai norėčiau, kad pasidalintum patirtim apie dažymą

Kristina, turiu klausimą : ar būtina vilna 18mic, mano atsargose daugiausia yra 21mic, o 18 gerokai mažiau spalvų turiu

Jolita
Atgal į viršų
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba vakarą Kristina ir klasiokės
Smagu vėl prisiminti mokyklos ( Akademijos laikus)
Darbų pradžiai vilnos turiu.
Man patiko darbų planas, galvoju, kad ir paveikslą bus įdomu pabandyt nuvelt. Tik išsigandau pamačiusi, kad visos šioje klasėje jau yra nemažai susidūrę su vėlimu, o aš tai tokia žalia
Oi, Kristina, bus su manim vargo
Klausimas: 1. Nežinau kaip nustatomi sluoksnos mikronai? Suprantu, kad pagal storį?
2. Akmenukų nereikia labai daug?
Bandau parodyti tai, ką norėčiau išmokti pasidaryti pati

Tikiuosi, kad merginos, iš kurių pasiskolinau darbų foto, nesupyks, nes jų darbai tikrai puikūs
Sutinku su mokytoja, kad puiku būyų palepinti ir save, pasidaryti riešines, papuošalus...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
alchemike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kristina,as ne Aira o Aldona Bet cia nieko tokio kol apsiprasim,supratau kad kreipiesi butent i mane kai uzklausei apie vilnos dazyma.

Siaip as esu atsisiuntusi is Amerikos Jacquard dazu,su jais dazyti tikras malonumas,istirpdai siltam vandeny,dedi pries tai vilna pamirkyta vandenyje su actu, ir siek tiek pakaitini,bet neuzvirini,visas pigmentas susigeria i vilna ar siulus ir lieka baltutis vandenukas,kaifas!

Atradau ne per seniausiai ir is UK galima nusipirkti,nepigus jie aisku bet is 14gramu buteliuko galima nudazyti iki poros kilogramu vilnos.
Va cia nuorodele http://www.rainbowsilks.co.uk/SubCategory.cfm?SubCatId=107

Cia bandau ikelti nuotrauka vilnos sluoksna dazyta svogunu lukstais,bet daziau saltu budu-mirkiau pora dienu ipylusi acto.Gavosi labai grazi geltona spalva. Tie balti tarpeliai tai buvau specialiai perrisusi siulu kad butu idomesnis variantas.

Del paveikslu as maniau kad adatomis badysim todel ir pasakiau kad man nelabai,o jei slapiuoju budu tai super,as to labai labai noriu ismokti.

Joline
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ups, atsiprašau ir aš vardą sumaišiau

Ačiū, Aldona, reiks kada įsidrasint pamėgint dažyt, bo kartais sunku rast norimą vilnios atspalvį
Atgal į viršų
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi, merginos, jūs jau tiek visko žinot ir išbandėt
Žalia aš, žaliaaaaaaa
Paskutiniu metu labai sergu "dekupažo" liga, o vėlimas buvo tik svajonėse. Bet kai svajonės ima pildytis, tada ateina metas raitytis rankoves
Atgal į viršų
egliukasm
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ziauriai liudna nepatekus :( sveikinimai patekusiom ir graziu darbu bei ideju merginos
Atgal į viršų
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lendu į klasę ir aš, oj sunkią dienelę šiandien apturėjau, tai tik dabar galiu prisėsti.

Su programa aš irgi sutinku Iš pradžiu skeptiškai žiūrėjau į tuos paveiksliukų vėlimus, bet kai pamačiau kokius pavyzdukus įdėjo Rami7 su paveiksliukais, tai labai užsimaniau

Dėl priemonių, tai dar visko dar ne per daugiausiai turiu Karšinio turiu daugiau, biveik 100g, o sluoksnos, pamačius kaina, truputį nupurtė, bet apžiūrėjus kur pigiau ir jau bėgsiu užsipirkti.

Rami7 nepergyvenk aš ir visiškai žalia. va jau sesė pamokino kaip su adata pagaminti kamuoliuką tai buvo naujovė....

Atgal į viršų
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mes, ailuke, buvom "susitikę" pas PUSĮ ( tik aš neakivaizdinėj buvau)
Na, kai jau 2 "žalios", tai "varliukių choras"
Nieko, mokytoja užtai turės darbelio su mumis
Atgal į viršų
alchemike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai vat butent kad sunku atspalvi rasti,ir juo labiau daug idomiau paciai nusidazyti,as pati landziojau kol youtube atradau galybe dazymo budu,jei jums bus idomu galesiu mesteleti nuorodu.

Beje, nebutina gi pirkti visas spalvas, galima nusipirkus pagrindiniu triju(geltona,raudona,melyna) isvesti kitas spalvas sumaisius dazus.

Rima,nesirupink kad tu zalia jei kas neaisku drasiai klausk tikrai negaila pasidalinti patirtim.

rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 23:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui, Aldut, tikiuosi visos turėsit geležinę kantrybę
Na, iki rytojaus vakaro, nes iš darbo grįžtu tik tamsiai vakare
Atgal į viršų
alchemike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 23:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aira jei as neklystu tu dabar Vilniuje randiesi? Jei taip tai gali paziureti cia sluoksnos-pas juos kainos nedideles www.wool.lt ir jau spalvyna platu issidaugino. Ten yra internetine parduotuve bet gali ir nulekti pries tai pasiskambinusi telefonu ir susitarusi,tai viska gyvai pamatysi.

[ Antr. Spalio 26, 2010 22:05 ]
Sekmes, Rima

ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Alchemike, dėkui už adresiuką, parsisiūst galėsiu ir kainos padorios beje aš kaune randuosi

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 120

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.