aliai klasė VIII ( netradiciniai papuošalai )
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasirodau ir aš kelis, mano akimis, netradicinius papuošalus Pirmosios dvi sagės - tos pačios technikos, panaudojant kavos pupeles, perlines kruopas, žirnius ir biserį. Man asmeniškai jos visai dailios. Pati papuošalų forma bei spalvos yra visiškai tradicinės, tik kruopos ir kavos pupelės suteikia šioms sagėms netradiciškumo, savotiško kvapnumo

Antroji sagė man nerealiai žavinga Netradiciškumas yra tame, kad jos dekorui naudotas paprastas tinklelis, kuriuose fasuojami visokie vaisiai. Kompoziciškai sagėje nekeisčiau nieko. Man atrodo, kad viskas yra neblogai išpildyta

P.S. Žinau, kad kitų darbelių komentuot nereiktų, bet negaliu nepagirti Sniegenos auskarų su šakutėmis. Aš apakus

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1)
Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 23:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

antroji Jastyte,
vėl prašymas pakrytikuoti
bet, iš ties aš nekritikuoju , aš tik apibūdinu Jūsų darbus remdamasi kompoziciją... čia ,kad pajustumėte su kokia mokytoja turit reikalų

taigi,
šių auskarų proporcija- gera, jie artimi aukso pjuvio taisyklei.Jų kompozicijos pagrindinis principas kontrastas,tarp ažūriškos , chaotiškos formos vielos ir lygaus akmens.Spalviškas derinys taip pat geras- aukso spalva ir raudonas akmuo dera.Taigi, lyg ir kompoziciškai su jais viskas tvarkoje (išskyrus, kiek nekompozicinį, bet techninį dalykėlį, ta baigiamajį sukutį prie akmens, na jis toks nei kreivas specialiai, nei kreivas kad nesigavo, toks neišraiškingas )...O dabar klausimas, ar jie įdomus ir saviti ? na jei aš panašiu auskarų nebučiau mačiusi kitur ir daugiau ,pasakyčiau taip, jie įdomus... na,taip bendram auskarų kontekste jie įdomus, bet tikrai nesaviti... trūksta autoriaus

kitų darbai rytojaus palauks

pamačiau,kad įkelta eni oken nuoroda- man ji lyg wire wrap klasikė, labai gražiai suka vielas

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 00:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dėkui už išsamius komentarus

Mano darbeliai Facebuke Čia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 11:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na va, nusipirkau gabalėlį modelino, nusprendžiau iš jo daryti rėmelius, sutaupys laiko nei kad tasymasis ir ieškojimas, ir pasidarysiu kaip noriu namie džiovinu vieną gėlytę likusią nuo mamos gimtadienio o klijų trauksiu pirkt kai kasnors nuveš į senukus

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 15:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ryte niekaip neištaikiau laiko pakomentuoti likusius darbus
matyt,pačios komentuodamos pastebėjote,kad komentavimas užima laiko

taigi tęsiu
Sniegena,
Šakutės iš ties netradiciniai auskarai ,bent jau nešiojimo aspektu, nedaug sutinkam nešiojančius tokius auskarus, aš ,asmeniškai nei vienos ponios su tokiais auskarais nemačiau
Dažniausiai , kai naudojami buities daiktai papuošaluose, ypatingų kompozicinių sprendimų netaikoma, imamas daiktas, jis jau pats savaime kaip daiktas yra kompoziciškai išsprestas,turi savo dydį ,proporciją spalvą ir t.t., ir pakabinamas. Šiuo atveju, šakutei suteikta papildoma formą, jį suriesta į netaisiklinga apskritimą, ir pridėtos karoliukų,grandinėlės gijos. tos smulkios gijos tikrai vykusiais kontrastuoja su šakutės smailumais ir auskarams priduoda žaismingumo, nors šakutė kaip auskaras ir taip žaismingas , bet tos gijos priduoda tokio papildomo skanumo.
Sunku spesti, ar toks netradiciškumas yra perspektivus, nes čia pagrindas butent buities daiktas ir pageidautinas pakankamai konceptualus sprendimas... tarp kitko kiek i-nete esu mačiusi "daiktinių" konceptuolių papuošalų jų autoriai dažniausiai būna vyrai

antrieji auskarai- asimetriškas jų spendimas geras,nekliūna nei jų dydžiai, nei proporcijos. Gerai,kad pakeitei, įkabininus, nes tie kvadratiniai kompoziciškai čia svetimi.
Bet šitiems auskarams,kaip ir Jastytės atvejų, trūksta autoriaus , taip bendram kontekste jie įdomus, bet neišskirtiniai...
Sniegena, tarp tavų darbų esu mačiusi papuošalų, kurie buvo kur kas išskirtinesni

Zivivi,
naturalių kvapų panaudojimas papuošaluose -orginali idėja, tai tikrai suteikia papuošalui netradiciškumo.
Kompozicija nesprendžia kokias medžiagas darbui pasirenka autorius, tai susije su autorio skonių ir pan dalykais... žiūrint į kavos pupeles ir žirnius, man pavyzdžiui kiltu noras derinti jas su kitomis maturaliomis medžiagomis, gal drobe, gal medžių...Čia pasirinktas kontrastinis sprendimas, naturalią medžiagą derinti su dibtinę,biseriu, to pasekoje kavos pupelės šioje sagėje "skaitosi" kaip kažkokie karoliukai, iš pirmo žvilgsnio ,man net buvo kilusi mintis,kad ten kavos pupelių imitacija...Bendra sagės kompozicija simetriška ir centrinė, dydžiai sudėti proporcingai- centre stambesnes detalės, o,smulkios, bet turinčios benrą masę kraštuose. Jei ten nebūtų kavos pupelės pasakyčiau gerai sukomponuota,bet nieko įpatingai neišsiskirianti sagė.

antroji sagė
atvirai sakant aš truputi pasimečiau nuo kurio galo ją komentuoti
jei aš uždengiu tą tinklelį matau gerai sukomponuota simetrinio sprendimo sagę, bet kai aš žiūriu į tavo pateikta visuma, matau du atskitus elentus, sagę ir kažkokį įdomu tiklelį... Tos dvi formos visiškai neturi bendrumo, nei dydžio, nei medžiagos... galima sakyti, kad vienovės nebuvo siekiama, bet tada tas kontrastas labai aštrus ir disonuojantis. Kaip medžiaga, tas tinklelis tikrai neįprastas papuošaluose ir savo ažuriškumu, bei tuo ,kad iš jo galima išgauti kažkokias rutulines formas... vat, jeigu nebūtų tų kaspinėlių, o visas dekoras sprestusi tik su tuo kinkleliu, tada netradiciškumas būtų akivaizdesnis

na, va kaip ir baigiau su savais komentarais
grįžta galioti klasės taisyklė- komentuoti savus ir klasiokų darbus
čia buvau padariusi vienintelę įšimti, nes pamaniau, kad greta esančių žmonių darbus komentuoti sudetingiau, negu iš interneto platybių, dažnai tokie komentarai baigiasi pagyrimais
taigi jei dabar ką norite pasakyti savo klesiokėm, galit drąsiai rėžti

o aš turiu Jums dar vieną klausimą
ar esate eskizave savus papuošalus?
ir koks Jūsų santykis su piešimu ?
kiek suprantu Krizz karts nuo karto papaišo...

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už išsamų darbų komentavimą Na, dėl "vyriškosios" mano dalies kaip ir neapsirikot Vizualiai aš jau labai moteriškai moteriška , bet technologiniuose, administraciniuose ir organizaciniuose sprendimuose tai tikrai pusvyris .
Dėl savo darbų atrinkimo tai man tikrai buvo sudėtinga - aš pati matau, kad dauguma mano dirbinių tokie "teisingi" ir neturi autoriaus veido. Ypač, jei tai užsakymas konkrečiam žmogui. Tada prasideda savotiškas "raganavimas"- daug galvoju apie tą žmogų-kokios jo mėgstamos ir jam tinkamos spalvos, pomėgiai, "skonis", temperamentas, vertybės, stilius, kaip jis dėvi tuos papuošalus (vienos labai energingos, daug gestikuliuoja, papuošalai joms nuolat lūžta ar juos pameta, kitos - atvirkščiai, labai saugo, prižiūri), koks kaklas, kokios rankos ir t.t. Ne kartą yra tekę daryti papuošalą žmogui, pagal jo foto. Kol kas "pataikydavau", nes klientai grįžta. Bet per tą savo "lankstumą" matyt ir prarandu savą stilistiką. Tiksliau ji net nesiformuoja. Neturiu kieto autoriaus stuburo. Yra tokių dirbinių, pagal kuriuos iš kart pažinsi autorių-nereikia jokio prierašo apie autorystę. Tokius pavadinčiau kūrėjais. O tokius kaip aš, "bestuburius", gerais amatininkais Dėl šios priežasties aš turėdama milijonus kitų darbų darbelių vistiek dar įlipau ir į "akademijos" balą. Tikiuosi sausa neišbrisiu
Beje, jei kalbėti apie mano motyvaciją mokslams, tai čia yra šiek tik mistikos apie kurią jau galiu kalbėti. Prasidėjo nuo to, kad mano nuotrauka tapo savaitės foto, tai nutariau atiduoti "skolą" ir pati pasiūlyti kokios auksarankės dirbinį. "Užsiroviau" ant Aliai vėdryno... Tai gražumėlis, pamaniau. Pasiūliau kaip savaitės foto ir pamiršau. Paskui atėjo informacija, kad renkama akademija. Pasižiūrėjau kokios temos, pasvajojau, bet pasakiau sau "ne, nėra laiko". Bet prasidėjo keisti dalykai- beveik kiekvieną dieną internete ko nors ieškodama ar šiaip, facebooke ar kt. smalsaudama vis "užsiraudavau" ant Aliai... Na maždaug taip-ieškai kokių bandelių recepto, vis lendi, lendi kur gilyn ir atsitrenki į ... Aliai. Finale, kai besidairydama po kaimo turizmo sodybas vėl atsimušiau į Aliai... Supratau, kad man kažkas įkyriai siunčia signalus ir baksnoja pirštu... Kai tik užsirašiau į Aliai klasę, visi tie burtai baigėsi, daugiau nesivaidena nei gėlynai epoxe, nei keramika, nei gražusis žolynų popierius

[ Pen. Spalio 29, 2010 16:25 ]
Ups, pamiršau dėl "papaišymo" parašyti... "Nepaišau"... na retkarčiais, kai aplanko "priešmieginės" vizijos (oi, sukasi man jos kaip kokie vaizdo klipai ), tai jei ryte dar prisimenu, pasipiešiu. Bet nepavyko tų vizijų realizuoti, nes papraščiausiai negauni reikiamų dydžių, spalvų ar raštų medžiagų. Gaunasi apgailėtinas matytos vizijos iliustravimas.... Pradžioje randarbiavimo kankindavau Kauno pardavėjus tokio tipo klausimais "ar turite mėlynosios katės pilkumo matinius akmeninius karoliukus savo formą primenančius skraidančią lėkštę, 2 cm skersmens" . Dabar tiesiog imu medžiagas ir jos man "diktuoja" kuo norėtų būti.

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 16:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sniegena, su ta autorine indefikacija - reikalas gan subtilus ir dviprasmis
dviprasmis tą prasme,kad tai ką darome, skaitoma rankų darbo papuošalai,t.y jis turi savo autorių ir pirkėjai įsigydami tokį darbą butent ir vertina tai,kad tas darbas padarytas konkretaus žmogaus... dviprasmybė prasideda,kai konkretaus autoriaus darbą pradedi lyginti su kito autoriaus panašaus stiliaus darbu... tai ir gaunasi, kad plačiaja prasme tai lyg ir autorinis darbas, bet prasmine,gilumine prasme ne, nes tokių darbų kaip ir aptinkama daugiau, ir kartais sudėjus juos greta sunku rasti 10 skirtumų

bet ir vėl , negalima teigti,kad būtina atrasti ypatinga ,savita stilių, kad nuo to pvz. padidės užsakymų ir pan... Gal atvirkščiai užsakymų gali pamažėti , nes tas savitumas labai stipriai susijęs su pačio autoriaus saviraiška,asmenybe ir todėl dažniausia iškrenta iš bendo konteksto ir ne visados būna priimtinas
bet,jei jau norisi to savitumo, tai reikia griežtai taikyti sau taisyklę, nekartoti tai ko mačiau, viską ką matau perfiltruoti per savo 'patinka,nepatinka', net ir tobuliausiam darbe visados atsiras tas 'kažkas čia man nepatinka' ir 'ką aš keisčiau'... būtent,tas egocentrinis 'aš' turi skambėti... juk niekam nepaslaptis,kad menininkai dižiausi savimilos ir egoistai

o niką man savo metas keisti , jau kuris laikas apie tai galvoju, bet nedaeinu iki 'vartotojo vardo pakeitimo'
tap kitko,ką dauguma kitur ( ne auksarankėse )skaitote , ką parašė 'aliai', na bloge,ar facebuke yra parašyta mano antrosios pusės , aš tik kukliai apie žolių arbatėles, popierėlius ir papuošalus rašinėju

Atgal į viršų
Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 19:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui labai už komentarus

O dėl darbų, man visai priešingai yra nei Sniegenai, jei reikia sukurti pagal užsakymą kokį papuošalą ir ypač jei žmogus kažką jau įsivaizduoja, kad nori ir pradeda nupasakoti ko nori tik vos ne nemoka pasidaryt tai tiesa paskius nervina mane labai
Daug smagiau daryti papuošalus tokius kokių pačiai norisi, tada jau arba patinka tai, ka aš darau arba ne, bet vistiek patinka įsiklausyt ir į tai ko žmonės nori, galima tada jau kažkiek prisitaikyt ir prie norų.

O dėl piešimo, kažkaip seniau daugiau piešdavau, dabar vis kažkur kažkaip ir nuslįsta tas piešimas... mokiausi praeitoj akademijoj Šilko tapybos, tai labai jau patiko
O dėl eskizavimo, tai savo žalvarinius varinius darbus tikrai mėgstu paeskizuoti, nes dažniausiai kažkokia mintis šauna visai kitokioje aplinkoje. Todėl stengiuosi visada nešiotis su savimi užrašų knygutę, arba ką nors kur galėčiau papiešt Arba susapnuoju, ka nors įdomaus, tada stengiuosi nepatingėti, atsikelti ir nusipiešt Bet eskiziukus tokius paprastučius užsimetu, kad pati suprasčiau

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o pasirodo ne man vienai sapnuojasi kaip atrodyt turėtų vienas ar kitas papuošalas, maniau kad man čia jau visai susisuko, kad neturiu laiko gamint, tai sapnuoju bet retai kada nupiešiu, nes atsikeliu ir lekiu iškart ruoštis, nebent per kokią paskaitą sėdžiu ir paišalioju, kartais atsimenu tai ką vaizduotėj buvau sukūrus bet dažniausiai mano nupiešti papuošalai ir lieka tik nupieštais, nes man labiau patinka paimt išsidėliot karoliukus, detales pagal nuotaiką ir jungti juos

P.S. jau gavau klijų, pilnai pasiruošiau

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 21:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sapnuojasi, nes galvojate apie tai, tai jum patinka, tai užima nemaža jūsų laiko dalį , man yrgi panašiai būna , aš net panašiems pamastymams- pasapnavimams skyriu dali miego laiko, kai mąsto pasamonė, jeigu taip galima sakyti,kad pasą monė mąsto

šaunu,kad pieštukas nėra jums svetimas ir galėsite eskizuoti
nes eskizuoti aš versiu... tikrai laikausi nuomones, kai sumastai ir gamini detales pats nuo pradžios iki galo eskizuoti būtina. Juk detalių gaminimas atima daug laiko ir jei neturesi aiškios vizijos kaip papuošalas turi atrodyti, visas darbas gali nueiti niekam... taigi geriau geriau dešimt kartu pasipaišyti, negu pagaminti vieną netikusi papuošalą... o be to eskizavimas mokantis kompozicijos labai gera priemonė, išreikšti ,patikrinti kompozicijos taisykles, juk tiek papuošalų neprigaminsi
čia specialiai dabar nekelsiu kažkmokių eskizų, galit,paprasčiausiai žvilgtelti kaip buvo eskizuojama preitoje mano klasėje... pamatysite nieko sudetingo

prasideda vėlinių savaitgalis...

aš per šias kelias dienas įkelsiu mokslų planelį , na ir nuo lapkričio 1d., pradėsime

ramaus savaitgalio

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 21:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu pasikeitus nick'ą teks priprast prie naujojo

Jums taip pat ramaus savaitgalio

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 21:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iki, pasimatysim lapkričio mėn.
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 09:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip,nick'a pasikeičiau

čia ,kad Sniegenai nesivaidenčiau
pati jau kuris laikas galvojau,kad reikia keisti, per daug jau vietovardį eksplotuoju , tai va ir prisiruošiau pasikeisti
o šeip, kaip pavadinsi,taip nepagadinsi

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip žadėjau, pakalbėsiu apie tai ką mes veiksime klasėje
pirmiausia informaciją, kurią, matyt, jau visos žinote
mokslai prasideda lapričio 1d. ir tęsis iki gruodžio 24d.
nuo gruodžio 24d. iki sausio 8d. mokiniai savarankiškai, be mokytojų konsultacijų ruošia akademijos atsiskaitomąjį darbą
sausio 8-9d. vyks tų darbų pristatymas
na, o po to balsavimas, sveikinimai nugalėtojams ir dalyvavusiems bei diplomų įteikimas

taigi, nuo lapkričio 1d iki gruodžio 24d. yra 54 dienos...per jas mes turėsime įveikti 4 mokymosi etapus,taigi 54:4=13,5 , tai kiekvienam etapui bus skiriama po 12 dienų, apvalinu , ir pasilieku keletą dienų nenumatytom aplinkybėm

etapus sąlyginai suskirsčiau pagal papuošalų kūrimui mus dominančių medžiagų pavadinimus

1. epox. derva
2. tekstilė
3. buityje randami daikčiukai
4. ?- rašau klaustuką, nes kaip ir ketvirta medžiagą mūsų diskusijose visų nebuvo aiškiai įvardinta, manau ji atsiras jau mokslų eigoje...o gal besimokant pastebėsiu,kad mums sunkiai einasi kompoziciniai dalykai, tada, paliksiu šias dienas konkrečiom kompozicijos užduotim, arba jas net teks kažkur įtepti viduryje mokslų... t.y pasimokysim ir pamatysim

kaip minėjau toks suskirstimas - sąlyginis, nes bet kokia medžiagą privalėsite derinti su Jūsų arsenale esančiom papildomom medžiagom

"čiupinėjant" kiekvieną medžiagą mes spresime papuošalų kompozicijos klausimus. Jau per vykusius darbų apdarimus pastebėjau, kad esate nuovokios,nebijančios kalbėti, aiškintis ir pan., taigi kompozicijos teorija specialiai nebus dėstomą, mes ją įgysime praktinej veikloje, kurios pagrindas bus papuošalų eskizavimas,t.y. kurdami popieriuje papuošalus aptarsime komkrečiai ir individualiai Jums kylančius kompozicinius sunkumus, ieškosim sprendimų ir t.t.t.
Labiausiai vyke eskizai bus įgyvendinami. Per visas šias 54 dienas bent jau keturis papuošalus tikrai turėsite padaryti, bet tikrai manau,kad jų bus daugiau.

o dabar dar apie kompozicija
KOMPOZICIJA-reiškia sudėstymą,sudarymą arba elementų sujungimą į visumą.
Kompozicijoje naudojamos įvairios raiškos priemonės: taškas ,liniją, dėmė, šviesa, šešėlis, spalva, faktūra, mastas, proporcija, orientacija, simetrija, asimetrija, disimetrija, kontrastas, niuansas, tapatybė, ritmas, ornamentas, formų tektonika.
Kūrinyje dažniausiai derinamos kelios kompozicijos priemonės, glaudžiai jas susiejant, nustatant jų vaidmenį ir eiliškumą

visą teorinę medžiagą apie kompoziciją Jus rasite šitoje nuorodoje
http://www.fructusartis.lt/contents/coid,3257/Nuo-tasko-iki-sintezes
tai Juozo Adomonio knyga "Nuo taško iki sintezės" tai taikomosios dailės kompozicijos pagrindai
pasakysiu,aš asmeniškai , lietuvių kalba , geriau išdėstytu taikomosios dailės kompozicijos pagrindų nesu aptikus
pradėkite skaityti
gaila,kad toj elektroninej versijoje nėra iliustracijų...bet gi esate žingeidžios ir kalbios, tai turite klausti, tada pasinagrinėsime konkrečius kompozicijos principus su pavyzdžiais. Beabėjo, nagrinėjant Jūsų eskizus, aš akcentuosiu, į kokį kompozicinį principą reikia atkreipti dėmesi. Bet, kaip perskaitėte kompozicijos apibrežime, darbe naudojama keleta kompozicijos principų... taigi pradėkite skaityti

pradedant nagrinėti kiekvieną mūsų apsibrėžtą tėmą pateiksiu ir konkretu tos temos darbo planelį su konkrečiom užduotim

jei turite klausimų klauskite

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 31, 2010 11:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikutes
apsilankiau neakivaizdiniai klasėje
ten onam klausė, apie vieno kabašono tinkamumą...

pažiūrėjau ,kad tam puslapyje yra ir daugiau kabašonų, nuoroda
http://www.veriniams.lt/index.php?cPath=25_64&sort=2a&page=1&osCsid=6953da52764a97eefadc539b65c610da
man pasirodė šitie visai simpatiški
http://www.veriniams.lt/product_info.php?cPath=25_64&products_id=2518&osCsid=6953da52764a97eefadc539b65c610da

yra tinkamu ir daugiau,o, klausė, tai apie šitą
http://www.veriniams.lt/product_info.php?cPath=25_64&products_id=3730&osCsid=6953da52764a97eefadc539b65c610da
panašu esu naudojusi, nelabai didelis ir gilus, bet jei gele nedidelė, tinka

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 31, 2010 11:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, na su planeliu viskas kaip ir aišku o pvz į kažkurio etapo darbelį bus galima įterpti kito etapo medžiagas?

aliete rašo:
man pasirodė šitie visai simpatiški

šie man irgi labai patiko, bet ar tikrai ne per mažiukai? ta derva neišbėga? man labai sunku įsivaizduot kai dar neprisilietus prie tokių darbų

antrasis rėmukas irgi dailus labai

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 31, 2010 12:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, visas norimas medžiagas galėsite naudoti... kaip minėjau, tai gan sąlyginiai etapai, tik įvardijantis pagrindinę medžiagą, su kuria bandysim dirbti,o visą kas bus naudojama, Jūsų fantazijos reikals
kai pradėsime tai ir pamatysime praktikoje

remeliai, taip jie nėra dideli ir gilus ( tarp kitko, ten lyg buvo dar vieni didesni panašios formos ), bet į panašius išmatavimus esu liejusi , jei augalėlis nedidelis ir buvo prispaustas džiovinant įsilieja
aišku,kuo remelis gilesnis,tuo tas "stikliškumo" efektas geriau matosi...
bet kaip minėjau, darysimes ir savus remelius..., tai ,taip pat minėjau,kad darbams naudosim kelis skirtingus remelius

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 10:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

PRADEDAM

I DALIS
epoksidinė derva

- pavyzdžių su epx.derva ir ice resin ieškojimas ir aptarimas
-pačios medžiagos bei darbo proceso su ją aptarimas
-remelių pasirinkimas
-rankų darbo remelis
-epox.dervos liejimo procesas į remelius
-"pakabukas+pakabuko pakabinimas" eskizavimas. Eskizuodami spresime kaip įdomiau,įvairiau pakabinti pakabuką
-eskizų aptarimas kompozicijos prasme
-galutinis darbas

štai toks mūsų artimiausiu darbų planelis
pradėsim nuo pavyzdžių i-nete ieškojimų, abejoju,ar ką pavyks surasti ,būtent padaryta iš epox. dervos, nebent gintaro imitacijų , manu, visi pavyzdžiai bus atlikti ice resin... bet ,kaip jau kalbėjom, tai savo savybėm panašios medžiagos.
Pavyzdžių ieškojimu pradėsime kiekvieną dalį, tai padės ne tik Jums asmeniškai tobulėti, nagrinėjant tuos pavyzdžius -"patinka,nepatinka ir kodėl , bei ką daryčiau savaip" aspektu, bet ir galėsim pasinagrinė ir kaip jie padaryti.

taigi įkelkite ir panagrinėti po kelis Jums įdomius pavyzdžius

suprantu,kad diena nelabai tinkama, bet po truputi pradedam

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 12:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, su oficialia akademijos pradžia
Tikiuosi idėjų netrūks ir nepritrūks

taigi, pasinaudodama proga, kad atsikėliau labai anksti, paieškojau keletos darbelių kurie man patiko..ieškodama padariau išvadą, kad vis dėlto augalėliai įšaldyti atrodė gražiausiai, ir kad dar labai gražu kai darbeliai iškilę ar be rėmelio tuo pačiu ir klausimas kilo, ar mokysimės, gal bandysim ir be rėmelio daryti?

taigi mano keletas pavyzdėlių

šis darbelis patiko nes ta gėlytė tokia ryški, labai daili

va o ką minėjau apie iškilumą, nežinau ar kažkaip panašiai darysim, bet patiko man tai kas ten įšaldyta, kolkas dar neišsiaiškinau kas ten

čia radau tokį sprendimą, tinka į temą medžiagų panaudojimas ką turiu namie patiko tas kur kmynai įšaldyti ir žiūrint iškart kilo idėja, labai užsimaniau kavos pupeles įsišaldyt, nes dievinu kavutę, tai oj kaip man patiktų tokie auskaryčiai

o šis darbelis man iš savęs atrodė labai įdomiai, toks gal šiek tiek grubokas na galima būtų čia dėti ir dėti, bet nenorėjau kad kartotųsi ieškojau kad skirtingesni būtų nors neįdėjau nei vieno su rėmeliais, bet na jie visi daugmaž panašūs, iš darbelių kurie rėmeliuose man patiko įšaldytos gėlytės ir paveikslėliai kokie atlikus visas išvadas, anksčiau norėjus kokią metalinę detalę įšaldyt, bendrai nelabai radau kad man gražiai kurnors atrodytų, šaltas labai vaizdas..tai turbūt ir pati nebandysiu metalinių detalių dėti
tai toks mano rytinis minčių lietus

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 14:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su mokslo metų pradžia visus .
O dabar namų darbai

Klasikinis "įšaldymo" pavyzdys. Tekstukas, gėlytė... Man viskas šiame dirbinyje labai patiko - ir spalvos, ir sukurta nuotaika, ir pasišiaušėlių gėlytės su tekstilės derinys. Kaip nieko "stebuklingo", bet visuma pavergia

Čia irgi nieko naujo. Bet man patinka pati forma, subtilus sprendimas, dvi priešingybės viename-lygus sidabras ir "užšaldytas burbuliavimas".

Čia kai neturi rėmelio Pasirodo šaukštas gali būti puikus pakabukas. O jei jis sidabrinis-tai dar ir prabangus. Lemputė čia puikiai įsikomponuoja, nors man, asmeniškai, kažkaip ji ... pigina Nors kai pagalvoji, kodėl gi ne-čia gi visos detalės "pigios"

Nevykusi kompozicija. Nedėčiau aš čia tu karoliukų-jie atrodo kaip į kampą sušluotos šiukšlės. Galbūt "įraityčiau" tą pačią vielą, tik išraityčiau arba stambesnę, arba iš dviejų figūrų detalę. Įdėjau, nes jau toks rėmelis "sukasi" mano galvoje.

Graži draugystė su modelinu.

Čia tai, kas man aktualu ir dėl ko seniai suku galvą -epox panaudojimas kaip skaidrios emalės. Kaip supratau, į epox įpila rašalą, pagamintą alkoholio pagrindu.

O čia tai, kas "mano skonio" - "naujas senas" . Dėl vėrionio gal dar suabejočiau, bet apyrakę "jamu" iš karto , aiški gera kompozicija+ novatoriška, bet suprantama idėja+"praktiškas" koloritas = originali visuma kuria norisi ne tik gėrėtis, bet pasipuošti.

Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 15:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Trumpam prisėdu prie kompiuterio ir keliu savuosius namų darbus:

1. vėrinys su metaline gėlyte. Įiame vėrinyje labiausiai patinka skirtingų formų tarpusavio derinys. Patinka nelygi kvadrato tekstųra, susišaukianti su sušaldytos gelytės burbuliukais. Šiame darbe nekeisčiau nieko

2. Antrasis pakabutis taipogi mielas mano akiai ir širdžiai. Patinka jame paprastumas, tiesa, viduriuke būčiau užšaldžiusi kelis mažyčius varinius burbuliukus kaip akcentus kur nors netolygiai pabirusius prie papuošalo krašto. Patinka pakabuko forma – lyg saulė. Gražu.

3. trečiasisi pakabukas nėra visiškai mano skonio, bet man nerealiai patiko jo mintis. Mūsų smegenys – lyg mechanizmas. Viską palikčiau kaip yra

4. ketvirtasis darbelis taip pat su mintim Alisa stebuklų šalyje – mano mylimiausia vaikystės pasaka, tad šitas subtiliai tarp gėlių paslėptas triušis kartu su variniais sraigteliais mano manymu atrodo pasakiškai. Toks vaizdas, kad triušis valdo laiką su tomis detalėmis. Man patinka viskas, daug subtilių smulkių detalių, į kurias nepavargsti žiūrėti

5. šis darbelis man primena senovinius papuošalus. Tiesą pasakius pati norėčiau kažką panašaus padaryti, tik aišku kaip išlieti norimą leduką be formos? Va kur klausimas Patinka, kad šis darbelis nėra visiškai skaidrus, tas murzinas smėlis jame suteikia jam senumo, antikvariatiškumo jei taip galima pasakyti

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 16:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

puiku, mergaites

yra medžiagos ,yra klausimų, yra ,ką aptarti

tai ir pradedu
apie priemonę ice resin, galite pasižvalgyti šiam tiklalapyje http://www.iceresin.com/
kaip sakiau ankščiau ,tos priemonės nėra mūsuose pirkti, manau,jei būtų ice resin su visais darbui reikalingais papildimais būtų pirkti LT., iš principo mums nebūtų prasmės kalbėti apie epx. dervą
aišku,ice resin galima parsisiūsdinti iš JAV, gal ,kuri iš jūsų taip ir pasielgs
o dabar apie epoksidinę darvą
epoksidinė derva- termoreakcinė plasmasė,t.y šildant kietėjanti plasmasė, kuri atšalus jau negrįžta į plastinį būvį.Epoksidinė derva kietėja kambario temperatūroje, arba nedaug šildant. Epoksidinę dervą sumaišius su kietiklių gaunam universalius klijus. Juos mes ir naudosim savo darbams. Labai svarbi šių klijų savybė, kad ji neklijuoja kai kurių termoplastų- politileno, polistirolo,polivinichlorido... paprasčiau sakant prie paprasčiausio politileninio maišelio nelimpa ,tai aktualu dirbant

esu pati išbandžiusi gan įvairius tuos epoksidinius klijus, vieni jie yra tirštesni, tokio pieniško atspalvio, kiti turi gelsvo atspalvio, kitus reikia ,kad praskaidrėtu pakaitinti..., na,žodžiu, niuansų daugybe...
o tie ,kuriuos pasiūliau nusipirkti, tikrai yta skaidrus, neduoda didelio burbuliuotumo, ir tinka įieti į remelius.
Būtent ,mes liesim tik į remelius. Paaiškinsiu kodėl... del vienos labai paprastos priežasties,kad gauti pvz. tokį gražu rutulįar lašą ,čia Jastyte įkėlė,reikia lieti į formą, o tinkamų formų paprasčiausiai LT nėr nusipirkti, taigi tektu jas gaminti... o gaminti,žinokite ,gan sudetinga, sakau tai iš patirties , nes juk namuose ne fabrikas ir tikslumo sudetinga pasiekti... aišku galima pasidairyti buityje ir surasti tinkamų formelių,pvz plastmasinės šokoladinės saldainių formelės... Formalės liejimui turi būti iš lankščios plasmasės, kad galėtumėte dirbinį išimti.

kaip supratote, rikdami pavyzdžius,epox.dervą galima ir įlieti ir išlieti , galima su ją užfiksuoti kažkokį piešinį, galima į ją įmaišyti dažus, tik jie turi būti ne vandens pagrindo, galima šeip maišyti įvairius priedus... taigi įvairiems bandymams yra vietos
Zivivi, antram ir paskutiniam pavyzdį aiškai įmaišyti kažkokie priedai, įtariu gal net smelis, tap kitko antrajam pvz. , matyt lieta, kai forma įzoliuota plevele, nes labai jau tas fakturiškumas būdingas susiraukšlėjusiai pleveliai
man savo idėja simpatiškas Sniegenos pvz. su šaukštelių

jei dar ką turite paklausti iš pavyzdžių klauskite

judėsim pirmyn
aptarsim relelių klausimą
pradžiai pasirodykite,kokius remelius įsigyjote, jei įsigyjote

Atgal į viršų
Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jau išsigandau, pasiėmiau savo klijus, o jų švirkštas žalias, pakuotė tamsesnė, peržiūrėjau visas prekes, tai tik ant duotų jūsų klijų buvo mašina nupiešta, tai aprimau nes pas mane irgi su mašina o rėmuką tai maniau pasigaminsiu iš fimo, bet kadangi pagal programą ir gaminsim ir į pagamintą liesim, tai užbėgsiu gal ryt ir nusipirksiu

sakykit mum tų pagaliukų ir puodeliukų irgi reikia? nes namie tai aš lygtai neturiu nieko tiksliau gal ir turiu, bet kadangi viską visur kaišioja mama namuose tai man surast be šansų

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 17:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip aš dirbu su tais klijais papasakosiu šiek tiek veliau,kai jau turėsim remelius ir konkrečiai pradėsim lieti

keli remeliai reikalingi del to, kad paprastai tų klijų susimaišai daugiau nei reikia , o antrą kartą sumaišytu nėra galimybės panaudoti,uždžiūna ir viskas , taigi reikia apgalvoti kelis liejimo variantus... tai vat, aš mąsčiau vienus remelius naudojam pirktinius, kitus pasidarom... bet galima ir du pasidarytus...

dabar dar laukiu, kol kitos jei turi pirktinius remelius pasirodo, jei ne pasisako,kad nturi

tada judėsim prie rankų darbo remelių- aptarsim kas iš ko ir kaip
turiu sumasčiusi pasiūlimą , kokį remelį galėtumėt pasidaryti

p.s dar liejimui pasieškokite keles vienkartines plastmasines stiklines , na ir kokį vienkartinį šaukšta ,peili

Atgal į viršų
Sniegena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 01, 2010 19:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Maniškai rėmeliai-pirktiniai, skirti kabošonams. Tie, kur foto - negilūs 1-2 mm. Gilausias - apskritimo formos. Jisir didžiausias - anga 3 cm. Dar laukiu ryt ryto-nes penktadienį iki manęs paštininkė kažkodėl su siuntiniais iš int.parduotuvių neatėjo, tai nežinau, kokie bus ten rėmeliai...

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 317

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.