VIII Auksarankių Akademijos sąrašai
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 14:49    Rašyti temą: VIII Auksarankių Akademijos sąrašai Atsakyti su citata

Užsirašymo į Auksarankių Akademiją sąlygos:

* Prieš užsirasant gerai pagalvokite ar esate pasiruošę mokytis ir ar turėsite pakankamai laiko, noro ir finansinių išteklių reikalingoms priemonėms susipirkti.
* Pasirinkite vieną dėstytoją iš šio sąrašo. Įsitikinkite, kad atitinkate dėstytojo keliamus reikalavimus.
* Iki spalio 22d vakaro parašykite motyvacinį laišką išrinktam dėstytojui.
* Motyvacinio laiško viršuje paryškintu ar spalvotu šriftu parašykite kuriam dėstytojui adresuojate laišką.
* Prisistatykite ir nurodykite savo amžių.
* Įdėkite nurodą į savo darbų albumą/temą forume arba prisekite 4 nuotraukas.
* Laiškai dedami tik šioje temoje. Kitur įdėti laiškai ar išsiųsti asmeniškai negalios!
* Iškilusius klausimus, aptarimus ir kitokius komentarus prašau rašyti temoje „Auksarankių akademija VIII“. Šioje temoje rašomi tik motyvaciniai laiškai dėstytojams.
Būkite atidūs ir motyvaciniame laiške įvykdykite visus reikalingus punktus, nes žioplinėjimas nėra geriausias būdas patekti į Akademiją!

Lilė - žaislų nėrimas
Esu -Lilė- ir mokysiu Jus nerti žaisliukus.
Akademijoje sužinosite kaip pradėti i kaip gražiai užbaigti detales. Išmoksite tvarkingai prikimšti ir susiūti visas dalis. Susipažinsime kokiais būdais ir priemonėmis amigurumi žaisliukai yra apipavidalinami ir puošiami.
Savo klasėje pageidaučiau matyti mokinius jau mokančius nerti žemą stulpelį, pynutę, didinti ir mažinti akių skaičių.
Laukiu kruopščių, kantrių ir kūrybingų žmonių !!

Kmalysko - Vėlimas
Esu Kristina=Kmalysko.
Pasistengsiu Jums perduoti visas vilnos vėlimo subtilybes ir paslaptis. Peržiūrėsime dažnai sutinkamas vėlimo klaidas. Išmoksime velti SUPER plonus šalikėlius, pirštines ar riešines. Bandysim velti paveikslus, dekoruoti tašes. Galėsim pabandyti nuvelti skraistes ar rūbus. Pabandysim išmokti pasidaryti ar pasididinti šablonus, pasidaryti teisingus skaičiavimus. BEJE, bandysime Šibori techniką vilnos vėlime!
Taigi, DARBO garantuoju.
Tikiuosi, kad atsiras norinčiu Daug dirbti ir nebijančiu kritikos, klaidų ir darbų perdarymų.
Būtų smagu pamatyti jau dirbusias su vilna merginas.

Anuka - Fotografija
Šioje klasėje prisiminsime fotografijos pagrindus, aiškinsimės dalykus, kurie Jums neaiškūs, daug praktikuosimės, tad fotoaparatas šioje klasėje yra priemonė nr. 1. Tikiuosi, kad šios Akademijos pabaigoje pateiksite tokias fotografijas, apie kokias tik svajojote prieš pradėdami mokytis.
Motyvaciniame laiške nurodykite KODĖL norite mokytis fotografijos, KO norite išmokti.

Pusis - Dekupažas
Pradėsime nuo pradžios, bet bus ne tik praktikos, bet ir teorijos. Mokysimės kartu, nes dekupažas-tai niekada neišsenkantys atradimai. Ne tik komponuosime ir klijuosime servetėles (ne tik!), bet ir išmoksime kritiškai pažvelgti į savo kūrinį ir ji apibūdinti ir aišku, pateikti plačiąjai publikai. Noriu, kad mergaitės rašydamos motyvacinius laiškus pagalvotų ir atsakytu sau ir man: kodėl noriu pradėt dekupažuoti; ar turėsiu tam laiko ir finansų (mano preliminariais paskaičiavimais "startinis decupažavimo rinkinukas": priemones, medžiagos ir pan. jums kainuos apie 100 lt); ir kaip vertinu save. Nekantrių, nekruopščių ir neatsakingų, prašau nesivarginti. Mokslai - ilgi, reikės kantrybės ir nuoseklumo.
P.S. Prašom parašyti, ar esat bandžiusi dekupažuoti ir kaip sekėsi (2 sakiniai), norėčiau iškarto tą žinoti.

Aliai - Netradiciniai papuošalai
Klasės moto - sukurkim nuo pradžios iki galo tikrą rankų darbo papuošalą.
Mes ieškosim netradicinių medžiagų, sprendimų, komponavimo būdų, kūriant papuošalus, eskizuosim papuošalus ir , svarbiausia, bandysim visas detales papuošalams pasidaryti patys.
Tikiuosi ši klasė bus kūrybinėmis dirbtuvėmis.
Laukiami ieškantys, žingeidūs, besidomiantys įvairiomis rankdarbiavimo technikomis bei medžiagomis mokiniai.

Timari - Papuošalų gamyba
Šioje klasėje versim, tvirtinsim, derinsim, lankstysim, stengsimės kuo tvarkingiau pagaminti papuošalus nuo pradžios iki galo, nedaryti dažnai pasitaikančių klaidų. Taip pat gilinsimės į gamybos subtilybes: spalvų derinimą, įdomių derinių paieškas, skoningą papuošalų pateikimą fotografijose.
Todėl laukiu laiškų iš atsakingų, kruopščių, norinčių pasiekti maksimalų rezultatą žmonių.
Taip pat pageidaučiau, kad laiškus siųstų jau šiek tiek pažengusios, turinčios pagrindines vėrimo priemones ir, žinoma, fotoaparatą kandidatės.

Galija - Modelinas
Aš Galija – modelino gerbėja ir mėgėja. Pabandysiu ir Jus su juo supažindinti.
Mokysimės minkyti, maišyti spalvas, suteikti modelinui įvairias formas ir raštus bei sukurti kažką tikrai gražaus ir įdomaus. Priimsiu dar nieko nebandžiusius, bet labai norinčius išmokti, ar jau kažkiek žinančius, su kuo tas modelinas valgomas Svarbiausia – noras ir kruopštumas bei kantrybė. Stengsiuosi ir pati daug dirbti bei būsimų mokinukų neapvilti –tobulėsim kartu.

Smailini - Origami
Šioje klasėje mokysimes paprasta popieriaus lapą paversti kažkuom įdomaus, meniško. Norėčiau klasėje matyti meniškas merginas, t.y turinčias daug idėjų. Priimsiu tik tokius mokinius, kurie tikrai ras laiko visai šitai avantiūrai. Didelių reikalavimų nekeliu busimiems mokiniams, nes pati žinau, kad norin galima bet ko išmokti.
Pliusiukas būtų, jei jau būtumėte lankstę kažką.

Aiva - Sutažas
Sveiki, esu Aiva ir mokinsiu kurti sutažo papuošalus.
Išmoksime kaip pasirinkti tinkamas juosteles, kaip derinti spalvas, kaip pradėti ir užbaigti darbą. Stengsiuos atsakyti i visus Jūsų klausimus ir padėti iškilus sunkumams.
Jokių ypatingų reikalavimų savo mokinukams neturiu, svarbiausia noras mokintis ir kruopštumas, nes čia jo labai reikės.

Dalruka - Frivolite nėrimas adata
Mano vardas Dalia, mokysiu frivolite nėrimo adata.
Frivolite nėrimo galimybės - nuo nėrinukų iki papuošalų. Pasistengsiu jus išmokyti visko, ką pati jau moku.
Aš neriu beveik kasdien ir kuo daugiau neriu, tuo daugiau visokių galimybių atrandu. Noriu ir jus taip užkrėsti šia "liga".
Mokysimės nuo pirmųjų frivolite nėrimo mazgų, schemų iki sagių darymo.
Kažkokių specialių reikalavimų neturiu, svarbiausia, kad būtų didelis noras, užsispyrimas ir laiku atliktos užduotys.

Sėkmės visiems

Paskutinį kartą redagavo Perla, Tr. Spalio 27, 2010 19:32. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 16:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva - Sutažas
Sveiki,
esu Odeta, man 40 ir, vertinant pagal portalo bendruomenės amžiaus vidurkį, priklausau veteranų grupei
Nedaug apsiriksiu sakydama, kad iš visų keturių dešimtmečių jau 33 metai kaip rankdarbiauju. Esu krapštukė, užsispyrusi kaip ožka (teigiama prasme) ir turiu begalinį norą mokytis įvairiausių naujų dalykų. Ir mokausi, nes anot liaudies išminties "ką išmoksi- ant pečių nenešiosi".
Mezgu- rezgu- pinu- neriu- veriu- siuvu... Moku nemažai dalykų, tik nemoku vieno- kaip prailginti dieną, kad jos užtektų visiems sumanymams įgyvendinti.
Ir dar nemoku sutažo vingrybių... Absoliučiai. Net bandžiusi nesu.
Todėl prašausi į sutažo klasę. Viliuosi, kad pavyks prisijaukinti sutažo juosteles tiek, kad jos virstų įmantriais papuošalais. Ir ne tik papuošalais- vaizduotė jau kurią vieną tokį darbelį... Jei pakliūsiu į Akademiją, pamatysit, ką turiu galvoje
Pasidairykite po manąją papuošalų skrynelę

daugiau apie mane galite sužinoti apsilankę pagyrų puode
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3669&postdays=0&postorder=asc&start=0

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
monika_barbora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Anuka - Fotografija
As Monika. Man 18 metu.
Jau seniai megaujuosi fotografuodama viska aplink, bet is ivairiu fotografijos knygu nesugebu ismokti tai daryti kaip noreciau. Turiu cannon fotoaparata ir du papildomus objektyvus, bet nemoku ju naudoti taip kaip jie verti.
Noriu ismokti visu imanomu subtilybiu, gebeti pasirinkti tinkama programa, nustatymus.
http://s735.photobucket.com/home/MBJW_album

Jastyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 17:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Pabijojau kad galiu taip ir neišdrįsti parašyti motyvacinio, tai sėduos kol yra ūpas
Taigi, esu Justina, man 20m, nusprendžiau kad jau tiek laiko praleidžiant šiam forume būtų pats laikas ir sudalyvauti jo rengiamose akademijose, išmokti kažką naujo, pasidžiaugti kad yra nuostabių žmonių kurios noriai moko savo kūrybos paslaptėlių kitas
Pasirinkau dėstytojos Aliai klasę, nes jos darbelius ilgą laiką stebiu pagyrų puode, ne visada pareiškiu nuomonę, bet jie yra maža dalelė to, ką pati noriu kurti. Kita priežastis yra būtent ta, kad reikia galbūt paspirties, palaikymo, kuriant tuos tikruosius rankų darbo papuošalus. Kad kasnors galų gale pasakytų kad tai kas dedas tavo galvelėj yra kūryba.. Ir manau kad visa tai rasčiau šioje klasėje.
Labai tikiuosi patekti į šį bendraminčių būrelį
Įkeliu keletą savo darbelių nuotraukėlių

Mano darbeliai Facebuke Čia
Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 18:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aliai - netradiciniai papuošalai

Miela dėstytoja,

Aš Gabrielius Buzas, forume pasivadinęs Gabrio. vardu. Man 12 metų. Kuriu papuošalus jau apie dviejus metus, lipdau iš modelino beveik vienerius metus. Neseniai atradau nuostabų dalyką- netradiciškumą papuošaluose. Jau turiu kelis wire wrap pabandymus, porą asimetriškų auskariukų. Maždaug prieš mėnesį pradėjau eskizuoti papuošalus- įnešiau dar vieną smiltelę į savo mažytę dykumą. Norėtųsi, jog toje dykumoje, vis daugėtų tų smiltelių.
Mano keli darbeliai:

Mano darbų puslapiukas auksarankėse: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3415&start=550

Su pagarba,
Gabrielius / Gabris.
Atgal į viršų
apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 20:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lilė – žaislų nėrimas

laba diena, mokytoja, labai norėčiau patekti į Jūsų klasę, esu pasiruošusi kruopščiai atlikti visas užduotėles , rankdarbiais kaip tik susidomėjau šio puslapio dėka ir jau meteliai kaip užsiimu būtent nėrimu, bandau ir kažką kitą bandyt, bet nėrimas vistik labiausiai užkabino, mano darbelius galite pažiūrėti čia http://www.facebook.com/album.php?aid=2043498&id=1266729640&l=1a41a8dbf3 , nuoširdžiai tikiuosi pakliūti į Jūsų klasę
P.S esu Justina, man 21 metai

puodynėlė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4292

Atgal į viršų
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 20:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kmalysko - Vėlimas

sveiki, esu aira, man 20metų. Nusprendžiau parašyti ir galbūt pakliūti į vėlimo klasę. Turiu prisipažinti, kad vėlusi ankščiau nesu... Priemones kaip ir turiu jau, jei dar kažko reikės būtinai įsigysiu. Susižavėjusi blansytes darbais, nusprendžiau ir pati pradėti velti, tačiau... Tačiau baisu ką nors pradėti, neturint tvirto užnugario, kuris padėtų ištikus pirmiems sunkumams. Suprantu, kad yra konsultacijų centras, bet su mintimi ir viltimi laukiau akademijos. Esu begalo kruopšti, atsakinga, užsispyrusi, ryžto ir noro turinti, nusiteikusi daug ir sunkiai dirbti, paaukoti visa savo laisvalaiki, santaupas ir jėgas, kuo geriau atliekant užduotis. Turiu jau daug planų ir norų savo būsimiems darbams, o juk artėja ir didžiosios šventės,norisi nustebinti ne vieną artimą žmogų. Mano visus darbelius galite rasti: http://www.facebook.com/album.php?aid=10724&id=100000856660011
Tai ką labai tikiuosi patekti į šią klasę ir su nekantrumu lauksiu sąrašų.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 20:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Globusyte - Timari (papuošalai)

Sveiki, nors visą vasarą iš savo papuošaliukų "valgiau duoną", tačiau man to negana ir negana. Nors labiausiai žaviuosi klasikiniais modeliais, tačiau vis tiek traukia įdomesni darbai, kuriems, deja, kartais pritrūksta žinių, tačiau atiduodu duoklę ir improvizacijoms. Intensyviai domiuosi įvairiomis papuošalų darymo technikomis, turiu nemažai literatūros ir šiaip ... Tačiau norėčiau praturtinti savo žinias akademijoje.
Na gal dar pridursiu, kad pagal amžių taip pat jau seniai ne piemenaitė

Mano darbai www.globusytesskrynele.com

Laurė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 20:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Timari - papuošalų gamyba

Sveiki,esu Laura man 13 metų. Kadangi nelankau jokių būrelių,turiu laisvo laiko daug, norėčiau dar geriau ir gražiau išmokti padaryti papuošalus. Papuošalų gamyba užsiimu dar tik kelias savaites,todėl mane labai sudomino ši auksarankių akademija. Esu pasiruošusi visada laiku atsiskaityti namų darbelius,kad ir kur bebūčiau. Labai noriu patekti į jūsų klasę ir visa širdimi tuo tikiuosi.
Atgal į viršų
agotuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugsėjo 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kmalysko – Vėlimas
Sveiki esu Agota, man 12metų. Jau senokai užsiimu rankdarbiais. Labai noriu išmokti velti šlapiuoju būdu, nes kiek esu bandžius nelabai kas gaudavosi. Su adata jau esu nuvėlus nemažai auskaru, kelis meškučius, raktu pakabukus. Tik gaila, kad jų nenufotografavau tad neturiu ką parodyt. Labai norėčiau išmokt nuvelt šlepetes. Visas priemones vėlimui turiu. O esu labai kruopšti, visus darbus baigiu iki galo.
Labai norėčiau pakliūt i vėlimo klase, tad žiūrėsim kaip bus.
(kaip minėjau nuotraukų neturiu )
Atgal į viršų
Arvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Timari - Papuošalų darymas
Sveika, Timari
Tikrai nustebau, bet tuo pačiu ir nudžiugau, kad tu mokytojausi.
Na ir apie mane Esu Arvilė. Man 13 metų. Papuošalus kuriu jau beveik metus. Tačiau vis norisi tobulėti. Noriu išmokti gražiai ir tvarkingai sukurti papuošalus. Gilinti žinias. Taip pat ir gražiau pateikti fotografijose. Papuošalų darymų labai susižavėjau, tad niekaip negaliu sustoti juos dariusi, bet dar reikalinga pagalba, nes dažnai susiduriu su problemomis. Jei pateksiu į jūsų klasę tikrai labai stengsiuosi viską atlikti laiku ir jūsų tikrai nenuvilsiu
Ir keli darbeliai:

Atgal į viršų
Ruge:)
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 21:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki Esu Rugilė, man 22 metai, šiuo metu studijuoju. Papuošaliukų gaminimu susidomėjau prieš metus ir tai patapo mano gyvenimo dalimi Dažniausiai gaminu auskarus, kartais paminkau ir modeliną Labai norėčiau praplėsti papuošalų gamybos žinias, nes kartais kažkaip nelabai drįstu pradėti daryti kažkokius papuošaliukus, nes trūksta pasitikėjimo, atrodo, kad nepavyks taip kaip norisi , o dalyvavimas akademijoje paskatintų patobulėt ir geriau save išreiskti

Keletas mano darbelių:

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Yahoo Messenger
bituliute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 21:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pusis - Dekupažas

Laba diena
Esu Edita iš Plungės. Man 16 metų. Apskritai rankdarbiais užsiimu gana seniai, tačiau dekupažu susidomėjau prieš metus ir domiuosi iki dabar. Esu padariusi jau keletą darbelių, tačiau noriu išmokti įvairių naujovių, subtilybių, ko nors idomaus, ko dar apie dekupažą nežinau. Visus darbus stengiuosi atlikti kuo kruopščiau, gauti geriausią rezultatą, tačiau kartais tai nepavyksta. Pradėtą darbą visada darau iš širdies, kol baigiu.
Taigi, labai norėčiau, kad mane priimtumėte į savo klasę . Tada galėčiau pagilinti dekupažo technikos žinias, ir Jums padedant sukurti gražių darbelių.

Mano darbeliai :

http://public.fotki.com/bituliute/dekupaas/

Viso geriausio

Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Spalio 2010
Pagyrimų: 1

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2012 Rugsėjis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 22:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Anuka - Fotografija
Šiame forume esu naujokė, bet labai sudomino jūsų organizuojami mokymai, tikrai šaunus dalykas
Labai mėgstu fotografuotis ir fotografuoti... Turiu begales nuotraukų, tik trūksta žinių, kurias esu pasiruošusi sugerti kaip kempinė
Turiu fotoaparatą SONY DSC-H50, nėra jis profesionalus, bet manau ir su tokiu galima mokytis ir daryti geras nuotraukas. Todėl labai tikiuosi pakliūti į jūsų klasę ir stropiai mokytis, nes noriu išmokti kokybiškai fotografuoti, o tai, manau, ir yra svarbiausiai
Čia kelios mano darytos nuotraukos, su minėtu fotoaparatu:

Mano pagyrų puodas: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4228

http://public.fotki.com/benderiute/saldainiu-medeliai/page10.html
Atgal į viršų
Malderan
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 22:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AIVA - SUTAŽAS

Sveika, mokytoja,

esu Modesta. Man 29 metai. Mėgstu įvairius rankdarbius: dekupažuoju, veliu, paišau ir ant popieriaus, ir ant šilko, kartais kažką iš karoliukų padarau, dar neriu, mezgu (labai retai), siuvinėju, lankstau kusudamas, pjaustinėju ir karpau iš popieriaus, dekoruoju akriliniais dažais, lipdau. Žodžiu, nerimstu. Nuolat galvoj krebžda kokia idėja. Man smalsu, kaip ir ką padaryti. Didžiausia bausmė - sėdėti vienoje vietoje ir nieko neveikti (tada bent jau akis vartau ir dūsauju) )

Kai sykį pamačiau sutažo darbus, tai taip ir negaliu pamiršt. Labai įdomu ir netikėta, kad tokį grožį galima sukurti rankomis. Todėl noriu mokytis sutažo paslapčių.

Tikiuosi būti pareiginga mokine

Žemiau - įvairiais metais daryti darbeliai. Papuošalų niekada rimtai nekūriau. Tai tik pabandymai. Nusivyliau savo darbelių kokybe ir kuriam laikui palikau nuošalėj. Tačiau vis pasidairau atgal...

Atgal į viršų
Krizz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gruodžio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 23:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki

Esu Kristina, man 25 metai. Papuošalų kūrimu domiuosi jau labai seniai. Savo darbuose stengiuosi panaudoti skirtingas technologijas, juk taip įdomu išmokti vis ko nors naujo, dirbti vis su kitokiomis medžiagomis. Šiuo metu užpuolisi manija : žalvario, vario bei gintaro
Savo darbais noriu pasiūlyti ne tik metalo ar stiklo gabalą, bet ir dalį širdies, gyvą papuošalą, paliestą kūrybingų rankų.
Noriu, labai noriu mokintis šioje klasėje, dėl netradiciškumo, kūrybingumo skatinimo, bei beabejo dėl pačios Mokytojos, juk jos darbeliai tokie nuostabūs ir įkvepiantys
Mano darbeliai gyvena puslapyje www.krizz.lt

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 23:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Anuka - Fotografija

Sveiki, čia ir vėl vaidenuosi. Esu Simona, man 27 metai. Šiuo metu auginu dukrytę. Dalyvavau praeitose dviejose akademijose, sakiau, gal ir pristabdysiu, bet pamačiau naują akademiją ir nesusilaikiau Šiuo metu labiausiai linksta širdis prie fotografijos. Jūsų dėka, po praeitos akademijos, pasidarė labai smagu fotografuoti ir pamilau visa tai. Šiuo metu gaminu po truputį papuošaliukus ir darau nuotraukėles su jais, kuriuos norėsiu vėliau pardavinėti. Ir dar noriu pasimokyti padaryti tobulesnį kadrą, nes dar yra tikrai kur tobulėti su visais apšvietimais, fokusavimais ir pan. Vis dar su tuo turiu problemų, ir šiaip dar turiu klausimų Svajoju apie tobulą nuotrauką, kuria būčiau visiškai patenkinta, jei tai įmanoma
Po akademijos mažiau fotografuoju, todėl ir vėl noriu kritikos bei spyrio. Šiuo metu turiu „muilinę“, bet prieš Kalėdas įsigysiu jau ir veidrodinį fotoaparatą
Įdedu dvi papuošaliukų foto ir dvi šiaip laisvalaikio metu darytas

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 00:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki:)Esu Katerina,man 31 metai...
Forume esu naujokė,papuošalų gamyboj irgi,domiuosi įvairiais dekoravimo būdais,dekupažu,veltiniu ir kt.,visas techikas stengiuosi kombinuoti:),dar nedaug papuošalų esu sukurus,bet stengiuosi mokytis ir atlikti savo darbelius kuo kruopščiau,labai norėčiau gilinti savo žinias ir mokytis toliau...taigi kai facebooke radau žinutę apie studijas labai apsidžiaugiau ir nusprendžiau parašyti ....

Štai keletas mano darbelių:

O čia ir kiti darbai:)
http://public.fotki.com/Katiarikas/

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dykumoje
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 08:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kmalysko – Vėlimas

Sveiki,
man 38, rankdarbiauju jau seniai, mano vėlimo darbų yra čia www.akmenaine.lt, aplanke "Kita".
Labiausiai noriu išmokti velti paveikslus. Neįsivaizduoju kaip tai daroma.
Tikiuos mane priimsit į savo jauną kolektyvą

Atgal į viršų
r@s@
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 10:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva - Sutažas

Esu Rasa,
Sutažu susidomėjus jau kuris laikas, pradėjau daryti papuošalus pasižiūrėjus
i interneto platybes, labai patiko bet noriu tobulėti. Nes labai gražus jie man .Noriu išmokti užbaigimą ir toliau visu gudrybių . Turiu jau kelius darbelius bet jie netobuli bet stengiuosi, reikia rimtos kritikos iš mokančio ir kad būčiau priversta tobulai daryti.

www.rasosgalerija.lt
Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 11:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Anuka - Fotografija

Sveiki,

džiugu, kad prasidėjo nauja ilgai laukta auksarankių akademija
Aš Edita, man 26 metai. Be galo noriu mokytis Anukos fotografijos klasėje, nes svajoju apie tobulesnį kokybiškesnį fotografavimą, o mano fotografijos žinios ir įgūdžiai tikrai nėra gausūs. Šioje klasėje norėčiau išmokti kūrybingai fotografuoti, pasirinkti reikiamą šviesą, spalvas, tobulėti portretų fotografavimo srityje. Visa tai, žinoma, ateina su praktika, bet smagu, kai yra su kuo pasitarti, iš ko mokytis ir sulaukti kritikos, padedančios judėti pirmyn. Beje, turiu Panasonic DMC-FZ28 fotoaparatą. Prisegu ir keletą nuotraukų:

Sėkmės visiems

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zivivi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 12:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ALIAI - Netradiciniai papuošalai

Laba diena, esu Živilė iš Vilniaus. Man 28-eri.

Kūryba mane lydi visą gyvenimą. Jau nuo mažų dienų kūriau, lipdžiau, piešiau, siuvau, nėriau, mezgiau... Nesu vaikas iš „menininkų“ šeimos, bet kūrybinę gyslelę Dievas man davė. Mokyklos laikais dalyvaudavau įvairiuose tarptautiniuose dailės konkursuose, svajojau įstoti į Dailės akademiją ir studijuoti tapybą. Bet... Nežinau, gal pritrūko ryžto, o gal baimė nepragyventi iš savo darbų sustabdė mane. Taip jau susiklostė, kad įstojus į bakalauro studijas visa mano kūrybinė veikla sustojo. Ilgai nieko nedariau, bet kūrybinės veiklos man žiauriai trūko...

Prieš metus eilinę dieną varčiau eilinį forumą ir atradau tai, kas užbūrė mane akimirksniu. Nesumeluosiu, dar tą pačią dieną susipirkau visas priemones ir pasinėriau į nuostabų rankdarbių pasaulį. Prisispausdinau krūvas internetinės medžiagos, kaip padaryti vieną ar kitą papuošalą ir kibau į darbus. Atvirai pasakysiu, man įdomu viskas, tiek dekupažas, tiek interjero detalių kūrimas ir dekoravimas, tiek veltinis, tiek dabar sparčiai populiarėjantis sutažas... Stengiuosi visas šias technikas derinti tarpusavyje, ieškau naujų priemonių savo sumanymams realizuoti, dažnai eksperimentuoju, o galvoje jau nebetelpa suplanuoti „bandymai“, tad visas idėjas kruopščiai užsirašau, kad nepamirščiau Draugai mane kartais „pačiuožusia“ pavadina, bet man tas patinka Kurdama aš save realizuoju, pailsiu nuo kasdienių rūpesčių, užsimirštu ir tampu, tikrąja ta žodžio prasme, laimingesnė...

Mano darbai nėra idealūs. Mokytis, mano manymu, reikia visą gyvenimą, o tobulėjimui ribų nėra. Daugybė papuošalų gamybos technikų kol kas man dar yra neįkandamos, tačiau aš noriu jų išmokti. Noriu atrasti naujas netradicines technikas, galbūt, priemonės papuošalams gaminti yra visai čia pat, mano buitinėje aplinkoje, o aš kol kas jų nepastebiu... Dėl šios priežasties norėčiau būti priimta į netradicinių papuošalų gamybos klasę. Iš visos širdies stengsiuosi pateisinti visus mokytojos lūkesčius.

Mano galerija auksarankėse: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3682

Keletas mano darbų:

egliukasm
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 13:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kmalysko - Vėlimas

esu Eglė, man 28 metai, jaučiuosi veteranė auksarankių klube, bet nemanau, kad dėl to būčiau prastesnė mokinė už jaunas merginas su vėlimu esu šiek tiek susipažinusi, nors veltais darbais pasigirti ir negaliu. Man patiko Jūsų ryžtas mokyti tų darbų, kuriuos galima realiai panaudoti. Man asmeniškai trūksta drąsos ir postūmio pradėti rimtesnius darbus, todėl norėčiau dalyvauti mokymuose ir išmokti vėlimo gudrybių. Priemones turiu, nors adatomis velti man baisiai nepatinka :(

kaime auginame avis, todėl trokštu tą kaimišką vilną išmokti panaudoti, ne tik mezgime
Atgal į viršų
Justinaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 15:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi
Aš Justina, man 22 metai jaučiu silpnybę viskam, kas yra rankų darbo pati pagrinde užsiemu dekupažo papuošaliukais, aksesuarais, bet neapleidžiu ir kitų rankdarbių: mezgimo, vėlimo, nėrimo, papuošalų darymo, siuvimo.. Jau seniai laukiu akademijos, noriu pasitobulinti papuošalų gamyboje, turiu be proto daug idėjų, tik dažnai pritrūksta techninių įgūdžių joms įgyvendinti tikiuosi čia to pasisemti

čia šiektiek mano darbelių..
http://www.facebook.com/group.php?gid=117225208311590#!/group.php?gid=117225208311590&v=wall
Atgal į viršų
Tejyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 15:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Anuka - Fotografija

Sveiki, esu Austėja, man 26 metai.
Su fotoaparatu draugauju jau daugiau nei metus, tačiau jaučiu, kad kažko mano fotografijose trūksta. Labai noriu toliau tobulėti. Tai yra priežastis, kodėl noriu mokytis.
O atsakymas į klausimą "ko norėčiau išmokti" būtų toks: labiausiai noriu išmokti dirbti su šviesa, perprasti tinkamo apšvietimo subtilybes, išmokti parinkti tinkamus fotoaparato nustatymus.

Beje, fotografuoju su Nikon D200.
Čia nuorodėlė į mano galeriją: http://www.efoto.lt/user/31885/nuotraukos
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 15

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.