Neakivaizdinė klasė VIII
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 27, 2010 19:22    Rašyti temą: Neakivaizdinė klasė VIII Atsakyti su citata

• Ši tema skirta tik namų darbams ir mokytojų pastaboms, todėl prašau jos neužkišti plepalais, plepėti galėsite pertraukėlės temoje.
• Savo pranešimo viršuje paryškintu arba spalvotu šriftu parašykite kokiai mokytojai jis skirtas.
• Jei vėliau norėsite atsiskaityti kartu su kitais mokiniais ir gauti diplomą, turite laiku atsiskaityti visus namų darbus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 11:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, aš Gabris, man 12. seksiu Galijos modelino pamokas ir aliai netradicinių papuošalų kursus.

aliai- netradiciniai papuošalai

Krizz:

1. man papuošalas nepatiko savo forma, spalviniu. simetriškas. nestatiškas. kontrastingos spalvos.
2. darbas patiko, toks minimalistinis. kontrastas labai nežymus. nestatiškas asimetriškas papuošalas.
3. man nepatiko sagų ir kitų detalių kompozicija, pats nedaryčiau tokių papuošalų. asimetriški, statiški.
4. man labai patiko, kadangi apnertas, ar apmegztas. spalvų kontrastas nemažas, gražiai žiūrisi spalviniai. statiškas (?), simetriškas.
5. man labai patinka spalvinys, kontrastas tarp spalvų nelabai didelis. simetriškas papuošalas, nestatiškas. kompozicija minimalistinė, rėžiai metale, užpildo tuštumą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

simetriški auskariukai, gan didelis kontrastas tarp papuošalo bei fono, ir tarp pačių auskarų spalvų. netradiciškumas: įdomus užsegimas, bei papuošalo forma. statiški auskarai.

vėrinys simetriškas, spalvų kontrastas suteikia žaismingumo, tokio „linksmumo“. iš spalvinio derinio, suprantame,jog tai vasariškas papuošalas. nestatiškas. karoliukai pasirinkti taikant vienodas proporcijas. netradiciškumas: spalvinis derinys, formų kaita.

Atgal į viršų
Gintarine Ledi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 08:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

-AIVA- SuTAŽAS -

Seksiu Aivos klasės sutažo paslapčių pamokas, esu Gintarė, 24m. Pirmi bandymai kiek gruboki, bet stengsiuos atidibti ranką Jau pati matau savo klaidas, biseri atvirkščiai suvėriau..
Lauksiu kritikos, patarimu. Sutažo juostelių šiek tiek mažoka, bet pradžiai manau užteksiu, užsisakysiu dar. Mano ištekliai (atsiprašau už nuotraukos kokybę)

Pirmoji sagė

GINTARINE-papuošalų galerija
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
slibiniene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Sausio 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 13:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, kiek suprantu cia reikia prisistatyti Taigi, esu Agnė. bandysiu mokytis AIVOS klaseje, su sutažu esu truputeli susidūrusi, jis man begalo patinka, žavi darbai daryti šia technika.
Na o čia mano paskutinis darbelis, kuris buvo padovanotas.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 1 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

GABRIUI

1. Galima įvardinti, kad tarp tų auskarų burbuliukų yra kontrastas, bet ,pasakyčiau,kad tik šiek tiek... Tai pakankamai tvarkingai sukomponuoti auskarai, bet jie neišsiskiria nei spalva, nei detalėmis, nei dydžių, nei tavo paminėtu užsegimu... čia panaudosiu,tą pačią frazę, kuria naudojau ir klasėje- darbas kuriame nesijaučia autoriaus.

2. ta pati bėda- darbas,kuriame nesijaučia autoriaus srendimo... tu teisingai jo kompozicija išnagrinėjai...taip, kaip įdomumą galima paminėti jo spalvinį derinį... bet, ne daugiau

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

Pati pačiausia (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 17:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smailini klasė VIII (Origamis)

Mano knygute,virseli papuosiau nuausta is karoliuku juostele
Atgal į viršų
vikuns
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, esu Viktorija man yra 15m. Mokinsiuosi AIVOS sutažo klasėje, sutažas man labai patinka ir čia technika padaryti darbai.
Atgal į viršų
Dykumoje
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 18:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kmalysko vėlimas
Norėjau paklausti, tas vilko paveikslas daromas iš sluoksnos ar karšinio?

Atgal į viršų
rencikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 19:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

-Lilė- žaislų nėrimas

Mano vardas Renata. Man yra 11 metu. Man labai patinka nerti ir noriu ismokti nerti zaisliukus . Stai ir as rodausi ka gi padariau cia bus baltas meskutis. Nuotraukoje matosi detales : kojos, galva su kunu, snukutis.

Laukiu atsakymo

Erikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 20:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva-sutažas
Laba vakara, esu Erika man 13 mano pirmasis darbas

Rytoj nufotografuosiu sagę be antros pusės ir su

Su pagarba,
Erika- Erikaa

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 20:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Auffrite O kaip pritvirtinai karoliuku juostele prie knygutes?
Labai idomus varijantas

Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009

Pati pačiausia (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su PVA klijais,juk prie popieriaus viskas labai gerai limpa palyginus.
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dykumoje rašo:
Kmalysko vėlimas
Norėjau paklausti, tas vilko paveikslas daromas iš sluoksnos ar karšinio?

Sveiki.
Atsiprasau, nežinau Jūsų vardo (neprisistatėt motyvaciniame laiškutyje)...

Šis paveikslas veltas iš sluoksnos.
Velsim ir iš karšinio.

Atgal į viršų
-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 29, 2010 22:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

rencikaa rašo:
Mano vardas Renata. Man yra 11 metu. Man labai patinka nerti ir noriu ismokti nerti zaisliukus . Stai ir as rodausi ka gi padariau cia bus baltas meskutis. Nuotraukoje matosi detales : kojos, galva su kunu, snukutis.

Sveika, Renata
O detales nerei iš schemos, ar pati iš galvos?
Šiaip neblogai, tik matau, kad galvytė nelabai gražios, apvalios formos, pabandyk daugiau prikimšti, turėtų pasitaisyti

-Lilė-

rencikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 11:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, taip aš nėriau pati iš galvos. Tiesiog pasiskaičiau kaip reikia nerti kamuoliukus ir pradejau nerti taip paprastai be schemu. Ačiū už patarimus. Per savaitgali pabandysiu kažka nunarplioti.

rencikaa

-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunuolė rencikaa lauksim meškučio
Erikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 13:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva - sutažas
Laba diena, rodausi su pirmąja sage. Be ir su antra puse man pačiai nepatinka taip kaip padariau :( neįsivaizduoju kaip padaryti :( Sagės- ne mano stichija bet mokinsiuosi nes to tikrai reikia

Ir dar turiu klausimėlį : ar tokia antra pusė turėtų būti?

Su pagarba,
Erika

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 19:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva-sutažas
Labai atsiprašau pamiršau įdėti su antrąja puse

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 20:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, esu Ona Marija.Man 12 metų. Seksiu aliai netradicinių papuošalų kursus.

Bandau atsiskaityti užduotį-

Gražios ryškios spalvos,papuošalai originalūs,įdomūs.Pati mielai nešiočiau tokias sages.

Papuošalas man nelabai patiko. Mano nuomuone perlai ir medis nelabai tinka,mat perlai gan brangūs o medis pigesnis. Tad papuošalas atrodo gan keistai.

Lietuvės darbas. Gražus,įdomus,originalus,labai patiko spalvos (nesipjauna tarpusavyje),tas stiklo trapumas ir metalo tvirtumas puikiai derinasi-tai puikius pavyzdys.

Atleiskit-pasikeitėt nick'a tai dabar nebežinau kaip į jus kreiptis.

Paulinuti
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 20:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva- Sutažas
Esu Paulina, man 17metų Užsiiminėju į vairiais rankdarbiais, tačiau naujasia sritis į kurią įkišau nosį, tai sutažas
Nepretendavau į klasę, nes nesu tikra ar užteks laiko ir sutažui ir pamokoms, tačiau stenksiuosi mokintis čia ir pateikti namu darbus laiku

Mano keletas darbeliu

Sutažo apyrankė:

Sagė su šiek tiek sutažo:

Jos blogoji pusė:

rencikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 21:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

-Lilė- žaislų nėrimas

Sveiki, man nesigauna nusinerti ausytes nes aš pirma kartą neriu žaisliuką. Gal galite padeti? Man jau liko nusinerti ausytes ir tada viską susiūti. O tada dekoruoti.

Ačiū

rencikaa

-Lilė-
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 21:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

rencikaa čia yra video pamokėlė kaip nunerti meškiukui ausytes:

http://www.youtube.com/watch?v=o7NFz3izckQ

sėkmės neriant, jeigu kyls klausimų - rašyk

-Lilė-

Aiva
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 29 Kovo 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Spalis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 23:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, neakivaizdininkės sutažo mylėtojos , o jūsų visai nemažai Tai gi trumpai:

Gintarine Ledi, pirmiausia dėl foto, pasisteng fotografuoti be blykstės ir ne tiesioginiuose saulės spinduliuose Kitaip darbelis praranda tikrąjį vaizdą ir sunku ką įžiūrėti Na, o kiek segė matosi, tai man kiek visko daugoka joje, tačiau tai pirmoji segė, tad daug nesikabinsiu Ir dar norėčiau pamatyti blogąją darbelio pusę Beja, turimas sutažo juostelių kiekis tikrai pakankamas mokymuisi ir sveikintina, kad jos susuktos pagal rekomendacijas

Slibiniene, puikus komplektėlis, kiek matosi tvarkingai ir taisyklingai viskas atlikta, dar būtų įdomu pamatyti blogąją pusę. Šių, kaip supratau, jau neturi, bet gal turi kokį kitą darbelį parodymui ? Truputėli kabinčiausi prie apyrankės užsegimo, šis nesižiūri, per smulkus ir atrodo ne tvirtas. Geriausia būtų užsegimą daryti iš sutažo arba jei jis ne iš jo, tai turėtų būti gerokai stambesnis. Ir sekantį kartą įdėk šiek tiek didesnę foto

vikuns, sveika prisijungus Lauksiu pasirodant su darbeliais

Erikaa, darbeliai daromi ta linkme kuria reikia Apyrankėje per daug karoliukų, jie nelabai tvarkingai prisiūti, tačiau, tai ateis su praktika. Blogoji pusė turėtų būti kuo mažiau paslėpta, tavo uždėtas gabalėlis, labai jau perdidelis

Paulinuti, apyrankėje taip pat per daug karoliukų, reiktų daugiau sutažo raityti Užsegimas parinktas labai gerai Na, o segės blogoji pusė, tai labai šiaip sau. Vienintelis gerai padarytas dalykas, paslėptas užsegimas, o tie dygsniukai tai ne ne ne

Visom mergytėm: paskaitėlė apie papuošaliukų blogąją pusę bus antradienį, tada plačiau viską ir pakomentuosiu Tad užsukite į klasę pasiskaityti
Atgal į viršų
Austejad
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Št. Spalio 30, 2010 23:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kmalysko - vėlimas

Sveika Kristina aš Austėja .Jei gali patark kuri labiau tiks pavekskėlui:

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 123

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.