Aivos klasė VIII (sutažas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 16, 2010 18:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pamažu pereinam prie kulinarijos
Sausainukai, karšti obuolių pyragiukai, šokoladas.
Koks begaliniai malonus jausmas apimtų tai skanaujant kai jaukų vakarą traška malkos židinyje, šiluma sklinda po namus ir kūną, o tu klausaisi gitaros skambesio ir apie nieką negalvoji. Na, nebent apie rankdarbius. O už lango- šaltis, spindi šerkšnu medžiai ir spengiančioj tyloj išgirsti kaip artėja artėja Kalėdos.
Dar tiek daug darbų laukia savo eilės. Galvoje šmėkšteli (ne)nauja staigmena- dienele dienele, kodėl tu tokia trumpa... ir pametus visą romantiką galvotrūkčiais puoli į ruošos sūkurį

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 29 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

1 vieta (Suma: 1) 2010 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 16, 2010 20:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Daugiau nėra, ką ir pridurti...
Net vyrui skaičiau, super, Sarma
Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 17, 2010 09:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šis paskutinis namų darbas - tikras iššūkis Daug netikėtumų. Kai galvojau apie židinį jaukų vakarą - įsivaizdavau, kad už lango sninga, vyras pakuria židinį, mes su dukrele sėdim šiltai, darome savo rankdarbius. Ji veltinukus, o aš neriu frivolite arba siūvu sutažą. Šilta, ramu, jauku. Taip ir būčiau užliūliuota, jei ne tokia staigmena - ŠALTIS. Nėra kada snausti, reikia naujai mintis rikiuoti, naujas spalvas rinkti, brėžinukus darytis Ydomiausia, kad mano darbeliai įgauna mažėjimo pagreitį. Kiekvienas vis mažesnis ir smulkesnis už ankstesnį. Ryškus polinkis į minimalizmą. Tikiuosi, kad baigiamajam darbeliui neprireiks mikroskopo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
slibiniene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Sausio 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 17, 2010 20:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O iki kada reikia pasidaryti naujaji darbeli?
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 17, 2010 21:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva rašo:
Darbuositės iki 2010 12 22
Atgal į viršų
slibiniene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 17, 2010 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Praziopsojau
vikuns
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 19, 2010 14:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano tema yra rankdarbiai tai taip pavyko padaryti nuotraukas

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 19, 2010 17:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

va, jau pirmieji darbai pasirodė
pralaksčius kelias dienas po svietą pagaliau susikaupiau ir sėdu prie sutažo O kur dar šokolado virimas...
o jau kokį grožį neakivaizdinėj klasėj mačiau bėkit visos žiūrėt.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 19, 2010 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas dar kartą
prisistatau su namų darbu. Atsilaikiau pagundai daryti sagę. Išbandžiau žiedo siuvimą. Labai patiko, nė kiek ne mažiau nei sagės, kurioms jaučiu begalinę trauką
Tema "Puodelis karšto šokolado".Ją norėjau atskleisti per spalvas, tad naudojau įvairius rudus atspalvius. Žiedo viename šone bandžiau sukti vienas po kito einančius sukinukus dėl kurių anksčiau buvo kilę klausimų. Kadangi siuvau tik su 2 juostelėm blogojoje pusėje kryžiuojant žymaus sustorėjimo nebuvo.
Blogoji pusė labai dailiai pasislėpė po žiedo pagrindu, kuris gana didelio skersmens, todėl nereikėjo klijuot odos gabalėlio. Tik dabar sumojau, kad nenufotografavau blogosios pusės jei ją būtinai reikia demonstruot, tuomet jau rytoj nupyškinsiu.
Fotografavimui iš tiesų nusprendžiau naudot karšto šokolado puodelį kaip rekvizitą. Pradinė idėja buvo kitokia, bet prisiminiau, kad neseniai šitam forume mačiau panašią foto, tad tos minties atsisakiau, idant nebūtų plagiatas
Tada sudėsčiau paprasčiausią natiurmortą

šiaip jau žiedą derėtų fotografuot ant rankos, bet kadangi šalia nepasitaikė fotografo, kurio įgūdžiais pasitikėčiau, tad viena ranka balansuodama išgavau tokį vaizdzialį

Kai baigiau fotosesiją šokoladas jau buvo ganėtinai pravėsęs, bet vistiek laaaabai skanus

slibiniene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 19, 2010 22:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vau! Sarma, pribloskei mane labai grazus ziedas, o jau foto sesija nereali
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 19, 2010 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mielosios

Kaip šaunu, kad jau pasirodė pirmieji darbeliai

vikuns, šauniai pasidarbavai. Foto visiškai atitinka temą. Labai mielos spalvos ir simpatiški auskariukai Namų darbai tikrai, kad užskaityti

Sarma, tik vienas apibūdinimas - presciziška! Atrodo, kad net pajutau sklindantį šokolado ir cinamono kvapą... Puikus temos perteikimas ir pats sutažo darbelis. Žiedas labai gražus ir tvarkingas, spalvos šiltos, viskas dera. Blogosios pusės fotografuoti nebuvo labai būtina, tačiau smalsumas daro savo, jei nesunku pasirodyk Su džiaugsmu namų darbą užskaitau

Akademijos baigimo darbui ruošiasi:
1. vikuns
2. Sarma
3. jocvile
4. Auffrite

O pas mane šiokie tokie neskalndumai... Penktadienį su didžiausiais lagaminais, slidėmis ir dviem vaikais bei šuniu patraukėm Švedijos link. Nuotaika buvo puiki, nes su kiekvienu kilometru artėjome link LIETUVOS... Staiga, lenkiant kitą automobilį užsiblokavo vairas, įsijungė akumuliatoriaus lemputė ir užvirė vanduo... Ačiū Dievui, sėkmingai sustojome kelkraštyje, tačiau iš karto supratome, kad mūsų kelionė baigėsi... Nepasakosiu visų smulkmenų, bet Norvegijoje nakties metu ir dar prieš savaitgalį pagalbos surasti neįmanoma. Artimiausias viešbutis pernakvoti buvo už 20km, mašiną nutempti galima tik pirmadienį... Na, kokios buvo nuotaikos net neverta pasakoti... Laimė turime gerų draugų, kurie mums padėjo ir dar tą patį vakarą grįžome į namus. Vėl gi gerų draugų pagalba, mašina sutvarkyta šiandien ir jau trečiadienį būsime LT. Tačiau šiandien sugebėjau sugadinti savo telefoną, kurio pagalba būčiau galėjus prisijungti prie klasės kelionės metu... Nieko ten labai rimto, bet be meistrų pagalbos neišsisuksiu. Tad džiaugiuosi, kad dar turiu savo senučiuką telefoną, tai bent su ryšiu esu . Tad šiuo ilgu moralu norėjau pasakyti, kad į klasę užbėgsiu tik vėlų trečiadienio vakarą.
Gero vakaro, kūribingų minčių dar nepabaigusioms savo darbelių ir iki ''pasimatymo'' po poros dienų

Manau, Sarma, tvarką klasėje palaikys
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 20, 2010 11:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai ką gi pradedu "laikyt tvarką"
Linkiu Aivai ir visai jos šeimynai sėkmingai išsikapstyti iš pusnių ir be nuotykių pasiekt LT
Iki trečiadienio darbo manau nepristigsim jau ir baigiamojo griaučius reikia pradėt lipdyti, kad paskui nebūtų streso.
Džiugu, kad patiko žiedas. Vakare įkelsiu kitos pusės foto.

DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 20, 2010 14:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, super darbelis Atejau su savo darbeliu,bet kai tavo žiedą ir nuotrauką pamačiau, supratau,kad man ner čia ką veikt
Bet vis tiek parodysiu
Mano temelė- šerkšnas. Pamaniau,kad mano anksčiau darytas pakabukas atitinka šios temos,bet jis jau buvo parodytas,tad prie jo padariau auskarus

Kita jų pusė

Ir visas rinkinukas Tik,manau,to žguto nuotraukoj nereikėjo

Aiva, gal tai buvo ženklas,kad nereikia į LT važiuoti.. Bet vis tiek linkiu gero kelio
Atgal į viršų
r@s@
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 20, 2010 17:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Namu darbas,

" Malonus jausmas "

jei ant sniego turbut nekoks malonumas

www.rasosgalerija.lt
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 20, 2010 19:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kas per pesimizmas, DrAkOnIuKe, fainas tavo darbas ir nuotrauka tokia žiemiškai šerkšnuota
Gal dar kokį efektą dėjai foto apdorodama, nes aplink darbelį aureolė švyti tikrai laip šerkšnas, ir tas pagrindo fonas
r@s@, tavo idėja šauni- fotografuot ant sniego, tik ar nesušalai?
Galima pervardint darbą "Malonus sniego jausmas"
O čia mano žiedo "atvirkščioji " pusė

DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 20, 2010 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Gal dar kokį efektą dėjai foto apdorodama, nes aplink darbelį aureolė švyti tikrai laip šerkšnas, ir tas pagrindo fonas

Šerkšno foto radau internete ir idėjau kaip foną su photoshop programa. Photoshopu naudotis tik mokausi,todel tos aureolės efekto išvengti nepavyko

Atgal į viršų
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 22, 2010 08:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Brrr, koks ŠALTIS. Siūdama vis galvojau apie Sniego Karalienę. Atsiprašau už nuotraukų kokybę. Fotikas sugedo - tai teko fotografuoti su telefonu.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gintarine Ledi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 22, 2010 10:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, išsikepiau ir aš skanėstą.. karštas su ledais... obuolių pyragas..mmmm:) Prie Sarmos karšto šokolado būtų super..

ir blogoji pusė-

GINTARINE-papuošalų galerija
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 22, 2010 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės kiek gražumynų pridariusios.
Prisijungsiu prie šalčio ir šokoladinių skanėstų temos su užklasine veikla.
"Šalta" sagė

ir "šokoladinė"

Mokausi daryt visokius sukinius

slibiniene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 23, 2010 00:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, merginos, jusu darbai nuostabus ! o cia mano sioks toks bandymas ir fotografavimas ekstremaliomis salygomis ka tik issikurenusiame peciuje Nors mano temele buvo: ,,jauku vakara traska malkos zidinyje,, ,mano malkos jau buvo sutraskejusios, o auskariukai gavosi labiau panasus i zarijas
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 23, 2010 11:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mielosios
ačiū už linkėjimus, jie padėjo ir sėkmingai pasiekėme Lietuvą. Vakar jau neprisijungiau, po visų močiučių lankymų, norėjosi kuo greičiau į lovą

Kaip džiaugiuosi, kad pažaidėme šį žaidimą Kokių puikių darbelių padarėte Kiekvienos atskirai nekomentuosiu, nes visoms rašyčiau tą patį, puiku, atitinka temą ir namų darbai užskaityti
Šaunuolės visos

Sarma, užklasinės veiklos antroji segė labai labai patiko Tik jos apčioje kabinčiau ką nors ''tabaluojančio'', na, kaip visada , kokius tris lašiukus mažiausiai Bet pati forma, tai iš ties patiko

Taigi Akademijos baigimo darbui ruošiasi:
1. vikuns
2. Sarma
3. jocvile
4. Auffrite
5. DrAkOnIuKe
6. r@s@
7. Jovita 9
8. Gintarine Ledi
9. slibiniene
10. monikute
11. Erikaa
12. Mirena

Sveikimu visas mergytes sėkmingai pabaigusias sutažo klasę Labai džiaugiuosi už jus visas. Tikiuosi sužinojot ką norėjote, įgavot šiek tiek praktikos ir teorinių žinių, bei užėjote ant takelio, kuriuo sėkmingai eisite, ir jis pradės platėti bei lengvėti
Sėkmės visoms baigiamajeme barbe, laikysiu kumščius ir lauksiu jūsų darbelių. Dar turime šiek tiek laiko, tad klauskite kas dar neaišku

Visoms linkiu jaukių ir ramių švenčių
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 23, 2010 12:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar gal ankstoka dėkoti, kol "diplominis" nepadarytas, bet padėkų niekad nebūna per daug
Ačiū, Aiva, už įskiepytą meilę sutažui, už tas žinias ir meistriškumo paslaptis, kurias mums dosniai dalinai
Ačiū už nuoširdžius žodžius, už geranorišką mūsų pradinukiškų kartais šleivų ir kreivų darbelių vertinimą
Ačiū už begalinę kantrybę atsakinėjant į aibes klausimų ir laiką, sugaištą klasėje
Jei mūsų "pagyrų puoduose" ateityje aptiksi ir sutažo dirbinių tai bus ženklas, kad Tavo triūsas nenuėjo veltui

Mokytojai ir visoms klasiokėms linkiu jaukių ir prasmingų švenčių.

O šventiniam šurmuliui atlėgus kibsim į baigiamuosius. Manau, kad mūsų klasė parodys išties šaunių darbų

P.S. Vistiek neiškenčiu nepaklausus Tas kabančias detalytes prie sutažo dirbinio, pvz. sagės tvirtinam taipogi su valu?

Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 23, 2010 14:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Brangi mokytoja ir mielosios bendramokslės,
Kalėdos - tai jausmas.
Branginti laiką ir gerumą, būti kupinam meilės ir džiaugsmo - reiškia turėti tikrąją Kalėdų dvasią savyje.
Tegu tai, kas nematoma akiai,
Taps regima Jūsų širdžai.
Tegu tai, kas nesuprantama protui,
Taps aišku Jūsų sielai.
Su artėjančiomis šventėmis!

Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

2013 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 24, 2010 14:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miela Mokytoja Aiva,

Gal labai nesupyksite, kad prieš Kalėdas į Jūsų klasę užsuko pašalinis žmogutis. Slapčia stebėjau Jūsų pamokėles ir tyliai dirbau šalia.
Esu be galo Jums dėkinga, kad Jūsų dėka atradau sau naują pasaulio kampelį, kurį galiu kurti sutažo juostelių pagalba.
Tad tiesiog užsukau pasveikinti Jus ir visas Jūsų mokines su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais.

Uždekime žvakes ir tyliai prisilieskim
Prie Švento Kūčių stalo vakare.
Be pykčio, be skriaudos
Su tyluma susėskim
Ir taip kaskart, kasdien ir visados.
Tesklinda šiluma
Ir į kasdienę būtį
Ateidami visi - savi ir svetimi,
Uždekime širdy po šventinę žvakutę,
Pasidalindami šviesa ir ugnimi.

O čia mano darbeliai. Tai, kad aš juos įkėliau, Jūsų neįpareigoja nei mane girti ar peikti, ar man atrašyti. Tiesiog jei Jus sušildo mokinių pastangos ir sėkmė, tebūna tai Jums mažutė dovanėlė. 100 kartų ačiū Jums už Jūsų pamokėles.

Dar kartą ačiū Jums. Rūta
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 25, 2010 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu visus su Šv. Kalėdom
Lai gerovės, ir laimės Šv. Kalėdos Jums teikia
Te pildosi viskas, ko tik širdžiai reikia,
Daugiausia - sveikatos, giedriausių dienų,
Šeimyninės laimės ir metų ilgų.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1416

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.