-Lilės- klasė VIII (Žaislų nėrimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 12:23    Rašyti temą: -Lilės- klasė VIII (Žaislų nėrimas) Atsakyti su citata

Sveikinu Žaislų nėrimo klasėje

krtvaida
apciukas
odi

Esu –Lilė- ir atskleisiu Jums žaisliukų nėrimo ypatumus.
Pradžiai norėčiau, kad prisistatytumėte ir parašytumėt ko labiausiai norėtumėt išmokti, kas neišeina ar sudaro sunkumus.
Taip pat norėčiau sužinoti kokį gyvunėlį, lėlytę ar daiktą svajojate nunerti.
Pateikite prašau labiausiai patinkančių žaisliukų pavyzdžių iš interneto.

Iš karto pažymiu, kad nersime žaisliukus, BE SCHEMŲ !!!

Iki mūsų paskaitėlių-konsultacijų pradžios reikalinga turėti:

*įvairiaspalvių siūlų (sintetinių, vilnonių, medvilninių...plonų ir/arba storų....)
*vąšelį (1.5 mm ir/arba 2.5 mm, priklausomai nuo siūlų storio, man asmeniškai labiausiai tinka 1.5 mm)
*sintepono, porolono gabaliukų arba vatos (nelabai erkomenduoju, bet jei nerasite dviejų kitų priemonių kimšimui) – žaisliukams prikimšti
*įvairių smulkių daiktų žaisliuko papuošimui (sagučių, karoliukų, juostelių...)

Jei turite noro ir/arba galimybių nusipirkite specialių plastikinių arba stiklinių žaisliukų akyčių.

Esu savamokslė, todėl nemoku ir nežinau visų gudrybių, bet manau, mokysimės ir tobulinsim žaislų nėrimo meną kartu.

Laukiu norų ir pageidavimų, kuriais remiantis patobulinsiu ir pakeisiu mūsų mokymo planelį

p.s. informuoju, kad dažniausiai būsiu klasėje vakarais ir savaitgalį, kadangi visą dieną esu darbe.

apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 14:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, tai kaip ir būsiu pirmoji, visų pirma ačiū mokytojai,kad priėmėte į savo klasę. Esu Justina, man 21 metai, šeip esu kilusi iš Ukmergės, bet šiuo metu gyvenu ir studijuoju Vilniuje . Ko norėčiau išmokti, tai visų pirma gražaus žaisliukų susiuvimo, nes kažkaip man jie išsideformuoja besiūnant , dar norėčiau patobulinti savo įgūdžius, kadangi pati nerti išmokau iš interneto platybių, na, savaime aišku nerti be schemu taip pat noriu išmokti, nes pati asmeniškai to daryti nemoku, ir ką esu nunėrus, tai tik pagal schemeles.Svajoju nunerti vienaragį arba pegasą, arba kokį kitą mistinį personažą.
o čia pateiksiu man į akį kritusius darbelius iš interneto:

tai pirmam kartui gal ir tiek

puodynėlė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4292

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Esu Odilija. Auginu du savo nenuoramas namie ir norisi jiems kazka mielo sukurpti.
Nesu nunerusi nei vieno tokio zaisliuko su visu kuneliu, tik paziurineju vis, kaip ka daryti.
Man patinkantys zaisliukai:

Cia labiau grybai abiejuose paveiksliukuose patinka, nei boruze ir sraiges.

Atgal į viršų
krtvaida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,
Esu Vaida. Kiek esu bandžiusi megzti žaisliukus (kažkada be schemos bandžiau nusimegzt bebrą), tai pagrindinė iškylusi problema buvo – pats žaisliuko formavimas, kažkaip jau labai deformuotas gavosi, ypač galva.
Norėčiau nunert koki linksmą pagranduką (dovanų darželiui, toks jo pavadinimas). O dar yra minčių apie kalėdų senį ir snieguolę, juk kalėdos čia pat. Iš multikų personažų mano vaikams dabar būtų aktualu teletabiai, o jei dar su paspirtuku – tai vyresnioji apalptų turbūt.
Keletas žaisliukų
http://radikal.ru/F/i035.radikal.ru/0911/38/a1144905fcbb.jpg.html
http://radikal.ru/F/s15.radikal.ru/i188/0911/a2/81061a585e65.jpg.html
http://radikal.ru/F/i057.radikal.ru/0911/09/81d51831a1f3.jpg.html

Šiuo metu truputi nesveikuoja kompiuteris, bet tikiuos, kad greit ji sutvarkys. Bandysiu suktis.

Skaimeninė spauda
http://www.facebook.com/FantazijosFiesta?ref=ts&fref=ts
Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 21:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Džiugu visas matyti ir skaityti

Aš esu Lilija, man 31 metai, gyvenu Vilniaus priemiestyje.
Žaisliukų nėrimo pramokau iš interneto pamokėlių ir aprašymų.
Labiausiai patinka pačiai įsivaizduoti, fantazuoti ir kurti žaisliukus. Taip pat nemažai esu nunėrusi iš nupieštų paveiksliukų

Apžioūrėjau visų darbelius ir man tikrai patiko, mieli apciuko žaisliukai ir nuostabiai bei tvarkingai nunerti odi ir krtvaidos drabužiukai
Manau mums nebus problemų suprasti vienom kitas ir galėsiu perduoti Jums savo patirtį, bei sužinoti kai ko naudingo ir iš Jūsų

krtvaida
- esi tik mezgusi žaisliukus, nerti žaisliuko nesi bandžiusi visai?
dėl ko tau gavosi deformuotas žaisliukas, gal netolygiai mažinai arba didinai akis?
apciuk - pabandyk paieškoti iternete info, kaip gražiai susiųti žaisliuką (pagooglink: "attaching amgurumi parts" "sew parts" "how to join parts" ir pan.
odi - nesi nunėrusi su kūneliu todėl kad kažko nesupranti ar tiesiog neprisiruošei?

Iki susirašymo,

-Lilė-

odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 22:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiesiog neprisiruosiau
Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 23:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Odi, smagu skaityti, kad tik dėl laiko stokos, manau, per šią Akademiją skirsi šiek tiek laiko ir nunersi ne vieną mielą žaisliuką sau ir savo vaikučiams

O, beje, merginos, ko Jus tikitės ir laukiate iš manęs ?? Koks, Jūsų manymu, turėtų būti mano vaidmuo šioje Akademijoje?

Kaip jau anksčiau rašiau, man tinkamiausias laikas konsultacijoms ir atsakymui į Jums kylusius klausimus būtų vakaras (nuo 21 val. idealu ) Nes iš darbo aš, deja, nelabai galėsiu prisijungti prie forumo.

O kokiu metu Jus dažniausiai prie kompo būsite? Kuo užsiimate ir kiek savo laiko galėsite skirti žaisliukų nėrimui?

Jeigu turite kokių nors klausimų prašau drasiai klauskite, dėl reikalingų priemonių, pageidaujamų užduotėlių?

-Lilė-

odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 10:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As is mokytojos tikiuosi, kad paspardys uzpakali t.y. kai jau dalyvauji
akademijoj, tai esi priversta dirbti. Na, kaip ir pirma karta nersiu zaisliukus,
tai noretusi kritisko ivertinimo, ka galima patobuli
Prie kompo galiu prieit kaip ir bet kada , visa diena bunu namie su vaikais,
galiu ir vakare. Na laiko galiu skirti tiek, kiek vaikai leidzia, dazniausiai per ju
pietu miega ir po ju miego kaip ir galeciau nerineti.
Tik man nelabai aisku su siulais, juos geriau plonesnius rinktis tikriausiai,
kazkaip mane medvilniniai vilioja... Turiu visokiu galiuku, bet jauciu reiktu
dar nusipirkti. Ir sintepono dar nerasta namie. O vilna pvz kimsti ar galima, ar
cia tesiog perbrangi medziaga?
Atgal į viršų
apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 12:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na dar karteli pasisveikinsiu ir su klasiokemis , na as taip tikiuosi,kad mokytoja patars ir gana kritiskai ivertins jei kazkas bus atliktta netaip, duos patarimu kaip galima butu patobilinti ir pan.
kadangi esu studente, tai man irgi vakaras labiau tinka, na bet galiu ir diena, o zaisliuku nerimui galiu skirti nuo studiju laisva laika

Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras,

Odi siūlai medvilniai labai gerai, jie minkšti, švelnūs, man taip pat patinka iš jų nerti. Iš plonesnių (bet ne labai plonų) man gražiau atrodo, lengviau nunerti smulkias detales.
Jeigu turi siūlų galiukų - super aš mėgstu naudoti visokius likučius, derinti spalvas ir žaisliukas tada iš kelių spalvų linksmesnis gaunasi.
Dėl vilnos kimšimui - pliusas yra tas, kad ne sintetika, ekologiška
Bet, jeigu duosi žaisliuką žaisti vaikams didelė tikimybė, kad su laiku išsiterlios ir norėsi išskalbti , tuomet vilna susitrauks ir žaisliukas praras formą. Taip pat yra žmonių alergiškų vilnai... Bet jei žaisliukas stovės ar kabos kaip puošmena ar suvenyras tai, manau, gali į jį prikimšti vilnos.

Klauskite, jeigu dar kas domina.

Šioje Akademijoje debiutuoju, tai irgi igysiu naujos patirties....
Bandysiu papasakoti Jums viską nuo pradžiu, kaip ir nuo ko pati pradėjau nerti amigurumius. Iki savaitgalio įdėsiu pamokėlių pasižiūrėjimui, pastudijavimui ir paaiškinsiu maždaug kas po ko ir dėl ko.

krtvaida nesirodai... streikuoja Tavo kompas??

odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 20:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na man cia baisiai nagai niestejo, tai sukurpiau gryba

Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielas grybukas o ko į vidų kimšai?
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sintepono dar nenusipirkau, tai vilna sugrudau
Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai ir vilna
Aš kemšu daug , daug , kad žaislas kietas būtų, tada gražiai forma laikosi
Iš foto sprendžiu, kad gerai prikimšta, ar ne? gražios formos grybukas, galima dar baltus taškiukus išsiuvinėti ar baltus biserio karoliukus prisiūti - bus musmirė
arba mažiuke boružiuke patupdyti ant jo, taip pat nertą

geros nakties,

-Lilė-

apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 14:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tikrai fainas grybukas, odi, , o jei jis dar būtų papuoštas, tiksliau jo kepurytė, kokiais karoliukais ar šeip taškiukais, būtu super

Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, merginos
Kaip sekasi, ką veikiate, gal neriate ką nors jau??
Jei taip, rodykite drąsiai užklasinės veiklos rezultatus, bus pliusas prie pirmos užduoties

Galvoju ar Jums reikės dėstyti ir rodyti kaip nerti atskiras žaisliuko detales, ar jau mokate? (internete visa info ir vaizdo medžiagą galima rasti) Jeigu skaitėte praeitas Akademijas, ten daug ko pramokti galima...
apciukas - esi nunėrusi nemažai žaisliukų tai manau kaip nunerti kamuoliuką jau bus Tau ne naujiena?
odi, krtvaida - ar Jums reikalingos pamokėlės kaip pradėti, kaip ka nerti, esate nėrusios drabužėlius....žaisliuką vieną kitą, krtvaida mezgusi (ne nėrusi)briedį, odi - zuikį vėlykoms (lyg tai teisingai atsimenu Jūsų rodytus darbelius)

Galėsime tiesiog negaišti laiko jau žinomiems dalykams, o kuo daugiau nerti ir kuo įvairesnių daiktų.
Kuo daugiau praktinio darbo, tuo daugiau patirties ir gražiau viskas gaunasi

apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 20:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na šiuo metu bandau narplioti Dumbo, tą dramliuką, bet žinoma, pagal schemutę , tik galvytė su starubliuku deformavosi, nes ne taip dariau, reikėjo viską nerti kartu, bet padariau atskirai, tai tokia nelabai vykusi gavosi , dar detalės nesusiūtos, tik galvytė su straubliuku

By apciukas at 2010-10-27

[ Tr. Spalio 27, 2010 20:52 ]
P.S na taip kamuoliuką nunerti nebūtų problema, bet vat sudėtingesnes formų be schemučių dar nebandžiau

Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau nieko tokio, kad atskirai straubliuką nėrei, o gal gali nufotografuoti iš arčiau (galvą su prisiūtu straubliu?), kas ten te taip, kodėl nelabai gerai gavosi, gal prisiūvime problemą, o gal straubliuką reikėjo šiek tiek dar platinti, kad didesniu plotu susiliestu su galvyte?
apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

manau, kad šiek tiek tas straubliukas man ir ne vietoje prisiūt išėjo, ir man atrodo,jog dėl to,kad atskirai nunėriau galvytės dydis nukentėjo

rekės bandyti persiūti

Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 21:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as cia suniuka bandau sukurpti

Tik norejau taksiuka padaryt, bet snukis niekaip nesigavau taksiskas.

O ausis tai viengubas padaryt tikriausiai reik, nes kemsamu mazu nepadarysiu taksisku.

Na kaip ir elementarius dalykus moku nerti, skaiciau senesnes akademijas
Atgal į viršų
apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 22:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

odi, o man tas snukutis gan taksiškas atrodo

Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 22:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunuolės Jus, kaip džiaugiuosi, kaip šauniai darbuojates, ir tuo, kad pačios neriate, sužinote, domitės, skaitote...

apciuk šiaip gal ir nieko arodo, bet kažkas ne taip, ten kur siuvimo linija....pabandyk persiūti....arba nunerti galvą kartu su straubliuku , gal prikimšti ją labiau, kad forma būtų...

Aš pradžioje daug ardydavau, nėriau iš naujo, iki kol budavau patenkinta gautu rezultatu. Štai ir dabar namuką neriu, na nesigauna niekaip man stogą gražiai padaryti, numečiau porai dienu, ir vėl rytoj, poryt imsiuos...bandysiu...

odi labai gerai! tvarkingai, ir dviejų spalvų...

Hmm, tai ko aš Jūsų mokysiu šioje Akademijoje, jei mokslams neprasidėjus jau darote gerai

O kas dėl ausyčių, gali nunerti ir dvigubas, galima jas palikti neprikimštas..
štai keli pavyzdžiai iš interneto, kaip suprantu čia taksai:
šis jau labai panašus į tavąjį, tik tavasis įdomesnis, nes iš dviejų spalvų

dar tokius taksus radau, čia su viengubom ausim:

pati tokį esu nėrusi, taip pat su viengubom:

apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 22:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai čia galvytė dar nėra prikimšta iki galo, išvis galvoju ją gal net pernerti, aj beje, man dar toks klausimukas iškilo,kaip padaryti,kad nesimatytų tos eilių sujungimo linijos, ar tai nėra įmanoma?

Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 22:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš nejungiu eilių, aš neriu spiralę, tuomet nėra tos sujungimo linijos, supranti apie ką aš?
apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 23:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

manau,kad daug maž nuraukiu, bet nelabai įsivaizduoju kaip tai praktikoje padaryti

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 115

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.