Knygrišystė. Gaminame knygeles patys
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 14:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

Mačiau mergaičių darbus akademijos atsiskaityme ,nu tikros šaunuolės,labai džiaugiuosi už jas ,nors beveik buvau tikra kad merginoms pavyks ,jau matėsi akademijos metu.

Džiaugiuosi ir aš tikrai gabios mokinės susirinko.
Nepaisant, kad šitas amatas ne iš lengvųjų, o ir mokytoja tik su minimalia patirtimi pasitaikė, jos žengė labai didelius žingsnius pirmyn ir tie darbai, kurie jau įkelti išties šaunūs

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 15:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

O ryšius kedenau nes galvojau klijuot prie priešlapio,tai gal nelabai tinkamas šis būdas tokiam įrišimui ,

.

tai tada galite rinktis tarpinį variantą, klijuoti išorinėj viršelio pusėj,
va kaip čia:

tai truputį tvirčiau nei klijuoti ant priešlapių (t.y. vidinėj viršelio pusėj) ir šiek tiek silpniau nei įveriant į viršelį.

o kada klijuoti kaptalą, ant popieriaus ar po juo, neturi reikšmės. bet aš irgi klijuoju pirma kaptalą, o tada popierių/marle, man atrodo taip tvirčiau, kai jis laikomas iš abiejų pusių.

nubėgau ir aš pažiūrėt darbų, gaila dar ne visi, bet gražu žiūrėt, tvarkinga, tik pas agee noriu pataisyt, ne japoniškas siuvimas, o paprastas albuminis. o pas zapuke man pasirodė nuotraukos kiek per blankios, neaiškios na bet tai nesumenkina darbo vertės
dar sutažo darbai patiko, ir modelino angelas

Paskutinį kartą redagavo triragis, Pir. Gegužės 30, 2011 15:18. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 30, 2011 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:

nubėgau ir aš pažiūrėt darbų, gaila dar ne visi, bet gražu žiūrėt, tvarkinga, tik pas agee noriu pataisyt, ne japoniškas siuvimas, o paprastas albuminis. o pas zapuke man pasirodė nuotraukos kiek per blankios, neaiškios na bet tai nesumenkina darbo vertės

aha, agee darbe ir man kilo klausimas, kodėl rašyta, kad japoniškas siuvimas. Net buvau pamanius, kad lapai atskirai susiūti japoniškai, o tada į kai kurias skylutes verta juostelė taip paprastuoju būdu pritvirtinant viršelį. Dar klasėje po visų darbų parodymo pasiaiškinsim kaip padaryta
O fotografavimas tai ne ką sunkesnis darbas nei pats knygos įrišimas. Nuotraukose vienos spalvos ar paviršiaus faktūra žiūrisi puikiai, o kitos- pranyksta nublykšta ir reikia labai paieškot objekto santykio su fonu, kad daiktas jame "suskambėtų"
Bet gerai sakote, darbo vertės tai nenumuša ir šie pirmieji darbai tikrai dailūs

agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano baigiamojo albumo lapai rišti japonišku būdu, ir tik po to įrištas viršelis . Kadangi viršelio nugarėlė uždara, tai ir nesimato to japoniško įrišimo. Nemanau, jog būtų tvirtas albumas paprastai vien pervėrus juostelę per bloką ir viršelį .
Kai baigsis akademija, papasakosiu tiksliai kaip viską dariau

Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 11:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

agee rašo:
Mano baigiamojo albumo lapai rišti japonišku būdu, ir tik po to įrištas viršelis . Kadangi viršelio nugarėlė uždara, tai ir nesimato to japoniško įrišimo. Nemanau, jog būtų tvirtas albumas paprastai vien pervėrus juostelę per bloką ir viršelį .

aa, viskas aišku daba, niu tada reikėjo taip ir parašyti, kad įrišimas ten kombinuotas. nes kas nežino pažiūrėjęs gali pagalvoti, kad japoniškas siuvimas taip ir atrodo. viskas liuks ir sveikinu pabaigus o šiaip japoniškam siuvimui tvirtumo užtektų jei juostelė stipri. beto esu čia minėjusi, kad patys japonai viduj (bloke be viršelio) dar daro pora sutvirtinančių popierinių dygsnių.

Paskutinį kartą redagavo triragis, Antr. Gegužės 31, 2011 11:26. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 11:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragi, visiškai sutinku dėl blankių nuotraukų. Pritrūkau įkvėpimo fotografuojant...
Viršeliui naudojau smulkų velvetą, kuris visiškai nedraugiškas aplinkai - menkiausias plaukelių susigulėjimas ar pasišiaušimas atrodo kaip dėmė. Apskritai esu labai nepatenkinta šiuo savo darbu. Kol kas dar nežinau, ar bandysiu perdarinėti, nes gaila medžiagų ir įdėto darbo, ar paliksiu kaip yra buitiniam panaudojimui. Kaip suprantu, dar negalima plepėti ir klausinėti?
Sarma, mano manymu, ne tiek fonas lemia teisingą objekto skambesį, kiek tinkamas apšvietimas.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 11:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:

Viršeliui naudojau smulkų velvetą, kuris visiškai nedraugiškas aplinkai - .

taip norėjau sakyt, kad čia padėti gali tik tinkamas fonas ir ypač apšvietimas. tas "dėmes" ir reikėjo pagaudyti. velvetas labai miela medžiaga knygoms.
ir supainiojau su agee dėl plėšytų lapų, tai čia pas jus jie buvo, labai pagerino ir "sušildė"vaizdą.

[ Antr. Gegužės 31, 2011 08:49 ]
o zefyrai už spalvinį sprendimą, už knygos vientisumą ir sukurtą nuotaiką, už rankų darbo dekorą ir už tobulai kokybišką darbo atlikimą atskiras medalis nuo manęs kaip už geriausią diplominį darbą knygrišių tarpe.

Paskutinį kartą redagavo triragis, Antr. Gegužės 31, 2011 11:50. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 11:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:
triragi, visiškai sutinku dėl blankių nuotraukų. Pritrūkau įkvėpimo fotografuojant...
Viršeliui naudojau smulkų velvetą, kuris visiškai nedraugiškas aplinkai - menkiausias plaukelių susigulėjimas ar pasišiaušimas atrodo kaip dėmė. Apskritai esu labai nepatenkinta šiuo savo darbu.

Kaip suprantu, dar negalima plepėti ir klausinėti?
.

Kodėl tokios minorinės gaidos Labai šaunus darbas, o kad fotografuojant įkvėpimas pabėgo, ką jau padarysi.

O klausinėti ir plepėti jau galima į valias darbai pristatyti vertinimui, nieko jau nepakeisit Galit bėgt klasėn-pabendrausim, ir čia taipogi rodykitės, pasakokit, aiškinkimės visus iškylančius klausimukus.

[ Antr. Gegužės 31, 2011 11:51 ]
agee rašo:
Mano baigiamojo albumo lapai rišti japonišku būdu, ir tik po to įrištas viršelis .

Tai reiškias atspėjau kaip padaryta. Būtinai dar papasakok viską nuosekliai

[ Antr. Gegužės 31, 2011 11:54 ]
triragis rašo:

[ Antr. Gegužės 31, 2011 08:49 ]
o zefyrai už spalvinį sprendimą, už knygos vientisumą ir sukurtą nuotaiką, už rankų darbo dekorą ir už tobulai kokybišką darbo atlikimą atskiras medalis nuo manęs kaip už geriausią diplominį darbą knygrišių tarpe.

Ar galiu padėt užkabint tą medalį? jaučiu nelengvas jis, nes iš tauraus metalo turi būti už tokią nuostabią knygą bei jos pateikimą
Visą vakarą laukiau zefyros darbo, tikėjausi gero, bet rezultatas išties pranoko lūkesčius

agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 12:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vat mane Zefyros darbas irgi pribloškė gerąja prasme. Tuo labiau, kai žmogus sugeba per vieną naktį tokį gražų, tvarkingą darbą sukurti. Talentas,

Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 12:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
O klausinėti ir plepėti jau galima į valias

Gerai, jei jau galima klausinėt Tiesa sakant, šį kartą darant darbelį vis iškildavo koks neaiškumas ir taip buvo sunku susilaikyt nieko nepaklausus
Darant albumus tiek pirmąjį, tiek šį, man nepatiko kaip galutiniame variante vartosi viršelis, todėl įtariu, kad nevisai teisingai darau ar ne tokias medžiagas naudoju. Vidinėj pusėj ant šarnyro klijavau marlę, o paskui viskas užsidengia popieriniu priešlapiu. Tačiau klijams išdžiuvus, nugarėlė būna nemaloniai kieta. Galvoju, gal teisingiau būtų kokia drobe klijuoti ir kad priešlapis neužeitų ant šarnyro, ar kitus klijus naudot?

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 12:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš albumo viršelyje šarnyrą iš abiejų pusių dengiu vien audiniu, tuomet ir lankstosi viršelis puikiai ir nėra rizikos, kad plyšti gali (kas popieriui gali atsitikt)

Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 12:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:

Gerai, jei jau galima klausinėt Tiesa sakant, šį kartą darant darbelį vis iškildavo koks neaiškumas ir taip buvo sunku susilaikyt nieko nepaklausus
Darant albumus tiek pirmąjį, tiek šį, man nepatiko kaip galutiniame variante vartosi viršelis, todėl įtariu, kad nevisai teisingai darau ar ne tokias medžiagas naudoju. Vidinėj pusėj ant šarnyro klijavau marlę, o paskui viskas užsidengia popieriniu priešlapiu. Tačiau klijams išdžiuvus, nugarėlė būna nemaloniai kieta. Galvoju, gal teisingiau būtų kokia drobe klijuoti ir kad priešlapis neužeitų ant šarnyro, ar kitus klijus naudot?

tai bus arba klijai kalti (sukietina), arba šarnyrui paliktas per mažas tarpas tarp kartonėlių. ir marlė sakyčiau gal kiek per silpnas daiktas šarnyrui.
dar peržiūrėjau akademiją, tai jūsų darbai visose užduotyse stumdosi dėl pirmos vietos su zefyra ypač ta nerta labai graži buvo. taip kad tikrai ne jums liūdėti dėl "neįveikiamų knygrišystės paslapčių".
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 13:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

agee, o kokį audinį naudojai? Drobelę? Nes kitaip siūliukai gali apspurti.
triragi, būtent, kad sukietina. Bet lipaliniai visi kietoki būna, ar kažkurių elastingumas didesnis?
Zefyra tikra šaunuolė, mane jos darbai žavi išbaigtumu. O savo darbui dažniausiai esi kritiškesnis, tuo labiau kaip vakar su drauge pasipliurpėm, kad neretai darbelis mintyse gražesnis atrodo, nei pavyksta realybėje Beje, savaitgalį mamai parodžiau savo žydrąją knygelę, kuri man labai miela (ir neskaitant poros lapų nukreivojimų iš esmės pavykusi), pavartė, sako, na jei tu čia sau darei tai gal ir nieko

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 13:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

apie klijus.
Ten, kur reikia elastingumo man nepamainomi šie

galima įsigyt www.spalvunamai.lt
Jiems išdžiūvus, sluoksnis lieka toks kaip guminis -jokio trapaus kietumo

[ Antr. Gegužės 31, 2011 13:41 ]
zapuke rašo:
Beje, savaitgalį mamai parodžiau savo žydrąją knygelę, kuri man labai miela (ir neskaitant poros lapų nukreivojimų iš esmės pavykusi), pavartė, sako, na jei tu čia sau darei tai gal ir nieko

Nieko nuostabaus, kad kiekvienas tą patį daiktą vertina skirtingai- čia jau skonio reikalas, o tai labai individualu. Svarbu kad pačiai procesas teiktų malonumą

agee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 14:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:
agee, o kokį audinį naudojai? Drobelę? [

Naudoju 100 proc lininį audinį.

Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 14:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:

triragi, būtent, kad sukietina. Bet lipaliniai visi kietoki būna, ar kažkurių elastingumas didesnis?

nu kažkokie iš spalvų namų yra knygrišystei skirti, neva jie elastingesni už lipalą turėtų būt, sarma sakė išbandė, gal pakomentuos . dar žiūrint kokius klijus naudojat, ar ne iš mažos bonkutės, ar ne seni kokie, bet svarbiausia, ar neperdaug tepat. beto kažkiek ir prasinešios dar..

(oi, dabar matau sarma jau pakomentavo apie klijus.
aš vis neprisiruošiu jų užsisakyti.. )

((va jau ir užsisakiau )

Citata:

neretai darbelis mintyse gražesnis atrodo, nei pavyksta realybėje

būna būna ir man..
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
o ir mokytoja tik su minimalia patirtimi

Patirtis patirčiai nelygu,daug kas išbandyta,išstudijuota ir t.t....O ir darbų turbūt daugiausiai esi padariusi ,be to teorinė medžiaga tinkamai parinkta ,ne kiekvienas tą sugebėtų gerai atlikt.

Dėkui triragi už dar vieną idėją kaip tvirtint ryšius.Tas pusfabrikatis kaip ir visas kalnas popieriukų,kartonų ir dar visko, keliaus su manim ir kai tik atsigausiu po kelionės pulsiu užbaiginėt tai kas pradėta .

triragis rašo:
ir marlė sakyčiau gal kiek per silpnas daiktas šarnyrui

Aš pabandžiau vietoj marlės naudoti ploną medvilninį audinuką,-kišenių pamušalą,jo galima gaut(atraižų) siuvimo fabrikuose,jei kas turi pažinčių ir ten yra siuvamos kelnės prancūzams(kiek žinau nemažai kas jiems siuva) naudojamas tas pats audinys,kuris man labai patiko.Gaila kad teturėjau mažą gabaliuką.
Buvo kalba kad ir nugarėlėms marlė per silpna,tai manau šita medžiaga turėtų tikti,nes labai plonytė ir pakankamai stipri,taipogi manau tiktų ir priešlapių tvirtinimui.Labai prašiau draugės paieškotų,gal dar ras kokį gabaliuką,nes mano akiai ji geriau už marlę .Marlė skystas audinys ir tepant klijus tie tarpai pasiima didesnį klijų kiekį,tai galvoju gal todėl praranda elastingumą.Bent jau aš tiek pastebėjau savo menkos praktikos metu .

O kas liečia merginų darbus tai aš dar blaškausi kuriai reikės atiduot balsus .O kad jos šaunuolės tai tikrai ,manau vėliau visos pagamintos knygutės ir čia pasirodys.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 31, 2011 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

Tas pusfabrikatis kaip ir visas kalnas popieriukų,kartonų ir dar visko, keliaus su manim ir kai tik atsigausiu po kelionės pulsiu užbaiginėt tai kas pradėta .

.Marlė skystas audinys ir tepant klijus tie tarpai pasiima didesnį klijų kiekį,tai galvoju gal todėl praranda elastingumą.Bent jau aš tiek pastebėjau savo menkos praktikos metu .

.

svarbiausia pagrindinių įrankių nepalikti
labai lauksiu galutinio rezultato.

aham, pastabumas ir įžvalgumas savybės, kurios labiausiai ir padeda mokytis.. ir tai nemažiau svarbus talentas nei estetinė pajauta..
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 02, 2011 12:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

va mano eksperimentai su modelinu. buvo senai padaryti viršeliai, tai tereikėjo susiūt. viena buvo ir susiūta, bet viengubu siūlu, buvo per silpna ir nestabili (knygelę paėmus tarp delnų, nugarėle į save ir tarsi trinant rankas judinam ją, jei blokas slankiojasi pirmyn atgal tai blogai) tad persiuvau dvigubu siūlu.
ir vistik koptiškąjam siuvimui verta nugarėlę (suspaustą) ištepti klijais (ypač tais elastingais), tada blokas stabilesnis, nesislankioja.
o modelino viršelis šiek tiek lankstus (gal per plonas, gal nedakeptas), bet geriau lankstus, negu lūžtantis. tokiam formatui pats tas.
(formatas nedidutis, pagal žiedą matos.)

Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 02, 2011 16:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
svarbiausia pagrindinių įrankių nepalikti

Jokiu būdu,juk jie pirmiausia buvo supakuoti ,draugės vyras pamatęs kas pas mane dėžėse sudėta,sako,tu ten nuvažiavus staliaut ruošiesi,ar namą statyt? ...

Knygelės tikrai puikios ,nuostabus viršelio ornamentas ,spalviškai viskas puikiai suderinta,dar šitą dalyką reikia mokėt suvoliot,kad taip taisyklingai išgauti raštą .
Tik keistas jausmas apima pagalvojus kad viršelis kietas-nelabai eina įsivaizduot... Vistik sunku nukrypti nuo standartų ,bet reikia pratintis...Ir dar pagalvojau o jei nukris ant žemės netyčia,kažin nesuskils viršelis?Ar viršelio vidinė pusė palikta tokia pati ar dekoruota?
Žodžiu man labai patiko .

Na o aš, kadangi naktim mažai miegu kad laikas neitų veltui, vakar eksperimentavau aštunkojo siuvimą,bet man kažkodėl nesigavo graži pynutė, atrodo dariau kaip jau buvo minėta kad siūlas eina(kettle stitch) pro pynutės apačią.Dabar tai jau nebus laiko bandyt,bet po sekmadienio jau būsiu vietoj ir galėsiu po truptį vakarais krapštytis ,tai galvoju prašyt,triragi,jei bus laiko gal kurią dieną man shemelę papaišysi,būčiau dėkinga.Atrodo viskas aišku,o pynutės neišgaunu ...O gal reikia dar storesnių lankų?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 02, 2011 16:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

Tik keistas jausmas apima pagalvojus kad viršelis kietas-nelabai eina įsivaizduot... Vistik sunku nukrypti nuo standartų ,bet reikia pratintis...Ir dar pagalvojau o jei nukris ant žemės netyčia,kažin nesuskils viršelis?Ar viršelio vidinė pusė palikta tokia pati ar dekoruota?
Žodžiu man labai patiko .

dėkui, nieko ten taisyklingo..
nea, jis kaip plastikas, bet ne kietas, daugiau lankstus nei kietas, t.y. lėtai pirštais lenkiant linksta šiek tiek, o ne lūžta (t.y. kaip saldainis, o ne kaip sausainis ). bet manau staigiai ir dideliu kampu laužiant gal ir lužtu. nukritimą manau atlaikytų (nėra didelis svoris). (eisiu pamėtyt kitus, nepanaudotus viršelius )

ai, o dėl viršelio vidaus, vienoj balta, kitoj šiek tiek su spalvos priemaišom (žodžiu kitas sluoksnis, o ne tie patys raštai).
Citata:

man kažkodėl nesigavo graži pynutė,

[L]

gal kaltas dvigubas siūlas, kai dvigubas visada pynutė prasčiau atrodo. ir dar labai plaukuotas siūlas (tai turbūt ir minkštas). o ar koks žingsnis ne taip daromas sunku pasakyt, neįžiūriu taip, lyg ir kažkas netaip, kad gaunas ne kilpa, o guzelis.. bet manau bus kaltas siūlas, pirmiausia keiskit jį..

Paskutinį kartą redagavo triragis, Kv. Birželio 02, 2011 17:43. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 02, 2011 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
va mano eksperimentai su modelinu.

Gražumynas
Puikūs ornamentai ir spalvos. Kai tokių dalykų prisižiūriu, tai nenumaldomai kyla noras modeliną paminkyt, bet kur viskam rast laiko
Kaip supratau, šių knygučių nugarėlės pateptos klijais, lyg įžiūriu tokį blizgesį raudonosios nugarėlėj.

[ Kv. Birželio 02, 2011 17:33 ]
pepa rašo:

Jokiu būdu,juk jie pirmiausia buvo supakuoti ,draugės vyras pamatęs kas pas mane dėžėse sudėta,sako,tu ten nuvažiavus staliaut ruošiesi,ar namą statyt? ...

Žinai, matydama kaip tavo rankose visi darbai tirpte tirpsta neabejoju, kad ir namą pastatytum. Tai tik laiko klausimas

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 02, 2011 17:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Kaip supratau, šių knygučių nugarėlės pateptos klijais, lyg įžiūriu tokį blizgesį raudonosios nugarėlėj.

aha, ta raudona jau patepta (lipalu), o sidabrinei/žaliai laukiu tų kitų klijų geriau matysiu skirtumą. beto pastebėjau jei atviras siuvimas (siuvimas be klijų), nugarėlė tiesi (ne lenkta) ir ypač, jei siūlas nors truputį sustorina nugarėlę, tai ilgainiui nuo vartymo knygelės nugarėlė išsigaubia į kitą pusę, t.y. į vidų, t.y bloko priekyje išlenda pilvas. o klijai tokią deformaciją pristabdo. (ir klasikinis nugarėlės išlenkimas kaip todėl ir atsirado, kad blokas nesiriestų į kitą pusę).

dar kalbant apie susigulėjimą. taip kaip išsigulėjo sarmos knyga - pasitempė oda - tas pats vyksta ir su popierium ir su kitomis medžiagomis. jei šviežiai susiūta knygelė (dėl kieto standaus susiuvimo) pati neužsiverčia iki galo, šiek tiek styro atsiknojus, neverta pult į paniką, pagulės savaitę kitą (tik aišku užverstą laikyt) ir susigulės. o jei dar po svoriu kokiu (kad ir visai nedideliu) tai tuo labiau. popierius tarsi nusėda..
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 03, 2011 02:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

šiek tiek nuorodų akims paganyti ir fantazijai pasilakstyti.
vinių knyga
http://1.bp.blogspot.com/_jguPEZe6obs/TQed4GaT_PI/AAAAAAAAC2U/xFQ9IHe1zkw/s1600/essig.jpg
http://americanart.si.edu/images/2008/2008.35A-B_1b.jpg

o čia skulptūra knygose, skulptūrinė knyga, o gal knyginės skulptūros..
http://summerday.hautetfort.com/tag/livres (paskutiniam ne knyga, suknelė, bet vistiek gražiai išskrenda )

o čia dar kažkokios parodos katalogas:
http://penland.org/gallery/10exhibitions/smith/index.html
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 03, 2011 09:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragi, labai gražios knygelės Man kaip ir Sarmai modelinas vis patrauklesnis atrodo. Tuo labiau, kai jo pritaikymas beribis.
Aš savo baigiamojo albumėlį prisiruošiau rekonstruoti - nulupau popierių nuo nugarėlės ir šarnyrų, užklijavau linu ir visos mano bėdos dingo Beliko dar lapų daugiau nusipirkti, kad blokas būtų storesnis, nes per klaidą buvau apsiskaičiavusi nugarėlės aukštį. Ir, labai tikiuosi, kad būsiu išgelbėjusi savo darbelį

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 4950

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.