Dalrukos klasė VIII (frivolite nėrimas adata)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
dalruka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 13:04    Rašyti temą: Dalrukos klasė VIII (frivolite nėrimas adata) Atsakyti su citata

Sveikos,merginos
Adel?
Adonė
katinone
Kilina
Paradis

Užeikime į mūsų klasę, kurioje dabar mokysimės ir bendrausime daugiau nei mėnesį.
Kaip minėjau, mokysimės nuo pradinių frivolite mazgų iki rimtesnių darbelių. Laiko turim pakankamai(6 savaites mokymuisi, 2-baigiamajam darbeliui padaryti), tad jei tik iš karto kibsim į darbus suspėsim daug padaryti
Reikalingos priemonės:
Kad galėtumėm pradėti, reikės frivolite adatos 5nr. ir nėrimo siūlų.
Siūlai:
Siūlus geriausia turėti MAXI geresnės kokybės(jie šiek tiek brangesni, bet geriau susuktas siūlas) ar panašius. Svarbiausia, kad nebūtų ant siūlo pūko(minkštas siūlas), nes nunėrus darbelis bus su "kailiuku"
Siūlų galite nusipirkti parduotuvėse, kurios prekiauja siūlais nėrimui, arba paimti iš turimų rezervų.Mokymuisi pakaks dviejų spalvų siūlų.
Adata:
Lietuvoje adatų yra kasiulai.lt arba pas mane(rašykit į AŽ, sutarsim kaip perduoti).

Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 14:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mokytoja ir klasiokės!

Šį rytą su didžiausiu nekantrumu laukiau VIII akademijos sąrašų ir labai džiaugiuosi, kad patekau į šią klasę. Ačiū, Dalrukai, už suteiktą galimybę ne tik mokytis sekant nuorodas, bet ir pasitarti, sulaukti vertinimo. Beje, kritikos nebijau - tik žinodama, ką darau ne taip, savo darbus galėsiu ištobulinti iki begalybės.

Šiek tiek apie save... Esu Audronė. 28-erių metų. Užsiiminėti rankdarbiais pradėjau dar gerokai prieš mokyklą. Žinoma, darbeliai buvo vaikiški: šalikas lėlei, pasiuvinėtas rankšluostėlis ir t.t. Tačiau augau ir atrasdavau vis naujų technikų, galimybių. Šiuo metu esu priėjusi "knibinėjimosi" stadiją, kai nebegaliu daryti atmestinai, kai ardau nors ir šimtąjį kartą. Nemėgstu gremėzdiškų darbų - mieliau dirbu su smulkmenėlėm, miniatiūrom.
Pamatyti mano pasaulį (tai, ką vadinu "ne vyrui, ne vaikams, ne darbui, o tik sau") galite tinklaraštyje http://saules-zuikutis.blogspot.com/

Tikiuosi malonaus bendravimo, į atradimus vedančios kritikos ir nuostabių darbelių
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kilina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Spalio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 23:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja ir klasiokės.
Labai džiaugiuosi,kad patekau čia.Esu Jolita iš Kauno.Turiu labai daug širdžiai mielų užsiėmimų.Mezgu,neriu,veliu,dekupžinu,kartais sau kokią sagę susikuriu ir dar vieną užsiemimą,gal kie netradicinį, tai mokausi bonsai formavimo ir stiliu.
Labai noriu išmokti frivolite.Labai stengsiuos būti gera mokine.
Dar norėjau paklausti,o tų adatų nėra toj siūlų parduotuveje,kur užsisakius internetu,reikia atsiimti?ar būtinai reikia internetu užsakyti?vieną ar dvi adatas užsisakinėti,kaip ir juokinga.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 08:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kilina, aš manau, kad gali drąsiai keliauti į Siūlų parduotuvę - jie ten visko turi.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
dalruka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 08:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
Smagu susipažinti su pirmomis mokinukėmis. Kol turime laiko prisistatymams, galite įdėti foto darbelių, kokius norėtumėte išmokti. Priklausomai nuo Jūsų norų galėsiu sudėlioti pamokas, kad spėtumėte gauti kuo daugiau informacijos.

Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 11:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės,
Čia naujokėlė Rūta prisijungė. Dar kol "daėjo" kaip čia kas veikia ir kur reikia rašyti. Be galo džiaugiuosi, kad mane mokytoja pasirinko savo mokinuke :-))) Nekantrauju imtis darbo. Siūlų namuose pilna visokių, nes aš dar esu ir servetėlių mezgėja - maniakė, adatą turiu tik nežinau kokio ji ten numerio - pirkau Kaune Savanorių pr. priešais "Juzę" specializuotoje siuvimo reikmenų ir siūlų parduotuvėje. Bet ji tikrai nėra labai stora. Tai dabar jau baisiai noriūūūūūū pradėti
Atgal į viršų
katinone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, merginos
mano vardas Ayda Esu dantuku gydytoja is Utenos, bet siuo metu dirbu ir is dalies gyvenu Vilniuje Labai dziaugiuosi patekusi i Dalrukos klase. Aciu mokytojai, kad mane prieme Rudeni ir ziema man visada kyla noras uzsiimti rankdarbiais, taigi sita akademija labai laiku ir vietoj. Stengsiuosi buti pavyzdinga mokine
Noriu paklausti mokytojos del adatos - turiu as atsisiuntus visa komplektuka, bet nezinau, kaip atpazinti kuri ten Nr.5, jei isvis ten tokia yra
Atgal į viršų
kilina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 12:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos dar kartą.
Štai čia tokie grožiai,kad net širdis sąla

http://picasaweb.google.ru/arteymielster/TattedFashionTeikoFujito#

Atgal į viršų
dalruka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Adatos storis parenkamas pagal siūlo storį. Mokytis geriau su 5nr, nes tinka ne patys ploniausi nėrimo siūlai, kaip pvz:Puppets 12 nr. siūlai:
http://www.kasiulai.lt/coats-siulai-nerimui-puppets-eldorado-100g-p-3827.html

[ Antr. Spalio 26, 2010 12:20 ]
Paradis, tavo adata 5nr., nes žinau kokias kasiulai turi

Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 14:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, kalbant apie tai, ko noriu išmokti, tai galutinis mano tikslas - sagės. Žiūrėdama į jas seilę varvinu. Na, kad ir čia: http://www.auksarankes.lt/straipsnis/rankdarbiai/frivolite
O kad mano svajonės išsipildytų, esu pasiruošusi mokytis visko, ko tam prireiks.
Atgal į viršų
dalruka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Adonė rašo:
Na, kalbant apie tai, ko noriu išmokti, tai galutinis mano tikslas - sagės. Žiūrėdama į jas seilę varvinu. Na, kad ir čia: http://www.auksarankes.lt/straipsnis/rankdarbiai/frivolite
O kad mano svajonės išsipildytų, esu pasiruošusi mokytis visko, ko tam prireiks.

Šiame straipsnyje rašoma apie nėrimą šeivutėmis, bet šios sagės nertos adata. Nors vaizdas visiškai nesiskiria neriant adata ar šeivutėmis. Skiriasi tik kai paimi darbelį į rankas Tokias sages išmoksite daryti be problemų

Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 16:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nieko sau... koks grožis... ir servetėlės ir sagės. Dar esu mačiusi papuošalų į kuriuos įterpti karoliukai - labai labai taip sakant... gražiau nebūna
Atgal į viršų
dalruka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 09:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paradis rašo:
Nieko sau... koks grožis... ir servetėlės ir sagės. Dar esu mačiusi papuošalų į kuriuos įterpti karoliukai - labai labai taip sakant... gražiau nebūna

Būtinai ir karoliukus išmoksime įnerti, kad galėtumėte bet kokį atsiskaitomąjį darbelį galėtumėte padaryti

kilina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena.Tai vienos mokinės neturim?Atrodo Adel truksta?Nuo pirmadienio jau kibsim i mokslus.Jau laukiu.

Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
Aš taip pat jau laukiu kada "sėsim ant adatos"
Atgal į viršų
Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kada pirmasis atsiskaitymas? Planuoju savaitę paatostogauti ir nežinau, ar imti fotoaparatą

Atgal į viršų
Adelė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Džiugu, kad manęs pasigedote. Tik šįryt grįžau iš puikios kelionės į Briuselį ir, aišku, labai nudžiugau, kad gavau šį iššūkį - žinią apie priėmimą mokytis. Dabar reikės skubiai ieškotis adatos ir siūlų.
Atgal į viršų
kilina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 16:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Adel.Smagu,kad prisijungei.
Kitose klsėse verda gyvenimas,o pas mus ko tai mirtina tyla

Atgal į viršų
Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 17:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai gal mokslus pradėsime nuo rytojaus?
Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 17:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Mokytoja ir Mergaitės,
Manau tyla dėl to, kad šventės, visos turime papildomų išvykų, reikalų.
Bet aš tai jau nieko prieš kažką nuveikti. Kaip tik užsibaigiau visus kitus savo darbelius, kad vėliau sąžinė negraužtų, kad kažkas nepabaigta voliojasi. Nors šiaip aš nemėgstu monotonijos ir vienu metu darau kelis darbelius. Nebent kas nors labai smarkiai pakabina.
Atgal į viršų
Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 17:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, man su dviem mažais vaikais švenčių metas - pats tas laikas mokytis Bet nieko - mes jo ir taip rasim. Nors, prisipažinsiu, jau taip knieti išsitraukti savo frivolite adatą...
Atgal į viršų
Adelė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 18:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gyvenimas verda dar ir kaip - didžiausias rūpestis, kaip gauti frivolite adatą, nes neįsivaizdavau, kad Panevėžio hobi centre ir kitose panašiose parduotuvėse apie tokią net negirdėjo, vis bando mane įtikinti, kad klystu ir turiu nusipirkti šeivutę...
Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Adel, Jūs pabandykite atsiversti internetinį puslapį http://www.kasiulai.lt jie kiek suprantu užsiima internetine prekyba, tai gal ir galėtų atvežti iki Panėvežio. Šiaip ta parduotuvė yra Kaune. Blogiausiu atveju galiu nupirkti ir įduoti į autobusą, kad atvežtų
Atgal į viršų
Adelė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 19:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rūta, Jūs nuostabi bendramokslė, tikiuosi, kad mano sūnus ras Kaune, ryt- poryt važiuoja į KMU.
Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 19:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ta parduotuvė yra Savanorių prospekte maždaug priešais "Juzę", kieme toks ryškiai geltonas namas, antrame aukšte
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 113

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.