aliai klasė VIII ( netradiciniai papuošalai )
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Sausio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 17:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika prisijungus, Sniegena nežinau ar čia komplimentas ar kas, bet pagal tavo darbelius maniau kad tau 20-25 jie nuostabūs

o tiek gyvūnų nesipjauna?

Mano darbeliai Facebuke Čia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika , Sniegena, malonu,kad atsiradai , nes jau pradėjau planuoti, kokį kitą mokinuką pasiimti
tai gi tau lieka pasidaryti medžiagų reviziją ir pranešti ką turi

o bendras vaizdas su medžiagom man kaip ir "ryškėja", prisideda kaip papildomos prie pagrindinių medžiagų siūlai, virvelės ,tasmelės , iš buities detalių, kaip supratau dažniausiai aptinkamos sagos - na tai ir gerai,jas pakaupkite- prireiks... ir dar turim daug augalinės kilmės daikčiukų- sėklų, pupų, žirnių ir t.t. , reiks ir apie juos man pamąstyti,gal kur pritaikysim...na ir popierius, labai neįprasta medžiaga papuošaluose, bet tuo ir įdomi

aš čia taip garsiai mąstau , bet iš tiesų po visų mūsų aptarimų ir pasitarimų, paskelbsiu konkretu mokslų planą
o dabar man dar reikia išsiaiškinti Jūsų bendrasias žinias apie kompoziciją O jos prasideda,kai mes matydami darba sakom patinka, ar ne patinka,gražu, ar negražu... o poto paklausiam savęs- KODĖL ?... tai vat kai pradedate atsakynėti į klausimą kodėl patinka, ar nepatinka , tai ir pradedate nagrinėti darbo kompoziciją
dabar užduotis- parinkite 3- 5 papuošalų nuotraukas (ar užsienines ar musiškes, Jums patiems rinktis), na ir aišku, darbai turėtu būti Jūsų supratimu priskiriami prie netradicinių papuošalų, ir įkėlia čia aptarkite tuos darbus- būtent patinka, nepatinka ir svarbiausia KODĖL

pirma aptaria nuotraukas įkelusi mokinė,po to tuos pačius darbus pakomentuoja klasiokės

čia po truputi pratinu prie klasės taisyklės- komentuoti viens kitų darbus, pasisakymus, pagaliau mintis, nes tai padeda atsirasti idomiam būtent Jūsų asmeniniam sprendimui
Jastyte rašo:
P.S. pastebėjau kad mūsų klasė plepiausia

būkim plepiausios ir tuom džiaukimes

užduotis man atrodo aiški , per rytoju turėtumete susitvarkyti
rytoj, aš neturėsiu galimybės prisijungti, na nebent velai vakare..., bet ketvirtadienį žiūrėsiu ką prikomentavote

Epox.klijus ir remelius per šią savaitę nusipirkite visos, nes pradėsim būtent nuo jų

Zivivi, tikrai idomu pamatyti naująjį darbą,
šioj klasėje savo naujai sukurtus darbus,kurie Jums patiems atrodo įdomus, ir ne būtinai jie turi būti į "tėmą" tikrai galite visada rodyti, o mes jau juos aptarsime

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt

Paskutinį kartą redagavo aliete, Antr. Spalio 26, 2010 18:46. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 18:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kažkur mačiau labai gerų tų rėmelių pirkt, tokie dar gilesni buvo, dabar niekaip neatgaminu, jei surasiu galėsiu pasidalinti su visom

na va čia tokius radau įvairių nežinau ar tinkamų yra karoliukai.lt, va pvz jų http://www.karoliukai.lt/product_info.php/cPath/23_50_114/products_id/4437?osCsid=fda16d049f80f1bfd4170a7fce7908eb (tiesa pasakius man negražūs) ir brangoki, bet gal mokytoja patars ar tinkama dar atradau va tokius http://www.beadsdc.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=398&category_id=53&option=com_virtuemart&Itemid=54 atrodo kad visai negilūs bet man labiau patinka, nes nebūtų perdėtas darbelis, manau tai kas bus viduj turėtų būtų pats akcentas viso darbelio, tai jei dar ant rėmų tona priraitymų tai kažkoks kratinys jau būtų

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jastyte, ačiū už komplimentus . "Voljerinis" aploja katinus, o "kambarinis" myli savas kates, ypač Zenių-kartų miega, vienas kitą "prausia". Beje-tas naminis-tai anglų bulterjeras, pasak liaudies mitų-tai šuo, kurios valgo uošves ir girtus šeimininkus.
Mano turtas:
1. epox. derva skaidri džiūstanti per 5 min. (manau, kad "šaldymui" netiks, per tiršta)
2.audiniai-lino atraižėlės, "peliuko" medžiaga, kaspinėliai, juostelės
3. Įvairūs mezgimo siūlai
4. keli vyno kamščiai
5.akmeniniai karoliukai
6. stikliniai karoliukai
7. plastmasinių karoliukų laba labai mažai...
8.Pilnas maišiukas sulaužytos ar šiaip nenaudojamos bižuterijos likučių
9. viela sidabruota, truputis ir sidabrinės
10.žalvario ir vario, sidabro spalvos metaliniai priedai vėrimui
11.truputis sidabro ruošinių vėrimui
12. pupelės, kruopos
13.dekupažo priemonės
14.truputis modelino (3 spalvos)
15. truputis džiovintų augalų (prikaišiota 1 knygoje)
16. Visoks turtas vyro įrankių dėžėje, tėčio stalčiuose (varžtai, poveržlės, saugiklai, mikroschemos, kondensatoriukai ir t.t.)

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jastyte , iš karoliukai.lt remelis netiks, nes jis turi kiaurimes, o vat gylis jo būtų geras , o iš beadsdc.lt gal gylis ir per mažas, ten gaila nerašo gylio..., bet man ,net ne gylis kliuva, o tie dantyti krašteliai( kabašono apspaudimui), mat liesi tik iki jų, o jie ir liks styroti...
na, tu remelių reik jums pasižvalgyti, čia aš jums nieko negaliu nurodyti, nes pati ,kai jau man jų reik perku keistoje vietoje- turguje, pas neaišku prekiautoją , o ,ir jų "grožis" mane ne visados tenkina, bet vat gylis būna visai padorus nuo iki 2mm....

na ir dar, jei negausite tu remelių nieko baisaus , nepamirškite klasės moto- viską darom patys ... tie remeliai reikalingi kad pajustumete , kad dirbdami vienoda procesą galite gauti skirtingus rezultatus , o be to taip, labai greitai turėsite gatava pakabuką

Sniegena, tavo nurodyti klijai ,tikrai netinka dėl greito džiuvimo, pastebejai-kėliau senukų nuoroda, tai įsigykite tokius klijus, jie jau mano tikrai bandyti, ir rezultatą galima prognizuoti
na turtu įvairiu taip pat nemažai,ypač patiko paskutinis punktas

o, tiesa, klijai remeliai..., nepamirškite ir džiovintų augalelių, jei neturite išsidžiovine, dar pasižvalgykite laukuose kiemuose kokiu žolelių lapelių, tarp kitko išdžiovinti galima ir greituoju būdų, tik pirmą vis tiek šiek tiek paslėgti... na dar lieka floristikos parduotuvės, bet pas juos tie augaliukai gan brangus ...

na sekmės ieškant darbų komentavimams

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

su tais rėmeliais tai bus vargelio beieškant tikriausiai hm o apie augalėlius irgi reikės pagalvot, turiu tik pora rožių padžiovintų, reiks eit į laukus

o dėl nuotraukų jei bus dar niekas neįkėlę bandysiu ryt ieškot paryčiais, dabar kaupsiuos sudėtingesniems mokslams

Atgal į viršų
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aliai, o būtinai gėlytes "užšaldyti" reiks? Gal galima nuotraukos fragmentus ar atspausdintą popierių? O gal ir šiaip metalines detales ar kažką kito.. ne gėliško Šiaip, jei ne paslaptis, ar viską galima užpilti epoksidiniais klijais? Ta prasme, pradedant nuo popieriaus, baigiant tarkim odos skiautėm, stiklu, plastmasiniais karoliukais? Galvoju ale koliažą užšaldyti

[ Antr. Spalio 26, 2010 19:38 ]
Ir dar klausimėlis, ar teisingai supratau, kad reikės pakomentuoti pačio papuošalo kompoziciją, patinkančias/nepatinkančias medžiagas, ką pakeisčiau, ką atimčiau ar pridėčiau tam papuošalui? Taip?

[ Antr. Spalio 26, 2010 19:45 ]
Beja, merginos, nepergyvenkite dėl tų kabošonų, aš manau ir iš modelino galima pasidaryti neblogus bliūdelius - pakabukus

Aš tai ryt po darbo lėksiu į malonias smulkmenas, gal ten rasiu ką nors naudingo

Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 23:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi ryt darbo metu nelabai turėsiu laiko paruošti namų darbus, bandysiu pirmąją užduotį atsiskaityti dabar Nuotraukas imsiu iš užsienio, tautiečių darbelius paliksiu ramybėje solidarumo dėlei. Visi mano pateikti darbeliai, vienaip ar kitaip patraukė mano akį iš gausybės „guglo“ paveikslėlių (stengiausi atrinkti kuo įvairesnius darbus, kad būtų įdomiau). Bandysiu paaiškinti kodėl.

Taigi, pirmasis darbas – pakabutis iš akmens ir varinės vielos. Man jis primena lyg vorą, lyg kokoną apsiraizgiusį tamsiomis gijomis. Darbas tikrai įdomus, nors pati vargu ar tokį papuošalą nešiočiau Ta be tvarkos suraizgyta viela darbui suteikia autentiškumo, tačiau viduriui aš būčiau naudojusi kokį nors kitą daiktą, ne akmenį. Bandyčiau akmenį pakeisti tarkime, abrikoso/persiko kauliuku, arba mažesniu dažytu graikiniu riešutu. Man atrodo, tuomet darbas būtų unikalesnis, prasmingesnis (gijose įkalinta sėkla būtų lyg sutramdyta, kad neišdygtų.. prasmių galima sugalvoti labai daug).

Antrasis darbas – neįprastai suveltas kaklo vėrinys Man asmeniškai – labai gražus darbas. Primena aštuonkojo čiuptuvėlius. Galvoju, kad papildomai būčiau veltus čiuptuvų galiukus minimaliai dekoravusi biseriu, bet tada klausimas, ar darbelis išliktų toks neįprastas ir unikalus, koks yra dabar Tad esu linkusi gal net nieko nekeisti, gaila, kad nesimato, koks yra veltinuko užsegimas... Tiesa, gal įdomiau būtų ne dvejos pakabuko gijos, o tarkim kokios penkios – aštuonios, visos skirtingų spalvų, einančios ir viena ant kitos, ir žemyn. Man atrodo būtų superinis darbas Ir šiaip, veltinio papuošalai jau seniai nėra netradiciniai, bet būtent šis savo forma man atrodo gali būti priskirtas prie netradicinių papuošalų.

Trečias darbelis, tiksliau jų grupė – tai iš vielutės išraityti medeliai. Jeigu atvirai – nieko juose nekeisčiau, man asmeniškai viskas tinka ir patinka. Tiek spalvos, tiek medelių kompozicija, ypač patinka, kaip įdomiai sugalvota padaryti įvairių formų pakabukus. Gal šie papuošalai ir nėra netradiciniai, bet originalumo jiems tikrai netrūksta Beja, rodos pirmasis mano pateiktas darbas ir šie yra vienos atlikimo technikos, bet pripažinkime, nuotaiką jie sukuria visai kitokią

Ketvirtas darbas – auksinis raktelis angeliukas. Man asmeniškai jis kvepia kiču. Vienintelis dalykas, kuris gelbėja šį darbą – tai angeliuko veidas. Manau jis mane labiausiai ir patraukė. Aš keisčiau beveik viską, ypač sparnus.. labai jau kičiniai „amerikietiško erelio“ sparnai. Bet šiaip visumoj pati mintis nebloga, papuošalas atrodo netradicinis, tačiau originaliu jo nepavadinčiau.

Penktasis mano išrinktas darbas – apyrankė iš visokių mechaninių detalių. Atrodo originali bei netradicinė, tačiau tokie papuošalai man nepatinka. Visus tuos sraigtelius ir mechanines detales aš geriau panaudočiau dėžučių dekoravimui, bet ne papuošalams. Nebent pvz sraigtelius užšaldyti epoksidiniais klijais... prie sraigtelių derinti dar kokias nors medžiagas, gal net smulkias medžio skiedras.. Atrodytų lyg pjūklai pjauna medieną...

Šeštasis darbelis – nertas kaklo papuošalas. Man asmeniškai – visiškai neišbaigtas darbas. Trūksta spalvų, faktūrų derinimo. Jeigu jau buvo sumanymas padaryti tik nertą papuošalą, tai gal vertėjo pabandyti nerti keliais raštais, būtų gražu, jei raštai būtų skylėti, nusitęsiantys žemyn, o gal net ne žemyn, gal vertėjo kažkokį akcentą padaryti ne centre apačioje, o tarkim dešinėj ar kairėje vėrinio pusėje po kaklu... Vienu žodžiu darbas netradicinis, bet ir neišbaigtas tuo pačiu.

Galėčiau dar pridėti daugiau įvairių papuošalų, kuriuose derinamos visokios medžiagų skiautės su akmenimis, karoliukais ir vielute, bet gal tiek to O dar papuošalai iš Cocacolos ar bet kokių skardinių... O dar iš džiovintų vaisių papuošalai... Tik kelk ir kelk nuotraukas

Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 23:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau tikrai mūsų klasė pati plepiausia, bet dėl to tikrai tiktai daug smagiau

Dėl rėmelių aš labiau linkus būčiau pasidaryti juos pati, jei tinka iš žalvaio, ( vis noriu kuo geriau išmokti prilituoti, o norint to išmokti reikia kuo daugiau daryti ) Tik vat koks geriausias būtų jų gylis ?

Na savo pirmąjį namų darbą rytoj padarysiu, bet pakomentuosiu jau atliktą zivivi darbą

1 darbas. Mano manymu papuošalas kaip ir įdomus, chaotiškas, bet gal net kiek per daug netvarkingas, įsivaizduoju, kad toks pakabukas turėtų atrodyti lyg koks mazgas, guzas ant kaklo, tikrai mažų mažiausiai reiktų keisti vidų, aš dėčiau ryškesnį ir ta raizgalynė per daug suraizgyta,mažiau užraitymų.
2 darbas. Kaip ir viskas tvarkoj jam, tik gaila tikrai nesimato jo viso tik man tokia mintis, kad ant gryno kaklo jo neužsidėsi, nes turbūt graužtų ( bent jau man veikia tokie visokie dalykai)
3. Medžiai gražųs, nei per daug perkrauti nei tušti, ypatingai gražiai atrodo ant kaikurių karoliukų viršaus užraityta vielutė.
4. Darbelis,bent jau man jis toks beskonis, gerai pastebėta kičiškas, palikčiau iš jo nebent tą grandinėlę, veiduką su gaubtu virš jo ir patį raktą , o visus kristalus sparniukus gėlyte tikrai išmest reikia iš ten.
5. Darbas nepatinka man, kažkaip per daug sukrauta visko ten, visai gerai atrodytų tos mechaninės detalės jei būtų kokia viena ir dar man čia netinka einantis ornamentas pačios apyrankės, jis visiškai kitoks ir netinkantis prie tų sraigtų, dar ir prie viso to man kliūna spalviškumas.
6 darbelis, man irgi jis rodos neišbaigtas, pirma mintis trūksta akcento, ten kur V formos apačioje padarytas lyg ir vienas nrimas ant kito užlipa, o toje vietoje norėtūsi kažko ryškesnio, gražiai atrodytų koks amuletas, o tas nėrinys tada gautųsi kaip priedas.

Na tiek mano komentarų

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 01:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Krizz - aš tau baltai pavydžiu, kad imi lituoklį į rankas ir pati daraisi rėmelį. Tykiai svajoju, kad kada nors ir aš išsivaduosiu iš visokių "ruošinių", "furnitūrų" spąstų...
Živivi atrinktos foto:
1. man tas pakabukas tarsi "išplėštas" iš konteksto. Nesuprantu kaip jis, kur jis kabo. Nematau dirbinio visumos. Tai ką matau-nežavi, bet ir nepiktina. Nėra nei formos, nei akcento, nei originalumo. Na, aš jo nesuprantu... Gal tiesiog nevykusi foto?
2. originalus veltinis. Tiksliau šiek tiek netikėta pati dirbinio forma. nepridėčiau nieko-natūrali medžiaga, natūralį forma ir nereikia čia jokių "pribombasų". Tačiau vėl-trūksta informacijos ir belieka spėlioti-kokio jis dydžio? kaip jis "gula?" (kietai suveltas veltinis linkęs "styroti", o ne "kabėti")Jei jis stambus ir butų daug eilių, kaip siūlė Zivivi, ar moteris neatrodys pasipuošusi kaip Afrikos moteris? O jeigu smulkus-manau įspūdingai atrodys-priklausomai nuo kolorito, gali būti ir ale "gėlių vaikas" ir pakankamai elegantiška.
3. Gražu, bet nesakyčiau, kad labai originalu. Ypač originalumo "kainą " numuša tai, , kad jų daug vienoje vietoje. Aš asmeniškai, nemėgstu visokių medelių iš karoliukų, nors šitie-tikrai dailiai padaryti. Augaliniai motyvai bižuterijoje man labai patinka. Šiuose darbuose man labiau patinka koloritas. Dailūs auskarai - ypač su šviesiai žaliais akmenukais ir centrinis pakabukas. Nežinau, ar kompozicija, ar proporcijos, ar koloritas (o gal viskas drauge?) čia geri, bet jie traukia akį. Bet erzina, kad visi dirbiniai sukelti į vieną koliažą. Susidaro toks įspūdis, kad tik juos ir temoka gaminti, kaip fabrikėlis... Na, bet čia gal jau "nušokau" nuo temos
4. Čia gera idėja -raktas berniukas. Man labai vaizdą gadina tas iki skausmo pažįstamas užsegimas "gėlytė". Manau, kad šio dirbinio autorių kankina tos pačios problemos, kaip ir mane-yra idėja, bet nėra reikiamų detalių.. Tai ir sudėjo tai, ką gavo pirkt int.parduotuvėse Nors man tas pakabukas labiau priminė šiuolaikinių į viršelius ir ekranus besiveržiančių Lietuvos supermamų-supergražuolų-superžmonų (ale paksaitė) iškankinta vaiką papuoštą swarovskiais ir angelo sparnais eilinei fotosesijai.
5. priešingai nei klasiokėms, iš visų pateiktų foto šitas darbas man patinka labiausiai. Eklektiškas, bet "su svoriu". Man patinka toks "urbanistinis-antikvarinis" stilius. Tai tarsi prisiminimai apie ateitį.Geras praktiškų ir patikimų medžiagų pasirinkimas-oda ir įvairūs metalai. Skirtingų spalvų metalų dermė 'įpučia' gyvybės, duoda šilumos metalui. Pati kompozicija-klasikiniai ornamentai ir dantračiai (kaip suprantu laikrodžio mechanizmas) tarsi simbolizuoja "seno ir naujo", "meno ir mokslo", "amžinųjų vertybių ir novatoriškų idėjų" ar pan. sąjungą. Man patinka šis dirbinys, tokią apyrankę mielai nešiočiau
6. Sutinku su klasiokėmis. Neišbaigtas. Tiesiog geras ruošinys. Jeigu pasiuvinėtumėm pasteliniu kelių atspalvių rusvu-gelsvu biseriu įvairius ornamentus-gautume tokį vintažinį subtilų papuošalą. Prikabintume 'swarovskių' ir perlų-būtų renesansinis kolje. O jei "padabintume" kauliukais, kriauklytėmis ar mediniais karoliukais-gautųsi toks etno variantas... Aš ant 'karpukų' norėčiau pakabinti rusvų poros atspalvių gėlavandenių perlų (pagaliukų formos). Juos sukabinėčiau "neteisingai" įvairiomis kryptimis.Arba kokias koralų šakeles...

Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 15:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, užbėgau ir aš nuotraukytes pakomentuoti, taigi

1 darbas. Man asmeniškai visai nepatiko. Žiūrisi visai neestitiškai (gal dar nuotraukos kokybė savo daro), to akmens tada galėjo išvis nedėti, arba taip smarkiai nepaslėpti, nes akmuo visiškai išnyksta tose raizgalionėse. Trūksta kažkokio kabliuko jame, ryškesnio akcento.

2darbas. Labai gražus, ir man patiko, paprastas, bet ne prastas graži forma tų lašelių, nieko lyg ir netrūksta, na gal galėtų ant kelių burbuliukų šiek tiek pasiuvinėta būt, bet iš esmės bendras vaizdas tikrai geras.
Man labai gera į vilną žiemą žiūrėt, todėl noriu ją įjungt į savo papuošalus, atrodo suteikia šilumos ir jaukumo, bet nepatinka standartiniai burbuliukai, reikia suteikt vilnai naują atspalvį

3 darbas. Šiaip patys tie medeliai jau gerokai atsibodę, bet man visai patiko, neperkrauta. Nepatiko 3 eilėj pirmas darbelis, ant apyrankės, regis odinės ar kažkas panašaus, visiškai nedera oda su tuo medeliu, bent vielutė galėjo būti varinė arba žalvarinė..

4 darbas. Patiko jame turbūt tik veidelis, tikrai labai įdomus ir gražus. Spalvos tarpusavy suderintos. Tas užsegimas gėlytė tik ne į temą, nes pats darbas toks ne standartas (aš kaip įsivaizduoju tas raktelis ale kryželis ir ten kažkoks prasikaltęs angelas ), taigi man nedera užsegimas nes jis įneša švelnumo darbui, kuriam jo visai nereikia.

5 darbas. Šiaip man visai patiko, nors pati tokių nenešiočiau, nemėgstu tokių grubių. Ir tos skirtingos metalų spalvos- nežinau man atrodo kad jos nelabai čia dera. Šiaip tų sraigtelių ir visokių mecanizmų tecnikėlė labai įdomi ir netradicinė, bet ji per daug šalta ir nemaloni. Nežinau kokiam įsivaizduojamam personažui asmuo kūrė

6 darbas. Sutinku su klasiokėmis- kažko trūksta. Man trūksta metalėlio ar ko, nes po poros nešiojimų kaip skuduras turbūt atrodytų, reikia kad kažkas jam tokio tvirtumo suteiktų. per pilkas darbas, nepatiko.

tai tokia mano nuomonė. Jei gerai supratau tik vienos merginos komentuojam nuotraukas? nereikia visom kelti? ar kažką blogai nuskaičiau?

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 16:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš supratau, kad visos keliam ir visos komentuojam
Todėl keliu netradicinius papuošalus pagal Sniegeną . Atrinkti buvo labai sudėtinga, visokių grožybių tame nete pilna... todėl pati sau susiaurinau atrankos kriterijus - netradicinės medžiagos bižuterijos gamyboje. Štai ką radau.

1. Panaudotos tekstilės atraižos. Originalios formos, praktiškas koloritas, nes tekstilė greitai tepasi. Juodai baltas kaklo papuošalas siuvinėtas perlais ir virvelėmis, kurie vizualiai suteikia lengvumo ir puošnumo, nes kitu atveju jis savo forma labiau primintų apykaklę ar seilinuką. Man labiau patinka rudo kolorito komplektas. Gaila, nesimato viso kaklo papuošalo, bet tai kas matoma, palieka įspūdį. Skirtingas medžiagų blizgesys(nuo vilnos mato iki atlaso žvilgesio) suteikia skirtingų gylių ir prabangos efektą. Manyčiau, labai stilingi dirbiniai, tikrai ne kiekviena tokiais galėtų pasipuošti...

2. kaklo papuošalas iš popieriaus. Manau, kad kažką panašaus tikrai galima sukurti ir iš tekstilės. Bet šiuo atveju visas įdomumas tai popieriaus panaudojimas bižuterijoje, nes tai pakankamai reta (išskyrus dekupažą). Kompozicija neperkrauta, virvelės atitinka popieriaus "svorio kategoriją" Koloritas švelnus. Na tokia miela "ofisinė" išdaiga nes nemanau, kad toks papuošalas ilgai išlaikys savo formą, ir spalvą...

3. O čia panaudotos priemonės iš paskutinio mano medžiagų sąrašo punkto, kuris privertė mokytoją nusišypsoti. Prašom Visos tos gėrybės įšaldytos epox Buvo ir su varžteliais vietoj kojų ir pan. Labai linksmas dirbinys-būtų puiki elektroniką studijuojančio studento dovana mylimajai >Man patik pati žiedo forma, "baiboko" koloritas ir žinoma-idėja

4. Štai biseris, kurio dirbinių aš nelabai mėgstu. Bet šis - privertė mane kitaip pasižiūrėti į jį. Detalės-stambios, primena akmenis. Tačiau jų ažūras ir pačių biseriukų forma suteikia jam vizualinio lengvumo ir minkštumo. Patinka ir koloritas-suteikia žvalumo dirbiniui, o pilkasis akmenukas tarsi sako "cit, susiturėkit..." Tą pilkį pavadinčiau dirbinio "razinka", nes jo išsiskirianti spalva ir faktūra padeda išvengti nuobodaus detalių pasikartojimo.

5. O čia toks dirbinys, kad vargu ar ką pritaikysime Bet man pati idėja superinė-tamsoje šviečiantys papuošalai. Manau, mėgstančioms "sublizgėti" naktinių klubų liūtėms tai turėtų patikti. Kaip keistai nuskambėtų, bet tikiu, kad tokie papuošalai turi perspektyvą. Man labai gražus tas šviesos ir šešėlių žaismas. Žinoma, reiktų gražios odos ir "protingai" apsirengti, kad netaptum panaši į marsietę

Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 17:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na pakomentuosiu Sniegenos papuošalus

1 darbas. Labai patiko juose man viskas (slaptai kurpiu mintį kažką tokio ateityje gal įtraukt ir į savus) . Detalės ir spalvos įdomiai dera tarpusavy, tik gal šiek tiek masyvokas kaklo papuošalas, bet užtat puikiai tinka prie kuklių rūbų. Šiem darbam didelį pliusą dedu.

2 darbas. Man asmeniškai nepatiko, su tekstilinėm virvelėm ir kaspinėliais tai daug išvaizdžiau atrodo. Nors spalvos labai gražios ir šiltos. Bet patys papuošalai man tokie per daug "nuskurusiai" (atsiprašau už išsireiškimą ) atrodo.

3 darbas. Smagus ir nuotaikingas darbelis, iškart priminė anukos įšaldytus lapelius Dailus, subtilus, neperkrautas.

4 darbas. Prisipažinsiu, biserio darbū nelabai mėgstu ir aš, na bet šis toks tikrai dailus ir nebiseriškas Primena spalvotų akmenų žaismą

5 darbas. Šiuos pamačius šiek tiek sukėlė juoką aš manau kad ne tik klubų liūtėms tinka nešioti, bet ir klubo darbuotojoms pasipuošti, toks galėtų lyg skiriamasis ženklas tapti. jei gerai supratau tai čia raštais šviečia, tas tokio naujoviškumo suteikia, ne tokios kaip tiesiog švytinti lazdelė.

Tai tiek mano komentarų, dabar keliu savo nuotraukytes

1 darbas. Vilnos vėrinys. Na va pamačiau ir aiktelėjau, norėjau kitą iš vilnos kelti, bet šitas man labai patiko. Nuostabios spalvos, puikiai priderinti karoliukai. Man asmeniškai labai patiko, tai ką vadinu suteikti vilnai naujų spalvų

2 darbas. vėrinys iš tekstilės. Mano nuomone gal kiek masyvokas, tačiau spalvos tarpusavy dera gražiai. beto, manau kad tokia technika gal labiau apyrankėm, nes ant kaklo tokį svarmenį užsidėjus nekaip man atrodo(nebent moteris apkūnesnė). Ir šiame darbe nepatiko apačioj tų grandinių prikarstyta, manau jas reiktų nuimti.

3 darbas. Vėl grįžtant į sraigtelių, laikrodinių detalyčių pasaulį. Patiko foma ir išreiškimas visas. Bendras vaizdas tikrai geras, ir kad pakabintas ne ant grandinėlės, o ant virvelės, kas neblaško darbo o koncentruojas į pagrindinę detalę- pakabuką. Apskritai pačiam pakabuke man tie sparnai labai patiko, nesusilieja su ta širdelės forma.

4 darbas.papuošalai iš gumos. patiko idėja iš ko gaminama,atitinka šių dienų tokias recyckling tendencijas. Patiko vėrinio formos, toks išraitytas išraivytas, vietomis kabo grandinėlės. apyrankės formos nelabai patiko, būtų gražiau jei būtų kažkas tokio kaip kaklo papuošalas. apibendrinant- man patiko tokie išraitymai, manau kažką tokio galima priraivyt ir iš odos gabalėlių.

5 darbas. Šį išsirinkau tam kad daugiau apžvelgt visokias įdomesnes formas. Bendrai paėmus man patiko šie darbai (išskyrus tą su žmogeliukais) nes jie nėra spalvingi, permaišyti ir pan, jie padaryti iš vienos ir tos pačios medžiagos, spalvos, bet atrodo pilnai užbaigti. Kas liečia vėrinį su žmogeliukais, man apskritai nepatinka papuošalai su žmonių kūnais, kūno dalim, kaip kažkur mačiau papuošalus su barbių kūno dalim. per daug provokuoja, nemalonūs labai.

užkaitau kol parašiau atsiprašau jei kas neišsamiai ar ne aukštom frazėm ir išsireiškimais, bet nenoriu išsiplėst savo kalbom iki nusikalbėjimų

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikutes,
gražias "paklodes" rašote
aš čia ,kol Jūs nebaigėte nesikišiu

o, paklausti, tai noriu- ar esate kuri ragavusi kompozicijos mokslų ?
mano išsilavinimas- tai akademinis - Vilniaus dailės akademija

dar bendarai apie epox. dervą, remelius, gelytes... tikrai galėsite patys rinktis,darytis remelius ir tikrai nebutinai gelytės...,užduotis bus kompleksiška , bet neužbėkime įvykiams už akių ir palaukim lapkičio 1d. tada oficialiai prasidės mokslai

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 19:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aliai rašo:
ar esate kuri ragavusi kompozicijos mokslų ?
aš asmeniškai ne, tik kažką skaitinėjau vasaros akademijos klasėse

Atgal į viršų
Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 23:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na štai ir mano "Paklodės"

Sniegenos darbai įkelti.

1. Tikrai originalus darbas, Spalvelės labai geros. Rudos parinktos tarpusavyje nesipjaunančios spalvos. Žaismingumo, lengvumo priduoda tie styrantys siūlai. Aišku tokį papuošalą ne kiekviena užsidėtų, o tokia labiau išskirtinė asmeybė
2. Pirmas iš kairės toks tuščias ir neįdomus atrodo, o ypač tie rožiniai burbuliuai ten netinka. Kitas jau geresnis, kaip ir spalviškai atrodo gerai, bet man vistiek trukdo ta virvutė, į tokį papuošalą dėčiau ne vieną o geriau daugiau virvučių, tada toks masyvesnis tvirtesnis darbas atrodytų.
3. Labai įdomus darbas toks linksmas ir žaismingas, jame nieko nekeisčiau, nei per daug apkrautas nei per daug tuščias.
4. Darbelis tikrai labai įdomus, bet priešingai nei klasiokei, man tas pilkas akmenukas kažkaip nelabai tinka, galėtų būti tada jau bet jau iš tokio pat biserio padarytas, jei spalva norėjo išskirti bieną burbuliuką.
5. Įdomus bent jau man tik tas pirmasis ale segė, tikrai galima kokiam klube padavėjas papuošti tokiais papuošalais to pirmojo ir pačios segės forma įdomi ir raštas gražus, ir dar spalva bent jau man labai graži, o apyrankė ir antkaklis tokie labaiu nuvalkioti ir grubiai neįdomūs, kvepia tokiu vaikišku kiču.

Toliau bandysiu pakomentuoti Jastytės darbus.

1. Tikrai labai geras ir įdomus darbas, kažkaip primena man kukurūzą kai nuiimi nuo jo žalius lapus Gražiai sudėliota vilnos gabalėliai ir tie siūliukai tokio lengvumo priduoda.

2. Nepatinka darbas, ta kasa man per grubi, dar tos ale auksinės grandinėlės dar labaiu vaizdą gadina, tiesą pasakius nieko nepalikčiau iš šito vėrinio, nebent aprankė tokio tipo galima padaryti, bet ir tai kasa turėtų bųt siauresnė gerokai ir neturėtų bųt tų blizgučių. Bet tada darbas kogero atrodytų tuščias, tai reiktų dadėti ko nors tokio nebent labaiu gamtiško, tiktų gal kokie akmenukai.
3. Nepatinka, o ypač tie sparnai ( iš esmės nelabai mėgstu visokių sparnų) toks darbas kaip ir lengvas, bet kartu ir apkrautas. Man ir čia tų visokių sraigtų per daug, aš daryčiau pagrindą daugiau tolygesnį ir kaikur išdėliočiau tuos sraigtus, nedaryčiau tolygios širdutės, jei jau norisi širdies formos, tai bent jau aš rinkčiausi ne tokią taisyklingą, o labiau panašią į tikrąją širdį.
4. Irgi nelabai patinka darbas, toks atrodo neįdomus, lyg norėta padaryt savotišką keistą eleganciją, bet deja atrodo lyg tai būtų kaspinas ant gimtadienio dovanos, toks pigus ir belenkoks, kaklo papuošalui trūksta tokios kažkokios frmos, akcento ties viena vieta, o čia daugiau išmėtyta viskas belenkur.

5. Darbas kaip papuošalai irgi nepatinka, galima panaudoti ir iš to sukurt kažką gražaus, tarkim taas juodas toks atrodo lyg karpiniai, gal gražiau atrodytų jei būtų mažesnis, ns šiuo atveju nesimato nei iškirptės nei merginos tik tas griozdas.

Na aberods viskas, dabar savo darbus pasirinktus komentuosiu

1 darbas. Galėtų būti įdomus darbas, jei pakeisti viduje esančius akmenukus. Ypač reikėtų išmesti tą prielipą mažiausią akmenuką. Nes tiek ta grandinė įdomi ir graži, tiek pati pakabuko forma įdomi. Arba jei neišmetant mažiuko akmenuko, tai jį tik ir palikt, nes jis ryškiausias.

2. Darbas to paties meninko. Šis darbas išties man patinka. Pati forma atrodo paprasta, bet didžiausią grožį priduoda akcentukai išraitymai, tokie nei per daug nei per mažai, o pats tas

3. Darbas pasirinkau tik dėl to kad neįprasta, nes tiesą pasakius tokio žiedo nenorėčiau nešioti. Šiaip pati idėja kaip ir įdomi, bet visų pirma išmeščiau iš žiedų tas gėlytes, ir jei dėčiau sagas, jas dėčiau įdomesnes, gal kiek grubesnes, ar žaismingesnes.

4. Darbas labai patiko originalus, neįprastas, žaismingas. Čia sudėtos spalvos apsoliučiai skirtingos, bet jos taip dera tarpusavyje visuma labai gražiai atrodo, tie burbulai kaip mažiukai akcentukai, o didžiausias akcentas tai elektrinė spalva

5. na ir paskutinis darbas, jau mūsų Lietuvaitės darbas. Man asmeniškai labai vykęs darbas, ( apskritai jos darbai labai jau gražūs ) Čia suderintas žalvaris ir varis, spalvų žaismas tarp metalų labai smagus ir įdomus, įterptas stiklas, šio žieduko akcentas. Et taip ir norisi tokį žieduką užsidėti

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 02:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aliai - su rėmeliais tai totali neviltis... jau galvoju, kaip negilius reiktų paaukštinti...
Kompozicijos pagrindų ar kokių tai vizualinių menų mokslų nekrimtau, nors išsilavinimas universitetinis
O dabar Jastytes foto:
1. Niam niam... Labai "apetitnas" dirbinys. gerai, kad karoliukus prisiuvo, kitaip norinčių paragauti daugiau atsirastų Jei rimtai - originalus sprendimas.Netikėtas veltinio sprendimas pulsuoja organika. Kitas klausimas-kiek jis praktiškas ir kaip atrodo "ant žmogaus"? Jei kaklo papuošalas tai labai jau turėtų smaugti arba kakliukas turi būti baisiai plonas, jei tai apyrankė-tai su kompo klaviatūra turėtų spausdinti kaip pianistas, nes per storį riešų žemai nenuleistum...na, bet čia jau mano proza... O nuotraukoje tai poezija Čia tas variantas, kaip ir mano pirmojoje foto-reikia labai stilingos ir drąsios "makenenės"
2. Antrasis darbas kažkodėl man priminė gelbėjimosi ratą. Na, kažkoks nepatogus, masyvus..Tie apvynioti galai suteikia papildomo sunkumo ir finale tas vėrinys kaip akmuo po kaklu...Gal tuos galuose reikėjo padaryti "žiūžį" grandinių? Aš suprantu, kad kūrėja norėjo kažkaip paslėpti medžiagų galus, tai ir apsuko. Na, nekaip toks dirbinys atrodytų ant didesnės nei 1 dydis krūtinės-būtų puikus aptvarėlis trupiniams rinkti...Aš gal iš tu medžiagų pripinčiau daug kaselių kurios persipintų ir su grandinėlėm. Pirminė forma liktų ta pati, bet daug smulkių pintų kaselių, krentančių grandinėlių suteiktu gaminiui lengvumo ir lankstumo
3.Man patinka tokie "techniniai' sprendimai. Primityvus ir nuvalkiotas sparnuotos širdies motyvas išspręstas neprimityviai. Man gal net gražiau būtų be sparnų, bet tada dirbinys taptų labai jau toks tiesmukiškas ir vizualiai sunkokas. O patys sparnai gražūs ir suteikia dirbiniui lengvumo.
4. Iš pradžių galvojau, kad oda. kai sužinojau, kad guma, tai Apyrankė kažkaip netikusiai išspręsta.Svoriu lyg ir tinka prie kaklo papuošalo, bet pats suvėrimo principas-ne. Ir šiaip, ta tipo "ekologiška" mada, man ne prie širdies. Nežavi papuošalai iš padangų, skardinių, tetrapakų ir pan. Man papuošaluose norisi visokeriopos "švaros".
5. Visi skirtingi. Bet man nepatinka, kai žmoguje dominuoja papuošalas. papuošalas turi tik "papildyti". Šiose nuotraukose juodasis karpinys ir mumijos ant kaklo labiau matomi, nei moterys.

Krizz foto:
1. Toks jausmas, kad akmenukus sugrūdo per jėgą... arba varinės plokštelės vos vos užteko... palikčiau tuos du smulkesnius ir pagalvočiau apie pakabuko dalinį pajuodinimą-dabar jis su tuo savo araudonumu labai "plikas" palyginus su grandinėle
2. pritariu-nei per daug, nei per mažai. Pats tas.
3.mesti lauk plastmasines gėlytes, ieškoti įdomesnių sagų, galbūt kai kur sluoksniuoti vieną ant kitos, kad gautųsi tokie "tortukai". Ieškočiau gamtinių medžiagų-kaulinių, medinių, kriauklinių sagų, žaisčiau koloritu.
4.Geras spalvų žaismas. Malonus liesti dirbinys- o tai svarbu jautriai kaklo odai...Numanau, kad jis ilgas ir lengvai transformuojamas papuošalas. Man tai patinka, nes manau, kad labai svarbu ir ne tik dekoratyvioji, bet ir praktiškoji papuošalo pusė.
5. Man patinka, užsidėčiau ir aš. Tik gal metalu nedalinčiau per pusę dirbinio. kažkurio dalį daryčiau didesnę-pvz. 1/3 vario ir 2/3 žalvario. Arba atvirkščiai...

Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 10:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man prasidėjo juodos dienos... merginos, jeigu turėsiu laiko per pietus, tai pakomentuosiu jūsų nuotraukas, jeigu neturėsiu, tada greičiausiai tik sekmadienį pakomentuosiu.. Tikiuosi mokytoja nesupyks.
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 12:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandau, kol turiu laisvą minutę, atsakyti į visus klausimus.
Aliai, kompozicijos pagrindų nesimokiau niekur. Na, mokykloj gal kažkiek, bet tikrų mokslų neturėjau.
Noriu pasigirt, kad vakar nusipirkau vielos ir pradėsiu raityt kilputes Tik va metalinių rėmelių kabošonams neradau, tad reiks galvot kažką kitokio.
Na ir skubu komentuoti merginų nuotraukas
Sniegenos įkelti darbai:
1. Tokie tekstilės „burbuliniai“ papuošalai primena man burbulines skaras Man asmeniškai labai liuks, viskas patinka ir su mielu noru nešiočiau, be to, manau ir prie mano stiliaus visai derėtų Kalbant apie kompoziciją, tai juodai baltas kaklo papuošalas man labiau primena skarą, tiesą pasakius negelbėja nei perliukai nei juostelės (pastarosios tik dar labiau primena skaros kutus), tad aš būčiau dariusi kokią nors asimetrišką formą. Rudasis komplektukas, man labai gražus, kad ir ne viskas matosi, bet tas kas yra nuotraukoje – nekeisčiau nieko.
2. Papuošalai iš popieriaus ... Jie įdomūs, tačiau tokie „skudurinės Onutės“ papuošalai ne mano skonio. Pati idėja smagi, kaip ir Sniegena paminėjo – daug kur panaudojama.
3. Įdomus žiedas skruzdėliukas Jei atvirai, iš karto priminė AntArt Pats darbas įdomus ir netradicinis, kompozicijoje nieko nekeisčiau, nes rodos, nei pridėsi nei atimsi. Svarbiausia idėja aiškiai sukomponuota ir išpildyta.
4. Skirtingai nei kitoms mokinėms, šitas darbas visiškai man nepatinka. Nei kompozicija, mano galva, graži, nei išpildymas.. Man jis, kaip ir mano parodyti nėriniai, atrodo neišbaigtas. Trūksta konkretaus vieno ar kelių akcentų, spalvos galėtų būti labiau paderintos..
5. Neoniniai papuošalai jau seniai gyvuoja klubinėje kultūroje Gražūs, stilingi, įdomūs ir svarbiausia – šiuolaikiški. Bet ar iš jų ką nors galime panaudoti savo kūryboje.. Neoninius dažus nebent galima panaudoti, bet nuotraukoje, kiek supratau šviečiantys aparatai padaryti

Jastytės nuotraukos:
1. NEREALUS veltinio darbas!!! Tikrai, tokį su mielu noru nešiočiau pati. Tiesa, tuos perlo karoliukus bent kelis padariusi šiek tiek tamsesnės spalvos.. Darbeliui įneštų daugiau kontrastingumo. Bet šiaip visumoj – puikus mano skonį atitinkantis papuošalas
2. Įdomus ir neįprastas darbas, bet man kažko trūksta. Gal ant tų grandinėlių, šone būčiau pakabinusi iš tų pačių medžiagų padarytas kelias ar vieną didesnę gėlytę...
3. Darbas perkrautas. Nei grožio, nei aiškios kompozicijos... Na taip, sudėliota širdutė su sparnais iš metalinių detalių, bet kažkaip nežinau.. Gal tada vertėjo bent vieną iš tų detalių nudažyti ryškiai ryškiai kruvina raudona spalva?
4. Vėlgi, apyrankė dar nieko, bet jau kaklo papuošalas irgi perkrautas, mano nuomone. Prie juodos odos derinčiau blizgias metalines detales, sagas, šypus.. būtų toks pankiškas papuošalas. Nepatiko.
5. Nei vienas iš nuotraukoje pavaizduotų darbų nekrito į akį. Darbai išsiskiria tik savo forma, visa kita nelabai matosi.
Krizz nuotraukos:
1. Šitą darbą aš irgi buvau pastebėjusi bei išsisaugojusi Labai įdomus pakabutis, spalvos suderintos . Kompoziciškai pakabutyje esančius akmenis būčiau dėliojusi kitaip, ne taip statiškai ir vieną šalia kito. Norėtųsi arba vieno didelio akmens per vidurį, arba daug chaotiškai išdėliotų mažų akmenukų.
2. Apyrankė puiki, visos detalės dera tarpusavyje ir bendras vaizdas neperkrautas. Man gražu
3. Įdomūs žiedeliai iš sagų Idėja puiki, dėl to irgi dedu pliusą
4. Kadangi man beveik visada šalta – tai tokių megztų karolių nenusiimčiau net vasarą Konkrečiai šiam papuošalui neturiu jokių priekaištų. Patiko, kad prie įvairiaspalvių vamzdelių yra priderinti keli burbulai, taip pat patiko spalvinis suderinamumas. Vienu žodžiu viskas super.
5. Šis žiedas man neatrodo, kad būtų netradicinis. Tiesiog gražus rankų darbo žiedelis. Gal norėtųsi didesnės akutės, daugiau nieko nekeisčiau.

P.S. Aliai, gal galite pasidalinti, kuriam turguje jūs perkate tuos metalinius rėmelius kabošonams?

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 14:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

merginos, taip nepergyvenkite del tų kabašonų... negausite, ateis laikas išspresim kitaip
perku aš juos Utenos turguje , man artimiausias miestas Utena,
bet kiek žinau tos pačios prekės būna lygtai ir Kauno urmo bazėje, čia jie ir auksarankėse kažkokia informaciją skelbia
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3124&start=0

dabar, apie Jūsų komentarus- sudejus visus į visumą, pakoregavus ir atmetus asmeniškumus, gautusi gera papuošalų recenzija
Bet, mums būtent tie asmeniški, patinka ir nepatinka ir buvo įdomus...ar ne? , taip pasiaiškinome kokie papuošalai, stiliai, spendimai, patinka vienai, kokie kitai..., o aš dar gavau supratimą, apie Jūsų bendras kompozicines žinias , tai lems kokių būdų klasėje bus destoma kompozicija
na, aš čia jau savų "paklodžių" nerašysiu, tik pasakysiu, kad man,asmeniškai patinka papuošalai,kuriuose daug detalių, į kuriuos gali žiūrėti, nagrinėdamasis jo struktūra, kaip ten kas ir prie ko , minimalaus stiliaus gerbėjai pasakytu "makalynė"
o šeip visados vertinu, gerai kompoziciškai "sudėtą" papuošalą

na o dabar tęsiant mūsų pažindinimasi dar viena užduotėlė
kiekviena įkelkite po vieną savo papuošalo nuotrauką, aiškų, to papuošalo kuris Jums atrodo netradiciškas , ir pakomentuokite
tai lyg testas savikritiškumui , na šiek tiek juokauju
bendraklasems šiuo atveju komentuoti darbų nereikia , komentuoja tik autorius... na ir mokytojas

Atgal į viršų
Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 19:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Valio šiandien nusipirkau tų klijų

O tikiuosi nesupyksit, bet aš noriu įkelti savo du darbus kurie atrodo, man keistoki gal ir tokie na tokie.

Pirmoji segė. Šios segės įdomumas yra tas, kad ji padaryta iš siūlų, bet kartu ir yra tvirta. Jei būtų naudojamas vien siūlas būtų monotoniška, tačiau to išvengiant įdėjau dar ir rubiniuką, bei pasidabruotą vielutę, kurie pagyvina visą vaizdą. Jei daryčiau dabar šią segę dėčiau geresnės kokybės juodą rubiniuką, nes šioje įdėta yra plasmaskė, galbūt net stiklą galima būtų pritaikyti. Taipogi galima buvo dailiau išlankstyti pačią vieluę.

Antrasis papuošalas. Man asmeniškai jis labai patinka
. Aišku gal nelabai gražu taip girtis. Jo panaudojamos medžiagos nėra kažkuom išskirtinės ar netradicinės, tačiau šiame papuošale yra panaudojamas gintaras, kuris bent jau daugelyje papuošalų atrodo toks nuvalkiotas ( ypač karoliai visokie i t.t.) norėjau atgaivinti gintarą, į jį pažvelgti kitaip, jis tarsi papuošalo širdis, gėlės širdis. Panaudojam tokios tikros medžiagos, žalvaris varis, gintaras, oda

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba vakara, na rodaus ir aš kadangi nelabai turiu tokių neįprastų papuošaliukų, tai rodaus bent ne patį paprasčiausią vienas iš naujesnių mano darbelių

man asmeniškai labai gražus, ir Krizz, nemanau kad tai gyrimasis, manau kad visų pirma kuriame papuošalą tokį, kuris patiktų mums pačioms, kurį mielai nešiotume pačios ir būtų gaila atiduoti kamnors kitam
taigi, kas liečia apibūdinimą, patinka man jis nes pagyvina auksinė spalva tą paprastą akmenėlį, ir labai mėgstu tokius netvarkingus vielutės paraitymus manau kad jei būtų sidabrinė vielutė tai vaizdas pasikeistų kardinaliai, ir nepatiktų man taip kaip yra... ko trūksta? na net nežinau, jei dar kažką pridėjus gali atrodyti ir per daug, gal kokios medžiagytės gabaliuką įtaisyt ir galėjau kurnos, priduotų tokio meniškumo...bet tai manau bus artimiausiuose mano tokio stiliaus auskaruose
laukiu dėstytojos komentarų, beja, negailėkite ir pakritikuokite, man patinka kai sakoma tai kas galvojama

Atgal į viršų
zachara
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 20:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos,

gal šis puslapis bus naudingas jums:

http://www.enioken.com/jewelry/lessons.html
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, va ir mokytoja turi darbo

Krizz, pirmoji
matyt, totėl, kad norėjo kritiško požiūrio į darbus
na,kagi pabandysim pažvelgti kritiškai... ir panagrinėsim šių darbų kompoziciją.
1.Pagrindinė sagės medžiaga- sukietinti siūlai, tikrai netradicinė medžiaga, to pasekoje sagė turi patrauklę ažurišką formą,tikrai nepasakyčiau ,kas ji monotoniška, nes siūlų atsitiktinis raizgalynas neschematiškas. Kompoziciniu požiūriu tuo tos sagės grožis ir baigiasi , papildomai įvestas vielutės ažuras nesudaro papildomos kompozicijos vertės, nes vielutė yra panašaus storio kaip ir siūlai tai lyg peršasi išvada ,kad kompoziciškai ji turėtu įsilieti į vieną masę, bet taip neatsitinka, nes jos pinimo raštas skiriasi nuo siūlų, taigi reikia manyti,kad autorė norėjo vielutę pateikti kaip kontrastą, bet kontrasto įspūdžio taip pat nėra, nes ,kaip minėjau vielutė siūlams labai artina storių, ir vien tik tai,kad ji kitos spalvos kontastui išgauti nepakanka...tas tik dešiniąjam kampe esantis vielutės susukimas sukontrastuoja, nes jis persiskaito kaip aiškus taškas...Rubinui taip pat trūksta dydžio, masės, jis vienintelis ir tikrai turėtu būti akcentas, bet šiuo atveju, jis prapuola, tarp siūlų ir vielutės, ir dar prapulti jam padeda ir jo briaunatumas.
Paprastai kompozicijose su ažurų, kaip kontrastinės priemonės naudojamos pakankamai lygios, aiškios sava formą plokštumos.

2. Šio pakabuko kompozicija, galima nagrinėti, kaip piešinio kompoziciją-gelė plokštumoje įkomponuota gerai, matom, kad ji nei per didelė, nei per maža, piešinys sprestas linijų pagalba, žiedo linijos organiškai susiveda, į kompozicinį centrą - gintarą, kurio įtvirtinimas taip susišaukia su linijom. Tame pakabuke , nera kažkokio įpatingo netradicinio sprendimo, bet jo sukomponavimas tikrai geras. Čia pasakiau - nera netradiciškumo, bet tuoj pat pagalvojau, kad pvz. mūsų forumo kontekste, tikrai nėra daug dirbančiu su metalų, taigi tokie darbai ir požiūris į medžiagas sveikintinas.
Dar apie rtūkumus šio papuošalo- formos dialogo tarp pakabuko ir jo užsegimo, medžiaga ta pati, bet formos nesusikalba, ten gal turėtu būti plokštuminio pakalinėjimo..., nes per daug jo forma tokia vielinė, juk pakabuko kilpelė plokščia... norėtusi ,kad visas darbas būtų savo sprendimu vientisas.

Kaip ir su Krizz darbais baigiau ,
kas sekantis

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 21:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, gal netradiciškiausias "maniškis" yra šitas

Tikros desertinės šakutės pakabintos ant ausų . labai sunku buvo lankstyti, dar sunkiau pritvirtinti kabliukus ir vaivorykštinius karoliukus, kad laikytųsi stabiliai. Na, negaliu aš jų rimtai vertinti, nes jie buvo daromi nerimtai
Šiaip tai man labai patinka asimetrija papuošaluose, todėl norėčiau parodyti tai, ką pati nešioju.

Beje, aš juos patobulinau-kvadratinį užsegimą pakeičiau į sendinto sidabro "adatėlę" stambesne galvute - tai jis kažkaip labiau "susiriša" su kabančia plunksna. Karoliukai pritvirtinti prie grandinėlės, nuolat juda ir tai suteikia "kekei' lengvumo įspūdį (karoliukai stikliniai ir didysis auskaras ne iš lengvųjų... ) Su šitais auskarais jaučiuosi labai "džiazova" ir savo kailyje

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 217

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.