Timari klasė VIII (Papuošalų gamyba)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
timari
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 16 Rugsėjo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 18:09    Rašyti temą: Timari klasė VIII (Papuošalų gamyba) Atsakyti su citata

Sveikos, mielosios mokinės, Arvile, Globusyte, Vignola

Labai džiaugiuosi po ilgų apmąstymų pasirinkusi jus tris. Tikiuosi gerai sutarsim ir kartu žengsim didelį žingsnį pirmyn.
Per šią mums skirtą įžanginę savaitėlę norėčiau aptarti mokymosi planą, sužinoti ko tikitės išmokti, kas labiausiai nesiseka, pateikti priemonių sąrašą, ką būtina turėti. Na bet visų pirma linksmoji dalis - susipažinkim

Esu Sandra, man 20 metų. Šiuo metu gyvenu Vilniuje, čia studijuoju lietuvių kalbos filologiją. Studijas sėkmingai derinu su papuošalų kūrimu. Dievinu gyvūnus, knygas ir ,žinoma, karoliukus

Ką gi, laukiu jūsų prisijungiant

Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Rugpjūčio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 18:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki tamsta mokytoja ir klasiokės

Sandra ačiū labai ,kad išrinkote mane mokytis šitoj klasėj,aš šiandien iš ryto kai pamačiau sąrašus negalėjau patikėti .... labai apsidžiaugiau...

Esu Katerina Vignola, man 31, iki penktadienio dirbau auklėtoja,bet kaip tik pasibaigė mano sutartis ir dabar galėsiu skirti daug laiko mėgstamiausiam užsiėmimui - rankdarbiams Dar trumpai apie save:) mėgstu skaityti,keliauti,italų kalbą,pramoginius šokius ....na kol kas tiek:)

Aš iš karto noriu paklausti mokytojos: kur perkate visas detales?Lietuvoje ar siunčiatės iš kažkur?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 18:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika prisijungusi
Perku kone visur Vienoje vietoje niekada nėra visų man reikalingų medžiagų, todėl tenka ir siųstis iš užsienio, ir iš Lietuvos parduotuvių, ir po Vilniaus parduotuvėles pavažinėt. Gal konkrečiai apie kažkokias medžiagas įdomu sužinoti? Pasistengsiu atsakyt

Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na aš dar nesu padarius daug papuošalų,bet man labai patinka sendinti metalai varis,žalvaris,nusipirkau iš vienos merginos įdomių detalių,bet žinau,kad ji iš kažkur siuntėsi....kiek Vilniuje ieškojau,nieko įdomesnio dar neradau....tai gal galėtum pasidalinti vietom Vilniuje kur galima pirkti būtent vario,žalvario detalių,o šiaip man įdomu viskas,nes esu naujokė.....
Kur swarovskio kristalus geriausia pirkti?Nors pastebėjau,kad kartais ir paprasti irgi gražiai labai atrodo,kuo skiriasi jie?
Na ir aišku norisi jau sąrašiuko....

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Džiugu, kad neapsiriboji ties sidabro spalva. Įsibėgėjus pamokėlėms paeksperimentuosim su įvairiais metalais
Patarčiau pasižvalgyt po rankdarbiai.com. Ten turėtum rast viską ko reiks mūsų pamokėlėms ir dar daugiau. Ten didžiausias žalvario, vario spalvos detalių pasirinkimas.
Kas liečia akmenis ir Swarovski kristalus, užsuk į Akmenėlius Pilies gatvėje. Ten taip pat didžiulis pasirinkimas. Tik ten reikia atsirinkt prekes, kurios atitinka kainą, nes daug kas yra brangoka.
Pradžiai galima naudoti ir stiklą, aš pati tik gerai įsibėgėjusi perėjau prie Swarovski kristalų. Nors čia aišku ne taisyklė
Sąrašiuką pasistengsiu pateikti rytoj, kol kas norisi sulaukt kitų bendraklasių

Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras

Netikėtai draugė skype pranešė man naujieną - patekau į klasę
Tai man buvo netikėtumas, kadangi per visas rutinas ir šiaip pasiruošimus Kalėdinėms mugėms buvo visai iškritę iš galvos. Be to, tikėjausi pranešimo el. paštu (na tą tai dar vis tikrinu).
Tai man tikrai džiugi naujiena
Esu mama, kuri tik ką baigė savo motinystės "atostogas", kurių eigoje pradėjau gaminti papuošalus, nors visa tai užkabino mane daug ankščiau, kai parduotuvėse dar nebuvo viso to grožio, kas yra dabar. Naudojau SEnukų reples, atkaitintą, plieno vielą ir plonytę vielutę nuo vyno butelių (kaimynai manęs nesuprasdavo iš pradžių )
Manau, kad medžiagų ir įrankių turiu daugiau negu pakankamai.

Dabar mano didžiausias džiaugsmas ir įkvėpimas yra mano žiogiukas bei papuošalų gamyba. Ir tai, ir tai suryja visą mano laiką, kurio taip norėtųsi tikrai daugiau.

Mano siela

Taip pat noriu pasisveikinti ir su bendraklasėmis

Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 23:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai džiaugiuosi,kad eksperimentuosime,nes aš turiu ir sidabro detalių,bet kažkaip niekaip man neišeina su jomis susidraugauti,dėlioju,dėlioju...ir vis padedu į vietą...grįžtų prie savo žalvarinių...labai norėčiau sužinoti subtilybes darbo su stiklu,prisipirkau širdelių su viena skylute ir bandžiau sukti gražiai dvigubas kilputes,pačios kilputės-puse bėdos ,bet stiklas koks trapus,tai turbūt tik su vielute galima daryti tokius daiktus,su minkštais smeigtukais nelabai?

Ačiū už nuorodas,žiūrėsiu ten....o dar pamačiau tokia mažą parduotuvėlę prie Coca Cola plazos,ten verslo centras atrodo....ten atrodo kaip tik Swarovski jų specializaciją,ar apsiperkat ten kas nors?

Globusyte sveika
Malonu tave sutikti čia,man atrodo mes kažkada kažkokias dekupažo reikalas bendravom,nes turiu tavo kontaktus skype

Atgal į viršų
Arvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, mokytoja ir klasiokės
Labai noriu padėkoti mokytojai Sandrai , kad priiėmė į klasę.
Taigi aš esu Arvilė. Iš klasės būsiu jauniausia (ir vėl ) man 13 metų. Mokausi groti kanklėmis, bei pianinu. Bet labiausiai mėgstu kurti papuošalus Tik žinoma yra kur tobulėti.. Labai norisi papuošalą padaryti kuo gražiau, dailiau. Tad man ši akademija reiškia labai daug Labai stengsiuosi jūsų nenuvilti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 25, 2010 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vignola rašo:
Labai džiaugiuosi,kad eksperimentuosime,nes aš turiu ir sidabro detalių,bet kažkaip niekaip man neišeina su jomis susidraugauti,dėlioju,dėlioju...ir vis padedu į vietą...grįžtų prie savo žalvarinių...labai norėčiau sužinoti subtilybes darbo su stiklu,prisipirkau širdelių su viena skylute ir bandžiau sukti gražiai dvigubas kilputes,pačios kilputės-puse bėdos ,bet stiklas koks trapus,tai turbūt tik su vielute galima daryti tokius daiktus,su minkštais smeigtukais nelabai?

Ačiū už nuorodas,žiūrėsiu ten....o dar pamačiau tokia mažą parduotuvėlę prie Coca Cola plazos,ten verslo centras atrodo....ten atrodo kaip tik Swarovski jų specializaciją,ar apsiperkat ten kas nors?

Globusyte sveika
Malonu tave sutikti čia,man atrodo mes kažkada kažkokias dekupažo reikalas bendravom,nes turiu tavo kontaktus skype

Servetėlės, servetėlės ir dar kartą servetėlės. Aš dar jomis nepersirgau iki galo, bet laiko atžvilgiu papuošalai pirmoje vietoje. Beje, čia jau rimta liga. Vis mažai ir mažai.....

P.S. Dar neperpratau auksarankių sistemos, tai galiu truputį persistengti

timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 00:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Globusyte, Arvile, sveikos prisijungusios
Ką gi, susirinkus visai šeimynai tikiuosi, jog pasiruošimo savaitėlė neprailgs ir galėsim kibt į mokslus
Vignola, pradėjai tai išties ne nuo lengviausio Stiklas tikrai gana trapus, ypač kol dar rankos neįgudusios lankstyt kilputes, o su širdelėmis dar sunkiau gražiai apvyniot kadangi skylutė viršuje ir ji dar šiek tiek žemiau. Pabandyk pervert žiedelį. Vinukai tam nelabai tinkami, reiktų 0,6mm minkštos vielutės. Kaip minėjau, ryt pateiksiu sąrašiuką, teks ir vielutės įsigyti
O toje parduotuvėje, deja, nesilankiau, progai pasitaikius užsuksiu

O kolkas prašom atsakyti į keletą klausimų. Taip mokytoja geriau orientuosis

1. Įvardykite, jūsų manymu, savo stipriąsias puses papuošalų gamyboje
2. Įvardykite savo silpnąsias puses, kur norėtumėt pasitobulinti
3. Kokiais papuošalais žavitės?
4. Ko norėtumėt išmokti šioje klasėje?

Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 00:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kolkas prašom atsakyti į keletą klausimų. Taip mokytoja geriau orientuosis

[/quote]

1. Sunkus klausimas. Gal kartais pritrūksta fantazijos...
2. Čia dar sunkesnis klausimas. Va!!!! TRys gijos, tarkim, apyrankei (ateina trys troseliai, o tiltukas toks kūūūūdas). Memory Wire dvigubos panaudojimas. Na dabar daugiau kaip ir nelabai sugalvoju,nes visa tai dažniausiai iškyla eigoje ir tada daug laiko sugaišti nete arba improvizuojant
3. Visais iš akmens ir metalo.Šiuo metu vintage...
4. Nesupykit, bet atsakymas - visko, ko dar nemoku

Arvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 00:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

1. Hmm.. Tikrai sunkus klausimas. Tikiuosi nesupyksit jei neatsakysiu, nes lyg ir neturiu labai stipriųjų pusių
2. Labai nesiseka uždaros kilputės, o, ypač jų jungimas.
3. Labai žaviuosi papuošalai iš vario ir žalvario.
4. Norėčiau išmokti labiau derinti spalvas, tobulinti techniką.
Atgal į viršų
Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 00:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man sunku atsakyti,kadangi esu tik pradedančioji,ir man viskas bus nauja...

1.Šiuo metu galiu pasakyti tik tiek kad stengiuosi viska daryti kruopščiai,kad kilpos būtų lygios tvarkingos,mokausi,turbūt esu pati "žaliausia"mokinių kolektyve:-D
2.Man viskas yra nauja,taigi mano pusės visos silpnos,bet aš labai stengsiuosi ...
3.Kaip ir sakiau,labai patinka varis,žalvaris,kristalai,ryškios spalvos,bet esu atvira visoms naujovėms ir pasiruošus eksperimentuoti...
4.Irgi sunku atsakyti,turbūt visko,na kiek įmanoma daugiau per laiką kurį turime:)

Ir mergaitės nepykite uždavinėsiu daug klausimų,kurie pažengusioms bus juokingi ,bet gi tam ir atėjau,kad labai noriu mokytis

Atgal į viršų
timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 17:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Ačiū visoms už atsakymus.
Vignola, man patinka tavo užsidegimas mokytis, visada laukiu klausimų

Prekių, kurias reikia turėti sąrašas:

1. Trejos replytės: apvaliomis nosimis, kirpimui ir spaustukų užspaudimui. (Aš turiu replytes trys viename, kurios atlieka visas tris funkcijas, bet norėdama nukirpti vielutę prie pat karoliuko, naudoju paprasčiausią nagų karpiklį).
2. Troselis arba storesnis valas
3. Sidabruota 0,6mm storio vielutė
4. Smulki ir stambesnė grandinėlė
5. Spaustukai (http://www.firemountaingems.com/images/P6257FNB.jpg)
6. Spaustukų paslėpėjai (http://www.firemountaingems.com/images/P2670FYB.jpg)
7. Tilteliai troseliui (http://www.firemountaingems.com/images/P4050FYB.jpg)
8. Žiedeliai (5 arba 6mm skersmens)
9. Auskarų užsegimai
10. Vėrinių ir apyrankių užsegimai
11. Smeigtukai (Turėkit ir paprastų ir su burbuliuku. Ne trumpesni nei 50mm)
12. 2 arba 3mm burbuliukai
13. Įvairūs intarpai bei kepurėlės
14. Įvairūs akmeniniai, stikliniai, metaliniai karoliukai.

Fotografavimui:

Įvairaus spalvoto ir faktūrinio popieriaus. Jeigu turite galimybę įsigyti ir kelių spalvų veltinio lakštai

Turbūt iškils klausimas ar pirkti sidabro ar kitokios spalvos detales. Patarčiau nepirkti po daug, bet įvairesnių spalvų. Tarkim sidabro spalvos ir žalvario. Tik turėkit omenyje, kad jeigu jau gaminsim tarkim apyrankę, tai ir burbuliukų ir intarpų ir tiltelių ir spaustukų, žodžiu, beveik visko reikės būtent tos spalvos. Aišku pradžiai užteks jei turėsit sidabruotas detales.

Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 17:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, manau, kad fotografavimui galima ir improvizuoti? Nes galimybių veltiniui nusipirkti neturiu, o spalvoto popieriaus (pati daug bandžiau) irgi nenoriu pirkti.

Beje, apie pirkimus.
Dažniausiai ir greičiausiai pinigus išleidžiu rankdarbiai.com
Tačiau taip pat perku ir perliukas.lt, karoliukai.cz, akmenuku-vaivorykste.
Lietuvoje man jau per mažai pasirinkimo, tad perku ebay (tam reikalingas paypal bei banko, kuriuo naudojatės, internetinio atsiskaitymo kortelė).
Įrankius taip pat esu nusipirkus iš ebay, kadangi tie patys (man patinkančios firmos) Lietuvoje yra labai brangūs. Tačiau neblogos replytės yra ir pigesnės. Tai priklauso, nuo to, kiek ir kaip žadate užsiimti papuošalų gamyba. Nes šis malonumas yra gana brangus. Ir visada visko yra per mažai
Beje, taip pat auksarankėse yra daromi bendri užsakymai iš firemountaingems ir kitų parduotuvių. Tai priklauso, ar Jūs norite mokėti tarpininkei ir kiek. Beje, labai atidžiai perskaitykite tarpininkės sąlygas (aš esu padegus).
Tai kol kas tiek iš mano patirties.

timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 18:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Globusyte, nebrangaus ir įvairiaspalvio veltinio veltinio galima nusipirkti Panoramoje (matau tu vilnietė). Bet čia būtinybės nėra, gali pasieškot spalvotų ir pastelinių, raštuotų fonų žurnaluose, knygose. Tikri lobynai yra paveikslų reprodukcijų knygos. Norėčiau, kad nepasiliktume prie sau įprastų fotografavimo būdų (prie jų bus galima sugrįžti bet kada), o ieškotume naujų
Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos:)

Man jau tik dėl sąrašo kilo klausimų daug

1.Kas yra troselis ir kokios jis spalvos turi būti?
Rankdarbiai.com radau
7 gijų troselis dengtas nailonu 0.38, baltas, 1m
[w7ncta38] čia tokio reikia?

Turiu kažkokį valą,bet dar nesu bandžius...o dar turiu daug tipo guminių siūlų ,nzn. kaip vadinasi,bet dariau savo apyrankes su šitais...ar prireiks mums?ar naudojate savo apyrankių darymui?

O dar mačiau daug vielučių ryškių spalvų,kam tokios yra naudojamos?

2.2 ar 3 mm burbuliukai kas tai per burbuliukai?

Atgal į viršų
Arvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na viską kaip ir turiu, tik vat veltinio lakštų negaunu niekur nusipirkti
Atgal į viršų
timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 21:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Arvile, nieko tokio. Čia tik vienas iš daugybės galimų fonų. Kaip sakiau:
timari rašo:
čia būtinybės nėra, gali pasieškot spalvotų ir pastelinių, raštuotų fonų žurnaluose, knygose. Tikri lobynai yra paveikslų reprodukcijų knygos

Vignola, burbuliukai yra paprasčiausi metaliniai Štai tokie: http://www.rankdarbiai.com/catalog/images/100_6821.jpg
Jie reikalingi ne visada, bet jų pagalba atviros kilputės išeina dailiau ir karoliukas laikosi tvirčiau, nesikraipo ir neslankioja. Štai tarkim šiuose auskaruose žymiai lengviau suraičiau kilputes (ypač prie drugelių) su burbuliukų pagalba.

[ Antr. Spalio 26, 2010 20:26 ]
0,38mm troselis tinka, bet iš rankdarbiai.com nesu naudojusi ir kadangi dengtas nailonu, tai turbūt tamposi, o toks mums netiks. Ir guminiai siūlai netiks. Turi būti pilkas, štai toks: http://www.akmeneliai.com/Katalogas/Troselis-038mm-P763.html
Patarčiau pirkt metrais, nes visos ritės tikrai nereiks. Tinka žinoma ir valas, tik ne pats ploniausias.
Vielutės naudojamos labai plačiai. Turbūt plačiausiai wire wrap ar biserio darbams (gyvūnėliams, medeliams , sagėms ir panašiai). Mums jų neprireiks

Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikiuosi,kad burbuliukų pavyks surasti ir vario ir žalvario spalvų,aš net nepagalvočiau,kad juos galima taip auskariukuose panaudoti:)...
Tai rytoj važiuosi papildyti savo atsargas,nes bijau,kad prieš šventes iš rankdarbiai.com nespėsiu gauti viską

Atgal į viršų
Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, Timari, variantas su knygomis mane tenkina (nors jau irgi bandytas
Šiandien lauke dar radau gražių lapų ir augalų. Beje, aš gyvenu ne visai mieste. O dabar, kaip kiaulystė, subyrėjo abi mašinos, tad liekam namuose ir grožimės gamta.
Kaip tik su mielu noru sudalyvaučiau kokioj specifinėj papuošalų fotografavimo meno akademijoj, bet, deja....

Arvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 26, 2010 23:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Knisu knygų lentynas Kol kas pavyko rasti tik seną maldaknygę, kuri tikiuosi pravers
Ir dar turiu tokį klausimėlį: kaip atrodo tas faktūrinis popierius ieškojau internete, bet nieko nepavyko rasti.
Atgal į viršų
timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 08:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vignola, užsakydama prekes, brūkštelk jiems, kad reikia skubiai ir kitą dieną jau galėsi atsiimt Be to, pradžiai bus reikalinga tik vielutė, tad pirkimas gali užsitęsti ir iki kitos savaitės vidurio.
Globusyte, suprantu ir, kaip sakei, čia būtinybės nėra, palieku šitą dalyką jūsų fantazijai. O apie gilesnes fotografijos žinias ir aš pasvajoju, tikiuosi prieis ir tam laikas
Arvile, faktūrinis popierius yra su įvairiausiais iškilimais, grubus ir visai plonytis. Naudojamas įvairių atvirukų gamybai, scrapbookingui (albumų dekoravimui) ir panašiai. Pavyzdžiui šioje foto faktūrinis popierius yra apačioje: http://farm5.static.flickr.com/4075/4926610960_e0a8bb4692.jpg
Dar turiu įdėją fotografavimui - ryžinis popierius. Jis naudojamas dekupažui, tačiau mano manymu puikiai pasitarnautų ir fotografijoje. Štai toks pavyzdžiui:http://artmanija.lt/goods/gid,10414/Ryzinis-popierius-Snibzdesys.html
Įdomaus popieriaus galima rasti ir štai čia: http://artmanija.lt/contents/cat,236/SKREBINIMAS.html

Vignola
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mergaitės

Aš vėl su klausimu,darau užsakymą dabar ir dėl vielutės kilo abejonių ....
Ar tinka varine sidabro spalvos?
http://www.e-karoliukai.lt/lt/flypage/akcija/varines-vielos-ritinelis.html

Niekada nesu nei mačius nei naudojus,todėl ir kyla tokių juokingų klausimų .....

Ir dar dėl troselio,ar gali būti vietoj 0.38 0.35?

Atgal į viršų
Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 22:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tik Gutermann žalvarinė linkus lūžti, visos kitos dažniausiai yra sidabruotas varis, aukstuotas varis. Kietesnėse būna plienas, maišytas su berilu.
Šitą vielutę naudojau tik spalvotą - visai nebloga.

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 18

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.