Aivos klasė VIII (sutažas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
slibiniene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Sausio 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 10, 2011 22:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma ir Erikaa - jusu darbai mane suzavejo ir net nzn,,, pritrukau istiesu zodziu juos pamacius savo darbeli ikelsiu tik rytoj, siandien paskaitos baigesi su tamsa, ryt darbo ginimasis tai jau net nuotraukos negaliu apdirbti o ir nekokybiskos gavosi,,,:( siandien nuotaikos isvis nera tik nuovargis jauciasi...
Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 09:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visų merginų darbeliai gražūs, bet jau Sarmos ir Erikoos - tai tiesiog pribloškė Ir pati mintis ir atlikimas - tiesiog tobula. Labai gražūs ir Gintarine Ledi auskarai Manau, kad AIVA nenusivils pamačiusi mūsų prisistatymus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 29 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 14:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mielosios,

na, ir kaip gi galėčiau nusivilti, ŠAUNUOLĖS visos mergytės Žiūriu į jūsų darbelius ir šypsausi, esu labai patenkinta jumis, puikiai pasidarbavot .
Na, žinoma negaliu neišskirti Sarmos darbo, jis tobulas! Jau vien dėžutės ir knygelės padarymas, ko aš niekada nesugebėčiau, jau nekalbu apie sutažo dekoracijas, spalvų parinkimą, foto išdėstymą... Puiku puiku puiku

Erikosapyrankė taip pat įspūdinga, Gintarinės Ledi auskariukai labai gražių spalvų, bei foto puikiai sugalvota, Jovitos 9, vėrinys taip pat gražių spalvų, toks gilus, man patiko. r@s@, įdomiai sujungta grandinėlė su sutažu, Mirena, gan masyvus vėrinys, bet nuo to jo vaizdas neblogėja, manau prie lininės suknutės žiūrėsis puikiai, vikuns, sveikinu už originalumą, tikrai labai įdomus vėrinys, DrAkOnIuKe, gražios spalvos, auskariukai labai linksmai žiūrisi, na, visi darbeliai tikrai veri dėmesio ir pagyrų Jūs tikros šaunuolės Dar liko sulaukti likusių mergyčių darbelių
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, pasirodė dar trys puikūs darbai, slibiniene, monikute, Auffrite, visų darbeliai labai patiko

Lieka tik jocvilės darbelio sulaukti

Ir labai atsiprašau Sarma, kad iki dabar neatsakius į tavo klausimą , skubu taisytis

Tas kabančias detalytes prie sutažo dirbinio, pvz. sagės tvirtinam taipogi su valu?
šiaip tikrai puikiai tinka valas, tačiau jei kabanti detalė labai lengva ir ilga, aš naudoju siūlą. Yra buvę, kad valas išsikraipo (kai ilgai guli kur nors ir būna padėtas netvarkingai t.y. kabanti dalis sulenkta) ir paskui kreivai kabo detalė. Tačiau jei kabo koks sunkesnis akmenukas ar detalė yra trumputė, tada valas tiks puikiai
Atgal į viršų
Erikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 19:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Slibiniene,Jovita 9, mokytoja Aiva- ačiū kaip sakant atsiskaitomajam pasilikau ką galėjau padaryt įspūdingiausio
Labai patiko visų darbai , ypač Sarmos ir monikute

Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 20:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Malonu, kad patiko mano dirbinys Šitą idėją nešiojausi ilgai, išlaikiau iki baigiamojo ir tuo, kas išėjo išties esu patenkinta. Tačiau lyg "iškritau iš konteksto"- visos mergaitės rodo vienas už kitą dailesnius papuošalus, o aš su savo dėžėm bei knygom
Bet nieko negalėjau sau padaryt, knietėjo sukurpt šitą daiktą nors tu ką tuo gal būt paskatinsiu auksarankes ieškoti įvairesnių sutažo pritaikymo galimybių. Antra mintis buvo sutažu dekoruoti rankinę, bet kadangi dabar šalia sutažo iki ausų įklimpus į knygrišystės liūną, rankinės dekoravimą atidėjau vėlesniam laikui.
Erikaaa darbelis sužavėjo spalvomis ir nepriekaištingu atlikimu- kelis kartus vis grįžinėjau pažiūrėt. O ir kiti darbai nenusileidžia išradingumu ir dailumu. "Pavarė" čia mūsų klasė matysim, kaip žiūrovai konkursų lentoje vertins
Aiva, kas čia sako, kad knygutės padaryt nesugebėtų? Juokų daina, daug lengviau nei sutažą raityt Forume užsukau temą apie savadarbes knygutes, prašom apsilankyt
Ačiū už atsakymą, kaupiuosi sagei su "pakabuokliais", pasinaudosiu patarimu

Dabar belieka sulaukt vertinimų, o jau tada kelsim išleistuves

Erikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma- Esu susižavėjus tavo knygomis nedrįstu bandyt Daug ir labai kruopštaus darbo reikia taip pat tikslumo kurio stygius pas mane
Tiesiog nuostabios , dažnai nuklystu į tą temą, pasižvalgau ... seilę pavarvinu

Sutinku:) laukiam vertinimų ir tada jau reiks kelt išleistuves
Atgal į viršų
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 11, 2011 22:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas visoms,
Žinau, kad neakivaizdininkėms negalima čia rašyti, bet labai norėjau padėkoti Aivai už pamokas. AČIŪ. Sukelti atsiskaitymo darbai beprotiškai fantastiški, tikrai atrodo, kad mokėtės metų metus. Nelabai bedrįsau savo ir kelti...taip nerealiai nesisekė baiginėti- gripas prikibo, juostelės baigėsi, tada tokių pirkti nebuvo, paskui suskilo kabašonas, nulūžo adata, laiku neatsiuntė siuntinuko su biseriu...žodžiu kaip Baltaragio malūne , bet kad jau tiek pravargau- įkėliau visų teismui. Sėkmės visoms tobulėjant ir iki susitikimo sutažo vingiuose. Buvo smagu mokytis

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
ss
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 12, 2011 09:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mergaitės,
Kur rasti Jūsų darbus? Aptarinėjat, bet jų nerandu, kažką matyt praleidau.
Atgal į viršų
Gintarine Ledi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 12, 2011 10:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4083

cia visu mokiniu bebaigianciu akademija atsiskaitomieji darbai.

GINTARINE-papuošalų galerija
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mirena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 13, 2011 13:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Auksarankės
Malonu pasveikinti visas baigus Mokslus ir padarius gražius atsiskaitomuosius darbus :-ñ: :-ñ: :-ñ:
(mano darbelis - masyvus labai nėra... "už mane čiut menkesnis )

Nuoširdžiai dėkoju MOKYTOJAI AIVAI už suteiktas žinias ir koncultacijas . Didelio pasisekimo Jums jūsų darbuose ir darbeliuose

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Sausio 15, 2011 16:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mergaitės
gal jau ir post factum klausimus uždavinėt, bet kol ant klasės durų spyna neužkabinta, klausiu
ar tiks toks daiktas sutažo siuvimui, ar nebus per storas ir apskritai ar teko susidurt su
http://www.beadshop.lt/product.php?id_product=579
mane suviliojo kaina. Nes dabar perku žvejybinį valą, tai už 50m tiek moku, kiek čia už 350m

vikuns
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Št. Sausio 15, 2011 18:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš manau tiktu sutažo siuvinėjimui, nes valas yra nestoras
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

2011 Gruodis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Sausio 15, 2011 19:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos buvusios klasiokės
Nesvarbu, kad pasitrukiai iš Akademijos, bet nostalgija tai liko...
Labai įdėmiai visą laiką sekiau jūsų visų pastangas tobulėti ir džiaugiausi pasiekimais.
Taigi nuoširdžiausi sveikinimai visoms sutažistėms, atlaikiusioms Akademijos krūvį

Ir dar noriu pasakyti Sarmai ir nuosavos patirties: 0,2 tikrai per storas.
Aš pradžioje bandžiau kelis darbukus siūti su 0,16 ir tai buvo per storas valas, gražiai nepriguldavo, ir kuo storesnis, tuo labiau juostelę pešioja.
Paskui nusipirkau 0,1 storio ir daugelio problemų nebeliko.
Manau, nesusigundyk kaina, nes gali būti, kad pinigėliai bus visai į balą išmesti, nebent panaudosi kituose gaminukuose.

Mergaitės,visoms jums geros kloties, gerų Akademinių įvertinimų

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Sausio 15, 2011 19:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Laimiuks, seniai regėta
Dėkavoju ir už linkėjimus, ir už patarimus Ilsiuosi šiek tiek nuo sutažo. Tiksliau, įpusėta sagė kasdien vis bado akis, tik niekaip nesugalvoju, kaip ją užbaigt. Kažkoks kūrybinis štilis galvoj

Jovita 9
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 16, 2011 16:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos. Sarma aš nuo pat pradžių visus sutažo darbelius siuvau su tokiais siūlais. Jie permatomi ir siūlės nesimato. Tik aš pirkau KaSiūluose. Manau, kad jie tokie pat. Sudėtingumas tik tame, kad jie labai ploni ir permatomi. Reikia sekti, kad nesusinarpliotų. O šiaip visą laiką su jais dirbau ir nemanau, kad kada nors iškeisiu į valą.

http://www.kasiulai.lt/coats-452400001006-coats-invisible-karoliuku-prisiuvimui-p-1395.html
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 16, 2011 21:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jovita 9, ar ant tų siūlų ritelės yra užrašytas storis? Valą naudoju 0,1- 0,12mm, ar šis siūlas panašaus storio ar storesnis?
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 17, 2011 00:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, mergytės, rezultatai paskelbti ir manau tikrai neblogi

Sveikinu visas jus baigusias Akademiją

Sarma, sveikinimai konkurse surinkus daugiausiai balų iš dalyvių ir surinkus labai tvirtus ir užtikrintus 10 balų iš bendro rezultato

Dėl siūlo, tai aš su tokiu taip pat dirbau, bet asmeniškai man valas 0,12 arba specialus siūlas iš FGM yra nepakeičiami. To siūliuko skirto siuvinėjimui minusas, kad labai mazgosi ir aš siūdavau su dvigubu siūlu, nes atrodė labai netvirtai. Na, manau kiekviena atsirenka kas labiausiai tinka, reikia viską išbandyti, kad žinotum, kas tinka būtent tau

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
slibiniene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Sausio 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 17, 2011 00:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Didziausi sveikinimai Srmai - esi verta pirmos vietos, tavo darbelis issiskyre is visu, :-ñ: taip pat sveikinu visas koleges baigus sia akademija :)puikiai darbavotes!!! visom po bucki

[ Sk. Sausio 16, 2011 23:09 ]
Aiva gal galima nuoroda koki siula naudoji is FMG?
Aciu uz sveikinimus. aciu uz puikias pamokas ir praktines uzduoteles, buvai nuostabi mokytoja

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 17, 2011 00:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, nežinau, manding sapnuoju... Nepratusi esu kažką laimėt, pirmas toks įvykis gal klaida įsivėlus. Jei ir rytoj rezultatas nepakitęs bus, tuomet patikėsiu
Už tai, kad pažinau sutažą, pirmiausia esu skolinga Aivai, tad noriu dar kartą padėkoti iš visos širdies.
Ačiū slibiniene už sveikinimus
Kuo širdingiausi linkėjimai klasiokėms pabaigus mokslus ir tapus "diplomuotomis" sutažistėmis
Sutažo pinklėse įsipainiojom visos ir manyčiau ilgam.
kūrybinės ugnelės ir didžiausios sėkmės linkiu jums

DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 17, 2011 01:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, sveikinu gavus auksčiausią balą

Atgal į viršų
Erikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 17, 2011 08:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, Sveikinu
Taip pat sveikinu visas 6ios klas4s mokines baigus mokslus

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 17, 2011 09:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas merginos. Sveikinimai visoms diplomantėms, o labiausiai Sarma Didžiausia mano padėka Aivai už kantrybę ir tikrai puikias pamokas
Dėl siūlo Aiva teisi - jis truputėlį narpliojasi, bet aš jau turbūt įpratau ir esu patenkinta. Siuvu viengubu. Palyginti su valu negaliu, nes neturiu valo. Na, storis kaip plauko ir dar skaidrus. Manau skirtumas nuo valo tas - kad vistik tai ne valas, o siūlas. Jis minkštesnis. Prie maniškio parašyta, kad galima net siuvimo mašina siųti. Dar vienas pastebėjimas: kai darau kabančias detales - perveriu ne vieną, o kelis kartus pirmyn - angal, kad tvirčiau būtų.
Sėkmės visoms merginoms!
Atgal į viršų
Gintarine Ledi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 17, 2011 11:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, darbštuolytės, na ir neblogai visos pasirodėm, kaip smagu, kad iš mūsų klasės paskelbta pirmūnė, laimėjo visų simpatijas savo išskirtinu darbeliu. Šaunuolė, Sarma, jog išbando vis naujus sutažo takelius. Gal negražu taip prisiimti visus laurus savo klasei, bet taip kritiška akim pasižiūrėjus, į atsiskaitomuosius darbus mes, Aivos mokinės, sudėjom daugiausia darbo, visi darbai skirtingi, bet labai kruopščiai atlikti, gan didelių apimčių, sudėtingi.
Ačiū, Aivai, už viska, gal pamačius kokius darbus sukūrusi, ir mums norėjos pasitempti.. Visai patiko išbandyti save šioje akademijoje, ruošti namų darbus... iškart atsiranda atsakomybė, pareiga.. Šilčiausi linkėjimai visoms, gal susitiksim kitose akademojose

GINTARINE-papuošalų galerija
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 17, 2011 12:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, mergaitės
jei ne ši klasė, nieko panašaus nebūčiau padarius. Tad nemažą dalį nuopelnų atiduodu tiek mūsų Mokytojai, tiek jums klasiokės. Juk jūs visos daug padėjot man, visiškai nemokšai, nepaklyst sutažo labirintuose, dalijotės savo patirtimi, negailėjot patarimų. Esu labai dėkinga už tai

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1616

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.