aliai klasė VIII ( netradiciniai papuošalai )
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 13:48    Rašyti temą: aliai klasė VIII ( netradiciniai papuošalai ) Atsakyti su citata

sveiki,
atveriu netradicinių papuošalų klasę, mokinės Jastyte, Krizz, Zivivi, Sniegena prašom užeiti
Šioje klasėje pora mėnesių mes kalbėsim, diskutuosime apie papuošalus, bei bandysime kurti naudojant įvairias medžiagas, komponavimo būdus įdomius, orginalius, kitaip sakant netradicinius papuošalus. Pastebite, kad vartoju "mes" , nes be Jūsų aktyvaus dalyvavimo, noro sužinoti, išmokti ir naujoves panaudoti savuose darbuose ši klasė neturi prasmės... Taigi ieškom, mokomes, dirbam kartu.
Mokymosi planą ir būdą aptarsime kiek veliau, tam skirta visa ši savaitė, o pradžioje reikia susipažinti , taigi prisistatykite, papasakokite apie save, savo pomegius ,o gal ir rūpesčius...

Na, apie mane, Jūs ,matyt, jau pasiskaitėte mano šeimos veiklos bloge , mano darbus taip pat,matyt, jau esate, mate , jei ne -visa tai mano parase... o jei turite klausimų , prašome klausti

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 14:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, mokytoja, sveikos bendraklasės

Džiaugiuosi, kad patekau pas Jus Aliai, ačiū, kad mane išsirinkote

Trumpai prisistatysiu, tiems, kas neskaitė mano motyvacinio laiško Esu Živilė, man 28-eri. Vaikų neturiu, bet turiu du katinus ir būsimą vyrą Be galo mėgstu daryti visokius rankdarbius, patinka naujovės bei įvairios technikos, stengiuosi jas derinti tarpusavyje, nuolatos tobulėti ir atrasti naujų dekoravimo būdų Tikiuosi šie mokslai padės man įgyvendinti daugybę sugalvotų, bet neįgyvendintų idėjų, be to tikiuosi, kad čia išmoktus dalykus galėsiu pritaikyti ne tik papuošalų gamyboje, bet ir kitokių rankdarbių kūrimui

Tikiuosi ateinantys dveji mėnesiai bus smagūs mums visiems O visi per pamokas padaryti darbeliai bus puikios kalėdinės dovanos artimiesiems

Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 14:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena dėstytoja ir būsimos klasiokės

Šiandien labai nudžiugau radusi kad patekau į šią klasę, tikiuosi nenuvilti ir viskas eisis labai sklandžiai

Šiek tiek apie mane- esu Justina (gal geriau sakyt Justė, ne taip formaliai skamba ) šiuo metu mokaus 2kurse, šiek tiek sudėtinga, todėl stengsiuos šiuos du mėnesius suderint mokslus universitete ir akademijoj turbūt vienintelis likęs mano pomėgis yra papuošalų kūrimas, nes prie to galiu prisėsti kiekvieną laisvą minutę...kadangi noriu savo darbeliuose panaudoti įvairesnių technikų, tai jau kelias dienas renku informaciją kaip dirbt su modelinu, ice resin ir velti tikiuosi iškilus klausimam pasitarti su dėstytoja o galbūt ir klasės draugėm

Labai tikiuosi kad smagiai bendrausim niūriom rudens ir žiemos dienelėm ir darbeliuose neleisim įsivyrauti vien tamsiom spalvom

Mano darbeliai Facebuke Čia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, Zivivi ir Jastyte

Zivivi rašo:
turiu du katinus

aš taip pat turiu du katinus, o tiksliau oria katę ir rainą kačiuką ir dar milžiną šunį . Mėgstu gyvūnus, jie man tylieji teigiamos emocijos nešiotojai...

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja ir klasiokės

Labai džiaugiuosi, kad patekau į šią klasę, labai jau norėjau

Prisistatysiu. Esu Kristina iš Vilniaus. Man 25 metai. Papuošalais domiuosi jau labai seniai. Kelionė po meno pasaulį įsiveržė į mano gyvenimą labai netikėtai. Vieną šaltą ir apsnigtą žiemą važiavom per miško keliuką. Medžiai buvo tokie apsnigti, tokie gražūs, tokie nuogi ir savotiškai elegantiški, kad grįžusi negalėjau pamiršti to kerinčio vaizdo. Iškarto pasiėmiau tušo plunksną ir ėmiau piešti, tiesiog piešti.. perteikdama tai ką jaučiau tą žavingą akimirką. Namiškiai pamatę ką aš darau net aiktelėjo, sako iš kur tu taip moki, juk niekada ankščiau... Taip ir pakeitė mano gyvenimą ta žavinga akimirka, dabar taip ir traukia vis ką nors nupiešti, vis kokį papuošalą padaryt, vis kokią naują technologiją išmokti

Šioje klasėje stengsiuosi būti stropi mokinė

P.S. Živile aš irgi turiu mielą dailią katę

Atgal į viršų
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, bent jau katiniškas gyvenimas mums visoms nesvetimas Labas Jastyte ir Krizz
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ech na aš katės neturiu, bet užtat labai faina didžiaausį cusiką turiu regis aš čia jauniausia būsiu

Atgal į viršų
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jastyte, manau amžius kūrybingumui įtakos neturi, tad nepergyvenk
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

čia tik šiaip darau išvadėlę, nepergyvenu jau trauksiu manau kurią dieną nusipirkti keletos daiktelių savo naujiem darbeliam, šiandien net dėžes susitvarkiau savo

Atgal į viršų
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va va ir aš galvoju, kad jau reikia pradėti ruoštis pamokoms ir žiūrėti, ar visko šiuo metu turiu pakankamai
Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 16:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi o aš jau klausimų keletą turiu mūsų mokytojai bet gal dar palaukti reikia kol Akademija prasidės

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 17:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

smagu, kad be rankdarbių ir papuošalų atrandam ir kitų bendrų pomegių ,aš apie šunis ir kates

o priemones savo tai peržiūrėkite, karts nuo karto reik peržiūrėti ką turi dežutėse ir maišeliuose , žiūrėk ir atrandi kokia naują mintį ...
o pirkti nieko neskubekite ...kaip minėjau klasės pristatyme, klasės moto- detales gaminame pačios , ir noriu dar pridurti, kad reikiamas medžiagas manau surasime namuose... na, kas be ko, kažką eigoje reiks ir nusipirkti... bet pirmą aptarsime mokymosi planą , tikrai turėsiu Jums klausimų...
taigi,po truputi pradėsiu klausinėti , matau,kad dar Sniegena dar neužsuko į klasę, bet kadangi klausimai kol kas tik pažįndinimosi pobūžio, tai nebus sudetinga į juos atsakyti
skaičiau Jūsų prisistatymus, bet vis gi ,kaip mokytoja , noriu, kad dar kartą apibrėžtumėte ko tikitės iš šitų dviejų mėnesių mokslų ?

Krizz rašo:
Oi o aš jau klausimų keletą turiu mūsų mokytojai bet gal dar palaukti reikia kol Akademija prasidės

klausimus galite užduoti ir dabar , jei jie bus sudetingesni ir visiems įdomus galėsime įtraukti į mokymosi programą...
prašau, išsakykite savus norus,lūkesčius... nes ta programa,kuria aš esu sumasčiusi, visai nereiškia , kad Jums įdomi ... o įdomu turi būti, juk tai mūsų laisvalaikis, pomegis

Atgal į viršų
Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 17:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na bent jau aš norėčiau išmokti kuo daugiau. kad galėčiau labiau derinti skirtingas tecnologijas. Kažkaip man atrodo, kad čia tokio kūribiškumo daugiau būtų norima.
Na dar norėčiau, kad mokytoja nenuolaidžiautų ir taip ganėtinai kritiškai būtų vertinami darbai ( bent jau mano ).

O čia dar tie keli klausimai mano.
Man labai patiko darbeliai daryti su užkonservuotomis gėlėmis, tai labai norėčiau sužinoti kaip tai daroma
Ir nežinau ar įeina į programą šią, visokie mezgimai iš vielučių

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 17:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliai rašo:
o pirkti nieko neskubekite ...kaip minėjau klasės pristatyme, klasės moto- detales gaminame pačios

na bet veltinis ir fimo pvz yra priemonės toms detalėms gaminti, aš kaip suprantu

na o atsakant į klausimą ką norėčiau išmokti...norėčiau išmokti suderinti nesuderinamas spalvas ar formas, na tiksliau kad iš šono aip atrodytų, taip netradiciškai noriu galų gale panaudoti bent kažkokius audinis iš savo viso maišo prikauptų nuo jaunystės o taippat į darbelius, kaip minėjau, įtraukti naujų technikų, nes pas mane kolkas dominuoja tik karoliukų vėrimas, retkarčiais paraitalioju su vielute...
vis dėlto manau kad bet kokiu atveju šita klasė man įpūs naujų vėjų mano darbeliuose

Atgal į viršų
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 19:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano šios klasės lūkesčiai būtų tokie:
1. pirmas dalykas, ko norėčiau išmokti - ice resin arba epoksidinių klijų panaudojimas tiek papuošaluose, tiek kitokių darbų dekoravime Vis tik užšaldytos gėlės mokytojos darbuose tikrų tikriausiai priverčia žagtelt Esu dirbusi su rankdarbių emaliu, tad šis dalykas, manau, yra puiki pigesnė alternatyva
2. antras dalykas, kas lygiai taip pat svarbu - tai darbas su vielute bei kitomis metalinėmis detalėmis. Prisipažinsiu, aš nesu vėrėja... niekad nelanksčiau vielutės, kad pvz suverti kelis karoliukus arba kelias dekupažo detales. Galbūt ne čia to reiktų mokytis.. bet jeigu būtų galimybė parodyti bent menką pavyzdėlį - būtų puiku Na ir žinoma vielutės lankstymas mane labai domina, ypač, kai sulankstyta vielute galima ne tik papuošalus dekoruoti Tiesa... turiu perspėti, kad esu alergiška žalvariui ir variui, tad dirbti su juo galiu neilgai, kitaip išberia ranas... Na bet pirštines gumines užsidėčiau gal
3. Taip pat būtų įdomu sužinoti naujų, gal man dar nežinomų, papuošalų kūrimo technikų, ypatingai domina visokių buityje esančių daiktų panaudojimas Norisi sukurt kažką neįprasto, skirto ne kiekvienam žmogui, bet tuo pačiu labai unikalaus Tiesa, papuošalai iš visokių echaninių detaliu man nelabai patinka, nors irgi visai būtų įdomu bent pabandyt, kaip jie daromi
4. turiu didžiulę anglišką knygą apie spalvų derinimą, dažnai ją pavartau, tačiau vis tik ne visada pavyksta idealiai suderinti spalvas. Ypač norėtųsi pagyvinti darbus ryškesnėmis, kartais rėkiančiomis, spalvomis Šiuo metu mano mėgstamiausios ir darbuose dominuojančios spalvos yra juoda/raudona/ruda/smėlinė/balta.. vienu žodžiu, daugiau žemiškos spalvos. Tad norėtųsi išmokti suderinti nesuderinamas spalvas Jeigu tas iš vis įmanoma Ta pati kalba ir apie formas.. Norisi kažko neįprasto ir krentančio į akį Tik vėlgi... bent jau man bus žiauriai sunku sujungti viską į papuošalą, kai trūksta vėrimo patirties..
4. Norėčiau pabandyti žiedų kūrimą.. dar nė karto nesu padariusi žiedo, o labai norėtųsi
5. Na ir paskutinis dalykas, ko tikiuosi iš šios klasės - tai daug daug idėjų ateičiai Manau dauguma mūsų tikisi to paties

Tai tiek tų lūkesčių

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 20:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

puiku, dag norų , ir matau,kad dauguma jų pas visas sutampa

dar nėra Sniegenos , tai palauksim iki rytojaus...
rytoj apibendrinsiu tai ką surašėte, būtent medžiagų klausimu... Jūsų parašymus grubiai galima suskirstyti į dvi dalis- medžiagos ir jų visokeriopas (spalva, tekstūra,faktūra ir t.t.t) derinimas - tai kompozicija, apie kompozicijos mokymo principą ,pakalbėsim kiek veliau, kai išsiaiškinsim su mus dominančiom medžiagom...

tap kitko,aš pati dažnaiusiai ilgiesniems i- neto reikalams skyriu rytą
o koki dienos laisvesni metą Jūs naudojat prisijungimams?

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliai rašo:
o koki dienos laisvesni metą Jūs naudojat prisijungimams?
aš taip nuo pietų iki žinių arba panakčiais būnu

Atgal į viršų
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš nete būnu visą darbo dieną Tik gal ne visada atrašyt laiku galiu, bet perskaitau viską vos tik atsiradus naujam pranešimui. Vakarais man sudėtingiau.. dažniau praleidžiu kažką rankdarbiaudama nei prie kompo Va ir dabar... nubėgu greit padarau, vėl prisėdu, kol kas nors džiūsta, vėl nubėgu padarau ir atgal prie kompo
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 09:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas rytas
tai apibendriname vakarykščius rašynėjimus
mus dominančios medžiagos :
1. epox. derva (gelyčių "užšaldymas' )
galit po truputi ruoštis šitam pabamdymui, nusipirkti epox. klijų čia nuoroda į "senukus'
http://www.e-senukai.lt//skaidrus-epoksidiniai-klijai-prosvet-13-ml_1.html
dar pasieškoti kelis metalinius remelius, tinka kabašonams, tik žiūrėkite,kad turėtu gylį.
2.audinys
čia taip pat ,peržiūrėkite, susirankiokite turimas medžiagėles , kaspinėlius, atraižėles ir pan.
3. buityje aptinkamos detalės, daikčiukai
džiugu,kad Zivivi, šiuos dalykėlius paminėjo , nes tikrai planavau tai įtraukti į mokymosi planą, nes manau, kad kūrybiškai panaudotos, papuošalams neįprastos detalės, suteikia darbui įdomumo... taigi galite atidžių žvilgsniu žvalgytis po namus , ir paradėti rankioti pradedant nuo sagų...

dar keleta parafrazių
Jastyte- modelinas, vilna- jau gam tradicinės medžiagos papuošaluose, kurios beje reikalauja tam tikros meistrystės... aišku, jei su jom dirbi- nusipirk, tai gali būti puiki jungiamoji detalių grandis

na tarp kitko Jūs čia visos teisingai minęjote- įvairių medžiagų jungtį- ji netradiciniams papuošalams būtina:)

Krizz- vielutes nerimą, taip pat priskirčiau prie tų papildomų medžiagų.
tik vat, atvirai ,sakau, nelabai suprantu,ką čia mokyti, nes principas nerimo toks pat kaip su siūlais- storesnis vašelis didesnė kilpa ir pan.
taigi jei nesi nėrus vielute, tai bus proga pabandyti,darant kuri nors darba įvesti ir vielos nerimą... na ,aišku, jei turi dabar konkrečių klausimų gali kalusti

Zivivi- patebėjau, kad darbuose nenaudoji vielos , jei ta medžiaga nepriimtina,puikiai galima ir be jos apseiti... bet vis gi aš parekomenduočiau pasimokyti atviras ir uždaras kilputes iš vielutės "paraityti", forume tikrai yra pradžiamokslių, paieškosiu ir įkelsiu
o be variniu, žalvarinių vielų yra ir paprastos plieninės
tarp kitko kas tas rankdarbių emalis?

dar pratesime pokalbi apie medžiagas , noriu ,kad mes susidarytumėm bendrinį sąrašą medžiagų tiek tradicinių, tiek netradicinių, kurias esam pastebėje naudojant darant papuošalus, taigi aš pradėsiu, o jus kiekviena papilsysite, rašykite

SĄRAŠAS
1. akmenis ( akmeniniai karoliukai )
2. plastmasė (plasmasiniai karoliukai)
3. viela

Atgal į viršų
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 10:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,

norėjau paklausti:
1. dėl epoksidinių klijų, kiek daug maž darbelių galima padaryti iš 13 ml klijų? Ar jie turi aitrų kvapą, ta prasme, ar namuose saugu juos naudoti?
2. ar audinius reiktų daugiau lengvesnius turėti, ar tinka ir storesnės medžiagos, kaip džinsas, gobelenas ir pan.?

Na o kilputes tai be abejo bandysiu raityt, nusipirkau ir replytes, reiks dar vielos įsigyti, tik klausimas, kokia geriausia pradžiai, kokio ji turi būti storio.. Pasiieškosiu internete pradžiamokslių

Aliai, rankdarbių emalis UTEE - Ultra thick embrossig enamel - tokia lydoma priemonė rankdarbiams, kuri išlydyta yra skystos konistencijos ir panaudojama panašiai kaip ir ice resin, tik nebūtina turėti rėmelius. Šis dalykas kietėja labai greitai, sukietėjusį galima kaitinti per naują ir jis vėl išsilydys. Yra įvairiausių spalvų, nuo skaidrios iki juodos. Spalvos maišonos tarpusavyje ir šitaip išgaunami labai gražūs ornamentai. Neblogas dalykas, bet žiauriai brangus..
Čia dėžutė, kurią dekoravau rankdarbių emaliu:

Na ir tęsiu sąrašą
1. akmenis ( akmeniniai karoliukai )
2. plastmasė (plasmasiniai karoliukai)
3. viela
4. pupelės, kruopos, sėklos
5. sagos
6. atlasinės, organzos juostos
7. įvairūs nėriniai
8. sutažo bei šilko juostelės
9. stikliniai karoliukai bei kitokios stiklinės detalės (gėlytės..)
10. metalinės karolių kepurėlės (iš jų padaromos kaip gėlytės)
11. na ir aišku mediniai pagrindai dekupažui

Jei dar ką atsiminsiu, tai papildysiu

Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 11:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Kaip tik vakar ir pabandžiau išnerti ką nors iš vielutės, ir manau, kad visai neblogai pavyko
Dėl turimų medžiagų, tai reikės įsigyti tų klijų, o visokių kitokių dalykėlių pas mane apstu.

Karoliukai
Akmenukai
Medžiagėlės
Juostos
Vielutės
Modelinas
Emale
Siūlai įvaisiausių spalvų
Dar turiu maišelį obuolių sėklų, vis žadu kur nors panaudoti jas, tai tikiuosi, kad čia jos suras savo pritaikymą
Turiu tokios smagios aukso spalvos folijos, (manau su tais klijais galima būtų smagiai ją sukarpius panaudoti )

O su emale aš ir neseniai pabandžiau padirbti šiek tiek. Tai toks smagus dalykas, tik, kad brangus. Aš ją naudojau spalvoti metalui, užlydau tiesiog ant metalo, nes kitokiem paviršiam, dėžutėm ir t.t. gaila man jos

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 13:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zivivi,
atsakau,
1.tų kliju pakuotės mūsų bandymams turėtu užtekti , iš ties iš to kiekio galima kokius šešis remelius užlieti...
kvapą jie šiokį tokį turi, bet tai nebus kažkas siaubinga, ko nebūtų galima naudoti kats nuo karto namų sąlygomis
2. audinėlių gali parankioti įvairių... nes idėją, ką su jom daryti galvosi pati

apie vielutę- įsigyk metalinius vadinamuosius ilgesnius "vinukus" , jų storis tinkamas visokiom kilputėm paprastai jų storis 0,5... pradžiai geriau ir tokio storio vielą įsigyti, ji bus paslankesnė sukimui, tap kitko vielos gali pasižvalgyti floristikos parduotuvėj- turėtum gauti pvz. plieninės ,gali būti dažyta...
čia dar nuoroda į kažkada vykusia Rosemary klasę
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2796&postdays=0&postorder=asc&start=25
susipainiojau kokį čia puslapį klasės įkeliau , bet ten praktiškai nuo 1 puslapio mokomasi kaip daryti įvairias kilputes, yra Rosemary pradžiamokslio nuotraukos... gal pravers

dabar supratau kas tą rankdarbių emelė , nes man emalė tą kur išdegti reikia aukštos temperatūros, naudojama keramikoj, juvelyrikoj
epox. klijai taip pat gali būti maišomi su spalvomis... na ,bet apie epox. ,kai jau pradėsim mokslus

Krizz, kaip sakiau, jei kyla klausimų dėl nerimo klausk?, na ir aišku, norėčiau pamatyti ,kas gavosi, kadangi jau šie mėniasiai skirti mokslams, tai ką naujo pačios "pačiupinėjat"- rodykitės , taip bus nauda ir Jums pačioms ir kitiems

sąrašėlis pildosi , dar palauksim kitų
o,jei ką dar prisiminsite pridėkite

Atgal į viršų
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 13:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už atsakymus Och... ši savaitė man gerokai įtempta gausis. Tikiuosi suspėsiu susipirkti visus dalykus, o šį savaitgalį greičiausiai iš vis nepasijungsiu prie interneto, nes būsiu vestuvėse..

Dabar vakarais dekoruoju dėžutę ne visai tradiciniu būdu, jeigu klasiokės ir mokytoja nesupyks - galėsiu pasirodyti. Aišku čia ne papuošalas, bet idėja visai nebloga

Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 15:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, na va ir aš grįžau namučio po sunkios dienelės
tai klijų ir rėmelių manau reikės traukt penktadienį pirkt, nes kitom dienom jau visai nespėsiu (o kad būtų mašina )

dabar noriu paklausti dėl tų buityje aptinkamų detalių...nu nežinau pas mane atrodo visai nieko nėra nebent sagos kokios

dėl medžiagėlių sąrašiuko dar manau tiktų siūlai (neužfiksavau ar buvo), iš tokių neįprastų gali būti kamščiai, kamšteliai, kamštukai , daugelio pamėgti užtrauktukai
tiesa, kolkas nelabai įsivaizduoju tai savo darbeliuose, bet gal ateity...šiandien buvau užsukus į vieną parduotuvėlę, fimo pažiūrėt, tai kai pamačiau kiekį tos pakuotės, tai nei juokis nei verk bet vistiek žadu įsigyt ir pabandyt paminkyt

P.S. pastebėjau kad mūsų klasė plepiausia

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 17:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi kaip kiekvienas kaimas turi savo kvailį, taip kiekviena klasė turi nuolat vėluojantį . Tas nuolat vėluojantis būsiu aš
Aš Rūta, 35 metų išlaikymo, dviejų mažų dukryčių mama, vyro žmona. Pastaruoju metu ypač aktyviai atlieku dukros ir anūkės vaidmenis, nes mano senimas pradeda rimtai "griūti". Nors šiuo metu su vaiko auginimo atostogose, tačiau laiks nuo laiko gaunu ir su profesiją susijusios veiklos ir šiaip, visokių darbelių kurių amžinai nespėju padaryti laiku . Beje, jei jau prakalbom apie augintinius-turiu du šunis - Kleo ir Draugelį bei dvi kates-Zenių ir Juočkę.
Mano lūkesčiai sutampa su klasiokių, todėl nematau reikalo perrašinėti O dėl medžiagų , einu reviziją daryti, žiūrėsim ką turėsim...

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 117

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.