Galijos klasė VIII (Modelinas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Liepos 2007
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 17:07    Rašyti temą: Galijos klasė VIII (Modelinas) Atsakyti su citata

Sveikos, mokinukės
Neseniai tik parskubėjau į namučius ir jau pastebėjau, jog kažkas pasigedo klasės, tad atidarau - prašom užeiti, prisistatyti, pasipasakoti, kas labiausiai domina, gal yra kažkas, ką labai norėtumėte išmokti Juk šita savaitėlė tam ir bus skirta, kad susipažintumėm ir susiorganizuotumėm visko, ko reikia lipdymui.
Nesu aš nei ekspertė, nei didelė žinovė, tačiau modelinu domiuosi ir tikiuosi, kad kartu mes daug dar išsiaiškinsim ir išmoksim
[Sąrašėlį, ko mums reikės, įdėsiu vėliau vakare ]

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba dieną mokytoja.Smagu , kad patekau į klasę.Aš labai norėčiau išmokti maišyti spalvas, nes man tai nelabai sekasi.Linkiu visoms mokinukėms gerų mokslo metų...
linamas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 17:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, tikrai labai laukiau šios klasės-per dieną žiūrinėjau kada gi durys atsivers
išties nekantrauju pradėt dirbt su modelinu, tikiuos išmokt pasigamint karoliukų papuošalams, arba visa papuošalą
nežinau ar reikia iš naujo prisistatyt? jei trumpai, tai esu vardu Lina, domiuos rankdarbiais visą gyvenimą,o modelinas man dabar bus nauja sritis, kurią išbandysiu. šiaip manau, kad kruopštumo man, netrūksta. stengsiuos kiek galėsiu

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 20:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu, kad nekantraujant pradėti - tikiuosi, entuziasmas neišblės ir vėliau
Taigi, ko mums reikės. Visų pirma, aišku, modelino (kaip gi be jo ). Jei galite, išsirinkite kelias spalvas. Dėl firmos, tai aš naudoju Fimo, bet mačiau, jog parduotuvėse jau atsiradę įvairių kitokių. Manau, tinka ir jie.
Volelio – arba kokio pailgo stiklainiuko modelinui kočioti. Gaila, kažkur praganiau savo nuo konservuotų jalapeno pipirų, tai dadar pradėjau naudoti didoką nuo pomidorų padažo – gerai ir jis - svarbu lygus paviršius

Peliuko. Specialūs kainuoja daugokai, tad galite laisvai naudoti ir paprastus kanceliarinius peiliukus.
Įvairių formelių - buteliukų kamštelių, sausainių formelių ar kažko panašaus. Čia jau galima namie tikrai kažką susirasti. Aišku, formas darbeliams galima ir peiliuku ar rankomis suteikinėti. Man apvaliems pakabučiams daryti labai patinka nuo kinder siurprizo "kiaušinio" dėžutės dalis
Švitrinio popieriaus darbeliams šlifuoti. Reikia įvairaus, pvz, 600, 1000, 1500 ir 2000.
Na, ir aišku, orkaitės, kurioje darbelius kepsite.

Gal ir viskas Jei ką prisiminsiu, parašysiu. Ir jūs rašykite, jei turit kokių klausimų ar pasiūlymų

Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 00:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakarėlis , pagaliau ir aš galiu prisistatyti šioje klasėje kaip oficiali mokinė . Jau susirašiau ant lapelio ko reikia gamybai iš modelino, o išmokti noriu viską ką tik sugebėsiu. Galima sakyti esu tuščia atverta knyga, pavadinimu Asta, į kurią galimą rašyti bet ką .
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 08:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu vieną klausimą.
Kur pirkti švitrinio popieriaus?Tėtis viną turi,bet nežinau ar tinka

krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 10:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki Galija, atleiskit, gal ne taip supratau... Tai a6 dabar kas? Kurioj klasėj mokytis?

Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 17:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nensee, švitrinio popieriaus galima rasti statybinių prekių parduotuvėse. O ar tinka tavo tėčio - nežinia. Priklauso nuo popieriaus grubumo - gal yra koks skaičius parašytas kitoje pusėje? Jei ne, geriau naudoti nerizikuok - jei popierius bus per grubus, darbelis gali susigadinti. Geriau jau prieš kepant apglostyti

Krist22, kaip jau sakiau, kadangi viena mergaitė pasitraukė, tu užimi jos vietą klasėje (t.y. čia) kaip oficiali mokinė

Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 17:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VALIOOOO!
Ačiū! Labai nudžiugau...! Stengsiuos nenuvilti

P.S. O būtina visus tuos švitrinius susipirkti? Ta prasme jeigu aš turiu 1000 ir 2000 ? O šiaip visko lyg ir turiu...

Oj... Užmiršau prisistatyt Esu Kristina iš Panevėžio, 14 metų. Prieš pusę metų atradau naują rankdarbių rūšį - modeliną. Bandysiu ,,neužknist" su klausimais O šiaip, tikiuosi gerbsit ir mylėsit

Ir dar: ko mokysimės? Ar bus galimybė išmokti paveiksliukų perkėlimo, pūdros naudojimo?

Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, visų švitrinių nebūtina. Tačiau norint pradėti šlifuoti 1000, reikia prieš kepant labai labai gražiai apglostyti, ir daugiau darbelio reikia

Taip pat pamiršau paminėti laką prie reikalingų medžiagų.
Na, gal pamokėlėms jis nėra būtinas, bet kai kurie darbeliai atrodo gražiau lakuoti. Galite bandyti nusipirkti specialaus lako (nors dabar atsiliepimai apie jį įvairūs). Jei užsiimate dekupažu, galėsite pabandyti naudoti jam skirtą laką. Pati esu bandžiusi porą tokių blizgių akrilinių lakų, ir visai neblogai laikė. Tik vienas vandeninis lakas (Vernice protettiva) pasirodė prastai - nuo jo modelinukai pasidarydavo lipnūs (o dekupažui tiko)
Nors, jei neturite jokio, neskubėkit pirkti - pirmiesiems pasibandymams tiks ir skaidrus nagų lakas

Dėl paveiksliukų perkėlimo - tai ne Aš tuo kol kas nebandau užsiimti - geriau vien iš modelino paveiksliuką sukurti.
Šiaip tikslaus pamokų planelio dar neturiu susidariusi, bet manau, jog iš pradžių pabandysim lengvai pamaišyti spalvas, paminkyti, gal spalvų perėjimus padaryti, dar sūkuriukus ir dešrytes. Jei turite kokių pageidavimų, gal kas sudomino, ką norėtumėm pabandyti - sakykit - bandysim

Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 00:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakarėlis mokytoja ir klasiokės ,
Kadangi darbui su modelinuesu visiška naujokė, tai noriu paklausti: Jei daryti kokį karoliuką reikės kažkaip padaryti skylutę? Ar tam reikia kokių spec priemonių?

Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 07:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas
Skylutėms nereikia jokių specialių priemonių - užtenka stambesnės ir ilgesnės adatos. Su ja pasidarai skylutę prieš kepimą. Galima ir su grąžteliu "skylinti" iškeptus, bet čia aukštesnis pilotažas

Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 09:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas. Aš kaip tik ir naudoju dekupažo laką. Tačiau, kiek bebandžiau, modelinukai tikrai kažkiek tampa lipnūs...

Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 14:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki dar kartą. Žiūriu, čia tylu pas mus... Na ką gi, rodausi ko turiu namuose:

tikuos, kažką bus įmanoma apžiūrėt...

Ir dar va darbelį įkeliu, čia neva buvo mozaikos bandymas...

na, kaip jums? Ir dar, ar mokysimės mozaikos šiais mėnesiais?

Atgal į viršų
linamas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 15:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na va, žadėjau pasirodyt kąaš įsigijau šiai klasei, bet po krist foto praradau ir norą ir amą
nes pas mane tik pradžių pradžia-pirmieji pirkiniai...
ai,bala nematė, bandau lygiuotis vis tiek

Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 16:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nenusimink per ilgą čia prikaupiau, tikrai ne per vieną ir ne per du pirkimus .

P.S. Šeštadienį su atvykstančiu broliu iš Anglijos gausiu įrankius, knygutę ir formelių. Bus smagu pasigirt

Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 19:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas visoms,

pradžioj norėjau tamstos mokytojos paklausti pačiai pačiai pirmai pradžiai lako tikriausiai nereiks? Tikiuosi ir spalvų nedaug. Šiandiena internetu užsisakiau keletą prekių, tačiau spėju, kad gausiu tik po švenčių. Tai keletą spalvų ryt nulėksiu ir nusipirksiu, kad laiku pradėti mokytis .
O štai tik keletas darbelių, kurie man patiko naršant po internetą. Aišku, yra labai labai daug grožių ir naršant labai tinka posakis: "Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių."
http://www.auksarankes.lt/forumas/pics/93267ab70ab2.jpg
http://www.auksarankes.lt/forumas/pics/d121b7647f67.jpg
http://www.auksarankes.lt/forumas/pics/bd6117a2f2a0.jpg

krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 20:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika miela klasioke, man rodos, pats pirmasis darbelis yra mūsų etkutės (ar kaip ten ) praėjusio konkurso.

Va, man patinkantys darbukai:
http://picasaweb.google.com/margaryta.l/MargaritosGalerija/#5264364940037546402
http://picasaweb.google.com/margaryta.l/MargaritosGalerija/#5457352140065972498
http://picasaweb.google.com/margaryta.l/MargaritosGalerija/#5442473015793897090 ir t.t.
va, tokių dalykų daug maž norėčiau išmokti
Nebegaliu sulaukti mokslų. Spirgu tiesiog , tad nepykit, jog taip dažnai reiškiuosi

Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakarėlis
Aš dažniau būsiu vakarais prisijungusi, tad jei ilgai tylėsiu - nesijaudinkit - niekur nedingau
Krist22, esi sukaupusi tikrai nemažą lobį. Aš tiek visokiausių formelių ir priedų net neturiu Tau tikriausiai net į klasę nereikėjo eiti, jeigu dar vieną knygutę ir kažkokių priedų atveš, tai tik pasiraitoti rankoves ir pirmyn Gal pati savo kokią techniką sukursi
Tavo mozaikinis darbelis man pasirodė gražus. Tik iš arčiau pasižiūrėjus, rodosi, kad priekis "nubrozdintas" Ir šiaip norėtųsi aiškesnės nuotraukos. Kai fotografuosi namų darbelius, tai svabiausia turėtų būti, kad pats darbelis aiškiai matytųsi, būtų visas fokuse, o ne tik jo dalis. Kompozicija nebus svarbi, tik darbelis
Linamas, tavo pirmieji pirkiniai geri. Išties nebūtina skubėti visko prisipirkti - pinigus išleisti visada spėsim Be to, kaip sakiau, daugelį vairių formelių ar struktūrų galima rasti namie Tų fimo įrankių aš dar nesu bandžiusi, tad bus įdomu išgirsti tavo nuomonę vėliau, kaip jie

O Margutės darbeliai man pačiai irgi labai patinka. [Su mielu noru pas ją pasimokyčiau ]
Čia dar daugiau nuorodų jums akis paganyti ir įkvėpimo semtis
http://www.polymerclaydaily.com/wp-content/uploads/silas_dahlia_necklace_lg.jpg
http://www.flickr.com/photos/marsdesign-marcia/
http://www.flickr.com/photos/creativespirit/sets/72157604804515771/
http://www.flickr.com/photos/ayeletbeads/sets/72157615325848478/
http://janezhaoarts.com/images/67_1.JPG
Aš kai užsižiūriu, tai net laiką pamirštu

Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 10:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai jau tikrai... Nuostabu.... O dėl lobio, tai tikrai knygos ir formelės neatstos tikro žmogaus patarimų , man dar daug kas neišeina. Kad ir sukurėlių spalvų suliejimai...Tad labai džiaugiuosi šia akademija, kaip nauju iššūkiu ir tikrai nesigailiu

P.S. O kas liečia darbelį, tai kai mano tėtis atvažiuos, pašlifuosim labiau, mat tokį aparatėlį turim, o pati bijau pirštų nusišlifuot

Atgal į viršų
krist22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 14:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip tylu čia... O aš vis dirbu, tobulinuos

Štai, lauksiu mokytojos pastabų:

Čia tokia primakaluota technika . Ale mozaika ir dar kažkoks mini paraitymas. Keista, bet fotoaparatas niekaip nefotkina violetinės spalvos... Vis mėlyna čia jam...

ir auskariukai.

Tikiuosi, dabar bus galima kažką įžiūrėt, bandžiau fotkint be blykstės, tad truputėlį išsiliejo.

Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 23:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prisistatau - prablaškyti tylos
Šiandien sukurpiau šiokį tokį pamokų planelį. Laiko nėra daug, o norisi daug padaryti ir pabandyti, tad nemažai užsibrėžiau Bet akademijos eigoje bus galima keisti ir koreguoti.
Taigi, pirmiausia, kadangi klasėje yra ir visai modelino nečiupinėjusių merginų, pradėsim nuo nesudėtingo spalvų maišymo ir minkymo O po to numačiau Mokume gane metodą, spalvų perėjimus ir "vyniotinių" gamybą ("Milefiori"), karoliukus su sukūrėliais, "natashos" karoliukus. Bei, kadangi buvo didelis pageidavimas, - mozaiką (šitas būdas lyg vadinasi plėšytos akvarelės ar panašiai). Tvarka nebūtinai bus šitokia.
Jei kuri nors turite kokių pasiūlymų, norite kažką pridėti ar atimti - laukiu. Nebūtinai dabar - jei mokslų eigoje ką nors sumąstysite - sakykit ir keisim

Krist, smagu, kad pati bandai tobulintis. Tavo darbeliai atrodo įdomiai, tik man čia netinka tas mėlynas mozaikinis fonas. Gėlytės ir virvutė tokios ramesnės spalvos, o mėlyna - tokia "rėkianti" Gal tik nuotraukose ji tokia ryški? Manau, jog tokius iškilius motyvus kol kas bandyk lipdyti ant vienspalvio švelnesnio fono, kad labiau išryškėtų.
Ar tu lakavai darbelius, ar klijavai? Nuotraukose, ypač pakabučio, matosi, lyg lako sankaupos šalia burbuliukų. Ir auskarų raudoni lapeliai užsiteršę. Lyg voratinkliais. Tokių darbelių rekomenduoju nelakuoti Lako gali prilįsti į duobutes ir tarpelius. Geriau patį pagrindą palyginti prieš kepant ar ant jo lipdant. Dar tau reikėtų labiau sulyginti mozaiką su pagrindu - auskariukuose labai matosi po du griovelius, atrodo lyg suskilęs modelinas ten. Nors kairiam auskare lyg specialiai padaryti?

Atgal į viršų
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 08:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho aš net tokių technikų nesu girdėjusi
Aš būsiu klasėje tokia labai klausinėjanti
Kur reikėtų įsigyti kočiojimo mašinėlę?Ar jos gali prireikti mokslams?

E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 08:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,
Krist, perziurejau su dideliu malonumu tavo darbelius, tikrai labai grazus . Ziuriu teks man nemazai padirbeti, kad nors kiek prilygciau... Bet nieko, manau tamsta Galija mane patems ir as tobulesiu, tobulesiu ir pagaliau ka nors idomaus parodysiu . Kas liecia pamokeliu eiga, tai negaliu visisškai nieko komentuoti: juk esu visiškai žalia, tad man viskas tiks .

linamas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 08:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man taip pat įdomu: ar labai reikalinga ir naudinga ta "paste maschine" (berods taip vadinasi) ?
šiaip jau ne karvę ji kainuoja, galima būtų ir įsigyt

o dėl pamokų plano-viskam pritariu, nes dar nieko nieko, iš to ką čia išvardinote, nemoku

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 110

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.